Narrilaivan

Villien ravien sarja 8.12., 11.12., 16.12., 20.12. & 27.12.

- Villien ravien sarja.
- Kilpailupäivämäärät ovat 8.12., 11.12., 16.12., 20.12. & 27.12.
- Tulokset tulevat 15.12.


Säännöt & osallistuminen

- Ikärajat kv 3-15v, lv 2-12v ja ponit 3-18v
- Yhdeltä omistajalta rajattomasti hevosia/ poneja per lähtö
- Yksi hevonen/ poni saa osallistua vain yhteen lähtöön.
- Lähdöt jaetaan ennätysten ja iän perusteella ryhmiin, mikäli osallistujia tulee enemmän kuin 12/ 16 (riippuen onko ryhmä- vai tasoitusajolähtö).

- Osallistumiset sähköpostilla narrilaivan@gmail.com otsikolla "joulukuun sarja"
- Osallistumismuoto on: lähtö (rivinvaihto) hevosen ikä hevosen sukupuoli hevosen nimi / ohjastajan nimi (seura tai talli) ennätys --
- Esim:
Lähtö 1
2v o Fightfight / Shavo (NaSe) ei enn. --
- Ei br-tageja! Samaan lähtöön tulevat saman luokka otsikon alle. Järjestä hevoset valmiiksi hitaimmasta nopeimpaan (hitain ylös, nopein alas)

Tulokset alla


LÄHTÖ 1: Ryhmäajo 1600m lämminverisille, avoin -- Tulokset 8.12.

1. 2v o Starscream Snilli / Heimo T (RuKo) ei enn -- 01.19,2aly + 800ve
2. 2v o Arkhelokhos Rus / Joni P (RuKo) ei enn -- 01.19,3aly + 400ve
3. 2v o Sunstruck / (WyRa) 20,5aly -- 01.19,4aly + 200ve
4. 3v t Extreme Soupir / Simo P (RuKo) 19,3ke -- 01.19,6aly + 100ve
5. 2v o Autumn Gold Duán / Shavo (NaSe) 22,7kl -- 01.20,3aly + 50ve
6. 2v o Devereaux Rus / Pekka S (RuKo) ei enn -- 01.21,1aly + 50ve

7. 3v t Rjazán Viktórija / Daniel T (RuKo) 18,5ke -- 01.21,4aly
8. 2v o Grimlock Unia / Juhana T (RuKo) ei enn -- 01.21,4aly
9. 2v t Ginger Soipir / Helena (NaSe) 22,8kl -- 01.21,6aly
10. 2v o In Roy's Name I Run / Rane (NaSe) 23,0kl -- 01.21,6aly
Hylätty
2v o Grand Abs / Atte (NaSe) 22,9kl -- - hll

1. 4v t Rjazán Galína / Pekka P (RuKo) 14,5ke -- 01.19,1aly + 1000ve
2. 2v t Praskóvja Roksána / Pauli P (RuKo) 18,1ly -- 01.19,2aly + 500ve
3. 2v t Lily Perfect Rus / Simo E (RuKo) 18,3ly -- 01.19,3aly + 300ve
4. 2v t Dream Illusion / (WyRa) 17,6aly -- 01.19,4aly xx + 200ve
5. 3v o Extreme Blue / Jokke U (RuKo) 17,2ke -- 01.19,5aly + 100ve
6. 3v o Rjazán Trífon / Amelie (Salta) 18,3ake -- 01.20,2aly
7. 3v t Rjazán Seléna / Ellu (Salta) 18,5ake -- 01.20,4aly x
8. 2v o Mirosláv Bojan / Heikki P (RuKo) 18,2ly -- 01.20,5aly xx
9. 3v t Ghostpride Pomp / (WyRa) 16,6ke -- 01.20,5aly
Hylätty
2v t Seventeen Candles / (WyRa) 18,4ly -- - hml

1. 4v t Prestige Elite / (SnRa) 17,1a -- 01.16,1aly xx + 1500ve
2. 4v o Lord Wallenburg / (SnRa) 17,3 -- 01.16,1aly + 1000ve
3. 4v o Crimson Samurai / Pertti H (RuKo) 17,8ke -- 01.16,2aly + 500ve
4. 4v t Crimson Stardust / Jussi O (RuKo) 17,9a -- 01.16,4aly + 300ve
5. 4v t Fashion Snilli / (SnRa) 13,2a -- 01.16,4aly + 200ve
6. 4v t Ivonne Snilli / (SnRa) 15,4 -- 01.16,5aly xx + 200ve
7. 4v t Rjazán Larísa / Jouni A (RuKo) 17,1ake -- 01.17,2aly
8. 4v o Kapiton Duán / Janne T (RuKo) 17,7a -- 01.17,3aly
9. 4v o Sue's Barracuda / Jannica (APR) 17,3 -- 01.17,5aly
10. 4v t Imperial Elite / (SnRa) 19,4a -- 01.17,6aly x
11. 4v o Rjazán Isidor / Markku R (RuKo) 18,0ke -- 01.17,6aly
Hylätty
4v t Cascadas Mermeid / (SnRa) 13,2a -- - hll

1. 5v o Tornado In A Box / Topi (NaSe) 15,5a -- 01.15,1aly + 2000ve
2. 5v o Oxford Rus / Markku S (RuKo) 15,4ke -- 01.15,3aly + 1500ve
3. 7v o Ivan Iostream / Riku H (RuKo) 15,2a -- 01.15,3aly x + 1000ve
4. 5v o He's My Hero / Harri (NaSe) 15,2a -- 01.15,4aly + 500ve
5. 5v t Cheetarine / Senja (NaSe) 16,1a -- 01.15,4aly + 300ve
6. 5v o He Talks To Me / Henkka (NaSe) 15,5 -- 01.15,4aly x + 300ve
7. 5v t Cheer Me Up / Iida (NaSe) 16,2a -- 01.15,5aly
8. 5v t Made Up My Mind / Minni (NaSe) 15,3a -- 01.16,3aly
9. 5v o Bluestar Icaros / (SnRa) 17,3 -- 01.16,4aly xx
10. 5v t Wildbird Rus / Pekka O (RuKo) 15,5ke -- 01.16,5aly
Hylätty
5v o Big Time Prayer / Pekka (NaSe) 17,3a -- - k
5v t Rosalyn / Ronja (NaSe) 16,5a -- - hll

1. 5v t Smoking Hot / Molli (NaSe) 14,9a -- 01.13,2aly + 3000ve
2. 8v o Czar Stanislov / Janne U (RuKo) 15,1a -- 01.13,3aly + 2000ve
3. 5v t Caribbean Cocoon / Harri P (RuKo) 13,7a -- 01.13,3aly x + 1000ve
4. 5v t Gamer Girl / Kalle (NaSe) 13,4a -- 01.13,4aly + 800ve
5. 5v o Sir Boléro / Eve (Salta) 13,5aly -- 01.13,5aly + 400ve
6. 5v o Lancelot Snilli / (SnRa) 13,3a -- 01.14,2aly xx + 400ve
7. 6v t She Bangs She Bangs / Shavo (NaSe) 13,7a -- 01.14,2aly
8. 5v o Kickman Snilli / (SnRa) 13,3a -- 01.14,3aly xx
9. 6v t Jelizavéta / Risto S (RuKo) 14,4ly -- 01.14,3aly
10. 5v t Better Than Expected / Ella (NaSe) 14,4a -- 01.14,4aly
11. 5v t Here Comes Trouble / Riina (NaSe) 14,0a -- 01.14,4aly
12. 5v o Brandon Snilli / (SnRa) 13,3a -- 01.14,5aly x

1. 6v o Bulletproof Snilli / (SnRa) 12,3a -- 01.12,1aly x + 3000ve
2. 9v o Practical Snilli / (SnRa) 12,4a -- 01.12,2aly + 2000ve
3. 6v o Charmant Snilli / (SnRa) 12,9 -- 01.12,2aly + 1000ve
4. 8v o Éclair Rus / (SnRa) 12,9a -- 01.12,2aly + 800ve
5. 6v o Commander Snilli / (SnRa) 12,2a -- 01.12,3aly x + 400ve
6. 10v t Imperia Snilli / (SnRa) 12,3a -- 01.12,5aly x + 400ve
7. 10v t Raging Speed / (SnRa) 12,1a -- 01.13,1aly x
8. 8v t Mademoiselle Snilli / (SnRa) 12,3a -- 01.13,5aly
9. 11v t Cream Coffee / (SnRa) 12,5a -- 01.13,5aly
10. 5v t Olivia Snilli / (SnRa) 13,1a -- 01.13,5aly x
Hylätty
5v t Rosamund Snilli / (SnRa) 13,2a -- - k
6v t Cinderella Snilli / (SnRa) 12,9 -- - hll

1. 7v o Benjamin Snilli / (SnRa) 11,3a -- 01.11,3aly + 3000ve
2. 5v t Flourish Snilli / (SnRa) 11,3a -- 01.11,4aly xx + 2000ve
3. 8v o Grant Snilli / (SnRa) 11,7a -- 01.11,6aly + 1000ve
4. 7v o Lee Péché / (SnRa) 12,1a -- 01.12,3aly + 800ve
5. 7v t Greninja Snilli / (SnRa) 11,2a -- 01.12,4aly
6. 9v t Graceful Snilli / (SnRa) 11,9a -- 01.12,5aly
7. 6v t Désirée Snilli / (SnRa) 11,3a -- 01.12,5aly
Hylätty
8v o Vagabondo Snilli / (SnRa) 11,4a -- - hpl

1. 8v o Blackhawk Snilli / (SnRa) 11,1a -- 01.10,2aly x + 3000ve
2. 6v o Winterfell's Victory / Eero (Team Lily) 01.10,6aly -- 01.10,4aly + 2000ve
3. 7v o Copyright / (SnRa) 11,2a -- 01.10,4aly xx + 1000ve
4. 9v t Chocoline Snilli / (SnRa) 11,1a -- 01.10,5aly xx + 800ve
5. 6v o Golden Spring Boy / Viveka (Team Lily) 01.10,1ake -- 01.10,6aly
6. 10v o Fool's Cocktail / Kake (NaSe) 11,2a -- 01.11,4aly x
7. 6v o I'm Perfect Rus / Ville (Salta) 10,4aly -- 01.11,4aly
8. 6v t Madame Casanova / Markus (Salta) 11,4aly -- 01.11,6aly


LÄHTÖ 1: Ryhmäajo 1600m lämminverisille, avoin -- Tulokset 11.12.

1. 2v o Arkhelokhos Rus / Joni P (RuKo) ei enn -- 01.19,1aly + 800ve
2. 2v o Grimlock Unia / Juhana T (RuKo) ei enn -- 01.19,1aly + 400ve
3. 2v o In Roy's Name I Run / Rane (NaSe) 23,0kl -- 01.19,5alyx + 200ve
4. 2v o Sunstruck / (WyRa) 20,5aly -- 01.19,6aly + 100ve
5. 2v o Autumn Gold Duán / Shavo (NaSe) 22,7kl -- 01.20,3aly + 50ve
6. 2v t Ginger Soipir / Helena (NaSe) 22,8kl -- 01.20,5aly + 50ve
7. 2v o Starscream Snilli / Heimo T (RuKo) ei enn -- 01.20,5aly x
8. 3v t Extreme Soupir / Simo P (RuKo) 19,3ke -- 01.21,1aly
9. 2v o Grand Abs / Atte (NaSe) 22,9kl -- 01.21,4aly
10. 3v t Rjazán Viktórija / Daniel T (RuKo) 18,5ke -- 01.21,4aly
11. 2v o Devereaux Rus / Pekka S (RuKo) ei enn -- 01.21,5aly

1. 3v o Extreme Blue / Jokke U (RuKo) 17,2ke -- 01.19,1aly + 1000ve
2. 2v t Seventeen Candles / (WyRa) 18,4ly -- 01.19,4aly x + 500ve
3. 2v t Dream Illusion / (WyRa) 17,6aly -- 01.19,4aly xx + 300ve
4. 3v o Rjazán Trífon / Amelie (Salta) 18,3ake -- 01.19,5aly + 200ve
5. 2v o Mirosláv Bojan / Heikki P (RuKo) 18,2ly -- 01.20,2aly + 100ve
6. 2v t Praskóvja Roksána / Pauli P (RuKo) 18,1ly -- 01.20,2aly
7. 4v t Rjazán Galína / Pekka P (RuKo) 14,5ke -- 01.20,4aly xx
8. 3v t Ghostpride Pomp / (WyRa) 16,6ke -- 01.20,5aly
9. 2v t Lily Perfect Rus / Simo E (RuKo) 18,3ly -- 01.20,5aly
Hylätty
3v t Rjazán Seléna / Ellu (Salta) 18,5ake -- - hml

1. 4v t Rjazán Larísa / Jouni A (RuKo) 17,1ake -- 01.16,3aly + 1500ve
2. 4v t Imperial Elite / (SnRa) 19,4a -- 01.16,3aly xx + 1000ve
3. 4v t Prestige Elite / (SnRa) 17,1a -- 01.16,6aly + 500ve
4. 4v t Fashion Snilli / (SnRa) 13,2a -- 01.17,1aly + 300ve
5. 4v o Kapiton Duán / Janne T (RuKo) 17,7a -- 01.17,2aly x + 200ve
6. 4v t Ivonne Snilli / (SnRa) 15,4 -- 01.17,2aly + 200ve
7. 4v t Cascadas Mermeid / (SnRa) 13,2a -- 01.17,3aly
8. 4v o Rjazán Isidor / Markku R (RuKo) 18,0ke -- 01.17,3aly
9. 4v t Crimson Stardust / Jussi O (RuKo) 17,9a -- 01.17,3aly
10. 4v o Crimson Samurai / Pertti H (RuKo) 17,8ke -- 01.17,4aly
Hylätty
4v o Sue's Barracuda / Jannica (APR) 17,3 -- - k
4v o Lord Wallenburg / (SnRa) 17,3 -- - hyl

1. 5v o Tornado In A Box / Topi (NaSe) 15,5a -- 01.15,2aly + 2000ve
2. 5v t Cheer Me Up / Iida (NaSe) 16,2a -- 01.15,2aly + 1500ve
3. 7v o Ivan Iostream / Riku H (RuKo) 15,2a -- 01.15,2aly + 1000ve
4. 5v t Cheetarine / Senja (NaSe) 16,1a -- 01.15,4aly x + 500ve
5. 5v o He's My Hero / Harri (NaSe) 15,2a -- 01.15,6aly + 300ve
6. 5v t Rosalyn / Ronja (NaSe) 16,5a -- 01.16,1aly + 300ve
7. 5v t Made Up My Mind / Minni (NaSe) 15,3a -- 01.16,2aly
8. 5v o He Talks To Me / Henkka (NaSe) 15,5 -- 01.16,4aly x
9. 5v o Bluestar Icaros / (SnRa) 17,3 -- 01.16,5aly
Hylätty
5v o Big Time Prayer / Pekka (NaSe) 17,3a -- - hml
5v t Wildbird Rus / Pekka O (RuKo) 15,5ke -- - hll
5v o Oxford Rus / Markku S (RuKo) 15,4ke -- - k

1. 5v o Brandon Snilli / (SnRa) 13,3a -- 01.13,2aly + 3000ve
2. 6v t Jelizavéta / Risto S (RuKo) 14,4ly -- 01.13,2aly + 2000ve
3. 5v o Kickman Snilli / (SnRa) 13,3a -- 01.13,4aly + 1000ve
4. 6v t She Bangs She Bangs / Shavo (NaSe) 13,7a -- 01.13,5aly + 800ve
5. 5v t Gamer Girl / Kalle (NaSe) 13,4a -- 01.13,6aly + 400ve
6. 5v t Here Comes Trouble / Riina (NaSe) 14,0a -- 01.14,1aly + 400ve
7. 5v o Lancelot Snilli / (SnRa) 13,3a -- 01.14,2aly x
8. 5v t Better Than Expected / Ella (NaSe) 14,4a -- 01.14,2aly x
9. 5v o Sir Boléro / Eve (Salta) 13,5aly -- 01.14,3aly
10. 8v o Czar Stanislov / Janne U (RuKo) 15,1a -- 01.14,4aly
11. 5v t Smoking Hot / Molli (NaSe) 14,9a -- 01.14,6aly
Hylätty
5v t Caribbean Cocoon / Harri P (RuKo) 13,7a -- - hll

1. 8v o Éclair Rus / (SnRa) 12,9a -- 01.12,3aly + 3000ve
2. 6v o Commander Snilli / (SnRa) 12,2a -- 01.12,3aly + 2000ve
3. 10v t Raging Speed / (SnRa) 12,1a -- 01.12,5aly + 1000ve
4. 6v o Charmant Snilli / (SnRa) 12,9 -- 01.12,5aly + 800ve
5. 5v t Rosamund Snilli / (SnRa) 13,2a -- 01.13,1aly + 400ve
6. 6v t Cinderella Snilli / (SnRa) 12,9 -- 01.13,3aly + 400ve
7. 6v o Bulletproof Snilli / (SnRa) 12,3a -- 01.13,4aly
8. 10v t Imperia Snilli / (SnRa) 12,3a -- 01.13,4aly
9. 5v t Olivia Snilli / (SnRa) 13,1a -- 01.13,4aly
10. 9v o Practical Snilli / (SnRa) 12,4a -- 01.13,5aly
11. 8v t Mademoiselle Snilli / (SnRa) 12,3a -- 01.13,6aly
Hylätty
11v t Cream Coffee / (SnRa) 12,5a -- - hyl

1. 7v t Greninja Snilli / (SnRa) 11,2a -- 01.11,2aly + 3000ve
2. 9v t Graceful Snilli / (SnRa) 11,9a -- 01.11,3aly x + 2000ve
3. 7v o Benjamin Snilli / (SnRa) 11,3a -- 01.11,4aly + 1000ve
4. 6v t Désirée Snilli / (SnRa) 11,3a -- 01.11,4aly xx + 800ve
5. 5v t Flourish Snilli / (SnRa) 11,3a -- 01.11,6aly
6. 8v o Grant Snilli / (SnRa) 11,7a -- 01.11,6aly
7. 7v o Lee Péché / (SnRa) 12,1a -- 01.12,2aly x
8. 8v o Vagabondo Snilli / (SnRa) 11,4a -- 01.12,4aly

1. 8v o Blackhawk Snilli / (SnRa) 11,1a -- 01.10,1aly xx + 3000ve
2. 6v t Madame Casanova / Markus (Salta) 11,4aly -- 01.10,2aly x + 2000ve
3. 6v o I'm Perfect Rus / Ville (Salta) 10,4aly -- 01.10,4aly + 1000ve
4. 9v t Chocoline Snilli / (SnRa) 11,1a -- 01.10,5aly + 800ve
5. 6v o Golden Spring Boy / Viveka (Team Lily) 01.10,1ake -- 01.11,2aly x
6. 7v o Copyright / (SnRa) 11,2a -- 01.11,2aly
7. 10v o Fool's Cocktail / Kake (NaSe) 11,2a -- 01.11,5aly
Hylätty
6v o Winterfell's Victory / Eero (Team Lily) 01.10,6aly -- - k


LÄHTÖ 1: Ryhmäajo 1600m lämminverisille, avoin -- Tulokset 16.12.

1. 2v o Autumn Gold Duán / Shavo (NaSe) 22,7kl -- 01.19,2aly + 800ve
2. 3v t Extreme Soupir / Simo P (RuKo) 19,3ke -- 01.19,3aly + 400ve
3. 2v t Ginger Soipir / Helena (NaSe) 22,8kl -- 01.19,3aly xx + 200ve
4. 2v o Devereaux Rus / Pekka S (RuKo) ei enn -- 01.19,6aly + 100ve
5. 2v o In Roy's Name I Run / Rane (NaSe) 23,0kl -- 01.20,1aly + 50ve
6. 2v o Grand Abs / Atte (NaSe) 22,9kl -- 01.20,3aly xx + 50ve
7. 2v o Grimlock Unia / Juhana T (RuKo) ei enn -- 01.20,3aly
8. 3v t Rjazán Viktórija / Daniel T (RuKo) 18,5ke -- 01.21,3aly
9. 2v o Arkhelokhos Rus / Joni P (RuKo) ei enn -- 01.21,3aly
10. 2v o Sunstruck / (WyRa) 20,5aly -- 01.21,4aly
11. 2v o Starscream Snilli / Heimo T (RuKo) ei enn -- 01.21,5aly xx

1. 2v t Dream Illusion / (WyRa) 17,6aly -- 01.19,1aly + 1000ve
2. 2v t Praskóvja Roksána / Pauli P (RuKo) 18,1ly -- 01.19,2aly + 500ve
3. 2v t Seventeen Candles / (WyRa) 18,4ly -- 01.19,4aly + 300ve
4. 3v o Rjazán Trífon / Amelie (Salta) 18,3ake -- 01.19,4aly + 200ve
5. 3v t Ghostpride Pomp / (WyRa) 16,6ke -- 01.19,6aly + 100ve
6. 2v o Mirosláv Bojan / Heikki P (RuKo) 18,2ly -- 01.20,2aly
7. 4v t Rjazán Galína / Pekka P (RuKo) 14,5ke -- 01.20,2aly x
8. 2v t Lily Perfect Rus / Simo E (RuKo) 18,3ly -- 01.20,2aly
Hylätty
3v t Rjazán Seléna / Ellu (Salta) 18,5ake -- - hml
3v o Extreme Blue / Jokke U (RuKo) 17,2ke -- - hml

1. 4v t Prestige Elite / (SnRa) 17,1a -- 01.16,1aly + 1500ve
2. 4v t Fashion Snilli / (SnRa) 13,2a -- 01.16,1aly + 1000ve
3. 4v t Rjazán Larísa / Jouni A (RuKo) 17,1ake -- 01.16,5aly x + 500ve
4. 4v o Rjazán Isidor / Markku R (RuKo) 18,0ke -- 01.16,5aly + 300ve
5. 4v o Lord Wallenburg / (SnRa) 17,3 -- 01.17,1aly + 200ve
6. 4v t Ivonne Snilli / (SnRa) 15,4 -- 01.17,1aly x + 200ve
7. 4v o Crimson Samurai / Pertti H (RuKo) 17,8ke -- 01.17,2aly xx
8. 4v o Sue's Barracuda / Jannica (APR) 17,3 -- 01.17,3aly x
9. 4v t Cascadas Mermeid / (SnRa) 13,2a -- 01.17,3aly
10. 4v o Kapiton Duán / Janne T (RuKo) 17,7a -- 01.17,3aly
11. 4v t Crimson Stardust / Jussi O (RuKo) 17,9a -- 01.17,6aly x
12. 4v t Imperial Elite / (SnRa) 19,4a -- 01.17,6aly x

1. 5v o Tornado In A Box / Topi (NaSe) 15,5a -- 01.15,2aly + 2000ve
2. 5v o Oxford Rus / Markku S (RuKo) 15,4ke -- 01.15,3aly + 1500ve
3. 5v t Wildbird Rus / Pekka O (RuKo) 15,5ke -- 01.15,3aly + 1000ve
4. 5v t Made Up My Mind / Minni (NaSe) 15,3a -- 01.15,3aly + 500ve
5. 5v o He's My Hero / Harri (NaSe) 15,2a -- 01.15,4aly + 300ve
6. 5v o Bluestar Icaros / (SnRa) 17,3 -- 01.15,5aly + 300ve
7. 7v o Ivan Iostream / Riku H (RuKo) 15,2a -- 01.15,5aly xx
8. 5v t Rosalyn / Ronja (NaSe) 16,5a -- 01.16,1aly
9. 5v o Big Time Prayer / Pekka (NaSe) 17,3a -- 01.16,2aly x
10. 5v t Cheer Me Up / Iida (NaSe) 16,2a -- 01.16,3aly xx
11. 5v t Cheetarine / Senja (NaSe) 16,1a -- 01.16,3aly
Hylätty
5v o He Talks To Me / Henkka (NaSe) 15,5 -- - hpl

1. 5v t Better Than Expected / Ella (NaSe) 14,4a -- 01.13,1aly + 3000ve
2. 5v o Brandon Snilli / (SnRa) 13,3a -- 01.13,2aly + 2000ve
3. 5v t Gamer Girl / Kalle (NaSe) 13,4a -- 01.13,3aly x + 1000ve
4. 5v t Smoking Hot / Molli (NaSe) 14,9a -- 01.13,3aly + 800ve
5. 5v o Lancelot Snilli / (SnRa) 13,3a -- 01.13,4aly x + 400ve
6. 5v t Here Comes Trouble / Riina (NaSe) 14,0a -- 01.13,5aly + 400ve
7. 6v t She Bangs She Bangs / Shavo (NaSe) 13,7a -- 01.13,6aly 8. 5v o Kickman Snilli / (SnRa) 13,3a -- 01.14,1aly x 9. 6v t Jelizavéta / Risto S (RuKo) 14,4ly -- 01.14,3aly 10. 5v t Caribbean Cocoon / Harri P (RuKo) 13,7a -- 01.14,3aly x 11. 8v o Czar Stanislov / Janne U (RuKo) 15,1a -- 01.14,6aly Hylätty 5v o Sir Boléro / Eve (Salta) 13,5aly -- - hll

1. 5v t Olivia Snilli / (SnRa) 13,1a -- 01.12,4aly + 3000ve
2. 10v t Imperia Snilli / (SnRa) 12,3a -- 01.12,5aly + 2000ve
3. 6v t Cinderella Snilli / (SnRa) 12,9 -- 01.12,6aly + 1000ve
4. 9v o Practical Snilli / (SnRa) 12,4a -- 01.13,2aly + 800ve
5. 6v o Commander Snilli / (SnRa) 12,2a -- 01.13,2aly xx + 400ve
6. 8v o Éclair Rus / (SnRa) 12,9a -- 01.13,2aly + 400ve
7. 5v t Rosamund Snilli / (SnRa) 13,2a -- 01.13,4aly
8. 6v o Charmant Snilli / (SnRa) 12,9 -- 01.13,4aly
9. 6v o Bulletproof Snilli / (SnRa) 12,3a -- 01.13,4aly xx
10. 11v t Cream Coffee / (SnRa) 12,5a -- 01.13,5aly xx
11. 8v t Mademoiselle Snilli / (SnRa) 12,3a -- 01.13,6aly
Hylätty
10v t Raging Speed / (SnRa) 12,1a -- - hpl

1. 5v t Flourish Snilli / (SnRa) 11,3a -- 01.11,2aly x + 3000ve
2. 7v t Greninja Snilli / (SnRa) 11,2a -- 01.11,4aly + 2000ve
3. 7v o Lee Péché / (SnRa) 12,1a -- 01.11,4aly + 1000ve
4. 8v o Grant Snilli / (SnRa) 11,7a -- 01.11,4aly + 800ve
5. 8v o Vagabondo Snilli / (SnRa) 11,4a -- 01.11,5aly xx
6. 6v t Désirée Snilli / (SnRa) 11,3a -- 01.11,5aly
7. 7v o Benjamin Snilli / (SnRa) 11,3a -- 01.12,2aly
8. 9v t Graceful Snilli / (SnRa) 11,9a -- 01.12,6aly xx

1. 6v o Golden Spring Boy / Viveka (Team Lily) 01.10,1ake -- 01.10,2aly + 3000ve
2. 6v o Winterfell's Victory / Eero (Team Lily) 01.10,6aly -- 01.10,2aly + 2000ve
3. 10v o Fool's Cocktail / Kake (NaSe) 11,2a -- 01.10,4aly + 1000ve
4. 7v o Copyright / (SnRa) 11,2a -- 01.10,4aly + 800ve
5. 9v t Chocoline Snilli / (SnRa) 11,1a -- 01.10,6aly
6. 8v o Blackhawk Snilli / (SnRa) 11,1a -- 01.11,1aly
7. 6v o I'm Perfect Rus / Ville (Salta) 10,4aly -- 01.11,5aly
8. 6v t Madame Casanova / Markus (Salta) 11,4aly -- 01.11,5aly


LÄHTÖ 1: Ryhmäajo 1600m lämminverisille, avoin -- Tulokset 20.12.

1. 2v o Starscream Snilli / Heimo T (RuKo) ei enn -- 01.19,1aly + 800ve
2. 3v t Rjazán Viktórija / Daniel T (RuKo) 18,5ke -- 01.19,2aly + 400ve
3. 2v o Autumn Gold Duán / Shavo (NaSe) 22,7kl -- 01.19,3aly + 200ve
4. 2v o Devereaux Rus / Pekka S (RuKo) ei enn -- 01.19,6aly + 100ve
5. 3v t Extreme Soupir / Simo P (RuKo) 19,3ke -- 01.20,2aly + 50ve
6. 2v t Ginger Soipir / Helena (NaSe) 22,8kl -- 01.20,4aly x + 50ve
7. 2v o Arkhelokhos Rus / Joni P (RuKo) ei enn -- 01.21,2aly
8. 2v o In Roy's Name I Run / Rane (NaSe) 23,0kl -- 01.21,4aly
9. 2v o Sunstruck / (WyRa) 20,5aly -- 01.21,4aly
Hylätty
2v o Grimlock Unia / Juhana T (RuKo) ei enn -- - k
2v o Grand Abs / Atte (NaSe) 22,9kl -- - hll

1. 3v o Extreme Blue / Jokke U (RuKo) 17,2ke -- 01.19,2aly + 1000ve
2. 2v t Seventeen Candles / (WyRa) 18,4ly -- 01.19,2aly + 500ve
3. 2v t Dream Illusion / (WyRa) 17,6aly -- 01.19,4aly + 300ve
4. 3v t Ghostpride Pomp / (WyRa) 16,6ke -- 01.19,4aly + 200ve
5. 2v o Mirosláv Bojan / Heikki P (RuKo) 18,2ly -- 01.19,5aly + 100ve
6. 3v o Rjazán Trífon / Amelie (Salta) 18,3ake -- 01.19,5aly x
7. 2v t Praskóvja Roksána / Pauli P (RuKo) 18,1ly -- 01.19,6aly x
8. 2v t Lily Perfect Rus / Simo E (RuKo) 18,3ly -- 01.20,2aly
9. 3v t Rjazán Seléna / Ellu (Salta) 18,5ake -- 01.20,4aly
Hylätty
4v t Rjazán Galína / Pekka P (RuKo) 14,5ke -- - hyl

1. 4v t Cascadas Mermeid / (SnRa) 13,2a -- 01.16,1aly xx + 1500ve
2. 4v t Fashion Snilli / (SnRa) 13,2a -- 01.16,3aly + 1000ve
3. 4v o Crimson Samurai / Pertti H (RuKo) 17,8ke -- 01.16,4aly + 500ve
4. 4v t Ivonne Snilli / (SnRa) 15,4 -- 01.16,4aly + 300ve
5. 4v o Kapiton Duán / Janne T (RuKo) 17,7a -- 01.16,5aly + 200ve
6. 4v t Prestige Elite / (SnRa) 17,1a -- 01.17,2aly x + 200ve
7. 4v t Rjazán Larísa / Jouni A (RuKo) 17,1ake -- 01.17,2aly x
8. 4v o Lord Wallenburg / (SnRa) 17,3 -- 01.17,3aly
9. 4v o Sue's Barracuda / Jannica (APR) 17,3 -- 01.17,4aly
10. 4v t Imperial Elite / (SnRa) 19,4a -- 01.17,5aly
11. 4v o Rjazán Isidor / Markku R (RuKo) 18,0ke -- 01.17,5aly
Hylätty
4v t Crimson Stardust / Jussi O (RuKo) 17,9a -- - hpl

1. 5v t Cheetarine / Senja (NaSe) 16,1a -- 01.15,2aly x + 2000ve
2. 5v o He's My Hero / Harri (NaSe) 15,2a -- 01.15,3aly + 1500ve
3. 5v t Wildbird Rus / Pekka O (RuKo) 15,5ke -- 01.15,3aly + 1000ve
4. 5v t Rosalyn / Ronja (NaSe) 16,5a -- 01.15,4aly x + 500ve
5. 5v o Oxford Rus / Markku S (RuKo) 15,4ke -- 01.15,4aly x + 300ve
6. 7v o Ivan Iostream / Riku H (RuKo) 15,2a -- 01.16,2aly + 300ve
7. 5v t Cheer Me Up / Iida (NaSe) 16,2a -- 01.16,2aly x
8. 5v t Made Up My Mind / Minni (NaSe) 15,3a -- 01.16,3aly
9. 5v o He Talks To Me / Henkka (NaSe) 15,5 -- 01.16,3aly x
10. 5v o Tornado In A Box / Topi (NaSe) 15,5a -- 01.16,3aly
11. 5v o Big Time Prayer / Pekka (NaSe) 17,3a -- 01.16,4aly x
Hylätty
5v o Bluestar Icaros / (SnRa) 17,3 -- - k

1. 5v o Brandon Snilli / (SnRa) 13,3a -- 01.13,1aly + 3000ve
2. 5v t Gamer Girl / Kalle (NaSe) 13,4a -- 01.13,4aly xx + 2000ve
3. 5v t Smoking Hot / Molli (NaSe) 14,9a -- 01.13,4aly + 1000ve
4. 5v t Better Than Expected / Ella (NaSe) 14,4a -- 01.13,4aly + 800ve
5. 5v t Caribbean Cocoon / Harri P (RuKo) 13,7a -- 01.13,5aly + 400ve
6. 5v o Kickman Snilli / (SnRa) 13,3a -- 01.13,5aly x + 400ve
7. 6v t She Bangs She Bangs / Shavo (NaSe) 13,7a -- 01.14,2aly x
8. 5v t Here Comes Trouble / Riina (NaSe) 14,0a -- 01.14,2aly xx
9. 8v o Czar Stanislov / Janne U (RuKo) 15,1a -- 01.14,3aly
10. 5v o Lancelot Snilli / (SnRa) 13,3a -- 01.14,3aly
11. 5v o Sir Boléro / Eve (Salta) 13,5aly -- 01.14,6aly
Hylätty
6v t Jelizavéta / Risto S (RuKo) 14,4ly -- - hpl

1. 11v t Cream Coffee / (SnRa) 12,5a -- 01.12,1aly + 3000ve
2. 6v o Bulletproof Snilli / (SnRa) 12,3a -- 01.12,1aly + 2000ve
3. 10v t Imperia Snilli / (SnRa) 12,3a -- 01.12,3aly + 1000ve
4. 6v t Cinderella Snilli / (SnRa) 12,9 -- 01.12,3aly x + 800ve
5. 6v o Charmant Snilli / (SnRa) 12,9 -- 01.12,4aly xx + 400ve
6. 8v t Mademoiselle Snilli / (SnRa) 12,3a -- 01.13,2aly + 400ve
7. 10v t Raging Speed / (SnRa) 12,1a -- 01.13,3aly
8. 9v o Practical Snilli / (SnRa) 12,4a -- 01.13,3aly
9. 6v o Commander Snilli / (SnRa) 12,2a -- 01.13,4aly
10. 5v t Rosamund Snilli / (SnRa) 13,2a -- 01.13,5aly
11. 8v o Éclair Rus / (SnRa) 12,9a -- 01.13,6aly
Hylätty
5v t Olivia Snilli / (SnRa) 13,1a -- - hll

1. 7v o Benjamin Snilli / (SnRa) 11,3a -- 01.11,2aly + 3000ve
2. 5v t Flourish Snilli / (SnRa) 11,3a -- 01.11,3aly x + 2000ve
3. 7v t Greninja Snilli / (SnRa) 11,2a -- 01.11,3aly + 1000ve
4. 8v o Grant Snilli / (SnRa) 11,7a -- 01.11,5aly + 800ve
5. 9v t Graceful Snilli / (SnRa) 11,9a -- 01.12,2aly
6. 8v o Vagabondo Snilli / (SnRa) 11,4a -- 01.12,3aly
7. 7v o Lee Péché / (SnRa) 12,1a -- 01.12,4aly
Hylätty
6v t Désirée Snilli / (SnRa) 11,3a -- - hml

1. 7v o Copyright / (SnRa) 11,2a -- 01.10,2aly + 3000ve
2. 6v o I'm Perfect Rus / Ville (Salta) 10,4aly -- 01.10,2aly xx + 2000ve
3. 6v o Winterfell's Victory / Eero (Team Lily) 01.10,6aly -- 01.10,3aly + 1000ve
4. 6v o Golden Spring Boy / Viveka (Team Lily) 01.10,1ake -- 01.10,5aly + 800ve
5. 9v t Chocoline Snilli / (SnRa) 11,1a -- 01.10,5aly x
6. 10v o Fool's Cocktail / Kake (NaSe) 11,2a -- 01.10,5aly
7. 8v o Blackhawk Snilli / (SnRa) 11,1a -- 01.11,5aly
8. 6v t Madame Casanova / Markus (Salta) 11,4aly -- 01.11,5aly


LÄHTÖ 1: Ryhmäajo 1600m lämminverisille, avoin -- Tulokset 27.12.

1. 2v o Grand Abs / Atte (NaSe) 22,9kl -- 01.19,1aly + 800ve
2. 3v t Extreme Soupir / Simo P (RuKo) 19,3ke -- 01.19,2aly + 400ve
3. 2v o Starscream Snilli / Heimo T (RuKo) ei enn -- 01.19,2aly x + 200ve
4. 2v o Sunstruck / (WyRa) 20,5aly -- 01.19,3aly x + 100ve
5. 2v o In Roy's Name I Run / Rane (NaSe) 23,0kl -- 01.19,4aly + 50ve
6. 2v t Ginger Soipir / Helena (NaSe) 22,8kl -- 01.19,4aly + 50ve
7. 2v o Autumn Gold Duán / Shavo (NaSe) 22,7kl -- 01.20,4aly
8. 2v o Arkhelokhos Rus / Joni P (RuKo) ei enn -- 01.20,4aly x
9. 2v o Devereaux Rus / Pekka S (RuKo) ei enn -- 01.20,6aly
10. 2v o Grimlock Unia / Juhana T (RuKo) ei enn -- 01.21,4aly
Hylätty
3v t Rjazán Viktórija / Daniel T (RuKo) 18,5ke -- - hml

1. 4v t Rjazán Galína / Pekka P (RuKo) 14,5ke -- 01.19,1aly x + 1000ve
2. 2v t Lily Perfect Rus / Simo E (RuKo) 18,3ly -- 01.19,2aly + 500ve
3. 2v o Mirosláv Bojan / Heikki P (RuKo) 18,2ly -- 01.19,3aly + 300ve
4. 3v t Rjazán Seléna / Ellu (Salta) 18,5ake -- 01.19,4aly + 200ve
5. 2v t Praskóvja Roksána / Pauli P (RuKo) 18,1ly -- 01.19,6aly + 100ve
6. 3v t Ghostpride Pomp / (WyRa) 16,6ke -- 01.20,1aly x
7. 2v t Dream Illusion / (WyRa) 17,6aly -- 01.20,1aly
8. 3v o Rjazán Trífon / Amelie (Salta) 18,3ake -- 01.20,2aly x
9. 2v t Seventeen Candles / (WyRa) 18,4ly -- 01.20,3aly
10. 3v o Extreme Blue / Jokke U (RuKo) 17,2ke -- 01.20,5aly xx

1. 4v t Ivonne Snilli / (SnRa) 15,4 -- 01.16,3aly x + 1500ve
2. 4v t Rjazán Larísa / Jouni A (RuKo) 17,1ake -- 01.16,3aly x + 1000ve
3. 4v t Crimson Stardust / Jussi O (RuKo) 17,9a -- 01.16,4aly + 500ve
4. 4v o Crimson Samurai / Pertti H (RuKo) 17,8ke -- 01.16,4aly x + 300ve
5. 4v o Sue's Barracuda / Jannica (APR) 17,3 -- 01.16,4aly + 200ve
6. 4v o Rjazán Isidor / Markku R (RuKo) 18,0ke -- 01.16,5aly x + 200ve
7. 4v t Cascadas Mermeid / (SnRa) 13,2a -- 01.16,5aly
8. 4v t Fashion Snilli / (SnRa) 13,2a -- 01.16,6aly
9. 4v o Kapiton Duán / Janne T (RuKo) 17,7a -- 01.17,2aly
10. 4v t Imperial Elite / (SnRa) 19,4a -- 01.17,2aly xx
11. 4v t Prestige Elite / (SnRa) 17,1a -- 01.17,4aly x
Hylätty
4v o Lord Wallenburg / (SnRa) 17,3 -- - hyl

1. 5v t Cheer Me Up / Iida (NaSe) 16,2a -- 01.15,1aly + 2000ve
2. 7v o Ivan Iostream / Riku H (RuKo) 15,2a -- 01.15,3aly + 1500ve
3. 5v t Cheetarine / Senja (NaSe) 16,1a -- 01.15,4aly + 1000ve
4. 5v o Big Time Prayer / Pekka (NaSe) 17,3a -- 01.15,5aly + 500ve
5. 5v o Oxford Rus / Markku S (RuKo) 15,4ke -- 01.15,5aly + 300ve
6. 5v o Bluestar Icaros / (SnRa) 17,3 -- 01.16,1aly xx + 300ve
7. 5v t Made Up My Mind / Minni (NaSe) 15,3a -- 01.16,3aly
8. 5v t Rosalyn / Ronja (NaSe) 16,5a -- 01.16,3aly
9. 5v o He's My Hero / Harri (NaSe) 15,2a -- 01.16,3aly
10. 5v o Tornado In A Box / Topi (NaSe) 15,5a -- 01.16,6aly
Hylätty
5v o He Talks To Me / Henkka (NaSe) 15,5 -- - k
5v t Wildbird Rus / Pekka O (RuKo) 15,5ke -- - hll

1. 6v t She Bangs She Bangs / Shavo (NaSe) 13,7a -- 01.13,2aly xx + 3000ve
2. 5v o Kickman Snilli / (SnRa) 13,3a -- 01.13,2aly + 2000ve
3. 5v t Better Than Expected / Ella (NaSe) 14,4a -- 01.13,3aly x + 1000ve
4. 5v o Brandon Snilli / (SnRa) 13,3a -- 01.13,4aly xx + 800ve
5. 5v t Gamer Girl / Kalle (NaSe) 13,4a -- 01.13,4aly + 400ve
6. 6v t Jelizavéta / Risto S (RuKo) 14,4ly -- 01.13,5aly + 400ve
7. 5v t Smoking Hot / Molli (NaSe) 14,9a -- 01.14,2aly
8. 8v o Czar Stanislov / Janne U (RuKo) 15,1a -- 01.14,5aly x
9. 5v o Lancelot Snilli / (SnRa) 13,3a -- 01.14,5aly
10. 5v o Sir Boléro / Eve (Salta) 13,5aly -- 01.14,5aly
Hylätty
5v t Here Comes Trouble / Riina (NaSe) 14,0a -- - hll
5v t Caribbean Cocoon / Harri P (RuKo) 13,7a -- - hll

1. 8v o Éclair Rus / (SnRa) 12,9a -- 01.12,2aly + 3000ve
2. 6v o Commander Snilli / (SnRa) 12,2a -- 01.12,2aly + 2000ve
3. 6v o Charmant Snilli / (SnRa) 12,9 -- 01.12,4aly + 1000ve
4. 8v t Mademoiselle Snilli / (SnRa) 12,3a -- 01.12,4aly + 800ve
5. 9v o Practical Snilli / (SnRa) 12,4a -- 01.12,5aly + 400ve
6. 6v t Cinderella Snilli / (SnRa) 12,9 -- 01.13,1aly + 400ve
7. 5v t Olivia Snilli / (SnRa) 13,1a -- 01.13,2aly
8. 10v t Raging Speed / (SnRa) 12,1a -- 01.13,3aly
9. 11v t Cream Coffee / (SnRa) 12,5a -- 01.13,4aly
10. 6v o Bulletproof Snilli / (SnRa) 12,3a -- 01.13,4aly
Hylätty
5v t Rosamund Snilli / (SnRa) 13,2a -- - hyl
10v t Imperia Snilli / (SnRa) 12,3a -- - hll

1. 6v t Désirée Snilli / (SnRa) 11,3a -- 01.11,2aly + 3000ve
2. 5v t Flourish Snilli / (SnRa) 11,3a -- 01.11,3aly + 2000ve
3. 8v o Vagabondo Snilli / (SnRa) 11,4a -- 01.11,4aly + 1000ve
4. 7v o Benjamin Snilli / (SnRa) 11,3a -- 01.11,5aly + 800ve
5. 7v t Greninja Snilli / (SnRa) 11,2a -- 01.12,2aly
6. 8v o Grant Snilli / (SnRa) 11,7a -- 01.12,2aly
7. 7v o Lee Péché / (SnRa) 12,1a -- 01.12,5aly x
8. 9v t Graceful Snilli / (SnRa) 11,9a -- 01.12,5aly xx

1. 6v o Winterfell's Victory / Eero (Team Lily) 01.10,6aly -- 01.10,1aly + 3000ve
2. 6v o Golden Spring Boy / Viveka (Team Lily) 01.10,1ake -- 01.10,2aly + 2000ve
3. 10v o Fool's Cocktail / Kake (NaSe) 11,2a -- 01.10,3aly xx + 1000ve

5. 6v t Madame Casanova / Markus (Salta) 11,4aly -- 01.10,4aly
6. 9v t Chocoline Snilli / (SnRa) 11,1a -- 01.10,4aly
7. 7v o Copyright / (SnRa) 11,2a -- 01.10,5aly
8. 6v o I'm Perfect Rus / Ville (Salta) 10,4aly -- 01.11,4aly xx


LÄHTÖ 2: Ryhmäajo 1600m kylmäverisille, avoin -- tulokset 8.12.

1. 3v t Benägen NRL / Nanna (NaSe) ei enn. -- 01.36,2aly + 800ve
2. 3v t Nattfjäril / Heikki P (RuKo) ei enn -- 01.36,2aly x + 400ve
3. 3v t Sinkosinko / Sinna (NaSe) 41,0 -- 01.36,4aly xx + 200ve
4. 3v t Ruskon Uinahdus / Jani U (RuKo) ei enn -- 01.37,2aly + 100ve
5. 3v t Draupnir Snilli / Heimo T (RuKo) ei enn -- 01.37,4aly x + 50ve
6. 3v t Tuteritöm / Nadja (NaSe) 41,3ly -- 01.38,2aly + 50ve
7. 3v o. K.Wigu / K. Ahomaa (KiRi) 36,4 -- 01.39,2aly
8. 3v o Bergthor / Simo T (RuKo) ei enn -- 01.40,4aly x
9. 3v t. Sølv's Murheprinsessa / A. Elo (KiRi) 35,4 -- 01.40,4aly
10. 3v t Saltan Haikea / Amelie (Salta) 45,5ke -- 01.40,6aly x
Hylätty
3v t Hildr NRL / Eija (NaSe) ei enn. -- - hll
3v o Saltan Routa / Ellu (Salta) 46,2ke -- - hyl

1. 5v t Riihihiiren Hilja / Tero (HTC) 33,4 -- 01.31,2aly + 1000ve
2. 5v o Valtarian Valkotakki / Markus (Salta) 30,3ake -- 01.31,3aly xx + 500ve
3. 4v o Drotsibojonsson / (SnRa) 29,2 -- 01.32,1aly + 300ve
4. 4v t Saltan Huikea / Eve (Salta) 32,3ake -- 01.32,2aly xx + 200ve
5. 4v t Selvästi Joo I.F. / Ville (Salta) 29,5ake -- 01.32,2aly xx + 100ve
6. 5v t Onnettoman Aikahyppy / Harri (HTC) 31,2 -- 01.32,3aly + 100ve

7. 4v o Tuulenpolun Iltatähti / Miska (HTC) 32,4 -- 01.33,2aly x
8. 5v o Anttooni / Antti (HTC) 30,3 -- 01.33,4aly
9. 5v t Sarlotta / Marko (HTC) 34,6 -- 01.33,4aly
10. 5v o Marttyyrin Johannes / Jukka (HTC) 30,0 -- 01.33,4aly
11. 5v o Theotorden / Janne P (RuKo) 32,7ke -- 01.33,4aly
12. 5v t Suomineidon Ameelia / Arto (HTC) 34,2 -- 01.34,5aly

1. 5v t Ruskon Helmiina / Onni U (RuKo) 27,5ke -- 01.28,3aly + 1500ve
2. 5v o Vasaari / Shavo (NaSe) 29,4 -- 01.28,4aly + 1000ve
3. 5v o Saltan Retkahdus / Pekko H (RuKo) 29,3a -- 01.28,4aly x + 500ve
4. 5v t Snillin Timantti / (SnRa) 27,3a -- 01.28,5aly + 300ve
5. 5v o Unian Viri-Kipinä / Jere S (RuKo) 28,7a -- 01.28,6aly + 200ve
6. 5v t EP Hopearuusu / Jouni H (RuKo) 28,8a -- 01.29,2aly + 200ve
7. 5v o Purnin Noitavaino / Make P (RuKo) 29,4ake -- 01.29,4aly
8. 5v t Saltan Ruustinna / Maija (Salta) 28,2aly -- 01.30,4aly
9. 5v o. K.R. Härmää Karussa / A. Renkonen (KiRi) 29,3 -- 01.30,4aly
10. 5v t. Kekan Kvartaali / B. Melker (KiRi) 28,2 -- 01.30,4aly
11. 5v o Valtarian Pikkuseteli / Aku (Salta) 28,2ake -- 01.30,4aly xx
12. 5v o Thorstein Snilli / (SnRa) 27,7a -- 01.30,5aly

1. 5v o. Salmiakki-Kuningas / J. Vuorenmaa (KiRi) 26,2 -- 01.27,1aly x + 1500ve
2. 6v o Lyckans ost Fritjof / elias (RuKo) 30,0a -- 01.27,1aly + 1000ve
3. 6v o Saltan Pinkeä / Paula (Salta) 27,2ake -- 01.27,2aly xx + 500ve
4. 5v o Snillin Meteoriitti / (SnRa) 27,2a -- 01.27,3aly + 300ve
5. 5v o Ruskon Hallasurma / Jonne R (RuKo) 27,2ke -- 01.28,2aly + 200ve
6. 6v t EP Susiina / Susanna (NaSe) 26,2a -- 01.28,4aly x + 200ve
7. 7v o Kuolemanharha / Kalle (NaSe) 27,6 -- 01.28,4aly x
8. 5v o Snillin Iivari / (SnRa) 26,3a -- 01.28,5aly x
9. 5v t Saltan Tuikea / (SnRa) 26,1a -- 01.28,5aly xx
10. 6v o Kuuralehdon Aikamieli / Jussi (HTC) 26,3 -- 01.28,5aly x
Hylätty
5v t Ruskon Carelia / Harri P (RuKo) 27,2ke -- - hml
7v t Harhakuvelma / Elli (NaSe) 27,4a -- - hml

1. 8v t AH Tulikuu / (Nase) 25,1a -- 01.24,2aly + 2000ve
2. 7v t Snillin Havina / (SnRa) 24,2a -- 01.24,2aly x + 1500ve
3. 7v t Ruskon Jadessa / Pauli H (RuKo) 24,2aly -- 01.24,2aly + 1000ve
4. 6v t Snillin Karpalo / (SnRa) 24,5a -- 01.24,5aly + 500ve
5. 6v t EP Tuksu / Enni (NaSe) 25,2a -- 01.24,5aly + 300ve
6. 9v t Saltan Hahtuva / Mikko (Salta) 25,2ake -- 01.24,5aly + 300ve

7. 7v t Saltan Aurinkousva / Sara (Salta) 25,6ake -- 01.24,6aly
8. 7v t Alfhilda Snilli / (SnRa) 24,2 -- 01.25,2aly
9. 9v t AH Chione / (Nase) 25,5 -- 01.25,3aly
10. 8v o Ikikorven Taskunauris / Anssi (Salta) 24,4ake -- 01.25,5aly
11. 6v o Snillin Vihtori / (SnRa) 25,3a -- 01.25,6aly xx
Hylätty
10v o. K.R. Tuhkimo-Kiri / S. Solja (KiRi) 25,5 -- - hml

1. 7v o Snillin Käpyvaras / (SnRa) 23,4a -- 01.23,2aly + 2000ve
2. 9v o O.R. Ferrari / Jane (RuKo) 24,1a -- 01.23,3aly + 1500ve
3. 10v t. Meriniityn Pamela / H. Turunen (KiRi) 23,4 -- 01.23,5aly x + 1000ve
4. 10v t Snillin Kipsakka / (SnRa) 23,3a -- 01.23,6aly + 500ve
5. 13v t Adinan Enni / Jessica (Adina) 23,6 -- 01.23,6aly + 300ve
6. 15v o AH Kronos / (Nase) 23,5a -- 01.24,1aly x + 300ve
7. 9v t AH Höstblom / Laura (Salta) 23,3ake -- 01.24,1aly
8. 9v o Purnin Kulovalkee / Aki (NaSe) 23,3a -- 01.24,2aly xx
9. 9v o Snillin Coutsi / (SnRa) 23,3a -- 01.24,4aly x
10. 8v o Pompeji Taisto / Henri U (RuKo) 24,1a -- 01.24,4aly
11. 8v o Snillin Taikaviitta / (SnRa) 23,3a -- 01.24,5aly
12. 9v o AH Vildvittra / (SnRa) 23,9a -- 01.24,6aly

1. 8v t Snillin Tulppaani / (SnRa) 22,5a --- 01.22,1aly + 3000ve
2. 10v t Snillin Hopeakutri / (SnRa) 22,4a -- 01.22,3aly x + 2000ve
3. 11v t O.K. Javana / (SnRa) 23,2a -- 01.22,3aly x + 1000ve
4. 8v t Snillin Matilda / (SnRa) 23,1a -- 01.22,4aly + 800ve
5. 8v t Ragnarök / (SnRa) 23,3a -- 01.22,5aly x + 400ve
6. 13v o Snillin Tupla-Balladi / (SnRa) 22,4a -- 01.22,5aly + 400ve
7. 10v o Fini Kokoro / (SnRa) 22,8a -- 01.23,4aly
8. 10v o Toisto-Taisto / (SnRa) 22,5a -- 01.23,5aly xx
9. 8v t. K.R. Salarakkaan Kosto / M. Laine (KiRi) 01.22,3 -- 01.23,6aly xx
Hylätty
6v t Duanin Jessiina / (SnRa) 23,2a -- - hyl
10v o Ramunder Snilli / (SnRa) 23,1a -- - hpl
9v t Savun Justiina / (SnRa) 22,4a -- - hll

1. 8v o O.R. Hölyke / (SnRa) 21,5a -- 01.21,2aly x + 3000ve
2. 9v o Aamori I.F. / (SnRa) 21,7 -- 01.21,4aly xx + 2000ve
3. 8v t Snillin Joperiina / (SnRa) 22,3a -- 01.21,5aly + 1000ve
4. 9v t O.R. Wihutar / Jarkko (Salta) 22,2ake -- 01.22,2aly + 800ve
5. 9v o Tulihurma I.F. / Minna (Salta) 21,7ly -- 01.22,2aly xx + 400ve
6. 9v o Saltan Vääristymä / Marko (Salta) 22,3ake -- 01.22,2aly + 400ve
7. 15v t Nydelig og Grov / (SnRa) 21,5a -- 01.22,3aly
8. 7v o Snillin Aamos / (SnRa) 22,2 -- 01.22,5aly
9. 13v o Valtarian Humare / (SnRa) 22,1a -- 01.22,5aly xx
10. 9v t Snillin Bailaaja / (SnRa) 21,6a -- 01.22,5aly
Hylätty
6v o Snillin Donatello / (SnRa) 22,2a -- - hml

1. 9v t Ruskon Lennotar / Maaret (Salta) 21,0ake -- 01.20,1aly + 3000ve
2. 7v o O.R. Turkinpippuri / siinau (RuKo) 21,2aly -- 01.20,4aly x + 2000ve
3. 11v t Snillin Herttainen / (SnRa) 21,5a -- 01.21,2aly + 1000ve
4. 8v o Snillin Viikari / (SnRa) 21,0a -- 01.21,2aly + 800ve
5. 11v o Snillin Kulkuri / (SnRa) 21,3a -- 01.21,3aly xx + 400ve
6. 9v t Snillin Aamukaste / (SnRa) 21,1a -- 01.21,3aly + 400ve
7. 8v t. Reemio Ros / R. Líden (KiRi) 01.21,2 -- 01.22,1aly
8. 15v o Tierra's Vinder / (SnRa) 21,2a -- 01.22,3aly x
Hylätty
14v o Nordsvensk / (SnRa) 21,4a -- - hml
15v t Adinan Adalmina / Jannica (APR) 21,3 -- - k
7v o PII Savustus / Leevi (Salta) 21,1ake -- - hml


LÄHTÖ 2: Ryhmäajo 1600m kylmäverisille, avoin -- tulokset 11.12.

1. 3v t Ruskon Uinahdus / Jani U (RuKo) ei enn -- 01.36,2aly + 800ve
2. 3v o Saltan Routa / Ellu (Salta) 46,2ke -- 01.36,2aly + 400ve
3. 3v t Saltan Haikea / Amelie (Salta) 45,5ke -- 01.36,2aly + 200ve
4. 3v t Draupnir Snilli / Heimo T (RuKo) ei enn -- 01.37,5aly + 100ve
5. 3v t Benägen NRL / Nanna (NaSe) ei enn. -- 01.38,3aly + 50ve
6. 3v t. Sølv's Murheprinsessa / A. Elo (KiRi) 35,4 -- 01.40,2aly x + 50ve
7. 3v o. K.Wigu / K. Ahomaa (KiRi) 36,4 -- 01.40,3aly x
8. 3v o Bergthor / Simo T (RuKo) ei enn -- 01.40,4aly
9. 3v t Nattfjäril / Heikki P (RuKo) ei enn -- 01.40,5aly
10. 3v t Hildr NRL / Eija (NaSe) ei enn. -- 01.40,6aly
Hylätty
3v t Tuteritöm / Nadja (NaSe) 41,3ly -- - hml
3v t Sinkosinko / Sinna (NaSe) 41,0 -- - hll

1. 5v o Marttyyrin Johannes / Jukka (HTC) 30,0 -- 01.31,2aly + 1000ve
2. 5v o Anttooni / Antti (HTC) 30,3 -- 01.31,2aly x + 500ve
3. 4v t Saltan Huikea / Eve (Salta) 32,3ake -- 01.31,4aly + 300ve
4. 5v o Valtarian Valkotakki / Markus (Salta) 30,3ake -- 01.32,3aly + 200ve
5. 5v t Suomineidon Ameelia / Arto (HTC) 34,2 -- 01.32,3aly + 100ve
6. 5v t Riihihiiren Hilja / Tero (HTC) 33,4 -- 01.32,6aly + 100ve
7. 4v o Drotsibojonsson / (SnRa) 29,2 -- 01.32,6aly
8. 5v o Theotorden / Janne P (RuKo) 32,7ke -- 01.33,4aly
9. 4v o Tuulenpolun Iltatähti / Miska (HTC) 32,4 -- 01.33,5aly xx
10. 5v t Onnettoman Aikahyppy / Harri (HTC) 31,2 -- 01.34,3aly
11. 4v t Selvästi Joo I.F. / Ville (Salta) 29,5ake -- 01.34,5aly
Hylätty
5v t Sarlotta / Marko (HTC) 34,6 -- - hll

1. 5v o. K.R. Härmää Karussa / A. Renkonen (KiRi) 29,3 -- 01.28,2aly x + 1500ve
2. 5v t Snillin Timantti / (SnRa) 27,3a -- 01.28,2aly + 1000ve
3. 5v o Saltan Retkahdus / Pekko H (RuKo) 29,3a -- 01.28,2aly + 500ve
4. 5v t. Kekan Kvartaali / B. Melker (KiRi) 28,2 -- 01.28,3aly + 300ve
5. 5v t Ruskon Helmiina / Onni U (RuKo) 27,5ke -- 01.28,4aly + 200ve
6. 5v o Purnin Noitavaino / Make P (RuKo) 29,4ake -- 01.28,6aly + 200ve
7. 5v o Vasaari / Shavo (NaSe) 29,4 -- 01.29,2aly
8. 5v o Unian Viri-Kipinä / Jere S (RuKo) 28,7a -- 01.29,3aly
9. 5v t EP Hopearuusu / Jouni H (RuKo) 28,8a -- 01.30,1aly
10. 5v o Thorstein Snilli / (SnRa) 27,7a -- 01.30,5aly
11. 5v o Valtarian Pikkuseteli / Aku (Salta) 28,2ake -- 01.30,6aly
Hylätty
5v t Saltan Ruustinna / Maija (Salta) 28,2aly -- - hyl

1. 6v o Kuuralehdon Aikamieli / Jussi (HTC) 26,3 -- 01.27,1aly + 1500ve
2. 5v o Snillin Iivari / (SnRa) 26,3a -- 01.27,2aly + 1000ve
3. 5v t Saltan Tuikea / (SnRa) 26,1a -- 01.27,5aly + 500ve
4. 5v o Ruskon Hallasurma / Jonne R (RuKo) 27,2ke -- 01.27,5aly x + 300ve
5. 7v t Harhakuvelma / Elli (NaSe) 27,4a -- 01.27,5aly x + 200ve
6. 6v o Lyckans ost Fritjof / elias (RuKo) 30,0a -- 01.28,1aly + 200ve
7. 5v o Snillin Meteoriitti / (SnRa) 27,2a -- 01.28,1aly
8. 7v o Kuolemanharha / Kalle (NaSe) 27,6 -- 01.28,2aly
9. 6v o Saltan Pinkeä / Paula (Salta) 27,2ake -- 01.28,3aly
10. 6v t EP Susiina / Susanna (NaSe) 26,2a -- 01.28,6aly
Hylätty
5v t Ruskon Carelia / Harri P (RuKo) 27,2ke -- - hpl
5v o. Salmiakki-Kuningas / J. Vuorenmaa (KiRi) 26,2 -- - hyl

1. 6v t EP Tuksu / Enni (NaSe) 25,2a -- 01.24,1aly + 2000ve
2. 10v o. K.R. Tuhkimo-Kiri / S. Solja (KiRi) 25,5 -- 01.24,1aly + 1500ve
3. 6v t Snillin Karpalo / (SnRa) 24,5a -- 01.24,2aly x + + 1000ve
4. 9v t Saltan Hahtuva / Mikko (Salta) 25,2ake -- 01.24,3aly x + 500ve
5. 7v t Snillin Havina / (SnRa) 24,2a -- 01.24,4aly + 300ve
6. 7v t Ruskon Jadessa / Pauli H (RuKo) 24,2aly -- 01.24,4aly + 300ve
7. 6v o Snillin Vihtori / (SnRa) 25,3a -- 01.24,5aly
8. 7v t Saltan Aurinkousva / Sara (Salta) 25,6ake -- 01.25,2aly
9. 8v t AH Tulikuu / (Nase) 25,1a -- 01.25,3aly xx
10. 7v t Alfhilda Snilli / (SnRa) 24,2 -- 01.25,3aly
Hylätty
9v t AH Chione / (Nase) 25,5 -- - hll
8v o Ikikorven Taskunauris / Anssi (Salta) 24,4ake -- - hyl

1. 13v t Adinan Enni / Jessica (Adina) 23,6 -- 01.23,2aly xx + 2000ve
2. 9v o Snillin Coutsi / (SnRa) 23,3a -- 01.23,3aly + 1500ve
3. 9v t AH Höstblom / Laura (Salta) 23,3ake -- 01.23,4aly + 1000ve
4. 10v t. Meriniityn Pamela / H. Turunen (KiRi) 23,4 -- 01.23,4aly + 500ve
5. 9v o O.R. Ferrari / Jane (RuKo) 24,1a -- 01.23,4aly + 300ve
6. 8v o Pompeji Taisto / Henri U (RuKo) 24,1a -- 01.23,5aly + 300ve
7. 9v o AH Vildvittra / (SnRa) 23,9a -- 01.24,2aly
8. 9v o Purnin Kulovalkee / Aki (NaSe) 23,3a -- 01.24,2aly
9. 7v o Snillin Käpyvaras / (SnRa) 23,4a -- 01.24,3aly
10. 10v t Snillin Kipsakka / (SnRa) 23,3a -- 01.24,3aly
11. 15v o AH Kronos / (Nase) 23,5a -- 01.24,6aly
Hylätty
8v o Snillin Taikaviitta / (SnRa) 23,3a -- - k

1. 10v t Snillin Hopeakutri / (SnRa) 22,4a -- 01.22,1aly xx + 3000ve
2. 8v t. K.R. Salarakkaan Kosto / M. Laine (KiRi) 01.22,3 -- 01.22,2aly + 2000ve
3. 13v o Snillin Tupla-Balladi / (SnRa) 22,4a -- 01.22,2aly x + 1000ve
4. 8v t Ragnarök / (SnRa) 23,3a -- 01.22,3aly + 800ve
5. 10v o Fini Kokoro / (SnRa) 22,8a -- 01.22,3aly + 400ve
6. 10v o Toisto-Taisto / (SnRa) 22,5a -- 01.22,5aly + 400ve
7. 11v t O.K. Javana / (SnRa) 23,2a -- 01.22,5aly x
8. 6v t Duanin Jessiina / (SnRa) 23,2a -- 01.22,6aly
9. 9v t Savun Justiina / (SnRa) 22,4a -- 01.22,6aly
10. 10v o Ramunder Snilli / (SnRa) 23,1a -- 01.23,3aly
11. 8v t Snillin Matilda / (SnRa) 23,1a -- 01.23,5aly
12. 8v t Snillin Tulppaani / (SnRa) 22,5a --- 01.23,5aly

1. 9v t O.R. Wihutar / Jarkko (Salta) 22,2ake -- 01.21,3aly xx + 3000ve
2. 9v o Tulihurma I.F. / Minna (Salta) 21,7ly -- 01.21,3aly + 2000ve
3. 7v o Snillin Aamos / (SnRa) 22,2 -- 01.21,3aly + 1000ve
4. 8v t Snillin Joperiina / (SnRa) 22,3a -- 01.21,4aly x + 800ve
5. 9v t Snillin Bailaaja / (SnRa) 21,6a -- 01.21,4aly + 400ve
6. 15v t Nydelig og Grov / (SnRa) 21,5a -- 01.21,4aly + 400ve
7. 6v o Snillin Donatello / (SnRa) 22,2a -- 01.21,5aly x
8. 13v o Valtarian Humare / (SnRa) 22,1a -- 01.22,4aly
9. 8v o O.R. Hölyke / (SnRa) 21,5a -- 01.22,5aly
10. 9v o Aamori I.F. / (SnRa) 21,7 -- 01.22,6aly
Hylätty
9v o Saltan Vääristymä / Marko (Salta) 22,3ake -- - hml

2. 15v o Tierra's Vinder / (SnRa) 21,2a -- 01.20,2aly x + 2000ve
3. 11v t Snillin Herttainen / (SnRa) 21,5a -- 01.20,3aly + 1000ve
4. 15v t Adinan Adalmina / Jannica (APR) 21,3 -- 01.20,3aly + 800ve
5. 8v o Snillin Viikari / (SnRa) 21,0a -- 01.20,5aly xx + 400ve
6. 8v t. Reemio Ros / R. Líden (KiRi) 01.21,2 -- 01.21,3aly
7. 14v o Nordsvensk / (SnRa) 21,4a -- 01.21,4aly
8. 11v o Snillin Kulkuri / (SnRa) 21,3a -- 01.21,5aly x
9. 9v t Snillin Aamukaste / (SnRa) 21,1a -- 01.21,5aly x
10. 9v t Ruskon Lennotar / Maaret (Salta) 21,0ake -- 01.22,1aly
11. 7v o PII Savustus / Leevi (Salta) 21,1ake -- 01.22,5aly x


LÄHTÖ 2: Ryhmäajo 1600m kylmäverisille, avoin -- tulokset 16.12.

1. 3v t Nattfjäril / Heikki P (RuKo) ei enn -- 01.36,2aly xx + 800ve
2. 3v t Ruskon Uinahdus / Jani U (RuKo) ei enn -- 01.36,3aly + 400ve
3. 3v t Tuteritöm / Nadja (NaSe) 41,3ly -- 01.36,5aly + 200ve
4. 3v o. K.Wigu / K. Ahomaa (KiRi) 36,4 -- 01.36,6aly + 100ve
5. 3v t. Sølv's Murheprinsessa / A. Elo (KiRi) 35,4 -- 01.36,6aly x + 50ve
6. 3v o Saltan Routa / Ellu (Salta) 46,2ke -- 01.37,3aly + 50ve
7. 3v t Hildr NRL / Eija (NaSe) ei enn. -- 01.37,3aly
8. 3v t Draupnir Snilli / Heimo T (RuKo) ei enn -- 01.37,5aly
9. 3v t Saltan Haikea / Amelie (Salta) 45,5ke -- 01.39,4aly xx
10. 3v t Sinkosinko / Sinna (NaSe) 41,0 -- 01.39,4aly xx
11. 3v t Benägen NRL / Nanna (NaSe) ei enn. -- 01.40,3aly xx
12. 3v o Bergthor / Simo T (RuKo) ei enn -- 01.40,4aly xx

1. 5v t Onnettoman Aikahyppy / Harri (HTC) 31,2 -- 01.31,1aly x + 1000ve
2. 5v t Riihihiiren Hilja / Tero (HTC) 33,4 -- 01.32,2aly + 500ve
3. 4v t Saltan Huikea / Eve (Salta) 32,3ake -- 01.32,2aly x + 300ve
4. 5v t Suomineidon Ameelia / Arto (HTC) 34,2 -- 01.32,4aly + 200ve
5. 5v o Marttyyrin Johannes / Jukka (HTC) 30,0 -- 01.32,6aly + 100ve
6. 4v o Drotsibojonsson / (SnRa) 29,2 -- 01.33,2aly + 100ve
7. 5v o Anttooni / Antti (HTC) 30,3 -- 01.34,2aly
8. 5v o Theotorden / Janne P (RuKo) 32,7ke -- 01.34,4aly
9. 5v o Valtarian Valkotakki / Markus (Salta) 30,3ake -- 01.34,5aly
Hylätty
4v o Tuulenpolun Iltatähti / Miska (HTC) 32,4 -- - hpl
4v t Selvästi Joo I.F. / Ville (Salta) 29,5ake -- - hll
5v t Sarlotta / Marko (HTC) 34,6 -- - hll

1. 5v o Valtarian Pikkuseteli / Aku (Salta) 28,2ake -- 01.28,2aly + 1500ve
2. 5v t Ruskon Helmiina / Onni U (RuKo) 27,5ke -- 01.28,3aly + 1000ve
3. 5v o Unian Viri-Kipinä / Jere S (RuKo) 28,7a -- 01.28,4aly xx + 500ve
4. 5v o. K.R. Härmää Karussa / A. Renkonen (KiRi) 29,3 -- 01.28,6aly + 300ve
5. 5v o Saltan Retkahdus / Pekko H (RuKo) 29,3a -- 01.29,2aly + 200ve
6. 5v t EP Hopearuusu / Jouni H (RuKo) 28,8a -- 01.29,3aly + 200ve
7. 5v o Vasaari / Shavo (NaSe) 29,4 -- 01.29,4aly
8. 5v t Snillin Timantti / (SnRa) 27,3a -- 01.30,2aly
9. 5v t. Kekan Kvartaali / B. Melker (KiRi) 28,2 -- 01.30,2aly
10. 5v t Saltan Ruustinna / Maija (Salta) 28,2aly -- 01.30,3aly x
11. 5v o Purnin Noitavaino / Make P (RuKo) 29,4ake -- 01.30,4aly xx
12. 5v o Thorstein Snilli / (SnRa) 27,7a -- 01.30,6aly

1. 7v o Kuolemanharha / Kalle (NaSe) 27,6 -- 01.27,3aly + 1500ve
2. 7v t Harhakuvelma / Elli (NaSe) 27,4a -- 01.27,4aly x + 1000ve
3. 5v o. Salmiakki-Kuningas / J. Vuorenmaa (KiRi) 26,2 -- 01.27,5aly x + 500ve
4. 6v o Kuuralehdon Aikamieli / Jussi (HTC) 26,3 -- 01.27,5aly + 300ve
5. 6v o Lyckans ost Fritjof / elias (RuKo) 30,0a -- 01.28,2aly + 200ve
6. 6v o Saltan Pinkeä / Paula (Salta) 27,2ake -- 01.28,3aly + 200ve
7. 6v t EP Susiina / Susanna (NaSe) 26,2a -- 01.28,4aly
8. 5v t Saltan Tuikea / (SnRa) 26,1a -- 01.28,4aly x
9. 5v o Ruskon Hallasurma / Jonne R (RuKo) 27,2ke -- 01.28,5aly x
Hylätty
5v o Snillin Meteoriitti / (SnRa) 27,2a -- - hml
5v t Ruskon Carelia / Harri P (RuKo) 27,2ke -- - k
5v o Snillin Iivari / (SnRa) 26,3a -- - hll

1. 9v t Saltan Hahtuva / Mikko (Salta) 25,2ake -- 01.24,2aly + 2000ve
2. 10v o. K.R. Tuhkimo-Kiri / S. Solja (KiRi) 25,5 -- 01.24,3aly + 1500ve
3. 7v t Ruskon Jadessa / Pauli H (RuKo) 24,2aly -- 01.24,3aly + 1000ve
4. 6v t Snillin Karpalo / (SnRa) 24,5a -- 01.24,3aly x + 500ve
5. 9v t AH Chione / (Nase) 25,5 -- 01.24,5aly + 300ve
6. 7v t Snillin Havina / (SnRa) 24,2a -- 01.24,5aly + 300ve
7. 8v t AH Tulikuu / (Nase) 25,1a -- 01.25,2aly x

8. 6v o Snillin Vihtori / (SnRa) 25,3a -- 01.25,2aly
9. 6v t EP Tuksu / Enni (NaSe) 25,2a -- 01.25,4aly x
10. 8v o Ikikorven Taskunauris / Anssi (Salta) 24,4ake -- 01.25,4aly x
11. 7v t Saltan Aurinkousva / Sara (Salta) 25,6ake -- 01.25,6aly
Hylätty
7v t Alfhilda Snilli / (SnRa) 24,2 -- - hyl

1. 10v t Snillin Kipsakka / (SnRa) 23,3a -- 01.23,1aly + 2000ve
2. 7v o Snillin Käpyvaras / (SnRa) 23,4a -- 01.23,1aly + 1500ve
3. 15v o AH Kronos / (Nase) 23,5a -- 01.23,2aly + 1000ve
4. 8v o Pompeji Taisto / Henri U (RuKo) 24,1a -- 01.23,2aly + 500ve
5. 10v t. Meriniityn Pamela / H. Turunen (KiRi) 23,4 -- 01.23,4aly x + 300ve
6. 9v o AH Vildvittra / (SnRa) 23,9a -- 01.23,5aly + 300ve

7. 9v t AH Höstblom / Laura (Salta) 23,3ake -- 01.24,1aly
8. 9v o Snillin Coutsi / (SnRa) 23,3a -- 01.24,4aly
9. 9v o O.R. Ferrari / Jane (RuKo) 24,1a -- 01.24,4aly
10. 8v o Snillin Taikaviitta / (SnRa) 23,3a -- 01.24,4aly
11. 13v t Adinan Enni / Jessica (Adina) 23,6 -- 01.24,6aly x
Hylätty
9v o Purnin Kulovalkee / Aki (NaSe) 23,3a -- - hml

1. 10v o Fini Kokoro / (SnRa) 22,8a -- 01.22,2aly + 3000ve
2. 13v o Snillin Tupla-Balladi / (SnRa) 22,4a -- 01.22,2aly + 2000ve
3. 10v o Ramunder Snilli / (SnRa) 23,1a -- 01.22,4aly + 1000ve
4. 9v t Savun Justiina / (SnRa) 22,4a -- 01.22,4aly + 800ve
5. 6v t Duanin Jessiina / (SnRa) 23,2a -- 01.22,4aly + 400ve
6. 10v t Snillin Hopeakutri / (SnRa) 22,4a -- 01.22,4aly + 400ve

7. 11v t O.K. Javana / (SnRa) 23,2a -- 01.22,5aly
8. 8v t. K.R. Salarakkaan Kosto / M. Laine (KiRi) 01.22,3 -- 01.22,5aly
9. 8v t Snillin Matilda / (SnRa) 23,1a -- 01.23,2aly
10. 10v o Toisto-Taisto / (SnRa) 22,5a -- 01.23,2aly
11. 8v t Snillin Tulppaani / (SnRa) 22,5a --- 01.23,5aly xx
Hylätty
8v t Ragnarök / (SnRa) 23,3a -- - hml

1. 9v o Tulihurma I.F. / Minna (Salta) 21,7ly -- 01.21,1aly + 3000ve
2. 9v t Snillin Bailaaja / (SnRa) 21,6a -- 01.21,2aly + 2000ve
3. 9v t O.R. Wihutar / Jarkko (Salta) 22,2ake -- 01.21,3aly + 1000ve
4. 6v o Snillin Donatello / (SnRa) 22,2a -- 01.21,5aly + 800ve
5. 15v t Nydelig og Grov / (SnRa) 21,5a -- 01.21,6aly + 400ve
6. 7v o Snillin Aamos / (SnRa) 22,2 -- 01.21,6aly + 400ve
7. 13v o Valtarian Humare / (SnRa) 22,1a -- 01.22,2aly
8. 8v t Snillin Joperiina / (SnRa) 22,3a -- 01.22,2aly
9. 9v o Aamori I.F. / (SnRa) 21,7 -- 01.22,3aly
10. 8v o O.R. Hölyke / (SnRa) 21,5a -- 01.22,5aly
Hylätty
9v o Saltan Vääristymä / Marko (Salta) 22,3ake -- - hml

1. 9v t Snillin Aamukaste / (SnRa) 21,1a -- 01.20,3aly + 3000ve
2. 9v t Ruskon Lennotar / Maaret (Salta) 21,0ake -- 01.20,4aly + 2000ve
3. 11v o Snillin Kulkuri / (SnRa) 21,3a -- 01.20,4aly + 1000ve
4. 7v o O.R. Turkinpippuri / siinau (RuKo) 21,2aly -- 01.21,1aly + 800ve
5. 11v t Snillin Herttainen / (SnRa) 21,5a -- 01.21,2aly + 400ve
6. 8v o Snillin Viikari / (SnRa) 21,0a -- 01.21,2aly x + 400ve
7. 14v o Nordsvensk / (SnRa) 21,4a -- 01.21,3aly
8. 15v t Adinan Adalmina / Jannica (APR) 21,3 -- 01.21,3aly
9. 15v o Tierra's Vinder / (SnRa) 21,2a -- 01.21,5aly x
10. 7v o PII Savustus / Leevi (Salta) 21,1ake -- 01.21,5aly
11. 8v t. Reemio Ros / R. Líden (KiRi) 01.21,2 -- 01.22,2aly x


LÄHTÖ 2: Ryhmäajo 1600m kylmäverisille, avoin -- tulokset 20.12.

1. 3v t Tuteritöm / Nadja (NaSe) 41,3ly -- 01.36,2aly + 800ve
2. 3v t Benägen NRL / Nanna (NaSe) ei enn. -- 01.36,4aly + 400ve
3. 3v o Bergthor / Simo T (RuKo) ei enn -- 01.36,5aly + 200ve
4. 3v o Saltan Routa / Ellu (Salta) 46,2ke -- 01.37,4aly + 100ve
5. 3v t Hildr NRL / Eija (NaSe) ei enn. -- 01.38,1aly + 50ve
6. 3v t Nattfjäril / Heikki P (RuKo) ei enn -- 01.38,4aly + 50ve
7. 3v t Sinkosinko / Sinna (NaSe) 41,0 -- 01.39,2aly xx
8. 3v o. K.Wigu / K. Ahomaa (KiRi) 36,4 -- 01.39,4aly
9. 3v t Draupnir Snilli / Heimo T (RuKo) ei enn -- 01.39,4aly
10. 3v t Ruskon Uinahdus / Jani U (RuKo) ei enn -- 01.39,5aly
11. 3v t. Sølv's Murheprinsessa / A. Elo (KiRi) 35,4 -- 01.40,2aly
Hylätty
3v t Saltan Haikea / Amelie (Salta) 45,5ke -- - hml

1. 4v t Saltan Huikea / Eve (Salta) 32,3ake -- 01.31,1aly + 1000ve
2. 5v o Theotorden / Janne P (RuKo) 32,7ke -- 01.31,1aly + 500ve
3. 5v o Anttooni / Antti (HTC) 30,3 -- 01.31,2aly x + 300ve
4. 4v o Drotsibojonsson / (SnRa) 29,2 -- 01.31,4aly + 200ve
5. 5v o Marttyyrin Johannes / Jukka (HTC) 30,0 -- 01.32,2aly x + 100ve
6. 5v t Onnettoman Aikahyppy / Harri (HTC) 31,2 -- 01.32,3aly + 100ve
7. 4v t Selvästi Joo I.F. / Ville (Salta) 29,5ake -- 01.33,2aly x
8. 4v o Tuulenpolun Iltatähti / Miska (HTC) 32,4 -- 01.33,5aly
9. 5v o Valtarian Valkotakki / Markus (Salta) 30,3ake -- 01.33,5aly
10. 5v t Riihihiiren Hilja / Tero (HTC) 33,4 -- 01.33,6aly
11. 5v t Suomineidon Ameelia / Arto (HTC) 34,2 -- 01.34,5aly x
Hylätty
5v t Sarlotta / Marko (HTC) 34,6 -- - hml

1. 5v t Snillin Timantti / (SnRa) 27,3a -- 01.28,2aly x + 1500ve
2. 5v o Vasaari / Shavo (NaSe) 29,4 -- 01.28,4aly + 1000ve
3. 5v t. Kekan Kvartaali / B. Melker (KiRi) 28,2 -- 01.28,4aly + 500ve
4. 5v o. K.R. Härmää Karussa / A. Renkonen (KiRi) 29,3 -- 01.28,4aly x + 300ve
5. 5v o Unian Viri-Kipinä / Jere S (RuKo) 28,7a -- 01.28,5aly x + 200ve
6. 5v o Thorstein Snilli / (SnRa) 27,7a -- 01.28,5aly + 200ve
7. 5v o Purnin Noitavaino / Make P (RuKo) 29,4ake -- 01.29,1aly 8. 5v o Valtarian Pikkuseteli / Aku (Salta) 28,2ake -- 01.29,3aly xx 9. 5v t EP Hopearuusu / Jouni H (RuKo) 28,8a -- 01.29,4aly 10. 5v o Saltan Retkahdus / Pekko H (RuKo) 29,3a -- 01.30,3aly Hylätty 5v t Saltan Ruustinna / Maija (Salta) 28,2aly -- - hml 5v t Ruskon Helmiina / Onni U (RuKo) 27,5ke -- - hml

1. 7v t Harhakuvelma / Elli (NaSe) 27,4a -- 01.27,2aly x + 1500ve
2. 5v o Snillin Iivari / (SnRa) 26,3a -- 01.27,3aly + 1000ve
3. 5v o Snillin Meteoriitti / (SnRa) 27,2a -- 01.27,3aly + 500ve
4. 7v o Kuolemanharha / Kalle (NaSe) 27,6 -- 01.27,3aly + 300ve
5. 5v t Saltan Tuikea / (SnRa) 26,1a -- 01.27,3aly x + 200ve
6. 6v o Lyckans ost Fritjof / elias (RuKo) 30,0a -- 01.27,5aly + 200ve

7. 5v o. Salmiakki-Kuningas / J. Vuorenmaa (KiRi) 26,2 -- 01.28,1aly
8. 6v t EP Susiina / Susanna (NaSe) 26,2a -- 01.28,2aly
9. 6v o Kuuralehdon Aikamieli / Jussi (HTC) 26,3 -- 01.28,5aly
10. 5v o Ruskon Hallasurma / Jonne R (RuKo) 27,2ke -- 01.28,5aly
11. 5v t Ruskon Carelia / Harri P (RuKo) 27,2ke -- 01.28,5aly
Hylätty
6v o Saltan Pinkeä / Paula (Salta) 27,2ake -- - hll

1. 6v t EP Tuksu / Enni (NaSe) 25,2a -- 01.24,2aly + 2000ve
2. 7v t Ruskon Jadessa / Pauli H (RuKo) 24,2aly -- 01.24,2aly xx + 1500ve
3. 6v t Snillin Karpalo / (SnRa) 24,5a -- 01.24,2aly + 1000ve
4. 9v t Saltan Hahtuva / Mikko (Salta) 25,2ake -- 01.24,2aly + 500ve
5. 10v o. K.R. Tuhkimo-Kiri / S. Solja (KiRi) 25,5 -- 01.24,2aly + 300ve
6. 7v t Snillin Havina / (SnRa) 24,2a -- 01.24,2aly x + 300ve

7. 7v t Saltan Aurinkousva / Sara (Salta) 25,6ake -- 01.24,4aly
8. 8v o Ikikorven Taskunauris / Anssi (Salta) 24,4ake -- 01.24,5aly
9. 6v o Snillin Vihtori / (SnRa) 25,3a -- 01.25,2aly
10. 7v t Alfhilda Snilli / (SnRa) 24,2 -- 01.25,5aly x
Hylätty
9v t AH Chione / (Nase) 25,5 -- - k
8v t AH Tulikuu / (Nase) 25,1a -- - hpl

1. 7v o Snillin Käpyvaras / (SnRa) 23,4a -- 01.23,2aly x + 2000ve
2. 9v o Purnin Kulovalkee / Aki (NaSe) 23,3a -- 01.23,3aly + 1500ve
3. 9v o AH Vildvittra / (SnRa) 23,9a -- 01.23,3aly + 1000ve
4. 9v t AH Höstblom / Laura (Salta) 23,3ake -- 01.23,5aly xx + 500ve
5. 15v o AH Kronos / (Nase) 23,5a -- 01.24,1aly + 300ve
6. 9v o Snillin Coutsi / (SnRa) 23,3a -- 01.24,1aly + 300ve

7. 13v t Adinan Enni / Jessica (Adina) 23,6 -- 01.24,2aly
8. 10v t. Meriniityn Pamela / H. Turunen (KiRi) 23,4 -- 01.24,2aly
9. 10v t Snillin Kipsakka / (SnRa) 23,3a -- 01.24,2aly
10. 8v o Pompeji Taisto / Henri U (RuKo) 24,1a -- 01.24,5aly
11. 8v o Snillin Taikaviitta / (SnRa) 23,3a -- 01.24,6aly
Hylätty
9v o O.R. Ferrari / Jane (RuKo) 24,1a -- - hll

1. 13v o Snillin Tupla-Balladi / (SnRa) 22,4a -- 01.22,2aly x + 3000ve
2. 10v t Snillin Hopeakutri / (SnRa) 22,4a -- 01.22,3aly x + 2000ve
3. 9v t Savun Justiina / (SnRa) 22,4a -- 01.22,4aly + 1000ve
4. 8v t. K.R. Salarakkaan Kosto / M. Laine (KiRi) 01.22,3 -- 01.22,5aly + 800ve
5. 10v o Ramunder Snilli / (SnRa) 23,1a -- 01.22,6aly + 400ve
6. 10v o Toisto-Taisto / (SnRa) 22,5a -- 01.23,3aly + 400ve
7. 10v o Fini Kokoro / (SnRa) 22,8a -- 01.23,4aly 8. 11v t O.K. Javana / (SnRa) 23,2a -- 01.23,5aly 9. 8v t Snillin Matilda / (SnRa) 23,1a -- 01.23,5aly x Hylätty 8v t Ragnarök / (SnRa) 23,3a -- - hyl 6v t Duanin Jessiina / (SnRa) 23,2a -- - hml 8v t Snillin Tulppaani / (SnRa) 22,5a --- - k

1. 7v o Snillin Aamos / (SnRa) 22,2 -- 01.21,1aly + 3000ve
2. 9v o Tulihurma I.F. / Minna (Salta) 21,7ly -- 01.21,1aly + 2000ve
3. 15v t Nydelig og Grov / (SnRa) 21,5a -- 01.21,1aly x + 1000ve
4. 13v o Valtarian Humare / (SnRa) 22,1a -- 01.21,1aly + 800ve
5. 8v o O.R. Hölyke / (SnRa) 21,5a -- 01.21,2aly + 4000ve
6. 9v o Saltan Vääristymä / Marko (Salta) 22,3ake -- 01.21,4aly + 400ve

7. 8v t Snillin Joperiina / (SnRa) 22,3a -- 01.21,4aly xx
8. 9v t O.R. Wihutar / Jarkko (Salta) 22,2ake -- 01.22,1aly
9. 6v o Snillin Donatello / (SnRa) 22,2a -- 01.22,3aly x
10. 9v o Aamori I.F. / (SnRa) 21,7 -- 01.22,3aly
Hylätty
9v t Snillin Bailaaja / (SnRa) 21,6a -- - hml

1. 8v o Snillin Viikari / (SnRa) 21,0a -- 01.20,1aly + 3000ve
2. 11v o Snillin Kulkuri / (SnRa) 21,3a -- 01.20,1aly + 2000ve
3. 11v t Snillin Herttainen / (SnRa) 21,5a -- 01.20,5aly + 1000ve
4. 7v o PII Savustus / Leevi (Salta) 21,1ake -- 01.21,5aly x + 800ve
5. 8v t. Reemio Ros / R. Líden (KiRi) 01.21,2 -- 01.22,1aly + 400ve
6. 9v t Snillin Aamukaste / (SnRa) 21,1a -- 01.22,2aly x + 400ve

7. 9v t Ruskon Lennotar / Maaret (Salta) 21,0ake -- 01.22,2aly xx
8. 7v o O.R. Turkinpippuri / siinau (RuKo) 21,2aly -- 01.22,5aly
Hylätty
14v o Nordsvensk / (SnRa) 21,4a -- - hml
15v t Adinan Adalmina / Jannica (APR) 21,3 -- - hml
15v o Tierra's Vinder / (SnRa) 21,2a -- - hyl


LÄHTÖ 2: Ryhmäajo 1600m kylmäverisille, avoin -- tulokset 27.12.

1. 3v o. K.Wigu / K. Ahomaa (KiRi) 36,4 -- 01.36,1aly + 800ve
2. 3v t Ruskon Uinahdus / Jani U (RuKo) ei enn -- 01.36,3aly + 400ve
3. 3v t Benägen NRL / Nanna (NaSe) ei enn. -- 01.36,3aly + 200ve
4. 3v t. Sølv's Murheprinsessa / A. Elo (KiRi) 35,4 -- 01.36,3aly + 100ve
5. 3v o Bergthor / Simo T (RuKo) ei enn -- 01.36,5aly xx + 50ve
6. 3v t Hildr NRL / Eija (NaSe) ei enn. -- 01.37,3aly + 50ve
7. 3v t Tuteritöm / Nadja (NaSe) 41,3ly -- 01.38,5aly
8. 3v t Nattfjäril / Heikki P (RuKo) ei enn -- 01.39,3aly
9. 3v t Sinkosinko / Sinna (NaSe) 41,0 -- 01.39,4aly
10. 3v o Saltan Routa / Ellu (Salta) 46,2ke -- 01.39,5aly xx
11. 3v t Saltan Haikea / Amelie (Salta) 45,5ke -- 01.40,5aly
Hylätty
3v t Draupnir Snilli / Heimo T (RuKo) ei enn -- - k

1. 5v o Theotorden / Janne P (RuKo) 32,7ke -- 01.31,3aly + 1000ve
2. 5v t Suomineidon Ameelia / Arto (HTC) 34,2 -- 01.31,4aly + 500ve
3. 5v t Riihihiiren Hilja / Tero (HTC) 33,4 -- 01.31,4aly + 300ve
4. 5v o Anttooni / Antti (HTC) 30,3 -- 01.32,3aly + 200ve
5. 5v o Marttyyrin Johannes / Jukka (HTC) 30,0 -- 01.33,3aly + 100ve
6. 5v o Valtarian Valkotakki / Markus (Salta) 30,3ake -- 01.33,4aly + 100ve

7. 4v t Selvästi Joo I.F. / Ville (Salta) 29,5ake -- 01.33,5aly
8. 4v t Saltan Huikea / Eve (Salta) 32,3ake -- 01.33,5aly
9. 4v o Tuulenpolun Iltatähti / Miska (HTC) 32,4 -- 01.34,3aly
10. 5v t Sarlotta / Marko (HTC) 34,6 -- 01.34,4aly
11. 4v o Drotsibojonsson / (SnRa) 29,2 -- 01.34,5aly
Hylätty
5v t Onnettoman Aikahyppy / Harri (HTC) 31,2 -- - hml

1. 5v t EP Hopearuusu / Jouni H (RuKo) 28,8a -- 01.28,2aly + 1500ve
2. 5v o Thorstein Snilli / (SnRa) 27,7a -- 01.28,5aly + 1000ve
3. 5v o Valtarian Pikkuseteli / Aku (Salta) 28,2ake -- 01.28,6aly x + 500ve
4. 5v o Purnin Noitavaino / Make P (RuKo) 29,4ake -- 01.28,6aly + 300ve
5. 5v o Saltan Retkahdus / Pekko H (RuKo) 29,3a -- 01.29,1aly + 200ve
6. 5v t Saltan Ruustinna / Maija (Salta) 28,2aly -- 01.29,3aly + 200ve

7. 5v o Unian Viri-Kipinä / Jere S (RuKo) 28,7a -- 01.29,4aly x
8. 5v t Ruskon Helmiina / Onni U (RuKo) 27,5ke -- 01.29,5aly
9. 5v t. Kekan Kvartaali / B. Melker (KiRi) 28,2 -- 01.29,5aly
10. 5v o Vasaari / Shavo (NaSe) 29,4 -- 01.29,6aly x
11. 5v t Snillin Timantti / (SnRa) 27,3a -- 01.30,2aly x
Hylätty
5v o. K.R. Härmää Karussa / A. Renkonen (KiRi) 29,3 -- - hpl

1. 6v o Kuuralehdon Aikamieli / Jussi (HTC) 26,3 -- 01.27,1aly + 1500ve
2. 6v o Lyckans ost Fritjof / elias (RuKo) 30,0a -- 01.27,2aly + 1000ve
3. 5v o. Salmiakki-Kuningas / J. Vuorenmaa (KiRi) 26,2 -- 01.27,2aly + 500ve
4. 7v t Harhakuvelma / Elli (NaSe) 27,4a -- 01.27,3aly x + 300ve
5. 6v o Saltan Pinkeä / Paula (Salta) 27,2ake -- 01.27,4aly + 200ve
6. 6v t EP Susiina / Susanna (NaSe) 26,2a -- 01.27,4aly + 200ve

7. 5v o Snillin Iivari / (SnRa) 26,3a -- 01.27,5aly x
8. 5v o Snillin Meteoriitti / (SnRa) 27,2a -- 01.27,6aly x
9. 5v t Ruskon Carelia / Harri P (RuKo) 27,2ke -- 01.28,3aly x
10. 5v t Saltan Tuikea / (SnRa) 26,1a -- 01.28,4aly
11. 7v o Kuolemanharha / Kalle (NaSe) 27,6 -- 01.28,4aly
12. 5v o Ruskon Hallasurma / Jonne R (RuKo) 27,2ke -- 01.28,4aly

1. 6v t EP Tuksu / Enni (NaSe) 25,2a -- 01.24,1aly + 2000ve
2. 9v t Saltan Hahtuva / Mikko (Salta) 25,2ake -- 01.24,2aly + 1500ve
3. 6v o Snillin Vihtori / (SnRa) 25,3a -- 01.24,3aly + 1000ve
4. 7v t Ruskon Jadessa / Pauli H (RuKo) 24,2aly -- 01.24,4aly + 500ve
5. 10v o. K.R. Tuhkimo-Kiri / S. Solja (KiRi) 25,5 -- 01.24,4aly + 300ve
6. 8v t AH Tulikuu / (Nase) 25,1a -- 01.24,4aly + 300ve

7. 7v t Alfhilda Snilli / (SnRa) 24,2 -- 01.24,4aly xx
8. 8v o Ikikorven Taskunauris / Anssi (Salta) 24,4ake -- 01.24,5aly
9. 7v t Snillin Havina / (SnRa) 24,2a -- 01.24,6aly
10. 7v t Saltan Aurinkousva / Sara (Salta) 25,6ake -- 01.24,6aly
11. 9v t AH Chione / (Nase) 25,5 -- 01.25,4aly
Hylätty
6v t Snillin Karpalo / (SnRa) 24,5a -- - hml

1. 9v o Snillin Coutsi / (SnRa) 23,3a -- 01.23,2aly + 2000ve
2. 10v t. Meriniityn Pamela / H. Turunen (KiRi) 23,4 -- 01.23,3aly xx + 1500ve
3. 9v o O.R. Ferrari / Jane (RuKo) 24,1a -- 01.23,3aly + 1000ve
4. 7v o Snillin Käpyvaras / (SnRa) 23,4a -- 01.23,3aly + 500ve
5. 8v o Snillin Taikaviitta / (SnRa) 23,3a -- 01.23,4aly + 300ve
6. 15v o AH Kronos / (Nase) 23,5a -- 01.23,5aly + 300ve

7. 9v o AH Vildvittra / (SnRa) 23,9a -- 01.23,6aly
8. 8v o Pompeji Taisto / Henri U (RuKo) 24,1a -- 01.24,1aly
9. 9v t AH Höstblom / Laura (Salta) 23,3ake -- 01.24,2aly
10. 13v t Adinan Enni / Jessica (Adina) 23,6 -- 01.24,2aly
11. 10v t Snillin Kipsakka / (SnRa) 23,3a -- 01.24,5aly
Hylätty
9v o Purnin Kulovalkee / Aki (NaSe) 23,3a -- - k

1. 10v o Fini Kokoro / (SnRa) 22,8a -- 01.22,1aly x + 3000ve
2. 8v t Snillin Matilda / (SnRa) 23,1a -- 01.22,1aly + 2000ve
3. 10v o Ramunder Snilli / (SnRa) 23,1a -- 01.22,2aly x + 1000ve
4. 6v t Duanin Jessiina / (SnRa) 23,2a -- 01.22,2aly + 800ve
5. 8v t. K.R. Salarakkaan Kosto / M. Laine (KiRi) 01.22,3 -- 01.22,3aly x + 400ve
6. 10v t Snillin Hopeakutri / (SnRa) 22,4a -- 01.22,4aly x + 400ve

7. 13v o Snillin Tupla-Balladi / (SnRa) 22,4a -- 01.22,6aly
8. 10v o Toisto-Taisto / (SnRa) 22,5a -- 01.23,1aly
9. 8v t Ragnarök / (SnRa) 23,3a -- 01.23,2aly
10. 9v t Savun Justiina / (SnRa) 22,4a -- 01.23,4aly
11. 11v t O.K. Javana / (SnRa) 23,2a -- 01.23,6aly
Hylätty
8v t Snillin Tulppaani / (SnRa) 22,5a --- - k

1. 9v t Snillin Bailaaja / (SnRa) 21,6a -- 01.21,3aly + 3000ve
2. 9v o Saltan Vääristymä / Marko (Salta) 22,3ake -- 01.21,4aly + 2000ve
3. 9v o Aamori I.F. / (SnRa) 21,7 -- 01.22,1aly x + 1000ve
4. 15v t Nydelig og Grov / (SnRa) 21,5a -- 01.22,3aly + 800ve
5. 8v t Snillin Joperiina / (SnRa) 22,3a -- 01.22,4aly + 400ve
6. 6v o Snillin Donatello / (SnRa) 22,2a -- 01.22,4aly + 400ve

7. 9v o Tulihurma I.F. / Minna (Salta) 21,7ly -- 01.22,5aly
8. 8v o O.R. Hölyke / (SnRa) 21,5a -- 01.22,5aly
9. 7v o Snillin Aamos / (SnRa) 22,2 -- 01.22,5aly
Hylätty
9v t O.R. Wihutar / Jarkko (Salta) 22,2ake -- - hll
13v o Valtarian Humare / (SnRa) 22,1a -- - hll

1. 14v o Nordsvensk / (SnRa) 21,4a -- 01.20,3aly + 3000ve
2. 9v t Ruskon Lennotar / Maaret (Salta) 21,0ake -- 01.20,4aly + 2000ve
3. 7v o PII Savustus / Leevi (Salta) 21,1ake -- 01.20,6aly + 1000ve
4. 8v t. Reemio Ros / R. Líden (KiRi) 01.21,2 -- 01.20,6aly x + 800ve
5. 11v o Snillin Kulkuri / (SnRa) 21,3a -- 01.21,2aly + 400ve
6. 8v o Snillin Viikari / (SnRa) 21,0a -- 01.21,6aly + 400ve

7. 15v t Adinan Adalmina / Jannica (APR) 21,3 -- 01.22,2aly
8. 11v t Snillin Herttainen / (SnRa) 21,5a -- 01.22,2aly
9. 9v t Snillin Aamukaste / (SnRa) 21,1a -- 01.22,2aly
10. 15v o Tierra's Vinder / (SnRa) 21,2a -- 01.22,2aly
11. 7v o O.R. Turkinpippuri / siinau (RuKo) 21,2aly -- 01.22,6aly x


LÄHTÖ 3: Ryhmäajo 1600m peitsareille, avoin -- tulokset 8.12.

1. 2v t Saltas Vicious Mistress / Amelie (Salta) p.25,2ke -- 01.19,5aly + 1500ve
2. 2v t Saltas Unfair / Eve (Salta) p.23,4ke -- 01.21,5aly + 1000ve

Hylätty
2v t Can't Avoid This / Etta (NaSe) ei enn. -- - hml
2v t Saltas Innocent Love / Ellu (Salta) p.27,6ke -- - hpl

1. 5v t Salta's Love To Destroy / Shavo (NaSe) p14,3a -- 01.11,1aly + 2000ve
2. 4v t Saltas Harmless Love / (SnRa) p.10,4a -- 01.11,2aly + 1500ve
3. 5v o Saltas Upbraid / Maija (Salta) p.10,3ake -- 01.11,2aly x + 1000ve
4. 4v o Saltas Reversal / Aku (Salta) p.10,2aly -- 01.11,3aly x + 500ve
5. 4v o Saltas Erroneous / Ville (Salta) p.10,4aly -- 01.11,5aly x + 300ve
6. 4v t Saltas Unless / Markus (Salta) p.12,2aly -- 01.12,2aly
7. 3v o Captain Snilli / (SnRa) p.11,8a -- 01.12,4aly
8. 4v t Saltas Shun / Paula (Salta) p.10,2aly -- 01.12,4aly
9. 3v t Sølv's Ugly Call / (SnRa) p.12,2a -- 01.12,6aly

1. 6v o Blockhead Snilli / (SnRa) p.08,1a -- 01.08,2aly + 3000ve
2. 7v t Moray Ach / (SnRa) p.09,2a -- 01.08,2aly xx + 2000ve
3. 4v o Flaming Snilli / (SnRa) p.10,1a -- 01.08,4aly x + 1000ve
4. 7v t Magearna Snilli / (SnRa) p.08,1a -- 01.08,4aly + 800ve
5. 6v o Saltas Uneasy / Mikko (Salta) p.08,4aly -- 01.08,5aly + 400ve
6. 6v o Charon Ach / (SnRa) p.08,8a -- 01.09,2aly
7. 5v o Lunatic Tears / Sara (Salta) p.10,1ake -- 01.09,4aly xx
8. 5v t Saltas Nothig To Love / Anssi (Salta) p.08,1aly -- 01.09,5aly
Hylätty
8v o Innoxious Arrow / Laura (Salta) p.08,1aly -- - k


LÄHTÖ 3: Ryhmäajo 1600m peitsareille, avoin -- tulokset 11.12.

1. 2v t Can't Avoid This / Etta (NaSe) ei enn. -- 01.19,2aly + 1500ve
2. 2v t Saltas Unfair / Eve (Salta) p.23,4ke -- 01.19,5aly + 1000ve
3. 2v t Saltas Innocent Love / Ellu (Salta) p.27,6ke -- 01.19,6aly + 500ve
4. 2v t Saltas Vicious Mistress / Amelie (Salta) p.25,2ke -- 01.21,5aly + 300ve

1. 4v t Saltas Shun / Paula (Salta) p.10,2aly -- 01.11,1aly xx + 2000ve
2. 3v t Sølv's Ugly Call / (SnRa) p.12,2a -- 01.11,2aly xx + 1500ve
3. 4v o Saltas Erroneous / Ville (Salta) p.10,4aly -- 01.11,5aly + 1000ve
4. 5v o Saltas Upbraid / Maija (Salta) p.10,3ake -- 01.11,6aly x + 500ve
5. 4v o Saltas Reversal / Aku (Salta) p.10,2aly -- 01.12,2aly xx + 300ve
6. 4v t Saltas Unless / Markus (Salta) p.12,2aly -- 01.12,2aly
7. 4v t Saltas Harmless Love / (SnRa) p.10,4a -- 01.12,5aly x
8. 5v t Salta's Love To Destroy / Shavo (NaSe) p14,3a -- 01.12,5aly x
Hylätty
3v o Captain Snilli / (SnRa) p.11,8a -- - hll

1. 4v o Flaming Snilli / (SnRa) p.10,1a -- 01.08,1aly + 3000ve
2. 8v o Innoxious Arrow / Laura (Salta) p.08,1aly -- 01.08,2aly xx + 2000ve
3. 7v t Magearna Snilli / (SnRa) p.08,1a -- 01.08,4aly + 1000ve
4. 5v t Saltas Nothig To Love / Anssi (Salta) p.08,1aly -- 01.08,4aly + 800ve
5. 7v t Moray Ach / (SnRa) p.09,2a -- 01.08,6aly + 400ve

6. 5v o Lunatic Tears / Sara (Salta) p.10,1ake -- 01.09,3aly x
7. 6v o Saltas Uneasy / Mikko (Salta) p.08,4aly -- 01.09,6aly
Hylätty
6v o Charon Ach / (SnRa) p.08,8a -- - hll
6v o Blockhead Snilli / (SnRa) p.08,1a -- - hml


LÄHTÖ 3: Ryhmäajo 1600m peitsareille, avoin -- tulokset 16.12.

1. 2v t Saltas Innocent Love / Ellu (Salta) p.27,6ke -- 01.19,3aly + 1500ve
2. 2v t Saltas Unfair / Eve (Salta) p.23,4ke -- 01.19,4aly + 1000ve
3. 2v t Can't Avoid This / Etta (NaSe) ei enn. -- 01.21,1aly + 500ve
4. 2v t Saltas Vicious Mistress / Amelie (Salta) p.25,2ke -- 01.21,4aly + 300ve

1. 4v o Saltas Erroneous / Ville (Salta) p.10,4aly -- 01.11,1aly + 2000ve
2. 4v t Saltas Harmless Love / (SnRa) p.10,4a -- 01.11,1aly + 1500ve
3. 4v t Saltas Unless / Markus (Salta) p.12,2aly -- 01.11,5aly + 1000ve
4. 3v o Captain Snilli / (SnRa) p.11,8a -- 01.11,5aly + 500ve
5. 4v t Saltas Shun / Paula (Salta) p.10,2aly -- 01.11,6aly + 300ve

6. 4v o Saltas Reversal / Aku (Salta) p.10,2aly -- 01.12,2aly x
7. 5v o Saltas Upbraid / Maija (Salta) p.10,3ake -- 01.12,3aly
8. 3v t Sølv's Ugly Call / (SnRa) p.12,2a -- 01.12,3aly
9. 5v t Salta's Love To Destroy / Shavo (NaSe) p14,3a -- 01.12,4aly

1. 6v o Charon Ach / (SnRa) p.08,8a -- 01.08,1aly + 3000ve
2. 7v t Magearna Snilli / (SnRa) p.08,1a -- 01.08,4aly + 2000ve
3. 4v o Flaming Snilli / (SnRa) p.10,1a -- 01.08,4aly x + 1000ve
4. 5v t Saltas Nothig To Love / Anssi (Salta) p.08,1aly -- 01.08,5aly x + 800ve
5. 7v t Moray Ach / (SnRa) p.09,2a -- 01.09,2aly + 400ve

6. 6v o Saltas Uneasy / Mikko (Salta) p.08,4aly -- 01.09,5aly xx
7. 6v o Blockhead Snilli / (SnRa) p.08,1a -- 01.09,6aly
8. 8v o Innoxious Arrow / Laura (Salta) p.08,1aly -- 01.09,6aly
Hylätty
5v o Lunatic Tears / Sara (Salta) p.10,1ake -- - hpl


LÄHTÖ 3: Ryhmäajo 1600m peitsareille, avoin -- tulokset 20.12.

1. 2v t Saltas Vicious Mistress / Amelie (Salta) p.25,2ke -- 01.19,2aly + 1500ve
2. 2v t Saltas Unfair / Eve (Salta) p.23,4ke -- 01.19,3aly + 1000ve
3. 2v t Can't Avoid This / Etta (NaSe) ei enn. -- 01.19,5aly + 500ve
4. 2v t Saltas Innocent Love / Ellu (Salta) p.27,6ke -- 01.21,2aly + 300ve

1. 3v o Captain Snilli / (SnRa) p.11,8a -- 01.11,2aly + 2000ve
2. 4v o Saltas Reversal / Aku (Salta) p.10,2aly -- 01.11,4aly x + 1500ve
3. 3v t Sølv's Ugly Call / (SnRa) p.12,2a -- 01.11,5aly + 1000ve
4. 4v o Saltas Erroneous / Ville (Salta) p.10,4aly -- 01.11,6aly x + 500ve
5. 5v o Saltas Upbraid / Maija (Salta) p.10,3ake -- 01.12,1aly x + 300ve

6. 4v t Saltas Harmless Love / (SnRa) p.10,4a -- 01.12,2aly
7. 5v t Salta's Love To Destroy / Shavo (NaSe) p14,3a -- 01.12,3aly
8. 4v t Saltas Shun / Paula (Salta) p.10,2aly -- 01.12,5aly x
9. 4v t Saltas Unless / Markus (Salta) p.12,2aly -- 01.12,6aly

1. 6v o Charon Ach / (SnRa) p.08,8a -- 01.08,2aly + 3000ve
2. 7v t Magearna Snilli / (SnRa) p.08,1a -- 01.08,2aly + 2000ve
3. 4v o Flaming Snilli / (SnRa) p.10,1a -- 01.08,2aly x + 1000ve
4. 6v o Saltas Uneasy / Mikko (Salta) p.08,4aly -- 01.08,3aly + 800ve
5. 5v o Lunatic Tears / Sara (Salta) p.10,1ake -- 01.08,5aly + 400ve
6. 8v o Innoxious Arrow / Laura (Salta) p.08,1aly -- 01.08,6aly
7. 6v o Blockhead Snilli / (SnRa) p.08,1a -- 01.09,2aly
8. 5v t Saltas Nothig To Love / Anssi (Salta) p.08,1aly -- 01.09,5aly x
Hylätty
7v t Moray Ach / (SnRa) p.09,2a -- - hll


LÄHTÖ 3: Ryhmäajo 1600m peitsareille, avoin -- tulokset 27.12.

1. 2v t Can't Avoid This / Etta (NaSe) ei enn. -- 01.19,3aly + 1500ve
2. 2v t Saltas Vicious Mistress / Amelie (Salta) p.25,2ke -- 01.19,5aly x + 1000ve
3. 2v t Saltas Unfair / Eve (Salta) p.23,4ke -- 01.20,2aly xx + 500ve
4. 2v t Saltas Innocent Love / Ellu (Salta) p.27,6ke -- 01.20,4aly + 300ve

1. 3v t Sølv's Ugly Call / (SnRa) p.12,2a -- 01.11,3aly + 2000ve
2. 4v t Saltas Harmless Love / (SnRa) p.10,4a -- 01.11,4aly xx + 1500ve
3. 4v o Saltas Reversal / Aku (Salta) p.10,2aly -- 01.11,4aly + 1000ve
4. 5v t Salta's Love To Destroy / Shavo (NaSe) p14,3a -- 01.11,4aly + 500ve
5. 4v t Saltas Shun / Paula (Salta) p.10,2aly -- 01.11,4aly + 300ve

6. 5v o Saltas Upbraid / Maija (Salta) p.10,3ake -- 01.11,4aly
7. 4v t Saltas Unless / Markus (Salta) p.12,2aly -- 01.12,1aly
8. 4v o Saltas Erroneous / Ville (Salta) p.10,4aly -- 01.12,2aly xx
9. 3v o Captain Snilli / (SnRa) p.11,8a -- 01.12,5aly

1. 8v o Innoxious Arrow / Laura (Salta) p.08,1aly -- 01.08,3aly + 3000ve
2. 7v t Moray Ach / (SnRa) p.09,2a -- 01.08,3aly + 2000ve
3. 5v o Lunatic Tears / Sara (Salta) p.10,1ake -- 01.08,3aly x + 1000ve
4. 6v o Saltas Uneasy / Mikko (Salta) p.08,4aly -- 01.08,5aly xx + 800ve
5. 5v t Saltas Nothig To Love / Anssi (Salta) p.08,1aly -- 01.08,6aly + 400ve

6. 6v o Blockhead Snilli / (SnRa) p.08,1a -- 01.09,1aly
7. 4v o Flaming Snilli / (SnRa) p.10,1a -- 01.09,4aly
8. 6v o Charon Ach / (SnRa) p.08,8a -- 01.09,6aly
Hylätty
7v t Magearna Snilli / (SnRa) p.08,1a -- - hml


LÄHTÖ 4: Ryhmäajo 1100m A-poneille, avoin -- tulokset 8.12.

1. 4v o Narrilaivan Mörkö / Mikko (NaSe) 3.11,2a -- 03.00,6aly + 80ve
2. 4v t Narrilaivan Reetta / Riitta (NaSe) 3.14,5a -- 03.01,2aly + 40ve
3. 4v o Narrilaivan Valloittava / Ville (NaSe) 3.12,2a -- 03.01,4aly xx + 20ve
4. 4v o Narrilaivan Geronimo / Matti (NaSe) 3.03,6a -- 03.08,2aly + 10ve
5. 4v t Toy's Monique / (SnRa) 3.02,5a -- 03.08,3aly + 5ve
6. 3v t Toy's Ester / (SnRa) 3.15,0a -- 03.09,2aly + 5ve

7. 4v t Narrilaivan Finaste / Olli (NaSe) 3.14,4a -- 03.09,3aly
8. 4v o Narrilaivan Ironline / Iiro (NaSe) 3.04,5a -- 03.09,6aly
9. 4v t Narrilaivan Leppoisa / Leila (NaSe) 3.13,2a -- 03.10,4aly x
10. 3v t Hyacinth Åz / Jennika T (RuKo) 3.10,1a -- 03.10,5aly
Hylätty
4v o Narrilaivan Jukuri / Juksu (NaSe) 3.13,6a -- - k
4v t Narrilaivan Minttuinen / Iina (NaSe) 3.07,6a -- - hll

1. 4v o Narrilaivan Spartacus / Simo (NaSe) 3.00,5a -- 02.49,4aly xx + 100v
2. 6v t Narrilaivan Two Hearts / Helli (NaSe) 2.53,2a -- 02.51,1aly + 50ve
3. 6v o Narrilaivan Gordon / Ulla (NaSe) 2.52,2a -- 02.52,2aly + 30ve
4. 5v o Feerti Kiz / Saara H (RuKo) 2.54,5ly -- 02.53,6aly + 20ve
5. 6v t Narrilaivan Charmadonna / Donna (NaSe) 2.55,1a -- 02.54,1aly + 10ve
6. 5v o Toy's Rasmus / (SnRa) 2.54,3a -- 02.54,1aly x + 10ve
7. 10v t A.D. Linella / Lella (Adina) 2.53,1 -- 02.54,1aly
8. 6v t Narrilaivan Leona / Oona (NaSe) 2.53,2 -- 02.54,3aly
9. 5v o Ares Go / Elias (RuKo) 2.54,9ly -- 02.54,5aly x
10. 4v o Toy's Rikard / (SnRa) 3.00,5a -- 02.55,4aly
11. 4v t Toy's Gloria / (SnRa) 2.58,3a -- 02.57,1aly
Hylätty
12v o Myrsky-Tuuli / Ville (Adina) 2.58,4 -- - k

1. 7v o Narrilaivan Dynamit / Shavo (NaSe) 2.49,2 -- 02.41,3aly + 100ve
2. 6v t Narrilaivan Evanna / Sanna (NaSe) 2.49,2 -- 02.41,4aly + 50ve
3. 14v o Alexander HP / Xander (Adina) 2.46,2 -- 02.41,5aly + 30ve
4. 6v t Narrilaivan Lappoonia / Nanna (NaSe) 2.46,1a -- 02.42,3aly x + 20ve
5. 6v o Narrilaivan Daryl / Tatu (NaSe) 2.49,2 -- 02.42,4aly + 10ve
6. 6v t Cynthia Go / Jasmin T (RuKo) 2.51,9a -- 02.44,4aly + 10ve

7. 11v t A.D. Lovely Sunrise / Sun (Adina) 2.45,2 -- 02.45,5aly
8. 5v t Nessia Duán / (SnRa) 2.45,4a -- 02.46,2aly
9. 12v o A.D. Double Shades / (SnRa) 2.45,2a -- 02.46,5aly
10. 6v o Narrilaivan Peikkoprinssi / Peetu (NaSe) 2.47,3a -- 02.47,2aly
11. 6v o Narrilaivan Veikeä Vekara / Valle (NaSe) 2.50,2 -- 02.49,2aly
Hylätty
4v o A.D. Mushroom Oscar / Osku (Adina) 2.48,2 -- - hml

1. 8v o Toy's Jimmy / (SnRa) 2.32,2a -- 02.29,3aly + 150ve
2. 8v t Sølv's Grapefruit / Janna (Salta) 2.39,4aly -- 02.29,4aly + 80e
3. 6v o Toy´s Herbert / Netta S (RuKo) 2.30,2ly -- 02.31,3aly + 40ve
4. 6v t Narrilaivan Larissa / Laura (NaSe) 2.42,4a -- 02.31,3aly + 25ve
5. 7v o Sailin' Light / (SnRa) 2.33,2a -- 02.34,3aly + 15ve
6. 8v o Dreamcatcher I.F. / (SnRa) 2.30,2a -- 02.34,5aly + 15ve

7. 9v t FM Nonparell / Jannica (APR) 2.44,2 -- 02.35,3aly
8. 12v t A.D. Dash's Dandelion / (SnRa) 2.40,5a -- 02.36,4aly
9. 7v t Rock Indica Duán / Sanni P (RuKo) 2.37,7aly -- 02.37,4aly x
Hylätty
8v o Wild Wizard / (SnRa) 2.40,5a -- - hml
10v o Narrilaivan Matias / Matti (NaSe) 2.32,4a -- - hml
9v t Toy's Royal Empire / (SnRa) 2.31,1a -- - hll

1. 17v o Narrilaivan Vilhelmo / Vili (NaSe) 2.21,3a -- 02.18,4aly x + 150ve
2. 8v t Sølv's Elsparkle / (SnRa) 2.18,3a -- 02.19,4aly + 80ve
3. 8v t Toy's Elmina / (SnRa) 2.19,5a -- 02.19,6aly + 40ve
4. 13v o Toy's Mårten / (SnRa) 2.17,1a - 02.20,4aly + 25ve
5. 10v t Toy’s Peggy / (SnRa) 2.19,6a -- 02.20,6aly + 15ve
6. 9v o Juniper I.F. / Eve (Salta) 2.20,5aly -- 02.21,3aly + 15ve

7. 15v o Pinkin Norpatti / (SnRa) 2.20,4a -- 02.21,4aly xx
8. 14v t Mintje v.d. Zanneshof / Minna (NaSe) 2.18,2a -- 02.22,4aly x
9. 8v t Sølv's Shocked / Jenni (Salta) 2.25,2aly -- 02.22,4aly
10. 10v o Toy's Kaspar / (SnRa) 2.20,4a -- 02.22,5aly
11. 10v t Toy's Kajsalena / (SnRa) 2.21,1a -- 02.22,6aly
Hylätty
13v o Toy's Värne / (SnRa) 2.17,8a -- - hyl

1. 17v t Narrilaivan Leidina / Leena (NaSe) 2.15,1a -- 02.10,2aly + 200ve
2. 12v o Fredrikson Duán / (SnRa) 2.10,7 -- 02.10,6aly + 100ve
3. 13v t Toy's Chrissy / (SnRa) 2.10,1 -- 02.11,1aly + 50ve
4. 11v o Toy’s Hemming / (SnRa) 2.14,8 -- 02.11,3aly x + 30ve
5. 12v o Toy’s Sigfinn / (SnRa) 2.10,2a -- 02.11,5aly + 20ve
6. 12v t Toy's KisKis / (SnRa) 2.14,9 -- 02.12,3aly + 20ve
7. 13v t Pompeji Melody / (SnRa) 2.11,3a -- 02.12,5aly
8. 13v o Merry Go Round / (SnRa) 2.09,7a -- 02.12,6aly
9. 12v o North Hemp / (SnRa) 2.12,0 -- 02.12,6aly x
10. 12v t Viktoria / (SnRa) 2.09,1 -- 02.13,5aly
11. 12v t Fool's Cookie Kiss / (SnRa) 2.15,5 -- 02.14,2aly


LÄHTÖ 4: Ryhmäajo 1100m A-poneille, avoin -- tulokset 11.12.

1. 4v o Narrilaivan Ironline / Iiro (NaSe) 3.04,5a -- 03.00,2aly + 80ve
2. 4v t Narrilaivan Finaste / Olli (NaSe) 3.14,4a -- 03.00,4aly + 40ve
3. 4v t Narrilaivan Reetta / Riitta (NaSe) 3.14,5a -- 03.01,5aly + 20ve
4. 4v t Narrilaivan Leppoisa / Leila (NaSe) 3.13,2a -- 03.02,5aly + 10ve
5. 3v t Toy's Ester / (SnRa) 3.15,0a -- 03.04,3aly + 5ve
6. 4v t Narrilaivan Minttuinen / Iina (NaSe) 3.07,6a -- 03.04,5aly + 5ve

7. 4v o Narrilaivan Valloittava / Ville (NaSe) 3.12,2a -- 03.07,4aly x
8. 3v t Hyacinth Åz / Jennika T (RuKo) 3.10,1a -- 03.08,4aly x
9. 4v o Narrilaivan Jukuri / Juksu (NaSe) 3.13,6a -- 03.09,2aly
10. 4v t Toy's Monique / (SnRa) 3.02,5a -- 03.09,4aly
11. 4v o Narrilaivan Geronimo / Matti (NaSe) 3.03,6a -- 03.09,6aly
12. 4v o Narrilaivan Mörkö / Mikko (NaSe) 3.11,2a -- 03.10,6aly xx

1. 5v o Ares Go / Elias (RuKo) 2.54,9ly -- 02.49,3aly + 100ve
2. 10v t A.D. Linella / Lella (Adina) 2.53,1 -- 02.49,3aly + 50ve
3. 6v t Narrilaivan Two Hearts / Helli (NaSe) 2.53,2a -- 02.51,4aly + 30ve
4. 4v o Toy's Rikard / (SnRa) 3.00,5a -- 02.52,4aly + 20ve
5. 6v t Narrilaivan Charmadonna / Donna (NaSe) 2.55,1a -- 02.52,4aly + 10ve
6. 6v t Narrilaivan Leona / Oona (NaSe) 2.53,2 -- 02.52,4aly + 10ve

7. 4v t Toy's Gloria / (SnRa) 2.58,3a -- 02.53,2aly
8. 4v o Narrilaivan Spartacus / Simo (NaSe) 3.00,5a -- 02.53,5aly
9. 6v o Narrilaivan Gordon / Ulla (NaSe) 2.52,2a -- 02.54,1aly xx
10. 5v o Feerti Kiz / Saara H (RuKo) 2.54,5ly -- 02.55,3aly xx
Hylätty
12v o Myrsky-Tuuli / Ville (Adina) 2.58,4 -- - hml
5v o Toy's Rasmus / (SnRa) 2.54,3a -- - hml

1. 7v o Narrilaivan Dynamit / Shavo (NaSe) 2.49,2 -- 02.41,2aly x + 100ve
2. 6v t Cynthia Go / Jasmin T (RuKo) 2.51,9a -- 02.42,5aly x + 50ve
3. 6v t Narrilaivan Lappoonia / Nanna (NaSe) 2.46,1a -- 02.42,5aly x + 30ve
4. 5v t Nessia Duán / (SnRa) 2.45,4a -- 02.44,1aly + 20ve
5. 4v o A.D. Mushroom Oscar / Osku (Adina) 2.48,2 -- 02.44,2aly + 10ve
6. 11v t A.D. Lovely Sunrise / Sun (Adina) 2.45,2 -- 02.44,2aly + 10ve

7. 6v o Narrilaivan Peikkoprinssi / Peetu (NaSe) 2.47,3a -- 02.44,4aly
8. 12v o A.D. Double Shades / (SnRa) 2.45,2a -- 02.47,3aly
9. 6v o Narrilaivan Daryl / Tatu (NaSe) 2.49,2 -- 02.49,3aly
10. 6v o Narrilaivan Veikeä Vekara / Valle (NaSe) 2.50,2 -- 02.49,5aly
Hylätty
6v t Narrilaivan Evanna / Sanna (NaSe) 2.49,2 -- - hml
14v o Alexander HP / Xander (Adina) 2.46,2 -- - hyl

1. 6v t Narrilaivan Larissa / Laura (NaSe) 2.42,4a -- 02.29,4aly + 150ve
2. 9v t Toy's Royal Empire / (SnRa) 2.31,1a -- 02.29,5aly + 80ve
3. 8v o Wild Wizard / (SnRa) 2.40,5a -- 02.29,6aly x + 40ve
4. 12v t A.D. Dash's Dandelion / (SnRa) 2.40,5a -- 02.29,6aly + 25ve
5. 9v t FM Nonparell / Jannica (APR) 2.44,2 -- 02.29,6aly + 15ve
6. 10v o Narrilaivan Matias / Matti (NaSe) 2.32,4a -- 02.30,1aly x + 15ve

7. 7v o Sailin' Light / (SnRa) 2.33,2a -- 02.30,3aly x
8. 8v t Sølv's Grapefruit / Janna (Salta) 2.39,4aly -- 02.31,1aly x
9. 8v o Toy's Jimmy / (SnRa) 2.32,2a -- 02.35,1aly
10. 8v o Dreamcatcher I.F. / (SnRa) 2.30,2a -- 02.35,5aly
11. 6v o Toy´s Herbert / Netta S (RuKo) 2.30,2ly -- 02.36,6aly
Hylätty
7v t Rock Indica Duán / Sanni P (RuKo) 2.37,7aly -- - k

1. 9v o Juniper I.F. / Eve (Salta) 2.20,5aly -- 02.18,1aly + 150ve
2. 13v o Toy's Värne / (SnRa) 2.17,8a -- 02.18,3aly xx + 80ve
3. 10v o Toy's Kaspar / (SnRa) 2.20,4a -- 02.18,4aly + 40ve
4. 17v o Narrilaivan Vilhelmo / Vili (NaSe) 2.21,3a -- 02.19,4aly + 25ve
5. 8v t Sølv's Shocked / Jenni (Salta) 2.25,2aly -- 02.20,3aly xx + 15ve
6. 8v t Sølv's Elsparkle / (SnRa) 2.18,3a -- 02.20,3aly x + 15ve

7. 10v t Toy’s Peggy / (SnRa) 2.19,6a -- 02.20,4aly
8. 10v t Toy's Kajsalena / (SnRa) 2.21,1a -- 02.20,4aly
9. 14v t Mintje v.d. Zanneshof / Minna (NaSe) 2.18,2a -- 02.21,4aly
10. 8v t Toy's Elmina / (SnRa) 2.19,5a -- 02.21,5aly
11. 15v o Pinkin Norpatti / (SnRa) 2.20,4a -- 02.22,3aly
Hylätty
13v o Toy's Mårten / (SnRa) 2.17,1a - - k

1. 12v o Fredrikson Duán / (SnRa) 2.10,7 -- 02.10,3aly + 200ve
2. 17v t Narrilaivan Leidina / Leena (NaSe) 2.15,1a -- 02.10,5aly x + 100ve
3. 11v o Toy’s Hemming / (SnRa) 2.14,8 -- 02.12,2aly xx + 50ve
4. 12v o North Hemp / (SnRa) 2.12,0 -- 02.12,3aly + 30ve
5. 12v t Viktoria / (SnRa) 2.09,1 -- 02.12,4aly + 20ve
6. 12v t Fool's Cookie Kiss / (SnRa) 2.15,5 -- 02.12,5aly + 20ve

7. 13v o Merry Go Round / (SnRa) 2.09,7a -- 02.13,2aly
8. 12v t Toy's KisKis / (SnRa) 2.14,9 -- 02.13,3aly
9. 13v t Pompeji Melody / (SnRa) 2.11,3a -- 02.14,2aly
10. 12v o Toy’s Sigfinn / (SnRa) 2.10,2a -- 02.14,3aly
Hylätty
13v t Toy's Chrissy / (SnRa) 2.10,1 -- - hll


LÄHTÖ 4: Ryhmäajo 1100m A-poneille, avoin -- tulokset 16.12.

1. 4v t Narrilaivan Minttuinen / Iina (NaSe) 3.07,6a -- 03.00,4aly + 80ve
2. 4v t Narrilaivan Finaste / Olli (NaSe) 3.14,4a -- 03.01,3aly + 40ve
3. 4v o Narrilaivan Ironline / Iiro (NaSe) 3.04,5a -- 03.04,5aly + 20ve
4. 4v o Narrilaivan Jukuri / Juksu (NaSe) 3.13,6a -- 03.06,4aly + 10ve
5. 3v t Hyacinth Åz / Jennika T (RuKo) 3.10,1a -- 03.07,3aly + 5ve
6. 3v t Toy's Ester / (SnRa) 3.15,0a -- 03.08,1aly + 5ve

7. 4v o Narrilaivan Mörkö / Mikko (NaSe) 3.11,2a -- 03.08,5aly
8. 4v t Narrilaivan Reetta / Riitta (NaSe) 3.14,5a -- 03.08,5aly
9. 4v t Toy's Monique / (SnRa) 3.02,5a -- 03.09,3aly
10. 4v o Narrilaivan Geronimo / Matti (NaSe) 3.03,6a -- 03.09,5aly x
Hylätty
4v t Narrilaivan Leppoisa / Leila (NaSe) 3.13,2a -- - hml
4v o Narrilaivan Valloittava / Ville (NaSe) 3.12,2a -- - hml

1. 6v o Narrilaivan Gordon / Ulla (NaSe) 2.52,2a -- 02.49,3aly + 100ve
2. 4v t Toy's Gloria / (SnRa) 2.58,3a -- 02.49,4aly + 50ve
3. 5v o Toy's Rasmus / (SnRa) 2.54,3a -- 02.50,2aly x + 30ve
4. 12v o Myrsky-Tuuli / Ville (Adina) 2.58,4 -- 02.51,3aly + 20ve
5. 5v o Feerti Kiz / Saara H (RuKo) 2.54,5ly -- 02.51,3aly xx + 10ve
6. 4v o Toy's Rikard / (SnRa) 3.00,5a -- 02.52,4aly x + 10ve

7. 10v t A.D. Linella / Lella (Adina) 2.53,1 -- 02.54,1aly xx
8. 6v t Narrilaivan Leona / Oona (NaSe) 2.53,2 -- 02.55,3aly xx
9. 5v o Ares Go / Elias (RuKo) 2.54,9ly -- 02.56,3aly
10. 4v o Narrilaivan Spartacus / Simo (NaSe) 3.00,5a -- 02.57,3aly
Hylätty
6v t Narrilaivan Charmadonna / Donna (NaSe) 2.55,1a -- - hll
6v t Narrilaivan Two Hearts / Helli (NaSe) 2.53,2a -- - hpl

1. 6v o Narrilaivan Daryl / Tatu (NaSe) 2.49,2 -- 02.41,5aly + 100ve
2. 6v o Narrilaivan Peikkoprinssi / Peetu (NaSe) 2.47,3a -- 02.42,1aly + 50ve
3. 7v o Narrilaivan Dynamit / Shavo (NaSe) 2.49,2 -- 02.43,5aly + 30ve
4. 6v t Cynthia Go / Jasmin T (RuKo) 2.51,9a -- 02.43,5aly xx + 20ve
5. 12v o A.D. Double Shades / (SnRa) 2.45,2a -- 02.44,2aly + 10ve
6. 4v o A.D. Mushroom Oscar / Osku (Adina) 2.48,2 -- 02.44,6aly x + 10ve

7. 6v o Narrilaivan Veikeä Vekara / Valle (NaSe) 2.50,2 -- 02.46,5aly xx
8. 11v t A.D. Lovely Sunrise / Sun (Adina) 2.45,2 -- 02.47,1aly
9. 5v t Nessia Duán / (SnRa) 2.45,4a -- 02.47,2aly x
10. 6v t Narrilaivan Evanna / Sanna (NaSe) 2.49,2 -- 02.47,6aly
11. 14v o Alexander HP / Xander (Adina) 2.46,2 -- 02.48,1aly
Hylätty
6v t Narrilaivan Lappoonia / Nanna (NaSe) 2.46,1a -- - hml

1. 10v o Narrilaivan Matias / Matti (NaSe) 2.32,4a -- 02.29,1aly + 150ve
2. 6v t Narrilaivan Larissa / Laura (NaSe) 2.42,4a -- 02.29,3aly + 80ve
3. 8v o Wild Wizard / (SnRa) 2.40,5a -- 02.31,4aly + 40ve
4. 9v t FM Nonparell / Jannica (APR) 2.44,2 -- 02.31,4aly x + 25ve
5. 7v t Rock Indica Duán / Sanni P (RuKo) 2.37,7aly -- 02.32,5aly x + 15ve
6. 6v o Toy´s Herbert / Netta S (RuKo) 2.30,2ly -- 02.33,2aly x + 15ve

7. 8v o Toy's Jimmy / (SnRa) 2.32,2a -- 02.34,5aly
8. 7v o Sailin' Light / (SnRa) 2.33,2a -- 02.34,5aly xx
9. 8v t Sølv's Grapefruit / Janna (Salta) 2.39,4aly -- 02.35,3aly x
10. 8v o Dreamcatcher I.F. / (SnRa) 2.30,2a -- 02.36,4aly
11. 12v t A.D. Dash's Dandelion / (SnRa) 2.40,5a -- 02.37,2aly
Hylätty
9v t Toy's Royal Empire / (SnRa) 2.31,1a -- - hyl

1. 10v t Toy's Kajsalena / (SnRa) 2.21,1a -- 02.18,2aly + 150ve
2. 13v o Toy's Mårten / (SnRa) 2.17,1a - 02.18,2aly + 80ve
3. 8v t Sølv's Shocked / Jenni (Salta) 2.25,2aly -- 02.18,5aly x + 40ve
4. 10v o Toy's Kaspar / (SnRa) 2.20,4a -- 02.19,2aly + 25ve
5. 17v o Narrilaivan Vilhelmo / Vili (NaSe) 2.21,3a -- 02.19,5aly + 15ve
6. 13v o Toy's Värne / (SnRa) 2.17,8a -- 02.20,5aly + 15ve

7. 8v t Toy's Elmina / (SnRa) 2.19,5a -- 02.20,5aly
8. 15v o Pinkin Norpatti / (SnRa) 2.20,4a -- 02.21,4aly
9. 8v t Sølv's Elsparkle / (SnRa) 2.18,3a -- 02.22,3aly
Hylätty
9v o Juniper I.F. / Eve (Salta) 2.20,5aly -- - k
10v t Toy’s Peggy / (SnRa) 2.19,6a -- - hyl
14v t Mintje v.d. Zanneshof / Minna (NaSe) 2.18,2a -- - hml

1. 12v t Viktoria / (SnRa) 2.09,1 -- 02.10,3aly + 200ve
2. 12v o North Hemp / (SnRa) 2.12,0 -- 02.10,3aly + 100ve
3. 12v o Fredrikson Duán / (SnRa) 2.10,7 -- 02.10,3aly xx + 50ve
4. 11v o Toy’s Hemming / (SnRa) 2.14,8 -- 02.10,4aly x + 30ve
5. 12v o Toy’s Sigfinn / (SnRa) 2.10,2a -- 02.10,5aly + 20ve
6. 12v t Fool's Cookie Kiss / (SnRa) 2.15,5 -- 02.11,2aly xx + 20ve

7. 13v t Pompeji Melody / (SnRa) 2.11,3a -- 02.11,3aly xx
8. 17v t Narrilaivan Leidina / Leena (NaSe) 2.15,1a -- 02.13,2aly
9. 13v o Merry Go Round / (SnRa) 2.09,7a -- 02.13,4aly xx
10. 13v t Toy's Chrissy / (SnRa) 2.10,1 -- 02.14,4aly
11. 12v t Toy's KisKis / (SnRa) 2.14,9 -- 02.14,4aly


LÄHTÖ 4: Ryhmäajo 1100m A-poneille, avoin -- tulokset 20.12.

1. 4v o Narrilaivan Mörkö / Mikko (NaSe) 3.11,2a -- 03.00,1aly + 80ve
2. 4v t Narrilaivan Minttuinen / Iina (NaSe) 3.07,6a -- 03.00,2aly + 40ve
3. 3v t Hyacinth Åz / Jennika T (RuKo) 3.10,1a -- 03.00,6aly + 20ve
4. 4v o Narrilaivan Geronimo / Matti (NaSe) 3.03,6a -- 03.01,1aly + 10ve
5. 3v t Toy's Ester / (SnRa) 3.15,0a -- 03.01,4aly + 5ve
6. 4v o Narrilaivan Jukuri / Juksu (NaSe) 3.13,6a -- 03.02,5aly + 5ve

7. 4v t Toy's Monique / (SnRa) 3.02,5a -- 03.03,1aly x
8. 4v o Narrilaivan Ironline / Iiro (NaSe) 3.04,5a -- 03.04,2aly x
9. 4v t Narrilaivan Reetta / Riitta (NaSe) 3.14,5a -- 03.06,6aly x
10. 4v t Narrilaivan Finaste / Olli (NaSe) 3.14,4a -- 03.07,4aly xx
11. 4v t Narrilaivan Leppoisa / Leila (NaSe) 3.13,2a -- 03.10,2aly
Hylätty
4v o Narrilaivan Valloittava / Ville (NaSe) 3.12,2a -- - hpl

1. 6v t Narrilaivan Charmadonna / Donna (NaSe) 2.55,1a -- 02.49,2aly + 100ve
2. 5v o Ares Go / Elias (RuKo) 2.54,9ly -- 02.49,3aly + 50ve
3. 6v o Narrilaivan Gordon / Ulla (NaSe) 2.52,2a -- 02.49,5aly + 30ve
4. 10v t A.D. Linella / Lella (Adina) 2.53,1 -- 02.51,2aly x + 20ve
5. 4v t Toy's Gloria / (SnRa) 2.58,3a -- 02.51,3aly + 10ve
6. 6v t Narrilaivan Two Hearts / Helli (NaSe) 2.53,2a -- 02.52,2aly + 10ve

7. 12v o Myrsky-Tuuli / Ville (Adina) 2.58,4 -- 02.52,3aly x
8. 5v o Toy's Rasmus / (SnRa) 2.54,3a -- 02.52,5aly x
9. 5v o Feerti Kiz / Saara H (RuKo) 2.54,5ly -- 02.52,6aly
10. 4v o Toy's Rikard / (SnRa) 3.00,5a -- 02.54,6aly x
11. 6v t Narrilaivan Leona / Oona (NaSe) 2.53,2 -- 02.56,6aly
Hylätty
4v o Narrilaivan Spartacus / Simo (NaSe) 3.00,5a -- - hyl

1. 6v o Narrilaivan Daryl / Tatu (NaSe) 2.49,2 -- 02.41,2aly + 100ve
2. 11v t A.D. Lovely Sunrise / Sun (Adina) 2.45,2 -- 02.42,3aly + 50ve
3. 6v t Cynthia Go / Jasmin T (RuKo) 2.51,9a -- 02.42,5aly + 30ve
4. 5v t Nessia Duán / (SnRa) 2.45,4a -- 02.42,5aly + 20ve
5. 12v o A.D. Double Shades / (SnRa) 2.45,2a -- 02.44,2aly + 10ve
6. 6v t Narrilaivan Evanna / Sanna (NaSe) 2.49,2 -- 02.44,3aly + 10ve

7. 4v o A.D. Mushroom Oscar / Osku (Adina) 2.48,2 -- 02.45,5aly x
8. 14v o Alexander HP / Xander (Adina) 2.46,2 -- 02.46,2aly
9. 6v o Narrilaivan Veikeä Vekara / Valle (NaSe) 2.50,2 -- 02.46,4aly x
10. 6v o Narrilaivan Peikkoprinssi / Peetu (NaSe) 2.47,3a -- 02.47,2aly
11. 6v t Narrilaivan Lappoonia / Nanna (NaSe) 2.46,1a -- 02.48,4aly
Hylätty
7v o Narrilaivan Dynamit / Shavo (NaSe) 2.49,2 -- - hll

1. 9v t FM Nonparell / Jannica (APR) 2.44,2 -- 02.29,2aly + 150ve
2. 8v o Dreamcatcher I.F. / (SnRa) 2.30,2a -- 02.29,4aly + 80ve
3. 9v t Toy's Royal Empire / (SnRa) 2.31,1a -- 02.30,3aly + 40ve
4. 6v t Narrilaivan Larissa / Laura (NaSe) 2.42,4a -- 02.31,6aly x + 25ve
5. 12v t A.D. Dash's Dandelion / (SnRa) 2.40,5a -- 02.32,3aly + 15ve
6. 7v t Rock Indica Duán / Sanni P (RuKo) 2.37,7aly -- 02.33,4aly x + 15ve

7. 6v o Toy´s Herbert / Netta S (RuKo) 2.30,2ly -- 02.33,6aly
8. 8v o Toy's Jimmy / (SnRa) 2.32,2a -- 02.34,3aly
9. 8v t Sølv's Grapefruit / Janna (Salta) 2.39,4aly -- 02.34,5aly x
10. 8v o Wild Wizard / (SnRa) 2.40,5a -- 02.36,5aly x
11. 10v o Narrilaivan Matias / Matti (NaSe) 2.32,4a -- 02.36,6aly xx
Hylätty
7v o Sailin' Light / (SnRa) 2.33,2a -- - hyl

1. 10v o Toy's Kaspar / (SnRa) 2.20,4a -- 02.18,1aly + 150ve
2. 9v o Juniper I.F. / Eve (Salta) 2.20,5aly -- 02.18,4aly x + 80ve
3. 17v o Narrilaivan Vilhelmo / Vili (NaSe) 2.21,3a -- 02.18,4aly + 40ve
4. 8v t Toy's Elmina / (SnRa) 2.19,5a -- 02.19,1aly + 25ve
5. 13v o Toy's Mårten / (SnRa) 2.17,1a - 02.19,4aly x + 15ve
6. 10v t Toy's Kajsalena / (SnRa) 2.21,1a -- 02.20,3aly + 15ve

7. 8v t Sølv's Elsparkle / (SnRa) 2.18,3a -- 02.21,2aly
8. 15v o Pinkin Norpatti / (SnRa) 2.20,4a -- 02.22,2aly
9. 13v o Toy's Värne / (SnRa) 2.17,8a -- 02.22,2aly xx
10. 10v t Toy’s Peggy / (SnRa) 2.19,6a -- 02.22,4aly x
11. 8v t Sølv's Shocked / Jenni (Salta) 2.25,2aly -- 02.22,5aly
Hylätty
14v t Mintje v.d. Zanneshof / Minna (NaSe) 2.18,2a -- - hpl

1. 12v t Fool's Cookie Kiss / (SnRa) 2.15,5 -- 02.10,2aly + 200ve
2. 13v o Merry Go Round / (SnRa) 2.09,7a -- 02.10,3aly + 100ve
3. 12v t Viktoria / (SnRa) 2.09,1 -- 02.10,4aly x + 50ve
4. 11v o Toy’s Hemming / (SnRa) 2.14,8 -- 02.11,1aly + 30ve
5. 13v t Toy's Chrissy / (SnRa) 2.10,1 -- 02.11,4aly x + 20ve
6. 17v t Narrilaivan Leidina / Leena (NaSe) 2.15,1a -- 02.11,5aly + 20ve

7. 12v o Fredrikson Duán / (SnRa) 2.10,7 -- 02.12,4aly
8. 12v t Toy's KisKis / (SnRa) 2.14,9 -- 02.12,4aly
9. 12v o North Hemp / (SnRa) 2.12,0 -- 02.13,2aly
10. 13v t Pompeji Melody / (SnRa) 2.11,3a -- 02.14,6aly
Hylätty
12v o Toy’s Sigfinn / (SnRa) 2.10,2a -- - hll


LÄHTÖ 4: Ryhmäajo 1100m A-poneille, avoin -- tulokset 27.12.

1. 4v t Narrilaivan Leppoisa / Leila (NaSe) 3.13,2a -- 03.00,1aly x + 80ve
2. 4v t Toy's Monique / (SnRa) 3.02,5a -- 03.00,4aly + 40ve
3. 3v t Hyacinth Åz / Jennika T (RuKo) 3.10,1a -- 03.02,2aly x + 20ve
4. 4v o Narrilaivan Ironline / Iiro (NaSe) 3.04,5a -- 03.02,4aly + 10ve
5. 4v o Narrilaivan Valloittava / Ville (NaSe) 3.12,2a -- 03.02,5aly xx + 5ve
6. 3v t Toy's Ester / (SnRa) 3.15,0a -- 03.04,5aly + 5ve

7. 4v o Narrilaivan Mörkö / Mikko (NaSe) 3.11,2a -- 03.05,3aly
8. 4v t Narrilaivan Minttuinen / Iina (NaSe) 3.07,6a -- 03.05,3aly xx
9. 4v t Narrilaivan Finaste / Olli (NaSe) 3.14,4a -- 03.05,5aly x
10. 4v o Narrilaivan Geronimo / Matti (NaSe) 3.03,6a -- 03.07,5aly
11. 4v t Narrilaivan Reetta / Riitta (NaSe) 3.14,5a -- 03.09,5aly Hylätty
4v o Narrilaivan Jukuri / Juksu (NaSe) 3.13,6a -- - k

1. 5v o Ares Go / Elias (RuKo) 2.54,9ly -- 02.49,3aly xx + 100ve
2. 5v o Toy's Rasmus / (SnRa) 2.54,3a -- 02.50,6aly x + 50ve
3. 12v o Myrsky-Tuuli / Ville (Adina) 2.58,4 -- 02.51,2aly + 30ve
4. 4v t Toy's Gloria / (SnRa) 2.58,3a -- 02.52,1aly + 20ve
5. 4v o Toy's Rikard / (SnRa) 3.00,5a -- 02.52,2aly xx + 10ve
6. 6v t Narrilaivan Charmadonna / Donna (NaSe) 2.55,1a -- 02.53,2aly + 10ve

7. 6v t Narrilaivan Leona / Oona (NaSe) 2.53,2 -- 02.53,3aly x
8. 5v o Feerti Kiz / Saara H (RuKo) 2.54,5ly -- 02.54,4aly
9. 10v t A.D. Linella / Lella (Adina) 2.53,1 -- 02.55,2aly
10. 6v o Narrilaivan Gordon / Ulla (NaSe) 2.52,2a -- 02.56,6aly x
Hylätty
4v o Narrilaivan Spartacus / Simo (NaSe) 3.00,5a -- - hyl
6v t Narrilaivan Two Hearts / Helli (NaSe) 2.53,2a -- - hll

1. 14v o Alexander HP / Xander (Adina) 2.46,2 -- 02.41,3aly + 100ve
2. 6v o Narrilaivan Veikeä Vekara / Valle (NaSe) 2.50,2 -- 02.41,4aly x + 50ve
3. 7v o Narrilaivan Dynamit / Shavo (NaSe) 2.49,2 -- 02.42,4aly x + 30ve
4. 6v t Narrilaivan Evanna / Sanna (NaSe) 2.49,2 -- 02.42,6aly xx + 20ve
5. 12v o A.D. Double Shades / (SnRa) 2.45,2a -- 02.44,4aly + 10ve
6. 6v o Narrilaivan Peikkoprinssi / Peetu (NaSe) 2.47,3a -- 02.44,4aly x + 10ve

7. 5v t Nessia Duán / (SnRa) 2.45,4a -- 02.46,4aly xx
8. 6v o Narrilaivan Daryl / Tatu (NaSe) 2.49,2 -- 02.47,1aly xx
9. 4v o A.D. Mushroom Oscar / Osku (Adina) 2.48,2 -- 02.47,3aly
10. 6v t Cynthia Go / Jasmin T (RuKo) 2.51,9a -- 02.47,6aly
11. 6v t Narrilaivan Lappoonia / Nanna (NaSe) 2.46,1a -- 02.48,3aly x
Hylätty
11v t A.D. Lovely Sunrise / Sun (Adina) 2.45,2 -- - hyl

1. 8v t Sølv's Grapefruit / Janna (Salta) 2.39,4aly -- 02.29,3aly + 150ve
2. 9v t Toy's Royal Empire / (SnRa) 2.31,1a -- 02.29,4aly + 80ve
3. 6v o Toy´s Herbert / Netta S (RuKo) 2.30,2ly -- 02.32,2aly + 40ve
4. 8v o Wild Wizard / (SnRa) 2.40,5a -- 02.32,4aly + 25ve
5. 12v t A.D. Dash's Dandelion / (SnRa) 2.40,5a -- 02.33,3aly + 15ve
6. 6v t Narrilaivan Larissa / Laura (NaSe) 2.42,4a -- 02.33,4aly + 15ve

7. 10v o Narrilaivan Matias / Matti (NaSe) 2.32,4a -- 02.34,5aly xx
8. 7v o Sailin' Light / (SnRa) 2.33,2a -- 02.36,2aly
9. 7v t Rock Indica Duán / Sanni P (RuKo) 2.37,7aly -- 02.36,4aly x
10. 8v o Dreamcatcher I.F. / (SnRa) 2.30,2a -- 02.36,5aly xx
Hylätty
9v t FM Nonparell / Jannica (APR) 2.44,2 -- - hll
8v o Toy's Jimmy / (SnRa) 2.32,2a -- - hyl

1. 10v t Toy's Kajsalena / (SnRa) 2.21,1a -- 02.18,2aly x + 150ve
2. 8v t Sølv's Elsparkle / (SnRa) 2.18,3a -- 02.19,1aly + 80ve
3. 14v t Mintje v.d. Zanneshof / Minna (NaSe) 2.18,2a -- 02.19,4aly + 40ve
4. 13v o Toy's Mårten / (SnRa) 2.17,1a - 02.20,1aly + 25ve
5. 13v o Toy's Värne / (SnRa) 2.17,8a -- 02.20,2aly x + 15ve
6. 15v o Pinkin Norpatti / (SnRa) 2.20,4a -- 02.20,3aly + 15ve

7. 17v o Narrilaivan Vilhelmo / Vili (NaSe) 2.21,3a -- 02.20,4aly
8. 8v t Toy's Elmina / (SnRa) 2.19,5a -- 02.22,2aly
9. 10v t Toy’s Peggy / (SnRa) 2.19,6a -- 02.22,3aly
10. 10v o Toy's Kaspar / (SnRa) 2.20,4a -- 02.22,4aly x
11. 8v t Sølv's Shocked / Jenni (Salta) 2.25,2aly -- 02.22,8aly x
Hylätty
9v o Juniper I.F. / Eve (Salta) 2.20,5aly -- - hyl

1. 11v o Toy’s Hemming / (SnRa) 2.14,8 -- 02.10,1aly + 200ve
2. 12v o Fredrikson Duán / (SnRa) 2.10,7 -- 02.10,1aly + 100ve
3. 12v t Viktoria / (SnRa) 2.09,1 -- 02.10,3aly + 50ve
4. 12v t Toy's KisKis / (SnRa) 2.14,9 -- 02.10,4aly + 30ve
5. 12v o North Hemp / (SnRa) 2.12,0 -- 02.11,3aly x + 20ve
6. 13v t Toy's Chrissy / (SnRa) 2.10,1 -- 02.11,4aly + 20ve

7. 13v o Merry Go Round / (SnRa) 2.09,7a -- 02.11,5aly
8. 17v t Narrilaivan Leidina / Leena (NaSe) 2.15,1a -- 02.13,2aly xx
9. 13v t Pompeji Melody / (SnRa) 2.11,3a -- 02.14,4aly
10. 12v t Fool's Cookie Kiss / (SnRa) 2.15,5 -- 02.14,4aly x
Hylätty
12v o Toy’s Sigfinn / (SnRa) 2.10,2a -- - hml


LÄHTÖ 5: Ryhmäajo 1600m B-poneille, avoin -- tulokset 8.12.

1. 3v t Aken Hretha / Maisa T (RuKo) 2.21,5a -- 02.19,1aly + 80ve
2. 4v t Nasrin Dvalan / Leo (NaSe) 2.21,2a -- 02.19,2aly + 40ve
3. 3v t Da Capo Brita / Heli S (RuKo) 2.22,2a -- 02.19,4aly x + 20ve
4. 4v o Nasrin Opal / Paavo (NaSe) 2.20,2a -- 02.22,2aly + 10ve
5. 4v o Nasrin Jamaya / Leia (NaSe) 2.21,2a -- 02.22,4aly + 5ve
6. 3v t Scarlett Duán / Jasmin T (RuKo) 2.23,3a -- 02.22,4aly + 5ve

7. 3v t Dåkotá / Jennika T (RuKo) 2.25,4a -- 02.23,2aly x
8. 3v o Gottfrid / Heidi P (RuKo) ei enn -- 02.23,3aly x
9. 4v t Unian Rouslite / Shavo (NaSe) 2.22,2a -- 02.23,3aly
10. 3v t Aken Thrud / Janita S (RuKo) 2.23,1a -- 02.23,5aly
Hylätty
4v t Nasrin Kaleesi / Noora (NaSe) 2.22,1a -- - hml
4v o A.D. Filled With Extra / Eetu (Adina) 2.22,0 -- - k

1. 4v t Nasrin Saarya / Salla (NaSe) 2.19,4a -- 02.16,3aly + 100ve
2. 5v o Travette NRL / Jenni (Salta) 2.19,4ake -- 02.16,4aly + 50ve
3. 5v t Toy's Fantazia / (SnRa) 2.19,4a -- 02.16,4aly + 30ve
4. 4v t Hugging NRL / (SnRa) 2.18,4a -- 02.16,5aly + 20ve
5. 5v t Tillin Ripakinttu / (SnRa) 2.28,0a -- 02.17,4aly + 10ve
6. 5v t Amorina Snilli / (SnRa) 2.14,2a -- 02.17,5aly + 10ve

7. 5v t Rioller NRL / Janna (Salta) 2.20,3aly -- 02.17,6aly
8. 5v t Toy's Alissa / (SnRa) 2.15,2a -- 02.17,6aly
9. 4v o Nasrin Royan / Rolle (NaSe) 2.19,4a -- 02.19,5aly
10. 4v t Toy's Saga / (SnRa) 2.18,5a -- 02.20,2aly
Hylätty
5v t Kappvänilja / Riina (Team Lily) 02.21,3aly -- - hll
5v t Athene Snilli / Alli (NaSe) 2.18,5a -- - hpl

1. 5v o Iltamäen Argon / (SnRa) 2.13,3a -- 02.02,2aly + 100ve
2. 6v t Radical Belladonna / Oona H (RuKo) 2.08,2a -- 02.03,5aly + 50ve
3. 6v o Toy's Rudolf / (SnRa) 2.03,7a -- 02.04,2aly + 30ve
4. 6v o Samuraj NRL / Samu (NaSe) 2.05,5a -- 02.04,3aly + 20ve
5. 8v t Rendahl Saga / Saga (Adina) 2.18,8 -- 02.06,3aly + 10ve
6. 7v t Snaragan NRL / Sinna (NaSe) 2.03,4a -- 02.06,4aly + 10ve

7. 7v t Toy's Jennifer / (SnRa) 2.04,5a -- 02.09,1aly
8. 15v t KW Awel / Ann (Adina) 2.19,5 -- 02.09,3aly xx
9. 18v o A.D. Jammy Mohican / Mohis (Adina) 2.21,9 -- 02.09,4aly
10. 18v t KW April / Apri (Adina) 2.19,2 -- 02.09,6aly
Hylätty
7v t Miftare Go / Milla (NaSe) 2.09,5a -- - hyl
5v o Toy´s Tycho / Sanni P (RuKo) 2.06,5a -- - hml

1. 7v o Kappvändaré Swe / siinau (RuKo) 51,7ly -- 01.53,1aly + 150ve
2. 7v t Drilla NRL / Eve (Salta) 57,8aly -- 01.53,2aly + 80ve
3. 8v t Toy's Liselotte / (SnRa) 52,4a -- 01.53,5aly + 40ve
4. 10v o Fool's Dominion / Shavo (NaSe) 50,4a -- 01.55,5aly + 25ve
5. 7v o Rune NRL / Ronja (NaSe) 2.02,3a -- 01.56,1aly x + 15ve
6. 6v o Iltamäen Leonardo / (SnRa) 2.02,3a -- 01.57,5aly x + 15ve

7. 6v o Thydor NRL / Jaska (NaSe) 2.01,2a -- 01.58,1aly
8. 7v t Kalypso Duán / Kalle (NaSe) 2.02,4a -- 01.58,2aly
9. 8v o Daredevil Duán / (SnRa) 51,2a -- 01.58,5aly
10. 10v o Fool's Sprywir / Salli (NaSe) 53,4 -- 01.58,6aly x
11. 8v t Vehkakorven Berit / (SnRa) 50,4a -- 01.58,6aly
12. 7v o Luxter Go / Elias (RuKo) 56,2a -- 01.59,6aly

1. 11v o Oppkvikket Nestory / (SnRa) 45,4a -- 01.46,2aly + 150ve
2. 14v t DD Dvorah / Doora (NaSe) 46,5a -- 01.46,2aly x + 80ve
3. 11v t Bernilla NRL / Minni (NaSe) 49,5a -- 01.46,3aly xx + 40ve
4. 9v o Einherjar I.F. / Paula (Salta) 49,2aly -- 01.47,1aly + 25ve
5. 11v o Valrus NRL / Vallu (NaSe) 50,1a -- 01.47,2aly + 15ve
6. 9v o Kotopolun Picasso / (SnRa) 50,2a -- 01.47,2aly x + 15ve

7. 10v t Fool's Eleonor / Sonja (NaSe) 50,4a -- 01.47,5aly
8. 10v o Neutron B / Nero (NaSe) 50,4a -- 01.48,1aly
9. 10v t Toy’s Elsemarie / (SnRa) 45,5a -- 01.48,4aly x
10. 12v t Toy's Majlis / (SnRa) 46,3a -- 01.48,6aly x
11. 10v o Jaguar Go / (SnRa) 47,0a -- 01.49,3aly
Hylätty
17v t Mirella NRL / Milla (NaSe) 45,5a -- - hpl

1. 12v o Lykkelig Sprø / (SnRa) 45,4a -- 01.42,3aly xx + 200ve
2. 8v o Toy's Herting / (SnRa) 44,4a -- 01.43,4aly x + 100ve
3. 12v o Jamming NRL / Shavo (NaSe) 44,3a -- 01.44,1aly + 50ve
4. 9v t JK Jasna / (SnRa) 45,2 -- 01.44,1aly + 30ve
5. 17v o Ønsk Snorre / Simo (NaSe) 43,6 -- 01.44,5aly x + 20ve
6. 9v o PP'a Rattles And Tattles / Sara (Salta) 45,3aly -- 01.45,1aly + 20ve

7. 12v o Nappula Speed / (SnRa) 44,2a -- 01.45,4aly
8. 11v o Sjötroll Duán / (SnRa) 44,3a -- 01.45,4aly
9. 13v t Kvinna / (SnRa) 45,4a -- 01.45,4aly xx
10. 15v t Ønsk Tillit / (SnRa) 44,5a -- 01.45,5aly
11. 10v t Toy’s Duva / (SnRa) 45,4a -- 01.45,6aly

1. 10v t Fool's Divinity / Senja (NaSe) 43,3a -- 01.40,2aly + 200ve
2. 11v t Eloveera NRL / Ellu (NaSe) 43,2a -- 01.40,6aly + 100ve
3. 9v o Toy's Gilbert / (SnRa) 43,4a -- 01.41,2aly + 50ve
4. 12v t Aken Sassa / (SnRa) 42,1a -- 01.41,4aly + 30ve
5. 12v t Wargas Aphrodite II / (SnRa) 41,2 -- 01.42,1aly + 20ve

6. 12v t Furigers Løftet / (SnRa) 41,3a -- 01.42,2aly x
7. 17v t Rhonda NRL / Ronja (NaSe) 43,5a -- 01.42,6aly x
8. 13v t Toy's Elvira / (SnRa) 40,8a -- 01.43,3aly
9. 10v o Toy’s Magnus / (SnRa) 41,5a -- 01.43,3aly x
10. 14v t Aletheia Snilli / (SnRa) 40,4a -- 01.43,4aly x


LÄHTÖ 5: Ryhmäajo 1600m B-poneille, avoin -- tulokset 11.12.

1. 3v t Aken Thrud / Janita S (RuKo) 2.23,1a -- 02.19,3aly + 80ve
2. 3v t Dåkotá / Jennika T (RuKo) 2.25,4a -- 02.19,5aly + 40ve
3. 3v o Gottfrid / Heidi P (RuKo) ei enn -- 02.19,6aly x + 20ve
4. 4v o Nasrin Jamaya / Leia (NaSe) 2.21,2a -- 02.20,2aly + 10ve
5. 3v t Aken Hretha / Maisa T (RuKo) 2.21,5a -- 02.20,2aly + 5ve
6. 4v t Unian Rouslite / Shavo (NaSe) 2.22,2a -- 02.20,5aly + 5ve

7. 4v o Nasrin Opal / Paavo (NaSe) 2.20,2a -- 02.20,5aly xx
8. 4v t Nasrin Dvalan / Leo (NaSe) 2.21,2a -- 02.21,2aly
9. 3v t Da Capo Brita / Heli S (RuKo) 2.22,2a -- 02.21,4aly
10. 4v o A.D. Filled With Extra / Eetu (Adina) 2.22,0 -- 02.23,5aly x
11. 4v t Nasrin Kaleesi / Noora (NaSe) 2.22,1a -- 02.23,6aly
Hylätty
3v t Scarlett Duán / Jasmin T (RuKo) 2.23,3a -- - hyl

1. 5v t Toy's Alissa / (SnRa) 2.15,2a -- 02.16,4aly + 100ve
2. 4v t Nasrin Saarya / Salla (NaSe) 2.19,4a -- 02.16,5aly x + 50ve
3. 4v o Nasrin Royan / Rolle (NaSe) 2.19,4a -- 02.16,5aly + 30ve
4. 5v t Tillin Ripakinttu / (SnRa) 2.28,0a -- 02.16,5aly x + 20ve
5. 5v t Athene Snilli / Alli (NaSe) 2.18,5a -- 02.16,6aly + 10ve
6. 5v o Travette NRL / Jenni (Salta) 2.19,4ake -- 02.17,2aly + 10ve

7. 5v t Amorina Snilli / (SnRa) 2.14,2a -- 02.17,3aly
8. 5v t Rioller NRL / Janna (Salta) 2.20,3aly -- 02.18,4aly
9. 5v t Kappvänilja / Riina (Team Lily) 02.21,3aly -- 02.18,4aly
10. 5v t Toy's Fantazia / (SnRa) 2.19,4a -- 02.18,5aly
11. 4v t Toy's Saga / (SnRa) 2.18,5a -- 02.20,3aly
12. 4v t Hugging NRL / (SnRa) 2.18,4a -- 02.20,6aly

1. 5v o Toy´s Tycho / Sanni P (RuKo) 2.06,5a -- 02.02,2aly xx + 200ve
2. 7v t Miftare Go / Milla (NaSe) 2.09,5a -- 02.03,2aly + 50ve
3. 6v o Toy's Rudolf / (SnRa) 2.03,7a -- 02.03,5aly + 30ve
4. 18v o A.D. Jammy Mohican / Mohis (Adina) 2.21,9 -- 02.04,5aly + 20ve
5. 5v o Iltamäen Argon / (SnRa) 2.13,3a -- 02.05,3aly + 10ve
6. 7v t Snaragan NRL / Sinna (NaSe) 2.03,4a -- 02.05,4aly xx + 10ve

7. 6v o Samuraj NRL / Samu (NaSe) 2.05,5a -- 02.05,4aly
8. 7v t Toy's Jennifer / (SnRa) 2.04,5a -- 02.05,5aly
9. 15v t KW Awel / Ann (Adina) 2.19,5 -- 02.05,6aly xx
10. 8v t Rendahl Saga / Saga (Adina) 2.18,8 -- 02.09,4aly
Hylätty
18v t KW April / Apri (Adina) 2.19,2 -- - hpl
6v t Radical Belladonna / Oona H (RuKo) 2.08,2a -- - k

1. 8v o Daredevil Duán / (SnRa) 51,2a -- 01.53,1aly + 150ve
2. 7v o Luxter Go / Elias (RuKo) 56,2a -- 01.53,3aly + 80ve
3. 10v o Fool's Sprywir / Salli (NaSe) 53,4 -- 01.53,3aly + 40ve
4. 8v t Toy's Liselotte / (SnRa) 52,4a -- 01.55,4aly + 25ve
5. 10v o Fool's Dominion / Shavo (NaSe) 50,4a -- 01.55,4aly x + 15ve
6. 6v o Iltamäen Leonardo / (SnRa) 2.02,3a -- 01.55,4aly + 15ve

7. 7v o Kappvändaré Swe / siinau (RuKo) 51,7ly -- 01.55,4aly xx
8. 7v o Rune NRL / Ronja (NaSe) 2.02,3a -- 01.56,2aly
9. 7v t Kalypso Duán / Kalle (NaSe) 2.02,4a -- 01.57,2aly x
10. 8v t Vehkakorven Berit / (SnRa) 50,4a -- 01.57,4aly
11. 6v o Thydor NRL / Jaska (NaSe) 2.01,2a -- 01.58,5aly
Hylätty
7v t Drilla NRL / Eve (Salta) 57,8aly -- - hll

1. 9v o Kotopolun Picasso / (SnRa) 50,2a -- 01.46,5aly + 150ve
2. 10v o Jaguar Go / (SnRa) 47,0a -- 01.47,3aly + 80ve
3. 11v o Valrus NRL / Vallu (NaSe) 50,1a -- 01.48,1aly + 40ve
4. 17v t Mirella NRL / Milla (NaSe) 45,5a -- 01.48,4aly + 25ve
5. 14v t DD Dvorah / Doora (NaSe) 46,5a -- 01.48,5aly + 15ve
6. 9v o Einherjar I.F. / Paula (Salta) 49,2aly -- 01.49,2aly + 15ve

7. 11v o Oppkvikket Nestory / (SnRa) 45,4a -- 01.49,2aly
8. 12v t Toy's Majlis / (SnRa) 46,3a -- 01.49,3aly
9. 11v t Bernilla NRL / Minni (NaSe) 49,5a -- 01.50,2aly x
10. 10v t Toy’s Elsemarie / (SnRa) 45,5a -- 01.50,3aly x
11. 10v o Neutron B / Nero (NaSe) 50,4a -- 01.50,5aly x
Hylätty
10v t Fool's Eleonor / Sonja (NaSe) 50,4a -- - hml

1. 12v o Nappula Speed / (SnRa) 44,2a -- 01.42,1aly + 200ve
2. 9v o PP'a Rattles And Tattles / Sara (Salta) 45,3aly -- 01.42,5aly + 100ve
3. 17v o Ønsk Snorre / Simo (NaSe) 43,6 -- 01.43,1aly + 50ve
4. 9v t JK Jasna / (SnRa) 45,2 -- 01.43,4aly x + 30ve
5. 8v o Toy's Herting / (SnRa) 44,4a -- 01.43,5aly + 20ve
6. 15v t Ønsk Tillit / (SnRa) 44,5a -- 01.45,2aly + 20ve

7. 12v o Jamming NRL / Shavo (NaSe) 44,3a -- 01.45,3aly
8. 10v t Toy’s Duva / (SnRa) 45,4a -- 01.45,4aly
Hylätty
12v o Lykkelig Sprø / (SnRa) 45,4a -- - hpl
13v t Kvinna / (SnRa) 45,4a -- - hll
11v o Sjötroll Duán / (SnRa) 44,3a -- - hll

1. 14v t Aletheia Snilli / (SnRa) 40,4a -- 01.40,3aly + 200ve
2. 12v t Furigers Løftet / (SnRa) 41,3a -- 01.40,3aly + 100ve
3. 11v t Eloveera NRL / Ellu (NaSe) 43,2a -- 01.41,4aly + 50ve
4. 10v t Fool's Divinity / Senja (NaSe) 43,3a -- 01.42,2aly + 30ve
5. 17v t Rhonda NRL / Ronja (NaSe) 43,5a -- 01.42,2aly + 20ve

6. 12v t Wargas Aphrodite II / (SnRa) 41,2 -- 01.42,5aly
7. 10v o Toy’s Magnus / (SnRa) 41,5a -- 01.43,5aly
8. 9v o Toy's Gilbert / (SnRa) 43,4a -- 01.43,5aly
9. 12v t Aken Sassa / (SnRa) 42,1a -- 01.43,6aly xx
Hylätty
13v t Toy's Elvira / (SnRa) 40,8a -- - hml


LÄHTÖ 5: Ryhmäajo 1600m B-poneille, avoin -- tulokset 16.12.

1. 4v o A.D. Filled With Extra / Eetu (Adina) 2.22,0 -- 02.19,2aly + 80ve
2. 4v t Unian Rouslite / Shavo (NaSe) 2.22,2a -- 02.19,4aly + 40ve
3. 3v o Gottfrid / Heidi P (RuKo) ei enn -- 02.20,1aly + 20ve
4. 4v o Nasrin Jamaya / Leia (NaSe) 2.21,2a -- 02.20,6aly x + 10ve
5. 4v o Nasrin Opal / Paavo (NaSe) 2.20,2a -- 02.21,3aly x + 5ve
6. 3v t Scarlett Duán / Jasmin T (RuKo) 2.23,3a -- 02.22,1aly x + 5ve

7. 4v t Nasrin Dvalan / Leo (NaSe) 2.21,2a -- 02.22,2aly
8. 4v t Nasrin Kaleesi / Noora (NaSe) 2.22,1a -- 02.22,3aly
9. 3v t Dåkotá / Jennika T (RuKo) 2.25,4a -- 02.22,3aly x
10. 3v t Aken Thrud / Janita S (RuKo) 2.23,1a -- 02.23,4aly
11. 3v t Aken Hretha / Maisa T (RuKo) 2.21,5a -- 02.23,4aly x
Hylätty
3v t Da Capo Brita / Heli S (RuKo) 2.22,2a -- - hml

1. 5v o Travette NRL / Jenni (Salta) 2.19,4ake -- 02.16,3aly xx + 100ve
2. 5v t Amorina Snilli / (SnRa) 2.14,2a -- 02.16,5aly + 50ve
3. 4v t Hugging NRL / (SnRa) 2.18,4a -- 02.17,6aly + 30ve
4. 5v t Toy's Fantazia / (SnRa) 2.19,4a -- 02.18,5aly x + 20ve
5. 4v t Toy's Saga / (SnRa) 2.18,5a -- 02.19,3aly + 10ve
6. 4v t Nasrin Saarya / Salla (NaSe) 2.19,4a -- 02.19,4aly + 10ve

7. 5v t Rioller NRL / Janna (Salta) 2.20,3aly -- 02.19,5aly xx
8. 5v t Toy's Alissa / (SnRa) 2.15,2a -- 02.19,5aly
9. 5v t Athene Snilli / Alli (NaSe) 2.18,5a -- 02.20,3aly
10. 4v o Nasrin Royan / Rolle (NaSe) 2.19,4a -- 02.20,5aly
Hylätty
5v t Tillin Ripakinttu / (SnRa) 2.28,0a -- - hll
5v t Kappvänilja / Riina (Team Lily) 02.21,3aly -- - hll

1. 6v t Radical Belladonna / Oona H (RuKo) 2.08,2a -- 02.02,2aly + 100ve
2. 18v o A.D. Jammy Mohican / Mohis (Adina) 2.21,9 -- 02.03,2aly + 50ve
3. 5v o Toy´s Tycho / Sanni P (RuKo) 2.06,5a -- 02.03,3aly + 30ve
4. 7v t Snaragan NRL / Sinna (NaSe) 2.03,4a -- 02.03,4aly + 20ve
5. 7v t Toy's Jennifer / (SnRa) 2.04,5a -- 02.04,2aly + 10ve
6. 8v t Rendahl Saga / Saga (Adina) 2.18,8 -- 02.04,5aly + 10ve

7. 15v t KW Awel / Ann (Adina) 2.19,5 -- 02.07,4aly
8. 6v o Toy's Rudolf / (SnRa) 2.03,7a -- 02.08,5aly
9. 18v t KW April / Apri (Adina) 2.19,2 -- 02.09,1aly
10. 7v t Miftare Go / Milla (NaSe) 2.09,5a -- 02.09,4aly x
11. 5v o Iltamäen Argon / (SnRa) 2.13,3a -- 02.09,4aly
Hylätty
6v o Samuraj NRL / Samu (NaSe) 2.05,5a -- - hpl

1. 8v t Vehkakorven Berit / (SnRa) 50,4a -- 01.53,2aly x + 150ve
2. 7v o Kappvändaré Swe / siinau (RuKo) 51,7ly -- 01.53,3aly + 80ve
3. 8v o Daredevil Duán / (SnRa) 51,2a -- 01.55,1aly x + 40ve
4. 7v t Drilla NRL / Eve (Salta) 57,8aly -- 01.56,3aly + 25ve
5. 6v o Iltamäen Leonardo / (SnRa) 2.02,3a -- 01.56,5aly + 15ve
6. 8v t Toy's Liselotte / (SnRa) 52,4a -- 01.57,3aly + 15ve

7. 7v t Kalypso Duán / Kalle (NaSe) 2.02,4a -- 01.58,3aly
8. 7v o Rune NRL / Ronja (NaSe) 2.02,3a -- 01.58,5aly
9. 6v o Thydor NRL / Jaska (NaSe) 2.01,2a -- 01.59,1aly
10. 10v o Fool's Dominion / Shavo (NaSe) 50,4a -- 01.59,2aly
11. 10v o Fool's Sprywir / Salli (NaSe) 53,4 -- 01.59,4aly x
Hylätty
7v o Luxter Go / Elias (RuKo) 56,2a -- - hml

1. 12v t Toy's Majlis / (SnRa) 46,3a -- 01.46,1aly + 150ve
2. 10v t Fool's Eleonor / Sonja (NaSe) 50,4a -- 01.46,5aly + 80ve
3. 9v o Kotopolun Picasso / (SnRa) 50,2a -- 01.46,6aly + 40ve
4. 11v o Valrus NRL / Vallu (NaSe) 50,1a -- 01.47,3aly x + 25ve
5. 14v t DD Dvorah / Doora (NaSe) 46,5a -- 01.48,2aly + 15ve
6. 10v o Neutron B / Nero (NaSe) 50,4a -- 01.48,2aly + 15ve

7. 11v t Bernilla NRL / Minni (NaSe) 49,5a -- 01.48,3aly x
8. 11v o Oppkvikket Nestory / (SnRa) 45,4a -- 01.49,1aly
9. 9v o Einherjar I.F. / Paula (Salta) 49,2aly -- 01.49,2aly
10. 10v t Toy’s Elsemarie / (SnRa) 45,5a -- 01.50,3aly
11. 17v t Mirella NRL / Milla (NaSe) 45,5a -- 01.50,3aly
Hylätty
10v o Jaguar Go / (SnRa) 47,0a -- - hll

1. 8v o Toy's Herting / (SnRa) 44,4a -- 01.42,3aly xx + 200ve
2. 17v o Ønsk Snorre / Simo (NaSe) 43,6 -- 01.42,3aly + 100ve
3. 10v t Toy’s Duva / (SnRa) 45,4a -- 01.42,4aly + 50ve
4. 12v o Lykkelig Sprø / (SnRa) 45,4a -- 01.42,6aly + 30ve
5. 12v o Nappula Speed / (SnRa) 44,2a -- 01.43,4aly + 20ve
6. 9v t JK Jasna / (SnRa) 45,2 -- 01.43,4aly + 20ve

7. 9v o PP'a Rattles And Tattles / Sara (Salta) 45,3aly -- 01.44,3aly
8. 15v t Ønsk Tillit / (SnRa) 44,5a -- 01.44,4aly
9. 13v t Kvinna / (SnRa) 45,4a -- 01.45,1aly x
10. 11v o Sjötroll Duán / (SnRa) 44,3a -- 01.45,2aly
11. 12v o Jamming NRL / Shavo (NaSe) 44,3a -- 01.45,6aly xx

1. 10v o Toy’s Magnus / (SnRa) 41,5a -- 01.40,1aly + 200ve
2. 17v t Rhonda NRL / Ronja (NaSe) 43,5a -- 01.40,2aly x + 100ve
3. 10v t Fool's Divinity / Senja (NaSe) 43,3a -- 01.40,2aly + 50ve
4. 12v t Aken Sassa / (SnRa) 42,1a -- 01.40,3aly + 30ve
5. 9v o Toy's Gilbert / (SnRa) 43,4a -- 01.40,4aly + 20ve

6. 11v t Eloveera NRL / Ellu (NaSe) 43,2a -- 01.40,5aly xx
7. 12v t Wargas Aphrodite II / (SnRa) 41,2 -- 01.41,3aly xx
8. 14v t Aletheia Snilli / (SnRa) 40,4a -- 01.43,2aly
9. 12v t Furigers Løftet / (SnRa) 41,3a -- 01.43,4aly
Hylätty
13v t Toy's Elvira / (SnRa) 40,8a -- - hml


LÄHTÖ 5: Ryhmäajo 1600m B-poneille, avoin -- tulokset 20.12.

1. 3v o Gottfrid / Heidi P (RuKo) ei enn -- 02.19,2aly xx + 80ve
2. 4v t Unian Rouslite / Shavo (NaSe) 2.22,2a -- 02.19,4aly + 40ve
3. 4v o A.D. Filled With Extra / Eetu (Adina) 2.22,0 -- 02.19,4aly + 20ve
4. 4v t Nasrin Dvalan / Leo (NaSe) 2.21,2a -- 02.19,5aly + 10ve
5. 4v o Nasrin Opal / Paavo (NaSe) 2.20,2a -- 02.20,5aly + 5ve
6. 3v t Scarlett Duán / Jasmin T (RuKo) 2.23,3a -- 02.20,6aly + 5ve

7. 4v t Nasrin Kaleesi / Noora (NaSe) 2.22,1a -- 02.21,3aly
8. 3v t Aken Hretha / Maisa T (RuKo) 2.21,5a -- 02.22,3aly
9. 3v t Da Capo Brita / Heli S (RuKo) 2.22,2a -- 02.22,5aly
10. 3v t Aken Thrud / Janita S (RuKo) 2.23,1a -- 02.23,3aly x
11. 4v o Nasrin Jamaya / Leia (NaSe) 2.21,2a -- 02.23,6aly
Hylätty 3v t Dåkotá / Jennika T (RuKo) 2.25,4a -- - hll


1. 4v t Toy's Saga / (SnRa) 2.18,5a -- 02.16,4aly + 100ve
2. 4v o Nasrin Royan / Rolle (NaSe) 2.19,4a -- 02.17,2aly xx + 50ve
3. 5v t Toy's Alissa / (SnRa) 2.15,2a -- 02.17,3aly + 30ve
4. 4v t Hugging NRL / (SnRa) 2.18,4a -- 02.18,4aly + 20ve
5. 5v t Athene Snilli / Alli (NaSe) 2.18,5a -- 02.19,1aly + 10ve
6. 5v t Kappvänilja / Riina (Team Lily) 02.21,3aly -- 02.19,2aly x + 10ve
7. 5v t Toy's Fantazia / (SnRa) 2.19,4a -- 02.19,3aly xx
8. 5v o Travette NRL / Jenni (Salta) 2.19,4ake -- 02.19,4aly
9. 5v t Amorina Snilli / (SnRa) 2.14,2a -- 02.20,2aly
10. 4v t Nasrin Saarya / Salla (NaSe) 2.19,4a -- 02.20,2aly
11. 5v t Tillin Ripakinttu / (SnRa) 2.28,0a -- 02.20,4aly
Hylätty
5v t Rioller NRL / Janna (Salta) 2.20,3aly -- - hll

1. 6v o Toy's Rudolf / (SnRa) 2.03,7a -- 02.02,1aly + 100ve
2. 5v o Toy´s Tycho / Sanni P (RuKo) 2.06,5a -- 02.02,3aly + 50ve
3. 18v t KW April / Apri (Adina) 2.19,2 -- 02.02,3aly + 30ve
4. 8v t Rendahl Saga / Saga (Adina) 2.18,8 -- 02.03,3aly x + 20ve
5. 7v t Snaragan NRL / Sinna (NaSe) 2.03,4a -- 02.03,4aly + 10ve
6. 6v t Radical Belladonna / Oona H (RuKo) 2.08,2a -- 02.04,5aly + 10ve

7. 6v o Samuraj NRL / Samu (NaSe) 2.05,5a -- 02.06,3aly
8. 7v t Toy's Jennifer / (SnRa) 2.04,5a -- 02.08,2aly
9. 5v o Iltamäen Argon / (SnRa) 2.13,3a -- 02.09,2aly
Hylätty
18v o A.D. Jammy Mohican / Mohis (Adina) 2.21,9 -- - k
15v t KW Awel / Ann (Adina) 2.19,5 -- - hyl
7v t Miftare Go / Milla (NaSe) 2.09,5a -- - hml

1. 7v o Rune NRL / Ronja (NaSe) 2.02,3a -- 01.53,2aly + 150ve
2. 7v o Luxter Go / Elias (RuKo) 56,2a -- 01.53,4aly + 80ve
3. 10v o Fool's Dominion / Shavo (NaSe) 50,4a -- 01.53,5aly x + 40ve
4. 6v o Thydor NRL / Jaska (NaSe) 2.01,2a -- 01.53,6aly x + 25ve
5. 8v t Vehkakorven Berit / (SnRa) 50,4a -- 01.54,2aly + 15ve
6. 7v o Kappvändaré Swe / siinau (RuKo) 51,7ly -- 01.55,3aly + 15ve

7. 7v t Drilla NRL / Eve (Salta) 57,8aly -- 01.55,3aly xx
8. 10v o Fool's Sprywir / Salli (NaSe) 53,4 -- 01.55,6aly
9. 6v o Iltamäen Leonardo / (SnRa) 2.02,3a -- 01.56,3aly xx
10. 8v t Toy's Liselotte / (SnRa) 52,4a -- 01.56,4aly
11. 8v o Daredevil Duán / (SnRa) 51,2a -- 01.57,4aly
Hylätty
7v t Kalypso Duán / Kalle (NaSe) 2.02,4a -- - hyl

1. 10v t Toy’s Elsemarie / (SnRa) 45,5a -- 01.46,5aly + 150ve
2. 12v t Toy's Majlis / (SnRa) 46,3a -- 01.47,1aly x + 80ve
3. 17v t Mirella NRL / Milla (NaSe) 45,5a -- 01.47,2aly x + 40ve
4. 9v o Kotopolun Picasso / (SnRa) 50,2a -- 01.47,4aly x + 25ve
5. 9v o Einherjar I.F. / Paula (Salta) 49,2aly -- 01.47,5aly + 15ve
6. 10v o Neutron B / Nero (NaSe) 50,4a -- 01.48,3aly + 15ve

7. 10v t Fool's Eleonor / Sonja (NaSe) 50,4a -- 01.49,1aly xx
8. 11v t Bernilla NRL / Minni (NaSe) 49,5a -- 01.49,2aly
9. 11v o Valrus NRL / Vallu (NaSe) 50,1a -- 01.49,4aly
10. 11v o Oppkvikket Nestory / (SnRa) 45,4a -- 01.50,2aly xx
11. 14v t DD Dvorah / Doora (NaSe) 46,5a -- 01.50,4aly
Hylätty
10v o Jaguar Go / (SnRa) 47,0a -- - k

1. 12v o Nappula Speed / (SnRa) 44,2a -- 01.42,1aly x + 200ve
2. 13v t Kvinna / (SnRa) 45,4a -- 01.42,2aly + 100ve
3. 9v o PP'a Rattles And Tattles / Sara (Salta) 45,3aly -- 01.42,3aly + 50ve
4. 10v t Toy’s Duva / (SnRa) 45,4a -- 01.42,4aly + 30ve
5. 8v o Toy's Herting / (SnRa) 44,4a -- 01.43,1aly x + 20ve
6. 11v o Sjötroll Duán / (SnRa) 44,3a -- 01.43,6aly + 20ve

7. 12v o Jamming NRL / Shavo (NaSe) 44,3a -- 01.44,4aly
8. 17v o Ønsk Snorre / Simo (NaSe) 43,6 -- 01.44,5aly
9. 9v t JK Jasna / (SnRa) 45,2 -- 01.45,4aly
Hylätty
12v o Lykkelig Sprø / (SnRa) 45,4a -- - hml
15v t Ønsk Tillit / (SnRa) 44,5a -- - hll

1. 13v t Toy's Elvira / (SnRa) 40,8a -- 01.40,4aly xx + 200ve
2. 12v t Aken Sassa / (SnRa) 42,1a -- 01.40,4aly + 100ve
3. 12v t Wargas Aphrodite II / (SnRa) 41,2 -- 01.40,5aly + 50ve
4. 11v t Eloveera NRL / Ellu (NaSe) 43,2a -- 01.41,4aly + 30ve
5. 17v t Rhonda NRL / Ronja (NaSe) 43,5a -- 01.41,5aly + 20ve

6. 14v t Aletheia Snilli / (SnRa) 40,4a -- 01.42,3aly
7. 10v t Fool's Divinity / Senja (NaSe) 43,3a -- 01.42,5aly x
8. 12v t Furigers Løftet / (SnRa) 41,3a -- 01.43,1aly x
Hylätty
9v o Toy's Gilbert / (SnRa) 43,4a -- - hml
10v o Toy’s Magnus / (SnRa) 41,5a -- - hyl


LÄHTÖ 5: Ryhmäajo 1600m B-poneille, avoin -- tulokset 27.12.

1. 4v o A.D. Filled With Extra / Eetu (Adina) 2.22,0 -- 02.19,2aly + 80ve
2. 4v o Nasrin Jamaya / Leia (NaSe) 2.21,2a -- 02.19,4aly + 40ve
3. 4v t Nasrin Dvalan / Leo (NaSe) 2.21,2a -- 02.19,5aly x + 20ve
4. 3v t Da Capo Brita / Heli S (RuKo) 2.22,2a -- 02.19,6aly x + 10ve
5. 4v o Nasrin Opal / Paavo (NaSe) 2.20,2a -- 02.20,5aly + 5ve
6. 4v t Unian Rouslite / Shavo (NaSe) 2.22,2a -- 02.21,3aly + 5ve

7. 3v t Scarlett Duán / Jasmin T (RuKo) 2.23,3a -- 02.21,4aly
8. 3v t Dåkotá / Jennika T (RuKo) 2.25,4a -- 02.21,4aly
9. 3v o Gottfrid / Heidi P (RuKo) ei enn -- 02.21,4aly
10. 3v t Aken Hretha / Maisa T (RuKo) 2.21,5a -- 02.21,4aly
11. 3v t Aken Thrud / Janita S (RuKo) 2.23,1a -- 02.22,5aly
12. 4v t Nasrin Kaleesi / Noora (NaSe) 2.22,1a -- 02.23,3aly x

1. 4v t Toy's Saga / (SnRa) 2.18,5a -- 02.16,3aly 100ve
2. 4v o Nasrin Royan / Rolle (NaSe) 2.19,4a -- 02.16,4aly + 50ve
3. 4v t Nasrin Saarya / Salla (NaSe) 2.19,4a -- 02.16,4aly x 30ve
4. 4v t Hugging NRL / (SnRa) 2.18,4a -- 02.16,5aly xx + 20ve
5. 5v t Athene Snilli / Alli (NaSe) 2.18,5a -- 02.16,6aly x + 10ve
6. 5v t Toy's Fantazia / (SnRa) 2.19,4a -- 02.17,5aly + 10ve

7. 5v t Amorina Snilli / (SnRa) 2.14,2a -- 02.17,6aly xx
8. 5v o Travette NRL / Jenni (Salta) 2.19,4ake -- 02.18,4aly x
9. 5v t Rioller NRL / Janna (Salta) 2.20,3aly -- 02.18,4aly
10. 5v t Toy's Alissa / (SnRa) 2.15,2a -- 02.18,4aly xx
11. 5v t Kappvänilja / Riina (Team Lily) 02.21,3aly -- 02.20,3aly
12. 5v t Tillin Ripakinttu / (SnRa) 2.28,0a -- 02.20,6aly

1. 6v o Samuraj NRL / Samu (NaSe) 2.05,5a -- 02.02,5aly x 100ve
2. 5v o Toy´s Tycho / Sanni P (RuKo) 2.06,5a -- 02.03,3aly x + 50ve
3. 6v t Radical Belladonna / Oona H (RuKo) 2.08,2a -- 02.04,3aly + 30ve
4. 5v o Iltamäen Argon / (SnRa) 2.13,3a -- 02.04,4aly + 20ve
5. 6v o Toy's Rudolf / (SnRa) 2.03,7a -- 02.05,6aly x + 10ve
6. 18v t KW April / Apri (Adina) 2.19,2 -- 02.07,1aly + 10ve
7. 18v o A.D. Jammy Mohican / Mohis (Adina) 2.21,9 -- 02.07,5aly
8. 7v t Miftare Go / Milla (NaSe) 2.09,5a -- 02.08,4aly
9. 7v t Snaragan NRL / Sinna (NaSe) 2.03,4a -- 02.09,1aly
10. 8v t Rendahl Saga / Saga (Adina) 2.18,8 -- 02.09,2aly x
11. 15v t KW Awel / Ann (Adina) 2.19,5 -- 02.09,6aly xx
Hylätty
7v t Toy's Jennifer / (SnRa) 2.04,5a -- - hll

1. 8v t Toy's Liselotte / (SnRa) 52,4a -- 01.53,3aly + 150ve
2. 7v o Rune NRL / Ronja (NaSe) 2.02,3a -- 01.53,5aly + 80ve
3. 10v o Fool's Sprywir / Salli (NaSe) 53,4 -- 01.54,2aly + 50ve
4. 7v t Kalypso Duán / Kalle (NaSe) 2.02,4a -- 01.55,1aly + 30ve
5. 8v o Daredevil Duán / (SnRa) 51,2a -- 01.55,2aly + 20ve
6. 7v o Kappvändaré Swe / siinau (RuKo) 51,7ly -- 01.55,3aly + 20ve

7. 6v o Thydor NRL / Jaska (NaSe) 2.01,2a -- 01.56,5aly
8. 10v o Fool's Dominion / Shavo (NaSe) 50,4a -- 01.57,1aly
9. 7v o Luxter Go / Elias (RuKo) 56,2a -- 01.57,3aly xx
10. 7v t Drilla NRL / Eve (Salta) 57,8aly -- 01.58,4aly
11. 8v t Vehkakorven Berit / (SnRa) 50,4a -- 01.58,5aly
12. 6v o Iltamäen Leonardo / (SnRa) 2.02,3a -- 01.58,6aly

1. 11v o Valrus NRL / Vallu (NaSe) 50,1a -- 01.46,3aly + 150ve
2. 17v t Mirella NRL / Milla (NaSe) 45,5a -- 01.46,6aly + 80ve
3. 14v t DD Dvorah / Doora (NaSe) 46,5a -- 01.47,3aly + 50ve
4. 10v o Neutron B / Nero (NaSe) 50,4a -- 01.47,3aly + 30ve
5. 11v t Bernilla NRL / Minni (NaSe) 49,5a -- 01.48,2aly + 20ve
6. 10v t Fool's Eleonor / Sonja (NaSe) 50,4a -- 01.48,3aly + 20ve

7. 10v o Jaguar Go / (SnRa) 47,0a -- 01.50,2aly x
8. 12v t Toy's Majlis / (SnRa) 46,3a -- 01.50,2aly
9. 9v o Kotopolun Picasso / (SnRa) 50,2a -- 01.50,5aly
10. 9v o Einherjar I.F. / Paula (Salta) 49,2aly -- 01.50,5aly
11. 11v o Oppkvikket Nestory / (SnRa) 45,4a -- 01.50,5aly xx
10v t Toy’s Elsemarie / (SnRa) 45,5a -- - hyl

1. 9v t JK Jasna / (SnRa) 45,2 -- 01.42,1aly x + 200ve
2. 12v o Nappula Speed / (SnRa) 44,2a -- 01.42,1aly + 100ve
3. 8v o Toy's Herting / (SnRa) 44,4a -- 01.42,2aly + 50ve
4. 12v o Lykkelig Sprø / (SnRa) 45,4a -- 01.42,6aly + 30ve
5. 13v t Kvinna / (SnRa) 45,4a -- 01.43,5aly + 20ve
6. 17v o Ønsk Snorre / Simo (NaSe) 43,6 -- 01.43,5aly + 20ve

7. 11v o Sjötroll Duán / (SnRa) 44,3a -- 01.43,5aly
8. 12v o Jamming NRL / Shavo (NaSe) 44,3a -- 01.43,6aly xx
9. 9v o PP'a Rattles And Tattles / Sara (Salta) 45,3aly -- 01.44,3aly
10. 15v t Ønsk Tillit / (SnRa) 44,5a -- 01.45,6aly
Hylätty
10v t Toy’s Duva / (SnRa) 45,4a -- - hll

1. 17v t Rhonda NRL / Ronja (NaSe) 43,5a -- 01.40,3aly x + 200ve
2. 13v t Toy's Elvira / (SnRa) 40,8a -- 01.40,4aly + 100ve
3. 11v t Eloveera NRL / Ellu (NaSe) 43,2a -- 01.42,2aly + 50ve
4. 10v t Fool's Divinity / Senja (NaSe) 43,3a -- 01.42,3aly + 30ve
5. 14v t Aletheia Snilli / (SnRa) 40,4a -- 01.42,3aly + 20ve

6. 12v t Aken Sassa / (SnRa) 42,1a -- 01.42,4aly xx
7. 12v t Furigers Løftet / (SnRa) 41,3a -- 01.42,6aly
8. 10v o Toy’s Magnus / (SnRa) 41,5a -- 01.43,2aly
9. 12v t Wargas Aphrodite II / (SnRa) 41,2 -- 01.43,2aly
10. 9v o Toy's Gilbert / (SnRa) 43,4a -- 01.43,2aly xx

© Shavo / Narrilaivan 2004-2017. All rights reserved.
Ulkoasu © M Layouts, muokkaukset Shavo. Taustakuvasta kiitos All Free Backgrounds.
Virtuaalitalli - a SIM game stable