Narrilaivan
ESITTELY
HEVOSET
KASVATUS
TAPAHTUMAT
ETUSIVULLE

Hevosten sarjaravit helmikuussa 2019 - tulokset

Säännöt & ilmoittautuminen

Kilpailupäivät ovat 4.2., 8.2., 15.2. ja 22.2.2019.
Viimeinen osallistumispäivä on 15.2.2019.
Kilpailujen tulokset tulevat 16-22.2.2019 tälle sivulle.

Ravit järjestää Shavo (VRL-0007), Narrilaivan
Sähköposti: narrilaivan@gmail.com
Paikka: Narrilaivan virtuaalinen ravirata

Samalta omistajalta rajattomasti hevosia yhteen lähtöön.
Ikärajat: kv: 3-15v, lv 2-12v, ponit 3-18v.

Osallistuminen sähköpostiolla osoitteeseen narrilaivan@gmail.com otsikolla "Hevosten helmikuun sarja".
Samaan lähtöön tulevat saman lähtöotsikon alle!
Osallistumismuoto on: lähdön nro (rivinvaihto) hevosen ikä hevosen sukupuoli hevosen nimi / ohjastajan nimi (seura/ tallin nimi) ennätys --
Esimerkki:
Lähtö 1
3v r Potkiva / Iida (NaSe) 33,4 --<*br>
13v t Sveeja / Minni (NaSe) 23,4 --<*br>
12v o Brtune / Shavo (NaSe) 22,3 --<*br>

Br-tagit ilman *-merkkiä! Br-tagit laitettava!
Laita samaan lähtöön tulevat hevoset järjestykseen ennätyksen mukaan hitaimmasta nopeimpaan! Kiitos. Muuten KOKO ilmoittautuminen hyläytään!

 

Tulokset

Lähtö 1: Ryhmäajo kylmäverisille 2100m

Ryhmä 1, tulokset 4.2.2019
P: 1500-750ve-450-250-150

1. 3v t K. Hipsun Vipsu / Kari (Duo) ei enn -- 01.33,1ake
2. 3v t K. Vilma-Lotta / Jani (Duo) ei enn -- 01.33,3ake
3. 3v o Duanin Snadisti Räyhähenki / Decne (DeVi) ei enn -- 01.33,6ake
4. 3v o K. Nato / Emilia (Duo) ei enn -- 01.34,6ake
5. 3v o Skjöldur / (RuKo) ei enn -- 01.35,1ake xx
6. 3v t NRL Pamela / Iida (NaSe) 32,4aly -- 01.36,2ake
7. 3v o Anffin Iki-Sisu / (RuKo) ei enn -- 01.36,3ake
8. 3v o Ruskon Kahviketku! / (RuKo) ei enn -- 01.36,3ake xx
3v o Purnin Velmutus / Niklas (Team Ninitra) 35,3a -- - hll

Ryhmä 1, tulokset 8.2.2019
P: 1500-750ve-450-250-150

1. 3v o Duanin Snadisti Räyhähenki / Decne (DeVi) ei enn -- 01.33,1ake xx
2. 3v t NRL Pamela / Iida (NaSe) 32,4aly -- 01.33,3ake xx
3. 3v t K. Vilma-Lotta / Jani (Duo) ei enn -- 01.33,5ake x
4. 3v o Skjöldur / (RuKo) ei enn -- 01.33,6ake
5. 3v t K. Hipsun Vipsu / Kari (Duo) ei enn -- 01.35,2ake
6. 3v o Anffin Iki-Sisu / (RuKo) ei enn -- 01.35,3ake
7. 3v o Purnin Velmutus / Niklas (Team Ninitra) 35,3a -- 01.35,5ake
8. 3v o K. Nato / Emilia (Duo) ei enn -- 01.36,4ake
9. 3v o Ruskon Kahviketku! / (RuKo) ei enn -- 01.37,4ake

Ryhmä 1, tulokset 15.2.2019
P: 1500-750ve-450-250-150

1. 3v t K. Vilma-Lotta / Jani (Duo) ei enn -- 01.33,3ake
2. 3v o Ruskon Kahviketku! / (RuKo) ei enn -- 01.33,4ake x
3. 3v o Purnin Velmutus / Niklas (Team Ninitra) 35,3a -- 01.34,5ake
4. 3v o Anffin Iki-Sisu / (RuKo) ei enn -- 01.35,3ake
5. 3v o Skjöldur / (RuKo) ei enn -- 01.35,3ake
6. 3v o Duanin Snadisti Räyhähenki / Decne (DeVi) ei enn -- 01.36,4ake
7. 3v o K. Nato / Emilia (Duo) ei enn -- 01.36,4ake xx
8. 3v t NRL Pamela / Iida (NaSe) 32,4aly -- 01.37,3ake
3v t K. Hipsun Vipsu / Kari (Duo) ei enn -- - hll

Ryhmä 1, tulokset 22.2.2019
P: 1500-750ve-450-250-150

1. 3v t NRL Pamela / Iida (NaSe) 32,4aly -- 01.33,3ake
2. 3v o Purnin Velmutus / Niklas (Team Ninitra) 35,3a -- 01.34,5ake
3. 3v o Ruskon Kahviketku! / (RuKo) ei enn -- 01.35,2ake
4. 3v o Skjöldur / (RuKo) ei enn -- 01.36,2ake
5. 3v o K. Nato / Emilia (Duo) ei enn -- 01.36,3ake
6. 3v o Duanin Snadisti Räyhähenki / Decne (DeVi) ei enn -- 01.37,3ake
7. 3v o Anffin Iki-Sisu / (RuKo) ei enn -- 01.37,5ake
8. 3v t K. Vilma-Lotta / Jani (Duo) ei enn -- 01.37,5ake
3v t K. Hipsun Vipsu / Kari (Duo) ei enn -- - hpl

 

Ryhmä 2, tulokset 4.2.2019
P: 2000-1000-500-300-200

1. 5v t Alwilda R. / (RuKo) 37,1aly -- 01.30,2ake xx
2. 4v t Ruskon Carmiina / (RuKo) 41,6aly -- 01.30,2ake xx
3. 5v t Brynja Namys / (RuKo) 34,5aly -- 01.30,5ake
4. 5v t Vivan Toive / Jorma (Duo) ei enn -- 01.31,1ake
5. 4v o K. Walpuri / Nina (Duo) 34,4 -- 01.31,2ake xx
6. 5v t Ruskon Jafarina / (RuKo) 34,6aly -- 01.31,5ake
7. 4v o Ruskon Hopearisti / (RuKo) 37,5aly -- 01.31,5ake
8. 4v t Ruskon Unikuu / (RuKo) 38,3aly -- 01.32,5ake
9. 5v o Sijur R. / (RuKo) 33,3aly -- 01.32,5ake
10. 4v t Pompeji Häikäisevä / Helga (Team Ninitra) 33,1a -- 01.33,4ake xx
11. 5v t Hrefna R. / (RuKo) 35,3aly -- 01.34,2ake
12. 5v t K.R. Roudatar / (RuKo) 35,2aly -- 01.34,2ake x

Ryhmä 2, tulokset 8.2.2019
P: 2000-1000-500-300-200

1. 5v o Sijur R. / (RuKo) 33,3aly -- 01.30,2ake xx
2. 5v t Hrefna R. / (RuKo) 35,3aly -- 01.31,2ake
3. 5v t Brynja Namys / (RuKo) 34,5aly -- 01.32,2ake
4. 5v t K.R. Roudatar / (RuKo) 35,2aly -- 01.32,3ake
5. 5v t Alwilda R. / (RuKo) 37,1aly -- 01.32,5ake
6. 4v t Pompeji Häikäisevä / Helga (Team Ninitra) 33,1a -- 01.32,5ake
7. 5v t Vivan Toive / Jorma (Duo) ei enn -- 01.33,3ake xx
8. 4v t Ruskon Carmiina / (RuKo) 41,6aly -- 01.34,4ake x
9. 5v t Ruskon Jafarina / (RuKo) 34,6aly -- 01.34,4ake
4v t Ruskon Unikuu / (RuKo) 38,3aly -- - hll
4v o Ruskon Hopearisti / (RuKo) 37,5aly -- - hll
4v o K. Walpuri / Nina (Duo) 34,4 -- - hpl

Ryhmä 2, tulokset 15.2.2019
P: 2000-1000-500-300-200

1. 4v t Pompeji Häikäisevä / Helga (Team Ninitra) 33,1a -- 01.30,4ake
2. 5v t Ruskon Jafarina / (RuKo) 34,6aly -- 01.30,5ake
3. 5v o Sijur R. / (RuKo) 33,3aly -- 01.30,6ake
4. 5v t Hrefna R. / (RuKo) 35,3aly -- 01.33,1ake
5. 4v t Ruskon Carmiina / (RuKo) 41,6aly -- 01.33,4ake
6. 5v t Brynja Namys / (RuKo) 34,5aly -- 01.33,4ake
7. 4v o K. Walpuri / Nina (Duo) 34,4 -- 01.33,5ake
8. 4v o Ruskon Hopearisti / (RuKo) 37,5aly -- 01.33,6ake
9. 5v t Alwilda R. / (RuKo) 37,1aly -- 01.34,2ake
10. 4v t Ruskon Unikuu / (RuKo) 38,3aly -- 01.34,6ake
5v t Vivan Toive / Jorma (Duo) ei enn -- - hml3
5v t K.R. Roudatar / (RuKo) 35,2aly -- - hpl

Ryhmä 2, tulokset 22.2.2019
P: 2000-1000-500-300-200

1. 5v t Ruskon Jafarina / (RuKo) 34,6aly -- 01.30,5ake
2. 4v t Pompeji Häikäisevä / Helga (Team Ninitra) 33,1a -- 01.30,5ake
3. 5v t Hrefna R. / (RuKo) 35,3aly -- 01.31,2ake
4. 4v t Ruskon Carmiina / (RuKo) 41,6aly -- 01.31,2ake xx
5. 4v o K. Walpuri / Nina (Duo) 34,4 -- 01.31,5ake x
6. 5v t Vivan Toive / Jorma (Duo) ei enn -- 01.32,5ake
7. 5v t K.R. Roudatar / (RuKo) 35,2aly -- 01.32,5ake
8. 4v t Ruskon Unikuu / (RuKo) 38,3aly -- 01.33,2ake
9. 5v o Sijur R. / (RuKo) 33,3aly -- 01.33,5ake xx
10. 5v t Brynja Namys / (RuKo) 34,5aly -- 01.33,5ake x
11. 5v t Alwilda R. / (RuKo) 37,1aly -- 01.34,4ake
4v o Ruskon Hopearisti / (RuKo) 37,5aly -- - hpl

 

Ryhmä 3, tulokset 4.2.2019
P: 2000-1000-500-300-200

1. 5v t NRL Valster / Terhi (NaSe) 30,2ly -- 01.28,4ake
2. 6v t Kelotar / (RuKo) 29,4aly -- 01.28,5ake
3. 6v o NRL Kalmakuva / Shavo (NaSe) 27,4ly -- 01.28,6ake
4. 6v t Guen Lumimustikka / (RuKo) 29,6aly -- 01.29,1ake x
5. 4v t Turha Kimma / Päivi (Duo) 31,3 -- 01.30,5ake x
6. 6v t Juoksijan Tytär / Amanda Toll (DeVi) 31,1aly -- 01.30,5ake xx
7. 4v o Snadistiparempi / Thomas Toll (DeVi) 30,5ly -- 01.31,2ake x
8. 5v o Fasolt Namys / (RuKo) 28,6aly -- 01.32,1ake
9. 7v t Snillin Josefiina / (RuKo) 29,4aly -- 01.32,2ake
10. 5v o Koivulan Raivokas / (RuKo) 33,1aly -- 01.32,3ake
4v t Tuulen Tiina / Kalle (Duo) 31,3 -- - hml3
5v o Rafaelin Enkei / Wilma (Duo) 29,1 -- - hll

Ryhmä 3, tulokset 8.2.2019
P: 2000-1000-500-300-200

1. 4v o Snadistiparempi / Thomas Toll (DeVi) 30,5ly -- 01.28,2ake
2. 7v t Snillin Josefiina / (RuKo) 29,4aly -- 01.28,4ake x
3. 4v t Tuulen Tiina / Kalle (Duo) 31,3 -- 01.30,4ake
4. 5v t NRL Valster / Terhi (NaSe) 30,2ly -- 01.30,5ake xx
5. 6v t Kelotar / (RuKo) 29,4aly -- 01.31,3ake
6. 4v t Turha Kimma / Päivi (Duo) 31,3 -- 01.31,3ake xx
7. 6v o NRL Kalmakuva / Shavo (NaSe) 27,4ly -- 01.31,3ake
8. 5v o Koivulan Raivokas / (RuKo) 33,1aly -- 01.31,4ake xx
9. 5v o Fasolt Namys / (RuKo) 28,6aly -- 01.32,3ake x
10. 6v t Guen Lumimustikka / (RuKo) 29,6aly -- 01.32,3ake
6v t Juoksijan Tytär / Amanda Toll (DeVi) 31,1aly -- - hml3
5v o Rafaelin Enkei / Wilma (Duo) 29,1 -- - hll

Ryhmä 3, tulokset 15.2.2019
P: 2000-1000-500-300-200

1. 4v o Snadistiparempi / Thomas Toll (DeVi) 30,5ly -- 01.28,3ake
2. 6v t Guen Lumimustikka / (RuKo) 29,6aly -- 01.28,4ake xx
3. 6v t Juoksijan Tytär / Amanda Toll (DeVi) 31,1aly -- 01.28,4ake
4. 6v o NRL Kalmakuva / Shavo (NaSe) 27,4ly -- 01.28,4ake
5. 4v t Tuulen Tiina / Kalle (Duo) 31,3 -- 01.29,1ake
6. 5v t NRL Valster / Terhi (NaSe) 30,2ly -- 01.30,1ake
7. 4v t Turha Kimma / Päivi (Duo) 31,3 -- 01.30,3ake
8. 7v t Snillin Josefiina / (RuKo) 29,4aly -- 01.31,2ake
9. 6v t Kelotar / (RuKo) 29,4aly -- 01.31,2ake x
10. 5v o Fasolt Namys / (RuKo) 28,6aly -- 01.31,3ake
11. 5v o Koivulan Raivokas / (RuKo) 33,1aly -- 01.31,4ake
12. 5v o Rafaelin Enkei / Wilma (Duo) 29,1 -- 01.32,2ake

Ryhmä 3, tulokset 22.2.2019
P: 2000-1000-500-300-200

1. 4v t Tuulen Tiina / Kalle (Duo) 31,3 -- 01.28,2ake
2. 5v o Koivulan Raivokas / (RuKo) 33,1aly -- 01.28,6ake
3. 5v o Rafaelin Enkei / Wilma (Duo) 29,1 -- 01.28,6ake
4. 5v o Fasolt Namys / (RuKo) 28,6aly -- 01.29,3ake
5. 4v t Turha Kimma / Päivi (Duo) 31,3 -- 01.29,5ake
6. 6v t Guen Lumimustikka / (RuKo) 29,6aly -- 01.29,6ake
7. 6v t Kelotar / (RuKo) 29,4aly -- 01.30,2ake
8. 4v o Snadistiparempi / Thomas Toll (DeVi) 30,5ly -- 01.30,4ake x
9. 7v t Snillin Josefiina / (RuKo) 29,4aly -- 01.32,3ake x
10. 6v o NRL Kalmakuva / Shavo (NaSe) 27,4ly -- 01.32,3ake x
6v t Juoksijan Tytär / Amanda Toll (DeVi) 31,1aly -- - hpl
5v t NRL Valster / Terhi (NaSe) 30,2ly -- - hpl

 

Ryhmä 4, tulokset 4.2.2019
P: 2000-1000-500-300-200

1. 6v t NRL Camilla / Milla (NaSe) 26,3ly -- 01.26,1ake x
2. 6v o NRL Kroisos / Leo (NaSe) 26,4aly -- 01.26,3ake x
3. 6v t NRL Keijusalama / Keijo (NaSe) 27,2ly -- 01.26,5ake
4. 6v o NRL Uinuva / Unto (NaSe) 26,3ly -- 01.26,5ake
5. 6v t NRL Varjotaika / Ulla (NaSe) 27,2ly -- 01.27,2ake xx
6. 9v o Purnin Aatelma / Ida (Team Ninitra) 26,3a -- 01.27,6ake
7. 7v t Ruskon Usva / (RuKo) 27,3aly -- 01.28,3ake
8. 6v t NRL Popkorni / Piia (NaSe) 26,2ly-- 01.28,4ake
9. 6v t NRL Naamarikuningatar / Ada (NaSe) 27,2ly -- 01.28,4ake
10. 7v t Viis Minaa / Anders (Team Ninitra) 27,2a -- 01.28,4ake xx
11v t Villialma / Börje (Team Ninitra) 26,3a -- - hml4

Ryhmä 4, tulokset 8.2.2019
P: 2000-1000-500-300-200

1. 6v t NRL Naamarikuningatar / Ada (NaSe) 27,2ly -- 01.26,1ake
2. 6v t NRL Keijusalama / Keijo (NaSe) 27,2ly -- 01.26,1ake xx
3. 7v t Ruskon Usva / (RuKo) 27,3aly -- 01.26,1ake
4. 6v t NRL Popkorni / Piia (NaSe) 26,2ly-- 01.26,4ake
5. 11v t Villialma / Börje (Team Ninitra) 26,3a -- 01.27,2ake
6. 6v t NRL Varjotaika / Ulla (NaSe) 27,2ly -- 01.27,6ake
7. 7v t Viis Minaa / Anders (Team Ninitra) 27,2a -- 01.28,2ake
8. 9v o Purnin Aatelma / Ida (Team Ninitra) 26,3a -- 01.28,2ake
9. 6v o NRL Kroisos / Leo (NaSe) 26,4aly -- 01.28,3ake
10. 6v t NRL Camilla / Milla (NaSe) 26,3ly -- 01.28,5ake
6v o NRL Uinuva / Unto (NaSe) 26,3ly -- - hll

Ryhmä 4, tulokset 15.2.2019
P: 2000-1000-500-300-200

1. 6v o NRL Uinuva / Unto (NaSe) 26,3ly -- 01.26,1ake
2. 6v t NRL Varjotaika / Ulla (NaSe) 27,2ly -- 01.26,3ake xx
3. 7v t Viis Minaa / Anders (Team Ninitra) 27,2a -- 01.26,4ake x
4. 7v t Ruskon Usva / (RuKo) 27,3aly -- 01.26,4ake x
5. 6v t NRL Popkorni / Piia (NaSe) 26,2ly-- 01.27,1ake
6. 6v t NRL Keijusalama / Keijo (NaSe) 27,2ly -- 01.27,3ake
7. 9v o Purnin Aatelma / Ida (Team Ninitra) 26,3a -- 01.27,4ake
8. 6v o NRL Kroisos / Leo (NaSe) 26,4aly -- 01.27,5ake
9. 6v t NRL Camilla / Milla (NaSe) 26,3ly -- 01.27,6ake
10. 6v t NRL Naamarikuningatar / Ada (NaSe) 27,2ly -- 01.27,6ake
11v t Villialma / Börje (Team Ninitra) 26,3a -- - hpl

Ryhmä 4, tulokset 22.2.2019
P: 2000-1000-500-300-200

1. 11v t Villialma / Börje (Team Ninitra) 26,3a -- 01.26,2ake x
2. 9v o Purnin Aatelma / Ida (Team Ninitra) 26,3a -- 01.26,3ake
3. 7v t Viis Minaa / Anders (Team Ninitra) 27,2a -- 01.26,6ake
4. 6v o NRL Kroisos / Leo (NaSe) 26,4aly -- 01.26,6ake
5. 6v t NRL Naamarikuningatar / Ada (NaSe) 27,2ly -- 01.27,1ake
6. 6v o NRL Uinuva / Unto (NaSe) 26,3ly -- 01.27,2ake
7. 6v t NRL Keijusalama / Keijo (NaSe) 27,2ly -- 01.27,2ake
8. 6v t NRL Popkorni / Piia (NaSe) 26,2ly-- 01.28,1ake
9. 6v t NRL Camilla / Milla (NaSe) 26,3ly -- 01.28,2ake
10. 6v t NRL Varjotaika / Ulla (NaSe) 27,2ly -- 01.28,4ake x
11. 7v t Ruskon Usva / (RuKo) 27,3aly -- 01.28,5ake

 

Ryhmä 5, tulokset 4.2.2019
P: 2500-1250-750-450-250

1. 7v o Repertuaari / Eugenia (Team Ninitra) 26,1a -- 01.24,1ake
2. 6v t NRL Näpistäjä / Iida (NaSe) 26,2ly -- 01.24,2ake xx
3. 7v t Purnin Loihelma / Sylve (Team Ninitra) 26,2a -- 01.24,2ake x
4. 6v t NRL Noitavaino / Vieno (NaSe) 26,2ly -- 01.24,3ake
5. 6v t NRL Penninvenyttäjä / Tia (NaSe) 26,2ly -- 01.25,1ake x
6. 8v t Woimamimmi / (RuKo) 25,4aly -- 01.25,3ake
7. 6v t NRL Palkkio / Sarianna (NaSe) 25,4aly -- 01.25,6ake
8. 6v o Ruskon Untamo / Jannica (APR) 26,1ake -- 01.26,2ake
9. 6v t NRL Unikaveri / Kiia (NaSe) 25,2ly -- 01.26,2ake x
8v t Joko Ollaan / Gunvor (Team Ninitra) 25,4a -- - hml4
6v t NRL Velmuilija / Jouni (NaSe) 25,3ly -- - hll

Ryhmä 5, tulokset 8.2.2019
P: 2500-1250-750-450-250

1. 7v o Repertuaari / Eugenia (Team Ninitra) 26,1a -- 01.25,1ake
2. 7v t Purnin Loihelma / Sylve (Team Ninitra) 26,2a -- 01.25,3ake
3. 6v o Ruskon Untamo / Jannica (APR) 26,1ake -- 01.25,3ake
4. 8v t Joko Ollaan / Gunvor (Team Ninitra) 25,4a -- 01.25,6ake x
5. 6v t NRL Velmuilija / Jouni (NaSe) 25,3ly -- 01.26,2ake x
6. 6v t NRL Noitavaino / Vieno (NaSe) 26,2ly -- 01.26,3ake
7. 6v t NRL Unikaveri / Kiia (NaSe) 25,2ly -- 01.26,5ake
8. 6v t NRL Palkkio / Sarianna (NaSe) 25,4aly -- 01.26,6ake
9. 6v t NRL Näpistäjä / Iida (NaSe) 26,2ly -- 01.27,2ake
10. 8v t Woimamimmi / (RuKo) 25,4aly -- 01.27,4ake
11. 6v t NRL Penninvenyttäjä / Tia (NaSe) 26,2ly -- 01.27,4ake

Ryhmä 5, tulokset 15.2.2019
P: 2500-1250-750-450-250

1. 6v t NRL Palkkio / Sarianna (NaSe) 25,4aly -- 01.24,8ake
2. 6v o Ruskon Untamo / Jannica (APR) 26,1ake -- 01.24,9ake
3. 6v t NRL Näpistäjä / Iida (NaSe) 26,2ly -- 01.25,3ake
4. 8v t Joko Ollaan / Gunvor (Team Ninitra) 25,4a -- 01.25,3ake
5. 8v t Woimamimmi / (RuKo) 25,4aly -- 01.25,3ake
6. 6v t NRL Noitavaino / Vieno (NaSe) 26,2ly -- 01.25,6ake
7. 7v o Repertuaari / Eugenia (Team Ninitra) 26,1a -- 01.26,1ake
8. 6v t NRL Velmuilija / Jouni (NaSe) 25,3ly -- 01.26,5ake x
9. 7v t Purnin Loihelma / Sylve (Team Ninitra) 26,2a -- 01.26,6ake
10. 6v t NRL Penninvenyttäjä / Tia (NaSe) 26,2ly -- 01.27,4ake xx
6v t NRL Unikaveri / Kiia (NaSe) 25,2ly -- - hml7

Ryhmä 5, tulokset 22.2.2019
P: 2500-1250-750-450-250

1. 6v t NRL Unikaveri / Kiia (NaSe) 25,2ly -- 01.24,5ake
2. 7v t Purnin Loihelma / Sylve (Team Ninitra) 26,2a -- 01.24,6ake
3. 6v t NRL Penninvenyttäjä / Tia (NaSe) 26,2ly -- 01.24,8ake x
4. 8v t Joko Ollaan / Gunvor (Team Ninitra) 25,4a -- 01.24,9ake
5. 6v t NRL Velmuilija / Jouni (NaSe) 25,3ly -- 01.25,0ake
6. 6v t NRL Näpistäjä / Iida (NaSe) 26,2ly -- 01.25,2ake
7. 7v o Repertuaari / Eugenia (Team Ninitra) 26,1a -- 01.25,4ake
8. 6v o Ruskon Untamo / Jannica (APR) 26,1ake -- 01.25,5ake x
9. 6v t NRL Noitavaino / Vieno (NaSe) 26,2ly -- 01.25,6ake
10. 8v t Woimamimmi / (RuKo) 25,4aly -- 01.25,6ake
6v t NRL Palkkio / Sarianna (NaSe) 25,4aly -- - hll

 

Ryhmä 7, tulokset 4.2.2019
P: 3500-2500-1500-750-350

1. 9v t Ruskon Felicia / (RuKo) 25,1aly -- 01.24,1ake x
2. 12v t Purnin Pirtsakka / Jens (Team Ninitra) 25,1a -- 01.24,6ake
3. 8v o Viilunki / Decne (DeVi) 24,1aly -- 01.25,2ake
4. 6v t NRL Vimmakas / Vilma (NaSe) 24,5aly -- 01.25,3ake
5. 6v o NRL Tuskane / Timo (NaSe) 25,2aly -- 01.25,4ake
6. 9v o Purnin Esaias / Urmas (Team Ninitra) 23,9a -- 01.26,3ake
7. 9v t Tuteritöm / Pauliina (NaSe) 23,4ly -- 01.26,5ake
8. 7v o Narrilaivan Khaba / Kari (NaSe) 24,4aly -- 01.26,6ake x
9. 9v o Velikulta RC / Bertel (Team Ninitra) 23,3a -- 01.26,6ake
6v t NRL Joutuisa / Johanna (NaSe) 24,4aly -- - hpl
9v t Benägen NRL / Hannamaria (NaSe) 24,2aly -- - hll

Ryhmä 7, tulokset 8.2.2019
P: 3500-2500-1500-750-350

1. 7v o Narrilaivan Khaba / Kari (NaSe) 24,4aly -- 01.24,2ake
2. 12v t Purnin Pirtsakka / Jens (Team Ninitra) 25,1a -- 01.24,2ake
3. 9v o Purnin Esaias / Urmas (Team Ninitra) 23,9a -- 01.24,4ake
4. 6v t NRL Joutuisa / Johanna (NaSe) 24,4aly -- 01.25,2ake x
5. 6v t NRL Vimmakas / Vilma (NaSe) 24,5aly -- 01.25,3ake
6. 9v t Benägen NRL / Hannamaria (NaSe) 24,2aly -- 01.26,1ake
7. 8v o Viilunki / Decne (DeVi) 24,1aly -- 01.26,2ake
8. 9v o Velikulta RC / Bertel (Team Ninitra) 23,3a -- 01.26,5ake
9. 9v t Ruskon Felicia / (RuKo) 25,1aly -- 01.26,5ake
10. 9v t Tuteritöm / Pauliina (NaSe) 23,4ly -- 01.26,5ake
6v o NRL Tuskane / Timo (NaSe) 25,2aly -- - hpl

Ryhmä 7, tulokset 15.2.2019
P: 3500-2500-1500-750-350

1. 12v t Purnin Pirtsakka / Jens (Team Ninitra) 25,1a -- 01.24,2ake
2. 9v t Benägen NRL / Hannamaria (NaSe) 24,2aly -- 01.24,2ake
3. 7v o Narrilaivan Khaba / Kari (NaSe) 24,4aly -- 01.24,4ake
4. 9v o Purnin Esaias / Urmas (Team Ninitra) 23,9a -- 01.24,6ake
5. 6v t NRL Joutuisa / Johanna (NaSe) 24,4aly -- 01.25,3ake
6. 8v o Viilunki / Decne (DeVi) 24,1aly -- 01.25,3ake x
7. 9v t Tuteritöm / Pauliina (NaSe) 23,4ly -- 01.25,4ake
8. 9v o Velikulta RC / Bertel (Team Ninitra) 23,3a -- 01.25,4ake
9. 9v t Ruskon Felicia / (RuKo) 25,1aly -- 01.26,2ake
10. 6v t NRL Vimmakas / Vilma (NaSe) 24,5aly -- 01.26,4ake
11. 6v o NRL Tuskane / Timo (NaSe) 25,2aly -- 01.26,5ake

Ryhmä 7, tulokset 22.2.2019
P: 3500-2500-1500-750-350

1. 12v t Purnin Pirtsakka / Jens (Team Ninitra) 25,1a -- 01.24,1ake xx
2. 9v o Purnin Esaias / Urmas (Team Ninitra) 23,9a -- 01.24,3ake
3. 7v o Narrilaivan Khaba / Kari (NaSe) 24,4aly -- 01.24,4ake
4. 6v t NRL Joutuisa / Johanna (NaSe) 24,4aly -- 01.24,5ake
5. 9v t Tuteritöm / Pauliina (NaSe) 23,4ly -- 01.24,5ake x
6. 6v t NRL Vimmakas / Vilma (NaSe) 24,5aly -- 01.25,1ake
7. 9v o Velikulta RC / Bertel (Team Ninitra) 23,3a -- 01.25,2ake x
8. 9v t Ruskon Felicia / (RuKo) 25,1aly -- 01.25,3ake
9. 9v t Benägen NRL / Hannamaria (NaSe) 24,2aly -- 01.26,4ake
10. 6v o NRL Tuskane / Timo (NaSe) 25,2aly -- 01.26,4ake
8v o Viilunki / Decne (DeVi) 24,1aly -- - hml7

 

Ryhmä 8, tulokset 4.2.2019
P: 3500-2500-1500-750-350

1. 13v o Kuolemanharha / Kalle (NaSe) 21,1aly -- 01.22,2ake
2. 14v t Purnin Vippaus / Heli (Team Ninitra) 21,1a -- 01.22,5ake
3. 9v t Hildr NRL / Hillamara (NaSe) 22,6ly -- 01.22,5ake
4. 11v o Vasaari / Adalmiina (NaSe) 23,1ke -- 01.23,2ake x
5. 8v o Järndäldens Polkagris / (RuKo) 23,2aly -- 01.23,3ake
6. 10v t Ruskon Jadessa / (RuKo) 21,8aly -- 01.23,6ake
7. 11v o Purnin Retvakka / Niklas (Team Ninitra) 20,4a -- 01.24,1ake
8. 11v t Purnin Tosikko / Magnhild (Team Ninitra) 23,2a -- 01.24,2ake
9. 7v o Ruskon Kurko / (RuKo) 23,2aly -- 01.24,2ake x
10. 13v t Harhakuvaelma / Elli (NaSe) 22,4aly -- 01.24,3ake
9v t Sinkosinko / Matias (NaSe) 21,2aly -- - hml5

Ryhmä 8, tulokset 8.2.2019
P: 3500-2500-1500-750-350

1. 9v t Hildr NRL / Hillamara (NaSe) 22,6ly -- 01.22,1ake
2. 11v t Purnin Tosikko / Magnhild (Team Ninitra) 23,2a -- 01.22,2ake
3. 8v o Järndäldens Polkagris / (RuKo) 23,2aly -- 01.22,3ake
4. 11v o Purnin Retvakka / Niklas (Team Ninitra) 20,4a -- 01.22,4ake
5. 10v t Ruskon Jadessa / (RuKo) 21,8aly -- 01.22,5ake
6. 13v t Harhakuvaelma / Elli (NaSe) 22,4aly -- 01.22,5ake xx
7. 13v o Kuolemanharha / Kalle (NaSe) 21,1aly -- 01.23,3ake
8. 11v o Vasaari / Adalmiina (NaSe) 23,1ke -- 01.23,5ake
9. 7v o Ruskon Kurko / (RuKo) 23,2aly -- 01.24,2ake x
10. 9v t Sinkosinko / Matias (NaSe) 21,2aly -- 01.24,5ake xx
14v t Purnin Vippaus / Heli (Team Ninitra) 21,1a -- - hml2

Ryhmä 8, tulokset 15.2.2019
P: 3500-2500-1500-750-350

1. 7v o Ruskon Kurko / (RuKo) 23,2aly -- 01.22,3ake x
2. 14v t Purnin Vippaus / Heli (Team Ninitra) 21,1a -- 01.22,6ake
3. 9v t Sinkosinko / Matias (NaSe) 21,2aly -- 01.23,2ake
4. 11v o Purnin Retvakka / Niklas (Team Ninitra) 20,4a -- 01.23,5ake
5. 13v o Kuolemanharha / Kalle (NaSe) 21,1aly -- 01.23,5ake x
6. 9v t Hildr NRL / Hillamara (NaSe) 22,6ly -- 01.23,6ake
7. 11v o Vasaari / Adalmiina (NaSe) 23,1ke -- 01.24,2ake
8. 11v t Purnin Tosikko / Magnhild (Team Ninitra) 23,2a -- 01.24,4ake xx
9. 8v o Järndäldens Polkagris / (RuKo) 23,2aly -- 01.24,6ake
13v t Harhakuvaelma / Elli (NaSe) 22,4aly -- - k
10v t Ruskon Jadessa / (RuKo) 21,8aly -- - hll

Ryhmä 8, tulokset 22.2.2019
P: 3500-2500-1500-750-350

1. 8v o Järndäldens Polkagris / (RuKo) 23,2aly -- 01.22,3ake
2. 11v o Vasaari / Adalmiina (NaSe) 23,1ke -- 01.22,5ake
3. 13v o Kuolemanharha / Kalle (NaSe) 21,1aly -- 01.22,5ake
4. 13v t Harhakuvaelma / Elli (NaSe) 22,4aly -- 01.23,3ake xx
5. 14v t Purnin Vippaus / Heli (Team Ninitra) 21,1a -- 01.23,3ake
6. 11v t Purnin Tosikko / Magnhild (Team Ninitra) 23,2a -- 01.23,5ake
7. 11v o Purnin Retvakka / Niklas (Team Ninitra) 20,4a -- 01.24,1ake xx
8. 9v t Hildr NRL / Hillamara (NaSe) 22,6ly -- 01.24,2ake
9. 7v o Ruskon Kurko / (RuKo) 23,2aly -- 01.24,2ake x
10. 9v t Sinkosinko / Matias (NaSe) 21,2aly -- 01.24,2ake
11. 10v t Ruskon Jadessa / (RuKo) 21,8aly -- 01.24,5ake


Lähtö 2: Ryhmäajo lämminverisille 2100m

Ryhmä 1, tulokset 4.2.2019
P: 1500-750ve-450-250-150

1. 2v t The Next Best Thing Rewa / Jannica (APR) 31,2ke -- 01.19,2ake
2. 2v o Flashfire Ach / (RuKo) ei enn -- 01.19,3ake
3. 2v o K. Kadjah Vert / Emilia (Duo) ei enn -- 01.19,4ake
4. 2v t Be Better Shav / (NaSe) 22,3ly -- 01.19,6ake
5. 2v t Wonder Shav / (NaSe) 22,5ke -- 01.20,2ake xx
6. 2v t Zapphire Excess / (RuKo) ei enn -- 01.20,2ake
7. 2v o Sunburned Shav / (NaSe) 19,5ke -- 01.20,3ake
8. 2v t K. Lady Max / Jani (Duo) ei enn -- 01.21,1ake x
9. 2v t Countess McLily / (RuKo) 21,3aly -- 01.21,5ake
2v t Joyful Shav / (NaSe) 22,5ke -- - k
2v t K. Hurrar Raa /Kari (Duo) ei enn -- - hll

Ryhmä 1, tulokset 8.2.2019
P: 1500-750ve-450-250-150

1. 2v o K. Kadjah Vert / Emilia (Duo) ei enn -- 01.19,4ake
2. 2v t Joyful Shav / (NaSe) 22,5ke -- 01.19,5ake x
3. 2v t Be Better Shav / (NaSe) 22,3ly -- 01.20,1ake
4. 2v o Sunburned Shav / (NaSe) 19,5ke -- 01.20,2ake
5. 2v t Zapphire Excess / (RuKo) ei enn -- 01.20,3ake
6. 2v t K. Hurrar Raa /Kari (Duo) ei enn -- 01.20,5ake x
7. 2v o Flashfire Ach / (RuKo) ei enn -- 01.21,2ake
8. 2v t K. Lady Max / Jani (Duo) ei enn -- 01.21,3ake
9. 2v t Wonder Shav / (NaSe) 22,5ke -- 01.21,5ake
10. 2v t The Next Best Thing Rewa / Jannica (APR) 31,2ke -- 01.21,5ake x
2v t Countess McLily / (RuKo) 21,3aly -- - hpl

Ryhmä 1, tulokset 15.2.2019
P: 1500-750ve-450-250-150

1. 2v o Sunburned Shav / (NaSe) 19,5ke -- 01.19,2ake
2. 2v t Zapphire Excess / (RuKo) ei enn -- 01.19,2ake
3. 2v t K. Hurrar Raa /Kari (Duo) ei enn -- 01.19,3ake
4. 2v t Joyful Shav / (NaSe) 22,5ke -- 01.19,3ake
5. 2v o K. Kadjah Vert / Emilia (Duo) ei enn -- 01.19,6ake
6. 2v t The Next Best Thing Rewa / Jannica (APR) 31,2ke -- 01.20,2ake x
7. 2v t Be Better Shav / (NaSe) 22,3ly -- 01.21,1ake
8. 2v t K. Lady Max / Jani (Duo) ei enn -- 01.21,2ake
9. 2v t Countess McLily / (RuKo) 21,3aly -- 01.21,6ake x
2v t Wonder Shav / (NaSe) 22,5ke -- - hll
2v o Flashfire Ach / (RuKo) ei enn -- - hpl

Ryhmä 1, tulokset 22.2.2019
P: 1500-750ve-450-250-150

1. 2v t The Next Best Thing Rewa / Jannica (APR) 31,2ke -- 01.19,1ake
2. 2v t Be Better Shav / (NaSe) 22,3ly -- 01.19,1ake
3. 2v o K. Kadjah Vert / Emilia (Duo) ei enn -- 01.19,1ake
4. 2v t Joyful Shav / (NaSe) 22,5ke -- 01.19,2ake
5. 2v o Flashfire Ach / (RuKo) ei enn -- 01.19,4ake
6. 2v t K. Hurrar Raa /Kari (Duo) ei enn -- 01.19,5ake x
7. 2v t Zapphire Excess / (RuKo) ei enn -- 01.19,5ake
8. 2v t Wonder Shav / (NaSe) 22,5ke -- 01.19,6ake
9. 2v o Sunburned Shav / (NaSe) 19,5ke -- 01.20,2ake
10. 2v t Countess McLily / (RuKo) 21,3aly -- 01.21,4ake
2v t K. Lady Max / Jani (Duo) ei enn -- - hml3

 

Ryhmä 2, tulokset 4.2.2019
P: 2000-1000-500-300-200

1. 4v o Ol' Buttermilk Sky / Jessica (APR) 23,2ke -- 01.18,1ake
2. 6v r Maxnse Mossy / Jorma (Duo) 20,2 -- 01.18,4ake x
3. 6v r Texas Texas / Nina (Duo) 19,4 -- 01.19,6ake
4. 3v o Mixture Shav / Thomas Toll (DeVi) 19,1ly -- 01.20,1ake x
5. 3v t Cheerie Shav / Senja (NaSe) 19,2aly -- 01.20,2ake x
6. 3v o K. Zombie Boy / Päivi (Duo) 18,5 -- 01.20,3ake
7. 3v o K. Max Man / Kalle (Duo) 19,1 -- 01.21,2ake xx
8. 3v t Cheeta Shav / Reetta (NaSe) 18,4ke -- 01.21,2ake
3v t Hornet Shav / Henna (NaSe) 18,3aly -- - k

Ryhmä 2, tulokset 8.2.2019
P: 2000-1000-500-300-200

1. 3v o Mixture Shav / Thomas Toll (DeVi) 19,1ly -- 01.18,2ake x
2. 4v o Ol' Buttermilk Sky / Jessica (APR) 23,2ke -- 01.18,3ake x
3. 6v r Texas Texas / Nina (Duo) 19,4 -- 01.19,4ake
4. 3v o K. Max Man / Kalle (Duo) 19,1 -- 01.19,4ake
5. 3v t Cheerie Shav / Senja (NaSe) 19,2aly -- 01.20,4ake xx
6. 6v r Maxnse Mossy / Jorma (Duo) 20,2 -- 01.21,4ake x
7. 3v t Hornet Shav / Henna (NaSe) 18,3aly -- 01.21,5ake
8. 3v t Cheeta Shav / Reetta (NaSe) 18,4ke -- 01.21,5ake x
3v o K. Zombie Boy / Päivi (Duo) 18,5 -- - hpl

Ryhmä 2, tulokset 15.2.2019
P: 2000-1000-500-300-200

1. 3v t Cheerie Shav / Senja (NaSe) 19,2aly -- 01.18,4ake
2. 6v r Maxnse Mossy / Jorma (Duo) 20,2 -- 01.18,5ake xx
3. 3v o K. Zombie Boy / Päivi (Duo) 18,5 -- 01.18,5ake x
4. 3v o K. Max Man / Kalle (Duo) 19,1 -- 01.19,3ake
5. 3v t Cheeta Shav / Reetta (NaSe) 18,4ke -- 01.19,5ake
6. 3v t Hornet Shav / Henna (NaSe) 18,3aly -- 01.19,5ake
7. 3v o Mixture Shav / Thomas Toll (DeVi) 19,1ly -- 01.20,3ake x
8. 6v r Texas Texas / Nina (Duo) 19,4 -- 01.21,3ake
9. 4v o Ol' Buttermilk Sky / Jessica (APR) 23,2ke -- 01.21,6ake

Ryhmä 2, tulokset 22.2.2019
P: 2000-1000-500-300-200

1. 4v o Ol' Buttermilk Sky / Jessica (APR) 23,2ke -- 01.18,2ake x
2. 6v r Texas Texas / Nina (Duo) 19,4 -- 01.19,2ake
3. 3v t Cheerie Shav / Senja (NaSe) 19,2aly -- 01.19,5ake xx
4. 3v t Cheeta Shav / Reetta (NaSe) 18,4ke -- 01.19,5ake
5. 3v o K. Zombie Boy / Päivi (Duo) 18,5 -- 01.20,4ake
6. 3v o K. Max Man / Kalle (Duo) 19,1 -- 01.20,6ake
7. 3v o Mixture Shav / Thomas Toll (DeVi) 19,1ly -- 01.21,2ake
8. 3v t Hornet Shav / Henna (NaSe) 18,3aly -- 01.21,2ake
9. 6v r Maxnse Mossy / Jorma (Duo) 20,2 -- 01.21,6ake

 

Ryhmä 3, tulokset 4.2.2019
P: 2000-1000-500-300-200

1. 5v t K. Sheena Aries / Tapio (Duo) 18,1 -- 01.17,2ake
2. 3v t Pheodora Ach / (RuKo) 17,1aly -- 01.17,4ake x
3. 3v t Divine d’Aventure / (RuKo) 17,3aly -- 01.17,6ake
4. 5v t Rjazán Love You / (RuKo) 17,2ake -- 01.18,1ake
5. 3v t Radical Zinzagazin / (RuKo) 17,4aly -- 01.18,4ake
6. 3v t Dancemoves Shav / Tanja (NaSe) 18,2ly -- 01.18,5ake x
7. 3v o Hurricane Shav / Harri (NaSe) 17,1ly -- 01.19,3ake x
8. 3v o Arkher Shav / Alfred (NaSe) 17,4ly -- 01.20,1ake
9. 3v o K. Sahara Victory / Wilma (Duo) 18,1 -- 01.20,6ake xx

Ryhmä 3, tulokset 8.2.2019
P: 2000-1000-500-300-200

1. 3v o Hurricane Shav / Harri (NaSe) 17,1ly -- 01.17,2ake x
2. 3v o K. Sahara Victory / Wilma (Duo) 18,1 -- 01.17,4ake
3. 3v t Radical Zinzagazin / (RuKo) 17,4aly -- 01.18,1ake
4. 3v t Dancemoves Shav / Tanja (NaSe) 18,2ly -- 01.18,4ake
5. 3v t Divine d’Aventure / (RuKo) 17,3aly -- 01.18,5ake
6. 5v t K. Sheena Aries / Tapio (Duo) 18,1 -- 01.19,4ake x
7. 5v t Rjazán Love You / (RuKo) 17,2ake -- 01.19,5ake
8. 3v t Pheodora Ach / (RuKo) 17,1aly -- 01.20,2ake xx
3v o Arkher Shav / Alfred (NaSe) 17,4ly -- - k

Ryhmä 3, tulokset 15.2.2019
P: 2000-1000-500-300-200

1. 3v t Divine d’Aventure / (RuKo) 17,3aly -- 01.17,2ake
2. 3v o K. Sahara Victory / Wilma (Duo) 18,1 -- 01.17,5ake
3. 3v o Arkher Shav / Alfred (NaSe) 17,4ly -- 01.17,6ake
4. 3v o Hurricane Shav / Harri (NaSe) 17,1ly -- 01.18,3ake
5. 5v t Rjazán Love You / (RuKo) 17,2ake -- 01.18,4ake
6. 3v t Pheodora Ach / (RuKo) 17,1aly -- 01.18,5ake xx
7. 3v t Radical Zinzagazin / (RuKo) 17,4aly -- 01.19,1ake
8. 5v t K. Sheena Aries / Tapio (Duo) 18,1 -- 01.19,5ake x
9. 3v t Dancemoves Shav / Tanja (NaSe) 18,2ly -- 01.20,3ake

Ryhmä 3, tulokset 22.2.2019
P: 2000-1000-500-300-200

1. 5v t K. Sheena Aries / Tapio (Duo) 18,1 -- 01.16,8ake x
2. 3v o Arkher Shav / Alfred (NaSe) 17,4ly -- 01.17,2ake x
3. 5v t Rjazán Love You / (RuKo) 17,2ake -- 01.19,5ake x
4. 3v t Dancemoves Shav / Tanja (NaSe) 18,2ly -- 01.19,6ake xx
5. 3v t Pheodora Ach / (RuKo) 17,1aly -- 01.20,5ake x
6. 3v t Divine d’Aventure / (RuKo) 17,3aly -- 01.20,5ake
7. 3v o Hurricane Shav / Harri (NaSe) 17,1ly -- 01.20,6ake
3v o K. Sahara Victory / Wilma (Duo) 18,1 -- - hpl
3v t Radical Zinzagazin / (RuKo) 17,4aly -- - hll

 

Ryhmä 4, tulokset 4.2.2019
2500-1250-750-450-250

1. 7v o François Ach / (RuKo) 15,5aly -- 01.14,2ake x
2. 5v o Sorryforthelies / (RuKo) 16,1aly -- 01.14,4ake
3. 9v t Pillow Talk RC / Bertel (Team Ninitra) 15,3a -- 01.14,5ake
4. 8v o VanDyke Win / Börje (Team Ninitra) 15,3 -- 01.15,3ake
5. 5v t Smiley Shav / Salli (NaSe) 15,4aly -- 01.15,4ake
6. 5v t Problematic Shav / (RuKo) 15,6aly -- 01.16,2ake
7. 5v o K. Salesman Eve / Alpo (Duo) 15,3 -- 01.16,3ake
8. 5v t Somewhere Shav / Shavo (NaSe) 16,0ke -- 01.17,3ake
9. 3v t Chillbattle Snilli / Decne (DeVi) 15,5aly -- 01.17,4ake
10. 6v t Tall Tale / Helga (Team Ninitra) 15,3a -- 01.17,4ake x

Ryhmä 4, tulokset 8.2.2019
2500-1250-750-450-250

1. 5v o K. Salesman Eve / Alpo (Duo) 15,3 -- 01.14,2ake
2. 7v o François Ach / (RuKo) 15,5aly -- 01.14,3ake
3. 5v o Sorryforthelies / (RuKo) 16,1aly -- 01.14,4ake
4. 3v t Chillbattle Snilli / Decne (DeVi) 15,5aly -- 01.16,2ake
5. 8v o VanDyke Win / Börje (Team Ninitra) 15,3 -- 01.16,5ake
6. 6v t Tall Tale / Helga (Team Ninitra) 15,3a -- 01.16,6ake
7. 5v t Problematic Shav / (RuKo) 15,6aly -- 01.17,2ake
8. 5v t Smiley Shav / Salli (NaSe) 15,4aly -- 01.17,3ake
9. 9v t Pillow Talk RC / Bertel (Team Ninitra) 15,3a -- 01.17,4ake
5v t Somewhere Shav / Shavo (NaSe) 16,0ke -- - hll

Ryhmä 4, tulokset 15.2.2019
2500-1250-750-450-250

1. 5v t Smiley Shav / Salli (NaSe) 15,4aly -- 01.14,1ake
2. 6v t Tall Tale / Helga (Team Ninitra) 15,3a -- 01.14,2ake x
3. 5v t Problematic Shav / (RuKo) 15,6aly -- 01.14,5ake
4. 8v o VanDyke Win / Börje (Team Ninitra) 15,3 -- 01.14,5ake
5. 5v o K. Salesman Eve / Alpo (Duo) 15,3 -- 01.14,6ake
6. 3v t Chillbattle Snilli / Decne (DeVi) 15,5aly -- 01.15,4ake
7. 5v o Sorryforthelies / (RuKo) 16,1aly -- 01.16,2ake
8. 7v o François Ach / (RuKo) 15,5aly -- 01.16,4ake
9. 9v t Pillow Talk RC / Bertel (Team Ninitra) 15,3a -- 01.16,5ake
10. 5v t Somewhere Shav / Shavo (NaSe) 16,0ke -- 01.17,5ake x

Ryhmä 4, tulokset 22.2.2019
2500-1250-750-450-250

1. 5v o K. Salesman Eve / Alpo (Duo) 15,3 -- 01.14,3ake
2. 5v t Problematic Shav / (RuKo) 15,6aly -- 01.14,3ake
3. 5v t Somewhere Shav / Shavo (NaSe) 16,0ke -- 01.14,3ake
4. 8v o VanDyke Win / Börje (Team Ninitra) 15,3 -- 01.14,5ake
5. 7v o François Ach / (RuKo) 15,5aly -- 01.15,1ake x
6. 5v o Sorryforthelies / (RuKo) 16,1aly -- 01.15,3ake
7. 3v t Chillbattle Snilli / Decne (DeVi) 15,5aly -- 01.15,4ake
8. 6v t Tall Tale / Helga (Team Ninitra) 15,3a -- 01.16,4ake
9. 9v t Pillow Talk RC / Bertel (Team Ninitra) 15,3a -- 01.16,5ake x
10. 5v t Smiley Shav / Salli (NaSe) 15,4aly -- 01.17,4ake x

 

Ryhmä 5, tulokset 4.2.2019
2500-1250-750-450-250

1. 7v t Renáta Duán / (RuKo) 15,2aly -- 01.14,1ake
2. 8v o Starscream Snilli / (RuKo) 15,2ake -- 01.14,4ake
3. 6v t Mythic Win / Urmas (Team Ninitra) 15,2a -- 01.14,4ake
4. 7v t Joscelyne Burn / (RuKo) 14,1ake -- 01.15,1ake
5. 6v o Sue's Barracuda / Julia (APR) 15,2aly -- 01.15,3ake
6. 6v t Calypso Pomp / (RuKo) 14,2aly -- 01.15,3ake
7. 5v t K. Bella Star / Jani (Duo) 15,2 -- 01.15,5ake
8. 5v t Rosebud Shav / Iina (NaSe) 14,4aly -- 01.16,1ake x
9. 8v t Mildred Burn / Jens (Team Ninitra) 15,2a -- 01.16,2ake xx
6v t Rjazán Excuse Me! / (RuKo) 14,6aly -- - hml4

Ryhmä 5, tulokset 8.2.2019
2500-1250-750-450-250

1. 5v t Rosebud Shav / Iina (NaSe) 14,4aly -- 01.14,3ake xx
2. 8v t Mildred Burn / Jens (Team Ninitra) 15,2a -- 01.14,3ake
3. 6v o Sue's Barracuda / Julia (APR) 15,2aly -- 01.14,4ake
4. 7v t Joscelyne Burn / (RuKo) 14,1ake -- 01.14,6ake
5. 6v t Mythic Win / Urmas (Team Ninitra) 15,2a -- 01.15,2ake
6. 7v t Renáta Duán / (RuKo) 15,2aly -- 01.15,6ake x
7. 6v t Calypso Pomp / (RuKo) 14,2aly -- 01.16,2ake
8. 5v t K. Bella Star / Jani (Duo) 15,2 -- 01.16,3ake xx
8v o Starscream Snilli / (RuKo) 15,2ake -- - k
6v t Rjazán Excuse Me! / (RuKo) 14,6aly -- - hll

Ryhmä 5, tulokset 15.2.2019
2500-1250-750-450-250

1. 6v t Rjazán Excuse Me! / (RuKo) 14,6aly -- 01.14,2ake
2. 8v t Mildred Burn / Jens (Team Ninitra) 15,2a -- 01.14,4ake x
3. 6v o Sue's Barracuda / Julia (APR) 15,2aly -- 01.14,5ake
4. 5v t K. Bella Star / Jani (Duo) 15,2 -- 01.14,5ake
5. 8v o Starscream Snilli / (RuKo) 15,2ake -- 01.14,6ake
6. 6v t Mythic Win / Urmas (Team Ninitra) 15,2a -- 01.15,1ake
7. 7v t Joscelyne Burn / (RuKo) 14,1ake -- 01.15,2ake xx
8. 7v t Renáta Duán / (RuKo) 15,2aly -- 01.15,5ake
9. 6v t Calypso Pomp / (RuKo) 14,2aly -- 01.16,3ake
10. 5v t Rosebud Shav / Iina (NaSe) 14,4aly -- 01.16,6ake x

Ryhmä 5, tulokset 22.2.2019
2500-1250-750-450-250

1. 8v t Mildred Burn / Jens (Team Ninitra) 15,2a -- 01.14,5ake
2. 6v t Mythic Win / Urmas (Team Ninitra) 15,2a -- 01.14,5ake
3. 6v t Rjazán Excuse Me! / (RuKo) 14,6aly -- 01.14,5ake
4. 7v t Renáta Duán / (RuKo) 15,2aly -- 01.15,5ake
5. 5v t K. Bella Star / Jani (Duo) 15,2 -- 01.16,1ake
6. 8v o Starscream Snilli / (RuKo) 15,2ake -- 01.16,2ake
7. 6v t Calypso Pomp / (RuKo) 14,2aly -- 01.16,4ake
8. 7v t Joscelyne Burn / (RuKo) 14,1ake -- 01.16,5ake
9. 6v o Sue's Barracuda / Julia (APR) 15,2aly -- 01.16,5ake xx
10. 5v t Rosebud Shav / Iina (NaSe) 14,4aly -- 01.16,6ake

 

Ryhmä 6, tulokset 4.2.2019
3000-2000-1000-500-300

1. 11v o He Talks To Me / Henni (NaSe) 11,8ke -- 01.12,1ake xx
2. 8v o Wayward Ach / Jenny (APR) 13,4aly -- 01.12,3ake
3. 7v o Saltas Brutal Rich / (RuKo) 13,4aly -- 01.13,1ake
4. 7v o Kapiton Duán / (RuKo) 12,2aly -- 01.13,2ake
5. 10v o Brother Sam / Eugenia (Team Ninitra) 13,2a -- 01.13,4ake
6. 8v t Mosaic / Anders (Team Ninitra) 12,7a -- 01.14,1ake
7. 13v t Jingjang RC / Magnhild (Team Ninitra) 12,3a -- 01.14,5ake
8. 12v t Ventura Win / Gunvor (Team Ninitra) 13,1a -- 01.14,6ake
7v o Radical Alter Ego / (RuKo) 13,1aly -- - hpl

Ryhmä 6, tulokset 8.2.2019
3000-2000-1000-500-300

1. 10v o Brother Sam / Eugenia (Team Ninitra) 13,2a -- 01.12,1ake
2. 8v o Wayward Ach / Jenny (APR) 13,4aly -- 01.12,2ake
3. 12v t Ventura Win / Gunvor (Team Ninitra) 13,1a -- 01.12,2ake
4. 8v t Mosaic / Anders (Team Ninitra) 12,7a -- 01.12,2ake
5. 7v o Kapiton Duán / (RuKo) 12,2aly -- 01.13,1ake
6. 7v o Radical Alter Ego / (RuKo) 13,1aly -- 01.14,2ake x
7. 7v o Saltas Brutal Rich / (RuKo) 13,4aly -- 01.14,3ake
8. 13v t Jingjang RC / Magnhild (Team Ninitra) 12,3a -- 01.14,5ake
11v o He Talks To Me / Henni (NaSe) 11,8ke -- - hll

Ryhmä 6, tulokset 15.2.2019
3000-2000-1000-500-300

1. 11v o He Talks To Me / Henni (NaSe) 11,8ke -- 01.12,1ake
2. 8v t Mosaic / Anders (Team Ninitra) 12,7a -- 01.12,1ake x
3. 10v o Brother Sam / Eugenia (Team Ninitra) 13,2a -- 01.12,3ake x
4. 13v t Jingjang RC / Magnhild (Team Ninitra) 12,3a -- 01.12,6ake
5. 7v o Kapiton Duán / (RuKo) 12,2aly -- 01.13,4ake
6. 7v o Saltas Brutal Rich / (RuKo) 13,4aly -- 01.13,4ake
7. 12v t Ventura Win / Gunvor (Team Ninitra) 13,1a -- 01.14,2ake
8. 8v o Wayward Ach / Jenny (APR) 13,4aly -- 01.14,4ake
9. 7v o Radical Alter Ego / (RuKo) 13,1aly -- 01.14,6ake x

Ryhmä 6, tulokset 22.2.2019
3000-2000-1000-500-300

1. 7v o Kapiton Duán / (RuKo) 12,2aly -- 01.12,3ake
2. 8v t Mosaic / Anders (Team Ninitra) 12,7a -- 01.12,3ake
3. 13v t Jingjang RC / Magnhild (Team Ninitra) 12,3a -- 01.12,4ake
4. 7v o Radical Alter Ego / (RuKo) 13,1aly -- 01.12,4ake
5. 10v o Brother Sam / Eugenia (Team Ninitra) 13,2a -- 01.13,1ake x
6. 12v t Ventura Win / Gunvor (Team Ninitra) 13,1a -- 01.13,3ake
7. 11v o He Talks To Me / Henni (NaSe) 11,8ke -- 01.13,4ake x
8. 7v o Saltas Brutal Rich / (RuKo) 13,4aly -- 01.13,5ake
8v o Wayward Ach / Jenny (APR) 13,4aly -- - k

 

Ryhmä 7, tulokset 4.2.2019
3000-2000-1000-500-300

1. 8v t Heaven's Fire / Henna (NaSe) 11,2aly -- 01.10,9ake x
2. 11v o He's My Hero / Harri (NaSe) 11,1aly -- 01.11,0ake
3. 12v o Tornado In A Box / Topi (NaSe) 11,3aly -- 01.11,1ake
4. 8v t Maroth Gue / Mari (NaSe) 11,3aly -- 01.11,2ake
5. 7v o Firefox Impreza / (RuKo) 11,4aly -- 01.11,3ake
6. 13v o Labyrinthian Lies / Niklas (Team Ninitra) 10,5a -- 01.11,4ake x
7. 9v t Ginger Soupir / Pirita (NaSe) 11,1aly -- 01.11,7ake xx
8. 11v o Ivan Iostream / (RuKo) 11,1aly -- 01.12,0ake
9. 9v o Grand Abs / Atte (NaSe) 10,5aly -- 01.12,1ake
10. 9v o In Roy's Name I Run / Roni (NaSe) 10,5aly -- 01.12,2ake

Ryhmä 7, tulokset 8.2.2019
3000-2000-1000-500-300

1. 9v t Ginger Soupir / Pirita (NaSe) 11,1aly -- 01.11,0ake
2. 9v o Grand Abs / Atte (NaSe) 10,5aly -- 01.11,1ake x
3. 9v o In Roy's Name I Run / Roni (NaSe) 10,5aly -- 01.11,1ake
4. 8v t Heaven's Fire / Henna (NaSe) 11,2aly -- 01.11,2ake
5. 12v o Tornado In A Box / Topi (NaSe) 11,3aly -- 01.11,2ake
6. 13v o Labyrinthian Lies / Niklas (Team Ninitra) 10,5a -- 01.11,3ake
7. 11v o He's My Hero / Harri (NaSe) 11,1aly -- 01.11,5ake
8. 7v o Firefox Impreza / (RuKo) 11,4aly -- 01.12,1ake
9. 11v o Ivan Iostream / (RuKo) 11,1aly -- 01.12,3ake
10. 8v t Maroth Gue / Mari (NaSe) 11,3aly -- 01.12,4ake

Ryhmä 7, tulokset 15.2.2019
3000-2000-1000-500-300

1. 12v o Tornado In A Box / Topi (NaSe) 11,3aly -- 01.11,2ake
2. 9v o In Roy's Name I Run / Roni (NaSe) 10,5aly -- 01.11,2ake
3. 8v t Maroth Gue / Mari (NaSe) 11,3aly -- 01.11,3ake x
4. 11v o Ivan Iostream / (RuKo) 11,1aly -- 01.11,3ake
5. 7v o Firefox Impreza / (RuKo) 11,4aly -- 01.11,4ake
6. 9v o Grand Abs / Atte (NaSe) 10,5aly -- 01.11,4ake
7. 11v o He's My Hero / Harri (NaSe) 11,1aly -- 01.11,5ake
8. 13v o Labyrinthian Lies / Niklas (Team Ninitra) 10,5a -- 01.12,5ake
8v t Heaven's Fire / Henna (NaSe) 11,2aly -- - hml2
9v t Ginger Soupir / Pirita (NaSe) 11,1aly -- - k

Ryhmä 7, tulokset 22.2.2019
3000-2000-1000-500-300

1. 9v o In Roy's Name I Run / Roni (NaSe) 10,5aly -- 01.10,9ake
2. 9v o Grand Abs / Atte (NaSe) 10,5aly -- 01.10,9ake x
3. 8v t Maroth Gue / Mari (NaSe) 11,3aly -- 01.11,0ake x
4. 8v t Heaven's Fire / Henna (NaSe) 11,2aly -- 01.11,1ake x
5. 11v o Ivan Iostream / (RuKo) 11,1aly -- 01.11,2ake xx
6. 12v o Tornado In A Box / Topi (NaSe) 11,3aly -- 01.11,2ake
7. 13v o Labyrinthian Lies / Niklas (Team Ninitra) 10,5a -- 01.11,3ake x
8. 9v t Ginger Soupir / Pirita (NaSe) 11,1aly -- 01.11,5ake
9. 7v o Firefox Impreza / (RuKo) 11,4aly -- 01.11,7ake x
10. 11v o He's My Hero / Harri (NaSe) 11,1aly -- 01.12,0ake x


Lähtö 3: Ryhmäajo peitsareille 1609m

Ryhmä 1, tulokset 4.2.2019
1500-750ve-450-250-150

1. 3v t Dreammore Ach / (Elite) i. D'Aragon Duán, p17,2a -- p.01.17,2aly
2. 2v o Tarantula Dawn / Tiia (NaSe) i. Araknofobia Dawn, p16,2aly -- p.01.18,4aly
3. 3v o Friendly Favor / (Elite) i. evm, p18,2a -- p.01.18,5aly
4. 3v t Ting-A-Ling / (Elite) i. evm, p17,6a -- p.01.18,5aly
5. 2v t Shannon Shav / Iida (NaSe) i. Aznavour Duán, p16,3aly -- p.01.18,5aly
6. 2v o Count Flowery / Cecilia (NaSe) i. Mr Black Wonder, p17,1aly -- p.01.18,5aly
7. 3v o Surprise Visit / (Elite) i. evm, p17,4a -- p.01.19,5aly xx

Ryhmä 1, tulokset 8.2.2019
1500-750ve-450-250-150

1. 3v t Dreammore Ach / (Elite) i. D'Aragon Duán, p17,2a -- p.01.17,2aly
2. 2v t Shannon Shav / Iida (NaSe) i. Aznavour Duán, p16,3aly -- p.01.17,3aly
3. 3v o Friendly Favor / (Elite) i. evm, p18,2a -- p.01.17,4aly
4. 3v t Ting-A-Ling / (Elite) i. evm, p17,6a -- p.01.18,2aly x
5. 2v o Tarantula Dawn / Tiia (NaSe) i. Araknofobia Dawn, p16,2aly -- p.01.19,2aly
2v o Count Flowery / Cecilia (NaSe) i. Mr Black Wonder, p17,1aly -- - hml4
3v o Surprise Visit / (Elite) i. evm, p17,4a -- - hpl

Ryhmä 1, tulokset 15.2.2019
1500-750ve-450-250-150

1. 2v t Shannon Shav / Iida (NaSe) i. Aznavour Duán, p16,3aly -- p.01.17,4aly
2. 3v o Friendly Favor / (Elite) i. evm, p18,2a -- p.01.17,5aly
3. 3v t Dreammore Ach / (Elite) i. D'Aragon Duán, p17,2a -- p.01.17,6aly
4. 2v o Tarantula Dawn / Tiia (NaSe) i. Araknofobia Dawn, p16,2aly -- p.01.18,3aly
5. 2v o Count Flowery / Cecilia (NaSe) i. Mr Black Wonder, p17,1aly -- p.01.18,5aly
6. 3v t Ting-A-Ling / (Elite) i. evm, p17,6a -- p.01.18,6aly
3v o Surprise Visit / (Elite) i. evm, p17,4a -- - hll

Ryhmä 1, tulokset 22.2.2019
1500-750ve-450-250-150

1. 2v t Shannon Shav / Iida (NaSe) i. Aznavour Duán, p16,3aly -- p.01.17,2aly
2. 3v o Friendly Favor / (Elite) i. evm, p18,2a -- p.01.17,4aly x
3. 3v o Surprise Visit / (Elite) i. evm, p17,4a -- p.01.17,5aly
4. 2v o Tarantula Dawn / Tiia (NaSe) i. Araknofobia Dawn, p16,2aly -- p.01.17,5aly
5. 3v t Dreammore Ach / (Elite) i. D'Aragon Duán, p17,2a -- p.01.19,5aly
6. 2v o Count Flowery / Cecilia (NaSe) i. Mr Black Wonder, p17,1aly -- p.01.19,5aly
7. 3v t Ting-A-Ling / (Elite) i. evm, p17,6a -- p.01.19,5aly

 ,

Ryhmä 2, tulokset 4.2.2019
1500-750ve-450-250-150

1. 3v t Girlyoulookawesome / Decne (DeVi) p.16,1aly -- p.01.15,5aly
2. 3v o Intergalactic / (Elite) i. Imperalissimo, p16,3a -- p.01.17,1aly
3. 3v t That Lady Is Fast / (Elite) i. Fast Fella, p16,3a -- p.01.17,1aly
4. 3v t Unicorns N Glitter / Decne (DeVi) p.16,6aly -- p.01.17,4aly
5. 3v o Intoxication / (Elite) i. Tokio Toxine, p16,3a -- p.01.17,4aly x
6. 3v t Zenith Edition / (Elite) i. Platinum Edition, p15,5a -- p.01.17,6aly

Ryhmä 2, tulokset 8.2.2019
1500-750ve-450-250-150

1. 3v t Unicorns N Glitter / Decne (DeVi) p.16,6aly -- p.01.15,4aly
2. 3v o Intergalactic / (Elite) i. Imperalissimo, p16,3a -- p.01.16,2aly x
3. 3v t That Lady Is Fast / (Elite) i. Fast Fella, p16,3a -- p.01.16,3aly
4. 3v t Girlyoulookawesome / Decne (DeVi) p.16,1aly -- p.01.17,5aly x
5. 3v t Zenith Edition / (Elite) i. Platinum Edition, p15,5a -- p.01.17,5aly x
3v o Intoxication / (Elite) i. Tokio Toxine, p16,3a -- - hll

Ryhmä 2, tulokset 15.2.2019
1500-750ve-450-250-150

1. 3v t Zenith Edition / (Elite) i. Platinum Edition, p15,5a -- p.01.15,2aly
2. 3v o Intergalactic / (Elite) i. Imperalissimo, p16,3a -- p.01.15,3aly xx
3. 3v t Girlyoulookawesome / Decne (DeVi) p.16,1aly -- p.01.15,5aly x
4. 3v t That Lady Is Fast / (Elite) i. Fast Fella, p16,3a -- p.01.16,4aly
5. 3v t Unicorns N Glitter / Decne (DeVi) p.16,6aly -- p.01.17,1aly
6. 3v o Intoxication / (Elite) i. Tokio Toxine, p16,3a -- p.01.17,4aly x

Ryhmä 2, tulokset 22.2.2019
1500-750ve-450-250-150

1. 3v o Intergalactic / (Elite) i. Imperalissimo, p16,3a -- p.01.15,4aly
2. 3v t Zenith Edition / (Elite) i. Platinum Edition, p15,5a -- p.01.15,5aly
3. 3v t Girlyoulookawesome / Decne (DeVi) p.16,1aly -- p.01.15,6aly
4. 3v t Unicorns N Glitter / Decne (DeVi) p.16,6aly -- p.01.16,5aly
5. 3v t That Lady Is Fast / (Elite) i. Fast Fella, p16,3a -- p.01.16,6aly x
3v o Intoxication / (Elite) i. Tokio Toxine, p16,3a -- - k

 

Ryhmä 3, tulokset 4.2.2019
2000-1000-500-300-200

1. 4v o Victory Vision / (Elite) i. Platinum Edition, p10,3a -- p.01.10,3aly
2. 5v o Malibu Beach / (Elite) i. evm, p10,3a -- p.01.10,4aly
3. 4v o Hipsterbrunch / Hilla (NaSe) i. evm, p14,2aly -- p.01.10,5aly
4. 6v t Silent Swift / (Elite) i. evm, p10,4a -- p.01.10,6aly
5. 4v t Lovely Shav / Salli (NaSe) i. Desperado Ach, p10,4ly -- p.01.10,6aly
6. 5v o Flashback / (Elite) i. evm, p10,4a -- p.01.10,6aly
7. 3v t Second Shav / Senja (NaSe) i. Seth Ach, p14,1aly -- p.01.11,4aly
8. 4v o Cyberion / Silja (NaSe) i. evm, p11,4aly -- p.01.12,2aly
9. 4v t Magical Method / (Elite) i. Imperialissimo, p11,2a -- p.01.12,3aly
10. 5v o Pirate Triumph / (Elite) i. evm, p10,3a -- p.01.12,4aly xx
11. 5v t Soulmate / (Elite) i. evm, p10,4a -- p.01.12,4aly
12. 4v o Muscle Flex / (Elite) i. Tokio Toxine, p12,1 -- p.01.12,5aly

Ryhmä 3, tulokset 8.2.2019
2000-1000-500-300-200

1. 5v o Flashback / (Elite) i. evm, p10,4a -- p.01.10,3aly
2. 4v o Victory Vision / (Elite) i. Platinum Edition, p10,3a -- p.01.10,5aly xx
3. 5v t Soulmate / (Elite) i. evm, p10,4a -- p.01.10,5aly
4. 4v t Lovely Shav / Salli (NaSe) i. Desperado Ach, p10,4ly -- p.01.10,6aly x
5. 5v o Pirate Triumph / (Elite) i. evm, p10,3a -- p.01.11,3aly x
6. 4v o Hipsterbrunch / Hilla (NaSe) i. evm, p14,2aly -- p.01.11,3aly
7. 4v o Muscle Flex / (Elite) i. Tokio Toxine, p12,1 -- p.01.11,3aly
8. 4v t Magical Method / (Elite) i. Imperialissimo, p11,2a -- p.01.11,6aly
9. 3v t Second Shav / Senja (NaSe) i. Seth Ach, p14,1aly -- p.01.12,2aly
10. 4v o Cyberion / Silja (NaSe) i. evm, p11,4aly -- p.01.12,4aly
11. 6v t Silent Swift / (Elite) i. evm, p10,4a -- p.01.12,6aly xx
5v o Malibu Beach / (Elite) i. evm, p10,3a -- - hml2

Ryhmä 3, tulokset 15.2.2019
2000-1000-500-300-200

1. 4v o Muscle Flex / (Elite) i. Tokio Toxine, p12,1 -- p.01.10,2aly
2. 6v t Silent Swift / (Elite) i. evm, p10,4a -- p.01.10,5aly
3. 4v o Victory Vision / (Elite) i. Platinum Edition, p10,3a -- p.01.10,5aly
4. 5v o Pirate Triumph / (Elite) i. evm, p10,3a -- p.01.10,5aly
5. 3v t Second Shav / Senja (NaSe) i. Seth Ach, p14,1aly -- p.01.11,5aly
6. 4v o Cyberion / Silja (NaSe) i. evm, p11,4aly -- p.01.12,3aly
7. 4v t Magical Method / (Elite) i. Imperialissimo, p11,2a -- p.01.12,3aly
8. 5v o Flashback / (Elite) i. evm, p10,4a -- p.01.12,4aly x
9. 5v t Soulmate / (Elite) i. evm, p10,4a -- p.01.12,5aly x
4v o Hipsterbrunch / Hilla (NaSe) i. evm, p14,2aly -- - hll
4v t Lovely Shav / Salli (NaSe) i. Desperado Ach, p10,4ly -- - hml3
5v o Malibu Beach / (Elite) i. evm, p10,3a -- - k

Ryhmä 3, tulokset 22.2.2019
2000-1000-500-300-200

1. 4v o Cyberion / Silja (NaSe) i. evm, p11,4aly -- p.01.10,2aly
2. 5v t Soulmate / (Elite) i. evm, p10,4a -- p.01.10,3aly
3. 4v t Lovely Shav / Salli (NaSe) i. Desperado Ach, p10,4ly -- p.01.10,3aly
4. 5v o Flashback / (Elite) i. evm, p10,4a -- p.01.10,4aly x
5. 4v t Magical Method / (Elite) i. Imperialissimo, p11,2a -- p.01.10,5aly
6. 5v o Pirate Triumph / (Elite) i. evm, p10,3a -- p.01.10,5aly
7. 4v o Hipsterbrunch / Hilla (NaSe) i. evm, p14,2aly -- p.01.10,6aly x
8. 6v t Silent Swift / (Elite) i. evm, p10,4a -- p.01.12,2aly
9. 4v o Victory Vision / (Elite) i. Platinum Edition, p10,3a -- p.01.12,4aly xx
10. 5v o Malibu Beach / (Elite) i. evm, p10,3a -- p.01.12,6aly
3v t Second Shav / Senja (NaSe) i. Seth Ach, p14,1aly -- - hll
4v o Muscle Flex / (Elite) i. Tokio Toxine, p12,1 -- - hll

 

Ryhmä 4, tulokset 4.2.2019
2500-1250-750-450-250

1. 5v t Hanna Over / (Elite) i. evm, p10,2a -- p.01.09,2aly
2. 5v o Il Capitano / (Elite) i. evm, p10,2a -- p.01.09,4aly
3. 4v t First Class / (Elite) i. Captain Snilli, p10,3a -- p.01.09,5aly
4. 4v o Fixedit / Ville (NaSe) i. evm, p10,2aly -- p.01.09,6aly x
5. 5v o Hudson Hornet / (Elite) i. evm, p10,3a -- p.01.10,2aly x
6. 5v o Fifty-Fly / (Elite) i. evm, p10,1a -- p.01.10,2aly
7. 4v t Lovesong / (Elite) i.Ceasar Noble, p10,2a -- p.01.10,2aly
8. 5v t Elite Dame / (Elite) i. evm, p10,2a -- p.01.10,3aly
9. 6v t Lovely Song / (Elite) i. Inferno Stain, p10,2a -- p.01.11,5aly
10. 5v o Social Media / (Elite) i. evm, p10,2a -- p.01.11,6aly
5v o Router / (Elite) i. evm, p10,2a -- - hll
4v t Split Second / (Elite) i. evm, p10,2a -- - hll

Ryhmä 4, tulokset 4.2.2019
2500-1250-750-450-250

1. 5v t Elite Dame / (Elite) i. evm, p10,2a -- p.01.09,2aly
2. 5v o Fifty-Fly / (Elite) i. evm, p10,1a -- p.01.09,5aly
3. 4v t Split Second / (Elite) i. evm, p10,2a -- p.01.09,6aly
4. 5v o Router / (Elite) i. evm, p10,2a -- p.01.10,2aly
5. 6v t Lovely Song / (Elite) i. Inferno Stain, p10,2a -- p.01.10,3aly
6. 5v o Il Capitano / (Elite) i. evm, p10,2a -- p.01.10,4aly xx
7. 4v o Fixedit / Ville (NaSe) i. evm, p10,2aly -- p.01.10,5aly x
8. 4v t Lovesong / (Elite) i.Ceasar Noble, p10,2a -- p.01.11,1aly
9. 4v t First Class / (Elite) i. Captain Snilli, p10,3a -- p.01.11,2aly
10. 5v t Hanna Over / (Elite) i. evm, p10,2a -- p.01.11,5aly xx
11. 5v o Social Media / (Elite) i. evm, p10,2a -- p.01.11,6aly x
5v o Hudson Hornet / (Elite) i. evm, p10,3a -- - hll

Ryhmä 4, tulokset 8.2.2019
2500-1250-750-450-250

1. 5v t Elite Dame / (Elite) i. evm, p10,2a -- p.01.09,3aly
2. 5v o Il Capitano / (Elite) i. evm, p10,2a -- p.01.09,4aly
3. 5v t Hanna Over / (Elite) i. evm, p10,2a -- p.01.09,5aly
4. 5v o Social Media / (Elite) i. evm, p10,2a -- p.01.10,4aly
5. 5v o Router / (Elite) i. evm, p10,2a -- p.01.10,4aly
6. 5v o Fifty-Fly / (Elite) i. evm, p10,1a -- p.01.10,5aly
7. 4v t First Class / (Elite) i. Captain Snilli, p10,3a -- p.01.11,1aly xx
8. 4v o Fixedit / Ville (NaSe) i. evm, p10,2aly -- p.01.11,3aly
9. 5v o Hudson Hornet / (Elite) i. evm, p10,3a -- p.01.11,4aly
10. 4v t Lovesong / (Elite) i.Ceasar Noble, p10,2a -- p.01.11,5aly
6v t Lovely Song / (Elite) i. Inferno Stain, p10,2a -- - k
4v t Split Second / (Elite) i. evm, p10,2a -- - hml3

Ryhmä 4, tulokset 15.2.2019
2500-1250-750-450-250

1. 4v t Lovesong / (Elite) i.Ceasar Noble, p10,2a -- p.01.09,1aly xx
2. 5v t Hanna Over / (Elite) i. evm, p10,2a -- p.01.09,2aly
3. 5v o Fifty-Fly / (Elite) i. evm, p10,1a -- p.01.09,3aly
4. 4v t First Class / (Elite) i. Captain Snilli, p10,3a -- p.01.09,4aly
5. 5v o Router / (Elite) i. evm, p10,2a -- p.01.09,5aly
6. 5v o Il Capitano / (Elite) i. evm, p10,2a -- p.01.10,4aly xx
7. 6v t Lovely Song / (Elite) i. Inferno Stain, p10,2a -- p.01.10,5aly x
8. 4v o Fixedit / Ville (NaSe) i. evm, p10,2aly -- p.01.11,1aly
9. 4v t Split Second / (Elite) i. evm, p10,2a -- p.01.11,2aly
5v o Hudson Hornet / (Elite) i. evm, p10,3a -- - hml3
5v o Social Media / (Elite) i. evm, p10,2a -- - hll
5v t Elite Dame / (Elite) i. evm, p10,2a -- - hml8

 

Ryhmä 5, tulokset 4.2.2019
3000-2000-1000-500-300

1. 5v t Fashion Statement / (Elite) i. evm, p10,1a -- p.01.09,3aly
2. 6v t None But Excellence / (Elite) i. Yaybird Stain, p09,5a -- p.01.09,3aly
3. 6v o Imperialissimo / (Elite) i. evm, p09,3a -- p.01.09,4aly
4. 5v t Serenity Blues / (Elite) i. evm, p10,1a -- p.01.09,5aly
5. 5v o Perfect Swing / (Elite) i. evm, p10,1a -- p.01.09,6aly x
6. 5v t Cosmic Lindy / (Elite) i. evm, p10,1a -- p.01.09,7aly
7. 6v o Platinum Edition / (Elite) i. evm, p09,3a -- p.01.09,9aly
8. 4v o Empire Strikes / (Elite) i. Demon King, p10,1a -- p.01.10,1aly
9. 4v t Queensland / (Elite) i.Armagnac P Ace, p10,1a -- p.01.10,3aly
10. 5v t Sweetheart / Shavo (NaSe) i. evm, p09,2aly -- p.01.10,4aly
5v t Greedy For Gold / (Elite) i. evm, p10,1a -- - hml2
5v t Chinatown / (Elite) i. Armagnac P Ace, p09,4ax -- - hll

Ryhmä 5, tulokset 8.2.2019
3000-2000-1000-500-300

1. 4v t Queensland / (Elite) i.Armagnac P Ace, p10,1a -- p.01.09,3aly
2. 5v t Chinatown / (Elite) i. Armagnac P Ace, p09,4ax -- p.01.09,3aly
3. 5v t Cosmic Lindy / (Elite) i. evm, p10,1a -- p.01.09,4aly x
4. 5v t Greedy For Gold / (Elite) i. evm, p10,1a -- p.01.09,5aly
5. 5v t Sweetheart / Shavo (NaSe) i. evm, p09,2aly -- p.01.10,2aly
6. 5v t Serenity Blues / (Elite) i. evm, p10,1a -- p.01.10,3aly x
7. 6v o Imperialissimo / (Elite) i. evm, p09,3a -- p.01.10,3aly x
8. 6v t None But Excellence / (Elite) i. Yaybird Stain, p09,5a -- p.01.10,5aly
9. 4v o Empire Strikes / (Elite) i. Demon King, p10,1a -- p.01.10,7aly
5v o Perfect Swing / (Elite) i. evm, p10,1a -- - hll
5v t Fashion Statement / (Elite) i. evm, p10,1a -- - hml4
6v o Platinum Edition / (Elite) i. evm, p09,3a -- - hll

Ryhmä 5, tulokset 15.2.2019
3000-2000-1000-500-300

1. 6v o Imperialissimo / (Elite) i. evm, p09,3a -- p.01.09,1aly
2. 6v o Platinum Edition / (Elite) i. evm, p09,3a -- p.01.09,1aly
3. 4v o Empire Strikes / (Elite) i. Demon King, p10,1a -- p.01.09,1aly
4. 4v t Queensland / (Elite) i.Armagnac P Ace, p10,1a -- p.01.09,2aly xx
5. 5v t Fashion Statement / (Elite) i. evm, p10,1a -- p.01.09,4aly
6. 5v t Cosmic Lindy / (Elite) i. evm, p10,1a -- p.01.09,4aly
7. 5v t Sweetheart / Shavo (NaSe) i. evm, p09,2aly -- p.01.09,5aly
8. 6v t None But Excellence / (Elite) i. Yaybird Stain, p09,5a -- p.01.09,6aly x
9. 5v o Perfect Swing / (Elite) i. evm, p10,1a -- p.01.10,2aly x
10. 5v t Chinatown / (Elite) i. Armagnac P Ace, p09,4ax -- p.01.10,4aly
11. 5v t Greedy For Gold / (Elite) i. evm, p10,1a -- p.01.10,6aly
5v t Serenity Blues / (Elite) i. evm, p10,1a -- - hll

Ryhmä 5, tulokset 22.2.2019
3000-2000-1000-500-300

1. 5v t Greedy For Gold / (Elite) i. evm, p10,1a -- p.01.09,1aly
2. 5v o Perfect Swing / (Elite) i. evm, p10,1a -- p.01.09,2aly
3. 4v t Queensland / (Elite) i.Armagnac P Ace, p10,1a -- p.01.09,2aly
4. 5v t Cosmic Lindy / (Elite) i. evm, p10,1a -- p.01.09,3aly
5. 5v t Serenity Blues / (Elite) i. evm, p10,1a -- p.01.09,3aly
6. 6v t None But Excellence / (Elite) i. Yaybird Stain, p09,5a -- p.01.09,4aly xx
7. 5v t Chinatown / (Elite) i. Armagnac P Ace, p09,4ax -- p.01.09,6aly xx
8. 5v t Fashion Statement / (Elite) i. evm, p10,1a -- p.01.10,1aly
9. 4v o Empire Strikes / (Elite) i. Demon King, p10,1a -- p.01.10,2aly
10. 5v t Sweetheart / Shavo (NaSe) i. evm, p09,2aly -- p.01.10,3aly x
11. 6v o Imperialissimo / (Elite) i. evm, p09,3a -- p.01.10,5aly x
6v o Platinum Edition / (Elite) i. evm, p09,3a -- - hml3

 

Ryhmä 6, tulokset 4.2.2019
3500-2500-1500-750-350

1. 6v t Femme Fatale / (Elite) i. evm, p09,1a -- p.01.08,4aly
2. 6v o Tokio Toxine / (Elite) i. evm, p09,2a -- p.01.08,4aly
3. 6v t Can't Avoid This / Alli (NaSe) i. Voidreaver, p08,4aly -- p.01.09,2aly x
4. 5v t Empty Account / (Elite) i. Fast Fella, p09,2a -- p.01.09,3aly
5. 6v t No Roots / Noora (NaSe) i. evm, p09,2aly -- p.01.09,5aly
6. 6v t Flexfling / (Elite) i. evm, p08,2a -- p.01.09,5aly
7. 6v t Flying High / Harri (NaSe) i. evm, p08,4aly -- p.01.10,3aly
8. 6v t Hide And Seek / Senja (NaSe) i. evm, p09,2aly -- p.01.10,3aly x
9. 6v t Double Trouble Duán / Sonja (NaSe) i. Dascha Ach, p08,2aly -- p.01.10,5aly x
10. 8v t Salta's Love To Destroy / Ira (NaSe) i. Destroy Destiny, p09,2aly -- p.01.10,6aly
6v t Double Delight / (Elite) i.evm, p09,2a -- - hml3
5v o Record Rapid / (Elite) i. Tricky Duán, p08,2a -- - hll

Ryhmä 6, tulokset 8.2.2019
3500-2500-1500-750-350

1. 6v t Can't Avoid This / Alli (NaSe) i. Voidreaver, p08,4aly -- p.01.08,1aly xx
2. 6v t Double Trouble Duán / Sonja (NaSe) i. Dascha Ach, p08,2aly -- p.01.08,2aly
3. 5v o Record Rapid / (Elite) i. Tricky Duán, p08,2a -- p.01.08,3aly
4. 8v t Salta's Love To Destroy / Ira (NaSe) i. Destroy Destiny, p09,2aly -- p.01.08,3aly
5. 6v t Femme Fatale / (Elite) i. evm, p09,1a -- p.01.08,4aly
6. 6v t Flying High / Harri (NaSe) i. evm, p08,4aly -- p.01.08,5aly x
7. 6v t No Roots / Noora (NaSe) i. evm, p09,2aly -- p.01.09,6aly
8. 6v o Tokio Toxine / (Elite) i. evm, p09,2a -- p.01.09,6aly
9. 6v t Flexfling / (Elite) i. evm, p08,2a -- p.01.10,2aly
10. 6v t Hide And Seek / Senja (NaSe) i. evm, p09,2aly -- p.01.10,5aly
5v t Empty Account / (Elite) i. Fast Fella, p09,2a -- - hll
6v t Double Delight / (Elite) i.evm, p09,2a -- - hpl

Ryhmä 6, tulokset 15.2.2019
3500-2500-1500-750-350

1. 6v t No Roots / Noora (NaSe) i. evm, p09,2aly -- p.01.08,1aly
2. 6v t Double Delight / (Elite) i.evm, p09,2a -- p.01.08,2aly x
3. 6v t Femme Fatale / (Elite) i. evm, p09,1a -- p.01.08,4aly
4. 6v t Can't Avoid This / Alli (NaSe) i. Voidreaver, p08,4aly -- p.01.08,6aly
5. 6v o Tokio Toxine / (Elite) i. evm, p09,2a -- p.01.08,6aly
6. 6v t Hide And Seek / Senja (NaSe) i. evm, p09,2aly -- p.01.09,1aly
7. 8v t Salta's Love To Destroy / Ira (NaSe) i. Destroy Destiny, p09,2aly -- p.01.09,1aly xx
8. 5v t Empty Account / (Elite) i. Fast Fella, p09,2a -- p.01.09,3aly
9. 6v t Flexfling / (Elite) i. evm, p08,2a -- p.01.09,4aly
10. 6v t Double Trouble Duán / Sonja (NaSe) i. Dascha Ach, p08,2aly -- p.01.09,6aly
11. 5v o Record Rapid / (Elite) i. Tricky Duán, p08,2a -- p.01.10,4aly
12. 6v t Flying High / Harri (NaSe) i. evm, p08,4aly -- p.01.10,4aly

Ryhmä 6, tulokset 22.2.2019
3500-2500-1500-750-350

1. 6v t Hide And Seek / Senja (NaSe) i. evm, p09,2aly -- p.01.08,2aly x
2. 6v t Double Delight / (Elite) i.evm, p09,2a -- p.01.08,5aly
3. 6v t Double Trouble Duán / Sonja (NaSe) i. Dascha Ach, p08,2aly -- p.01.08,6aly
4. 8v t Salta's Love To Destroy / Ira (NaSe) i. Destroy Destiny, p09,2aly -- p.01.09,1aly
5. 6v t Femme Fatale / (Elite) i. evm, p09,1a -- p.01.09,2aly xx
6. 6v t Flying High / Harri (NaSe) i. evm, p08,4aly -- p.01.09,2aly
7. 6v t No Roots / Noora (NaSe) i. evm, p09,2aly -- p.01.09,3aly
8. 6v t Flexfling / (Elite) i. evm, p08,2a -- p.01.10,1aly
9. 6v o Tokio Toxine / (Elite) i. evm, p09,2a -- p.01.10,4aly
10. 5v t Empty Account / (Elite) i. Fast Fella, p09,2a -- p.01.10,4aly
6v t Can't Avoid This / Alli (NaSe) i. Voidreaver, p08,4aly -- - hml3
5v o Record Rapid / (Elite) i. Tricky Duán, p08,2a -- - hpl

© Shavo / Narrilaivan 2004-2019. All rights reserved.
Ulkoasu © M Layouts, muokkaukset Shavo. Kuvasta kiitos All Free Backgrounds.
Virtuaalitalli - a SIM game stable