Narrilaivan

Ravit 10.12.2018

- Ravipäivä 10.12.2018.
- Viimeinen osallistumispäivä 9.12.2018.

- Osallistuminen sähköpostilla narrilaivan@gmail.com otsikolla "Narris 10.12."
- Yhdeltä omistajalta max. 5 hevosta yhteen lähtöön.
- Peitsareita & poneja rajattomasti samalta omistajalta yhteen lähtöön.
- Ikärajat: ponit 3-18v, lämminveriset 2-12v, kylmäveriset 3-15v.

- Osallistumismuoto: lähtö (rivinvaihto) hevosen ikä skp nimi / ohjastaja (seura tai tallin lyhenne) ennätys --
- Samaan lähtöön tulevat saman lähtöotsikon alle.

Lähdöt

Lähtö 1: Tasoitusajo 3v kylmäverisille 1600m
P: 500ve - 300ve - 200ve - 100ve - 50ve

1. 3v t Snillin Hopeasielu / (Anti) ei enn. -- 01.35,4ke
2. 3v t AH Vallassa / Miisa (RDT) ilm.kl -- 01.35,5ke
3. 3v o Radikaali Jatkumo / Elsi (RDT) ilm.kl -- 01.37,1ke
4. 3v t Unian Tulikipuna / (Unia) 38,2a -- 01.37,2ke
5. 3v t Radikalin Liitulaku / Linnea (RDT) ilm.kl -- 01.38,4ke
6. 3v t Unian Cinderella / (Unia) 38,2a -- 01.40,6ke x


Lähtö 2: Tasoitusajo 28,0 aikaisille ja hitaammille kylmäverisille 2100m
P: 1000ve - 600ve - 300ve - 150ve - 70ve

Ryhmä 1
1. 4v t Radikaali Viettelys / Vilma (RDT) 35,4ake -- 01.32,4ke
2. 4v t Majuriina Huopikas / (Anti) 46,3ake -- 01.32,5ke x
3. 4v t Pompeji Ketkuliina / (Anti) 40,7ke -- 01.33,3ke
4. 4v o Radikaali Barbaari / Jaakko (RDT) 40,6aly -- 01.33,5ke
5. 4v t Yöperhonen / Jenna (RDT) 31,6aly -- 01.35,5ke x
6. 4v o Pompeji Avaramieli / (Anti) 40,2ake -- 01.38,5ke
7. 4v o Sillisopan Kuukkari / (Anti) 43,3ake -- 01.39,3ke
8. 4v o Lemmetyinen / Meri (RDT) 29,3aly -- 01.39,3ke xx
4v o Perso Pullahiiri / (Anti) 45,5ake -- - hll

Ryhmä 2:
1. 5v o Radikalin Tuliraketti / Aino (RDT) 29,3aly -- 01.26,3ke
2. 6v o Poppasmies / (Unia) 29,3a -- 01.26,3ke x
3. 7v o Narrilaivan Palapeli / Unto (RDT) 26,2aly -- 01.26,4ke x
4. 5v t NRL Noitavaino / Jasmin (NaSe) 29,3ake-- 01.26,5ke
5. 6v t Ilomiina / Spookiness (RDT) 26,4aly -- 01.28,5ke x
6. 5v t NRL Varjotaika / Ville (NaSe) 29,5ake -- 01.29,2ke
7. 6v o Guen Ikiraivo / Noora (RDT) 26,3aly -- 01.29,4ke xx
8. 5v t Radikalin Diipadaapa / Matti (RDT) 26,4aly -- 01.31,1ke
5v t NRL Popkorni / Keijo (NaSe) 29,3ke -- - hll
5v t NRL Näpistäjä / Neea (NaSe) 29,2ke -- - hpl
5v t NRL Keijusalama / Salli (NaSe) 28,3aly -- - hll
5v t Taivaanvalkea / Jose (RDT) 27,2aly -- - hll


Lähtö 3: Tasoitusajo 25,0-27,9 kylmäverisille 2100m
P: 1800ve - 1200ve - 600ve - 300ve - 100ve

1. 5v t H. J. Notkelma / (Anti) 01.27,4ake -- 01.25,3ke
2. 5v t Soljuva Vetehine / (Anti) 01.27,3ake -- 01.25,4ke
3. 7v o Unian Vauhkomieli / (Unia) 25,3a -- 01.25,4ke
4. 5v o Sus Siunakkoo Karvareuhka / (Anti) 01.27,5ake -- 01.26,3ke
5. 5v t NRL Joutuisa / Iida (NaSe) 26,3aly -- 01.26,3ke
6. 5v o Unian Ralliraita / (Unia) 25,3a -- 01.27,2ke xx
7. 5v o Unian Lorulurjus / (Unia) 27,4a -- 01.27,3ke
8. 9v t Loimurina / (Unia) 25,3a -- 01.28,2ke
9. 5v o Narrilaivan Khaba / Kari (NaSe) 25,5aly -- 01.28,4ke
5v t NRL Palkkio / Petra (NaSe) 26,5ke -- - hll
8v t Benägen NRL / Nanna (NaSe) 25,0ly -- - hml4


Lähtö 4: Tasoitusajo 24,9 aikaisille ja nopeammille kylmäverisille 2100m
P: 2200ve - 1600ve - 800ve - 400ve - 200ve

1. 10v o Vasaari / Salla-Maria (NaSe) 24,2aly -- 01.23,1ke
2. 7v t Radikalin Keruutar / Jesse (RDT) 24,2ake -- 01.23,3ke
3. 11v o EP Valon Poika / (Unia) 23,2a -- 01.23,5ke x
4. 8v t Duanin Kultapiisku / Anna (RDT) 23,5aly -- 01.23,5ke
5. 8v o Kuningasjätkä RC / Osmo (RDT) 24,2aly -- 01.23,5ke
6. 6v t Guen Vilusukka / Inka (RDT) 24,4aly -- 01.23,6ke
7. 11v o Kuolemanharha / Kalle (NaSe) 23,6aly -- 01.24,2ke
8. 8v t Sinkosinko / Sinna (NaSe) 24,3aly -- 01.24,2ke xx
9. 10v t Arvuuttaja RC / Laura (RDT) 24,1aly -- 01.24,3ke
10. 11v t Harhakuvaelma / Halla (NaSe) 23,5aly -- 01.24,4ke x
11. 9v o Unian Runoralli / (Unia) 23,2a -- 01.25,3ke
12. 9v t Loruleina / (Unia) 24,3a -- 01.25,5ke x
13. 7v t Unian Heikunkeikaus / (Unia) 24,5a -- 01.26,2ke x
14. 8v t Tuteritöm / Alfred (NaSe) 24,1ake -- 01.26,3ke x
15. 9v o Unian Korona / (Unia) 23,3a -- 01.26,5ke


Lähtö 5: Tasoitusajo 2v lämminverisille 1600m
P: 500ve - 300ve - 200ve - 100ve - 50ve

1. 2v t Cheerie Shav / Senja (NaSe) 21,4aly -- 01.19,2ke
2. 2v o Hurricane Shav / Harri (NaSe) 20,5aly -- 01.19,3ke
3. 2v t Hornet Shav / Henna (NaSe) 21,4aly -- 01.19,5ke
4. 2v o Enforcer Ach / Pasi (RDT) ilm.kl -- 01.21,5ke
5. 2v t Better Than It / Iita (NaSe) 20,4ake -- 01.22,3ke
6. 2v o Sølv's Knock Out / (Anti) ei enn. -- 01.22,5ke
7. 2v o Arkher Shav / Alfred (NaSe) 22,6ake -- 01.22,6ke
8. 2v t Shireen Ach / Risto (RDT) ilm.kl -- 01.23,3ke
9. 2v t Nailed It Snilli / (Anti) ei enn. -- 01.24,5ke
Hylätty 2v t Ironica Ach / Pihla (RDT) ilm.kl -- - hll


Lähtö 6: Tasoitusajo 18,0 aikaisille ja hitaammille lämminverisille 2100m
P: 1000ve - 600ve - 300ve - 150ve - 70ve

1. 4v o Ol' Buttermilk Sky / Jannica (APR) 23,2ke -- 01.18,4ke
2. 3v o Just In Time / (Anti) 21,1ake -- 01.18,4ke
3. 3v t Bittersweet Pomp / (Anti) 19,5ke -- 01.18,6ke xx
4. 3v t Nighthyper RC / Minna (RDT) 18,3ake -- 01.19,2ke
5. 3v t Nightwish MacLily / Emilia (Team Lily) 20,2 -- 01.20,6ke
6. 3v t Flay You Alive / (Anti) 21,4aly -- 01.21,1ke
7. 3v o Cheerful MacLily / Eero (Team Lily) 22,2 -- 01.21,2ke
8. 3v t Eyes of Fire / (Anti) 23,3ake -- 01.21,5ke xx
3v o Fidelity Pomp / (Anti) 19,3ke -- - hpl


Lähtö 7: Tasoitusajo 14,0-17,9 aikaisille lämminverisille 2100m
P: 1800ve - 1200ve - 600ve - 300ve - 100ve

Ryhmä 1:
1. 3v t Somewhere Shav / Shavo (NaSe) 16,3aly -- 01.16,5ke x
2. 4v o Paypack Unia / (Unia) 16,6a -- 01.17,1ke
3. 3v t Tarasque de Fey / Jose (RDT) 17,3aly -- 01.17,1ke
4. 3v t Smiley Shav / Salli (NaSe) 17,1aly -- 01.18,3ke
5. 3v o Starbrow Blaze / (Team Lily) 16,1 -- 01.18,5ke x
6. 4v o Barnaby Snilli / Henri (Team Lily) 17,5 -- 01.19,3ke
7. 4v o Pretty Boy Swagger / Venla (RDT) 17,3aly -- 01.19,3ke
8. 4v o Stjärnsvart / Eero (Team Lily) 16,4a -- 01.19,4ke
9. 3v t Friday Princess / Spookiness (RDT) 16,1aly -- 01.19,4ke x
10. 3v t Rosebud Shav / Iina (NaSe) 16,1aly -- 01.19,5ke
11. 4v t Enchanted MacLily / Viveka (Team Lily) 17,3a -- 01.19,6ke

Ryhmä 2:
1. 4v t Apple-y Ever After / (Anti) 01.16,2ke -- 01.14,8ke x
2. 4v t Cryptology Unia / (Unia) 15,2a -- 01.14,9ke
3. 4v t Celtic Charm / (Anti) 01.16,2ke -- 01.15,0ke x
4. 4v o Tip Toeing to Success / (Anti) 01.16,3ke -- 01.15,3ke
5. 6v o Sue's Barracuda / Jannica (APR) 15,2aly -- 01.15,4ke
6. 4v t Sinful Riddler / (Anti) 01.16,2ke -- 01.15,5ke
7. 4v t In Your Dreams RC / Arto (RDT) 15,5aly -- 01.16,2ke x
8. 4v o Total Rebellion / (Anti) 01.14,6ke -- 01.16,2ke x
9. 4v t Northpearl MacLily / Emilia (Team Lily) 16,2a -- 01.16,3ke
10. 7v o Last Cherokee / (Unia) 14,1a -- 01.16,4ke x
11. 4v o Gargouille de Fey / Lasse (RDT) 15,4aly -- 01.16,5ke


Lähtö 8: Tasoitusajo 13,9 aikaisille ja nopeammille lämminverisille 2100m
P: 2200ve - 1600ve - 800ve - 400ve - 200ve

1. 6v t Sweet Little Sin / Tiina (RDT) 12,2aly -- 01.12,3ke
2. 8v o Crimewave / (Unia) 12,2a -- 01.12,4ke
3. 7v o Habitude Pomp / Riina (RDT) 13,3aly -- 01.12,4ke
4. 7v t Ginger Soupir / Pirita (NaSe) 11,3aly -- 01.12,4ke x
5. 6v t My Winter of Love / Leo (Team Lily) 13,2a -- 01.13,1ke x
6. 7v o Northern Sunrise / Eero (Team Lily) 13,3a -- 01.13,1ke
7. 7v o In Roy's Name I Run / Roni (NaSe) 10,5aly-- 01.13,4ke x
8. 11v o Canned Heat / (Unia) 11,3a -- 01.13,4ke x
9. 5v o Golden Amazing / (Team Lily) 13,3a -- 01.14,1ke
10. 11v t Revenge Decker / (Unia) 12,2a -- 01.14,2ke
11. 7v o Radical Adrenaline / Urho (RDT) 13,1aly -- 01.14,3ke
12. 5v t Golden April Jewel / Tuukka (Team Lily) 13,1 - 01.15,2ke
13. 8v o Just In Case Unia / (Unia) 12,2a -- 01.15,3ke
14. 8v o Raindrops Unia / (Unia) 12,1a -- 01.15,3ke
10v o He's My Hero / Harri (NaSe) 11,1aly -- - hml3
7v t Radical Jillabran / Emmi (RDT) 11,4aly -- - hml7


Lähtö 9: Ryhmäajo 2v peitsareille 1609m
P: 500ve - 300ve - 200ve - 100ve - 50ve

Siirretty lähtöön 10.


Lähtö 10: Ryhmäajo p14,0 aikaisille ja hitaammille peitsareille 1609m
P: 1000ve - 600ve - 300ve - 150ve - 70ve

1. 3v o Hipsterbrunch / Hilla (NaSe) p16,2aly -- p.01.15,2aly xx
2. 3v o Fixedit / Ville (NaSe) p15,1ly -- p.01.15,3aly
3. 2v t Second Shav / Senja (NaSe) p17,2aly -- p.01.15,6aly x
4. 3v o Cyberion / Silja (NaSe) p15,6aly -- p.01.16,4aly
5. 2v t Queenie Flowery / Viveka (Team Lily) ei enn. -- p.01.17,3aly xx
4v o Springsong / Veikko (Team Lily) p.14,4a - - hll
2v t Shannon Shav / Iida (NaSe) ei enn . -- - hll


Lähtö 11: Ryhmäajo p10,0-13,9 aikaisille peitsareille 1609m
P: 1800ve - 1200ve - 600ve - 300ve - 100ve

1. 4v t Sweetheart / Shavo (NaSe) p12,5aly -- p.01.12,2aly
2. 4v o Mr Wonder Black / Leo (Team Lily) p.13,2a -- p.01.13,2aly x
3. 8v o Wayward Ach / Jannica (APR) 13,4aly -- p.01.13,5aly
4. 3v t Lovely Shav / Salli (NaSe) p13,2aly -- p.01.14,1aly
5. 5v o Lord Black Gem / Eero (Team Lily) p.10,5a -- p.01.14,3aly
6. 7v o Magnifico Snilli / Tuukka (Team Lily) 11,2a -- p.01.15,1aly
5v o Royal Gem / Henri (Team Lily) p.11,5a -- - hml3


Lähtö 12: Ryhmäajo p09,9 aikaisille ja nopeammille peitsareille 1609m
P: 2200ve - 1600ve - 800ve - 400ve - 200ve

1. 7v t Double Trouble Duán / Sonja (NaSe) p09,1a -- p.01.09,4aly x
2. 5v t Can't Avoid This / Alli (NaSe) p08,8a -- p.01.09,4aly
3. 5v t Flying High / Harri (NaSe) p09,0a -- p.01.10,4aly x
4. 5v t Hide And Seek / Senja (NaSe) p09,3a -- p.01.11,1aly
5. 5v t No Roots / Noora (NaSe) p09,2a -- p.01.11,4aly
8v o Uniquer Duán / Viveka (Team Lily) p.09,1a -- - hml3


Lähtö 13: Tasoitusajo 2.58,1 aikaisille ja hitaammille A-poneille 1100m
Kolme- ja nelivuotiaille poneille järjestetään omat lähdöt.
P: 100ve - 50ve - 30ve - 20ve - 100ve

1. 3v o Lily’s Little Blue Prince / Jessica (Adina) ei enn. -- 03.04,2ly
2. 3v t Radical Twist / Elena (RDT) 3.11,5aly -- 03.05,4ly
3. 3v o Arolan Svante / Sulo (Adina) 03.07,4aly -- 03.05,5ly
4. 6v o A.D. Heart 'N Soul / Jannica (APR) 3.00,4 -- 03.07,5ly


Lähtö 14: Tasoitusajo 2.40,0-2.58,0 aikaisille A-poneille 1100m
P: 100ve - 50ve - 30ve - 20ve - 100ve

Ryhmä 1:
1. 4v t Radical Spinda / Sanna (RDT) 2.53,6aly -- 02.51,4ly x
2. 4v t Unian Corventina / (Unia) 2.56,2a -- 02.52,4ly
3. 3v o Domino RC / Eetu (RDT) 2.56,6aly -- 02.53,3ly
4. 3v o Radical Drumroll / Miisa (RDT) 2.55,3aly -- 02.53,4ly xx
5. 15v o Myrsky-Tuuli / Ville (Adina) 2.57,3 -- 02.54,2ly
6. 4v o Unian Paypacktime / (Unia) 2.53,4a -- 02.55,5ly
7. 4v t Unian Mightypaint / (Unia) 2.53,7a -- 02.56,4ly
8. 4v t Kahlenukke / Anna (RDT) 2.52,4aly -- 02.56,5ly
5v o Skyforger / Jose (RDT) 2.53,3aly -- - hml5

Ryhmä 2:
1. 10v o Narrilaivan Geronimo / Matti (NaSe) 2.41,3ly -- 02.41,2ly
2. 7v o A.D. Mushroom Oscar / Osku (Adina) 2.48,2 -- 02.41,2ly
3. 7v t Raadin Rilla / (Unia) 2.49,2a -- 02.42,4ly
4. 12v t FM Nonparell / Jannica (APR) 2.40,4 -- 02.42,6ly
5. 5v o Who's Your Daddy? / Maiju (RDT) 2.47,2aly -- 02.43,1ly
6. 4v t Saltan Vauhtiville / Shavo (NaSe) 2.46,2aly -- 02.45,1ly x
7. 17v o Alexander HP / Xander (Adina) 2.42,5 -- 02.45,4ly
8. 13v t A.D. Linella / Lella (Adina) 2.52,1 -- 02.46,3ly


Lähtö 15: Tasoitusajo 2.26,1-2.39,9 aikaisille A-poneille 1100m
P: 100ve - 50ve - 30ve - 20ve - 100ve

Ryhmä 1:
1. 7v o Al Capony / (Unia) 2.38,3a -- 02.32,4ly xx
2. 6v t Radikaali Neiti / Iiris (RDT) 2.36,1aly -- 02.33,4ly
3. 6v o Narrilaivan Corona / Panu (RDT) 2.38,3aly -- 02.33,5ly
4. 10v o Narrilaivan Ironline / Iiro (NaSe) 2.37,5aly -- 02.36,3ly
5. 8v t Radikaali Tyttö / Tiina (NaSe) 2.33,4aly -- 02.37,4ly xx
6. 7v o Unian Fairfax / (Unia) 2.33,5a -- 02.37,5ly
7. 7v o Unian Lamborgini / (Unia) 2.33,2a -- 02.38,3ly
8. 8v t Narrilaivan Maderna / Iida (NaSe) 2.38,1aly -- 02.38,4ly
9. 10v o Narrilaivan Valloittava / Ville (NaSe) 2.39,4aly -- 02.38,5ly
10. 8v t Radical Eclipse / (Unia) 2.33,2a -- 02.39,1ly
11. 10v o Narrilaivan Jukuri / Juksu (NaSe) 2.37,1aly -- 02.39,2ly
10v t Narrilaivan Finaste / Olli (NaSe) 2.39,5aly -- - hll
10v t Narrilaivan Minttuinen / Iina (NaSe) 2.37,2aly -- - hml2
7v t Laminka Speed / (Unia) 2.35,4a -- - hll

Ryhmä 2:
1. 8v t Toy's Marilyn / Heidi (RDT) 2.27,2aly -- 02.26,1ly
2. 8v o Radical Beware / Taina (RDT) 2.30,2aly -- 02.26,4ly
3. 7v t Gue Tick Tock / Sofia (RDT) 2.31,4aly -- 02.26,9ly
4. 8v o Hot-Air Charm RC / Ilja (RDT) 2.32,3aly -- 02.27,3ly xx
5. 10v t Narrilaivan Leppoisa / Leila (NaSe) 2.32,2aly -- 02.27,6ly
6. 10v o Narrilaivan Mörkö / Mikko (NaSe) 2.32,4aly -- 02.28,2ly xx
7. 10v o Narrilaivan Spartacus / Simo (NaSe) 2.26,5aly -- 02.28,4ly
8. 8v o Narrilaivan Viggo / Olga (NaSe) 2.27,2aly -- 02.29,6ly
9. 14v t Magic Ghost AD / Jannica (APR) 2.32,3aly -- 02.30,1ly
10. 10v o Jaws Bond / Henri (RDT) 2.28,3aly -- 02.30,4ly xx
11. 8v t Narrilaivan Amidala / Shavo (NaSe) 2.32,5aly -- 02.30,6ly
12. 8v t Fool's Cutie Like Me / Lilla (NaSe) 2.28,3aly -- 02.31,5ly
8v o Saltas Cuba Libre / Spookiness (RDT) 2.32,3aly -- - hll


Lähtö 16: Tasoitusajo 2.26,0 aikaisille ja nopeammille A-poneille 1100m
P: 100ve - 50ve - 30ve - 20ve - 100ve

Ryhmä 1:
1. 8v t Radikalin Tiitinen / Nelli (RDT) 2.25,2aly -- 02.21,4ly
2. 12v o Narrilaivan Veikeä Vekara / Valle (NaSe) 2.24,4aly -- 02.21,6ly xx
3. 12v t Narrilaivan Leona / Oona (NaSe) 2.24,2aly -- 02.22,1ly
4. 10v t Radical Elysee / Milla (RDT) 2.20,3aly -- 02.23,2ly
5. 12v o Narrilaivan Gordon / Ulla (NaSe) 2.24,2aly -- 02.23,3ly xx
6. 12v o Narrilaivan Peikkoprinssi / Peetu (NaSe) 2.23,4aly -- 02.24,3ly x
7. 10v o Toy's Daniel / Laura (RDT) 2.22,4aly -- 02.26,3ly
8. 12v t Narrilaivan Evanna / Sanna (NaSe) 2.22,4aly -- 02.26,5ly xx
9. 12v o Narrilaivan Daryl / Tatu (NaSe) 2.23,1aly -- 02.26,6ly xx

Ryhmä 2:
1. 10v t Narrilaivan Reetta / Riitta (NaSe) 2.21,3ly -- 02.19,4ly
2. 12v t Narrilaivan Two Hearts / Helli (NaSe) 2.21,2aly -- 02.19,5ly
3. 13v o Narrilaivan Dynamit / Shavo (NaSe) 2.20,3ly -- 02.19,6ly
4. 11v t Medo Metal / (Unia) 2.13,6a -- 02.19,6ly
5. 10v t Narrilaivan Lilith / (Unia) 2.19,2a -- 02.19,9ly x
6. 11v o Maestro Go / (Unia) 2.13,2a -- 02.20,1ly
7. 14v o Rásmus SWE / (Unia) 2.14,2a -- 02.20,2ly
8. 11v o Paintthetownred / (Unia) 2.14,2a -- 02.20,3ly
12v t Narrilaivan Lappoonia / Nanna (NaSe) 2.20,4aly -- - hpl
7v o Unian Revenge / (Unia) 2.19,4a -- - hml2


Lähtö 17: Tasoitusajo 2.15,1 aikaisille ja hitaammille B-poneille 1600m
Kolme- ja nelivuotiaille poneille järjestetään omat lähdöt.
P: 100ve - 50ve - 30ve - 20ve - 100ve

Ryhmä 1:
1. 16v t Sweet Serenity AD / Sere (Adina) 2.27,2 -- 02.22,2ly xx
2. 4v t Brynhild NRL / Bea (NaSe) 2.23,5aly -- 02.22,2ly xx
3. 4v o Herjoturr NRL / Iida (NaSe) 2.23,3aly -- 02.22,3ly
4. 7v t Roseau / (Unia) 2.23,3a -- 02.22,5ly
5. 4v o Yggdarsil NRL / Jenni (NaSe) 2.23,5aly -- 02.23,1ly
6. 9v t A.D. Sparkling Jewel / Sparre (Adina) ei enn. -- 02.23,5ly
7. 3v t Aken Arya / Annika (RDT) ei enn. -- 02.24,2ly xx
8. 6v t Ponipalleron Ihanainen / Iida (Adina) ei enn. -- 02.24,3ly
9. 4v o Jörmundgand NRL / Jere (NaSe) 2.26,2aly -- 02.25,1ly
10. 3v t Aken Hieta / Tinni (RDT) ei enn. -- 02.25,5ly
11. 4v t Disa NRL / Oona (NaSe) 2.22,5ake -- 02.26,2ly x
12. 6v t Hermione Rewa / Hessa (Adina) ei enn. -- 02.26,3ly
13. 4v t Janning NRL / Jannika (NaSe) 2.24,5aly -- 02.27,5ly
8v o A.D. Filled With Extra / Eetu (Adina) 2.22,0 -- - hml4

Ryhmä 2:
1. 4v o Enoc Magnum / (Unia) 2.19,2a -- 02.16,1ly
2. 4v o Unian Magnemite / (Unia) 2.18,2a -- 02.17,2ly x
3. 11v o Sugar Sorrow AD / Jannica (APR) 2.16,5aly -- 02.17,3ly
4. 11v t Rendahl Saga / Saga (Adina) 2.18,8 -- 02.17,5ly
5. 18v t KW Awel / Ann (Adina) 2.19,5 -- 02.18,2ly
6. 18v o Lochlainn Night Vision / Iiro (Adina) 2.17,1 -- 02.18,2ly
7. 4v t Dolce Vita / Spookiness (RDT) 2.20,3aly -- 02.19,2ly
8. 6v o Acid Plum / (Unia) 2.15,3a -- 02.19,5ly
9. 4v t Fimbul NRL / Sara (NaSe) 2.20,1ake -- 02.20,4ly
4v t Hrist Mist NRL / Milla (NaSe) 2.21,2ake -- - hll
4v t Thrud NRL / Ulla (NaSe) 2.20,1ake -- - hml3
4v o Radical Solrock / Jose (RDT) 2.19,4aly -- - hll
4v o Unian Crusader / (Unia) 2.18,4a -- - hml7


Lähtö 18: Tasoitusajo 2.02,0-2.15,0 aikaisille B-poneille 1600m
P: 100ve - 50ve - 30ve - 20ve - 100ve

1. 8v o Liten Lösning / (Unia) 2.05,1a -- 02.03,3ly
2. 5v o Dragonair / Janne (RDT) 2.07,6aly -- 02.03,3ly
3. 8v o Vinds Unique / Jannica (APR) 2.06,6 -- 02.04,4ly
4. 14v o Quizle / Pia (Adina) 2.13,1 -- 02.08,3ly
8v t Malena NRL / Nita (NaSe) 2.02,2aly -- - hll


Lähtö 19: Tasoitusajo 1.52,1-2.02,0 aikaisille B-poneille 1600m
P: 100ve - 50ve - 30ve - 20ve - 100ve

1. 12v t Aderyn Aur Ion / Adele (Adina) 1.59,5 -- 01.53,3ly
2. 8v t Toy's Aroania / Laura (RDT) 1.53,5aly -- 01.54,1ly
3. 10v o Nasrin Jamaya / Jasu (NaSe) 52,3aly -- 01.54,3ly
4. 10v o Nasrin Royan / Ronja (NaSe) 53,2aly -- 01.54,3ly x
5. 8v o Valdemar NRL / Vallu (NaSe) 54,2aly -- 01.57,5ly
6. 17v o Helkan Hessu KS / Jannica (APR) 1.52,3 -- 01.58,5ly
7. 6v o Da Capo Theo / Shavo (NaSe) 2.00,5aly -- 01.59,3ly x
8. 10v o Nasrin Opal / Miriam (NaSe) 52,1aly -- 02.00,1ly
9. 15v t Milla Monaden / Milla (Adina) 2.00,1 -- 02.00,2ly
10. 6v t Sweetline NRL / Anna (RDT) 1.56,6aly -- 02.00,3ly xx
11. 8v o Gillyweed RC / Panu (RDT) 1.53,2aly -- 02.00,6ly
12. 8v t Ellinoora NRL / Elli (NaSe) 52,4aly -- 02.01,2ly x
13. 7v o Balwinder I.F. / Suski (RDT) 1.58,4aly -- 02.01,2ly x
14. 10v t Nasrin Dvalan / Ellu (NaSe) 52,3aly -- 02.02,2ly
6v t Eviona NRL / Katja (RDT) 1.58,4aly -- - hml7


Lähtö 20: Tasoitusajo 1.52,0 aikaisille ja nopeammille B-poneille 1600m
P: 100ve - 50ve - 30ve - 20ve - 100ve

1. 10v t Radical Shameless / Rami (RDT) 1.45,2aly -- 01.45,1ly
2. 11v o Lackadaisical / Eetu (NaSe) 46,2aly -- 01.45,2ly xx
3. 7v t Toy's Phoebe / Iina (RDT) 1.50,4aly -- 01.45,2ly
4. 10v t Nasrin Kaleesi / Satu (NaSe) 50,2aly -- 01.45,5ly
5. 11v t Athene Snilli / Helka (NaSe) 46,4aly -- 01.45,6ly
6. 12v o Samuraj NRL / Samuli (NaSe) 46,5aly -- 01.46,1ly x
7. 12v o Thydor NRL / Emilia (NaSe) 42,2aly -- 01.46,6ly
8. 10v o Tyr B / Oona (RDT) 1.50,2aly -- 01.47,3ly x
9. 12v t Miftare Go / Wilma (NaSe) 40,3aly -- 01.47,3ly
10. 11v o Toy's Svennar / Taina (RDT) 1.50,4aly -- 01.47,3ly
11. 12v t Betty Blue RC / (Unia) 41,5a -- 01.48,4ly x
12. 8v t Yanetron NRL / Nella (NaSe) 50,3aly -- 01.49,3ly
13. 10v t Nasrin Saarya / Tiia (NaSe) 50,6aly -- 01.49,6ly
14. 14v t Kalypso Duán / Iida (NaSe) 41,3aly -- 01.50,3ly
15. 18v o A.D. Sugar Delux / Jannica (APR) 1.44,3 -- 01.50,4ly
16. 17v t Toy's Nancy / (Unia) 41,3a -- 01.51,4ly

>