Narrilaivan

Narrilaivan maaliskuun villien ravien sarja poneille & peitsareille

  Ravit 7.3., 16.3., 24.3. ja 27.3.2018.
  Tulokset julkaistu 30.3.2018.


Säännöt & ilmoittautuminen

Kilpailupäivät ovat 7.3., 16.3., 24.3. ja 27.3.2018
Viimeinen osallistumispäivä on 20.3.2018.

Ravit järjestää Shavo (VRL-0007), Narrilaivan
Sähköposti: narrilaivan@gmail.com
Paikka: Narrilaivan virtuaalinen ravirata

Rajattomasti hevosia/ poneja lähtöihin. Jaetaan ryhmiin iän & ennätyksern perustella. Yhdeltä omistajalta max. 10 hevosta/ ponia yhteen lähtöön.
Ikärajat: lv 2-12v, ponit 3-18v.

Osallistuminen sähköpostiolla osoitteeseen narrilaivan@gmail.com otsikolla "Maaliskuun p-sarjat".
Samaan lähtöön tulevat saman lähtöotsikon alle!
Osallistumismuoto on: lähdön nro (rivinvaihto) hevosen ikä hevosen sukupuoli hevosen nimi / ohjastajan nimi (seura/ tallin nimi) ennätys --
Esimerkki:
Lähtö 1
12v o Brtune / Shavo (NaSe) 22,3 --
varahevonen:
13v t Sveeja / Minni (NaSe) 23,4 --
Ei br-tageja. Laita lähtöihin hevoset ja ponit järjestykseen ennätyksen mukaan, hitaimmasta nopeimpaan! Kiitos.


Tulokset

 


Lähtö 1: Ryhmäajo 2v peitsareille 1609m

P: 800ve - 400ve - 200ve - 100ve - 80ve

7.3. tulokset

1. 2v o Capitol Duán / (KiRa) p.01.22,3aly -- 01.18,1aly x
2. 2v o Sølv's Callin' for Courage / (KiRa) p.01.20,5ake -- 01.18,4aly
3. 2v t Krysia Icatha / Olli P (RuKo) p.19,9aly -- 01.19,3aly xx
4. 2v o Black Cash / Jokke T (RuKo) ei enn -- 01.19,3aly
5. 2v t Trickster Duán / (KiRa) p.01.22,4aly-- 01.19,4aly
6. 2v t Sweetheart / Seppo (NaSe) p17,1a -- 01.20,2aly x
7. 2v o Druson Dawn / (Kira) p.01.15,1aly -- 01.20,6aly

16.3. tulokset

1. 2v o Capitol Duán / (KiRa) p.01.22,3aly -- 01.18,2aly
2. 2v o Druson Dawn / (Kira) p.01.15,1aly -- 01.19,5aly x
3. 2v o Black Cash / Jokke T (RuKo) ei enn -- 01.20,2aly
4. 2v t Krysia Icatha / Olli P (RuKo) p.19,9aly -- 01.20,2aly
5. 2v o Sølv's Callin' for Courage / (KiRa) p.01.20,5ake -- 01.20,4aly
6. 2v t Trickster Duán / (KiRa) p.01.22,4aly-- 01.20,4aly
2v t Sweetheart / Seppo (NaSe) p17,1a -- - hll

24.3. tulokset

1. 2v o Capitol Duán / (KiRa) p.01.22,3aly -- 01.18,2aly
2. 2v o Black Cash / Jokke T (RuKo) ei enn -- 01.18,3aly
3. 2v t Krysia Icatha / Olli P (RuKo) p.19,9aly -- 01.18,5aly
4. 2v t Trickster Duán / (KiRa) p.01.22,4aly-- 01.19,3aly
5. 2v o Sølv's Callin' for Courage / (KiRa) p.01.20,5ake -- 01.20,3aly x
6. 2v t Sweetheart / Seppo (NaSe) p17,1a -- 01.20,4aly xx
7. 2v o Druson Dawn / (Kira) p.01.15,1aly -- 01.20,5aly

27.3. tulokset

1. 2v t Sweetheart / Seppo (NaSe) p17,1a -- 01.18,2aly
2. 2v t Trickster Duán / (KiRa) p.01.22,4aly-- 01.18,2aly
3. 2v o Capitol Duán / (KiRa) p.01.22,3aly -- 01.18,4aly x
4. 2v o Druson Dawn / (Kira) p.01.15,1aly -- 01.20,4aly
5. 2v t Krysia Icatha / Olli P (RuKo) p.19,9aly -- 01.20,5aly xx
6. 2v o Black Cash / Jokke T (RuKo) ei enn -- 01.20,5aly
2v o Sølv's Callin' for Courage / (KiRa) p.01.20,5ake -- - hpl

 


Lähtö 2: Ryhmäajo 3v peitsareille 1609m

P: 1200ve - 800ve - 600ve - 300ve - 120ve

7.3. tulokset

1. 3v o Araknofobia Dawn / siinau (RuKo) p.16,3aly -- 01.15,5aly
2. 3v t Double Trouble / Iida (NaSe) p14,5a -- 01.15,5aly
3. 3v t Flying High / Hilkka (NaSe) 14,3a -- 01.16,2aly
4. 3v t Can't Avoid This / Shavo (NaSe) p11,3a -- 01.16,3aly
5. 3v t No Roots / Hessu (NaSe) 15,2a -- 01.16,4aly
6. 3v o Tarmles Duán / Joni T (RuKo) p.18,2aly -- 01.16,5aly x
7. 3v t Hide And Seek / Sinna (NaSe) 17,2a -- 01.17,1aly x

16.3. tulokset

1. 3v o Araknofobia Dawn / siinau (RuKo) p.16,3aly -- 01.15,1aly x
2. 3v t Hide And Seek / Sinna (NaSe) 17,2a -- 01.15,2aly
3. 3v o Tarmles Duán / Joni T (RuKo) p.18,2aly -- 01.15,4aly
4. 3v t Can't Avoid This / Shavo (NaSe) p11,3a -- 01.16,1aly
5. 3v t No Roots / Hessu (NaSe) 15,2a -- 01.16,4aly
6. 3v t Double Trouble / Iida (NaSe) p14,5a -- 01.16,5aly x
7. 3v t Flying High / Hilkka (NaSe) 14,3a -- 01.17,2aly

24.3. tulokset

1. 3v o Araknofobia Dawn / siinau (RuKo) p.16,3aly -- 01.15,2aly
2. 3v t Can't Avoid This / Shavo (NaSe) p11,3a -- 01.15,4aly
3. 3v o Tarmles Duán / Joni T (RuKo) p.18,2aly -- 01.16,5aly
4. 3v t Hide And Seek / Sinna (NaSe) 17,2a -- 01.17,2aly
5. 3v t Double Trouble / Iida (NaSe) p14,5a -- 01.17,2aly x
6. 3v t Flying High / Hilkka (NaSe) 14,3a -- 01.17,4aly xx
3v t No Roots / Hessu (NaSe) 15,2a -- - hll

27.3. tulokset

1. 3v t Double Trouble / Iida (NaSe) p14,5a -- 01.15,4aly
2. 3v t No Roots / Hessu (NaSe) 15,2a -- 01.15,5aly
3. 3v t Hide And Seek / Sinna (NaSe) 17,2a -- 01.16,1aly
4. 3v t Flying High / Hilkka (NaSe) 14,3a -- 01.16,5aly
5. 3v t Can't Avoid This / Shavo (NaSe) p11,3a -- 01.16,6aly
6. 3v o Araknofobia Dawn / siinau (RuKo) p.16,3aly -- 01.17,3aly
3v o Tarmles Duán / Joni T (RuKo) p.18,2aly -- - hll

Lähtö 3: Ryhmäajo p11,0 aikaisille ja hitaammille peitsareille 1600m

P: 1700ve - 1200ve - 700ve - 400ve - 170ve

 


Lähtö 4: Ryhmäajo p10,9 aikaisille ja nopeammille peitsareille 1600m

P: 2500ve - 1700ve - 1200ve - 500ve - 250ve

Lähtöön yhdistetty lähtö 3 osallistujahevonen, jotta lähtö saatiin kasaan.

7.3. tulokset

1. 6v t Dragonizer Depac / siina u (RuKo) p.08,5aly -- 01.11,1aly
2. 8v o Nasty Bach / (KiRa) p.01.08,1aly -- 01.11,3aly
3. 5v t Stone Cold Sober / Mikko P (RuKo) p.11,9aly -- 01.11,5aly
7v t Salta's Love To Destroy / Shavo (NaSe) p09,5a -- - hml

16.3. tulokset

1. 7v t Salta's Love To Destroy / Shavo (NaSe) p09,5a -- 01.11,3aly x
2. 8v o Nasty Bach / (KiRa) p.01.08,1aly -- 01.11,5aly
3. 6v t Dragonizer Depac / siina u (RuKo) p.08,5aly -- 01.12,1aly
5v t Stone Cold Sober / Mikko P (RuKo) p.11,9aly -- - hll

24.3. tulokset

1. 7v t Salta's Love To Destroy / Shavo (NaSe) p09,5a -- 01.11,3aly
2. 5v t Stone Cold Sober / Mikko P (RuKo) p.11,9aly -- 01.11,4aly
3. 8v o Nasty Bach / (KiRa) p.01.08,1aly -- 01.11,5aly x
6v t Dragonizer Depac / siina u (RuKo) p.08,5aly -- - hpl

27.3. tulokset

1. 8v o Nasty Bach / (KiRa) p.01.08,1aly -- 01.11,2aly x
2. 5v t Stone Cold Sober / Mikko P (RuKo) p.11,9aly -- 01.11,4aly
3. 7v t Salta's Love To Destroy / Shavo (NaSe) p09,5a -- 01.12,3aly xx
4. 6v t Dragonizer Depac / siina u (RuKo) p.08,5aly -- 01.12,3aly

 


Lähtö 5: Tasoitusajo 3-5v A-poneille 1100m

P: 100ve - 50ve - 30ve - 20ve - 10ve

1. ryhmä; 7.3. tulokset

1. 3v o Sølv's Smokin' Is a Friend / (KiRa) 03.16,2aly -- 03.15,2ke
2. 3v t Lullaby/ (KiRa) 03.17,3aly -- 03.15,5ke
3. 3v o Cyanide Surprise / (KiRa) 03.12,5aly -- 03.17,5ke
4. 3v t Utsläcka / (KiRa) 03.15,5aly -- 03.18,3ke
5. 3v o Empress Divine / (KiRa) 03.11,3aly -- 03.18,3ke xx
6. 3v o A.D. Heart 'N Soul / Herbert (Adina) ei enn. -- 03.18,3ke
7. 3v o Lucky Liberty / (KiRa) 03.12,2aly -- 03.19,4ke
8. 3v o Way Ya Talkin' / (KiRa) 03.15,3aly x -- 03.19,4ke xx
9. 3v t Crimson Peak / (KiRa) 03.17,5aly x -- 03.19,4ke
10. 3v o Narrilaivan Corona / Spookiness (RDT) ei enn. -- 03.20,2ke
3v t Vingar av Frihet / (KiRa) 03.15,5aly -- - hll
3v t Black Beauty / (KiRa) 03.15,4aly xx -- - hll

1. ryhmä; 16.3. tulokset

1. 3v o Cyanide Surprise / (KiRa) 03.12,5aly -- 03.15,3ke x
2. 3v t Vingar av Frihet / (KiRa) 03.15,5aly -- 03.15,4ke
3. 3v o A.D. Heart 'N Soul / Herbert (Adina) ei enn. -- 03.16,4ke x
4. 3v o Sølv's Smokin' Is a Friend / (KiRa) 03.16,2aly -- 03.16,4ke x
5. 3v t Lullaby/ (KiRa) 03.17,3aly -- 03.17,1ke x
6. 3v t Utsläcka / (KiRa) 03.15,5aly -- 03.17,4ke
7. 3v t Black Beauty / (KiRa) 03.15,4aly xx -- 03.18,2ke
8. 3v o Empress Divine / (KiRa) 03.11,3aly -- 03.18,5ke
9. 3v o Way Ya Talkin' / (KiRa) 03.15,3aly x -- 03.18,5ke
10. 3v t Crimson Peak / (KiRa) 03.17,5aly x -- 03.20,2ke
11. 3v o Lucky Liberty / (KiRa) 03.12,2aly -- 03.20,2ke
12. 3v o Narrilaivan Corona / Spookiness (RDT) ei enn. -- 03.20,4ke

1. ryhmä; 24.3. tulokset

1. 3v o Way Ya Talkin' / (KiRa) 03.15,3aly x -- 03.15,4ke
2. 3v o Sølv's Smokin' Is a Friend / (KiRa) 03.16,2aly -- 03.15,4ke x
3. 3v o A.D. Heart 'N Soul / Herbert (Adina) ei enn. -- 03.15,5ke
4. 3v t Vingar av Frihet / (KiRa) 03.15,5aly -- 03.15,5ke
5. 3v o Empress Divine / (KiRa) 03.11,3aly -- 03.17,6ke xx
6. 3v t Crimson Peak / (KiRa) 03.17,5aly x -- 03.19,4ke
7. 3v o Cyanide Surprise / (KiRa) 03.12,5aly -- 03.19,5ke x
8. 3v o Lucky Liberty / (KiRa) 03.12,2aly -- 03.19,6ke
9. 3v t Lullaby/ (KiRa) 03.17,3aly -- 03.20,3ke
10. 3v o Narrilaivan Corona / Spookiness (RDT) ei enn. -- 03.20,3ke
3v t Utsläcka / (KiRa) 03.15,5aly -- - hll
3v t Black Beauty / (KiRa) 03.15,4aly xx -- - hll

1. ryhmä; 27.3. tulokset

1. 3v o Empress Divine / (KiRa) 03.11,3aly -- 03.15,3ke xx
2. 3v o A.D. Heart 'N Soul / Herbert (Adina) ei enn. -- 03.15,3ke
3. 3v o Lucky Liberty / (KiRa) 03.12,2aly -- 03.15,5ke
4. 3v t Lullaby/ (KiRa) 03.17,3aly -- 03.16,2ke x
5. 3v o Narrilaivan Corona / Spookiness (RDT) ei enn. -- 03.16,5ke
6. 3v t Crimson Peak / (KiRa) 03.17,5aly x -- 03.17,5ke x
7. 3v t Black Beauty / (KiRa) 03.15,4aly xx -- 03.17,5ke
8. 3v o Cyanide Surprise / (KiRa) 03.12,5aly -- 03.18,3ke
9. 3v t Utsläcka / (KiRa) 03.15,5aly -- 03.19,4ke
10. 3v o Sølv's Smokin' Is a Friend / (KiRa) 03.16,2aly -- 03.19,4ke
11. 3v o Way Ya Talkin' / (KiRa) 03.15,3aly x -- 03.20,2ke xx
3v t Vingar av Frihet / (KiRa) 03.15,5aly -- - hll

2. ryhmä; 7.3. tulokset

1. 4v t Gue Tick Tock / Laura (RDT) 3.00,2ly -- 02.50,3ke
2. 5v t Narrilaivan Maderna / Iida (NaSe) 3.05,5a -- 02.50,3ke
3. 5v o Radical Beware / Emmi (RDT) 2.56,3ly -- 02.50,3ke
4. 5v t Hyacinth Åz / Jennika T (RuKo) 3.00,6aly -- 02.50,5ke xx
5. 4v t Da Capo Ida / Jenni S (RuKo) 3.09,2ly -- 02.51,4ke
6. 5v t Fool's Cutie Like Me / Minna (NaSe) 3.03,6a -- 02.51,5ke xx
7. 4v t Toy's Marilyn / Anna (RDT) 2.57,6aly -- - 02.51,5ke
8. 4v o A.D. Mushroom Oscar / Osku (Adina) 2.48,2 -- 02.52,3ke xx
9. 4v o Unian Hot Shot / Mira Y (RuKo) 3.09,3ly -- 02.52,4ke
10. 5v o Narrilaivan Viggo / Olga (NaSe) 3.06,1a -- 02.52,4ke
11. 5v o Hot-Air Charm RC / Riikka (RDT) 2.46,4ly -- 02.52,4ke
12. 5v t Radikaali Tyttö / Tiina (NaSe) 3.19,1a -- 02.53,2ke
13. 4v o Saltas Cuba Libre / Enni (RDT) 2.55,4aly -- 02.54,4ke
14. 5v t Radikalin Tiitinen / Tiina (RDT) 2.44,1aly -- 02.54,6ke x
5v t Narrilaivan Amidala / Shavo (NaSe) 3.05,5a -- - hpl

2. ryhmä; 16.3. tulokset

1. 4v o Unian Hot Shot / Mira Y (RuKo) 3.09,3ly -- 02.49,2ke
2. 5v o Radical Beware / Emmi (RDT) 2.56,3ly -- 02.49,3ke
3. 5v t Hyacinth Åz / Jennika T (RuKo) 3.00,6aly -- 02.49,9ke xx
4. 5v t Narrilaivan Maderna / Iida (NaSe) 3.05,5a -- 02.50,2ke
5. 5v o Narrilaivan Viggo / Olga (NaSe) 3.06,1a -- 02.50,5ke x
6. 4v t Toy's Marilyn / Anna (RDT) 2.57,6aly -- - 02.51,6ke
7. 5v t Radikalin Tiitinen / Tiina (RDT) 2.44,1aly -- 02.52,3ke
8. 5v t Fool's Cutie Like Me / Minna (NaSe) 3.03,6a -- 02.52,4ke
9. 5v o Hot-Air Charm RC / Riikka (RDT) 2.46,4ly -- 02.52,4ke
10. 4v o Saltas Cuba Libre / Enni (RDT) 2.55,4aly -- 02.52,4ke
11. 4v o A.D. Mushroom Oscar / Osku (Adina) 2.48,2 -- 02.53,3ke
12. 4v t Da Capo Ida / Jenni S (RuKo) 3.09,2ly -- 02.53,3ke x
13. 4v t Gue Tick Tock / Laura (RDT) 3.00,2ly -- 02.53,5ke
14. 5v t Narrilaivan Amidala / Shavo (NaSe) 3.05,5a -- 02.53,6ke
15. 5v t Radikaali Tyttö / Tiina (NaSe) 3.19,1a -- 02.54,3ke xx

2. ryhmä; 24.3. tulokset

1. 5v t Narrilaivan Maderna / Iida (NaSe) 3.05,5a -- 02.48,3ke
2. 4v o Saltas Cuba Libre / Enni (RDT) 2.55,4aly -- 02.48,4ke
3. 5v t Radikalin Tiitinen / Tiina (RDT) 2.44,1aly -- 02.48,8ke xx
4. 4v o Unian Hot Shot / Mira Y (RuKo) 3.09,3ly -- 02.49,2ke
5. 5v t Narrilaivan Amidala / Shavo (NaSe) 3.05,5a -- 02.49,3ke
6. 5v t Hyacinth Åz / Jennika T (RuKo) 3.00,6aly -- 02.49,9ke
7. 5v t Fool's Cutie Like Me / Minna (NaSe) 3.03,6a -- 02.50,4ke
8. 4v t Toy's Marilyn / Anna (RDT) 2.57,6aly -- - 02.51,5ke xx
9. 5v o Radical Beware / Emmi (RDT) 2.56,3ly -- 02.52,5ke x
10. 5v o Narrilaivan Viggo / Olga (NaSe) 3.06,1a -- 02.53,2ke
11. 4v o A.D. Mushroom Oscar / Osku (Adina) 2.48,2 -- 02.53,2ke xx
12. 5v t Radikaali Tyttö / Tiina (NaSe) 3.19,1a -- 02.53,5ke
13. 4v t Gue Tick Tock / Laura (RDT) 3.00,2ly -- 02.54,3ke
14. 5v o Hot-Air Charm RC / Riikka (RDT) 2.46,4ly -- 02.54,4ke
4v t Da Capo Ida / Jenni S (RuKo) 3.09,2ly -- - hpl

2. ryhmä; 27.3. tulokset

1. 4v t Toy's Marilyn / Anna (RDT) 2.57,6aly -- - 02.47,2ke
2. 5v t Fool's Cutie Like Me / Minna (NaSe) 3.03,6a -- 02.47,7ke
3. 4v t Da Capo Ida / Jenni S (RuKo) 3.09,2ly -- 02.48,4ke
4. 5v t Narrilaivan Amidala / Shavo (NaSe) 3.05,5a -- 02.48,9ke
5. 5v t Narrilaivan Maderna / Iida (NaSe) 3.05,5a -- 02.49,0ke
6. 5v t Hyacinth Åz / Jennika T (RuKo) 3.00,6aly -- 02.49,2ke xx
7. 5v o Narrilaivan Viggo / Olga (NaSe) 3.06,1a -- 02.49,9ke
8. 5v o Radical Beware / Emmi (RDT) 2.56,3ly -- 02.50,3ke
9. 5v t Radikalin Tiitinen / Tiina (RDT) 2.44,1aly -- 02.50,5ke
10. 4v o Saltas Cuba Libre / Enni (RDT) 2.55,4aly -- 02.51,4ke
11. 4v t Gue Tick Tock / Laura (RDT) 3.00,2ly -- 02.51,4ke x
12. 5v o Hot-Air Charm RC / Riikka (RDT) 2.46,4ly -- 02.51,3ke
4v o Unian Hot Shot / Mira Y (RuKo) 3.09,3ly -- - hml
4v o A.D. Mushroom Oscar / Osku (Adina) 2.48,2 -- - hll
5v t Radikaali Tyttö / Tiina (NaSe) 3.19,1a -- - hll

 


Lähtö 6: Tasoitusajo 2.40,0 ja hitaammat A-ponit 1100m

P: 100ve - 50ve - 30ve - 20ve - 10ve

1. ryhmä; 7.3.

1. 7v t Narrilaivan Reetta / Riitta (NaSe) 2.58,6a -- 02.50,2ke
2. 7v o Narrilaivan Valloittava / Ville (NaSe) 2.50,3a -- 02.50,4ke
3. 7v t Narrilaivan Leppoisa / Leila (NaSe) 2.53,6a -- 02.50,5ke x
4. 10v t A.D. Linella / Lella (Adina) 2.52,1 -- 02.50,6ke
5. 7v o Narrilaivan Mörkö / Mikko (NaSe) 2.50,5a -- 02.51,5ke
6. 7v o Narrilaivan Jukuri / Juksu (NaSe) 2.59,5a -- 02.53,2ke
7. 7v t Narrilaivan Finaste / Olli (NaSe) 3.00,4a -- 02.53,6ke
8. 12v o A.D. Taateli / (KiRa) 03.00,2aly -- 02.54,4ke
9. 7v o Narrilaivan Ironline / Iiro (NaSe) 2.49,2a -- 02.55,3ke
10. 12v o Myrsky-Tuuli / Ville (Adina) 2.57,3 -- 02.55,5ke xx
7v o Narrilaivan Geronimo / Matti (NaSe) 3.00,6a -- - hll
7v t Narrilaivan Minttuinen / Iina (NaSe) 2.58,6a -- - hll
7v o Feerti Kiz / Saara H (RuKo) 2.51,3aly -- - hll

1. ryhmä; 16.3.

1. 7v o Narrilaivan Valloittava / Ville (NaSe) 2.50,3a -- 02.50,2ke
2. 7v o Narrilaivan Mörkö / Mikko (NaSe) 2.50,5a -- 02.50,3ke
3. 7v t Narrilaivan Reetta / Riitta (NaSe) 2.58,6a -- 02.50,3ke xx
4. 7v t Narrilaivan Leppoisa / Leila (NaSe) 2.53,6a -- 02.50,5ke
5. 7v o Narrilaivan Ironline / Iiro (NaSe) 2.49,2a -- 02.51,5ke
6. 12v o A.D. Taateli / (KiRa) 03.00,2aly -- 02.52,5ke
7. 7v o Feerti Kiz / Saara H (RuKo) 2.51,3aly -- 02.53,4ke
8. 7v o Narrilaivan Jukuri / Juksu (NaSe) 2.59,5a -- 02.54,1ke xx
9. 7v t Narrilaivan Finaste / Olli (NaSe) 3.00,4a -- 02.54,3ke
10. 10v t A.D. Linella / Lella (Adina) 2.52,1 -- 02.55,3ke
11. 12v o Myrsky-Tuuli / Ville (Adina) 2.57,3 -- 02.56,5ke
7v o Narrilaivan Geronimo / Matti (NaSe) 3.00,6a -- - hll
7v t Narrilaivan Minttuinen / Iina (NaSe) 2.58,6a -- - hml

1. ryhmä; 24.3.

1. 7v o Feerti Kiz / Saara H (RuKo) 2.51,3aly -- 02.50,1ke
2. 7v o Narrilaivan Ironline / Iiro (NaSe) 2.49,2a -- 02.50,3ke
3. 7v t Narrilaivan Leppoisa / Leila (NaSe) 2.53,6a -- 02.51,3ke
4. 7v t Narrilaivan Minttuinen / Iina (NaSe) 2.58,6a -- 02.51,4ke
5. 10v t A.D. Linella / Lella (Adina) 2.52,1 -- 02.51,6ke xx
6. 7v o Narrilaivan Jukuri / Juksu (NaSe) 2.59,5a -- 02.52,5ke
7. 7v o Narrilaivan Mörkö / Mikko (NaSe) 2.50,5a -- 02.54,3ke
8. 7v o Narrilaivan Geronimo / Matti (NaSe) 3.00,6a -- 02.54,6ke
9. 7v o Narrilaivan Valloittava / Ville (NaSe) 2.50,3a -- 02.55,4ke
10. 7v t Narrilaivan Finaste / Olli (NaSe) 3.00,4a -- 02.55,4ke x
11. 12v o Myrsky-Tuuli / Ville (Adina) 2.57,3 -- 02.56,1ke
12. 12v o A.D. Taateli / (KiRa) 03.00,2aly -- 02.56,5ke
7v t Narrilaivan Reetta / Riitta (NaSe) 2.58,6a -- - hll

1. ryhmä; 27.3.

1. 7v t Narrilaivan Leppoisa / Leila (NaSe) 2.53,6a -- 02.50,3ke x
2. 7v o Feerti Kiz / Saara H (RuKo) 2.51,3aly -- 02.51,3ke
3. 7v o Narrilaivan Valloittava / Ville (NaSe) 2.50,3a -- 02.51,4ke
4. 7v o Narrilaivan Mörkö / Mikko (NaSe) 2.50,5a -- 02.54,1ke
5. 7v o Narrilaivan Geronimo / Matti (NaSe) 3.00,6a -- 02.54,4ke
6. 7v t Narrilaivan Finaste / Olli (NaSe) 3.00,4a -- 02.54,5ke x
7. 10v t A.D. Linella / Lella (Adina) 2.52,1 -- 02.55,4ke
8. 7v t Narrilaivan Minttuinen / Iina (NaSe) 2.58,6a -- 02.55,4ke
9. 12v o Myrsky-Tuuli / Ville (Adina) 2.57,3 -- 02.55,6ke
10. 7v o Narrilaivan Ironline / Iiro (NaSe) 2.49,2a -- 02.56,4ke
12v o A.D. Taateli / (KiRa) 03.00,2aly -- - hll
7v o Narrilaivan Jukuri / Juksu (NaSe) 2.59,5a -- - hml

2. ryhmä; 7.3.

1. 7v t Cynthia Go / Jasmin T (RuKo) 2.42,5aly -- 02.39,2ke
2. 9v o Narrilaivan Gordon / Ulla (NaSe) 2.41,3a -- 02.39,2ke
3. 9v t FM Nonparell / Jannica (APR) 2.40,4 -- 02.39,3ke
4. 9v t Narrilaivan Charmadonna / Donna (NaSe) 2.41,4a -- 02.41,2ke
5. 6v o Toy's Daniel / Laura (RDT) 2.44,5aly -- 02.41,3ke x
6. 6v o Jaws Bond / Spookiness (RDT) 2.46,4ly -- 02.41,3ke
7. 14v o Alexander HP / Xander (Adina) 2.42,5 -- 02.41,6ke
8. 9v t Narrilaivan Two Hearts / Helli (NaSe) 2.41,4a -- 02.42,1ke
9. 13v o A.D. Essin Eevertti / (KiRa) 02.43,5aly xx -- 02.43,2ke x
10. 7v o Ares Go / Elias (RuKo) 2.45,2ly -- 02.43,6ke
7v o Narrilaivan Spartacus / Simo (NaSe) 2.43,2 -- - hll
9v t Narrilaivan Leona / Oona (NaSe) 2.42,1 -- - hll

2. ryhmä; 16.3.

1. 7v o Narrilaivan Spartacus / Simo (NaSe) 2.43,2 -- 02.39,1ke
2. 9v t FM Nonparell / Jannica (APR) 2.40,4 -- 02.39,2ke x
3. 9v t Narrilaivan Two Hearts / Helli (NaSe) 2.41,4a -- 02.39,3ke xx
4. 6v o Toy's Daniel / Laura (RDT) 2.44,5aly -- 02.39,3ke
5. 14v o Alexander HP / Xander (Adina) 2.42,5 -- 02.39,4ke
6. 9v t Narrilaivan Leona / Oona (NaSe) 2.42,1 -- 02.39,5ke
7. 13v o A.D. Essin Eevertti / (KiRa) 02.43,5aly xx -- 02.42,1ke
8. 9v t Narrilaivan Charmadonna / Donna (NaSe) 2.41,4a -- 02.43,5ke xx
9. 7v o Ares Go / Elias (RuKo) 2.45,2ly -- 02.44,4ke
10. 6v o Jaws Bond / Spookiness (RDT) 2.46,4ly -- 02.44,4ke
11. 9v o Narrilaivan Gordon / Ulla (NaSe) 2.41,3a -- 02.44,5ke
7v t Cynthia Go / Jasmin T (RuKo) 2.42,5aly -- - hll

2. ryhmä; 24.3.

1. 7v t Cynthia Go / Jasmin T (RuKo) 2.42,5aly -- 02.39,1ke
2. 9v t Narrilaivan Charmadonna / Donna (NaSe) 2.41,4a -- 02.39,3ke
3. 9v t Narrilaivan Two Hearts / Helli (NaSe) 2.41,4a -- 02.39,4ke xx
4. 7v o Ares Go / Elias (RuKo) 2.45,2ly -- 02.39,5ke x
5. 14v o Alexander HP / Xander (Adina) 2.42,5 -- 02.39,6ke
6. 6v o Jaws Bond / Spookiness (RDT) 2.46,4ly -- 02.40,5ke xx
7. 6v o Toy's Daniel / Laura (RDT) 2.44,5aly -- 02.41,2ke
8. 13v o A.D. Essin Eevertti / (KiRa) 02.43,5aly xx -- 02.41,5ke
9. 9v t FM Nonparell / Jannica (APR) 2.40,4 -- 02.42,5ke
10. 9v o Narrilaivan Gordon / Ulla (NaSe) 2.41,3a -- 02.42,5ke
11. 9v t Narrilaivan Leona / Oona (NaSe) 2.42,1 -- 02.43,4ke
12. 7v o Narrilaivan Spartacus / Simo (NaSe) 2.43,2 -- 02.44,1ke

2. ryhmä; 27.3.

1. 14v o Alexander HP / Xander (Adina) 2.42,5 -- 02.38,3ke
2. 9v t Narrilaivan Charmadonna / Donna (NaSe) 2.41,4a -- 02.39,4ke
3. 9v o Narrilaivan Gordon / Ulla (NaSe) 2.41,3a -- 02.40,4ke
4. 9v t FM Nonparell / Jannica (APR) 2.40,4 -- 02.40,5ke x
5. 6v o Toy's Daniel / Laura (RDT) 2.44,5aly -- 02.41,4ke xx
6. 7v o Ares Go / Elias (RuKo) 2.45,2ly -- 02.43,1ke
7. 9v t Narrilaivan Two Hearts / Helli (NaSe) 2.41,4a -- 02.43,3ke
8. 13v o A.D. Essin Eevertti / (KiRa) 02.43,5aly xx -- 02.43,5ke
9. 7v t Cynthia Go / Jasmin T (RuKo) 2.42,5aly -- 02.44,2ke xx
10. 9v t Narrilaivan Leona / Oona (NaSe) 2.42,1 -- 02.44,2ke
11. 7v o Narrilaivan Spartacus / Simo (NaSe) 2.43,2 -- 02.44,3ke x
6v o Jaws Bond / Spookiness (RDT) 2.46,4ly -- - hml

 


Lähtö 7: Tasoitusajo 2.25,0-2.39,9 aikaiset A-ponit 1600m

P: 120ve - 60ve - 40ve - 25ve - 12ve

7.3. tulokset

1. 9v o Feuer Steph Rocked / (KiRa) 2.24,3ly -- 02.23,9ke
2. 9v t Narrilaivan Evanna / Sanna (NaSe) 2.37,5a -- 02.33,3ke
3. 8v t Rock Indica Duán / Sanni P (RuKo) 2.32,5aly -- 02.34,5ke
4. 9v t Radical Distress / Emmi (RDT) 2.29,5ly -- 02.34,6ke
5. 9v o Narrilaivan Daryl / Tatu (NaSe) 2.38,2a -- 02.35,2ke
6. 9v t Narrilaivan Lappoonia / Nanna (NaSe) 2.37,5a -- 02.35,5ke
7. 8v o Momern / (KiRa) 2.27,2ly -- 02.36,1ke
8. 6v t Radical Elysee / Spookiness (RDT) 2.37,4ly -- 02.36,1ke
9. 10v o Narrilaivan Dynamit / Shavo (NaSe) 2.39,4a -- 02.36,2ke
10. 14v o A.D. Dance for Beat / (KiRa) 02.39,4aly -- 02.36,5ke x
11. 8v o Radical Gotcha! / Laura (RDT) 2.30,2aly -- 02.37,2ke
12. 9v o Narrilaivan Peikkoprinssi / Peetu (NaSe) 2.38,2a -- 02.37,5ke
7v o Toy´s Herbert / Netta S (RuKo) 2.30,2ly -- - hpl
7v t Radikaali Romanssi / Anna (RDT) 2.29,5ly -- - hpl
9v o Narrilaivan Veikeä Vekara / Valle (NaSe) 2.38,3a -- - hll

16.3. tulokset

1. 9v t Narrilaivan Lappoonia / Nanna (NaSe) 2.37,5a -- 02.30,2ke
2. 6v t Radical Elysee / Spookiness (RDT) 2.37,4ly -- 02.31,1ke x
3. 14v o A.D. Dance for Beat / (KiRa) 02.39,4aly -- 02.31,3ke
4. 8v o Radical Gotcha! / Laura (RDT) 2.30,2aly -- 02.31,3ke
5. 7v t Radikaali Romanssi / Anna (RDT) 2.29,5ly -- 02.31,6ke
6. 8v o Momern / (KiRa) 2.27,2ly -- 02.32,3ke
7. 9v o Narrilaivan Daryl / Tatu (NaSe) 2.38,2a -- 02.32,4ke x
8. 9v o Feuer Steph Rocked / (KiRa) 2.24,3ly -- 02.32,5ke
9. 9v t Narrilaivan Evanna / Sanna (NaSe) 2.37,5a -- 02.33,5ke
10. 9v t Radical Distress / Emmi (RDT) 2.29,5ly -- 02.33,5ke
11. 9v o Narrilaivan Veikeä Vekara / Valle (NaSe) 2.38,3a -- 02.34,1ke
12. 10v o Narrilaivan Dynamit / Shavo (NaSe) 2.39,4a -- 02.34,4ke
13. 8v t Rock Indica Duán / Sanni P (RuKo) 2.32,5aly -- 02.35,3ke x
7v o Toy´s Herbert / Netta S (RuKo) 2.30,2ly -- - hml
9v o Narrilaivan Peikkoprinssi / Peetu (NaSe) 2.38,2a -- - hml

24.3. tulokset

1. 9v o Narrilaivan Daryl / Tatu (NaSe) 2.38,2a -- 02.31,2ke
2. 10v o Narrilaivan Dynamit / Shavo (NaSe) 2.39,4a -- 02.31,3ke x
3. 8v t Rock Indica Duán / Sanni P (RuKo) 2.32,5aly -- 02.31,3ke x
4. 9v t Narrilaivan Lappoonia / Nanna (NaSe) 2.37,5a -- 02.31,4ke
5. 9v t Radical Distress / Emmi (RDT) 2.29,5ly -- 02.32,5ke
6. 9v t Narrilaivan Evanna / Sanna (NaSe) 2.37,5a -- 02.32,5ke
7. 9v o Narrilaivan Veikeä Vekara / Valle (NaSe) 2.38,3a -- 02.32,5ke
8. 6v t Radical Elysee / Spookiness (RDT) 2.37,4ly -- 02.33,1ke
9. 7v t Radikaali Romanssi / Anna (RDT) 2.29,5ly -- 02.33,3ke xx
10. 9v o Feuer Steph Rocked / (KiRa) 2.24,3ly -- 02.33,6ke
11. 8v o Momern / (KiRa) 2.27,2ly -- 02.37,1ke
12. 14v o A.D. Dance for Beat / (KiRa) 02.39,4aly -- 02.37,4ke
13. 8v o Radical Gotcha! / Laura (RDT) 2.30,2aly -- 02.38,3ke xx
7v o Toy´s Herbert / Netta S (RuKo) 2.30,2ly -- - hpl
9v o Narrilaivan Peikkoprinssi / Peetu (NaSe) 2.38,2a -- - hml

27.3. tulokset

1. 9v o Feuer Steph Rocked / (KiRa) 2.24,3ly -- 02.24,3ke
2. 9v t Narrilaivan Evanna / Sanna (NaSe) 2.37,5a -- 02.29,4ke xx
3. 8v t Rock Indica Duán / Sanni P (RuKo) 2.32,5aly -- 02.29,4ke x
4. 9v o Narrilaivan Peikkoprinssi / Peetu (NaSe) 2.38,2a -- 02.30,3ke
5. 8v o Radical Gotcha! / Laura (RDT) 2.30,2aly -- 02.30,5ke x
6. 9v t Radical Distress / Emmi (RDT) 2.29,5ly -- 02.30,5ke
7. 14v o A.D. Dance for Beat / (KiRa) 02.39,4aly -- 02.31,4ke
8. 9v o Narrilaivan Veikeä Vekara / Valle (NaSe) 2.38,3a -- 02.32,1ke
9. 7v o Toy´s Herbert / Netta S (RuKo) 2.30,2ly -- 02.32,3ke
10. 9v t Narrilaivan Lappoonia / Nanna (NaSe) 2.37,5a -- 02.32,4ke xx
11. 6v t Radical Elysee / Spookiness (RDT) 2.37,4ly -- 02.32,5ke x
12. 10v o Narrilaivan Dynamit / Shavo (NaSe) 2.39,4a -- 02.34,5ke
13. 8v o Momern / (KiRa) 2.27,2ly -- 02.35,2ke
7v t Radikaali Romanssi / Anna (RDT) 2.29,5ly -- - hll
9v o Narrilaivan Daryl / Tatu (NaSe) 2.38,2a -- - hpl

 


Lähtö 8: Tasoitusajo 2.24,9 aikaiset A-ponit 1600m

P: 150ve - 80ve - 60ve - 30ve - 15ve

7.3. tulokset

1. 10v t Pompeji Suspiria / Spookiness (RDT) 2.22,1aly -- 02.19,2ke
2. 9v o Narrilaivan Giblin / Anna (RDT) 2.14,5ly -- 02.19,3ke
3. 9v t Narrilaivan Larissa / Laura (NaSe) 2.23,2a -- 02.19,5ke
4. 14v o It's Coming Soon / Emmi (RDT) 2.14,2ly -- 02.20,2ke
5. 12v t Neiming Girl / Laura (RDT) 2.20,4aly -- 02.20,3ke xx
13v t Twinky I.F. / Ulla (RDT) 2.12,1aly -- - hml

16.3. tulokset

1. 12v t Neiming Girl / Laura (RDT) 2.20,4aly -- 02.19,5ke
2. 13v t Twinky I.F. / Ulla (RDT) 2.12,1aly -- 02.20,4ke
3. 14v o It's Coming Soon / Emmi (RDT) 2.14,2ly -- 02.20,4ke
4. 10v t Pompeji Suspiria / Spookiness (RDT) 2.22,1aly -- 02.20,4ke
5. 9v t Narrilaivan Larissa / Laura (NaSe) 2.23,2a -- 02.20,6ke xx
9v o Narrilaivan Giblin / Anna (RDT) 2.14,5ly -- - hll

24.3. tulokset

1. 12v t Neiming Girl / Laura (RDT) 2.20,4aly -- 02.19,2ke
2. 14v o It's Coming Soon / Emmi (RDT) 2.14,2ly -- 02.19,3ke xx
3. 9v t Narrilaivan Larissa / Laura (NaSe) 2.23,2a -- 02.19,3ke xx
4. 9v o Narrilaivan Giblin / Anna (RDT) 2.14,5ly -- 02.19,5ke x
5. 10v t Pompeji Suspiria / Spookiness (RDT) 2.22,1aly -- 02.22,6ke xx
13v t Twinky I.F. / Ulla (RDT) 2.12,1aly -- - hml

27.3. tulokset

1. 13v t Twinky I.F. / Ulla (RDT) 2.12,1aly -- 02.19,2ke
2. 9v o Narrilaivan Giblin / Anna (RDT) 2.14,5ly -- 02.19,3ke xx
3. 9v t Narrilaivan Larissa / Laura (NaSe) 2.23,2a -- 02.19,4ke x
4. 14v o It's Coming Soon / Emmi (RDT) 2.14,2ly -- 02.20,3ke xx
5. 10v t Pompeji Suspiria / Spookiness (RDT) 2.22,1aly -- 02.20,5ke
6. 12v t Neiming Girl / Laura (RDT) 2.20,4aly -- 02.22,2ke

 


Lähtö 9: Tasoitusajo 3-5v B-poneille 1600m

P: 100ve - 50ve - 30ve - 20ve - 10ve

1. ryhmä; 7.3. tulokset

1. 3v o A.D. Dareios / Sanni P (RuKo) ei enn -- 02.44,3ke x
2. 3v t Eviona NRL / Spookiness (RDT) ei enn. -- 02.44,5ke
3. 3v o Solen Stiger Up / (KiRa) Ei enn. -- 02.45,1ke x
4. 3v o Koltrast / (KiRa) 03.02,4aly -- 02.45,3ke
5. 3v o Samuci NRL / siinau (RuKo) ei enn -- 02.47,4ke
6. 3v t Hermione Rewa / Hessa (Adina) ei enn. -- 02.48,1ke
7. 3v t Ponipalleron Ihanainen / Iida (Adina) ei enn. -- 02.48,6ke
8. 3v t As A Snow Butterfly / Oona H (RuKo) ei enn -- 02.50,2ke x
9. 3v o Stranger Than Fiction / Elias (RuKo) ei enn -- 02.52,2ke
10. 3v t Snövall / (KiRa) 03.00,4aly -- 02.53,4ke
3v t Sweetline NRL / Laura (RDT) ei enn. -- - hpl
3v o Himmelsk Vakt / (KiRa) 03.00,5aly-- - hml

1. ryhmä; 16.3. tulokset

1. 3v o Himmelsk Vakt / (KiRa) 03.00,5aly-- 02.43,2ke
2. 3v t Sweetline NRL / Laura (RDT) ei enn. -- 02.43,4ke
3. 3v o Samuci NRL / siinau (RuKo) ei enn -- 02.43,5ke x
4. 3v o Solen Stiger Up / (KiRa) Ei enn. -- 02.44,3ke
5. 3v t Eviona NRL / Spookiness (RDT) ei enn. -- 02.45,5ke
6. 3v o A.D. Dareios / Sanni P (RuKo) ei enn -- 02.46,2ke
7. 3v o Stranger Than Fiction / Elias (RuKo) ei enn -- 02.46,3ke
8. 3v o Koltrast / (KiRa) 03.02,4aly -- 02.47,4ke x
9. 3v t As A Snow Butterfly / Oona H (RuKo) ei enn -- 02.48,3ke
10. 3v t Snövall / (KiRa) 03.00,4aly -- 02.49,2ke x
11. 3v t Ponipalleron Ihanainen / Iida (Adina) ei enn. -- 02.49,6ke
12. 3v t Hermione Rewa / Hessa (Adina) ei enn. -- 02.50,3ke

1. ryhmä; 24.3. tulokset

1. 3v t Hermione Rewa / Hessa (Adina) ei enn. -- 02.41,1ke
2. 3v t Ponipalleron Ihanainen / Iida (Adina) ei enn. -- 02.41,1ke x
3. 3v t Snövall / (KiRa) 03.00,4aly -- 02.41,3ke x
4. 3v t Sweetline NRL / Laura (RDT) ei enn. -- 02.41,5ke
5. 3v t As A Snow Butterfly / Oona H (RuKo) ei enn -- 02.41,7ke
6. 3v o Himmelsk Vakt / (KiRa) 03.00,5aly-- 02.42,2ke
7. 3v o A.D. Dareios / Sanni P (RuKo) ei enn -- 02.42,3ke
8. 3v o Koltrast / (KiRa) 03.02,4aly -- 02.42,4ke
9. 3v t Eviona NRL / Spookiness (RDT) ei enn. -- 02.43,3ke x
10. 3v o Stranger Than Fiction / Elias (RuKo) ei enn -- 02.44,2ke
11. 3v o Solen Stiger Up / (KiRa) Ei enn. -- 02.45,3ke
3v o Samuci NRL / siinau (RuKo) ei enn -- - hll

1. ryhmä; 27.3. tulokset

1. 3v t As A Snow Butterfly / Oona H (RuKo) ei enn -- 02.40,2ke x
2. 3v t Hermione Rewa / Hessa (Adina) ei enn. -- 02.40,4ke
3. 3v t Snövall / (KiRa) 03.00,4aly -- 02.40,9ke
4. 3v o Koltrast / (KiRa) 03.02,4aly -- 02.41,2ke
5. 3v t Ponipalleron Ihanainen / Iida (Adina) ei enn. -- 02.41,5ke
6. 3v o Stranger Than Fiction / Elias (RuKo) ei enn -- 02.41,8ke
7. 3v t Sweetline NRL / Laura (RDT) ei enn. -- 02.42,3ke
8. 3v o A.D. Dareios / Sanni P (RuKo) ei enn -- 02.42,5ke
9. 3v o Samuci NRL / siinau (RuKo) ei enn -- 02.42,6ke
10. 3v o Solen Stiger Up / (KiRa) Ei enn. -- 02.43,3ke
11. 3v t Eviona NRL / Spookiness (RDT) ei enn. -- 02.43,8ke
12. 3v o Himmelsk Vakt / (KiRa) 03.00,5aly-- 02.44,6ke

2. ryhmä; 7.3. tulokset

1. 4v o Da Capo Knut / Jennika T (RuKo) 2.23,1ly -- 02.20,6ke
2. 4v t Tannatt Batch Saltney / Saara H (RuKo) 2.25,4ly -- 02.21,4ke
3. 4v t Alfhild Rys / (Kira) 02.12,4aly x -- 02.21,4ke xx
4. 4v t Toy's Phoebe / Emmi (RDT) 2.20,2ly -- 02.23,3ke xx
5. 4v t Järndäldens Freja / Netta S (RuKo) 2.23,2ly -- 02.23,3ke
6. 4v o Da Capo Kjell / Pirita S (RuKo) 2.24,3ly -- 02.25,1ke
7. 4v t Toy's Aroania / Anna (RDT) 2.20,4ly -- 02.25,4ke
8. 3v t Fjärilsviol NRL / Riina (Team Lily) 02.28,6ly -- 02.27,3ke
9. 4v o Balwinder I.F. / Maija (RDT) 2.18,5aly -- 02.27,5ke
10. 3v o Changed Into Duán / (KiRa) 02.25,4aly -- 02.27,6ke
3v t Svarta Havet / (KiRa) 03.00,1aly -- - hml

2. ryhmä; 16.3. tulokset

1. 4v o Da Capo Knut / Jennika T (RuKo) 2.23,1ly -- 02.20,5ke x
2. 4v o Da Capo Kjell / Pirita S (RuKo) 2.24,3ly -- 02.20,5ke xx
3. 4v t Toy's Phoebe / Emmi (RDT) 2.20,2ly -- 02.22,2ke x
4. 4v o Balwinder I.F. / Maija (RDT) 2.18,5aly -- 02.22,4ke
5. 4v t Alfhild Rys / (Kira) 02.12,4aly x -- 02.22,4ke
6. 4v t Toy's Aroania / Anna (RDT) 2.20,4ly -- 02.25,4ke xx
7. 3v o Changed Into Duán / (KiRa) 02.25,4aly -- 02.26,2ke
8. 4v t Järndäldens Freja / Netta S (RuKo) 2.23,2ly -- 02.26,3ke
9. 3v t Svarta Havet / (KiRa) 03.00,1aly -- 02.27,1ke
10. 4v t Tannatt Batch Saltney / Saara H (RuKo) 2.25,4ly -- 02.27,2ke
11. 3v t Fjärilsviol NRL / Riina (Team Lily) 02.28,6ly -- 02.27,4ke

2. ryhmä; 24.3. tulokset

1. 4v t Toy's Phoebe / Emmi (RDT) 2.20,2ly -- 02.20,5ke
2. 4v t Järndäldens Freja / Netta S (RuKo) 2.23,2ly -- 02.21,6ke
3. 4v t Alfhild Rys / (Kira) 02.12,4aly x -- 02.21,6ke xx
4. 4v t Toy's Aroania / Anna (RDT) 2.20,4ly -- 02.22,6ke x
5. 3v t Fjärilsviol NRL / Riina (Team Lily) 02.28,6ly -- 02.23,5ke
6. 3v o Changed Into Duán / (KiRa) 02.25,4aly -- 02.24,4ke
7. 4v o Balwinder I.F. / Maija (RDT) 2.18,5aly -- 02.24,5ke
8. 4v o Da Capo Knut / Jennika T (RuKo) 2.23,1ly -- 02.24,5ke
9. 3v t Svarta Havet / (KiRa) 03.00,1aly -- 02.27,6ke
4v t Tannatt Batch Saltney / Saara H (RuKo) 2.25,4ly -- - hll
4v o Da Capo Kjell / Pirita S (RuKo) 2.24,3ly -- - hll

2. ryhmä; 27.3. tulokset

1. 3v o Changed Into Duán / (KiRa) 02.25,4aly -- 02.20,3ke
2. 3v t Svarta Havet / (KiRa) 03.00,1aly -- 02.20,4ke x
3. 4v t Toy's Phoebe / Emmi (RDT) 2.20,2ly -- 02.20,6ke
4. 4v t Tannatt Batch Saltney / Saara H (RuKo) 2.25,4ly -- 02.21,1ke
5. 4v t Toy's Aroania / Anna (RDT) 2.20,4ly -- 02.22,1ke
6. 4v t Alfhild Rys / (Kira) 02.12,4aly x -- 02.22,4ke x
7. 3v t Fjärilsviol NRL / Riina (Team Lily) 02.28,6ly -- 02.24,1ke
8. 4v t Järndäldens Freja / Netta S (RuKo) 2.23,2ly -- 02.26,2ke xx
9. 4v o Da Capo Kjell / Pirita S (RuKo) 2.24,3ly -- 02.26,3ke
10. 4v o Da Capo Knut / Jennika T (RuKo) 2.23,1ly -- 02.26,3ke
11. 4v o Balwinder I.F. / Maija (RDT) 2.18,5aly -- 02.27,3ke

3. ryhmä; 7.3. tulokset

1. 5v t Nasrin Dvalan / Leo (NaSe) 2.10,4 -- 02.07,2ke x
2. 5v o Vinds Unique / Uuno (Adina) 2.06,6 -- 02.07,2ke
3. 5v t Da Capo Brita / Heli S (RuKo) 2.19,3ly -- 02.11,3ke
4. 5v t Nasrin Saarya / Salla (NaSe) 2.08,5 -- 02.11,3ke
5. 5v o A.D. Filled With Extra / Eetu (Adina) 2.22,0 -- 02.14,4ke xx
6. 5v t Scarlett Duán / Jasmin T (RuKo) 2.20,6aly -- 02.15,6ke
7. 5v t Nasrin Kaleesi / Noora (NaSe) 2.14,3 -- 02.15,2ke xx
8. 5v o Nasrin Royan / Rolle (NaSe) 2.10,2 -- 02.16,3ke
9. 5v o Nasrin Opal / Paavo (NaSe) 2.08,5 -- 02.16,5ke x
10. 5v t Yanetron NRL / Minna (NaSe) 2.19,5 -- 02.17,1ke
11. 5v t Unian Rouslite / Shavo (NaSe) 2.10,4 -- 02.17,2ke
12. 5v o Gillyweed RC / Netta (RDT) 2.14,4ly -- 02.17,2ke
13. 5v o Valdemar NRL / Salla (NaSe) 2.21,1a -- 02.17,6ke x
14. 5v t Ellinoora NRL / Veera (NaSe) 2.20,5 -- 02.18,4ke
5v o Nasrin Jamaya / Leia (NaSe) 2.08,5 -- - hml

3. ryhmä; 16.3. tulokset

1. 5v t Nasrin Dvalan / Leo (NaSe) 2.10,4 -- 02.09,3ke
2. 5v o Gillyweed RC / Netta (RDT) 2.14,4ly -- 02.10,4ke
3. 5v t Unian Rouslite / Shavo (NaSe) 2.10,4 -- 02.11,2ke x
4. 5v t Scarlett Duán / Jasmin T (RuKo) 2.20,6aly -- 02.11,2ke
5. 5v o Nasrin Royan / Rolle (NaSe) 2.10,2 -- 02.11,4ke x
6. 5v t Ellinoora NRL / Veera (NaSe) 2.20,5 -- 02.12,1ke
7. 5v o Nasrin Opal / Paavo (NaSe) 2.08,5 -- 02.12,2ke
8. 5v o Valdemar NRL / Salla (NaSe) 2.21,1a -- 02.12,3ke
9. 5v t Da Capo Brita / Heli S (RuKo) 2.19,3ly -- 02.13,3ke
10. 5v o A.D. Filled With Extra / Eetu (Adina) 2.22,0 -- 02.13,3ke
11. 5v t Nasrin Kaleesi / Noora (NaSe) 2.14,3 -- 02.13,5ke
12. 5v o Nasrin Jamaya / Leia (NaSe) 2.08,5 -- 02.15,1ke
13. 5v t Nasrin Saarya / Salla (NaSe) 2.08,5 -- 02.15,3ke x
14. 5v o Vinds Unique / Uuno (Adina) 2.06,6 -- 02.16,2ke
5v t Yanetron NRL / Minna (NaSe) 2.19,5 -- - hll

3. ryhmä; 24.3. tulokset

1. 5v t Nasrin Kaleesi / Noora (NaSe) 2.14,3 -- 02.06,3ke x
2. 5v o Nasrin Jamaya / Leia (NaSe) 2.08,5 -- 02.06,3ke
3. 5v t Unian Rouslite / Shavo (NaSe) 2.10,4 -- 02.07,2ke xx
4. 5v o Nasrin Opal / Paavo (NaSe) 2.08,5 -- 02.07,3ke x
5. 5v o A.D. Filled With Extra / Eetu (Adina) 2.22,0 -- 02.08,3ke
6. 5v t Da Capo Brita / Heli S (RuKo) 2.19,3ly -- 02.08,7ke x
7. 5v o Gillyweed RC / Netta (RDT) 2.14,4ly -- 02.10,1ke
8. 5v o Valdemar NRL / Salla (NaSe) 2.21,1a -- 02.10,4ke xx
9. 5v o Vinds Unique / Uuno (Adina) 2.06,6 -- 02.10,5ke xx
10. 5v t Nasrin Saarya / Salla (NaSe) 2.08,5 -- 02.11,5ke x
11. 5v t Scarlett Duán / Jasmin T (RuKo) 2.20,6aly -- 02.12,2ke
12. 5v t Yanetron NRL / Minna (NaSe) 2.19,5 -- 02.12,5ke
5v t Ellinoora NRL / Veera (NaSe) 2.20,5 -- - hll
5v o Nasrin Royan / Rolle (NaSe) 2.10,2 -- - hml
5v t Nasrin Dvalan / Leo (NaSe) 2.10,4 -- - hml

3. ryhmä; 27.3. tulokset

1. 5v t Nasrin Saarya / Salla (NaSe) 2.08,5 -- 02.05,3ke
2. 5v o Nasrin Jamaya / Leia (NaSe) 2.08,5 -- 02.05,7ke x
3. 5v t Unian Rouslite / Shavo (NaSe) 2.10,4 -- 02.05,8ke
4. 5v o Valdemar NRL / Salla (NaSe) 2.21,1a -- 02.06,1ke
5. 5v t Yanetron NRL / Minna (NaSe) 2.19,5 -- 02.08,2ke
6. 5v t Nasrin Dvalan / Leo (NaSe) 2.10,4 -- 02.08,3ke
7. 5v o Nasrin Royan / Rolle (NaSe) 2.10,2 -- 02.08,5ke
8. 5v t Ellinoora NRL / Veera (NaSe) 2.20,5 -- 02.08,9ke
9. 5v t Da Capo Brita / Heli S (RuKo) 2.19,3ly -- 02.09,0ke
10. 5v t Nasrin Kaleesi / Noora (NaSe) 2.14,3 -- 02.09,1ke
11. 5v o A.D. Filled With Extra / Eetu (Adina) 2.22,0 -- 02.10,3ke xx
12. 5v o Gillyweed RC / Netta (RDT) 2.14,4ly -- 02.10,7ke
13. 5v o Nasrin Opal / Paavo (NaSe) 2.08,5 -- 02.10,8ke
5v o Vinds Unique / Uuno (Adina) 2.06,6 -- - hll
5v t Scarlett Duán / Jasmin T (RuKo) 2.20,6aly -- - hml

 


Lähtö 10: Tasoitusajo 2.10,0 ja hitaammat B-ponit 1600m

P: 100ve - 50ve - 30ve - 20ve - 10ve

7.3.
1. 15v t KW Awel / Ann (Adina) 2.19,5 -- 02.15,1ke
2. 13v t Sweet Serenity AD / Sere (Adina) 2.27,2 -- 02.15,1ke
3. 18v t KW April / Apri (Adina) 2.19,2 -- 02.15,3ke
4. 8v t Rendahl Saga / Saga (Adina) 2.18,8 -- 02.15,6ke xx
5. 14v t A.D. Different Kind of Promise / Missu (Adina) 2.25,5 -- 02.16,5ke xx
6. 18v o A.D. Jammy Mohican / Mohis (Adina) 2.21,9 -- 02.17,3ke x
7. 15v o Lochlainn Night Vision / Iiro (Adina) 2.17,1 -- 02.17,4ke
8. 11v o Quizle / Pia (Adina) 2.13,1 -- 02.18,2ke
9. 15v t A.D. Moon Misty / Misti (Adina) 2.14,1 -- 02.18,3ke x
10. 12v t A.D. Sugar Serenade / Seri (Adina) 2.27,3 -- 02.18,4ke x

16.3. 1. 11v o Quizle / Pia (Adina) 2.13,1 -- 02.15,4ke
2. 8v t Rendahl Saga / Saga (Adina) 2.18,8 -- 02.15,5ke xx
3. 18v o A.D. Jammy Mohican / Mohis (Adina) 2.21,9 -- 02.15,6ke x
4. 18v t KW April / Apri (Adina) 2.19,2 -- 02.16,3ke
5. 15v o Lochlainn Night Vision / Iiro (Adina) 2.17,1 -- 02.16,5ke
6. 15v t KW Awel / Ann (Adina) 2.19,5 -- 02.16,6ke xx
7. 13v t Sweet Serenity AD / Sere (Adina) 2.27,2 -- 02.18,2ke
8. 14v t A.D. Different Kind of Promise / Missu (Adina) 2.25,5 -- 02.18,4ke
9. 12v t A.D. Sugar Serenade / Seri (Adina) 2.27,3 -- 02.18,4ke
10. 15v t A.D. Moon Misty / Misti (Adina) 2.14,1 -- 02.18,5ke

24.3.
1. 18v t KW April / Apri (Adina) 2.19,2 -- 02.15,3ke
2. 8v t Rendahl Saga / Saga (Adina) 2.18,8 -- 02.15,3ke
3. 18v o A.D. Jammy Mohican / Mohis (Adina) 2.21,9 -- 02.15,5ke
4. 12v t A.D. Sugar Serenade / Seri (Adina) 2.27,3 -- 02.16,6ke
5. 15v t A.D. Moon Misty / Misti (Adina) 2.14,1 -- 02.17,4ke
6. 11v o Quizle / Pia (Adina) 2.13,1 -- 02.17,5ke x
7. 15v t KW Awel / Ann (Adina) 2.19,5 -- 02.18,2ke
8. 15v o Lochlainn Night Vision / Iiro (Adina) 2.17,1 -- 02.18,4ke x
9. 13v t Sweet Serenity AD / Sere (Adina) 2.27,2 -- 02.18,5ke
14v t A.D. Different Kind of Promise / Missu (Adina) 2.25,5 -- - hml

27.3.
1. 18v o A.D. Jammy Mohican / Mohis (Adina) 2.21,9 -- 02.15,3ke
2. 12v t A.D. Sugar Serenade / Seri (Adina) 2.27,3 -- 02.15,5ke
3. 15v o Lochlainn Night Vision / Iiro (Adina) 2.17,1 -- 02.15,5ke
4. 13v t Sweet Serenity AD / Sere (Adina) 2.27,2 -- 02.16,3ke
5. 11v o Quizle / Pia (Adina) 2.13,1 -- 02.16,4ke x
6. 15v t A.D. Moon Misty / Misti (Adina) 2.14,1 -- 02.16,4ke
7. 15v t KW Awel / Ann (Adina) 2.19,5 -- 02.17,4ke x
8. 18v t KW April / Apri (Adina) 2.19,2 -- 02.18,2ke x
9. 14v t A.D. Different Kind of Promise / Missu (Adina) 2.25,5 -- 02.18,3ke
8v t Rendahl Saga / Saga (Adina) 2.18,8 -- - hpl

 


Lähtö 11: Tasoitusajo 1.55,0-2.09,9 aikaiset B-ponit 2100m

P: 120ve - 60ve - 40ve - 25ve - 12ve

7.3. tulokset

1. 12v t Milla Monaden / Milla (Adina) 2.00,1 -- 01.57,3ke
2. 8v t Radical Belladonna / Oona H (RuKo) 55,5aly -- 01.57,4ke
3. 6v t Radical Shameless / Laura (RDT) 2.00,5ly -- 01.58,3ke x
4. 8v t Athene Snilli / Alli (NaSe) 58,2 -- 01.58,4ke
5. 9v o Samuraj NRL / Samu (NaSe) 57,4a -- 01.58,5ke
6. 13v t Central Intelligence AD / Illu (Adina) 2.01,4 -- 01.59,1ke xx
7. 9v t Aderyn Aur Ion / Adele (Adina) 1.59,5 -- 01.59,6ke
8. 10v t Snaragan NRL / Sinna (NaSe) 58,2 -- 02.00,1ke
9. 8v o Lackadaisical / Iiro (NaSe) 2.00,3a -- 02.00,4ke
10. 6v o Toy´s Tycho / Sanni P (RuKo) 58,4ly -- 02.01,4ke
8v t Love To Bits / Spookiness (RDT) 2.00,6ly -- - hll

16.3. tulokset

1. 8v t Athene Snilli / Alli (NaSe) 58,2 -- 01.57,1ke
2. 6v o Toy´s Tycho / Sanni P (RuKo) 58,4ly -- 01.57,4ke x
3. 6v t Radical Shameless / Laura (RDT) 2.00,5ly -- 01.58,1ke x
4. 8v t Radical Belladonna / Oona H (RuKo) 55,5aly -- 01.58,2ke
5. 9v o Samuraj NRL / Samu (NaSe) 57,4a -- 01.58,5ke x
6. 10v t Snaragan NRL / Sinna (NaSe) 58,2 -- 01.58,6ke
7. 8v o Lackadaisical / Iiro (NaSe) 2.00,3a -- 01.58,6ke
8. 8v t Love To Bits / Spookiness (RDT) 2.00,6ly -- 01.59,4ke x
9. 13v t Central Intelligence AD / Illu (Adina) 2.01,4 -- 02.00,1ke
10. 9v t Aderyn Aur Ion / Adele (Adina) 1.59,5 -- 02.00,3ke
11. 12v t Milla Monaden / Milla (Adina) 2.00,1 -- 02.00,6ke

24.3. tulokset

1. 13v t Central Intelligence AD / Illu (Adina) 2.01,4 -- 01.57,4ke
2. 6v o Toy´s Tycho / Sanni P (RuKo) 58,4ly -- 01.57,6ke
3. 8v t Radical Belladonna / Oona H (RuKo) 55,5aly -- 01.58,1ke xx
4. 8v t Love To Bits / Spookiness (RDT) 2.00,6ly -- 01.58,3ke
5. 9v o Samuraj NRL / Samu (NaSe) 57,4a -- 01.58,6ke
6. 10v t Snaragan NRL / Sinna (NaSe) 58,2 -- 01.59,3ke x
7. 12v t Milla Monaden / Milla (Adina) 2.00,1 -- 01.59,3ke
8. 8v t Athene Snilli / Alli (NaSe) 58,2 -- 01.59,5ke xx
9. 8v o Lackadaisical / Iiro (NaSe) 2.00,3a -- 02.01,3ke
10. 9v t Aderyn Aur Ion / Adele (Adina) 1.59,5 -- 02.01,5ke
6v t Radical Shameless / Laura (RDT) 2.00,5ly -- - hll

27.3. tulokset

1. 6v t Radical Shameless / Laura (RDT) 2.00,5ly -- 01.57,5ke
2. 8v o Lackadaisical / Iiro (NaSe) 2.00,3a -- 01.58,2ke
3. 8v t Love To Bits / Spookiness (RDT) 2.00,6ly -- 01.58,2ke
4. 9v t Aderyn Aur Ion / Adele (Adina) 1.59,5 -- 01.58,2ke
5. 10v t Snaragan NRL / Sinna (NaSe) 58,2 -- 01.59,3ke
6. 13v t Central Intelligence AD / Illu (Adina) 2.01,4 -- 01.59,4ke xx
7. 6v o Toy´s Tycho / Sanni P (RuKo) 58,4ly -- 01.59,6ke x
8. 8v t Athene Snilli / Alli (NaSe) 58,2 -- 02.00,3ke
9. 8v t Radical Belladonna / Oona H (RuKo) 55,5aly -- 02.01,2ke
10. 9v o Samuraj NRL / Samu (NaSe) 57,4a -- 02.01,2ke xx
11. 12v t Milla Monaden / Milla (Adina) 2.00,1 -- 02.01,3ke x

 


Lähtö 12: Tasoitusajo 1.54,9 aikaiset B-ponit 2100m

P: 150ve - 80ve - 60ve - 30ve - 15ve

 

ryhmä 1; tulokset 7.3.

1. 14v o Helkan Hessu KS / Hessu (Adina) 1.52,3 -- 01.50,3ke
2. 9v o Hampus NRL / Laura (RDT) 1.50,1ly -- 01.50,3ke
3. 9v o Kappvändaré Swe / siinau (RuKo) 48,3aly -- 01.51,2ke
4. 15v o A.D. Sugar Delux / Jannica (APR) 1.44,3 -- 01.51,6ke
5. 8v t Barbarella RC / Spookiness (RDT) 1.52,1ly -- 01.53,2ke
6. 10v t Kalypso Duán / Kalle (NaSe) 50,2a -- 01.53,5ke x
7. 13v o Fool's Dominion / Shavo (NaSe) 50,2a -- 01.53,5ke xx
8. 10v t Miftare Go / Milla (NaSe) 50,1a -- 01.54,4ke
9v o Luxter Go / Elias (RuKo) 48,1ly -- - hll

 

ryhmä 1; tulokset 16.3.

1. 13v o Fool's Dominion / Shavo (NaSe) 50,2a -- 01.50,1ke
2. 9v o Luxter Go / Elias (RuKo) 48,1ly -- 01.50,4ke
3. 10v t Kalypso Duán / Kalle (NaSe) 50,2a -- 01.51,2ke
4. 9v o Kappvändaré Swe / siinau (RuKo) 48,3aly -- 01.52,1ke x
5. 8v t Barbarella RC / Spookiness (RDT) 1.52,1ly -- 01.52,5ke
6. 14v o Helkan Hessu KS / Hessu (Adina) 1.52,3 -- 01.52,6ke x
7. 15v o A.D. Sugar Delux / Jannica (APR) 1.44,3 -- 01.53,4ke x
8. 9v o Hampus NRL / Laura (RDT) 1.50,1ly -- 01.53,4ke
9. 10v t Miftare Go / Milla (NaSe) 50,1a -- 01.54,4ke

 

ryhmä 1; tulokset 24.3.

1. 8v t Barbarella RC / Spookiness (RDT) 1.52,1ly -- 01.50,2ke
2. 10v t Kalypso Duán / Kalle (NaSe) 50,2a -- 01.50,3ke x
3. 15v o A.D. Sugar Delux / Jannica (APR) 1.44,3 -- 01.50,4ke
4. 14v o Helkan Hessu KS / Hessu (Adina) 1.52,3 -- 01.50,6ke
5. 9v o Kappvändaré Swe / siinau (RuKo) 48,3aly -- 01.52,2ke
6. 13v o Fool's Dominion / Shavo (NaSe) 50,2a -- 01.52,5ke
7. 10v t Miftare Go / Milla (NaSe) 50,1a -- 01.53,2ke
8. 9v o Luxter Go / Elias (RuKo) 48,1ly -- 01.53,2ke
9. 9v o Hampus NRL / Laura (RDT) 1.50,1ly -- 01.53,2ke

 

ryhmä 1; tulokset 27.3.

1. 8v t Barbarella RC / Spookiness (RDT) 1.52,1ly -- 01.50,3ke
2. 13v o Fool's Dominion / Shavo (NaSe) 50,2a -- 01.50,4ke
3. 10v t Kalypso Duán / Kalle (NaSe) 50,2a -- 01.50,6ke
4. 9v o Kappvändaré Swe / siinau (RuKo) 48,3aly -- 01.52,1ke
5. 9v o Hampus NRL / Laura (RDT) 1.50,1ly -- 01.52,5ke
6. 9v o Luxter Go / Elias (RuKo) 48,1ly -- 01.53,5ke
7. 14v o Helkan Hessu KS / Hessu (Adina) 1.52,3 -- 01.54,3ke
8. 15v o A.D. Sugar Delux / Jannica (APR) 1.44,3 -- 01.54,4ke x
9. 10v t Miftare Go / Milla (NaSe) 50,1a -- 01.54,5ke

 

ryhmä 2; tulokset 7.3.

1. 13v t Fool's Eleonor / Sonja (NaSe) 43,2a -- 01.44,2ke
2. 10v o Rune NRL / Ronja (NaSe) 47,3 -- 01.44,2ke xx
3. 9v t Bellaire RC / Emmi (RDT) 1.49,4ly -- 01.44,2ke x
4. 8v o Radical Grimmer / Vilma (RDT) 1.49,3ly -- 01.44,3ke
5. 8v o Top Priority / Anna (RDT) 1.49,4aly -- 01.45,2ke
6. 13v o Neutron B / Nero (NaSe) 42,5a -- 01.45,6ke
7. 13v o Fool's Sprywir / Salli (NaSe) 48,1a -- 01.46,2ke
8. 8v o Capoeira Warrior / Liisa (RDT) 1.45,4aly -- 01.46,3ke
9v o Thydor NRL / Jaska (NaSe) 45,1 -- - hml

 

ryhmä 2; tulokset 16.3.

1. 13v t Fool's Eleonor / Sonja (NaSe) 43,2a -- 01.44,1ke x
2. 13v o Neutron B / Nero (NaSe) 42,5a -- 01.45,3ke
3. 10v o Rune NRL / Ronja (NaSe) 47,3 -- 01.45,4ke
4. 9v o Thydor NRL / Jaska (NaSe) 45,1 -- 01.46,4ke
5. 8v o Top Priority / Anna (RDT) 1.49,4aly -- 01.46,4ke
6. 9v t Bellaire RC / Emmi (RDT) 1.49,4ly -- 01.47,1ke x
7. 13v o Fool's Sprywir / Salli (NaSe) 48,1a -- 01.47,5ke
8. 8v o Radical Grimmer / Vilma (RDT) 1.49,3ly -- 01.48,1ke
9. 8v o Capoeira Warrior / Liisa (RDT) 1.45,4aly -- 01.48,5ke

 

ryhmä 2; tulokset 24.3.

1. 13v t Fool's Eleonor / Sonja (NaSe) 43,2a -- 01.44,2ke
2. 13v o Neutron B / Nero (NaSe) 42,5a -- 01.44,6ke
3. 8v o Radical Grimmer / Vilma (RDT) 1.49,3ly -- 01.46,1ke xx
4. 9v t Bellaire RC / Emmi (RDT) 1.49,4ly -- 01.46,3ke
5. 13v o Fool's Sprywir / Salli (NaSe) 48,1a -- 01.46,4ke
6. 8v o Capoeira Warrior / Liisa (RDT) 1.45,4aly -- 01.47,4ke x
7. 8v o Top Priority / Anna (RDT) 1.49,4aly -- 01.47,5ke
8. 9v o Thydor NRL / Jaska (NaSe) 45,1 -- 01.48,5ke
9. 10v o Rune NRL / Ronja (NaSe) 47,3 -- 01.48,5ke xx

 

ryhmä 2; tulokset 27.3.

1. 8v o Capoeira Warrior / Liisa (RDT) 1.45,4aly -- 01.44,1ke x
2. 9v t Bellaire RC / Emmi (RDT) 1.49,4ly -- 01.44,2ke x
3. 13v o Neutron B / Nero (NaSe) 42,5a -- 01.44,4ke xx
4. 8v o Radical Grimmer / Vilma (RDT) 1.49,3ly -- 01.45,2ke
5. 10v o Rune NRL / Ronja (NaSe) 47,3 -- 01.45,3ke
6. 9v o Thydor NRL / Jaska (NaSe) 45,1 -- 01.45,5ke
7. 13v t Fool's Eleonor / Sonja (NaSe) 43,2a -- 01.45,5ke
8. 8v o Top Priority / Anna (RDT) 1.49,4aly -- 01.46,2ke
9. 13v o Fool's Sprywir / Salli (NaSe) 48,1a -- 01.48,5ke

© Shavo / Narrilaivan 2004-2017. All rights reserved.
Ulkoasu © M Layouts, muokkaukset Shavo. Taustakuvasta kiitos All Free Backgrounds.
Virtuaalitalli - a SIM game stable