Narrilaivan

Tervetuloa villien poniravien & peistaajille
tarjottujen sarjaravien pariin 8.1., 14.1., 22.1. ja 27.1. 2018

Kilpailupäivät ovat 8.1, 14.1, 22.1. ja 27.1.
Viimeinen ilmoittautumispäivä on 20.1.2018.
Tulokset tulevat esille 21.-30.1.2018 aikana tälle sivulle.


Säännöt & osallistuminen

- Ikärajat lv 2-14v, ponit 3-18v
- Yhdeltä omistajalta rajattomasti poneja/ peitsareita yhteen lähtöön.
- Yksi hevonen/ poni saa osallistua vain yhteen lähtöön.
- Lähdöt jaetaan ennätysten ja iän perusteella ryhmiin, mikäli osallistujia tulee enemmän kuin 12/ 16 (riippuen onko ryhmä- vai tasoitusajolähtö).

- Osallistumiset sähköpostilla narrilaivan@gmail.com otsikolla "tammikuunsarja"
- Osallistumismuoto on: lähtö (rivinvaihto) hevosen ikä hevosen sukupuoli hevosen nimi / ohjastajan nimi (seura tai talli) ennätys --
- Esim:
Lähtö 1
2v o Fightfight / Shavo (NaSe) ei enn. --
- Ei br-tageja! Samaan lähtöön tulevat saman luokka otsikon alle. Järjestä hevoset valmiiksi hitaimmasta nopeimpaan (hitain ylös, nopein alas)


Lähtö 1: Tasoitusajo A-poneille 1100m, 3-4v -- tulokset 8.1.
P: 100ve - 50ve - 30ve - 20ve - 10ve

1. 3v o Narrilaivan Viggo / Olga (NaSe) ei enn. -- 03.11,3ly x + 100ve
2. 4v o Toy's Rikard / (SnRa) 2.59,5 -- 03.11,5ly x + 50ve
3. 4v o Gizmo the Gambler / Matilda (GT) 3.02,3alyx -- 03.12,5ly + 30ve
4. 3v t Narrilaivan Maderna / Iida (NaSe) ei enn. -- 03.12,5ly + 20ve
5. 3v t Narrilaivan Amidala / Shavo (NaSe) ei enn. -- 03.13,4ly + 10ve
6. 3v t Toy's Danine / (SnRa) 3.06,3 -- 03.14,5ly xx + 10ve
7. 3v o Unian Charlie / (SnRa) ei enn. -- 03.17,4ly
8. 4v t Samettisotku / Viljami (GT) 2.57,6aly -- 03.20,1ly
9. 3v t Radikaali Tyttö / Tiina (NaSe) ei enn. -- 03.20,1ly
10. 4v t Toy's Monique / (SnRa) 3.00,3a -- 03.22,4ly x
11. 4v t Toy's Ester / (SnRa) 3.01,4a -- 03.23,3ly x
12. 3v t Fool's Cutie Like Me / Minna (NaSe) ei enn. -- 03.24,4ly xx

 

Lähtö 1: Tasoitusajo A-poneille 1100m, 3-4v -- tulokset 14.1.
P: 100ve - 50ve - 30ve - 20ve - 10ve

1. 3v t Fool's Cutie Like Me / Minna (NaSe) ei enn. -- 03.11,2ly + 100ve
2. 4v t Toy's Monique / (SnRa) 3.00,3a -- 03.11,3ly + 50ve
3. 4v o Toy's Rikard / (SnRa) 2.59,5 -- 03.13,5ly xx + 30ve
4. 4v t Samettisotku / Viljami (GT) 2.57,6aly -- 03.15,6ly x + 20ve
5. 3v o Narrilaivan Viggo / Olga (NaSe) ei enn. -- 03.18,2ly + 10ve
6. 3v t Radikaali Tyttö / Tiina (NaSe) ei enn. -- 03.19,3ly xx + 10ve
7. 3v o Unian Charlie / (SnRa) ei enn. -- 03.19,4ly
8. 3v t Toy's Danine / (SnRa) 3.06,3 -- 03.21,4ly xx
9. 3v t Narrilaivan Amidala / Shavo (NaSe) ei enn. -- 03.22,2ly x
10. 3v t Narrilaivan Maderna / Iida (NaSe) ei enn. -- 03.22,3ly
11. 4v o Gizmo the Gambler / Matilda (GT) 3.02,3alyx -- 03.22,3ly
Hylätty
4v t Toy's Ester / (SnRa) 3.01,4a -- - hll

 

Lähtö 1: Tasoitusajo A-poneille 1100m, 3-4v -- tulokset 22.1.
P: 100ve - 50ve - 30ve - 20ve - 10ve

1. 3v t Narrilaivan Amidala / Shavo (NaSe) ei enn. -- 03.11,3ly + 100ve
2. 4v t Toy's Ester / (SnRa) 3.01,4a -- 03.15,3ly + 50ve
3. 4v t Samettisotku / Viljami (GT) 2.57,6aly -- 03.15,5ly + 30e
4. 3v o Narrilaivan Viggo / Olga (NaSe) ei enn. -- 03.17,5ly xx + 20ve
5. 4v t Toy's Monique / (SnRa) 3.00,3a -- 03.20,1ly + 10ve
6. 3v o Unian Charlie / (SnRa) ei enn. -- 03.21,4ly xx + 10ve
7. 4v o Toy's Rikard / (SnRa) 2.59,5 -- 03.21,4ly x
8. 3v t Narrilaivan Maderna / Iida (NaSe) ei enn. -- 03.24,5ly
9. 4v o Gizmo the Gambler / Matilda (GT) 3.02,3alyx -- 03.24,5ly
10. 3v t Radikaali Tyttö / Tiina (NaSe) ei enn. -- 03.24,6ly x
Hylätty
3v t Toy's Danine / (SnRa) 3.06,3 -- - hll
3v t Fool's Cutie Like Me / Minna (NaSe) ei enn. -- - hll

 

Lähtö 1: Tasoitusajo A-poneille 1100m, 3-4v -- tulokset 27.1.
P: 100ve - 50ve - 30ve - 20ve - 10ve

1. 4v t Samettisotku / Viljami (GT) 2.57,6aly -- 03.11,2ly xx + 100ve
2. 4v o Toy's Rikard / (SnRa) 2.59,5 -- 03.11,4ly + 50ve
3. 3v t Narrilaivan Amidala / Shavo (NaSe) ei enn. -- 03.12,2ly + 30ve
4. 4v t Toy's Monique / (SnRa) 3.00,3a -- 03.12,6ly + 20ve
5. 3v t Radikaali Tyttö / Tiina (NaSe) ei enn. -- 03.14,2ly + 10ve
6. 4v t Toy's Ester / (SnRa) 3.01,4a -- 03.14,6ly xx + 10ve
7. 3v t Fool's Cutie Like Me / Minna (NaSe) ei enn. -- 03.15,2ly
8. 3v t Toy's Danine / (SnRa) 3.06,3 -- 03.17,4ly
9. 3v o Unian Charlie / (SnRa) ei enn. -- 03.20,5ly
10. 3v t Narrilaivan Maderna / Iida (NaSe) ei enn. -- 03.23,2ly x
11. 3v o Narrilaivan Viggo / Olga (NaSe) ei enn. -- 03.23,3ly
Hylätty
4v o Gizmo the Gambler / Matilda (GT) 3.02,3alyx -- - hll


Lähtö 2: Tasoitusajo A-poneille 1600m, 2.50,0 aikaiset ja hitaammat -- tulokset 8.1.
P: 120ve - 60ve - 35ve - 25ve - 15ve

1. 5v o Narrilaivan Ironline / Iiro (NaSe) 2.57,1a -- 02.48,3ly + 120ve
2. 5v o Rachdale Trevor / Matias (GT) 2.51,5aly - 02.48,3ly + 60ve
3. 5v o Narrilaivan Mörkö / Mikko (NaSe) 2.52,1a -- 02.48,4ly + 35ve
4. 5v t Narrilaivan Leppoisa / Leila (NaSe) 3.00,1a -- 02.49,3ly + 25ve
5. 5v t Narrilaivan Finaste / Olli (NaSe) 3.00,4a -- 02.50,1ly xx + 15ve
6. 5v o Narrilaivan Valloittava / Ville (NaSe) 2.54,4a -- 02.52,3ly + 15ve
7. 5v o Narrilaivan Jukuri / Juksu (NaSe) 3.02,5a -- 02.52,5ly
8. 5v t Narrilaivan Reetta / Riitta (NaSe) 3.01,2a -- 02.53,5ly
9. 5v t Narrilaivan Minttuinen / Iina (NaSe) 3.00,2a -- 02.55,2ly
10. 5v o Narrilaivan Geronimo / Matti (NaSe) 3.01,1a -- 02.55,3ly
11. 5v t Caenleigh Enid / Elli (GT) 2.52,3aly -- 02.57,2ly

 

Lähtö 2: Tasoitusajo A-poneille 1600m, 2.50,0 aikaiset ja hitaammat -- tulokset 14.1.
P: 120ve - 60ve - 35ve - 25ve - 15ve

1. 5v o Narrilaivan Valloittava / Ville (NaSe) 2.54,4a -- 02.48,5ly x + 120ve
2. 5v o Narrilaivan Geronimo / Matti (NaSe) 3.01,1a -- 02.49,5ly + 60ve
3. 5v t Caenleigh Enid / Elli (GT) 2.52,3aly -- 02.50,4ly + 35ve
4. 5v o Narrilaivan Jukuri / Juksu (NaSe) 3.02,5a -- 02.51,2ly xx + 25ve
5. 5v o Rachdale Trevor / Matias (GT) 2.51,5aly - 02.52,1ly + 15ve
6. 5v t Narrilaivan Minttuinen / Iina (NaSe) 3.00,2a -- 02.52,6ly x + 15ve
7. 5v t Narrilaivan Reetta / Riitta (NaSe) 3.01,2a -- 02.56,2ly xx
8. 5v o Narrilaivan Mörkö / Mikko (NaSe) 2.52,1a -- 02.57,2ly x
9. 5v t Narrilaivan Finaste / Olli (NaSe) 3.00,4a -- 02.57,2ly
Hylätty
5v t Narrilaivan Leppoisa / Leila (NaSe) 3.00,1a -- - hpl
5v o Narrilaivan Ironline / Iiro (NaSe) 2.57,1a -- - hll

 

Lähtö 2: Tasoitusajo A-poneille 1600m, 2.50,0 aikaiset ja hitaammat -- tulokset 22.1.
P: 120ve - 60ve - 35ve - 25ve - 15ve

1. 5v t Narrilaivan Finaste / Olli (NaSe) 3.00,4a -- 02.48,2ly + 120ve
2. 5v t Caenleigh Enid / Elli (GT) 2.52,3aly -- 02.48,5ly x + 60ve
3. 5v o Narrilaivan Geronimo / Matti (NaSe) 3.01,1a -- 02.49,4ly xx + 35ve
4. 5v t Narrilaivan Reetta / Riitta (NaSe) 3.01,2a -- 02.50,2ly x + 25ve
5. 5v o Rachdale Trevor / Matias (GT) 2.51,5aly - 02.50,4ly + 15ve
6. 5v t Narrilaivan Leppoisa / Leila (NaSe) 3.00,1a -- 02.51,3ly xx + 15ve
7. 5v o Narrilaivan Mörkö / Mikko (NaSe) 2.52,1a -- 02.52,4ly
8. 5v t Narrilaivan Minttuinen / Iina (NaSe) 3.00,2a -- 02.52,4ly
9. 5v o Narrilaivan Valloittava / Ville (NaSe) 2.54,4a -- 02.53,5ly x
Hylätty
5v o Narrilaivan Jukuri / Juksu (NaSe) 3.02,5a -- - hll
5v o Narrilaivan Ironline / Iiro (NaSe) 2.57,1a -- - hml

 

Lähtö 2: Tasoitusajo A-poneille 1600m, 2.50,0 aikaiset ja hitaammat -- tulokset 27.1.
P: 120ve - 60ve - 35ve - 25ve - 15ve

1. 5v o Narrilaivan Geronimo / Matti (NaSe) 3.01,1a -- 02.48,2ly + 120ve
2. 5v t Narrilaivan Minttuinen / Iina (NaSe) 3.00,2a -- 02.48,5ly x + 60ve
3. 5v o Narrilaivan Valloittava / Ville (NaSe) 2.54,4a -- 02.49,1ly x + 35ve
4. 5v t Narrilaivan Finaste / Olli (NaSe) 3.00,4a -- 02.49,5ly + 25ve
5. 5v t Narrilaivan Reetta / Riitta (NaSe) 3.01,2a -- 02.50,2ly + 15ve
6. 5v o Rachdale Trevor / Matias (GT) 2.51,5aly - 02.52,4ly + 15ve
7. 5v o Narrilaivan Mörkö / Mikko (NaSe) 2.52,1a -- 02.53,3ly
8. 5v o Narrilaivan Ironline / Iiro (NaSe) 2.57,1a -- 02.54,2ly
9. 5v o Narrilaivan Jukuri / Juksu (NaSe) 3.02,5a -- 02.56,2ly x
10. 5v t Caenleigh Enid / Elli (GT) 2.52,3aly -- 02.57,1ly
11. 5v t Narrilaivan Leppoisa / Leila (NaSe) 3.00,1a -- 02.57,2ly


Lähtö 3: Tasoitusajo A-poneille 1600m, 2.35,0-2.49,9 aikaiset -- tulokset 8.1.
P: 150ve - 80ve - 50ve - 30ve - 20ve

1. 6v o Ignorant Duán / Romeo (DS) 2.36,3aly -- 02.46,2ly xx + 150ve
2. 7v t Narrilaivan Leona / Oona (NaSe) 2.49,5a -- 02.46,6ly + 80ve
3. 8v o Sverker Pål / Ilkka (DS) 2.41,3aly -- 02.47,4ly + 50ve
4. 7v t Narrilaivan Charmadonna / Donna (NaSe) 2.49,2a -- 02.47,5ly x + 30ve
5. 6v o Hampus Duán / Henna H. (DS) 2.44,4aly -- 02.48,2ly + 20ve
6. 5v o Narrilaivan Spartacus / Simo (NaSe) 2.49,4a -- 02.48,4ly
7. 12v t A.D. Dash's Dandelion / (SnRa) 2.37,4a -- 02.48,5ly
8. 5v o Toy's Rasmus / (SnRa) 2.49,4a -- 02.50,5ly
9. 6v t Desideria Duán / Fredrik (DS) 2.44,5aly -- 02.50,5ly
Hylätty
5v t Toy's Gloria / (SnRa) 2.49,4a -- - hll

1. 7v t Narrilaivan Two Hearts / Helli (NaSe) 2.43,6a -- 02.39,1ly xx + 150ve
2. 7v t Narrilaivan Evanna / Sanna (NaSe) 2.41,3a -- 02.39,2ly + 80ve
3. 8v o Narrilaivan Dynamit / Shavo (NaSe) 2.41,2a -- 02.39,5ly + 50ve
4. 5v t Nessia Duán / (SnRa) 2.39,3a -- 02.40,1ly x + 30ve
5. 12v o A.D. Double Shades / (SnRa) 2.44,2a -- 02.40,2ly x + 20ve
6. 7v o Narrilaivan Peikkoprinssi / Peetu (NaSe) 2.42,1a -- 02.40,5ly
7. 7v o Narrilaivan Veikeä Vekara / Valle (NaSe) 2.41,4a -- 02.42,2ly xx
8. 7v o Narrilaivan Daryl / Tatu (NaSe) 2.41,2a -- 02.43,3ly
9. 7v t Narrilaivan Lappoonia / Nanna (NaSe) 2.42,3a -- 02.43,6ly
Hylätty
7v o Narrilaivan Gordon / Ulla (NaSe) 2.43,4a -- - hll

 

Lähtö 3: Tasoitusajo A-poneille 1600m, 2.35,0-2.49,9 aikaiset -- tulokset 14.1.
P: 150ve - 80ve - 50ve - 30ve - 20ve

1. 7v t Narrilaivan Leona / Oona (NaSe) 2.49,5a -- 02.46,5ly xx + 150ve
2. 12v t A.D. Dash's Dandelion / (SnRa) 2.37,4a -- 02.47,1ly + 80ve
3. 7v t Narrilaivan Charmadonna / Donna (NaSe) 2.49,2a -- 02.47,1ly + 50ve
4. 6v o Hampus Duán / Henna H. (DS) 2.44,4aly -- 02.47,4ly + 30ve
5. 5v t Toy's Gloria / (SnRa) 2.49,4a -- 02.48,3ly + 20ve
6. 5v o Toy's Rasmus / (SnRa) 2.49,4a -- 02.48,3ly x
7. 6v t Desideria Duán / Fredrik (DS) 2.44,5aly -- 02.48,3ly
8. 6v o Ignorant Duán / Romeo (DS) 2.36,3aly -- 02.48,4ly
9. 5v o Narrilaivan Spartacus / Simo (NaSe) 2.49,4a -- 02.49,5ly
10. 8v o Sverker Pål / Ilkka (DS) 2.41,3aly -- 02.50,6ly x

1. 7v o Narrilaivan Gordon / Ulla (NaSe) 2.43,4a -- 02.39,2ly + 150ve
2. 7v o Narrilaivan Daryl / Tatu (NaSe) 2.41,2a -- 02.39,3ly + 80ve
3. 7v t Narrilaivan Two Hearts / Helli (NaSe) 2.43,6a -- 02.39,3ly + 50ve
4. 7v o Narrilaivan Peikkoprinssi / Peetu (NaSe) 2.42,1a -- 02.39,4ly x + 30ve
5. 5v t Nessia Duán / (SnRa) 2.39,3a -- 02.40,3ly xx + 20ve

6. 7v t Narrilaivan Evanna / Sanna (NaSe) 2.41,3a -- 02.40,5ly
7. 7v o Narrilaivan Veikeä Vekara / Valle (NaSe) 2.41,4a -- 02.40,5ly
8. 12v o A.D. Double Shades / (SnRa) 2.44,2a -- 02.42,6ly x
Hylätty
7v t Narrilaivan Lappoonia / Nanna (NaSe) 2.42,3a -- - hpl
8v o Narrilaivan Dynamit / Shavo (NaSe) 2.41,2a -- - hml

 

Lähtö 3: Tasoitusajo A-poneille 1600m, 2.35,0-2.49,9 aikaiset -- tulokset 22.1.
P: 150ve - 80ve - 50ve - 30ve - 20ve

1. 6v o Hampus Duán / Henna H. (DS) 2.44,4aly -- 02.46,4ly xx + 150ve
2. 6v t Desideria Duán / Fredrik (DS) 2.44,5aly -- 02.46,5ly + 80ve
3. 8v o Sverker Pål / Ilkka (DS) 2.41,3aly -- 02.47,5ly + 50ve
4. 12v t A.D. Dash's Dandelion / (SnRa) 2.37,4a -- 02.48,4ly x + 30ve
5. 7v t Narrilaivan Leona / Oona (NaSe) 2.49,5a -- 02.48,5ly x + 20ve
6. 7v t Narrilaivan Charmadonna / Donna (NaSe) 2.49,2a -- 02.49,1ly
7. 5v o Narrilaivan Spartacus / Simo (NaSe) 2.49,4a -- 02.49,2ly x
8. 6v o Ignorant Duán / Romeo (DS) 2.36,3aly -- 02.49,3ly
9. 5v t Toy's Gloria / (SnRa) 2.49,4a -- 02.49,6ly
10. 5v o Toy's Rasmus / (SnRa) 2.49,4a -- 02.50,2ly

1. 12v o A.D. Double Shades / (SnRa) 2.44,2a -- 02.39,2ly + 150ve
2. 7v o Narrilaivan Daryl / Tatu (NaSe) 2.41,2a -- 02.39,3ly + 80ve
3. 7v o Narrilaivan Veikeä Vekara / Valle (NaSe) 2.41,4a -- 02.39,5ly x + 50ve
4. 8v o Narrilaivan Dynamit / Shavo (NaSe) 2.41,2a -- 02.40,4ly x + 30ve
5. 7v t Narrilaivan Evanna / Sanna (NaSe) 2.41,3a -- 02.41,6ly x + 20ve
6. 7v t Narrilaivan Lappoonia / Nanna (NaSe) 2.42,3a -- 02.42,3ly x
7. 7v o Narrilaivan Peikkoprinssi / Peetu (NaSe) 2.42,1a -- 02.42,3ly x
8. 7v o Narrilaivan Gordon / Ulla (NaSe) 2.43,4a -- 02.43,2ly
9. 5v t Nessia Duán / (SnRa) 2.39,3a -- 02.43,4ly
10. 7v t Narrilaivan Two Hearts / Helli (NaSe) 2.43,6a -- 02.43,6ly xx

 

Lähtö 3: Tasoitusajo A-poneille 1600m, 2.35,0-2.49,9 aikaiset -- tulokset 27.1.
P: 150ve - 80ve - 50ve - 30ve - 20ve

1. 5v t Toy's Gloria / (SnRa) 2.49,4a -- 02.46,2ly + 150ve
2. 7v t Narrilaivan Leona / Oona (NaSe) 2.49,5a -- 02.46,2ly + 80ve
3. 12v t A.D. Dash's Dandelion / (SnRa) 2.37,4a -- 02.46,4ly + 50ve
4. 6v t Desideria Duán / Fredrik (DS) 2.44,5aly -- 02.46,5ly + 30ve
5. 5v o Narrilaivan Spartacus / Simo (NaSe) 2.49,4a -- 02.47,3ly + 20ve
6. 6v o Ignorant Duán / Romeo (DS) 2.36,3aly -- 02.48,1ly
7. 8v o Sverker Pål / Ilkka (DS) 2.41,3aly -- 02.48,3ly
8. 6v o Hampus Duán / Henna H. (DS) 2.44,4aly -- 02.48,4ly
9. 7v t Narrilaivan Charmadonna / Donna (NaSe) 2.49,2a -- 02.48,5ly x
10. 5v o Toy's Rasmus / (SnRa) 2.49,4a -- 02.48,6ly

1. 7v o Narrilaivan Veikeä Vekara / Valle (NaSe) 2.41,4a -- 02.39,4ly xx + 150ve
2. 8v o Narrilaivan Dynamit / Shavo (NaSe) 2.41,2a -- 02.39,5ly xx + 80ve
3. 7v o Narrilaivan Daryl / Tatu (NaSe) 2.41,2a -- 02.39,5ly + 50ve
4. 7v t Narrilaivan Two Hearts / Helli (NaSe) 2.43,6a -- 02.39,5ly + 30ve
5. 5v t Nessia Duán / (SnRa) 2.39,3a -- 02.41,1ly xx + 20ve
6. 7v o Narrilaivan Peikkoprinssi / Peetu (NaSe) 2.42,1a -- 02.41,2ly
7. 7v t Narrilaivan Lappoonia / Nanna (NaSe) 2.42,3a -- 02.41,6ly
8. 7v t Narrilaivan Evanna / Sanna (NaSe) 2.41,3a -- 02.42,2ly x
9. 7v o Narrilaivan Gordon / Ulla (NaSe) 2.43,4a -- 02.42,3ly
10. 12v o A.D. Double Shades / (SnRa) 2.44,2a -- 02.43,6ly


Lähtö 4: Tasoitusajo A-poneille 1600m, 2.21,0-2.34,9 aikaiset -- tulokset 8.1.
P: 200ve - 100ve - 70ve - 40ve - 25ve

1. 8v t Daga Ida / Noora (DS) 2.30,4aly -- 02.27,2ly + 200ve
2. 9v o Knyttet / Saku (GT) 2.30,3aly -- 02.27,3ly + 100ve
3. 8v o Gunborg IV / Julle (DS) 2.32,2aly -- 02.28,1ly + 70ve
4. 8v o Dreamcatcher I.F. / (SnRa) 2.29,3a -- 02.28,2ly + 40ve
5. 7v t Narrilaivan Larissa / Laura (NaSe) 2.29,2a -- 02.29,4ly + 25ve
6. 8v o Wild Wizard / (SnRa) 2.33,1a -- 02.29,5ly x + 25ve
7. 7v t Amalia Duán / Hippi (DS) 2.30,1aly -- 02.30,3ly
8. 9v o Toy's Jimmy / (SnRa) 2.29,3a -- 02.31,2ly x
9. 6v o Allan Duán / Hilma K. (DS) 2.30,1aly -- 02.31,3ly x
Hylätty
11v t Hentukka / Jami (GT) 2.30,4lyx -- - hpl
7v o Sailin' Light / (SnRa) 2.30,3a -- - hll

1. 10v o Älynväläys / Tuulikki (GT) 2.25,0aly -- 02.24,4ly + 200ve
2. 11v o Narrilaivan Matias / Matti (NaSe) 2.26,6a -- 02.24,4ly + 100ve
3. 10v t SB Snutten / (StRa) 2.24,6ly -- 02.25,1ly + 70ve
4. 8v o Mickey Go / Niina (DS) 2.22,3ake -- 02.26,3ly xx + 40ve
5. 9v o Wonder Wawes / Hilkka (GT) 2.29,2aly -- 02.26,3ly + 25ve
6. 9v t SB Snäckan / (StRa) 2.24,7ly -- 02.26,4ly
7. 6v o Amonalvin Duán / Ralla (DS) 2.28,8ly -- 02.27,2ly xx
8. 9v t Toy's Royal Empire / (SnRa) 2.27,3a -- 02.27,5ly
9. 9v o Pleasentville / Ville (DS) 2.28,2aly -- 02.28,1ly

 

Lähtö 4: Tasoitusajo A-poneille 1600m, 2.21,0-2.34,9 aikaiset -- tulokset 14.1.
P: 200ve - 100ve - 70ve - 40ve - 25ve

1. 8v o Wild Wizard / (SnRa) 2.33,1a -- 02.27,1ly + 200ve
2. 8v o Gunborg IV / Julle (DS) 2.32,2aly -- 02.27,3ly x + 100ve
3. 7v o Sailin' Light / (SnRa) 2.30,3a -- 02.27,3ly + 70ve
4. 8v t Daga Ida / Noora (DS) 2.30,4aly -- 02.27,5ly + 40ve
5. 8v o Dreamcatcher I.F. / (SnRa) 2.29,3a -- 02.27,5ly + 25ve
6. 6v o Allan Duán / Hilma K. (DS) 2.30,1aly -- 02.28,1ly + 25ve
7. 7v t Narrilaivan Larissa / Laura (NaSe) 2.29,2a -- 02.28,2ly x
8. 11v t Hentukka / Jami (GT) 2.30,4lyx -- 02.28,5ly
9. 9v o Knyttet / Saku (GT) 2.30,3aly -- 02.29,4ly
10. 7v t Amalia Duán / Hippi (DS) 2.30,1aly -- 02.30,5ly
11. 9v o Toy's Jimmy / (SnRa) 2.29,3a -- 02.31,4ly

1. 11v o Narrilaivan Matias / Matti (NaSe) 2.26,6a -- 02.24,2ly + 200ve
2. 9v t SB Snäckan / (StRa) 2.24,7ly -- 02.24,2ly x + 100ve
3. 6v o Amonalvin Duán / Ralla (DS) 2.28,8ly -- 02.24,3ly + 70ve
4. 9v t Toy's Royal Empire / (SnRa) 2.27,3a -- 02.24,3ly x + 40ve
5. 10v t SB Snutten / (StRa) 2.24,6ly -- 02.24,5ly + 25ve
6. 8v o Mickey Go / Niina (DS) 2.22,3ake -- 02.25,4ly
7. 9v o Wonder Wawes / Hilkka (GT) 2.29,2aly -- 02.26,4ly
8. 9v o Pleasentville / Ville (DS) 2.28,2aly -- 02.26,5ly
9. 10v o Älynväläys / Tuulikki (GT) 2.25,0aly -- 02.27,2ly x

 

Lähtö 4: Tasoitusajo A-poneille 1600m, 2.21,0-2.34,9 aikaiset -- tulokset 22.1.
P: 200ve - 100ve - 70ve - 40ve - 25ve

1. 9v o Knyttet / Saku (GT) 2.30,3aly -- 02.27,2ly x + 200ve
2. 8v o Gunborg IV / Julle (DS) 2.32,2aly -- 02.27,5ly + 100ve
3. 9v o Toy's Jimmy / (SnRa) 2.29,3a -- 02.28,3ly + 70ve
4. 7v o Sailin' Light / (SnRa) 2.30,3a -- 02.28,5ly x + 40ve
5. 11v t Hentukka / Jami (GT) 2.30,4lyx -- 02.28,6ly xx + 25ve
6. 8v t Daga Ida / Noora (DS) 2.30,4aly -- 02.30,1ly + 25ve
7. 7v t Narrilaivan Larissa / Laura (NaSe) 2.29,2a -- 02.30,5ly
8. 7v t Amalia Duán / Hippi (DS) 2.30,1aly -- 02.31,3ly
Hylätty
8v o Wild Wizard / (SnRa) 2.33,1a -- - hll
6v o Allan Duán / Hilma K. (DS) 2.30,1aly -- - hyl
8v o Dreamcatcher I.F. / (SnRa) 2.29,3a -- - hll

1. 10v o Älynväläys / Tuulikki (GT) 2.25,0aly -- 02.24,2ly + 200ve
2. 6v o Amonalvin Duán / Ralla (DS) 2.28,8ly -- 02.24,3ly + 100ve
3. 9v t Toy's Royal Empire / (SnRa) 2.27,3a -- 02.24,3ly + 70ve
4. 9v o Pleasentville / Ville (DS) 2.28,2aly -- 02.24,5ly + 40ve
5. 11v o Narrilaivan Matias / Matti (NaSe) 2.26,6a -- 02.25,3ly + 25ve
6. 10v t SB Snutten / (StRa) 2.24,6ly -- 02.26,3ly
7. 9v o Wonder Wawes / Hilkka (GT) 2.29,2aly -- 02.26,5ly
Hylätty
9v t SB Snäckan / (StRa) 2.24,7ly -- - hll
8v o Mickey Go / Niina (DS) 2.22,3ake -- - hll

 

Lähtö 4: Tasoitusajo A-poneille 1600m, 2.21,0-2.34,9 aikaiset -- tulokset 27.1.
P: 200ve - 100ve - 70ve - 40ve - 25ve

1. 11v t Hentukka / Jami (GT) 2.30,4lyx -- 02.27,3ly + 200ve
2. 7v t Amalia Duán / Hippi (DS) 2.30,1aly -- 02.27,4ly + 100ve
3. 7v t Narrilaivan Larissa / Laura (NaSe) 2.29,2a -- 02.28,3ly xx + 70ve
4. 7v o Sailin' Light / (SnRa) 2.30,3a -- 02.28,6ly + 40ve
5. 8v o Gunborg IV / Julle (DS) 2.32,2aly -- 02.29,1ly + 25ve
6. 9v o Toy's Jimmy / (SnRa) 2.29,3a -- 02.29,3ly + 25ve
7. 6v o Allan Duán / Hilma K. (DS) 2.30,1aly -- 02.29,4ly
8. 9v o Knyttet / Saku (GT) 2.30,3aly -- 02.29,5ly
9. 8v o Dreamcatcher I.F. / (SnRa) 2.29,3a -- 02.30,5ly
10. 8v t Daga Ida / Noora (DS) 2.30,4aly -- 02.31,5ly
Hylätty
8v o Wild Wizard / (SnRa) 2.33,1a -- - hll

1. 9v t Toy's Royal Empire / (SnRa) 2.27,3a -- 02.24,2ly + 200ve
2. 10v o Älynväläys / Tuulikki (GT) 2.25,0aly -- 02.24,3ly + 100ve
3. 6v o Amonalvin Duán / Ralla (DS) 2.28,8ly -- 02.24,5ly + 70ve
4. 9v o Pleasentville / Ville (DS) 2.28,2aly -- 02.25,5ly x + 40ve
5. 10v t SB Snutten / (StRa) 2.24,6ly -- 02.26,4ly + 25ve
6. 8v o Mickey Go / Niina (DS) 2.22,3ake -- 02.27,5ly
7. 9v o Wonder Wawes / Hilkka (GT) 2.29,2aly -- 02.28,6ly
Hylätty
11v o Narrilaivan Matias / Matti (NaSe) 2.26,6a -- - hll
9v t SB Snäckan / (StRa) 2.24,7ly -- - hml


Lähtö 5: Tasoitusajo A-poneille 1600m, 2.20,9 aikaiset ja nopeammat -- tulokset 8.1.
P: 220ve - 120ve - 80ve - 45ve - 30ve

1. 12v t Fool's Cookie Kiss / (SnRa) 2.10,2a -- 02.14,3ly + 220ve
2. 8v t Toy's Elmina / (SnRa) 2.19,1a -- 02.14,4ly + 120ve
3. 12v t Toy's KisKis / (SnRa) 2.10,4a -- 02.14,4ly + 80ve
4. 10v o Super Sundaes / Minttu (GT) 2.17,5ly -- 02.14,6ly x + 45ve
5. 17v t JRR Josefina / Tierra (StRa) 2.13,3aly -- 02.15,3ly + 30ve
6. 11v o Toy’s Hemming / (SnRa) 2.10,1a -- 02.16,2ly + 30ve
7. 10v t Too-ticki / Santeri (GT) 2.17,0aly -- 02.16,3ly + 30ve
8. 15v t Mintje v.d. Zanneshof / Minna (NaSe) 2.18,2a -- 02.16,5ly
9. 8v t Vendla Lotten / Ronni (DS) 2.19,5aly -- 02.18,1ly xx
10. 13v t Toy's Dödens Kyss / Heli (GT) 2.15,5aly -- 02.18,2ly
11. 13v t Pompeji Melody / (SnRa) 2.11,3a -- 02.18,3ly
Hylätty
16v o SB BemariPoika / (StRa) 2.20,6aly -- - hll
15v o Pinkin Norpatti / (SnRa) 2.20,3a -- - hml
11v t Toy's Kajsalena / (SnRa) 2.18,2a -- - hml
12v o Toy’s Franklin / (SnRa) 2.13,4a -- - hll

 

Lähtö 5: Tasoitusajo A-poneille 1600m, 2.20,9 aikaiset ja nopeammat -- tulokset 14.1.
P: 220ve - 120ve - 80ve - 45ve - 30ve

1. 8v t Vendla Lotten / Ronni (DS) 2.19,5aly -- 02.14,1ly + 220ve
2. 12v t Fool's Cookie Kiss / (SnRa) 2.10,2a -- 02.14,3ly + 120ve
3. 11v o Toy’s Hemming / (SnRa) 2.10,1a -- 02.14,3ly + 80ve
4. 15v t Mintje v.d. Zanneshof / Minna (NaSe) 2.18,2a -- 02.14,3ly + 45ve
5. 16v o SB BemariPoika / (StRa) 2.20,6aly -- 02.14,6ly + 30ve
6. 10v o Super Sundaes / Minttu (GT) 2.17,5ly -- 02.15,4ly + 30ve
7. 15v o Pinkin Norpatti / (SnRa) 2.20,3a -- 02.15,4ly + 30ve
8. 12v t Toy's KisKis / (SnRa) 2.10,4a -- 02.15,4ly
9. 11v t Toy's Kajsalena / (SnRa) 2.18,2a -- 02.15,5ly
10. 13v t Toy's Dödens Kyss / Heli (GT) 2.15,5aly -- 02.15,5ly
11. 17v t JRR Josefina / Tierra (StRa) 2.13,3aly -- 02.16,1ly x
12. 8v t Toy's Elmina / (SnRa) 2.19,1a -- 02.16,3ly
13. 10v t Too-ticki / Santeri (GT) 2.17,0aly -- 02.17,3ly
14. 13v t Pompeji Melody / (SnRa) 2.11,3a -- 02.18,6ly
Hylätty
12v o Toy’s Franklin / (SnRa) 2.13,4a -- - hll

 

Lähtö 5: Tasoitusajo A-poneille 1600m, 2.20,9 aikaiset ja nopeammat -- tulokset 22.1.
P: 220ve - 120ve - 80ve - 45ve - 30ve

1. 13v t Toy's Dödens Kyss / Heli (GT) 2.15,5aly -- 02.14,1ly + 220ve
2. 15v o Pinkin Norpatti / (SnRa) 2.20,3a -- 02.14,1ly + 120ve
3. 8v t Toy's Elmina / (SnRa) 2.19,1a -- 02.14,3ly xx + 80ve
4. 13v t Pompeji Melody / (SnRa) 2.11,3a -- 02.14,3ly + 45ve
5. 17v t JRR Josefina / Tierra (StRa) 2.13,3aly -- 02.14,5ly x + 30ve
6. 12v o Toy’s Franklin / (SnRa) 2.13,4a -- 02.15,5ly + 30ve
7. 10v o Super Sundaes / Minttu (GT) 2.17,5ly -- 02.16,2ly + 30ve

8. 16v o SB BemariPoika / (StRa) 2.20,6aly -- 02.16,6ly xx
9. 12v t Toy's KisKis / (SnRa) 2.10,4a -- 02.17,4ly
10. 10v t Too-ticki / Santeri (GT) 2.17,0aly -- 02.17,5ly
11. 15v t Mintje v.d. Zanneshof / Minna (NaSe) 2.18,2a -- 02.17,6ly
12. 11v o Toy’s Hemming / (SnRa) 2.10,1a -- 02.18,2ly
Hylätty
8v t Vendla Lotten / Ronni (DS) 2.19,5aly -- - hml 11v t Toy's Kajsalena / (SnRa) 2.18,2a -- - hll
12v t Fool's Cookie Kiss / (SnRa) 2.10,2a -- - hll

 

Lähtö 5: Tasoitusajo A-poneille 1600m, 2.20,9 aikaiset ja nopeammat -- tulokset 27.1.
P: 220ve - 120ve - 80ve - 45ve - 30ve

1. 15v t Mintje v.d. Zanneshof / Minna (NaSe) 2.18,2a -- 02.14,4ly + 220ve
2. 11v t Toy's Kajsalena / (SnRa) 2.18,2a -- 02.15,1ly + 120ve
3. 13v t Pompeji Melody / (SnRa) 2.11,3a -- 02.15,1ly + 80ve
4. 11v o Toy’s Hemming / (SnRa) 2.10,1a -- 02.15,5ly + 45ve
5. 17v t JRR Josefina / Tierra (StRa) 2.13,3aly -- 02.16,2ly xx + 30ve
6. 12v t Fool's Cookie Kiss / (SnRa) 2.10,2a -- 02.16,3ly + 30ve
7. 10v t Too-ticki / Santeri (GT) 2.17,0aly -- 02.16,5ly + 30ve
8. 12v t Toy's KisKis / (SnRa) 2.10,4a -- 02.16,5ly
9. 10v o Super Sundaes / Minttu (GT) 2.17,5ly -- 02.16,6ly
10. 12v o Toy’s Franklin / (SnRa) 2.13,4a -- 02.17,2ly x
11. 16v o SB BemariPoika / (StRa) 2.20,6aly -- 02.17,4ly x
12. 13v t Toy's Dödens Kyss / Heli (GT) 2.15,5aly -- 02.17,4ly
13. 8v t Vendla Lotten / Ronni (DS) 2.19,5aly -- 02.17,6ly
14. 15v o Pinkin Norpatti / (SnRa) 2.20,3a -- 02.18,3ly
Hylätty
8v t Toy's Elmina / (SnRa) 2.19,1a -- - hll


Lähtö 6: Tasoitusajo B-poneille 1600m, 3-4v -- tulokset 8.1.
P: 100ve - 50ve - 30ve - 20ve - 10ve

1. 4v t Gottagofast / Niklas (DS) 2.22,2ly -- 02.21,4ly + 100ve
2. 4v t Toy's Saga / (SnRa) 2.16,3a -- 02.21,4ly + 50ve
3. 4v t Thyra Siv / Hilkka (GT) 2.21,2aly -- 02.22,6ly x + 30ve
4. 3v o Valdemar NRL / Salla (NaSe) ei enn. -- 02.28,2ly + 20ve
5. 3v o Toy’s Hjalmar / (SnRa) 2.20,3 -- 02.28,3ly + 10ve
6. 3v t Yanetron NRL / Minna (NaSe) ei enn. -- 02.28,4ly x + 10ve
7. 4v t Wingards Meia / Elli (GT) 2.14,4ly -- 02.29,3ly
8. 3v o Toy's Jacob / (SnRa) 2.21,3 -- 02.30,5ly
9. 4v t Toy's Teresa / (SnRa) 2.21,2a -- 02.31,2ly
10. 4v o Hilding / Santeri (GT) 2.20,5alyx -- 02.32,4ly
11. 3v t Ellinoora NRL / Veera (NaSe) ei enn. -- 02.33,5ly xx

 

Lähtö 6: Tasoitusajo B-poneille 1600m, 3-4v -- tulokset 14.1.
P: 100ve - 50ve - 30ve - 20ve - 10ve

1. 4v t Wingards Meia / Elli (GT) 2.14,4ly -- 02.14,4ly + 100ve
2. 3v t Yanetron NRL / Minna (NaSe) ei enn. -- 02.26,6ly + 50ve
3. 3v o Valdemar NRL / Salla (NaSe) ei enn. -- 02.28,2ly + 30ve
4. 3v t Ellinoora NRL / Veera (NaSe) ei enn. -- 02.29,3ly + 20ve
5. 4v t Gottagofast / Niklas (DS) 2.22,2ly -- 02.30,6ly + 10ve
6. 4v t Toy's Saga / (SnRa) 2.16,3a -- 02.31,3ly + 10ve
7. 3v o Toy's Jacob / (SnRa) 2.21,3 -- 02.31,4ly
8. 4v o Hilding / Santeri (GT) 2.20,5alyx -- 02.31,6ly
9. 4v t Toy's Teresa / (SnRa) 2.21,2a -- 02.32,2ly
10. 3v o Toy’s Hjalmar / (SnRa) 2.20,3 -- 02.33,2ly xx
11. 4v t Thyra Siv / Hilkka (GT) 2.21,2aly -- 02.33,5ly

 

Lähtö 6: Tasoitusajo B-poneille 1600m, 3-4v -- tulokset 22.1.
P: 100ve - 50ve - 30ve - 20ve - 10ve

1. 3v o Valdemar NRL / Salla (NaSe) ei enn. -- 02.26,1ly + 100ve
2. 4v t Toy's Saga / (SnRa) 2.16,3a -- 02.26,3ly + 50ve
3. 3v t Ellinoora NRL / Veera (NaSe) ei enn. -- 02.27,2ly x + 30ve
4. 3v o Toy's Jacob / (SnRa) 2.21,3 -- 02.27,2ly + 20ve
5. 3v o Toy’s Hjalmar / (SnRa) 2.20,3 -- 02.28,4ly + 10ve
6. 4v t Wingards Meia / Elli (GT) 2.14,4ly -- 02.28,4ly xx + 10ve
7. 3v t Yanetron NRL / Minna (NaSe) ei enn. -- 02.29,4ly
8. 4v t Toy's Teresa / (SnRa) 2.21,2a -- 02.30,4ly
9. 4v t Gottagofast / Niklas (DS) 2.22,2ly -- 02.30,5ly
10. 4v t Thyra Siv / Hilkka (GT) 2.21,2aly -- 02.31,1ly
11. 4v o Hilding / Santeri (GT) 2.20,5alyx -- 02.33,2ly

 

Lähtö 6: Tasoitusajo B-poneille 1600m, 3-4v -- tulokset 27.1.
P: 100ve - 50ve - 30ve - 20ve - 10ve

1. 4v t Toy's Teresa / (SnRa) 2.21,2a -- 02.20,2ly + 100ve
2. 3v o Toy’s Hjalmar / (SnRa) 2.20,3 -- 02.26,3ly + 50ve
3. 3v o Valdemar NRL / Salla (NaSe) ei enn. -- 02.27,2ly + 30ve
4. 4v t Gottagofast / Niklas (DS) 2.22,2ly -- 02.27,3ly x + 20ve
5. 4v t Wingards Meia / Elli (GT) 2.14,4ly -- 02.29,4ly + 10ve
6. 4v t Thyra Siv / Hilkka (GT) 2.21,2aly -- 02.32,2ly + 10ve

7. 4v t Toy's Saga / (SnRa) 2.16,3a -- 02.32,3ly
8. 3v o Toy's Jacob / (SnRa) 2.21,3 -- 02.32,4ly
9. 3v t Ellinoora NRL / Veera (NaSe) ei enn. -- 02.33,2ly xx
10. 3v t Yanetron NRL / Minna (NaSe) ei enn. -- 02.33,3ly
11. 4v o Hilding / Santeri (GT) 2.20,5alyx -- 02.33,5ly xx

 


Lähtö 7: Tasoitusajo B-poneille 2100m, 2.18,0 aikaiset ja hitaammat -- tulokset 8.1.
P: 120ve - 60ve - 35ve - 25ve - 15ve

1. 5v t Unian Rouslite / Shavo (NaSe) 2.19,4a -- 02.15,4ly + 120ve
2. 5v t Tillin Ripakinttu / (SnRa) 2.20,4a -- 02.16,6ly + 60ve
3. 5v t Nasrin Kaleesi / Noora (NaSe) 2.21,3a -- 02.17,3ly x + 35ve
4. 5v t Toy's Fantazia / (SnRa) 2.19,4a -- 02.19,1ly + 25ve
5. 5v t Nasrin Dvalan / Leo (NaSe) 2.19,2a -- 02.19,2ly

 

Lähtö 7: Tasoitusajo B-poneille 2100m, 2.18,0 aikaiset ja hitaammat -- tulokset 14.1.
P: 120ve - 60ve - 35ve - 25ve - 15ve

1. 5v t Toy's Fantazia / (SnRa) 2.19,4a -- 02.15,1ly + 120ve
2. 5v t Nasrin Dvalan / Leo (NaSe) 2.19,2a -- 02.16,2ly + 60ve
3. 5v t Nasrin Kaleesi / Noora (NaSe) 2.21,3a -- 02.16,2ly + 35ve
4. 5v t Unian Rouslite / Shavo (NaSe) 2.19,4a -- 02.16,8ly + 25ve
5. 5v t Tillin Ripakinttu / (SnRa) 2.20,4a -- 02.17,4ly xx

 

Lähtö 7: Tasoitusajo B-poneille 2100m, 2.18,0 aikaiset ja hitaammat -- tulokset 22.1.
P: 120ve - 60ve - 35ve - 25ve - 15ve

1. 5v t Nasrin Kaleesi / Noora (NaSe) 2.21,3a -- 02.14,3ly xx + 120ve
2. 5v t Toy's Fantazia / (SnRa) 2.19,4a -- 02.15,2ly x + 60ve
3. 5v t Tillin Ripakinttu / (SnRa) 2.20,4a -- 02.15,3ly + 35ve
4. 5v t Unian Rouslite / Shavo (NaSe) 2.19,4a -- 02.17,1ly + 25ve
5. 5v t Nasrin Dvalan / Leo (NaSe) 2.19,2a -- 02.18,5ly

 

Lähtö 7: Tasoitusajo B-poneille 2100m, 2.18,0 aikaiset ja hitaammat -- tulokset 27.1.
P: 120ve - 60ve - 35ve - 25ve - 15ve

1. 5v t Unian Rouslite / Shavo (NaSe) 2.19,4a -- 02.14,3ly + 120ve
2. 5v t Tillin Ripakinttu / (SnRa) 2.20,4a -- 02.14,3ly x + 60ve
3. 5v t Nasrin Kaleesi / Noora (NaSe) 2.21,3a -- 02.15,5ly + 35ve
4. 5v t Nasrin Dvalan / Leo (NaSe) 2.19,2a -- 02.15,6ly xx + 25ve
Hylätty
5v t Toy's Fantazia / (SnRa) 2.19,4a -- - hll

 


Lähtö 8: Tasoitusajo B-poneille 2100m, 2.05,0-2.17,9 aikaiset -- tulokset 8.1.
P: 150ve - 80ve - 50ve - 30ve - 20ve

1. 6v t Amorina Snilli / (SnRa) 2.14,2a -- 02.08,1ly x + 150ve
2. 5v o Iltamäen Argon / (SnRa) 2.09,2a -- 02.08,3ly + 80ve
3. 5v o Nasrin Royan / Rolle (NaSe) 2.13,1 -- 02.08,3ly + 50ve
4. 6v t Kappvänilja / Riina (Team Lily) 02.16,3ly -- 02.08,4ly + 30ve
5. 5v t Nasrin Saarya / Salla (NaSe) 2.16,3a -- 02.08,5ly x + 20ve
6. 5v o Nasrin Jamaya / Leia (NaSe) 2.13,2 -- 02.08,5ly + 20ve
7. 5v o Brynolf Duán / Aino E. (DS) 2.13,3aly -- 02.08,5ly + 20ve
8. 6v t Athene Snilli / Alli (NaSe) 2.15,3a -- 02.09,5ly + 20ve

9. 6v t Bettina Duán / Riina H. (DS) 2.07,4aly -- 02.11,4ly xx
10. 5v o Kilburgs Claes / Jami (GT) 2.13,3lyxx -- 02.11,4ly
11. 6v t Toy's Alissa / (SnRa) 2.15,2a -- 02.14,2ly
12. 5v t Hugging NRL / (SnRa) 2.16,5a -- 02.14,3ly x
13. 6v t Aken Arnóra / Anne R. (DS) 2.06,1ly -- 02.14,4ly
14. 6v t Karianne Duán / Bert (DS) 2.06,6aly -- 02.14,4ly
Hylätty
5v o Nasrin Opal / Paavo (NaSe) 2.15,5 -- - hll

 

Lähtö 8: Tasoitusajo B-poneille 2100m, 2.05,0-2.17,9 aikaiset -- tulokset 14.1.
P: 150ve - 80ve - 50ve - 30ve - 20ve

1. 6v t Athene Snilli / Alli (NaSe) 2.15,3a -- 02.08,3ly + 150ve
2. 5v o Nasrin Royan / Rolle (NaSe) 2.13,1 -- 02.08,3ly + 80ve
3. 6v t Toy's Alissa / (SnRa) 2.15,2a -- 02.09,2ly x + 50ve
4. 6v t Karianne Duán / Bert (DS) 2.06,6aly -- 02.09,3ly + 30ve
5. 6v t Kappvänilja / Riina (Team Lily) 02.16,3ly -- 02.09,5ly + 20ve
6. 5v o Kilburgs Claes / Jami (GT) 2.13,3lyxx -- 02.10,1ly + 20ve
7. 6v t Aken Arnóra / Anne R. (DS) 2.06,1ly -- 02.11,1ly x + 20ve
8. 5v o Nasrin Jamaya / Leia (NaSe) 2.13,2 -- 02.11,3ly xx + 20ve
9. 5v o Brynolf Duán / Aino E. (DS) 2.13,3aly -- 02.11,4ly xx
10. 5v o Nasrin Opal / Paavo (NaSe) 2.15,5 -- 02.11,4ly
11. 6v t Amorina Snilli / (SnRa) 2.14,2a -- 02.12,2ly
12. 5v o Iltamäen Argon / (SnRa) 2.09,2a -- 02.13,4ly
13. 6v t Bettina Duán / Riina H. (DS) 2.07,4aly -- 02.13,6ly x
14. 5v t Hugging NRL / (SnRa) 2.16,5a -- 02.14,3ly
Hylätty
5v t Nasrin Saarya / Salla (NaSe) 2.16,3a -- - hll

 

Lähtö 8: Tasoitusajo B-poneille 2100m, 2.05,0-2.17,9 aikaiset -- tulokset 22.1.
P: 150ve - 80ve - 50ve - 30ve - 20ve

1. 5v o Iltamäen Argon / (SnRa) 2.09,2a -- 02.08,1ly + 150ve
2. 6v t Kappvänilja / Riina (Team Lily) 02.16,3ly -- 02.08,4ly + 80ve
3. 6v t Bettina Duán / Riina H. (DS) 2.07,4aly -- 02.08,4ly + 50ve
4. 6v t Amorina Snilli / (SnRa) 2.14,2a -- 02.08,6ly + 30ve
5. 5v o Nasrin Jamaya / Leia (NaSe) 2.13,2 -- 02.09,1ly + 20ve
6. 6v t Aken Arnóra / Anne R. (DS) 2.06,1ly -- 02.09,4ly x + 20ve
7. 5v t Nasrin Saarya / Salla (NaSe) 2.16,3a -- 02.09,5ly x + 20ve
8. 5v o Kilburgs Claes / Jami (GT) 2.13,3lyxx -- 02.09,5ly + 20ve
9. 6v t Athene Snilli / Alli (NaSe) 2.15,3a -- 02.12,4ly
10. 5v o Nasrin Royan / Rolle (NaSe) 2.13,1 -- 02.12,5ly
11. 5v t Hugging NRL / (SnRa) 2.16,5a -- 02.14,1ly x
12. 5v o Brynolf Duán / Aino E. (DS) 2.13,3aly -- 02.14,2ly
13. 5v o Nasrin Opal / Paavo (NaSe) 2.15,5 -- 02.14,3ly x
14. 6v t Karianne Duán / Bert (DS) 2.06,6aly -- 02.14,4ly
Hylätty
6v t Toy's Alissa / (SnRa) 2.15,2a -- - hll

 

Lähtö 8: Tasoitusajo B-poneille 2100m, 2.05,0-2.17,9 aikaiset -- tulokset 27.1.
P: 150ve - 80ve - 50ve - 30ve - 20ve

1. 6v t Karianne Duán / Bert (DS) 2.06,6aly -- 02.08,3ly + 150ve
2. 6v t Kappvänilja / Riina (Team Lily) 02.16,3ly -- 02.08,4ly + 80ve
3. 5v o Nasrin Opal / Paavo (NaSe) 2.15,5 -- 02.08,5ly + 50ve
4. 5v o Kilburgs Claes / Jami (GT) 2.13,3lyxx -- 02.09,1ly + 30ve
5. 6v t Toy's Alissa / (SnRa) 2.15,2a -- 02.10,2ly + 20ve
6. 5v o Nasrin Jamaya / Leia (NaSe) 2.13,2 -- 02.10,4ly + 20ve
7. 5v o Nasrin Royan / Rolle (NaSe) 2.13,1 -- 02.10,4ly + 20ve
8. 6v t Bettina Duán / Riina H. (DS) 2.07,4aly -- 02.10,5ly + 20ve
9. 5v o Brynolf Duán / Aino E. (DS) 2.13,3aly -- 02.11,5ly x
10. 6v t Amorina Snilli / (SnRa) 2.14,2a -- 02.12,4ly
11. 5v t Hugging NRL / (SnRa) 2.16,5a -- 02.12,4ly
12. 5v o Iltamäen Argon / (SnRa) 2.09,2a -- 02.12,6ly
13. 5v t Nasrin Saarya / Salla (NaSe) 2.16,3a -- 02.14,5ly
Hylätty
6v t Aken Arnóra / Anne R. (DS) 2.06,1ly -- - hll 6v t Athene Snilli / Alli (NaSe) 2.15,3a -- - hll

 


Lähtö 9: Tasoitusajo B-poneille 2100m, 1.50,0-2.04,9 aikaiset -- tulokset 8.1.
P: 200ve - 100ve - 70ve - 40ve - 25ve

1. 6v t Malena NRL / Malin (DS) 2.04,0ke -- 01.59,8ly x + 200ve
2. 10v t Call 911 / Minttu (GT) 59,7ly -- 01.59,9ly + 100ve
3. 8v t Miftare Go / Milla (NaSe) 2.00,6a -- 02.00,2ly + 70ve
4. 6v o Iltamäen Leonardo / (SnRa) 58,6a -- 02.00,3ly + 40ve
5. 6v o Toy's Rudolf / (SnRa) 2.00,3a -- 02.00,8ly + 25ve
6. 8v t Kalypso Duán / Kalle (NaSe) 55,1a -- 02.01,5ly
7. 8v t Snaragan NRL / Sinna (NaSe) 2.03,4a -- 02.01,8ly
8. 7v o Samuraj NRL / Samu (NaSe) 2.04,3a -- 02.01,9ly
9. 6v o Aken Arnfinnr / Jonna W. (DS) 59,5aly -- 02.02,5ly
10. 7v t Toy's Jennifer / (SnRa) 2.00,2a -- 02.02,6ly

1. 8v o Victor Rem / (StRa) 1.50,6aly (1.58,3maly) -- 01.49,3ly + 200ve
2. 8v o Daredevil Duán / (SnRa) 51,2a -- 01.50,3ly + 100ve
3. 11v o Fool's Sprywir / Salli (NaSe) 53,3a -- 01.51,4ly x + 70ve
4. 9v t Toy's Liselotte / (SnRa) 52,4a -- 01.51,5ly xx + 40ve
5. 8v t Vehkakorven Berit / (SnRa) 50,4a -- 01.52,1ly + 25ve
6. 11v o Fool's Dominion / Shavo (NaSe) 50,4a -- 01.53,2ly x
7. 7v o Thydor NRL / Jaska (NaSe) 53,6a -- 01.53,3ly
8. 8v o Rune NRL / Ronja (NaSe) 53,2a -- 01.53,4ly
Hylätty
18v t SB Darling / (StRa) 1.50,4aly (1.58,6maly) -- - hml

 

Lähtö 9: Tasoitusajo B-poneille 2100m, 1.50,0-2.04,9 aikaiset -- tulokset 14.1.
P: 200ve - 100ve - 70ve - 40ve - 25ve

1. 6v o Aken Arnfinnr / Jonna W. (DS) 59,5aly -- 01.56,2ly + 200ve
2. 10v t Call 911 / Minttu (GT) 59,7ly -- 01.56,4ly x + 100ve
3. 6v o Toy's Rudolf / (SnRa) 2.00,3a -- 01.56,7ly + 70ve
4. 8v t Kalypso Duán / Kalle (NaSe) 55,1a -- 01.57,0ly x + 40ve
5. 6v t Malena NRL / Malin (DS) 2.04,0ke -- 01.57,2ly + 25ve
6. 7v o Samuraj NRL / Samu (NaSe) 2.04,3a -- 01.58,4ly x
7. 8v t Snaragan NRL / Sinna (NaSe) 2.03,4a -- 01.59,4ly
8. 7v t Toy's Jennifer / (SnRa) 2.00,2a -- 01.59,4ly x
Hylätty
8v t Miftare Go / Milla (NaSe) 2.00,6a -- - hll
6v o Iltamäen Leonardo / (SnRa) 58,6a -- - hll

1. 8v t Vehkakorven Berit / (SnRa) 50,4a -- 01.49,2ly + 200ve
2. 18v t SB Darling / (StRa) 1.50,4aly (1.58,6maly) -- 01.49,5ly x + 100ve
3. 11v o Fool's Sprywir / Salli (NaSe) 53,3a -- 01.50,9ly x + 70ve
4. 11v o Fool's Dominion / Shavo (NaSe) 50,4a -- 01.51,0ly x + 40ve
5. 8v o Victor Rem / (StRa) 1.50,6aly (1.58,3maly) -- 01.52,4ly + 25ve
6. 8v o Rune NRL / Ronja (NaSe) 53,2a -- 01.52,4ly x
7. 7v o Thydor NRL / Jaska (NaSe) 53,6a -- 01.53,5ly
8. 9v t Toy's Liselotte / (SnRa) 52,4a -- 01.54,4ly
Hylätty
8v o Daredevil Duán / (SnRa) 51,2a -- - hll

 

Lähtö 9: Tasoitusajo B-poneille 2100m, 1.50,0-2.04,9 aikaiset -- tulokset 22.1.
P: 200ve - 100ve - 70ve - 40ve - 25ve

1. 8v t Miftare Go / Milla (NaSe) 2.00,6a -- 01.58,2ly x + 200ve
2. 6v o Aken Arnfinnr / Jonna W. (DS) 59,5aly -- 01.58,3ly xx + 100ve
3. 7v t Toy's Jennifer / (SnRa) 2.00,2a -- 01.58,4ly + 70ve
4. 8v t Snaragan NRL / Sinna (NaSe) 2.03,4a -- 01.58,9ly + 40ve
5. 6v o Toy's Rudolf / (SnRa) 2.00,3a -- 01.59,1ly + 25ve
6. 6v o Iltamäen Leonardo / (SnRa) 58,6a -- 01.59,3ly x
7. 7v o Samuraj NRL / Samu (NaSe) 2.04,3a -- 01.59,7ly
8. 6v t Malena NRL / Malin (DS) 2.04,0ke -- 02.00,4ly
9. 8v t Kalypso Duán / Kalle (NaSe) 55,1a -- 02.01,3ly
10. 10v t Call 911 / Minttu (GT) 59,7ly -- 02.01,5ly

1. 11v o Fool's Dominion / Shavo (NaSe) 50,4a -- 01.49,1ly + 200ve
2. 8v o Daredevil Duán / (SnRa) 51,2a -- 01.50,4ly + 100ve
3. 11v o Fool's Sprywir / Salli (NaSe) 53,3a -- 01.50,5ly + 70ve
4. 8v o Victor Rem / (StRa) 1.50,6aly (1.58,3maly) -- 01.51,1ly + 40ve
5. 8v t Vehkakorven Berit / (SnRa) 50,4a -- 01.52,6ly x + 25ve
6. 7v o Thydor NRL / Jaska (NaSe) 53,6a -- 01.53,6ly
7. 9v t Toy's Liselotte / (SnRa) 52,4a -- 01.54,4ly xx
8. 18v t SB Darling / (StRa) 1.50,4aly (1.58,6maly) -- 01.54,5ly x
Hylätty
8v o Rune NRL / Ronja (NaSe) 53,2a -- - hll

 

Lähtö 9: Tasoitusajo B-poneille 2100m, 1.50,0-2.04,9 aikaiset -- tulokset 27.1.
P: 200ve - 100ve - 70ve - 40ve - 25ve

1. 6v o Toy's Rudolf / (SnRa) 2.00,3a -- 01.57,6ly xx + 200ve
2. 6v t Malena NRL / Malin (DS) 2.04,0ke -- 01.57,3ly + 100ve
3. 8v t Snaragan NRL / Sinna (NaSe) 2.03,4a -- 01.58,3ly + 70ve
4. 8v t Kalypso Duán / Kalle (NaSe) 55,1a -- 01.59,3ly xx + 40ve
5. 7v t Toy's Jennifer / (SnRa) 2.00,2a -- 01.59,5ly + 25ve
6. 8v t Miftare Go / Milla (NaSe) 2.00,6a -- 02.00,2ly x
7. 6v o Aken Arnfinnr / Jonna W. (DS) 59,5aly -- 02.01,2ly
8. 6v o Iltamäen Leonardo / (SnRa) 58,6a -- 02.01,5ly
Hylätty
7v o Samuraj NRL / Samu (NaSe) 2.04,3a -- - hll
10v t Call 911 / Minttu (GT) 59,7ly -- - hml

1. 8v t Vehkakorven Berit / (SnRa) 50,4a -- 01.49,3ly + 200ve
2. 8v o Daredevil Duán / (SnRa) 51,2a -- 01.50,4ly + 100ve
3. 8v o Victor Rem / (StRa) 1.50,6aly (1.58,3maly) -- 01.51,1ly + 70ve
4. 7v o Thydor NRL / Jaska (NaSe) 53,6a -- 01.52,2ly x + 40ve
5. 18v t SB Darling / (StRa) 1.50,4aly (1.58,6maly) -- 01.52,3ly x + 25ve
6. 9v t Toy's Liselotte / (SnRa) 52,4a -- 01.53,5ly
7. 11v o Fool's Sprywir / Salli (NaSe) 53,3a -- 01.54,4ly
Hylätty
8v o Rune NRL / Ronja (NaSe) 53,2a -- - hml
11v o Fool's Dominion / Shavo (NaSe) 50,4a -- - hll

 


Lähtö 10: Tasoitusajo B-poneille 2100m, 1.49,9 aikaiset ja nopeammat -- tulokset 8.1.
P: 220ve - 120ve - 80ve - 45ve - 30ve

1. 10v t SB Breler / Stra 1.48,2ly (1.58,2mly) -- 01.45,1ly + 220ve
2. 12v t Toy's Majlis / (SnRa) 45,2a -- 01.45,3ly + 120ve
3. 11v o Karma Bay / Heli (GT) 44,8aly -- 01.45,5ly + 80ve
4. 9v o Lyngensyngen / (StRa) 1.49,6aly -- 01.46,3ly + 45ve
5. 12v o Valrus NRL / Vallu (NaSe) 46,3a -- 01.46,3ly x + 30ve
6. 11v t Fool's Eleonor / Sonja (NaSe) 46,5a -- 01.47,6ly + 30ve
7. 15v t DD Dvorah / Doora (NaSe) 45,1a -- 01.47,6ly + 30ve

8. 13v o Jamming NRL / Shavo (NaSe) 44,1a -- 01.49,2ly xx
9. 13v t Toy’s Britta / (SnRa) 42,7a -- 01.49,3ly
10. 11v o Neutron B / Nero (NaSe) 47,3a -- 01.49,4ly
11. 10v o Jaguar Go / (SnRa) 47,0a -- 01.49,6ly
Hylätty
12v o Billboard / Saku (GT) 46,5aly -- - hll 12v t Bernilla NRL / Minni (NaSe) 46,3a -- - hml

1. 18v t Rhonda NRL / Ronja (NaSe) 40,2a -- 01.38,1ly xx 2. 11v o Toy's Gilbert / (SnRa) 40,4a -- 01.38,2ly 3. 9v o Toy's Bjarte / (SnRa) 42,3a -- 01.38,5ly 4. 12v t Aken Sassa / (SnRa) 40,3a -- 01.39,3ly xx 5. 12v t Eloveera NRL / Ellu (NaSe) 40,6a -- 01.40,2ly 6. 11v t Fool's Divinity / Senja (NaSe) 40,2a -- 01.41,2ly 7. 12v t Wargas Aphrodite II / (SnRa) 40,5a -- 01.41,2ly 8. 18v o Ønsk Snorre / Simo (NaSe) 42,3a -- 01.42,2ly xx 9. 11v o Toy’s Magnus / (SnRa) 40,1a - 01.42,5ly 10. 12v o Helmer Gull / (SnRa) 41,6a -- 01.43,2ly Hylätty 9v o Toy's Herting / (SnRa) 42,2a -- - hll 13v t Furigers Løftet / (SnRa) 40,3a -- - hml

 

Lähtö 10: Tasoitusajo B-poneille 2100m, 1.49,9 aikaiset ja nopeammat -- tulokset 14.1.
P: 220ve - 120ve - 80ve - 45ve - 30ve

1. 11v o Karma Bay / Heli (GT) 44,8aly -- 01.43,5ly + 220ve
2. 15v t DD Dvorah / Doora (NaSe) 45,1a -- 01.44,3ly + 120ve
3. 11v t Fool's Eleonor / Sonja (NaSe) 46,5a -- 01.44,5ly + 80ve
4. 13v o Jamming NRL / Shavo (NaSe) 44,1a -- 01.46,4ly x + 45ve
5. 11v o Neutron B / Nero (NaSe) 47,3a -- 01.46,6ly + 30ve
6. 12v t Bernilla NRL / Minni (NaSe) 46,3a -- 01.47,2ly + 30ve
7. 13v t Toy’s Britta / (SnRa) 42,7a -- 01.48,5ly + 30ve

8. 9v o Lyngensyngen / (StRa) 1.49,6aly -- 01.49,1ly
9. 12v o Valrus NRL / Vallu (NaSe) 46,3a -- 01.49,2ly x
10. 10v o Jaguar Go / (SnRa) 47,0a -- 01.49,4ly
Hylätty
10v t SB Breler / Stra 1.48,2ly (1.58,2mly) -- - hll
12v o Billboard / Saku (GT) 46,5aly -- - hll
12v t Toy's Majlis / (SnRa) 45,2a -- - hll

1. 18v t Rhonda NRL / Ronja (NaSe) 40,2a -- 01.39,3ly x + 220ve
2. 11v t Fool's Divinity / Senja (NaSe) 40,2a -- 01.39,9ly + 120ve
3. 12v t Eloveera NRL / Ellu (NaSe) 40,6a -- 01.40,1ly + 80ve
4. 9v o Toy's Bjarte / (SnRa) 42,3a -- 01.40,2ly + 80ve
5. 11v o Toy's Gilbert / (SnRa) 40,4a -- 01.40,4ly xx + 45ve
6. 18v o Ønsk Snorre / Simo (NaSe) 42,3a -- 01.40,9ly x + 30ve

7. 9v o Toy's Herting / (SnRa) 42,2a -- 01.41,2ly
8. 11v o Toy’s Magnus / (SnRa) 40,1a - 01.41,6ly xx
9. 12v o Helmer Gull / (SnRa) 41,6a -- 01.42,5ly
10. 13v t Furigers Løftet / (SnRa) 40,3a -- 01.42,5ly
Hylätty
12v t Wargas Aphrodite II / (SnRa) 40,5a -- - hpl 12v t Aken Sassa / (SnRa) 40,3a -- - hll

 

Lähtö 10: Tasoitusajo B-poneille 2100m, 1.49,9 aikaiset ja nopeammat -- tulokset 22.1.
P: 220ve - 120ve - 80ve - 45ve - 30ve

1. 12v o Valrus NRL / Vallu (NaSe) 46,3a -- 01.44,2ly + 220ve
2. 11v o Karma Bay / Heli (GT) 44,8aly -- 01.44,3ly x + 120ve
3. 13v o Jamming NRL / Shavo (NaSe) 44,1a -- 01.44,3ly + 80ve
4. 15v t DD Dvorah / Doora (NaSe) 45,1a -- 01.44,4ly xx + 45ve
5. 13v t Toy’s Britta / (SnRa) 42,7a -- 01.46,2ly x + 30ve
6. 10v t SB Breler / Stra 1.48,2ly (1.58,2mly) -- 01.46,4ly + 30ve
7. 9v o Lyngensyngen / (StRa) 1.49,6aly -- 01.46,5ly xx + 30ve

8. 11v o Neutron B / Nero (NaSe) 47,3a -- 01.47,6ly xx
9. 12v t Toy's Majlis / (SnRa) 45,2a -- 01.48,4ly x
10. 12v o Billboard / Saku (GT) 46,5aly -- 01.49,1ly
11. 12v t Bernilla NRL / Minni (NaSe) 46,3a -- 01.49,4ly
Hylätty
10v o Jaguar Go / (SnRa) 47,0a -- hll
11v t Fool's Eleonor / Sonja (NaSe) 46,5a -- hll

1. 11v o Toy's Gilbert / (SnRa) 40,4a -- 01.39,2ly + 220ve

2. 12v o Helmer Gull / (SnRa) 41,6a -- 01.39,3ly + 120ve
3. 18v t Rhonda NRL / Ronja (NaSe) 40,2a -- 01.39,5ly + 80ve
4. 11v t Fool's Divinity / Senja (NaSe) 40,2a -- 01.40,1ly + 45ve
5. 9v o Toy's Bjarte / (SnRa) 42,3a -- 01.40,6ly + 30ve
6. 12v t Aken Sassa / (SnRa) 40,3a -- 01.41,4ly + 30ve
7. 18v o Ønsk Snorre / Simo (NaSe) 42,3a -- 01.41,4ly
8. 9v o Toy's Herting / (SnRa) 42,2a -- 01.42,2ly
9. 12v t Wargas Aphrodite II / (SnRa) 40,5a -- 01.42,5ly
10. 13v t Furigers Løftet / (SnRa) 40,3a -- 01.43,2ly
11. 11v o Toy’s Magnus / (SnRa) 40,1a - 01.43,3ly
Hylätty
12v t Eloveera NRL / Ellu (NaSe) 40,6a -- hll

 

Lähtö 10: Tasoitusajo B-poneille 2100m, 1.49,9 aikaiset ja nopeammat -- tulokset 27.1.
P: 220ve - 120ve - 80ve - 45ve - 30ve

1. 12v o Valrus NRL / Vallu (NaSe) 46,3a -- 01.43,1ly x + 220ve
2. 10v o Jaguar Go / (SnRa) 47,0a -- 01.43,5ly + 120ve
3. 15v t DD Dvorah / Doora (NaSe) 45,1a -- 01.44,1ly xx + 80ve
4. 10v t SB Breler / Stra 1.48,2ly (1.58,2mly) -- 01.44,2ly + 45ve
5. 12v t Toy's Majlis / (SnRa) 45,2a -- 01.44,4ly xx + 30ve
6. 11v t Fool's Eleonor / Sonja (NaSe) 46,5a -- 01.44,5ly + 30ve
7. 9v o Lyngensyngen / (StRa) 1.49,6aly -- 01.44,5ly + 30ve

8. 12v t Bernilla NRL / Minni (NaSe) 46,3a -- 01.45,2ly
9. 13v o Jamming NRL / Shavo (NaSe) 44,1a -- 01.46,4ly
10. 12v o Billboard / Saku (GT) 46,5aly -- 01.47,3ly x
11. 11v o Neutron B / Nero (NaSe) 47,3a -- 01.47,4ly
12. 11v o Karma Bay / Heli (GT) 44,8aly -- 01.49,3ly
Hylätty
13v t Toy’s Britta / (SnRa) 42,7a -- - hll

1. 12v t Eloveera NRL / Ellu (NaSe) 40,6a -- 01.39,1ly xx + 220ve
2. 11v o Toy's Gilbert / (SnRa) 40,4a -- 01.39,7ly x + 120ve
3. 9v o Toy's Bjarte / (SnRa) 42,3a -- 01.39,9ly + 80ve
4. 13v t Furigers Løftet / (SnRa) 40,3a -- 01.40,4ly + 45ve
5. 18v o Ønsk Snorre / Simo (NaSe) 42,3a -- 01.41,1ly + 30ve
6. 12v o Helmer Gull / (SnRa) 41,6a -- 01.41,2ly + 30ve
7. 9v o Toy's Herting / (SnRa) 42,2a -- 01.41,4ly
8. 18v t Rhonda NRL / Ronja (NaSe) 40,2a -- 01.41,5ly
9. 11v t Fool's Divinity / Senja (NaSe) 40,2a -- 01.42,4ly
10. 12v t Wargas Aphrodite II / (SnRa) 40,5a -- 01.43,2ly
11. 11v o Toy’s Magnus / (SnRa) 40,1a - 01.43,5ly
Hylätty
12v t Aken Sassa / (SnRa) 40,3a -- - hll

 


Lähtö 11 & 12, yhdistetty: Ryhmäajo 2v peitsareille 1609m -- tulokset 8.1.
P: 1000ve - 500ve - 300ve - 200ve - 100ve

1. 2v t Can't Avoid This / Etta (NaSe) p12,1a -- 01.16,6ly + 1000ve
2. 3v t Lady Rhapsidion / Janna (DP) p.14,4aly -- 01.17,5ly + 500ve
3. 3v o Macabre Twist / Ville A. (DP) p.14,2aly-- 01.18,2ly + 300ve
4. 2v t Algonquin Iostream / Senni (DP) ei enn -- 01.18,6ly + 200ve
5. 2v t Double Trouble / Enni (NaSe) ei enn. -- 01.18,6ly

 

Lähtö 11 & 12, yhdistetty: Ryhmäajo 2v peitsareille 1609m -- tulokset 14.1.
P: 1000ve - 500ve - 300ve - 200ve - 100ve

1. 2v t Can't Avoid This / Etta (NaSe) p12,1a -- 01.16,5ly + 1000ve
2. 3v t Lady Rhapsidion / Janna (DP) p.14,4aly -- 01.17,2ly + 500ve
3. 3v o Macabre Twist / Ville A. (DP) p.14,2aly-- 01.17,3ly + 300ve
4. 2v t Algonquin Iostream / Senni (DP) ei enn -- 01.17,3ly + 200ve

5. 2v t Double Trouble / Enni (NaSe) ei enn. -- 01.18,5ly

 

Lähtö 11 & 12, yhdistetty: Ryhmäajo 2v peitsareille 1609m -- tulokset 22.1.
P: 1000ve - 500ve - 300ve - 200ve - 100ve

1. 3v o Macabre Twist / Ville A. (DP) p.14,2aly-- 01.16,2ly x + 1000ve
2. 2v t Double Trouble / Enni (NaSe) ei enn. -- 01.16,4ly + 500ve
3. 3v t Lady Rhapsidion / Janna (DP) p.14,4aly -- 01.18,2ly + 300ve
4. 2v t Can't Avoid This / Etta (NaSe) p12,1a -- 01.18,3ly + 200ve

5. 2v t Algonquin Iostream / Senni (DP) ei enn -- 01.18,5ly

 

Lähtö 11 & 12, yhdistetty: Ryhmäajo 2v peitsareille 1609m -- tulokset 27.1.
P: 1000ve - 500ve - 300ve - 200ve - 100ve

1. 3v o Macabre Twist / Ville A. (DP) p.14,2aly-- 01.16,3ly + 1000ve
2. 3v t Lady Rhapsidion / Janna (DP) p.14,4aly -- 01.16,4ly x + 500ve
3. 2v t Algonquin Iostream / Senni (DP) ei enn -- 01.16,5ly + 300ve
4. 2v t Double Trouble / Enni (NaSe) ei enn. -- 01.16,5ly + 200ve

5. 2v t Can't Avoid This / Etta (NaSe) p12,1a -- 01.17,1ly


Lähtö 13: Ryhmäajo peitsareille 1609m, p09,5-12,9 aikaiset -- tulokset 8.1.
P: 2000ve - 1000ve - 500ve - 300ve - 150ve

1. 3v o Rising Lord Duán / Fred (DP) p.p.12,2aly -- 01.10,3ly + 2000ve
2. 5v t Possessive Duán / Tero K. (DP) p.11,4aly -- 01.10,3ly xx + 1000ve
3. 5v t Endless Tears / Jarno P. (DP) p.10,5aly -- 01.10,4ly + 500ve
4. 5v o Harlequin Hate / Turo (DP) p.10,5aly -- 01.10,5ly x + 300ve
5. 5v t Sleeping Love / Veera P (DP) p.10,6aly -- 01.11,2ly + 150ve
6. 3v t Maya Stain / Vilma (DP) p.12,2aly -- 01.12,3ly
7. 3v o Rosenior Stain / Stanley (DP) p.12,5aly -- 01.12,3ly
8. 4v t Sidewalk Duán / Tauno (DP) p.11,5aly -- 01.12,5ly
Hylätty
4v t Tenneche Snilli / Tero J. (DP) p.12,2aly -- - k

1. 5v t Nekhbet Ach / Jenna A. (DP) p.10,1aly -- 01.09,3ly xx + 2000ve
2. 4v o Iason Duán / Eeva H. (DP) p.10,4aly -- 01.09,5ly + 1000ve
3. 4v t Sølv's Ugly Call / (SnRa) p.10,4a -- 01.10,1ly + 500ve
4. 4v o Captain Snilli / (SnRa) p.10,2a -- 01.10,2ly + 300ve

5. 5v t Just A Joke / Henna O. (DP) p.10,1aly -- 01.11,2ly
6. 5v o ?Capitano Duán / Nora (DP) p.10,3aly -- 01.11,4ly
7. 4v t Panther Ach / Fia (DP) p.10,2aly -- 01.11,6ly
Hylätty
5v t Salta's Love To Destroy / Shavo (NaSe) p10,4a -- - hll

 

Lähtö 13: Ryhmäajo peitsareille 1609m, p09,5-12,9 aikaiset -- tulokset 14.1.
P: 2000ve - 1000ve - 500ve - 300ve - 150ve

1. 5v o Harlequin Hate / Turo (DP) p.10,5aly -- 01.10,2ly + 2000ve
2. 3v t Maya Stain / Vilma (DP) p.12,2aly -- 01.10,3ly x + 1000ve
3. 5v t Possessive Duán / Tero K. (DP) p.11,4aly -- 01.10,5ly + 500ve
4. 3v o Rising Lord Duán / Fred (DP) p.p.12,2aly -- 01.11,1ly + 300ve
5. 4v t Tenneche Snilli / Tero J. (DP) p.12,2aly -- 01.11,2ly x + 150ve
6. 5v t Endless Tears / Jarno P. (DP) p.10,5aly -- 01.11,2ly
7. 3v o Rosenior Stain / Stanley (DP) p.12,5aly -- 01.12,3ly x
8. 5v t Sleeping Love / Veera P (DP) p.10,6aly -- 01.12,5ly
9. 4v t Sidewalk Duán / Tauno (DP) p.11,5aly -- 01.12,5ly

1. 5v t Nekhbet Ach / Jenna A. (DP) p.10,1aly -- 01.09,4ly xx + 2000ve
2. 5v t Salta's Love To Destroy / Shavo (NaSe) p10,4a -- 01.09,4ly xx + 1000ve
3. 4v o Captain Snilli / (SnRa) p.10,2a -- 01.09,5ly x + 500ve
4. 5v t Just A Joke / Henna O. (DP) p.10,1aly -- 01.10,1ly + 300ve

5. 5v o ?Capitano Duán / Nora (DP) p.10,3aly -- 01.10,3ly
6. 4v t Panther Ach / Fia (DP) p.10,2aly -- 01.10,5ly x
7. 4v t Sølv's Ugly Call / (SnRa) p.10,4a -- 01.11,2ly
Hylätty
4v o Iason Duán / Eeva H. (DP) p.10,4aly -- - hll

 

Lähtö 13: Ryhmäajo peitsareille 1609m, p09,5-12,9 aikaiset -- tulokset 22.1.
P: 2000ve - 1000ve - 500ve - 300ve - 150ve

1. 3v o Rising Lord Duán / Fred (DP) p.p.12,2aly -- 01.10,1ly + 2000ve
2. 4v t Sidewalk Duán / Tauno (DP) p.11,5aly -- 01.10,2ly + 1000ve
3. 4v t Tenneche Snilli / Tero J. (DP) p.12,2aly -- 01.10,4ly + 500ve
4. 3v o Rosenior Stain / Stanley (DP) p.12,5aly -- 01.11,2ly + 300ve
5. 5v t Endless Tears / Jarno P. (DP) p.10,5aly -- 01.11,4ly x + 150ve

6. 3v t Maya Stain / Vilma (DP) p.12,2aly -- 01.11,5ly x
7. 5v t Possessive Duán / Tero K. (DP) p.11,4aly -- 01.12,2ly x
8. 5v o Harlequin Hate / Turo (DP) p.10,5aly -- 01.12,6ly
Hylätty
5v t Sleeping Love / Veera P (DP) p.10,6aly -- - k

1. 5v t Nekhbet Ach / Jenna A. (DP) p.10,1aly -- 01.09,2ly + 2000ve
2. 4v t Sølv's Ugly Call / (SnRa) p.10,4a -- 01.09,5ly + 1000ve
3. 5v t Salta's Love To Destroy / Shavo (NaSe) p10,4a -- 01.10,3ly + 500ve
4. 4v o Iason Duán / Eeva H. (DP) p.10,4aly -- 01.10,5ly + 300ve

5. 4v t Panther Ach / Fia (DP) p.10,2aly -- 01.11,1ly xx
6. 5v t Just A Joke / Henna O. (DP) p.10,1aly -- 01.11,6ly xx
Hylätty
5v o ?Capitano Duán / Nora (DP) p.10,3aly -- - hll
4v o Captain Snilli / (SnRa) p.10,2a -- - hll

 

Lähtö 13: Ryhmäajo peitsareille 1609m, p09,5-12,9 aikaiset -- tulokset 27.1.
P: 2000ve - 1000ve - 500ve - 300ve - 150ve

1. 5v t Sleeping Love / Veera P (DP) p.10,6aly -- 01.10,3ly + 2000ve
2. 3v o Rising Lord Duán / Fred (DP) p.p.12,2aly -- 01.10,4ly + 1000ve
3. 3v o Rosenior Stain / Stanley (DP) p.12,5aly -- 01.10,6ly xx + 500ve
4. 3v t Maya Stain / Vilma (DP) p.12,2aly -- 01.10,6ly x + 300ve
5. 4v t Tenneche Snilli / Tero J. (DP) p.12,2aly -- 01.11,3ly + 150ve

6. 4v t Sidewalk Duán / Tauno (DP) p.11,5aly -- 01.11,5ly
7. 5v t Possessive Duán / Tero K. (DP) p.11,4aly -- 01.12,2ly
8. 5v t Endless Tears / Jarno P. (DP) p.10,5aly -- 01.12,2ly
9. 5v o Harlequin Hate / Turo (DP) p.10,5aly -- 01.12,5ly

1. 4v o Captain Snilli / (SnRa) p.10,2a -- 01.09,3ly x + 2000ve
2. 4v t Panther Ach / Fia (DP) p.10,2aly -- 01.09,4ly + 1000ve
3. 5v t Just A Joke / Henna O. (DP) p.10,1aly -- 01.09,4ly + 500ve
4. 5v t Salta's Love To Destroy / Shavo (NaSe) p10,4a -- 01.10,2ly + 300ve

5. 5v t Nekhbet Ach / Jenna A. (DP) p.10,1aly -- 01.10,4ly
6. 4v o Iason Duán / Eeva H. (DP) p.10,4aly -- 01.11,3ly
7. 4v t Sølv's Ugly Call / (SnRa) p.10,4a -- 01.11,5ly
Hylätty
5v o ?Capitano Duán / Nora (DP) p.10,3aly -- - hpl

 


Lähtö 14: Ryhmäajo peitsareille 1609m, p09,4 aikaiset ja nopeammat -- tulokset 8.1.
P: 2500ve - 1200ve - 700ve - 400ve - 200ve

1. 6v o Casper Dominion / Mirka (DP) p.08,5aly?? -- 01.08,4ly + 2500ve
2. 5v t Saltas Harmless Love / (SnRa) p.09,2a -- 01.08,5ly + 1200ve
3. 7v t Glitterlance / Reino (DP) p.08,5aly ?-- 01.08,5ly x + 700ve
4. 7v o Catamaran Stain / Ville K. (DP) p.08,5aly -- 01.09,3ly + 400ve
5. 7v o Capitaine Duán / Karri K (DP) p.08,9aly -- 01.09,6ly + 200ve
6. 5v t Quaint Duán / Veera (DP) p.08,5aly -- 01.10,1ly x
7. 7v o Aznavour Duán / Taru (DP) p.08,7aly? -- 01.10,3ly x
8. 5v o Flaming Snilli / (SnRa) p.09,4a -- 01.10,3ly
9. 6v o Sensation Duán / Marketta (DP) p.08,5aly? -- 01.10,6ly

1. 7v t Aftershock / Marke (DP) p.08,2aly -- 01.07,9ly + 2500ve
2. 6v o Draw Your Squad / Magnus (DP) p.08,2aly -- 01.08,1ly x + 1200ve
3. 8v t Moray Ach / (SnRa) p.08,2a -- 01.08,1ly + 700ve
4. 6v o Blockhead Snilli / (SnRa) p.08,1a -- 01.08,2ly xx + 400ve
5. 5v t ?Uniqueness Duán / Mia J. (DP) p.08,4aly -- 01.08,3ly + 200ve
6. 5v t Uniquely Duán / Riina S. (DP) p.08,1aly -- 01.08,5ly
7. 7v o Dreamkeeper Duán / Helena V. (DP) p.08,3aly -- 01.09,1ly
8. 6v o Dasha Ach / Maritta (DP) p.08,0aly -- 01.09,4ly xx
Hylätty
5v t Doneycoa Duán / Pia (DP) p.08,3aly -- - k

 

Lähtö 14: Ryhmäajo peitsareille 1609m, p09,4 aikaiset ja nopeammat -- tulokset 14.1.
P: 2500ve - 1200ve - 700ve - 400ve - 200ve

1. 7v o Capitaine Duán / Karri K (DP) p.08,9aly -- 01.08,2ly xx + 2500ve
2. 5v o Flaming Snilli / (SnRa) p.09,4a -- 01.08,4ly x + 1200ve
3. 5v t Saltas Harmless Love / (SnRa) p.09,2a -- 01.08,5ly + 700ve
4. 5v t Quaint Duán / Veera (DP) p.08,5aly -- 01.09,4ly x + 400ve
5. 6v o Casper Dominion / Mirka (DP) p.08,5aly?? -- 01.09,6ly + 200ve

6. 7v o Aznavour Duán / Taru (DP) p.08,7aly? -- 01.10,1ly
7. 7v o Catamaran Stain / Ville K. (DP) p.08,5aly -- 01.10,4ly
8. 7v t Glitterlance / Reino (DP) p.08,5aly ?-- 01.10,6ly
Hylätty
6v o Sensation Duán / Marketta (DP) p.08,5aly? -- - hll

1. 5v t Uniquely Duán / Riina S. (DP) p.08,1aly -- 01.07,7ly + 2500ve
2. 8v t Moray Ach / (SnRa) p.08,2a -- 01.07,8ly + 1200ve
3. 5v t ?Uniqueness Duán / Mia J. (DP) p.08,4aly -- 01.08,1ly + 700ve
4. 5v t Doneycoa Duán / Pia (DP) p.08,3aly -- 01.08,4ly xx + 400ve
5. 6v o Blockhead Snilli / (SnRa) p.08,1a -- 01.09,2ly + 200ve

6. 7v t Aftershock / Marke (DP) p.08,2aly -- 01.09,3ly x
7. 7v o Dreamkeeper Duán / Helena V. (DP) p.08,3aly -- 01.09,4ly xx
8. 6v o Draw Your Squad / Magnus (DP) p.08,2aly -- 01.09,4ly x
9. 6v o Dasha Ach / Maritta (DP) p.08,0aly -- 01.09,5ly x

 

Lähtö 14: Ryhmäajo peitsareille 1609m, p09,4 aikaiset ja nopeammat -- tulokset 22.1.
P: 2500ve - 1200ve - 700ve - 400ve - 200ve

1. 7v o Catamaran Stain / Ville K. (DP) p.08,5aly -- 01.08,2ly + 2500ve
2. 7v o Aznavour Duán / Taru (DP) p.08,7aly? -- 01.08,2ly + 1200ve
3. 6v o Casper Dominion / Mirka (DP) p.08,5aly?? -- 01.08,4ly + 700ve
4. 5v t Quaint Duán / Veera (DP) p.08,5aly -- 01.09,3ly + 400ve
5. 5v o Flaming Snilli / (SnRa) p.09,4a -- 01.09,3ly x + 200ve

6. 6v o Sensation Duán / Marketta (DP) p.08,5aly? -- 01.09,4ly x
7. 7v o Capitaine Duán / Karri K (DP) p.08,9aly -- 01.10,2ly
8. 5v t Saltas Harmless Love / (SnRa) p.09,2a -- 01.10,5ly x
Hylätty
7v t Glitterlance / Reino (DP) p.08,5aly ?-- - hyl

1. 7v t Aftershock / Marke (DP) p.08,2aly -- 01.07,9ly + 2500ve
2. 6v o Draw Your Squad / Magnus (DP) p.08,2aly -- 01.08,1ly + 1200ve
3. 5v t Doneycoa Duán / Pia (DP) p.08,3aly -- 01.08,4ly + 700ve
4. 5v t ?Uniqueness Duán / Mia J. (DP) p.08,4aly -- 01.08,4ly + 400ve
5. 7v o Dreamkeeper Duán / Helena V. (DP) p.08,3aly -- 01.08,5ly + 200ve

6. 8v t Moray Ach / (SnRa) p.08,2a -- 01.09,3ly
7. 6v o Blockhead Snilli / (SnRa) p.08,1a -- 01.09,4ly
8. 6v o Dasha Ach / Maritta (DP) p.08,0aly -- 01.09,5ly
Hylätty
5v t Uniquely Duán / Riina S. (DP) p.08,1aly -- - hyl

 

Lähtö 14: Ryhmäajo peitsareille 1609m, p09,4 aikaiset ja nopeammat -- tulokset 27.1.
P: 2500ve - 1200ve - 700ve - 400ve - 200ve

1. 5v t Saltas Harmless Love / (SnRa) p.09,2a -- 01.08,1ly + 2500ve
2. 7v t Glitterlance / Reino (DP) p.08,5aly ?-- 01.08,3ly + 1200ve
3. 7v o Catamaran Stain / Ville K. (DP) p.08,5aly -- 01.08,3ly + 700ve
4. 7v o Aznavour Duán / Taru (DP) p.08,7aly? -- 01.08,3ly + 400ve
5. 5v t Quaint Duán / Veera (DP) p.08,5aly -- 01.08,6ly + 200ve

6. 6v o Casper Dominion / Mirka (DP) p.08,5aly?? -- 01.09,1ly xx
7. 7v o Capitaine Duán / Karri K (DP) p.08,9aly -- 01.09,1ly x
8. 5v o Flaming Snilli / (SnRa) p.09,4a -- 01.10,3ly
9. 6v o Sensation Duán / Marketta (DP) p.08,5aly? -- 01.10,5ly

1. 5v t Uniquely Duán / Riina S. (DP) p.08,1aly -- 01.08,3ly + 2500ve
2. 8v t Moray Ach / (SnRa) p.08,2a -- 01.08,5ly + 1200ve
3. 5v t Doneycoa Duán / Pia (DP) p.08,3aly -- 01.08,6ly + 700ve
4. 6v o Blockhead Snilli / (SnRa) p.08,1a -- 01.08,7ly xx + 400ve
5. 6v o Draw Your Squad / Magnus (DP) p.08,2aly -- 01.08,7ly x + 200ve

6. 7v t Aftershock / Marke (DP) p.08,2aly -- 01.08,8ly
7. 5v t ?Uniqueness Duán / Mia J. (DP) p.08,4aly -- 01.09,1ly
8. 7v o Dreamkeeper Duán / Helena V. (DP) p.08,3aly -- 01.09,2ly x
9. 6v o Dasha Ach / Maritta (DP) p.08,0aly -- 01.09,3ly

© Shavo / Narrilaivan 2004-2017. All rights reserved.
Ulkoasu © M Layouts, muokkaukset Shavo. Taustakuvasta kiitos All Free Backgrounds.
Virtuaalitalli - a SIM game stable