Narrilaivan

Narrilaivan maaliskuun villien ravien sarja lämminverisille & kylmäverisille

  Ravit 6.3., 14.3., 23.3. ja 26.3.2018
  Tulokset julkaistu 30.3.2018.


Säännöt & ilmoittautuminen

Kilpailupäivät ovat 6.3., 14.3., 23.3. ja 26.3.2018
Viimeinen osallistumispäivä on 19.3.2018.

Ravit järjestää Shavo (VRL-0007), Narrilaivan
Sähköposti: narrilaivan@gmail.com
Paikka: Narrilaivan virtuaalinen ravirata

Rajattomasti hevosia/ poneja lähtöihin. Jaetaan ryhmiin iän & ennätyksern perustella. Yhdeltä omistajalta max. 10 hevosta/ ponia yhteen lähtöön.
Ikärajat: lv 2-12v, ponit 3-18v.

Osallistuminen sähköpostiolla osoitteeseen narrilaivan@gmail.com otsikolla "Maaliskuun lv-sh-sarjat".
Samaan lähtöön tulevat saman lähtöotsikon alle!
Osallistumismuoto on: lähdön nro (rivinvaihto) hevosen ikä hevosen sukupuoli hevosen nimi / ohjastajan nimi (seura/ tallin nimi) ennätys --
Esimerkki:
Lähtö 1
12v o Brtune / Shavo (NaSe) 22,3 --
varahevonen:
13v t Sveeja / Minni (NaSe) 23,4 --
Ei br-tageja. Laita lähtöihin hevoset ja ponit järjestykseen ennätyksen mukaan, hitaimmasta nopeimpaan! Kiitos.


Tulokset

Lähtö 1: Tasoitusajo 2v lämminverisille 2100m

P: 800ve - 400ve - 200ve - 100ve - 80ve

 

1. ryhmä; 6.3. tulokset

1. 2v t Kirochka / siinau (RuKo) 23,5ake -- 01.19,4ke
2. 2v t Yalenchka / Pauli R (RuKo) 23,4ake -- 01.20,5ke
3. 2v o Radical Starlike Lie / (KiRa) 01.21,4aly x -- 01.21,1ke
4. 2v o Saltas Brutal Rich / Jesse O (RuKo) ei enn -- 01.21,3ke
5. 2v o Radical Alterego / Simo H (RuKo) ei enn -- 01.22,1ke
6. 2v o Bjudzhet / Pekka P (RuKo) 22,1ake -- 01.22,4ke x
7. 2v o Radical Foxrox / (KiRa) 01.22,5aly -- 01.22,4ke
8. 2v o Soft Exterior / (KiRa) 01.22,1aly -- 01.22,5ke
2v t Shikarnaja / Jouni A (RuKo) 22,3ake -- - hml

 

1. ryhmä; 14.3. tulokset

1. 2v o Radical Foxrox / (KiRa) 01.22,5aly -- 01.19,5ke
2. 2v o Soft Exterior / (KiRa) 01.22,1aly -- 01.21,1ke
3. 2v t Shikarnaja / Jouni A (RuKo) 22,3ake -- 01.21,4ke x
4. 2v o Saltas Brutal Rich / Jesse O (RuKo) ei enn -- 01.22,1ke x
5. 2v o Bjudzhet / Pekka P (RuKo) 22,1ake -- 01.22,2ke
6. 2v o Radical Starlike Lie / (KiRa) 01.21,4aly x -- 01.22,4ke
7. 2v t Kirochka / siinau (RuKo) 23,5ake -- 01.22,4ke x
8. 2v o Radical Alterego / Simo H (RuKo) ei enn -- 01.22,5ke
2v t Yalenchka / Pauli R (RuKo) 23,4ake -- - hpl

 

1. ryhmä; 23.3. tulokset

1. 2v o Radical Alterego / Simo H (RuKo) ei enn -- 01.20,0ke
2. 2v t Yalenchka / Pauli R (RuKo) 23,4ake -- 01.20,1ke
3. 2v o Saltas Brutal Rich / Jesse O (RuKo) ei enn -- 01.20,3ke
4. 2v t Shikarnaja / Jouni A (RuKo) 22,3ake -- 01.20,4ke
5. 2v t Kirochka / siinau (RuKo) 23,5ake -- 01.20,4ke
6. 2v o Soft Exterior / (KiRa) 01.22,1aly -- 01.21,2ke x
7. 2v o Radical Starlike Lie / (KiRa) 01.21,4aly x -- 01.21,3ke xx
8. 2v o Bjudzhet / Pekka P (RuKo) 22,1ake -- 01.22,2ke
9. 2v o Radical Foxrox / (KiRa) 01.22,5aly -- 01.22,3ke

 

1. ryhmä; 26.3. tulokset

1. 2v o Saltas Brutal Rich / Jesse O (RuKo) ei enn -- 01.20,2ke
2. 2v t Kirochka / siinau (RuKo) 23,5ake -- 01.20,2ke
3. 2v o Radical Starlike Lie / (KiRa) 01.21,4aly x -- 01.20,5ke
4. 2v o Radical Foxrox / (KiRa) 01.22,5aly -- 01.21,3ke x
5. 2v o Soft Exterior / (KiRa) 01.22,1aly -- 01.21,3ke
6. 2v o Radical Alterego / Simo H (RuKo) ei enn -- 01.21,4ke
7. 2v t Yalenchka / Pauli R (RuKo) 23,4ake -- 01.21,5ke
8. 2v o Bjudzhet / Pekka P (RuKo) 22,1ake -- 01.22,2ke
2v t Shikarnaja / Jouni A (RuKo) 22,3ake -- - hll

 

2. ryhmä; 6.3. tulokset

1. 2v o Ceyx / (KiRa) 01.19,4aly -- 01.18,3ke x
2. 2v t Chance to Dance Duán / (KiRa) 01.20,1aly -- 01.18,4ke xx
3. 2v t Will-o'-The-Wisp Duán / (KiRa) 01.20,4aly -- 01.18,6ke
4. 2v o Velstadt / (KiRa) 01.20,2ake -- 01.19,3ke x
5. 2v o Night Arrow / (KiRa) 01.19,4aly -- 01.19,4ke
6. 2v t Rjazán Meduza / Taneli R (RuKo) 18,4aly -- 01.20,4ke
7. 2v o N'est Pas Duán / (KiRa) 01.20,4aly -- 01.20,5ke
2v t Coriander / (KiRa) 01.19,4aly x -- - hll

 

2. ryhmä; 14.3. tulokset

1. 2v t Rjazán Meduza / Taneli R (RuKo) 18,4aly -- 01.18,3ke x
2. 2v t Will-o'-The-Wisp Duán / (KiRa) 01.20,4aly -- 01.18,6ke x
3. 2v t Coriander / (KiRa) 01.19,4aly x -- 01.19,2ke
4. 2v o N'est Pas Duán / (KiRa) 01.20,4aly -- 01.20,2ke xx
5. 2v t Chance to Dance Duán / (KiRa) 01.20,1aly -- 01.20,3ke
6. 2v o Velstadt / (KiRa) 01.20,2ake -- 01.20,3ke x
2v o Night Arrow / (KiRa) 01.19,4aly -- - hpl
2v o Ceyx / (KiRa) 01.19,4aly -- - hml

 

2. ryhmä; 23.3. tulokset

1. 2v t Coriander / (KiRa) 01.19,4aly x -- 01.18,4ke
2. 2v o Velstadt / (KiRa) 01.20,2ake -- 01.18,4ke x
3. 2v o N'est Pas Duán / (KiRa) 01.20,4aly -- 01.18,6ke xx
4. 2v t Chance to Dance Duán / (KiRa) 01.20,1aly -- 01.20,1ke
5. 2v o Ceyx / (KiRa) 01.19,4aly -- 01.20,2ke
6. 2v o Night Arrow / (KiRa) 01.19,4aly -- 01.20,3ke
7. 2v t Will-o'-The-Wisp Duán / (KiRa) 01.20,4aly -- 01.20,5ke
8. 2v t Rjazán Meduza / Taneli R (RuKo) 18,4aly -- 01.20,5ke x

 

2. ryhmä; 26.3. tulokset

1. 2v t Chance to Dance Duán / (KiRa) 01.20,1aly -- 01.18,2ke
2. 2v t Rjazán Meduza / Taneli R (RuKo) 18,4aly -- 01.18,4ke
3. 2v t Will-o'-The-Wisp Duán / (KiRa) 01.20,4aly -- 01.18,6ke xx
4. 2v o Velstadt / (KiRa) 01.20,2ake -- 01.19,2ke
5. 2v t Coriander / (KiRa) 01.19,4aly x -- 01.19,5ke
6. 2v o Ceyx / (KiRa) 01.19,4aly -- 01.19,6ke
7. 2v o Night Arrow / (KiRa) 01.19,4aly -- 01.20,4ke
2v o N'est Pas Duán / (KiRa) 01.20,4aly -- - hml

 


Lähtö 2: Tasoitusajo 17,0 aikaisille ja hitaammille lämminverisille 2100m

P: 1200ve - 800ve - 600ve - 300ve - 120ve

 

1. ryhmä; 6.3. tulokset

1. 3v t Sweet Little Sin / Laura (RDT) 18,2aly -- 01.17,2ke
2. 3v o Firefox Impreza / Oiva P (RuKo) 18,4aly -- 01.17,4ke
3. 3v t Agatha Rus / (Kira) 01.18,4aly -- 01.17,5ke xx
4. 3v o François Ach / Aapo H (RuKo) 18,5aly -- 01.18,2ke
5. 3v t Renáta Duán / Pekko T (RuKo) 19,3ly -- 01.18,4ke x
6. 3v t Joscelyne Burn / Jere P (RuKo) 19,2ly -- 01.18,5ke
7. 3v t Nocturnal Rainbow / Antti (ILY) 19,3aly -- 01.18,5ke
8. 3v o Fortnite / Veeti (ILY) 20,5aly -- 01.18,5ke x
9. 3v t Rainsong Izolda / Pauli P (RuKo) 18,2aly -- 01.18,6ke
10. 3v o Ratchet Rus / Juhana O (RuKo) 18,4aly -- 01.18,6ke x
11. 3v t Soul Sugar / Assi (ILY) 19,6aly x -- 01.19,3ke
12. 3v t Angela / Ronja (ILY) 18,2aly -- 01.20,2ke
13. 3v o Game Over / Lauri (ILY) 19,2aly -- 01.20,4ke
14. 3v o Star Of Fate / Spookiness (RDT) 19,4ly -- 01.20,6ke
3v t Kozyrnaja / Harri I (RuKo) 18,6aly -- - hll
3v t Flippin' Out / Alisa (RaRa) 18,5ke -- - hpl

 

1. ryhmä; 14.3. tulokset

1. 3v t Sweet Little Sin / Laura (RDT) 18,2aly -- 01.17,3ke
2. 3v t Rainsong Izolda / Pauli P (RuKo) 18,2aly -- 01.17,4ke xx
3. 3v o Game Over / Lauri (ILY) 19,2aly -- 01.17,5ke
4. 3v t Nocturnal Rainbow / Antti (ILY) 19,3aly -- 01.17,5ke
5. 3v t Kozyrnaja / Harri I (RuKo) 18,6aly -- 01.17,5ke
6. 3v o Firefox Impreza / Oiva P (RuKo) 18,4aly -- 01.17,5ke x
7. 3v o Ratchet Rus / Juhana O (RuKo) 18,4aly -- 01.18,2ke
8. 3v o François Ach / Aapo H (RuKo) 18,5aly -- 01.19,3ke
9. 3v t Soul Sugar / Assi (ILY) 19,6aly x -- 01.19,4ke
10. 3v t Flippin' Out / Alisa (RaRa) 18,5ke -- 01.19,4ke
11. 3v t Renáta Duán / Pekko T (RuKo) 19,3ly -- 01.19,5ke x
12. 3v o Fortnite / Veeti (ILY) 20,5aly -- 01.20,2ke
13. 3v t Angela / Ronja (ILY) 18,2aly -- 01.20,6ke
3v o Star Of Fate / Spookiness (RDT) 19,4ly -- - hll
3v t Joscelyne Burn / Jere P (RuKo) 19,2ly -- - hll
3v t Agatha Rus / (Kira) 01.18,4aly -- - hml

 

1. ryhmä; 23.3. tulokset

1. 3v t Renáta Duán / Pekko T (RuKo) 19,3ly -- 01.17,1ke
2. 3v t Nocturnal Rainbow / Antti (ILY) 19,3aly -- 01.17,2ke
3. 3v t Sweet Little Sin / Laura (RDT) 18,2aly -- 01.17,3ke
4. 3v o François Ach / Aapo H (RuKo) 18,5aly -- 01.17,4ke x
5. 3v o Ratchet Rus / Juhana O (RuKo) 18,4aly -- 01.17,4ke
6. 3v t Flippin' Out / Alisa (RaRa) 18,5ke -- 01.18,1ke
7. 3v t Joscelyne Burn / Jere P (RuKo) 19,2ly -- 01.18,3ke
8. 3v o Game Over / Lauri (ILY) 19,2aly -- 01.19,1ke
9. 3v o Firefox Impreza / Oiva P (RuKo) 18,4aly -- 01.19,2ke xx
10. 3v t Agatha Rus / (Kira) 01.18,4aly -- 01.19,3ke
11. 3v t Soul Sugar / Assi (ILY) 19,6aly x -- 01.19,4ke x
12. 3v t Angela / Ronja (ILY) 18,2aly -- 01.20,3ke x
13. 3v o Star Of Fate / Spookiness (RDT) 19,4ly -- 01.20,4ke x
3v t Kozyrnaja / Harri I (RuKo) 18,6aly -- - hll
3v t Rainsong Izolda / Pauli P (RuKo) 18,2aly -- - hml
3v o Fortnite / Veeti (ILY) 20,5aly -- - hpl

 

1. ryhmä; 26.3. tulokset

1. 3v o François Ach / Aapo H (RuKo) 18,5aly -- 01.17,1ke
2. 3v t Nocturnal Rainbow / Antti (ILY) 19,3aly -- 01.17,2ke x
3. 3v o Firefox Impreza / Oiva P (RuKo) 18,4aly -- 01.17,3ke
4. 3v t Sweet Little Sin / Laura (RDT) 18,2aly -- 01.17,4ke xx
5. 3v o Game Over / Lauri (ILY) 19,2aly -- 01.17,5ke x
6. 3v t Soul Sugar / Assi (ILY) 19,6aly x -- 01.17,6ke
7. 3v t Kozyrnaja / Harri I (RuKo) 18,6aly -- 01.18,3ke
8. 3v t Flippin' Out / Alisa (RaRa) 18,5ke -- 01.18,3ke x
9. 3v t Agatha Rus / (Kira) 01.18,4aly -- 01.18,3ke
10. 3v t Angela / Ronja (ILY) 18,2aly -- 01.18,6ke x
11. 3v t Renáta Duán / Pekko T (RuKo) 19,3ly -- 01.19,2ke
12. 3v t Joscelyne Burn / Jere P (RuKo) 19,2ly -- 01.19,5ke
13. 3v t Rainsong Izolda / Pauli P (RuKo) 18,2aly -- 01.19,5ke xx
14. 3v o Star Of Fate / Spookiness (RDT) 19,4ly -- 01.19,5ke x
15. 3v o Fortnite / Veeti (ILY) 20,5aly -- 01.20,5ke
3v o Ratchet Rus / Juhana O (RuKo) 18,4aly -- - hll

 

2. ryhmä; 6.3. tulokset

1. 4v t Heaven's Fire / Iida (NaSe) 17,4a -- 01.16,5ke x
2. 3v o Back with The / Henna (ILY) 18,1aly -- 01.16,5ke
3. 3v o Habitude Pomp / Hilkka (RDT) 17,1ake -- 01.16,6ke
4. 5v t Destroyer / Anna (RDT) 18,2ake -- 01.16,6ke
5. 5v o Grand Abs / Atte (NaSe) 17,1a -- 01.17,1ke
6. 4v o Starscream Snilli / Heimo T (RuKo) 17,1aly -- 01.17,3ke
7. 4v o Arkhelokhos Rus / Joni P (RuKo) 17,1aly -- 01.17,4ke
8. 5v o Thunderstruck / Emmi (RDT) 18,2ake -- 01.17,4ke x
9. 4v o Sue's Barracuda / Jannica (APR) 17,3 -- 01.17,4ke
10. 6v o Sweet Talk / (KiRa) 20,2ke -- 01.18,2ke x
3v t Krasivaya / Victor (DOMA) 17,1-- - hpl

 

2. ryhmä; 14.3. tulokset

1. 6v o Sweet Talk / (KiRa) 20,2ke -- 01.16,2ke
2. 3v t Krasivaya / Victor (DOMA) 17,1-- 01.16,3ke
3. 3v o Habitude Pomp / Hilkka (RDT) 17,1ake -- 01.16,4ke
4. 5v t Destroyer / Anna (RDT) 18,2ake -- 01.17,2ke
5. 5v o Thunderstruck / Emmi (RDT) 18,2ake -- 01.17,3ke x
6. 4v t Heaven's Fire / Iida (NaSe) 17,4a -- 01.17,3ke
7. 4v o Arkhelokhos Rus / Joni P (RuKo) 17,1aly -- 01.17,4ke
8. 3v o Back with The / Henna (ILY) 18,1aly -- 01.18,1ke
9. 4v o Starscream Snilli / Heimo T (RuKo) 17,1aly -- 01.18,1ke
10. 4v o Sue's Barracuda / Jannica (APR) 17,3 -- 01.18,4ke
5v o Grand Abs / Atte (NaSe) 17,1a -- - hpl

 

2. ryhmä; 23.3. tulokset

1. 5v o Grand Abs / Atte (NaSe) 17,1a -- 01.16,2ke
2. 3v t Krasivaya / Victor (DOMA) 17,1-- 01.16,3ke
3. 3v o Habitude Pomp / Hilkka (RDT) 17,1ake -- 01.16,6ke
4. 4v o Starscream Snilli / Heimo T (RuKo) 17,1aly -- 01.17,2ke
5. 4v o Sue's Barracuda / Jannica (APR) 17,3 -- 01.17,2ke
6. 5v o Thunderstruck / Emmi (RDT) 18,2ake -- 01.17,2ke
7. 5v t Destroyer / Anna (RDT) 18,2ake -- 01.17,6ke
8. 6v o Sweet Talk / (KiRa) 20,2ke -- 01.18,1ke x
9. 4v t Heaven's Fire / Iida (NaSe) 17,4a -- 01.18,2ke
10. 3v o Back with The / Henna (ILY) 18,1aly -- 01.18,3ke x
4v o Arkhelokhos Rus / Joni P (RuKo) 17,1aly -- - hll

 

2. ryhmä; 26.3. tulokset

1. 3v t Krasivaya / Victor (DOMA) 17,1-- 01.16,1ke
2. 3v o Back with The / Henna (ILY) 18,1aly -- 01.16,4ke
3. 5v t Destroyer / Anna (RDT) 18,2ake -- 01.16,4ke
4. 6v o Sweet Talk / (KiRa) 20,2ke -- 01.16,5ke
5. 4v o Starscream Snilli / Heimo T (RuKo) 17,1aly -- 01.17,2ke
6. 5v o Thunderstruck / Emmi (RDT) 18,2ake -- 01.17,3ke
7. 3v o Habitude Pomp / Hilkka (RDT) 17,1ake -- 01.17,5ke
8. 4v t Heaven's Fire / Iida (NaSe) 17,4a -- 01.18,1ke x
9. 5v o Grand Abs / Atte (NaSe) 17,1a -- 01.18,2ke
10. 4v o Sue's Barracuda / Jannica (APR) 17,3 -- 01.18,5ke xx
11. 4v o Arkhelokhos Rus / Joni P (RuKo) 17,1aly -- 01.18,5ke

 


Lähtö 3: Tasoitusajo 14,0-16,9 aikaisille lämminverisille 2100m

P: 1700ve - 1200ve - 700ve - 400ve - 170ve

 

1. ryhmä; 6.3. tulokset

1. 4v t Navjokka / Igor (DOMA) 16,4 -- 01.15,2ke
2. 4v o Yavkov Lev / Pavlov (DOMA) 16,2 -- 01.15,3ke
3. 5v t Ginger Soupir / Helena (NaSe) 16,3a -- 01.15,4ke
4. 3v t Atmosfernyy Sery / (KiRa) 01.16,1aly-- 01.15,4ke
5. 4v t Maroth Gue / Sari (NaSe) 16,6a -- 01.15,5ke x
6. 4v t OR'Blair Gold / (KiRa) 16,1akp-- 01.15,6ke
7. 5v t Extreme Soupir / Simo P (RuKo) 16,1aly -- 01.16,2ke
8. 4v o Devereaux Rus / Pekka S (RuKo) 16,3aly -- 01.16,4ke
9. 3v t Morningwish / (KiRa) 01.15,5aly -- 01.16,5ke
10. 4v o Radical Adrenaline / Spookiness (RDT) 16,2ake -- 01.17,2ke x
11. 5v o In Roy's Name I Run / Rane (NaSe) 16,2a -- 01.17,2ke
12. 4v t Night Warrior / (KiRa) 01.15,3ake x -- 01.17,2ke xx
13. 4v o Grimlock Unia / Juhana T (RuKo) 16,6aly -- 01.17,2ke x
14. 4v o Archduke Foxy / (KiRa) 01.15,6ake -- 01.17,4ke
15. 6v o Wayward Ach / Jannica (APR) 16,4a -- 01.17,4ke
16. 4v t Gerbe d'Or / (KiRa) 01.16,5ake -- 01.17,5ke

 

1. ryhmä; 14.3. tulokset

1. 6v o Wayward Ach / Jannica (APR) 16,4a -- 01.15,3ke
2. 3v t Atmosfernyy Sery / (KiRa) 01.16,1aly-- 01.15,3ke xx
3. 5v t Ginger Soupir / Helena (NaSe) 16,3a -- 01.15,4ke
4. 4v t Navjokka / Igor (DOMA) 16,4 -- 01.15,4ke
5. 3v t Morningwish / (KiRa) 01.15,5aly -- 01.15,5ke
6. 4v t Maroth Gue / Sari (NaSe) 16,6a -- 01.15,5ke
7. 5v t Extreme Soupir / Simo P (RuKo) 16,1aly -- 01.15,5ke xx
8. 4v o Grimlock Unia / Juhana T (RuKo) 16,6aly -- 01.16,1ke
9. 4v t Gerbe d'Or / (KiRa) 01.16,5ake -- 01.16,2ke
10. 4v o Yavkov Lev / Pavlov (DOMA) 16,2 -- 01.16,3ke xx
11. 4v o Radical Adrenaline / Spookiness (RDT) 16,2ake -- 01.16,5ke
12. 4v o Devereaux Rus / Pekka S (RuKo) 16,3aly -- 01.16,6ke x
13. 4v t Night Warrior / (KiRa) 01.15,3ake x -- 01.17,1ke
14. 4v o Archduke Foxy / (KiRa) 01.15,6ake -- 01.17,3ke
15. 4v t OR'Blair Gold / (KiRa) 16,1akp-- 01.17,5ke
5v o In Roy's Name I Run / Rane (NaSe) 16,2a -- - hll

 

1. ryhmä; 23.3. tulokset

1. 6v o Wayward Ach / Jannica (APR) 16,4a -- 01.15,1ke
2. 4v o Yavkov Lev / Pavlov (DOMA) 16,2 -- 01.15,3ke x
3. 3v t Atmosfernyy Sery / (KiRa) 01.16,1aly-- 01.15,4ke x
4. 5v o In Roy's Name I Run / Rane (NaSe) 16,2a -- 01.15,4ke
5. 4v t OR'Blair Gold / (KiRa) 16,1akp-- 01.15,5ke
6. 3v t Morningwish / (KiRa) 01.15,5aly -- 01.15,6ke xx
7. 4v t Navjokka / Igor (DOMA) 16,4 -- 01.16,3ke
8. 4v t Night Warrior / (KiRa) 01.15,3ake x -- 01.16,5ke
9. 5v t Ginger Soupir / Helena (NaSe) 16,3a -- 01.17,2ke
10. 4v t Maroth Gue / Sari (NaSe) 16,6a -- 01.17,2ke
11. 4v t Gerbe d'Or / (KiRa) 01.16,5ake -- 01.17,2ke xx
12. 4v o Radical Adrenaline / Spookiness (RDT) 16,2ake -- 01.17,4ke x
13. 4v o Devereaux Rus / Pekka S (RuKo) 16,3aly -- 01.17,4ke
4v o Grimlock Unia / Juhana T (RuKo) 16,6aly -- - hll
5v t Extreme Soupir / Simo P (RuKo) 16,1aly -- - hll
4v o Archduke Foxy / (KiRa) 01.15,6ake -- - hpl

 

1. ryhmä; 26.3. tulokset

1. 5v t Ginger Soupir / Helena (NaSe) 16,3a -- 01.15,3ke
2. 3v t Morningwish / (KiRa) 01.15,5aly -- 01.15,5ke xx
3. 3v t Atmosfernyy Sery / (KiRa) 01.16,1aly-- 01.15,5ke
4. 4v o Archduke Foxy / (KiRa) 01.15,6ake -- 01.16,2ke
5. 4v t Navjokka / Igor (DOMA) 16,4 -- 01.16,2ke x
6. 6v o Wayward Ach / Jannica (APR) 16,4a -- 01.16,3ke xx
7. 5v t Extreme Soupir / Simo P (RuKo) 16,1aly -- 01.16,4ke
8. 4v o Yavkov Lev / Pavlov (DOMA) 16,2 -- 01.16,4ke
9. 4v t Gerbe d'Or / (KiRa) 01.16,5ake -- 01.16,6ke
10. 4v o Devereaux Rus / Pekka S (RuKo) 16,3aly -- 01.17,3ke
11. 4v t Maroth Gue / Sari (NaSe) 16,6a -- 01.17,4ke x
12. 4v t Night Warrior / (KiRa) 01.15,3ake x -- 01.17,5ke
4v o Grimlock Unia / Juhana T (RuKo) 16,6aly -- - hll
5v o In Roy's Name I Run / Rane (NaSe) 16,2a -- - hpl
4v o Radical Adrenaline / Spookiness (RDT) 16,2ake -- - hll
4v t OR'Blair Gold / (KiRa) 16,1akp-- - hpl

 

2. ryhmä; 6.3. tulokset

1. 6v o Crimson Samurai / Pertti H (RuKo) 14,2ly -- 01.13,2ke
2. 5v t Radical Like No Other / Anna (RDT) 14,1aly -- 01.13,3ke
3. 6v o Hector Wix / Henna (RaRa) 14,6ake -- 01.13,5ke
4. 4v t OR'Blood Moon / (KiRa) 15,0aly -- 01.13,5ke x
5. 5v o Autumn Gold Duán / Shavo (NaSe) 14,2 -- 01.13,5ke
6. 3v t Embrasse Moi / (KiRa) 01.14,4aly-- 01.14,1ke
7. 4v t Lily Perfect Rus / Simo E (RuKo) 14,4aly -- 01.14,3ke
8. 3v t Antidote Arrow / (KiRa) 01.15,1aly -- 01.14,3ke
9. 6v o Rjazán Isidor / Markku R (RuKo) 14,2aly -- 01.14,6ke
10. 4v t Radical Jillabran / Laura (RDT) 15,2ly -- 01.15,2ke
11. 6v t Rjazán Larísa / Jouni A (RuKo) 14,1ly -- 01.15,3ke x
12. 8v o He's My Hero / Harri (NaSe) 14,2a -- 01.15,4ke
13. 5v o Extreme Blue / Jokke U (RuKo) 14,5ly -- 01.15,5ke x
14. 3v o OR'Knock Down / (KiRa) 01.14,5aly -- 01.15,6ke
6v t Crimson Stardust / Jussi O (RuKo) 14,2aly -- - hpl

 

2. ryhmä; 14.3. tulokset

1. 6v t Rjazán Larísa / Jouni A (RuKo) 14,1ly -- 01.13,2ke
2. 8v o He's My Hero / Harri (NaSe) 14,2a -- 01.13,3ke xx
3. 3v o OR'Knock Down / (KiRa) 01.14,5aly -- 01.13,3ke x
4. 3v t Antidote Arrow / (KiRa) 01.15,1aly -- 01.13,4ke x
5. 4v t OR'Blood Moon / (KiRa) 15,0aly -- 01.13,6ke
6. 3v t Embrasse Moi / (KiRa) 01.14,4aly-- 01.14,1ke xx
7. 5v o Extreme Blue / Jokke U (RuKo) 14,5ly -- 01.14,1ke
8. 6v o Rjazán Isidor / Markku R (RuKo) 14,2aly -- 01.14,5ke
9. 6v o Hector Wix / Henna (RaRa) 14,6ake -- 01.15,2ke
10. 4v t Lily Perfect Rus / Simo E (RuKo) 14,4aly -- 01.15,2ke
11. 4v t Radical Jillabran / Laura (RDT) 15,2ly -- 01.15,4ke x
12. 5v o Autumn Gold Duán / Shavo (NaSe) 14,2 -- 01.15,5ke xx
13. 6v o Crimson Samurai / Pertti H (RuKo) 14,2ly -- 01.15,6ke xx
14. 5v t Radical Like No Other / Anna (RDT) 14,1aly -- 01.15,6ke xx
6v t Crimson Stardust / Jussi O (RuKo) 14,2aly -- - hml

 

2. ryhmä; 23.3. tulokset

1. 3v o OR'Knock Down / (KiRa) 01.14,5aly -- 01.13,1ke
2. 3v t Embrasse Moi / (KiRa) 01.14,4aly-- 01.13,3ke
3. 4v t Lily Perfect Rus / Simo E (RuKo) 14,4aly -- 01.13,5ke
4. 6v t Rjazán Larísa / Jouni A (RuKo) 14,1ly -- 01.13,5ke
5. 8v o He's My Hero / Harri (NaSe) 14,2a -- 01.14,3ke
6. 4v t Radical Jillabran / Laura (RDT) 15,2ly -- 01.14,4ke
7. 6v o Crimson Samurai / Pertti H (RuKo) 14,2ly -- 01.15,1ke xx
8. 5v t Radical Like No Other / Anna (RDT) 14,1aly -- 01.15,2ke
9. 5v o Extreme Blue / Jokke U (RuKo) 14,5ly -- 01.15,3ke
10. 5v o Autumn Gold Duán / Shavo (NaSe) 14,2 -- 01.15,3ke
11. 4v t OR'Blood Moon / (KiRa) 15,0aly -- 01.15,4ke x
12. 6v t Crimson Stardust / Jussi O (RuKo) 14,2aly -- 01.15,4ke x
13. 3v t Antidote Arrow / (KiRa) 01.15,1aly -- 01.15,4ke xx
14. 6v o Hector Wix / Henna (RaRa) 14,6ake -- 01.15,6ke
6v o Rjazán Isidor / Markku R (RuKo) 14,2aly -- - hva

 

2. ryhmä; 26.3. tulokset

1. 4v t Lily Perfect Rus / Simo E (RuKo) 14,4aly -- 01.13,1ke x
2. 3v t Antidote Arrow / (KiRa) 01.15,1aly -- 01.13,2ke x
3. 5v o Extreme Blue / Jokke U (RuKo) 14,5ly -- 01.13,3ke x
4. 5v t Radical Like No Other / Anna (RDT) 14,1aly -- 01.13,3ke
5. 4v t Radical Jillabran / Laura (RDT) 15,2ly -- 01.13,4ke x
6. 5v o Autumn Gold Duán / Shavo (NaSe) 14,2 -- 01.13,4ke x
7. 6v o Hector Wix / Henna (RaRa) 14,6ake -- 01.14,1ke xx
8. 6v o Rjazán Isidor / Markku R (RuKo) 14,2aly -- 01.14,2ke
9. 6v o Crimson Samurai / Pertti H (RuKo) 14,2ly -- 01.15,2ke x
10. 4v t OR'Blood Moon / (KiRa) 15,0aly -- 01.15,3ke xx
11. 6v t Crimson Stardust / Jussi O (RuKo) 14,2aly -- 01.15,3ke
12. 3v t Embrasse Moi / (KiRa) 01.14,4aly-- 01.15,4ke x
13. 3v o OR'Knock Down / (KiRa) 01.14,5aly -- 01.15,5ke x
14. 8v o He's My Hero / Harri (NaSe) 14,2a -- 01.15,6ke
6v t Rjazán Larísa / Jouni A (RuKo) 14,1ly -- - hpl

 


Lähtö 4: Tasoitusajo 13,9 aikaisille ja nopeammille lämminverisille 2100m

P: 2500ve - 1700ve - 1200ve - 500ve - 250ve

 

1. ryhmä; 6.3. tulokset

1. 5v o Less Is More RC / Spookiness (RDT) 13,6aly -- 01.12,1ke
2. 6v t Rjazán Galína / Pekka P (RuKo) 13,2aly -- 01.12,2ke
3. 7v t Wildbird Rus / Pekka O (RuKo) 13,2aly -- 01.12,4ke x
4. 6v t Pretty Sweet RC / Laura (RDT) 13,2aly -- 01.12,5ke x
5. 8v t Jelizavéta / Risto S (RuKo) 12,2ly -- 01.13,4ke
6. 8v o Tornado In A Box / Topi (NaSe) 13,2a -- 01.13,4ke
7. 7v t Sunzoray Duán / Irina (NaSe) 12,3a -- 01.13,4ke x
8. 9v o Global Icon / Marcus (RaRa) 12,5ake -- 01.14,1ke
9. 6v t Honey Style / (KiRa) 13,0aly -- 01.14,3ke
10. 6v t Chocoholic Cram! / Anna (RDT) 13,2aly -- 01.14,4ke
11. 8v o He Talks To Me / Henkka (NaSe) 13,1a -- 01.14,4ke
12. 7v o Oxford Rus / Markku S (RuKo) 13,4aly -- 01.14,5ke
6v o Kapiton Duán / Janne T (RuKo) 13,4aly -- - hml
9v o Ivan Iostream / Riku H (RuKo) 13,3aly -- - hpl

 

1. ryhmä; 14.3. tulokset

1. 6v t Honey Style / (KiRa) 13,0aly -- 01.12,1ke
2. 8v o Tornado In A Box / Topi (NaSe) 13,2a -- 01.12,2ke
3. 6v t Pretty Sweet RC / Laura (RDT) 13,2aly -- 01.12,4ke
4. 6v o Kapiton Duán / Janne T (RuKo) 13,4aly -- 01.12,4ke
5. 7v t Sunzoray Duán / Irina (NaSe) 12,3a -- 01.12,5ke
6. 6v t Rjazán Galína / Pekka P (RuKo) 13,2aly -- 01.12,6ke
7. 8v t Jelizavéta / Risto S (RuKo) 12,2ly -- 01.13,1ke
8. 8v o He Talks To Me / Henkka (NaSe) 13,1a -- 01.13,2ke x
9. 5v o Less Is More RC / Spookiness (RDT) 13,6aly -- 01.13,3ke
10. 9v o Ivan Iostream / Riku H (RuKo) 13,3aly -- 01.13,6ke x
11. 9v o Global Icon / Marcus (RaRa) 12,5ake -- 01.13,6ke
12. 7v o Oxford Rus / Markku S (RuKo) 13,4aly -- 01.14,2ke x
13. 7v t Wildbird Rus / Pekka O (RuKo) 13,2aly -- 01.14,5ke
6v t Chocoholic Cram! / Anna (RDT) 13,2aly -- - hml

 

1. ryhmä; 23.3. tulokset

1. 6v t Pretty Sweet RC / Laura (RDT) 13,2aly -- 01.12,2ke x
2. 6v t Chocoholic Cram! / Anna (RDT) 13,2aly -- 01.12,3ke xx
3. 7v t Sunzoray Duán / Irina (NaSe) 12,3a -- 01.12,3ke xx
4. 5v o Less Is More RC / Spookiness (RDT) 13,6aly -- 01.12,3ke
5. 7v o Oxford Rus / Markku S (RuKo) 13,4aly -- 01.12,3ke
6. 8v t Jelizavéta / Risto S (RuKo) 12,2ly -- 01.12,4ke
7. 8v o He Talks To Me / Henkka (NaSe) 13,1a -- 01.12,5ke
8. 6v o Kapiton Duán / Janne T (RuKo) 13,4aly -- 01.13,1ke x
9. 6v t Honey Style / (KiRa) 13,0aly -- 01.13,3ke
10. 9v o Global Icon / Marcus (RaRa) 12,5ake -- 01.13,3ke x
11. 8v o Tornado In A Box / Topi (NaSe) 13,2a -- 01.13,5ke
12. 7v t Wildbird Rus / Pekka O (RuKo) 13,2aly -- 01.14,2ke x
13. 6v t Rjazán Galína / Pekka P (RuKo) 13,2aly -- 01.14,3ke x
14. 9v o Ivan Iostream / Riku H (RuKo) 13,3aly -- 01.14,3ke

 

1. ryhmä; 26.3. tulokset

1. 6v t Rjazán Galína / Pekka P (RuKo) 13,2aly -- 01.12,1ke
2. 7v o Oxford Rus / Markku S (RuKo) 13,4aly -- 01.12,3ke
3. 7v t Sunzoray Duán / Irina (NaSe) 12,3a -- 01.12,3ke x
4. 6v t Chocoholic Cram! / Anna (RDT) 13,2aly -- 01.12,3ke
5. 6v t Pretty Sweet RC / Laura (RDT) 13,2aly -- 01.12,4ke
6. 6v t Honey Style / (KiRa) 13,0aly -- 01.12,5ke
7. 8v t Jelizavéta / Risto S (RuKo) 12,2ly -- 01.12,6ke
8. 9v o Global Icon / Marcus (RaRa) 12,5ake -- 01.13,2ke
9. 9v o Ivan Iostream / Riku H (RuKo) 13,3aly -- 01.13,4ke
10. 8v o He Talks To Me / Henkka (NaSe) 13,1a -- 01.13,6ke
11. 5v o Less Is More RC / Spookiness (RDT) 13,6aly -- 01.14,2ke
12. 6v o Kapiton Duán / Janne T (RuKo) 13,4aly -- 01.14,3ke
13. 7v t Wildbird Rus / Pekka O (RuKo) 13,2aly -- 01.14,5ke x
8v o Tornado In A Box / Topi (NaSe) 13,2a -- - hpl

 

2. ryhmä; 6.3. tulokset

1. 9v t Wiggle Wiggle / Dimma (RaRa) 10,3aly -- 01.12,1ke
2. 9v o Hello Venus / Joel (RaRa) 11,9aly -- 01.12,2ke
3. 11v t Honey Queen Derby / Henry (RaRa) 12,0aly -- 01.12,3ke
4. 10v o Czar Stanislov / Janne U (RuKo) 12,2aly -- 01.12,4ke
5. 7v o Bennet Cram! / Auli (RDT) 11,9ly -- 01.12,4ke
6. 8v t Pompeji / Lily (RaRa) 11,9aly -- 01.13,1ke x
7. 7v t Caribbean Cocoon / Harri P (RuKo) 12,1aly -- 01.13,3ke
8. 7v o Radical Wailord / Inka (RDT) 11,1aly -- 01.13,3ke
9. 7v o Demonic Foxy / Siina (RDT) 11,9aly -- 01.13,4ke x
10. 8v t Radical Perfection / Taina (RDT) 11,1aly -- 01.13,5ke xx
7v t Tik Tik Boom RC / Emmi (RDT) 12,1aly -- - hll
6v t Imperial Ach / Piia (RDT) 11,6aly -- - hpl

 

2. ryhmä; 14.3. tulokset

1. 7v t Caribbean Cocoon / Harri P (RuKo) 12,1aly -- 01.12,1ke
2. 6v t Imperial Ach / Piia (RDT) 11,6aly -- 01.12,2ke xx
3. 11v t Honey Queen Derby / Henry (RaRa) 12,0aly -- 01.12,3ke xx
4. 7v o Demonic Foxy / Siina (RDT) 11,9aly -- 01.12,3ke
5. 8v t Radical Perfection / Taina (RDT) 11,1aly -- 01.12,4ke
6. 7v o Radical Wailord / Inka (RDT) 11,1aly -- 01.12,5ke
7. 9v o Hello Venus / Joel (RaRa) 11,9aly -- 01.13,1ke xx
8. 10v o Czar Stanislov / Janne U (RuKo) 12,2aly -- 01.13,1ke
9. 7v t Tik Tik Boom RC / Emmi (RDT) 12,1aly -- 01.13,2ke
10. 9v t Wiggle Wiggle / Dimma (RaRa) 10,3aly -- 01.13,4ke x
11. 7v o Bennet Cram! / Auli (RDT) 11,9ly -- 01.13,5ke x
8v t Pompeji / Lily (RaRa) 11,9aly -- - hll

 

2. ryhmä; 23.3. tulokset

1. 10v o Czar Stanislov / Janne U (RuKo) 12,2aly -- 01.12,2ke
2. 11v t Honey Queen Derby / Henry (RaRa) 12,0aly -- 01.12,3ke xx
3. 8v t Radical Perfection / Taina (RDT) 11,1aly -- 01.12,5ke
4. 7v o Radical Wailord / Inka (RDT) 11,1aly -- 01.12,5ke
5. 8v t Pompeji / Lily (RaRa) 11,9aly -- 01.13,1ke
6. 7v t Tik Tik Boom RC / Emmi (RDT) 12,1aly -- 01.13,3ke
7. 7v o Demonic Foxy / Siina (RDT) 11,9aly -- 01.13,4ke
8. 9v t Wiggle Wiggle / Dimma (RaRa) 10,3aly -- 01.13,5ke
9. 7v t Caribbean Cocoon / Harri P (RuKo) 12,1aly -- 01.13,5ke
10. 9v o Hello Venus / Joel (RaRa) 11,9aly -- 01.13,5ke
7v o Bennet Cram! / Auli (RDT) 11,9ly -- - hpl
6v t Imperial Ach / Piia (RDT) 11,6aly -- - hml

 

2. ryhmä; 26.3. tulokset

1. 7v t Tik Tik Boom RC / Emmi (RDT) 12,1aly -- 01.12,2ke
2. 10v o Czar Stanislov / Janne U (RuKo) 12,2aly -- 01.12,3ke
3. 7v o Demonic Foxy / Siina (RDT) 11,9aly -- 01.12,3ke
4. 7v o Radical Wailord / Inka (RDT) 11,1aly -- 01.12,3ke
5. 8v t Radical Perfection / Taina (RDT) 11,1aly -- 01.12,4ke x
6. 8v t Pompeji / Lily (RaRa) 11,9aly -- 01.12,4ke xx
7. 9v t Wiggle Wiggle / Dimma (RaRa) 10,3aly -- 01.12,6ke x
8. 7v t Caribbean Cocoon / Harri P (RuKo) 12,1aly -- 01.13,2ke x
9. 7v o Bennet Cram! / Auli (RDT) 11,9ly -- 01.13,4ke x
10. 11v t Honey Queen Derby / Henry (RaRa) 12,0aly -- 01.13,4ke
9v o Hello Venus / Joel (RaRa) 11,9aly -- - hll
6v t Imperial Ach / Piia (RDT) 11,6aly -- - hml

 


Lähtö 5: Tasoitusajo 3v kylmäverisille 2100m

P: 800ve - 400ve - 200ve - 100ve - 80ve

 

1. ryhmä; 6.3. tulokset

1. 3v t NRL Penninvenyttäjä / Lennu (NaSe) ilm kl -- 01.39,4ke
2. 3v t NRL Vimmakas / Ville (NaSe) ilm kl -- 01.40,2ke x
3. 3v t NRL Camilla / Milla (NaSe) ilm kl -- 01.40,3ke
4. 3v o NRL Kroisos / Keni (NaSe) ilm kl -- 01.40,6ke
5. 3v o NRL Uiniva / Urho (NaSe) ilm kl -- 01.41,1ke xx
6. 3v t NRL Noitavaino / Vieno (NaS) ilm kl -- 01.41,2ke
7. 3v o NRL Kalmakuva / Kalle (NaSe) ilm kl 01.42,2ke xx
8. 3v t NRL Naamarikuningatar / Shavo (NaSe) ilm kl -- 01.42,2ke x
9. 3v t NRL Velmuilija / Lilja (NaS) ilm kl -- 01.42,2ke
10. 3v t NRL Näpistäjä / Nina (NaSe) ilm kl -- 01.42,4ke
11. 3v t NRL Popkorni / Paula (NaSe) ilm kl -- 01.43,2ke x
12. 3v o Valfrid Rávgar / Pekko R (RuKo) ei enn -- 01.43,2ke x
13. 3v t NRL Varjotaika / Jonna (NaSe) ilm kl -- 01.43,2ke
14. 3v t NRL Valster / Terhi (NaSe) ilm kl -- 01.43,2ke xx
15. 3v t NRL Unikaveri / Kia (NaSe) ilm kl -- 01.43,4ke
3v t NRL Palkkio / Pertti (NaSe) ilm kl -- - hll

 

1. ryhmä; 14.3. tulokset

1. 3v o NRL Uiniva / Urho (NaSe) ilm kl -- 01.39,1ke
2. 3v t NRL Camilla / Milla (NaSe) ilm kl -- 01.39,2ke
3. 3v o Valfrid Rávgar / Pekko R (RuKo) ei enn -- 01.39,2ke
4. 3v t NRL Velmuilija / Lilja (NaS) ilm kl -- 01.39,2ke x
5. 3v t NRL Noitavaino / Vieno (NaS) ilm kl -- 01.39,3ke
6. 3v t NRL Palkkio / Pertti (NaSe) ilm kl -- 01.39,5ke
7. 3v t NRL Naamarikuningatar / Shavo (NaSe) ilm kl -- 01.39,5ke
8. 3v o NRL Kroisos / Keni (NaSe) ilm kl -- 01.39,5ke
9. 3v t NRL Valster / Terhi (NaSe) ilm kl -- 01.40,2ke x
10. 3v t NRL Popkorni / Paula (NaSe) ilm kl -- 01.41,2ke
11. 3v t NRL Varjotaika / Jonna (NaSe) ilm kl -- 01.41,2ke
12. 3v t NRL Näpistäjä / Nina (NaSe) ilm kl -- 01.41,4ke
13. 3v t NRL Penninvenyttäjä / Lennu (NaSe) ilm kl -- 01.41,5ke
14. 3v o NRL Kalmakuva / Kalle (NaSe) ilm kl 01.42,3ke
15. 3v t NRL Unikaveri / Kia (NaSe) ilm kl -- 01.42,5ke
16. 3v t NRL Vimmakas / Ville (NaSe) ilm kl -- 01.42,5ke x

 

1. ryhmä; 23.3. tulokset

1. 3v t NRL Noitavaino / Vieno (NaS) ilm kl -- 01.39,2ke
2. 3v o Valfrid Rávgar / Pekko R (RuKo) ei enn -- 01.39,3ke x
3. 3v t NRL Camilla / Milla (NaSe) ilm kl -- 01.39,5ke x
4. 3v o NRL Kalmakuva / Kalle (NaSe) ilm kl 01.40,2ke
5. 3v o NRL Kroisos / Keni (NaSe) ilm kl -- 01.40,2ke
6. 3v t NRL Varjotaika / Jonna (NaSe) ilm kl -- 01.40,3ke
7. 3v t NRL Popkorni / Paula (NaSe) ilm kl -- 01.40,6ke
8. 3v t NRL Naamarikuningatar / Shavo (NaSe) ilm kl -- 01.41,1ke
9. 3v t NRL Valster / Terhi (NaSe) ilm kl -- 01.41,5ke
10. 3v t NRL Näpistäjä / Nina (NaSe) ilm kl -- 01.41,6ke
11. 3v o NRL Uiniva / Urho (NaSe) ilm kl -- 01.42,3ke
12. 3v t NRL Penninvenyttäjä / Lennu (NaSe) ilm kl -- 01.42,4ke
13. 3v t NRL Vimmakas / Ville (NaSe) ilm kl -- 01.42,5ke
14. 3v t NRL Palkkio / Pertti (NaSe) ilm kl -- 01.42,6ke
3v t NRL Velmuilija / Lilja (NaS) ilm kl -- - hml
3v t NRL Unikaveri / Kia (NaSe) ilm kl -- - hll

 

1. ryhmä; 26.3. tulokset

1. 3v t NRL Vimmakas / Ville (NaSe) ilm kl -- 01.39,2ke
2. 3v t NRL Varjotaika / Jonna (NaSe) ilm kl -- 01.39,3ke
3. 3v t NRL Camilla / Milla (NaSe) ilm kl -- 01.39,4ke x
4. 3v t NRL Näpistäjä / Nina (NaSe) ilm kl -- 01.39,6ke
5. 3v t NRL Naamarikuningatar / Shavo (NaSe) ilm kl -- 01.40,2ke
6. 3v o Valfrid Rávgar / Pekko R (RuKo) ei enn -- 01.40,6ke xx
7. 3v t NRL Valster / Terhi (NaSe) ilm kl -- 01.41,3ke
8. 3v t NRL Popkorni / Paula (NaSe) ilm kl -- 01.41,5ke
9. 3v t NRL Penninvenyttäjä / Lennu (NaSe) ilm kl -- 01.41,6ke x
10. 3v t NRL Velmuilija / Lilja (NaS) ilm kl -- 01.42,2ke x
11. 3v o NRL Uiniva / Urho (NaSe) ilm kl -- 01.42,3ke
12. 3v t NRL Noitavaino / Vieno (NaS) ilm kl -- 01.43,2ke
13. 3v t NRL Unikaveri / Kia (NaSe) ilm kl -- 01.43,2ke x
14. 3v o NRL Kalmakuva / Kalle (NaSe) ilm kl 01.43,3ke
15. 3v o NRL Kroisos / Keni (NaSe) ilm kl -- 01.43,6ke
3v t NRL Palkkio / Pertti (NaSe) ilm kl -- - hml

 

2. ryhmä; 6.3. tulokset

1. 3v t Juoksijan Tytär / (KiRa) 01.42,5ke -- 01.37,1ke
2. 3v t NRL Joutuisa / Satu (NaSe) ilm kl -- 01.37,3ke
3. 3v t Luminami / (KiRa) 01.42,5ke -- 01.37,5ke xx
4. 3v t Ohotankärhö / Helena (HCT) 42,3aly -- 01.37,6ke
5. 3v o Narrilaivan Huikee / Laura (RDT) 46,5ke -- 01.38,2ke
6. 3v o Sølv's Jokerikortti / (KiRa) 01.42,2ke -- 01.38,3ke
7. 3v t Rahkatar / (KiRa) 01.43,4ke -- 01.38,5ke
8. 3v o Salamansyöjä / Björne (HCT) 42,2aly -- 01.39,3ke xx
9. 3v o NRL Tuskane / Tero (NaSe) ilm kl -- 01.39,3ke
10. 3v t Guen Vilusukka / Anna (RDT) 45,9ke -- 01.39,4ke
11. 3v t Sølv's Tulikide / (KiRa) 01.42,6aly -- 01.39,4ke
12. 3v t. K.R. Susiraja / M. Filppula (KiRi) 44,3-- 01.41,4ke
13. 3v o Narrilaivan Khaba / Kapa (NaSe) ilm kl -- 01.41,5ke
3v t NRL Keijusalama / Keijo (NaSe) ilm kl -- - hpl
3v o Styrbjörn / Johan (HCT) 49,5ke -- - hpl
3v o Guen Ikiraivo / Spookiness (RDT) 48,3ke -- - hll

 

2. ryhmä; 14.3. tulokset

1. 3v t Juoksijan Tytär / (KiRa) 01.42,5ke -- 01.37,1ke
2. 3v o Narrilaivan Huikee / Laura (RDT) 46,5ke -- 01.37,5ke
3. 3v o Sølv's Jokerikortti / (KiRa) 01.42,2ke -- 01.37,5ke xx
4. 3v o Guen Ikiraivo / Spookiness (RDT) 48,3ke -- 01.38,2ke x
5. 3v t Sølv's Tulikide / (KiRa) 01.42,6aly -- 01.38,3ke xx
6. 3v t. K.R. Susiraja / M. Filppula (KiRi) 44,3-- 01.38,5ke
7. 3v t Ohotankärhö / Helena (HCT) 42,3aly -- 01.38,6ke
8. 3v o Narrilaivan Khaba / Kapa (NaSe) ilm kl -- 01.39,2ke
9. 3v t Luminami / (KiRa) 01.42,5ke -- 01.39,2ke
10. 3v o Salamansyöjä / Björne (HCT) 42,2aly -- 01.39,3ke
11. 3v t NRL Joutuisa / Satu (NaSe) ilm kl -- 01.40,1ke
12. 3v o Styrbjörn / Johan (HCT) 49,5ke -- 01.40,2ke xx
13. 3v t Guen Vilusukka / Anna (RDT) 45,9ke -- 01.41,3ke
14. 3v t Rahkatar / (KiRa) 01.43,4ke -- 01.41,4ke xx
15. 3v o NRL Tuskane / Tero (NaSe) ilm kl -- 01.41,4ke xx
3v t NRL Keijusalama / Keijo (NaSe) ilm kl -- - hml

 

2. ryhmä; 23.3. tulokset

1. 3v t Sølv's Tulikide / (KiRa) 01.42,6aly -- 01.37,3ke x
2. 3v t Guen Vilusukka / Anna (RDT) 45,9ke -- 01.37,4ke
3. 3v o Sølv's Jokerikortti / (KiRa) 01.42,2ke -- 01.37,6ke xx
4. 3v o Styrbjörn / Johan (HCT) 49,5ke -- 01.38,3ke
5. 3v t NRL Keijusalama / Keijo (NaSe) ilm kl -- 01.38,5ke x
6. 3v t NRL Joutuisa / Satu (NaSe) ilm kl -- 01.39,2ke
7. 3v o Salamansyöjä / Björne (HCT) 42,2aly -- 01.39,2ke
8. 3v t Ohotankärhö / Helena (HCT) 42,3aly -- 01.39,3ke
9. 3v o Narrilaivan Khaba / Kapa (NaSe) ilm kl -- 01.39,5ke
10. 3v t Juoksijan Tytär / (KiRa) 01.42,5ke -- 01.40,3ke
11. 3v t. K.R. Susiraja / M. Filppula (KiRi) 44,3-- 01.40,5ke
12. 3v t Luminami / (KiRa) 01.42,5ke -- 01.40,5ke
13. 3v o Guen Ikiraivo / Spookiness (RDT) 48,3ke -- 01.40,6ke x
14. 3v t Rahkatar / (KiRa) 01.43,4ke -- 01.41,1ke
15. 3v o Narrilaivan Huikee / Laura (RDT) 46,5ke -- 01.41,5ke x
3v o NRL Tuskane / Tero (NaSe) ilm kl -- - hpl

 

2. ryhmä; 26.3. tulokset

1. 3v o Guen Ikiraivo / Spookiness (RDT) 48,3ke -- 01.37,1ke
2. 3v t NRL Keijusalama / Keijo (NaSe) ilm kl -- 01.37,3ke
3. 3v o Narrilaivan Khaba / Kapa (NaSe) ilm kl -- 01.37,3ke xx
4. 3v o NRL Tuskane / Tero (NaSe) ilm kl -- 01.37,4ke
5. 3v o Sølv's Jokerikortti / (KiRa) 01.42,2ke -- 01.37,5ke
6. 3v t NRL Joutuisa / Satu (NaSe) ilm kl -- 01.38,5ke xx
7. 3v o Narrilaivan Huikee / Laura (RDT) 46,5ke -- 01.38,6ke
8. 3v o Salamansyöjä / Björne (HCT) 42,2aly -- 01.39,1ke
9. 3v t. K.R. Susiraja / M. Filppula (KiRi) 44,3-- 01.39,5ke x
10. 3v t Rahkatar / (KiRa) 01.43,4ke -- 01.40,4ke
11. 3v t Juoksijan Tytär / (KiRa) 01.42,5ke -- 01.40,4ke
12. 3v t Luminami / (KiRa) 01.42,5ke -- 01.40,6ke
13. 3v t Sølv's Tulikide / (KiRa) 01.42,6aly -- 01.41,2ke
14. 3v t Ohotankärhö / Helena (HCT) 42,3aly -- 01.41,2ke
15. 3v t Guen Vilusukka / Anna (RDT) 45,9ke -- 01.41,3ke
3v o Styrbjörn / Johan (HCT) 49,5ke -- - hll

 

3. ryhmä; 6.3. tulokset

1. 3v t Ruskon Felicia / Heikki P (RuKo) 37,4ake -- 01.33,2ke
2. 3v t. Sølv's Murheprinsessa / A. Elo (KiRi) 30,5 -- 01.33,4ke
3. 3v o Ruskon Untamo / Onni U (RuKo) 38,1ake -- 01.33,4ke xx
4. 3v o Duanin Pessimisti / (KiRa) 01.40,3ake-- 01.34,2ke
5. 3v t Herttakaksikko / Mikael (HCT) 40,2ake -- 01.36,6ke x
6. 3v o Pyriitti / (KiRa) 01.41,3ake -- 01.37,2ke
7. 3v t Sølv's Harha Komennus / (KiRa) 01.41,5aly -- 01.37,3ke
8. 3v o Narrilaivan Palapeli / Emmi (RDT) 40,1ly -- 01.37,3ke
9. 3v t Sølv's Uneton Helmi / (KiRa) 01.41,3aly-- 01.37,5ke
10. 3v o Ruskon Kurko / Make P (RuKo) 37,2ake -- 01.38,3ke x
11. 3v o Kanteleen Kahviaddikti / Wallace (HCT) 41,1aly -- 01.38,5ke xx
12. 3v o. K.Wigu / K. Ahomaa (KiRi) 30,6 -- 01.38,6ke
13. 3v t Paukkumaissi / Rut (HCT) 38,1aly -- 01.39,4ke
3v o Lörppö Lämäri / (KiRa) 01.41,3ake xx -- - hpl
3v t Ruskon Ragnatar / Jere T (RuKo) 38,6ke -- - hpl

 

3. ryhmä; 14.3. tulokset

1. 3v o Duanin Pessimisti / (KiRa) 01.40,3ake-- 01.33,2ke x
2. 3v t Sølv's Harha Komennus / (KiRa) 01.41,5aly -- 01.33,3ke
3. 3v t Herttakaksikko / Mikael (HCT) 40,2ake -- 01.34,5ke x
4. 3v t Ruskon Ragnatar / Jere T (RuKo) 38,6ke -- 01.34,6ke x
5. 3v o. K.Wigu / K. Ahomaa (KiRi) 30,6 -- 01.35,6ke
6. 3v o Pyriitti / (KiRa) 01.41,3ake -- 01.36,6ke
7. 3v o Lörppö Lämäri / (KiRa) 01.41,3ake xx -- 01.36,6ke
8. 3v o Ruskon Untamo / Onni U (RuKo) 38,1ake -- 01.37,2ke
9. 3v t Paukkumaissi / Rut (HCT) 38,1aly -- 01.37,2ke
10. 3v o Narrilaivan Palapeli / Emmi (RDT) 40,1ly -- 01.37,2ke
11. 3v t. Sølv's Murheprinsessa / A. Elo (KiRi) 30,5 -- 01.38,3ke
12. 3v t Ruskon Felicia / Heikki P (RuKo) 37,4ake -- 01.38,4ke x
13. 3v t Sølv's Uneton Helmi / (KiRa) 01.41,3aly-- 01.38,5ke
14. 3v o Kanteleen Kahviaddikti / Wallace (HCT) 41,1aly -- 01.39,2ke x
3v o Ruskon Kurko / Make P (RuKo) 37,2ake -- - hll

 

3. ryhmä; 23.3. tulokset

1. 3v t. Sølv's Murheprinsessa / A. Elo (KiRi) 30,5 -- 01.33,3ke xx
2. 3v t Sølv's Uneton Helmi / (KiRa) 01.41,3aly-- 01.33,5ke
3. 3v o Pyriitti / (KiRa) 01.41,3ake -- 01.33,5ke
4. 3v o Narrilaivan Palapeli / Emmi (RDT) 40,1ly -- 01.33,6ke
5. 3v o Duanin Pessimisti / (KiRa) 01.40,3ake-- 01.34,5ke
6. 3v t Ruskon Ragnatar / Jere T (RuKo) 38,6ke -- 01.35,2ke x
7. 3v o Ruskon Kurko / Make P (RuKo) 37,2ake -- 01.35,2ke xx
8. 3v t Paukkumaissi / Rut (HCT) 38,1aly -- 01.36,2ke
9. 3v o. K.Wigu / K. Ahomaa (KiRi) 30,6 -- 01.36,2ke
10. 3v t Ruskon Felicia / Heikki P (RuKo) 37,4ake -- 01.37,3ke
11. 3v o Lörppö Lämäri / (KiRa) 01.41,3ake xx -- 01.37,4ke
12. 3v t Sølv's Harha Komennus / (KiRa) 01.41,5aly -- 01.37,4ke
13. 3v t Herttakaksikko / Mikael (HCT) 40,2ake -- 01.38,3ke
14. 3v o Ruskon Untamo / Onni U (RuKo) 38,1ake -- 01.38,3ke
3v o Kanteleen Kahviaddikti / Wallace (HCT) 41,1aly -- - hpl

 

3. ryhmä; 26.3. tulokset

1. 3v o Narrilaivan Palapeli / Emmi (RDT) 40,1ly -- 01.33,2ke
2. 3v o Kanteleen Kahviaddikti / Wallace (HCT) 41,1aly -- 01.33,3ke
3. 3v o Pyriitti / (KiRa) 01.41,3ake -- 01.33,5ke
4. 3v t Ruskon Felicia / Heikki P (RuKo) 37,4ake -- 01.35,5ke x
5. 3v t Sølv's Harha Komennus / (KiRa) 01.41,5aly -- 01.37,1ke
6. 3v o. K.Wigu / K. Ahomaa (KiRi) 30,6 -- 01.38,3ke
7. 3v t. Sølv's Murheprinsessa / A. Elo (KiRi) 30,5 -- 01.38,3ke
8. 3v o Ruskon Untamo / Onni U (RuKo) 38,1ake -- 01.38,4ke
9. 3v t Ruskon Ragnatar / Jere T (RuKo) 38,6ke -- 01.38,5ke x
10. 3v t Paukkumaissi / Rut (HCT) 38,1aly -- 01.38,5ke x
11. 3v o Duanin Pessimisti / (KiRa) 01.40,3ake-- 01.39,1ke
12. 3v o Lörppö Lämäri / (KiRa) 01.41,3ake xx -- 01.39,5ke
13. 3v o Ruskon Kurko / Make P (RuKo) 37,2ake -- 01.39,5ke xx
3v t Sølv's Uneton Helmi / (KiRa) 01.41,3aly-- - hpl
3v t Herttakaksikko / Mikael (HCT) 40,2ake -- - hll

 


Lähtö 6: Tasoitusajo 28,0 aikaisille ja hitaammille kylmäverisille 2100m

P: 1200ve - 800ve - 600ve - 300ve - 120ve

 

1. ryhmä; 6.3. tulokset

1. 4v t Makia / Julia (ILY) 37,3aly -- 01.31,1ke x
2. 4v o Kujeilijan Tulikettu / Nestori (HCT) 34,5ake -- 01.31,3ke
3. 4v t Saturiina / Mika (ILY) 35,2aly -- 01.31,3ke
4. 4v o Pesukonepäällikkö / Tuula (HCT) 34,2ake -- 01.31,5ke
5. 4v t Lesken Lumous / Anna (ILY) 35,1aly -- 01.31,6ke
6. 4v o Kalman Karkottaja / Janne (ILY) 35,2aly -- 01.32,3ke
7. 4v o Valkoinen Valhe / Melina (ILY) 35,2aly -- 01.32,4ke
8. 4v o Yllytyshullu / Joel (ILY) 36,4ake -- 01.32,5ke
9. 4v t Kanteleen Karkkilakko / Tahvo (HCT) 35,2aly -- 01.33,2ke
10. 4v t Aikakauden Kuolemanvalssi / (KiRa) 34,6ake -- 01.33,3ke xx
11. 4v t Tervalehdon Lumitaika / Lilja (HCT) 34,4ake -- 01.33,3ke
12. 4v o Unelmien Virtuoosi / Inka (HCT) 32,3ake -- 01.33,4ke
4v t Topakan Rakkauspakkaus / Sofia (HCT) 35,5aly -- - hpl

 

1. ryhmä; 14.3. tulokset

1. 4v o Yllytyshullu / Joel (ILY) 36,4ake -- 01.31,2ke
2. 4v t Kanteleen Karkkilakko / Tahvo (HCT) 35,2aly -- 01.31,2ke
3. 4v t Topakan Rakkauspakkaus / Sofia (HCT) 35,5aly -- 01.31,3ke
4. 4v t Saturiina / Mika (ILY) 35,2aly -- 01.31,3ke
5. 4v t Makia / Julia (ILY) 37,3aly -- 01.31,4ke
6. 4v t Lesken Lumous / Anna (ILY) 35,1aly -- 01.31,5ke x
7. 4v o Unelmien Virtuoosi / Inka (HCT) 32,3ake -- 01.31,6ke
8. 4v o Kujeilijan Tulikettu / Nestori (HCT) 34,5ake -- 01.32,2ke
9. 4v t Tervalehdon Lumitaika / Lilja (HCT) 34,4ake -- 01.32,3ke x
10. 4v o Pesukonepäällikkö / Tuula (HCT) 34,2ake -- 01.32,4ke
11. 4v t Aikakauden Kuolemanvalssi / (KiRa) 34,6ake -- 01.33,3ke
12. 4v o Valkoinen Valhe / Melina (ILY) 35,2aly -- 01.33,3ke
13. 4v o Kalman Karkottaja / Janne (ILY) 35,2aly -- 01.33,4ke

 

1. ryhmä; 23.3. tulokset

1. 4v t Topakan Rakkauspakkaus / Sofia (HCT) 35,5aly -- 01.31,2ke x
2. 4v t Aikakauden Kuolemanvalssi / (KiRa) 34,6ake -- 01.31,3ke xx
3. 4v t Saturiina / Mika (ILY) 35,2aly -- 01.31,5ke
4. 4v t Kanteleen Karkkilakko / Tahvo (HCT) 35,2aly -- 01.31,5ke x
5. 4v o Kujeilijan Tulikettu / Nestori (HCT) 34,5ake -- 01.32,3ke
6. 4v o Pesukonepäällikkö / Tuula (HCT) 34,2ake -- 01.32,3ke
7. 4v t Makia / Julia (ILY) 37,3aly -- 01.33,1ke x
8. 4v o Valkoinen Valhe / Melina (ILY) 35,2aly -- 01.33,3ke
9. 4v t Lesken Lumous / Anna (ILY) 35,1aly -- 01.33,3ke
10. 4v o Yllytyshullu / Joel (ILY) 36,4ake -- 01.33,3ke
11. 4v t Tervalehdon Lumitaika / Lilja (HCT) 34,4ake -- 01.33,4ke
12. 4v o Unelmien Virtuoosi / Inka (HCT) 32,3ake -- 01.33,4ke x
4v o Kalman Karkottaja / Janne (ILY) 35,2aly -- - hml

 

1. ryhmä; 26.3. tulokset

1. 4v t Lesken Lumous / Anna (ILY) 35,1aly -- 01.31,1ke
2. 4v t Tervalehdon Lumitaika / Lilja (HCT) 34,4ake -- 01.31,2ke
3. 4v o Kujeilijan Tulikettu / Nestori (HCT) 34,5ake -- 01.31,4ke
4. 4v o Pesukonepäällikkö / Tuula (HCT) 34,2ake -- 01.31,4ke
5. 4v o Unelmien Virtuoosi / Inka (HCT) 32,3ake -- 01.31,5ke x
6. 4v t Makia / Julia (ILY) 37,3aly -- 01.31,6ke xx
7. 4v o Valkoinen Valhe / Melina (ILY) 35,2aly -- 01.32,2ke
8. 4v t Aikakauden Kuolemanvalssi / (KiRa) 34,6ake -- 01.32,3ke
9. 4v o Yllytyshullu / Joel (ILY) 36,4ake -- 01.32,4ke
10. 4v t Topakan Rakkauspakkaus / Sofia (HCT) 35,5aly -- 01.32,4ke
11. 4v o Kalman Karkottaja / Janne (ILY) 35,2aly -- 01.33,5ke
4v t Kanteleen Karkkilakko / Tahvo (HCT) 35,2aly -- - hpl
4v t Saturiina / Mika (ILY) 35,2aly -- - hml

 

2. ryhmä; 6.3. tulokset

1. 4v o Ruskon Habanero / Denis F (RuKo) 30,3ly -- 01.29,2ke xx
2. 4v t Duanin Kultapiisku / Laura (RDT) 31,4ly -- 01.29,3ke
3. 4v t Pompeji Systeemi / Spookiness (RDT) 32,3aly -- 01.29,3ke
4. 4v t Jokaradan Harmi / (KiRa) 28,5ake -- 01.29,3ke x
5. 4v t Ruskon Neilikka / Markku S (RuKo) 31,1ly -- 01.29,5ke
6. 4v o Sølv's Nirvanan Sasu / (KiRa) 01.28,1aly-- 01.30,2ke
7. 4v o Saltan Huurteinen / Anna (RDT) 31,2ly -- 01.30,3ke x
8. 4v o Sølv's Mielen Hairahdus / (KiRa) 01.28,4akp-- 01.30,6ke
9. 5v t Kukkanen / Janne (RaRa) 31,1ake -- 01.31,3ke
10. 4v t Woimamimmi / Jukka H (RuKo) 30,3ly -- 01.31,3ke
11. 4v t Sähkötys / Alisa (RaRa) 32,3ake -- 01.31,5ke
4v o Järndäldens Polkagris / Ville P (RuKo) 32,2ly -- - hpl

 

2. ryhmä; 14.3. tulokset

1. 4v o Sølv's Mielen Hairahdus / (KiRa) 01.28,4akp-- 01.29,1ke
2. 4v o Sølv's Nirvanan Sasu / (KiRa) 01.28,1aly-- 01.29,2ke
3. 5v t Kukkanen / Janne (RaRa) 31,1ake -- 01.29,3ke x
4. 4v t Ruskon Neilikka / Markku S (RuKo) 31,1ly -- 01.29,5ke
5. 4v t Woimamimmi / Jukka H (RuKo) 30,3ly -- 01.30,1ke
6. 4v t Duanin Kultapiisku / Laura (RDT) 31,4ly -- 01.30,3ke
7. 4v o Ruskon Habanero / Denis F (RuKo) 30,3ly -- 01.30,4ke x
8. 4v o Saltan Huurteinen / Anna (RDT) 31,2ly -- 01.30,4ke x
9. 4v o Järndäldens Polkagris / Ville P (RuKo) 32,2ly -- 01.30,4ke
10. 4v t Pompeji Systeemi / Spookiness (RDT) 32,3aly -- 01.31,1ke xx
11. 4v t Jokaradan Harmi / (KiRa) 28,5ake -- 01.31,5ke
12. 4v t Sähkötys / Alisa (RaRa) 32,3ake -- 01.31,5ke

 

2. ryhmä; 23.3. tulokset

1. 4v o Saltan Huurteinen / Anna (RDT) 31,2ly -- 01.29,3ke
2. 4v o Järndäldens Polkagris / Ville P (RuKo) 32,2ly -- 01.29,3ke
3. 4v o Sølv's Nirvanan Sasu / (KiRa) 01.28,1aly-- 01.29,3ke
4. 4v t Sähkötys / Alisa (RaRa) 32,3ake -- 01.29,4ke
5. 5v t Kukkanen / Janne (RaRa) 31,1ake -- 01.29,5ke
6. 4v o Ruskon Habanero / Denis F (RuKo) 30,3ly -- 01.29,5ke
7. 4v t Pompeji Systeemi / Spookiness (RDT) 32,3aly -- 01.29,6ke
8. 4v t Woimamimmi / Jukka H (RuKo) 30,3ly -- 01.30,2ke
9. 4v t Jokaradan Harmi / (KiRa) 28,5ake -- 01.30,2ke x
10. 4v o Sølv's Mielen Hairahdus / (KiRa) 01.28,4akp-- 01.30,3ke
11. 4v t Ruskon Neilikka / Markku S (RuKo) 31,1ly -- 01.30,4ke
12. 4v t Duanin Kultapiisku / Laura (RDT) 31,4ly -- 01.31,5ke x

 

2. ryhmä; 26.3. tulokset

1. 4v o Sølv's Mielen Hairahdus / (KiRa) 01.28,4akp-- 01.29,4ke
2. 4v o Sølv's Nirvanan Sasu / (KiRa) 01.28,1aly-- 01.29,5ke x
3. 4v o Järndäldens Polkagris / Ville P (RuKo) 32,2ly -- 01.29,6ke
4. 5v t Kukkanen / Janne (RaRa) 31,1ake -- 01.30,2ke x
5. 4v t Pompeji Systeemi / Spookiness (RDT) 32,3aly -- 01.30,4ke
6. 4v o Ruskon Habanero / Denis F (RuKo) 30,3ly -- 01.30,4ke x
7. 4v t Woimamimmi / Jukka H (RuKo) 30,3ly -- 01.30,4ke
8. 4v o Saltan Huurteinen / Anna (RDT) 31,2ly -- 01.31,3ke
9. 4v t Duanin Kultapiisku / Laura (RDT) 31,4ly -- 01.31,4ke
10. 4v t Ruskon Neilikka / Markku S (RuKo) 31,1ly -- 01.31,4ke xx
4v t Sähkötys / Alisa (RaRa) 32,3ake -- - hml
4v t Jokaradan Harmi / (KiRa) 28,5ake -- - hll

 

3. ryhmä; 6.3. tulokset

1. 6v t Benägen NRL / Nanna (NaSe) 28,3a -- 01.27,1ke
2. 5v t Nattfjäril / Heikki P (RuKo) 30,3ly -- 01.27,6ke
3. 6v t Arvuuttaja RC / Netta (RDT) 29,2aly -- 01.28,5ke
4. 5v t. Kekan Kvartaali / B. Melker (KiRi) 28,2 -- 01.28,6ke
5. 5v t Ruskon Uinahdus / Jani U (RuKo) 30,2ly -- 01.29,1ke
6. 5v t Draupnir Snilli / Heimo T (RuKo) 31,2ly -- 01.29,3ke
7. 5v t Radikalin Keruutar / Miina (RDT) 30,4aly -- 01.29,5ke xx
8. 6v t Hildr NRL / Eija (NaSe) 30,2 -- 01.29,5ke xx
9. 6v t Sinkosinko / Sinna (NaSe) 29,9 -- 01.29,5ke
10. 5v o Kuningasjätkä RC / Emmi (RDT) 30,5aly -- 01.29,5ke
5v o Bergthor / Simo T (RuKo) 30,3ly -- - hml

 

3. ryhmä; 14.3. tulokset

1. 5v t. Kekan Kvartaali / B. Melker (KiRi) 28,2 -- 01.27,2ke x
2. 5v o Bergthor / Simo T (RuKo) 30,3ly -- 01.27,3ke
3. 6v t Hildr NRL / Eija (NaSe) 30,2 -- 01.27,4ke
4. 5v t Radikalin Keruutar / Miina (RDT) 30,4aly -- 01.27,5ke
5. 6v t Benägen NRL / Nanna (NaSe) 28,3a -- 01.27,5ke
6. 5v t Ruskon Uinahdus / Jani U (RuKo) 30,2ly -- 01.28,3ke
7. 6v t Sinkosinko / Sinna (NaSe) 29,9 -- 01.29,1ke
8. 6v t Arvuuttaja RC / Netta (RDT) 29,2aly -- 01.29,3ke
9. 5v t Draupnir Snilli / Heimo T (RuKo) 31,2ly -- 01.29,4ke
10. 5v t Nattfjäril / Heikki P (RuKo) 30,3ly -- 01.29,5ke x
5v o Kuningasjätkä RC / Emmi (RDT) 30,5aly -- - hpl

 

3. ryhmä; 23.3. tulokset

1. 6v t Benägen NRL / Nanna (NaSe) 28,3a -- 01.27,2ke
2. 5v o Kuningasjätkä RC / Emmi (RDT) 30,5aly -- 01.27,6ke x
3. 6v t Hildr NRL / Eija (NaSe) 30,2 -- 01.28,3ke
4. 5v t Radikalin Keruutar / Miina (RDT) 30,4aly -- 01.28,4ke
5. 5v o Bergthor / Simo T (RuKo) 30,3ly -- 01.28,4ke xx
6. 5v t Ruskon Uinahdus / Jani U (RuKo) 30,2ly -- 01.28,6ke x
7. 6v t Sinkosinko / Sinna (NaSe) 29,9 -- 01.29,2ke x
8. 5v t Draupnir Snilli / Heimo T (RuKo) 31,2ly -- 01.29,2ke
9. 6v t Arvuuttaja RC / Netta (RDT) 29,2aly -- 01.29,2ke
10. 5v t Nattfjäril / Heikki P (RuKo) 30,3ly -- 01.29,3ke x
5v t. Kekan Kvartaali / B. Melker (KiRi) 28,2 -- - hml

 

3. ryhmä; 26.3. tulokset

1. 5v o Bergthor / Simo T (RuKo) 30,3ly -- 01.27,2ke
2. 6v t Benägen NRL / Nanna (NaSe) 28,3a -- 01.27,3ke
3. 5v t Draupnir Snilli / Heimo T (RuKo) 31,2ly -- 01.27,3ke
4. 6v t Sinkosinko / Sinna (NaSe) 29,9 -- 01.27,6ke
5. 6v t Arvuuttaja RC / Netta (RDT) 29,2aly -- 01.28,1ke
6. 6v t Hildr NRL / Eija (NaSe) 30,2 -- 01.28,3ke
7. 5v t Ruskon Uinahdus / Jani U (RuKo) 30,2ly -- 01.28,5ke
8. 5v t Radikalin Keruutar / Miina (RDT) 30,4aly -- 01.29,3ke
9. 5v t. Kekan Kvartaali / B. Melker (KiRi) 28,2 -- 01.29,4ke
10. 5v o Kuningasjätkä RC / Emmi (RDT) 30,5aly -- 01.29,5ke
11. 5v t Nattfjäril / Heikki P (RuKo) 30,3ly -- 01.29,5ke x

 


Lähtö 7: Tasoitusajo 25,0-27,9 aikaisille kylmäverisille 2100m

P: 1700ve - 1200ve - 700ve - 400ve - 170ve

 

6.3. tulokset

1. 12v o Narrilaivan Pennitön / Toni (NaSe) 25,5 -- 01.25,2ke
2. 8v o Iki-Musta / Matilda (RaRa) 26,5ake -- 01.25,3ke xx
3. 6v t Tuteritöm / Nadja (NaSe) 26,2a -- 01.25,4ke x
4. 7v o Roudari I.F. / (KiRa) 1.26,3ake -- 01.25,5ke
5. 10v o Kuolemanharha / Kalle (NaSe) 25,2 -- 01.25,6ke
6. 5v o. Salmiakki-Kuningas / J. Vuorenmaa (KiRi) 25,5 -- 01.25,6ke
7. 9v o Ajantasalla / Marcus (RaRa) 25,8ake -- 01.26,1ke xx
8. 8v t Repolan Ikiliikkuja / Spookiness (RDT) 27,8aly -- 01.26,2ke
9. 7v t Ruskon Helmiina / Onni U (RuKo) 25,1ly -- 01.26,2ke
10. 7v o Unian Viri-Kipinä / Jere S (RuKo) 25,3ly -- 01.26,3ke
11. 8v o Vasaari / Shavo (NaSe) 25,4 -- 01.26,4ke
12. 6v o Manailla KAS / Anna (RDT) 26,6ly -- 01.26,5ke
13. 6v t Radikalin Villimimmi / Laura (RDT) 27,2aly -- 01.26,6ke x
7v t EP Hopearuusu / Jouni H (RuKo) 25,6aly -- - hll
8v o Lyckans ost Fritjof / elias (RuKo) 25,1aly -- - hpl

 

14.3. tulokset

1. 8v o Vasaari / Shavo (NaSe) 25,4 -- 01.25,1ke xx
2. 9v o Ajantasalla / Marcus (RaRa) 25,8ake -- 01.25,1ke
3. 7v t EP Hopearuusu / Jouni H (RuKo) 25,6aly -- 01.25,2ke
4. 6v t Radikalin Villimimmi / Laura (RDT) 27,2aly -- 01.25,2ke x
5. 6v o Manailla KAS / Anna (RDT) 26,6ly -- 01.25,3ke
6. 8v t Repolan Ikiliikkuja / Spookiness (RDT) 27,8aly -- 01.25,4ke
7. 5v o. Salmiakki-Kuningas / J. Vuorenmaa (KiRi) 25,5 -- 01.25,4ke
8. 8v o Iki-Musta / Matilda (RaRa) 26,5ake -- 01.25,5ke
9. 12v o Narrilaivan Pennitön / Toni (NaSe) 25,5 -- 01.25,5ke
10. 6v t Tuteritöm / Nadja (NaSe) 26,2a -- 01.25,5ke
11. 7v o Unian Viri-Kipinä / Jere S (RuKo) 25,3ly -- 01.26,2ke
12. 10v o Kuolemanharha / Kalle (NaSe) 25,2 -- 01.26,3ke
13. 7v t Ruskon Helmiina / Onni U (RuKo) 25,1ly -- 01.26,4ke
14. 8v o Lyckans ost Fritjof / elias (RuKo) 25,1aly -- 01.26,5ke x
15. 7v o Roudari I.F. / (KiRa) 1.26,3ake -- 01.26,5ke

 

23.3. tulokset

1. 6v t Tuteritöm / Nadja (NaSe) 26,2a -- 01.25,2ke x
2. 7v o Unian Viri-Kipinä / Jere S (RuKo) 25,3ly -- 01.25,2ke
3. 12v o Narrilaivan Pennitön / Toni (NaSe) 25,5 -- 01.25,2ke
4. 9v o Ajantasalla / Marcus (RaRa) 25,8ake -- 01.25,3ke
5. 6v o Manailla KAS / Anna (RDT) 26,6ly -- 01.25,3ke
6. 8v o Iki-Musta / Matilda (RaRa) 26,5ake -- 01.25,4ke x
7. 7v o Roudari I.F. / (KiRa) 1.26,3ake -- 01.25,4ke
8. 8v o Vasaari / Shavo (NaSe) 25,4 -- 01.25,5ke xx
9. 5v o. Salmiakki-Kuningas / J. Vuorenmaa (KiRi) 25,5 -- 01.25,6ke xx
10. 8v t Repolan Ikiliikkuja / Spookiness (RDT) 27,8aly -- 01.26,2ke
11. 8v o Lyckans ost Fritjof / elias (RuKo) 25,1aly -- 01.26,4ke
12. 7v t EP Hopearuusu / Jouni H (RuKo) 25,6aly -- 01.26,6ke
13. 7v t Ruskon Helmiina / Onni U (RuKo) 25,1ly -- 01.26,6ke
14. 10v o Kuolemanharha / Kalle (NaSe) 25,2 -- 01.26,6ke
6v t Radikalin Villimimmi / Laura (RDT) 27,2aly -- - hll

 

26.3. tulokset

1. 8v t Repolan Ikiliikkuja / Spookiness (RDT) 27,8aly -- 01.25,1ke
2. 7v o Unian Viri-Kipinä / Jere S (RuKo) 25,3ly -- 01.25,2ke
3. 9v o Ajantasalla / Marcus (RaRa) 25,8ake -- 01.25,2ke x
4. 10v o Kuolemanharha / Kalle (NaSe) 25,2 -- 01.25,2ke
5. 5v o. Salmiakki-Kuningas / J. Vuorenmaa (KiRi) 25,5 -- 01.25,3ke
6. 7v o Roudari I.F. / (KiRa) 1.26,3ake -- 01.25,3ke x
7. 6v t Tuteritöm / Nadja (NaSe) 26,2a -- 01.25,5ke
8. 7v t EP Hopearuusu / Jouni H (RuKo) 25,6aly -- 01.25,5ke x
9. 7v t Ruskon Helmiina / Onni U (RuKo) 25,1ly -- 01.25,6ke
10. 8v o Vasaari / Shavo (NaSe) 25,4 -- 01.25,6ke
11. 12v o Narrilaivan Pennitön / Toni (NaSe) 25,5 -- 01.26,3ke
12. 6v o Manailla KAS / Anna (RDT) 26,6ly -- 01.26,4ke
13. 6v t Radikalin Villimimmi / Laura (RDT) 27,2aly -- 01.26,5ke
14. 8v o Lyckans ost Fritjof / elias (RuKo) 25,1aly -- 01.26,6ke
8v o Iki-Musta / Matilda (RaRa) 26,5ake -- - hll

 


Lähtö 8: Tasoitusajo 24,9 aikaisille ja nopeammille kylmäverisille 2100m

P: 2500ve - 1700ve - 1200ve - 500ve - 250ve

1. ryhmä; 6.3. - tulokset

1. 12v t Dii-Dii Daalia / Spookiness (RDT) 24,9aly -- 01.23,2ke
2. 5v o. K.R. Härmää Karussa / A. Renkonen (KiRi) 24,3 -- 01.23,2ke
3. 9v t Räjähdysvaara / Petra (RaRa) 24,8ake -- 01.23,5ke
4. 12v o Narrilaivan Jesper / Janni (NaSe) 24,3a -- 01.23,5ke
5. 7v o Encore / Laura (RDT) 24,7ly -- 01.23,6ke
6. 7v o Saltan Retkahdus / Pekko H (RuKo) 24,5aly -- 01.23,6ke
7. 10v o. K.R. Tuhkimo-Kiri / S. Solja (KiRi) 24,4 -- 01.24,4ke
8. 7v o Theotorden / Janne P (RuKo) 24,5aly -- 01.24,5ke xx
9. 7v o Purnin Noitavaino / Make P (RuKo) 24,5aly -- 01.24,6ke
10. 7v o E.K. Veto / Lilja (RaRa) 24,8ake -- 01.24,6ke
8v t AH Lakuriina / Anna (RDT) 24,3ly -- - hll

 

1. ryhmä; 14.3. - tulokset

1. 9v t Räjähdysvaara / Petra (RaRa) 24,8ake -- 01.23,2ke
2. 7v o Theotorden / Janne P (RuKo) 24,5aly -- 01.23,2ke
3. 5v o. K.R. Härmää Karussa / A. Renkonen (KiRi) 24,3 -- 01.23,3ke
4. 7v o E.K. Veto / Lilja (RaRa) 24,8ake -- 01.23,3ke
5. 12v o Narrilaivan Jesper / Janni (NaSe) 24,3a -- 01.23,5ke
6. 10v o. K.R. Tuhkimo-Kiri / S. Solja (KiRi) 24,4 -- 01.24,1ke
7. 7v o Purnin Noitavaino / Make P (RuKo) 24,5aly -- 01.24,4ke
8. 7v o Encore / Laura (RDT) 24,7ly -- 01.24,5ke
9. 7v o Saltan Retkahdus / Pekko H (RuKo) 24,5aly -- 01.24,5ke
12v t Dii-Dii Daalia / Spookiness (RDT) 24,9aly -- - k
8v t AH Lakuriina / Anna (RDT) 24,3ly -- - hpl

 

1. ryhmä; 23.3. - tulokset

<

1. 7v o Saltan Retkahdus / Pekko H (RuKo) 24,5aly -- 01.23,1ke
2. 12v t Dii-Dii Daalia / Spookiness (RDT) 24,9aly -- 01.23,1ke
3. 7v o Purnin Noitavaino / Make P (RuKo) 24,5aly -- 01.23,2ke
4. 7v o Theotorden / Janne P (RuKo) 24,5aly -- 01.23,2ke
5. 8v t AH Lakuriina / Anna (RDT) 24,3ly -- 01.23,4ke
6. 10v o. K.R. Tuhkimo-Kiri / S. Solja (KiRi) 24,4 -- 01.23,4ke
7. 7v o Encore / Laura (RDT) 24,7ly -- 01.23,5ke
8. 9v t Räjähdysvaara / Petra (RaRa) 24,8ake -- 01.24,1ke
9. 7v o E.K. Veto / Lilja (RaRa) 24,8ake -- 01.24,3ke
10. 12v o Narrilaivan Jesper / Janni (NaSe) 24,3a -- 01.24,4ke
11. 5v o. K.R. Härmää Karussa / A. Renkonen (KiRi) 24,3 -- 01.24,5ke

 

1. ryhmä; 26.3. - tulokset

<

1. 10v o. K.R. Tuhkimo-Kiri / S. Solja (KiRi) 24,4 -- 01.23,1ke
2. 7v o Purnin Noitavaino / Make P (RuKo) 24,5aly -- 01.23,2ke
3. 12v t Dii-Dii Daalia / Spookiness (RDT) 24,9aly -- 01.23,2ke
4. 7v o Encore / Laura (RDT) 24,7ly -- 01.23,4ke
5. 7v o E.K. Veto / Lilja (RaRa) 24,8ake -- 01.23,4ke
6. 12v o Narrilaivan Jesper / Janni (NaSe) 24,3a -- 01.23,4ke
7. 8v t AH Lakuriina / Anna (RDT) 24,3ly -- 01.24,1ke
8. 7v o Saltan Retkahdus / Pekko H (RuKo) 24,5aly -- 01.24,5ke
9. 7v o Theotorden / Janne P (RuKo) 24,5aly -- 01.24,6ke
9v t Räjähdysvaara / Petra (RaRa) 24,8ake -- - hml
5v o. K.R. Härmää Karussa / A. Renkonen (KiRi) 24,3 -- - hpl

 

2. ryhmä; 6.3. - tulokset

<

1. 9v o Ongelmanpoikanen / Henna (RaRa) 22,7aly -- 01.22,1ke x
2. 10v o Vihtiläinen / Henry (RaRa) 23,9ake -- 01.22,1ke
3. 14v t Adinan Enni / Jessica (Adina) 23,6 -- 01.22,3ke
4. 7v o Radikaali Weijari / Emmi (RDT) 23,3ly -- 01.22,4ke
5. 7v o Ruskon Hallasurma / Jonne R (RuKo) 24,2aly -- 01.22,4ke
6. 12v t Ruskon Jovanda / Pekko H (RuKo) 22,9aly -- 01.23,1ke
7. 9v t Hennatin / Matti (RaRa) 23,2aly -- 01.23,5ke
8. 9v t Hoputtaja / Minni (RaRa) 24,2ke -- 01.23,5ke
9. 6v t Repolan Varjosielu / (KiRa) 01.23,3ake -- 01.23,6ke
10v t. Meriniityn Pamela / H. Turunen (KiRi) 23,4 -- - hpl
9v o O.R. Keisari / Laila (RDT) 23,1ly -- - hpl

 

2. ryhmä; 14.3. - tulokset

<

1. 9v t Hennatin / Matti (RaRa) 23,2aly -- 01.22,2ke
2. 6v t Repolan Varjosielu / (KiRa) 01.23,3ake -- 01.22,2ke
3. 7v o Radikaali Weijari / Emmi (RDT) 23,3ly -- 01.22,3ke xx
4. 12v t Ruskon Jovanda / Pekko H (RuKo) 22,9aly -- 01.22,3ke
5. 10v o Vihtiläinen / Henry (RaRa) 23,9ake -- 01.22,4ke
6. 7v o Ruskon Hallasurma / Jonne R (RuKo) 24,2aly -- 01.22,4ke
7. 9v o O.R. Keisari / Laila (RDT) 23,1ly -- 01.22,5ke
8. 9v t Hoputtaja / Minni (RaRa) 24,2ke -- 01.23,2ke
9. 14v t Adinan Enni / Jessica (Adina) 23,6 -- 01.23,3ke x
10. 9v o Ongelmanpoikanen / Henna (RaRa) 22,7aly -- 01.23,4ke x
11. 10v t. Meriniityn Pamela / H. Turunen (KiRi) 23,4 -- 01.23,5ke x

 

2. ryhmä; 23.3. - tulokset

1. 7v o Ruskon Hallasurma / Jonne R (RuKo) 24,2aly -- 01.22,2ke
2. 14v t Adinan Enni / Jessica (Adina) 23,6 -- 01.22,3ke
3. 9v o O.R. Keisari / Laila (RDT) 23,1ly -- 01.22,4ke xx
4. 7v o Radikaali Weijari / Emmi (RDT) 23,3ly -- 01.22,4ke
5. 10v o Vihtiläinen / Henry (RaRa) 23,9ake -- 01.22,5ke x
6. 9v t Hennatin / Matti (RaRa) 23,2aly -- 01.23,1ke xx
7. 6v t Repolan Varjosielu / (KiRa) 01.23,3ake -- 01.23,2ke
8. 9v t Hoputtaja / Minni (RaRa) 24,2ke -- 01.23,2ke x
9. 9v o Ongelmanpoikanen / Henna (RaRa) 22,7aly -- 01.23,5ke
10. 12v t Ruskon Jovanda / Pekko H (RuKo) 22,9aly -- 01.23,6ke x
10v t. Meriniityn Pamela / H. Turunen (KiRi) 23,4 -- - hpl

 

2. ryhmä; 26.3. - tulokset

1. 9v t Hoputtaja / Minni (RaRa) 24,2ke -- 01.22,1ke
2. 6v t Repolan Varjosielu / (KiRa) 01.23,3ake -- 01.22,1ke
3. 9v o Ongelmanpoikanen / Henna (RaRa) 22,7aly -- 01.22,1ke
4. 14v t Adinan Enni / Jessica (Adina) 23,6 -- 01.22,2ke
5. 9v o O.R. Keisari / Laila (RDT) 23,1ly -- 01.22,3ke x
6. 12v t Ruskon Jovanda / Pekko H (RuKo) 22,9aly -- 01.22,4ke x
7. 7v o Radikaali Weijari / Emmi (RDT) 23,3ly -- 01.22,5ke
8. 7v o Ruskon Hallasurma / Jonne R (RuKo) 24,2aly -- 01.22,5ke xx
9. 10v o Vihtiläinen / Henry (RaRa) 23,9ake -- 01.22,6ke xx
10. 9v t Hennatin / Matti (RaRa) 23,2aly -- 01.23,4ke
10v t. Meriniityn Pamela / H. Turunen (KiRi) 23,4 -- - k

 

3. ryhmä; 6.3. - tulokset

1. 8v t. K.R. Salarakkaan Kosto / M. Laine (KiRi) 01.20,4 -- 01.22,1ke
2. 9v o Hulivei I.F. / Jaana (RDT) 22,7aly -- 01.22,3ke x
3. 10v o Pompeji Taisto / Henri U (RuKo) 22,4aly -- 01.22,4ke
4. 12v o Purnin Kulovalkee / Aki (NaSe) 22,2 -- 01.22,5ke xx
5. 9v o Halleluuja / Joel (RaRa) 21,8aly -- 01.22,5ke x
6. 9v t Ruskon Jadessa / Pauli H (RuKo) 22,5aly -- 01.23,3ke
7. 9v o O.R. Turkinpippuri / siinau (RuKo) 20,1aly -- 01.23,3ke x
8. 8v t Kekan Jekutar / Hanna (RDT) 21,5ly -- 01.23,4ke
9. 8v t Snillin Aamutuima / Silja (RDT) 21.4aly -- 01.23,4ke
10. 8v t. Reemio Ros / R. Líden (KiRi) 01.21,2 -- 01.23,5ke
11v o O.R. Ferrari / Jane (RuKo) 22,1aly -- - hpl
15v t Adinan Adalmina / Jannica (APR) 21,3 -- - hpl

 

3. ryhmä; 14.3. - tulokset

1. 8v t. K.R. Salarakkaan Kosto / M. Laine (KiRi) 01.20,4 -- 01.22,1ke x
2. 11v o O.R. Ferrari / Jane (RuKo) 22,1aly -- 01.22,1ke
3. 15v t Adinan Adalmina / Jannica (APR) 21,3 -- 01.22,3ke
4. 9v o Hulivei I.F. / Jaana (RDT) 22,7aly -- 01.22,3ke
5. 12v o Purnin Kulovalkee / Aki (NaSe) 22,2 -- 01.22,3ke
6. 8v t Kekan Jekutar / Hanna (RDT) 21,5ly -- 01.22,3ke
7. 9v o Halleluuja / Joel (RaRa) 21,8aly -- 01.23,1ke
8. 8v t Snillin Aamutuima / Silja (RDT) 21.4aly -- 01.23,1ke
9. 9v t Ruskon Jadessa / Pauli H (RuKo) 22,5aly -- 01.23,3ke
10. 9v o O.R. Turkinpippuri / siinau (RuKo) 20,1aly -- 01.23,4ke
11. 10v o Pompeji Taisto / Henri U (RuKo) 22,4aly -- 01.23,5ke
8v t. Reemio Ros / R. Líden (KiRi) 01.21,2 -- - hml

 

3. ryhmä; 23.3. - tulokset

1. 9v t Ruskon Jadessa / Pauli H (RuKo) 22,5aly -- 01.22,1ke
2. 10v o Pompeji Taisto / Henri U (RuKo) 22,4aly -- 01.22,4ke
3. 11v o O.R. Ferrari / Jane (RuKo) 22,1aly -- 01.22,6ke
4. 9v o Hulivei I.F. / Jaana (RDT) 22,7aly -- 01.22,6ke
5. 8v t. K.R. Salarakkaan Kosto / M. Laine (KiRi) 01.20,4 -- 01.23,1ke
6. 15v t Adinan Adalmina / Jannica (APR) 21,3 -- 01.23,2ke
7. 12v o Purnin Kulovalkee / Aki (NaSe) 22,2 -- 01.23,3ke
8. 8v t. Reemio Ros / R. Líden (KiRi) 01.21,2 -- 01.23,3ke xx
9. 9v o O.R. Turkinpippuri / siinau (RuKo) 20,1aly -- 01.23,4ke x
9v o Halleluuja / Joel (RaRa) 21,8aly -- - hll
8v t Kekan Jekutar / Hanna (RDT) 21,5ly -- - hpl
8v t Snillin Aamutuima / Silja (RDT) 21.4aly -- - hml

 

3. ryhmä; 26.3. - tulokset

1. 8v t. K.R. Salarakkaan Kosto / M. Laine (KiRi) 01.20,4 -- 01.22,2ke
2. 9v o Hulivei I.F. / Jaana (RDT) 22,7aly -- 01.22,3ke
3. 8v t Snillin Aamutuima / Silja (RDT) 21.4aly -- 01.22,4ke
4. 9v o O.R. Turkinpippuri / siinau (RuKo) 20,1aly -- 01.22,5ke
5. 11v o O.R. Ferrari / Jane (RuKo) 22,1aly -- 01.22,5ke
6. 8v t. Reemio Ros / R. Líden (KiRi) 01.21,2 -- 01.23,2ke
7. 8v t Kekan Jekutar / Hanna (RDT) 21,5ly -- 01.23,2ke
8. 12v o Purnin Kulovalkee / Aki (NaSe) 22,2 -- 01.23,3ke xx
9v t Ruskon Jadessa / Pauli H (RuKo) 22,5aly -- - hll
10v o Pompeji Taisto / Henri U (RuKo) 22,4aly -- - hpl
9v o Halleluuja / Joel (RaRa) 21,8aly -- - hml
15v t Adinan Adalmina / Jannica (APR) 21,3 -- - hml

© Shavo / Narrilaivan 2004-2017. All rights reserved.
Ulkoasu © M Layouts, muokkaukset Shavo. Taustakuvasta kiitos All Free Backgrounds.
Virtuaalitalli - a SIM game stable