Narrilaivan
ESITTELY
HEVOSET
KASVATUS
TAPAHTUMAT
ETUSIVULLE

Ponien sarjaravit helmikuussa 2019 - tulokset

Säännöt & ilmoittautuminen

Kilpailupäivät ovat 5.2., 9.2., 16.2. ja 23.2.2019.
Viimeinen osallistumispäivä on 15.2.2019.
Kilpailujen tulokset tulevat 16-23.2.2019 tälle sivulle.

Ravit järjestää Shavo (VRL-0007), Narrilaivan
Sähköposti: narrilaivan@gmail.com
Paikka: Narrilaivan virtuaalinen ravirata

Samalta omistajalta rajattomasti hevosia yhteen lähtöön.
Ikärajat: kv: 3-15v, lv 2-12v, ponit 3-18v.

Osallistuminen sähköpostiolla osoitteeseen narrilaivan@gmail.com otsikolla "Ponien helmikuun sarja".
Samaan lähtöön tulevat saman lähtöotsikon alle!
Osallistumismuoto on: lähdön nro (rivinvaihto) hevosen ikä hevosen sukupuoli hevosen nimi / ohjastajan nimi (seura/ tallin nimi) ennätys --
Esimerkki:
Lähtö 1
3v r Potkiva / Iida (NaSe) 33,4 --<*br>
13v t Sveeja / Minni (NaSe) 23,4 --<*br>
12v o Brtune / Shavo (NaSe) 22,3 --<*br>

Br-tagit ilman *-merkkiä! Br-tagit laitettava!
Laita samaan lähtöön tulevat hevoset järjestykseen ennätyksen mukaan hitaimmasta nopeimpaan! Kiitos. Muuten KOKO ilmoittautuminen hyläytään!

 

Lähtötarjonta

Lähtö 1: Ryhmäajo A-poneille 1600m

Ryhmä 1, tulokset 4.2.2019 (juostu 1100m matkana)
P: 100-50-30-20-10

1. 3v o Lily’s Little Blue Prince / Jessica (Adina) ei enn. -- 03.01,1aly
2. 3v t Unian Rubina / (SnRa) 3.03,6a -- 03.02,5aly
3. 3v o Arolan Svante / Sulo (Adina) 3.07,4aly -- 03.03,4aly
4. 3v o A.D. Final Destination / Deri (Adina) ei enn. -- 03.03,4aly
5. 3v t Toy's Capella / Cami (Adina) 3.13,3aly -- 03.04,2aly
6. 3v t Toy´s Thurid / (RuKo) ei enn -- 03.05,4aly

Ryhmä 1, tulokset 8.2.2019 (juostu 1100m matkana)
P: 100-50-30-20-10

1. 3v t Unian Rubina / (SnRa) 3.03,6a -- 03.01,4aly
2. 3v t Toy's Capella / Cami (Adina) 3.13,3aly -- 03.04,1aly
3. 3v o A.D. Final Destination / Deri (Adina) ei enn. -- 03.04,3aly
4. 3v t Toy´s Thurid / (RuKo) ei enn -- 03.04,3aly
5. 3v o Arolan Svante / Sulo (Adina) 3.07,4aly -- 03.05,4aly
6. 3v o Lily’s Little Blue Prince / Jessica (Adina) ei enn. -- 03.05,4aly

Ryhmä 1, tulokset 15.2.2019 (juostu 1100m matkana)
P: 100-50-30-20-10

1. 3v t Unian Rubina / (SnRa) 3.03,6a -- 03.01,3aly
2. 3v o Arolan Svante / Sulo (Adina) 3.07,4aly -- 03.04,4aly
3. 3v t Toy's Capella / Cami (Adina) 3.13,3aly -- 03.05,4aly x
4. 3v o A.D. Final Destination / Deri (Adina) ei enn. -- 03.06,6aly
5. 3v t Toy´s Thurid / (RuKo) ei enn -- 03.07,1aly x
3v o Lily’s Little Blue Prince / Jessica (Adina) ei enn. -- - hll

Ryhmä 1, tulokset 22.2.2019 (juostu 1100m matkana)
P: 100-50-30-20-10

1. 3v t Unian Rubina / (SnRa) 3.03,6a -- 03.01,2aly
2. 3v o Lily’s Little Blue Prince / Jessica (Adina) ei enn. -- 03.01,4aly
3. 3v o A.D. Final Destination / Deri (Adina) ei enn. -- 03.03,2aly x
4. 3v o Arolan Svante / Sulo (Adina) 3.07,4aly -- 03.04,2aly
5. 3v t Toy's Capella / Cami (Adina) 3.13,3aly -- 03.05,6aly
6. 3v t Toy´s Thurid / (RuKo) ei enn -- 03.07,1aly

 

Ryhmä 2, tulokset 4.2.2019
P: 100-50-30-20-10

1. 4v t Narrilaivan Piparminttu / Miina (NaSe) 3.07,3aly -- 02.58,1aly
2. 5v t Speciellt Hjärta / (SnRa) 3.06,5a -- 02.58,4aly
3. 4v o Toy’s Torpedo / (SnRa) 3.06,3a -- 02.59,5aly x
4. 4v t Toy's Ebony / (SnRa) 3.03,5a -- 03.00,1aly x
5. 4v o Narrilaivan Sinnikäs / Otto (NaSe) 3.09,1aly -- 03.01,2aly
6. 6v o A.D. Heart 'N Soul / Herbert (Adina) 3.00,4 -- 03.03,4aly
4v o Da Capo Hesperos / (DeVi) 3.04,6aly -- - hll

Ryhmä 2, tulokset 8.2.2019
P: 100-50-30-20-10

1. 6v o A.D. Heart 'N Soul / Herbert (Adina) 3.00,4 -- 02.58,3aly
2. 4v o Narrilaivan Sinnikäs / Otto (NaSe) 3.09,1aly -- 03.00,1aly
3. 4v o Toy’s Torpedo / (SnRa) 3.06,3a -- 03.01,5aly
4. 4v t Narrilaivan Piparminttu / Miina (NaSe) 3.07,3aly -- 03.02,4aly x
5. 5v t Speciellt Hjärta / (SnRa) 3.06,5a -- 03.03,3aly
6. 4v t Toy's Ebony / (SnRa) 3.03,5a -- 03.03,5aly x
7. 4v o Da Capo Hesperos / (DeVi) 3.04,6aly -- 03.05,5aly xx

Ryhmä 2, tulokset 15.2.2019
P: 100-50-30-20-10

1. 4v t Toy's Ebony / (SnRa) 3.03,5a -- 02.58,2aly
2. 4v o Narrilaivan Sinnikäs / Otto (NaSe) 3.09,1aly -- 02.58,2aly
3. 4v o Toy’s Torpedo / (SnRa) 3.06,3a -- 02.58,3aly
4. 6v o A.D. Heart 'N Soul / Herbert (Adina) 3.00,4 -- 03.03,2aly x
5. 4v t Narrilaivan Piparminttu / Miina (NaSe) 3.07,3aly -- 03.04,5aly x
6. 5v t Speciellt Hjärta / (SnRa) 3.06,5a -- 03.04,5aly
4v o Da Capo Hesperos / (DeVi) 3.04,6aly -- - hpl

Ryhmä 2, tulokset 22.2.2019
P: 100-50-30-20-10

1. 5v t Speciellt Hjärta / (SnRa) 3.06,5a -- 02.58,2aly
2. 4v t Toy's Ebony / (SnRa) 3.03,5a -- 02.59,4aly x
3. 4v t Narrilaivan Piparminttu / Miina (NaSe) 3.07,3aly -- 03.02,2aly
4. 4v o Da Capo Hesperos / (DeVi) 3.04,6aly -- 03.02,6aly
5. 4v o Toy’s Torpedo / (SnRa) 3.06,3a -- 03.04,2aly
6. 6v o A.D. Heart 'N Soul / Herbert (Adina) 3.00,4 -- 03.05,2aly
4v o Narrilaivan Sinnikäs / Otto (NaSe) 3.09,1aly -- - hpl

 

Ryhmä 3, tulokset 4.2.2019
P: 100-50-30-20-10

1. 4v o Narrilaivan Viheliäs / Ville (NaSe) 2.53,4ly -- 02.50,1aly
2. 4v o Narrilaivan Hurmuripeikko / Pekko (NaSe) 2.52,6ly -- 02.50,3aly
3. 4v t Narrilaivan Vallanna / Anna (NaSe) 2.56,2ly -- 02.50,3aly
4. 4v t Da Capo Giselle / (RuKo) 2.53,6aly -- 02.50,3aly
5. 4v o Da Capo Inferno / (RuKo) 2.54,6aly -- 02.51,2aly
6. 4v o Jänkälän Rähmäkäpälä / (RuKo) 2.53,2aly -- 02.51,2aly
7. 13v t A.D. Linella / Lella (Adina) 2.52,1 -- 02.51,3aly
8. 15v o Myrsky-Tuuli / Ville (Adina) 2.57,3 -- 02.51,5aly xx
9. 4v t Narrilaivan Lempeä / Liina (NaSe) 2.57,3ly -- 02.54,1aly
10. 4v t Narrilaivan Lotta / Elina (NaSe) 2.51,3ly -- 02.56,2aly
11. 5v t Toy's Tiahanna / Amanda Toll (DeVi) 2.52,5aly -- 02.56,3aly

Ryhmä 3, tulokset 8.2.2019
P: 100-50-30-20-10

1. 4v t Narrilaivan Vallanna / Anna (NaSe) 2.56,2ly -- 02.50,2aly
2. 15v o Myrsky-Tuuli / Ville (Adina) 2.57,3 -- 02.50,3aly
3. 4v t Da Capo Giselle / (RuKo) 2.53,6aly -- 02.51,1aly
4. 4v t Narrilaivan Lempeä / Liina (NaSe) 2.57,3ly -- 02.51,2aly
5. 4v o Jänkälän Rähmäkäpälä / (RuKo) 2.53,2aly -- 02.51,6aly
6. 4v o Narrilaivan Viheliäs / Ville (NaSe) 2.53,4ly -- 02.52,2aly
7. 5v t Toy's Tiahanna / Amanda Toll (DeVi) 2.52,5aly -- 02.53,3aly
8. 4v t Narrilaivan Lotta / Elina (NaSe) 2.51,3ly -- 02.54,2aly x
9. 13v t A.D. Linella / Lella (Adina) 2.52,1 -- 02.56,5aly
10. 4v o Da Capo Inferno / (RuKo) 2.54,6aly -- 02.56,5aly
4v o Narrilaivan Hurmuripeikko / Pekko (NaSe) 2.52,6ly -- - hml3

Ryhmä 3, tulokset 15.2.2019
P: 100-50-30-20-10

1. 13v t A.D. Linella / Lella (Adina) 2.52,1 -- 02.50,5aly
2. 4v o Da Capo Inferno / (RuKo) 2.54,6aly -- 02.50,6aly
3. 4v t Narrilaivan Lotta / Elina (NaSe) 2.51,3ly -- 02.50,6aly x
4. 4v t Narrilaivan Vallanna / Anna (NaSe) 2.56,2ly -- 02.51,1aly
5. 4v o Narrilaivan Hurmuripeikko / Pekko (NaSe) 2.52,6ly -- 02.52,3aly xx
6. 4v o Narrilaivan Viheliäs / Ville (NaSe) 2.53,4ly -- 02.53,3aly
7. 4v t Narrilaivan Lempeä / Liina (NaSe) 2.57,3ly -- 02.55,4aly xx
8. 15v o Myrsky-Tuuli / Ville (Adina) 2.57,3 -- 02.56,2aly
9. 4v o Jänkälän Rähmäkäpälä / (RuKo) 2.53,2aly -- 02.56,4aly
10. 4v t Da Capo Giselle / (RuKo) 2.53,6aly -- 02.57,5aly x
5v t Toy's Tiahanna / Amanda Toll (DeVi) 2.52,5aly -- - hml5

Ryhmä 3, tulokset 22.2.2019
P: 100-50-30-20-10

1. 13v t A.D. Linella / Lella (Adina) 2.52,1 -- 02.50,2aly
2. 4v t Narrilaivan Vallanna / Anna (NaSe) 2.56,2ly -- 02.50,4aly
3. 5v t Toy's Tiahanna / Amanda Toll (DeVi) 2.52,5aly -- 02.51,5aly
4. 4v o Narrilaivan Hurmuripeikko / Pekko (NaSe) 2.52,6ly -- 02.52,4aly
5. 4v t Narrilaivan Lotta / Elina (NaSe) 2.51,3ly -- 02.53,2aly
6. 15v o Myrsky-Tuuli / Ville (Adina) 2.57,3 -- 02.54,5aly
7. 4v o Narrilaivan Viheliäs / Ville (NaSe) 2.53,4ly -- 02.54,5aly xx
8. 4v t Da Capo Giselle / (RuKo) 2.53,6aly -- 02.55,5aly
9. 4v o Da Capo Inferno / (RuKo) 2.54,6aly -- 02.56,2aly
10. 4v t Narrilaivan Lempeä / Liina (NaSe) 2.57,3ly -- 02.57,2aly
11. 4v o Jänkälän Rähmäkäpälä / (RuKo) 2.53,2aly -- 02.57,4aly

 

Ryhmä 4, tulokset 4.2.2019
P: 150-75-50-35-15ve

1. 7v o A.D. Mushroom Oscar / Osku (Adina) 2.48,2 -- 02.36,6aly
2. 5v o Toy’s Pedro / (SnRa) 2.46,6a -- 02.39,2aly
3. 5v o Saltan Vauhtiville / Shavo (NaSe) 2.35,2ly -- 02.39,3aly
4. 12v t FM Nonparell / Noppa (Adina) 2.40,4 -- 02.39,6aly
5. 5v t Toy’s Pamela / (SnRa) 2.45,4a -- 02.40,1aly
6. 7v o Unian Hot Shot / Mira Y (RuKo) 2.40,5aly -- 02.40,3aly
7. 7v t Da Capo Ida / Jenni S (RuKo) 2.39,3aly -- 02.41,1aly x
8. 8v t Señorita I.F. / (SnRa) 2.37,5a -- 02.41,3aly
9. 17v o Alexander HP / Xander (Adina) 2.42,5 -- 02.42,2aly

Ryhmä 4, tulokset 8.2.2019
P: 150-75-50-35-15ve

1. 7v o Unian Hot Shot / Mira Y (RuKo) 2.40,5aly -- 02.36,3aly
2. 5v o Toy’s Pedro / (SnRa) 2.46,6a -- 02.36,5aly x
3. 8v t Señorita I.F. / (SnRa) 2.37,5a -- 02.37,3aly
4. 5v t Toy’s Pamela / (SnRa) 2.45,4a -- 02.41,1aly
5. 7v o A.D. Mushroom Oscar / Osku (Adina) 2.48,2 -- 02.41,4aly x
6. 12v t FM Nonparell / Noppa (Adina) 2.40,4 -- 02.41,4aly
7. 5v o Saltan Vauhtiville / Shavo (NaSe) 2.35,2ly -- 02.42,4aly
17v o Alexander HP / Xander (Adina) 2.42,5 -- - hml3
7v t Da Capo Ida / Jenni S (RuKo) 2.39,3aly -- - hll

Ryhmä 4, tulokset 15.2.2019
P: 150-75-50-35-15ve

1. 7v o A.D. Mushroom Oscar / Osku (Adina) 2.48,2 -- 02.36,4aly x
2. 5v t Toy’s Pamela / (SnRa) 2.45,4a -- 02.38,3aly
3. 17v o Alexander HP / Xander (Adina) 2.42,5 -- 02.39,2aly
4. 8v t Señorita I.F. / (SnRa) 2.37,5a -- 02.40,1aly
5. 7v t Da Capo Ida / Jenni S (RuKo) 2.39,3aly -- 02.41,2aly
6. 12v t FM Nonparell / Noppa (Adina) 2.40,4 -- 02.41,3aly x
7. 5v o Saltan Vauhtiville / Shavo (NaSe) 2.35,2ly -- 02.43,2aly x
8. 7v o Unian Hot Shot / Mira Y (RuKo) 2.40,5aly -- 02.44,2aly x
5v o Toy’s Pedro / (SnRa) 2.46,6a -- - hll

Ryhmä 4, tulokset 22.2.2019
P: 150-75-50-35-15ve

1. 5v o Toy’s Pedro / (SnRa) 2.46,6a -- 02.36,6aly
2. 8v t Señorita I.F. / (SnRa) 2.37,5a -- 02.37,5aly x
3. 17v o Alexander HP / Xander (Adina) 2.42,5 -- 02.39,4aly
4. 7v t Da Capo Ida / Jenni S (RuKo) 2.39,3aly -- 02.43,2aly
5. 7v o A.D. Mushroom Oscar / Osku (Adina) 2.48,2 -- 02.45,4aly
6. 5v o Saltan Vauhtiville / Shavo (NaSe) 2.35,2ly -- 02.45,4aly
5v t Toy’s Pamela / (SnRa) 2.45,4a -- - hml4
7v o Unian Hot Shot / Mira Y (RuKo) 2.40,5aly -- - hll
12v t FM Nonparell / Noppa (Adina) 2.40,4 -- - hpl

nbsp;

Ryhmä 5, tulokset 4.2.2019
P: 150-75-50-35-15ve

1. 7v t Toy’s Vivian / (SnRa) 2.32,4a -- 02.26,1aly
2. 11v o Narrilaivan Geronimo / Leena (NaSe) 2.28,2aly -- 02.26,3aly
3. 8v t Toy's Ester / (SnRa) 2.28,3a -- 02.26,4aly xx
4. 14v t Magic Ghost AD / Jannica (APR) 2.32,3aly -- 02.28,3aly
5. 11v t Narrilaivan Finaste / Tiina (NaSe) 2.27,5aly -- 02.28,6aly
6. 11v o Narrilaivan Valloittava / Ida (NaSe) 2.32,3ly -- 02.31,6aly
7. 9v t Cynthia Go / (RuKo) 2.34,2aly -- 02.33,6aly
8. 8v o Unian Charlie / (SnRa) 2.29,5a -- 02.34,5aly
6v o Toy’s Alexander / (SnRa) 2.30,5a -- - hll

Ryhmä 5, tulokset 8.2.2019
P: 150-75-50-35-15ve

1. 8v t Toy's Ester / (SnRa) 2.28,3a -- 02.26,2aly
2. 8v o Unian Charlie / (SnRa) 2.29,5a -- 02.26,4aly
3. 6v o Toy’s Alexander / (SnRa) 2.30,5a -- 02.27,4aly
4. 14v t Magic Ghost AD / Jannica (APR) 2.32,3aly -- 02.33,2aly
5. 11v t Narrilaivan Finaste / Tiina (NaSe) 2.27,5aly -- 02.33,4aly
6. 11v o Narrilaivan Valloittava / Ida (NaSe) 2.32,3ly -- 02.34,1aly
7. 7v t Toy’s Vivian / (SnRa) 2.32,4a -- 02.34,4aly xx
9v t Cynthia Go / (RuKo) 2.34,2aly -- - hpl
11v o Narrilaivan Geronimo / Leena (NaSe) 2.28,2aly -- - hll

Ryhmä 5, tulokset 15.2.2019
P: 150-75-50-35-15ve

1. 6v o Toy’s Alexander / (SnRa) 2.30,5a -- 02.26,2aly
2. 8v t Toy's Ester / (SnRa) 2.28,3a -- 02.26,3aly x
3. 11v o Narrilaivan Geronimo / Leena (NaSe) 2.28,2aly -- 02.27,5aly
4. 7v t Toy’s Vivian / (SnRa) 2.32,4a -- 02.28,2aly xx
5. 8v o Unian Charlie / (SnRa) 2.29,5a -- 02.28,3aly x
6. 9v t Cynthia Go / (RuKo) 2.34,2aly -- 02.33,2aly xx
7. 11v t Narrilaivan Finaste / Tiina (NaSe) 2.27,5aly -- 02.33,3aly x
8. 11v o Narrilaivan Valloittava / Ida (NaSe) 2.32,3ly -- 02.35,5aly
14v t Magic Ghost AD / Jannica (APR) 2.32,3aly -- - hll

Ryhmä 5, tulokset 22.2.2019
P: 150-75-50-35-15ve

1. 8v t Toy's Ester / (SnRa) 2.28,3a -- 02.26,1aly xx
2. 7v t Toy’s Vivian / (SnRa) 2.32,4a -- 02.31,6aly x
3. 8v o Unian Charlie / (SnRa) 2.29,5a -- 02.32,2aly x
4. 11v o Narrilaivan Geronimo / Leena (NaSe) 2.28,2aly -- 02.32,3aly
5. 11v o Narrilaivan Valloittava / Ida (NaSe) 2.32,3ly -- 02.33,2aly
6. 14v t Magic Ghost AD / Jannica (APR) 2.32,3aly -- 02.34,1aly
7. 11v t Narrilaivan Finaste / Tiina (NaSe) 2.27,5aly -- 02.35,2aly
9v t Cynthia Go / (RuKo) 2.34,2aly -- - hll
6v o Toy’s Alexander / (SnRa) 2.30,5a -- - hml3

 

Ryhmä 6, tulokset 4.2.2019
P: 150-75-50-35-15ve

1. 9v t Desideria Duán / (SnRa) 2.23,2a -- 02.21,2aly xx
2. 9v o Toy's Rasmus / (SnRa) 2.21,5a -- 02.21,3aly x
3. 11v t Narrilaivan Minttuinen / Mia (NaSe) 2.22,2ly -- 02.21,6aly
4. 11v t Narrilaivan Leppoisa / Lea (NaSe) 2.21,4ly -- 02.22,4aly
5. 10v t Rock Indica Duán / (RuKo) 2.21,6aly -- 02.22,6aly
6. 9v t Radikaali Tyttö / Tiiamaria (NaSe) 2.22,3ly -- 02.24,2aly
7. 9v t Narrilaivan Maderna / Tiia (NaSe) 2.26,4ly -- 02.24,4aly
8. 8v t Toy’s Danine / (SnRa) 2.25,2 -- 02.24,5aly
9. 11v o Sailin' Light / (SnRa) 2.24,2a -- 02.24,6aly x
10. 11v o Narrilaivan Ironline / Tia (NaSe) 2.22,4ly -- 02.26,2aly x
11. 12v o Wild Wizard / (SnRa) 2.20,6a -- 02.26,3aly
12. 11v o Narrilaivan Jukuri / Jyri (NaSe) 2.26,3ly -- 02.27,4aly

Ryhmä 6, tulokset 8.2.2019
P: 150-75-50-35-15ve

1. 11v t Narrilaivan Leppoisa / Lea (NaSe) 2.21,4ly -- 02.21,1aly x
2. 9v t Narrilaivan Maderna / Tiia (NaSe) 2.26,4ly -- 02.23,4aly
3. 12v o Wild Wizard / (SnRa) 2.20,6a -- 02.23,5aly
4. 8v t Toy’s Danine / (SnRa) 2.25,2 -- 02.23,7aly
5. 11v t Narrilaivan Minttuinen / Mia (NaSe) 2.22,2ly -- 02.23,9aly
6. 9v t Radikaali Tyttö / Tiiamaria (NaSe) 2.22,3ly -- 02.24,2aly
7. 11v o Narrilaivan Ironline / Tia (NaSe) 2.22,4ly -- 02.24,2aly
8. 10v t Rock Indica Duán / (RuKo) 2.21,6aly -- 02.24,3aly x
9. 11v o Sailin' Light / (SnRa) 2.24,2a -- 02.26,2aly
10. 9v t Desideria Duán / (SnRa) 2.23,2a -- 02.27,3aly
11. 11v o Narrilaivan Jukuri / Jyri (NaSe) 2.26,3ly -- 02.27,6aly
9v o Toy's Rasmus / (SnRa) 2.21,5a -- - hll

Ryhmä 6, tulokset 15.2.2019
P: 150-75-50-35-15ve

1. 10v t Rock Indica Duán / (RuKo) 2.21,6aly -- 02.21,3aly
2. 11v o Sailin' Light / (SnRa) 2.24,2a -- 02.22,4aly x
3. 11v o Narrilaivan Ironline / Tia (NaSe) 2.22,4ly -- 02.22,6aly x
4. 11v o Narrilaivan Jukuri / Jyri (NaSe) 2.26,3ly -- 02.24,2aly
5. 9v t Desideria Duán / (SnRa) 2.23,2a -- 02.24,4aly
6. 9v o Toy's Rasmus / (SnRa) 2.21,5a -- 02.24,6aly x
7. 12v o Wild Wizard / (SnRa) 2.20,6a -- 02.25,1aly
8. 9v t Radikaali Tyttö / Tiiamaria (NaSe) 2.22,3ly -- 02.25,2aly
9. 11v t Narrilaivan Minttuinen / Mia (NaSe) 2.22,2ly -- 02.26,5aly
10. 8v t Toy’s Danine / (SnRa) 2.25,2 -- 02.27,3aly
9v t Narrilaivan Maderna / Tiia (NaSe) 2.26,4ly -- - hll
11v t Narrilaivan Leppoisa / Lea (NaSe) 2.21,4ly -- - hpl

Ryhmä 6, tulokset 22.2.2019
P: 150-75-50-35-15ve

1. 11v o Narrilaivan Jukuri / Jyri (NaSe) 2.26,3ly -- 02.24,1aly
2. 11v o Narrilaivan Ironline / Tia (NaSe) 2.22,4ly -- 02.24,4aly
3. 11v t Narrilaivan Minttuinen / Mia (NaSe) 2.22,2ly -- 02.24,5aly
4. 9v t Radikaali Tyttö / Tiiamaria (NaSe) 2.22,3ly -- 02.24,5aly
5. 11v t Narrilaivan Leppoisa / Lea (NaSe) 2.21,4ly -- 02.25,1aly
6. 10v t Rock Indica Duán / (RuKo) 2.21,6aly -- 02.25,5aly xx
7. 9v t Desideria Duán / (SnRa) 2.23,2a -- 02.26,2aly
8. 12v o Wild Wizard / (SnRa) 2.20,6a -- 02.26,3aly
9. 8v t Toy’s Danine / (SnRa) 2.25,2 -- 02.26,5aly
10. 9v t Narrilaivan Maderna / Tiia (NaSe) 2.26,4ly -- 02.27,3aly
11. 9v o Toy's Rasmus / (SnRa) 2.21,5a -- 02.27,6aly x
11v o Sailin' Light / (SnRa) 2.24,2a -- - hml3

 

Ryhmä 7, tulokset 4.2.2019
P: 200-100-70-40-20

1. 13v o Narrilaivan Daryl / Johanan (NaSe) 2.16,4aly -- 02.17,2aly
2. 16v o A.D. Double Shades / (SnRa) 2.20,3a -- 02.17,9aly
3. 11v o Narrilaivan Mörkö / Pauli (NaSe) 2.20,5aly -- 02.18,3aly
4. 13v o Narrilaivan Veikeä Vekara / Tea (NaSe) 2.20,6ly -- 02.18,6aly x
5. 11v o Narrilaivan Spartacus / Kia (NaSe) 2.17,6ly -- 02.19,1aly x
6. 13v o Narrilaivan Gordon / Oona (NaSe) 2.20,5ly -- 02.19,1aly
7. 9v t Narrilaivan Amidala / Matti (NaSe) 2.20,3aly -- 02.19,4aly x
8. 9v t Fool's Cutie Like Me / Ida (NaSe) 2.20,3aly -- 02.19,7aly x
9. 9v o Narrilaivan Viggo / Jouni (NaSe) 2.19,3aly -- 02.19,9aly x
10. 13v t Narrilaivan Two Hearts / Ani (NaSe) 2.19,5ly -- 02.20,2aly
11. 13v o Narrilaivan Peikkoprinssi / Rea (NaSe) 2.19,4aly -- 02.20,3aly xx
9v o Ares Go / Elias (RuKo) 2.17,3aly -- - hml2

Ryhmä 7, tulokset 8.2.2019
P: 200-100-70-40-20

1. 13v o Narrilaivan Gordon / Oona (NaSe) 2.20,5ly -- 02.18,3aly
2. 9v t Fool's Cutie Like Me / Ida (NaSe) 2.20,3aly -- 02.18,5aly
3. 13v o Narrilaivan Daryl / Johanan (NaSe) 2.16,4aly -- 02.18,5aly x
4. 13v t Narrilaivan Two Hearts / Ani (NaSe) 2.19,5ly -- 02.18,6aly
5. 9v o Ares Go / Elias (RuKo) 2.17,3aly -- 02.19,3aly xx
6. 16v o A.D. Double Shades / (SnRa) 2.20,3a -- 02.19,7aly
7. 9v t Narrilaivan Amidala / Matti (NaSe) 2.20,3aly -- 02.19,7aly
8. 11v o Narrilaivan Mörkö / Pauli (NaSe) 2.20,5aly -- 02.20,2aly x
9. 13v o Narrilaivan Veikeä Vekara / Tea (NaSe) 2.20,6ly -- 02.20,3aly
10. 13v o Narrilaivan Peikkoprinssi / Rea (NaSe) 2.19,4aly -- 02.21,4aly
11. 9v o Narrilaivan Viggo / Jouni (NaSe) 2.19,3aly -- 02.21,4aly
12. 11v o Narrilaivan Spartacus / Kia (NaSe) 2.17,6ly -- 02.22,3aly

Ryhmä 7, tulokset 15.2.2019
P: 200-100-70-40-20

1. 9v t Fool's Cutie Like Me / Ida (NaSe) 2.20,3aly -- 02.17,2aly
2. 16v o A.D. Double Shades / (SnRa) 2.20,3a -- 02.17,5aly
3. 13v o Narrilaivan Gordon / Oona (NaSe) 2.20,5ly -- 02.18,3aly
4. 13v o Narrilaivan Daryl / Johanan (NaSe) 2.16,4aly -- 02.19,1aly
5. 11v o Narrilaivan Mörkö / Pauli (NaSe) 2.20,5aly -- 02.20,3aly
6. 9v o Narrilaivan Viggo / Jouni (NaSe) 2.19,3aly -- 02.21,1aly
7. 13v o Narrilaivan Peikkoprinssi / Rea (NaSe) 2.19,4aly -- 02.21,1aly xx
8. 13v o Narrilaivan Veikeä Vekara / Tea (NaSe) 2.20,6ly -- 02.21,5aly x
9. 13v t Narrilaivan Two Hearts / Ani (NaSe) 2.19,5ly -- 02.22,3aly
10. 11v o Narrilaivan Spartacus / Kia (NaSe) 2.17,6ly -- 02.22,4aly
9v t Narrilaivan Amidala / Matti (NaSe) 2.20,3aly -- - hll
9v o Ares Go / Elias (RuKo) 2.17,3aly -- - hll

Ryhmä 7, tulokset 22.2.2019
P: 200-100-70-40-20

1. 9v o Ares Go / Elias (RuKo) 2.17,3aly -- 02.16,2aly
2. 9v t Fool's Cutie Like Me / Ida (NaSe) 2.20,3aly -- 02.16,9aly x
3. 16v o A.D. Double Shades / (SnRa) 2.20,3a -- 02.17,3aly
4. 11v o Narrilaivan Spartacus / Kia (NaSe) 2.17,6ly -- 02.17,7aly
5. 13v o Narrilaivan Daryl / Johanan (NaSe) 2.16,4aly -- 02.17,8aly
6. 13v o Narrilaivan Peikkoprinssi / Rea (NaSe) 2.19,4aly -- 02.18,1aly
7. 9v o Narrilaivan Viggo / Jouni (NaSe) 2.19,3aly -- 02.19,2aly
8. 9v t Narrilaivan Amidala / Matti (NaSe) 2.20,3aly -- 02.20,2aly
9. 13v o Narrilaivan Veikeä Vekara / Tea (NaSe) 2.20,6ly -- 02.20,2aly x
10. 11v o Narrilaivan Mörkö / Pauli (NaSe) 2.20,5aly -- 02.20,4aly xx
11. 13v t Narrilaivan Two Hearts / Ani (NaSe) 2.19,5ly -- 02.20,6aly x
13v o Narrilaivan Gordon / Oona (NaSe) 2.20,5ly -- - hll

 

Ryhmä 8, tulokset 4.2.2019
P: 200-100-70-40-20

1. 11v t Sølv's Elsparkle / (SnRa) 2.11,4 -- 02.13,1aly
2. 13v o Toy’s Hemming / (SnRa) 2.10,1a -- 02.13,3aly x
3. 9v o Toy´s Herbert / (RuKo) 2.16,1aly -- 02.14,3aly x
4. 11v t Narrilaivan Reetta / Iida (NaSe) 2.15,1aly -- 02.10,4aly
5. 13v t Narrilaivan Leona / Moona (NaSe) 2.15,3ly -- 02.11,1aly xx
6. 11v o Toy's Jimmy / (SnRa) 2.13,3a -- 02.13,2aly
7. 11v o Ignorant Duán / (SnRa) 2.13,2a -- 02.14,4aly
8. 13v t Narrilaivan Lappoonia / Nanna (NaSe) 2.16,1aly -- 02.15,1aly
9. 15v o Toy’s Gullgosse / (SnRa) 2.10,6a -- 02.15,3aly x
10. 13v t Narrilaivan Evanna / Eeva (NaSe) 2.15,3aly -- 02.15,5aly
11. 8v t Toy's Gloria / (SnRa) 2.14,1 -- 02.17,3aly x
11v t Toy's Elmina / (SnRa) 2.13,2 -- - hll

Ryhmä 8, tulokset 8.2.2019
P: 200-100-70-40-20

1. 15v o Toy’s Gullgosse / (SnRa) 2.10,6a -- 02.10,5aly
2. 11v o Toy's Jimmy / (SnRa) 2.13,3a -- 02.11,5aly
3. 13v t Narrilaivan Lappoonia / Nanna (NaSe) 2.16,1aly -- 02.12,5aly x
4. 11v t Narrilaivan Reetta / Iida (NaSe) 2.15,1aly -- 02.12,9aly
5. 13v t Narrilaivan Evanna / Eeva (NaSe) 2.15,3aly -- 02.13,1aly x
6. 9v o Toy´s Herbert / (RuKo) 2.16,1aly -- 02.14,2aly
7. 13v t Narrilaivan Leona / Moona (NaSe) 2.15,3ly -- 02.14,4aly
8. 11v t Toy's Elmina / (SnRa) 2.13,2 -- 02.14,5aly
9. 13v o Toy’s Hemming / (SnRa) 2.10,1a -- 02.15,4aly x
10. 8v t Toy's Gloria / (SnRa) 2.14,1 -- 02.15,4aly
11. 11v t Sølv's Elsparkle / (SnRa) 2.11,4 -- 02.16,2aly x
11v o Ignorant Duán / (SnRa) 2.13,2a -- - hll

Ryhmä 8, tulokset 15.2.2019
P: 200-100-70-40-20

1. 8v t Toy's Gloria / (SnRa) 2.14,1 -- 02.13,5aly x
2. 13v t Narrilaivan Evanna / Eeva (NaSe) 2.15,3aly -- 02.13,6aly
3. 11v o Toy's Jimmy / (SnRa) 2.13,3a -- 02.13,8aly
4. 13v t Narrilaivan Lappoonia / Nanna (NaSe) 2.16,1aly -- 02.14,2aly
5. 13v t Narrilaivan Leona / Moona (NaSe) 2.15,3ly -- 02.14,2aly x
6. 11v o Ignorant Duán / (SnRa) 2.13,2a -- 02.14,2aly
7. 13v o Toy’s Hemming / (SnRa) 2.10,1a -- 02.14,4aly
8. 11v t Sølv's Elsparkle / (SnRa) 2.11,4 -- 02.14,4aly x
9. 11v t Toy's Elmina / (SnRa) 2.13,2 -- 02.17,4aly
10. 11v t Narrilaivan Reetta / Iida (NaSe) 2.15,1aly -- 02.17,4aly
11. 9v o Toy´s Herbert / (RuKo) 2.16,1aly -- 02.17,4aly
15v o Toy’s Gullgosse / (SnRa) 2.10,6a -- - hll

Ryhmä 8, tulokset 22.2.2019
P: 200-100-70-40-20

1. 11v o Toy's Jimmy / (SnRa) 2.13,3a -- 02.11,2aly
2. 11v t Sølv's Elsparkle / (SnRa) 2.11,4 -- 02.11,6aly
3. 11v t Toy's Elmina / (SnRa) 2.13,2 -- 02.12,2aly
4. 13v o Toy’s Hemming / (SnRa) 2.10,1a -- 02.12,2aly
5. 11v o Ignorant Duán / (SnRa) 2.13,2a -- 02.12,3aly xx
6. 9v o Toy´s Herbert / (RuKo) 2.16,1aly -- 02.12,4aly x
7. 13v t Narrilaivan Leona / Moona (NaSe) 2.15,3ly -- 02.13,3aly
8. 15v o Toy’s Gullgosse / (SnRa) 2.10,6a -- 02.14,4aly
9. 8v t Toy's Gloria / (SnRa) 2.14,1 -- 02.14,6aly
10. 11v t Narrilaivan Reetta / Iida (NaSe) 2.15,1aly -- 02.15,2aly x
11. 13v t Narrilaivan Lappoonia / Nanna (NaSe) 2.16,1aly -- 02.16,3aly xx
12. 13v t Narrilaivan Evanna / Eeva (NaSe) 2.15,3aly -- 02.16,3aly


Lähtö 2: Ryhmäajo B-poneille 2100m

Ryhmä 1, tulokset 4.2.2019 (juostu 1600m matkana)
P: 100-50-30-20-10

1. 3v t Da Capo Kalyca / (RuKo) ei enn -- 02.31,1aly
2. 3v o Toy’s Kevin / (SnRa) ei enn. -- 02.32,5aly
3. 3v o Nasrin Javidan / (RuKo) ei enn -- 02.33,4aly
4. 3v t Da Capo Lotus / (RuKo) ei enn -- 02.34,1aly
5. 3v o Roscoe Swe / (RuKo) ei enn -- 02.35,1aly

Ryhmä 1, tulokset 8.2.2019 (juostu 1600m matkana)
P: 100-50-30-20-10

1. 3v t Da Capo Lotus / (RuKo) ei enn -- 02.31,2aly
2. 3v o Roscoe Swe / (RuKo) ei enn -- 02.32,2aly
3. 3v t Da Capo Kalyca / (RuKo) ei enn -- 02.34,2aly
4. 3v o Toy’s Kevin / (SnRa) ei enn. -- 02.34,5aly x
5. 3v o Nasrin Javidan / (RuKo) ei enn -- 02.36,4aly

Ryhmä 1, tulokset 15.2.2019 (juostu 1600m matkana)
P: 100-50-30-20-10

1. 3v t Da Capo Kalyca / (RuKo) ei enn -- 02.31,1aly
2. 3v o Toy’s Kevin / (SnRa) ei enn. -- 02.31,2aly x
3. 3v o Roscoe Swe / (RuKo) ei enn -- 02.31,3aly
4. 3v o Nasrin Javidan / (RuKo) ei enn -- 02.31,3aly x
5. 3v t Da Capo Lotus / (RuKo) ei enn -- 02.32,6aly

Ryhmä 1, tulokset 22.2.2019 (juostu 1600m matkana)
P: 100-50-30-20-10

1. 3v t Da Capo Lotus / (RuKo) ei enn -- 02.31,6aly x
2. 3v o Nasrin Javidan / (RuKo) ei enn -- 02.34,6aly
3. 3v o Roscoe Swe / (RuKo) ei enn -- 02.35,4aly
4. 3v o Toy’s Kevin / (SnRa) ei enn. -- 02.35,4aly
5. 3v t Da Capo Kalyca / (RuKo) ei enn -- 02.37,5aly xx

 

Ryhmä 2, tulokset 4.2.2019
P: 100-50-30-20-10

1. 4v t Emily Narr / (NaSe) 2.22,4ly -- 02.21,1ake
2. 4v o Da Capo Fjalar / (RuKo) 2.22,2aly -- 02.21,5ake xx
3. 4v t Thyrann Narr / (NaSe) 2.22,6aly -- 02.22,6ake x
4. 5v t PP’s Acacia / (RuKo) 2.25,2ly -- 02.23,4ake
5. 4v o Figaro Narr / (NaSe) 2.21,5aly -- 02.24,2ake
6. 6v t Hermione Rewa / Hessa (Adina) ei enn. -- 02.24,3ake
7. 4v t Annie Narr / (NaSe) 2.23,1ly -- 02.24,5ake
8. 5v t Da Capo Kajsa / (RuKo) 2.25,1aly -- 02.25,3ake x
9. 4v t Felisha Narr / (NaSe) 2.21,3ly -- 02.25,5ake
5v t Da Capo Helia / (RuKo) 2.25,5aly -- - hll
5v o Iltamäen Saturnus / (RuKo) 2.25,5aly -- - hpl
4v o Da Capo Greger / (RuKo) 2.22,6aly -- - hpl

Ryhmä 2, tulokset 8.2.2019
P: 100-50-30-20-10

1. 4v t Felisha Narr / (NaSe) 2.21,3ly -- 02.21,2ake
2. 5v t Da Capo Kajsa / (RuKo) 2.25,1aly -- 02.21,2ake
3. 4v t Emily Narr / (NaSe) 2.22,4ly -- 02.21,2ake
4. 4v t Annie Narr / (NaSe) 2.23,1ly -- 02.21,3ake
5. 5v o Iltamäen Saturnus / (RuKo) 2.25,5aly -- 02.21,5ake
6. 5v t PP’s Acacia / (RuKo) 2.25,2ly -- 02.21,5ake
7. 4v o Figaro Narr / (NaSe) 2.21,5aly -- 02.21,6ake
8. 5v t Da Capo Helia / (RuKo) 2.25,5aly -- 02.22,3ake
9. 4v t Thyrann Narr / (NaSe) 2.22,6aly -- 02.23,3ake
10. 6v t Hermione Rewa / Hessa (Adina) ei enn. -- 02.24,2ake x
11. 4v o Da Capo Fjalar / (RuKo) 2.22,2aly -- 02.24,3ake
4v o Da Capo Greger / (RuKo) 2.22,6aly -- - hpl

Ryhmä 2, tulokset 15.2.2019
P: 100-50-30-20-10

1. 5v t PP’s Acacia / (RuKo) 2.25,2ly -- 02.21,1ake
2. 4v t Emily Narr / (NaSe) 2.22,4ly -- 02.21,5ake
3. 4v o Figaro Narr / (NaSe) 2.21,5aly -- 02.21,5ake xx
4. 4v t Thyrann Narr / (NaSe) 2.22,6aly -- 02.24,1ake x
5. 4v t Annie Narr / (NaSe) 2.23,1ly -- 02.24,3ake
6. 6v t Hermione Rewa / Hessa (Adina) ei enn. -- 02.24,3ake x
7. 4v t Felisha Narr / (NaSe) 2.21,3ly -- 02.24,4ake
8. 5v t Da Capo Kajsa / (RuKo) 2.25,1aly -- 02.24,5ake
9. 4v o Da Capo Fjalar / (RuKo) 2.22,2aly -- 02.24,6ake
10. 4v o Da Capo Greger / (RuKo) 2.22,6aly -- 02.25,1ake xx
5v t Da Capo Helia / (RuKo) 2.25,5aly -- - hml2
5v o Iltamäen Saturnus / (RuKo) 2.25,5aly -- - hll

Ryhmä 2, tulokset 22.2.2019
P: 100-50-30-20-10

1. 5v t Da Capo Helia / (RuKo) 2.25,5aly -- 02.21,2ake
2. 4v t Emily Narr / (NaSe) 2.22,4ly -- 02.21,5ake
3. 4v t Annie Narr / (NaSe) 2.23,1ly -- 02.21,6ake
4. 5v t PP’s Acacia / (RuKo) 2.25,2ly -- 02.22,3ake
5. 4v o Figaro Narr / (NaSe) 2.21,5aly -- 02.22,5ake
6. 5v t Da Capo Kajsa / (RuKo) 2.25,1aly -- 02.22,6ake xx
7. 4v t Felisha Narr / (NaSe) 2.21,3ly -- 02.23,2ake x
8. 6v t Hermione Rewa / Hessa (Adina) ei enn. -- 02.24,4ake
9. 4v t Thyrann Narr / (NaSe) 2.22,6aly -- 02.25,2ake xx
10. 5v o Iltamäen Saturnus / (RuKo) 2.25,5aly -- 02.25,5ake
11. 4v o Da Capo Greger / (RuKo) 2.22,6aly -- 02.25,6ake
4v o Da Capo Fjalar / (RuKo) 2.22,2aly -- - hml1

 

Ryhmä 3, tulokset 4.2.2019
P: 150-75-50-35-15ve

1. 11v o Sugar Sorrow AD / Sonja (Adina) 2.16,5aly -- 02.15,5ake
2. 18v t KW Awel / Ann (Adina) 2.19,5 -- 02.15,5ake
3. 4v o Velibor Narr / (NaSe) 2.17,2ly -- 02.16,3ake
4. 11v t Rendahl Saga / Saga (Adina) 2.18,8 -- 02.16,4ake x
5. 4v t Da Capo Sabina / (RuKo) 2.19,5aly -- 02.16,4ake x
6. 5v t Toy's Sympatisk Näktergal / (SnRa) 2.16,6 -- 02.17,2ake x
7. 5v t Angrboda NRL / Piia (NaSe) 2.16,1ly -- 02.17,3ake
8. 18v o Lochlainn Night Vision / Iiro (Adina) 2.17,1 -- 02.17,4ake
9. 4v t PP’s Caycee / (RuKo) 2.19,3aly -- 02.17,5ake
10. 4v t Alysha Narr / (NaSe) 2.20,3aly -- 02.18,3ake
11. 4v t Verna Narr / (NaSe) 2.20,2aly -- 02.20,5ake x
5v o Herjoturr NRL / Turo (NaSe) 2.15,4ly -- - hpl

Ryhmä 3, tulokset 8.2.2019
P: 150-75-50-35-15ve

1. 4v o Velibor Narr / (NaSe) 2.17,2ly -- 02.15,1ake
2. 11v t Rendahl Saga / Saga (Adina) 2.18,8 -- 02.15,3ake
3. 5v t Angrboda NRL / Piia (NaSe) 2.16,1ly -- 02.15,4ake
4. 4v t Da Capo Sabina / (RuKo) 2.19,5aly -- 02.15,4ake x
5. 5v o Herjoturr NRL / Turo (NaSe) 2.15,4ly -- 02.18,2ake
6. 11v o Sugar Sorrow AD / Sonja (Adina) 2.16,5aly -- 02.19,3ake x
7. 4v t Verna Narr / (NaSe) 2.20,2aly -- 02.19,3ake
8. 5v t Toy's Sympatisk Näktergal / (SnRa) 2.16,6 -- 02.19,4ake
9. 4v t PP’s Caycee / (RuKo) 2.19,3aly -- 02.20,3ake
10. 4v t Alysha Narr / (NaSe) 2.20,3aly -- 02.20,3ake x
11. 18v t KW Awel / Ann (Adina) 2.19,5 -- 02.20,4ake
18v o Lochlainn Night Vision / Iiro (Adina) 2.17,1 -- - hml4

Ryhmä 3, tulokset 15.2.2019
P: 150-75-50-35-15ve

1. 5v o Herjoturr NRL / Turo (NaSe) 2.15,4ly -- 02.15,2ake
2. 4v t Alysha Narr / (NaSe) 2.20,3aly -- 02.15,4ake
3. 4v t PP’s Caycee / (RuKo) 2.19,3aly -- 02.16,2ake xx
4. 11v t Rendahl Saga / Saga (Adina) 2.18,8 -- 02.17,5ake xx
5. 5v t Toy's Sympatisk Näktergal / (SnRa) 2.16,6 -- 02.17,5ake
6. 4v o Velibor Narr / (NaSe) 2.17,2ly -- 02.18,2ake
7. 4v t Verna Narr / (NaSe) 2.20,2aly -- 02.18,2ake
8. 5v t Angrboda NRL / Piia (NaSe) 2.16,1ly -- 02.18,6ake
9. 18v o Lochlainn Night Vision / Iiro (Adina) 2.17,1 -- 02.19,6ake x
10. 11v o Sugar Sorrow AD / Sonja (Adina) 2.16,5aly -- 02.20,3ake
11. 18v t KW Awel / Ann (Adina) 2.19,5 -- 02.20,5ake
12. 4v t Da Capo Sabina / (RuKo) 2.19,5aly -- 02.20,6ake x

Ryhmä 3, tulokset 22.2.2019
P: 150-75-50-35-15ve

1. 4v t Verna Narr / (NaSe) 2.20,2aly -- 02.15,5ake xx
2. 5v t Toy's Sympatisk Näktergal / (SnRa) 2.16,6 -- 02.15,5ake x
3. 5v o Herjoturr NRL / Turo (NaSe) 2.15,4ly -- 02.16,2ake
4. 11v o Sugar Sorrow AD / Sonja (Adina) 2.16,5aly -- 02.16,4ake
5. 4v t PP’s Caycee / (RuKo) 2.19,3aly -- 02.17,3ake
6. 11v t Rendahl Saga / Saga (Adina) 2.18,8 -- 02.18,3ake
7. 18v t KW Awel / Ann (Adina) 2.19,5 -- 02.18,5ake
8. 4v t Da Capo Sabina / (RuKo) 2.19,5aly -- 02.19,2ake
9. 4v t Alysha Narr / (NaSe) 2.20,3aly -- 02.19,3ake xx
10. 5v t Angrboda NRL / Piia (NaSe) 2.16,1ly -- 02.19,6ake
11. 4v o Velibor Narr / (NaSe) 2.17,2ly -- 02.20,3ake x
18v o Lochlainn Night Vision / Iiro (Adina) 2.17,1 -- - hll

 

Ryhmä 4, tulokset 4.2.2019
P: 150-75-50-35-15ve

1. 4v t Shruna NRL / Maria (NaSe) 2.14,2aly -- 02.11,1ake
2. 5v t Janning NRL / Jenna (NaSe) 2.08,1aly -- 02.11,2ake
3. 5v o Jörmundgand NRL / Kia (NaSe) 2.07,1aly -- 02.12,1ake xx
4. 6v t Flora I.F. / (SnRa) 2.10,2 -- 02.12,4ake x
5. 5v t Hrist Mist NRL / Ria (NaSe) 2.07,2ly -- 02.13,1ake
6. 5v t Toy's Estelle / (SnRa) 2.14,6a -- 02.13,5ake
7. 5v o Yggdrasil NRL / Tiia (NaSe) 2.07,2ly -- 02.14,2ake x
8. 5v o Toy’s Konrad / (SnRa) 2.15,3a -- 02.14,2ake
9. 6v o Samuci NRL /(RuKo) 2.07,2aly -- 02.14,4ake
10. 14v o Quizle / Pia (Adina) 2.13,1 -- 02.14,4ake
11. 6v t As A Snow Butterfly / (RuKo) 2.08,3aly -- 02.14,5ake
8v o Vinds Unique / Uuno (Adina) 2.06,6 -- - hll

 

Ryhmä 4, tulokset 8.2.2019
P: 150-75-50-35-15ve

1. 6v t Flora I.F. / (SnRa) 2.10,2 -- 02.08,1ake
2. 8v o Vinds Unique / Uuno (Adina) 2.06,6 -- 02.08,2ake
3. 5v t Toy's Estelle / (SnRa) 2.14,6a -- 02.08,3ake x
4. 5v o Jörmundgand NRL / Kia (NaSe) 2.07,1aly -- 02.09,5ake xx
5. 6v o Samuci NRL /(RuKo) 2.07,2aly -- 02.10,2ake
6. 5v t Hrist Mist NRL / Ria (NaSe) 2.07,2ly -- 02.11,5ake
7. 4v t Shruna NRL / Maria (NaSe) 2.14,2aly -- 02.11,5ake
8. 5v t Janning NRL / Jenna (NaSe) 2.08,1aly -- 02.11,6ake
5v o Toy’s Konrad / (SnRa) 2.15,3a -- - hll
14v o Quizle / Pia (Adina) 2.13,1 -- - hml3
6v t As A Snow Butterfly / (RuKo) 2.08,3aly -- - hll
5v o Yggdrasil NRL / Tiia (NaSe) 2.07,2ly -- - hll

 

Ryhmä 4, tulokset 15.2.2019
P: 150-75-50-35-15ve

1. 6v t Flora I.F. / (SnRa) 2.10,2 -- 02.08,1ake
2. 5v o Toy’s Konrad / (SnRa) 2.15,3a -- 02.08,5ake
3. 14v o Quizle / Pia (Adina) 2.13,1 -- 02.09,1ake
4. 8v o Vinds Unique / Uuno (Adina) 2.06,6 -- 02.09,4ake
5. 5v t Hrist Mist NRL / Ria (NaSe) 2.07,2ly -- 02.09,6ake
6. 6v t As A Snow Butterfly / (RuKo) 2.08,3aly -- 02.09,7ake
7. 6v o Samuci NRL /(RuKo) 2.07,2aly -- 02.10,5ake x
8. 5v t Janning NRL / Jenna (NaSe) 2.08,1aly -- 02.10,5ake xx
9. 4v t Shruna NRL / Maria (NaSe) 2.14,2aly -- 02.10,6ake x
10. 5v o Yggdrasil NRL / Tiia (NaSe) 2.07,2ly -- 02.11,3ake
11. 5v t Toy's Estelle / (SnRa) 2.14,6a -- 02.11,5ake
5v o Jörmundgand NRL / Kia (NaSe) 2.07,1aly -- - hll

 

Ryhmä 4, tulokset 22.2.2019
P: 150-75-50-35-15ve

1. 5v t Janning NRL / Jenna (NaSe) 2.08,1aly -- 02.06,2ake x
2. 5v t Hrist Mist NRL / Ria (NaSe) 2.07,2ly -- 02.06,2ake
3. 6v o Samuci NRL /(RuKo) 2.07,2aly -- 02.06,6ake
4. 4v t Shruna NRL / Maria (NaSe) 2.14,2aly -- 02.07,9ake xx
5. 5v t Toy's Estelle / (SnRa) 2.14,6a -- 02.08,2ake
6. 5v o Yggdrasil NRL / Tiia (NaSe) 2.07,2ly -- 02.09,1ake xx
7. 6v t As A Snow Butterfly / (RuKo) 2.08,3aly -- 02.09,3ake x
8. 14v o Quizle / Pia (Adina) 2.13,1 -- 02.09,3ake x
9. 5v o Toy’s Konrad / (SnRa) 2.15,3a -- 02.10,2ake xx
10. 5v o Jörmundgand NRL / Kia (NaSe) 2.07,1aly -- 02.11,3ake
11. 8v o Vinds Unique / Uuno (Adina) 2.06,6 -- 02.11,4ake x
12. 6v t Flora I.F. / (SnRa) 2.10,2 -- 02.11,4ake

 

Ryhmä 5, tulokset 4.2.2019
P: 150-75-50-35-15ve

1. 4v t Valkyria NRL / Otto (NaSe) 2.02,5ly -- 02.02,2ake x
2. 12v t Aderyn Aur Ion / Adele (Adina) 1.59,5 -- 02.02,2ake
3. 7v o Toy’s Hjalmar / (SnRa) 2.01,2 -- 02.02,4ake
4. 7v o Da Capo Kjell / (SnRa) 59,3 -- 02.02,5ake
5. 7v o Da Capo Knut / (RuKo) 2.00,2aly -- 02.02,5ake
6. 8v t Aken Thrud / (RuKo) 2.00,2aly -- 02.03,1ake
7. 5v t Fimbul NRL / Elina (NaSe) 2.06,2aly -- 02.03,1ake
8. 15v t Milla Monaden / Milla (Adina) 2.00,1 -- 02.03,5ake
9. 5v t Thrud NRL / Pauliina (NaSe) 2.02,5aly -- 02.04,2ake x
10. 4v t Valfjäril / Iida (NaSe) 2.00,5ly -- 02.04,4ake
11. 6v o A.D. Dareios / (RuKo) 2.06,5aly -- 02.05,1ake x
12. 5v t Brynhild NRL / Maria (NaSe) 2.06,1aly -- 02.05,3ake

Ryhmä 5, tulokset 8.2.2019
P: 150-75-50-35-15ve

1. 5v t Thrud NRL / Pauliina (NaSe) 2.02,5aly -- 01.59,2ake
2. 7v o Da Capo Knut / (RuKo) 2.00,2aly -- 01.59,4ake
3. 12v t Aderyn Aur Ion / Adele (Adina) 1.59,5 -- 01.59,4ake
4. 7v o Da Capo Kjell / (SnRa) 59,3 -- 02.01,4ake x
5. 7v o Toy’s Hjalmar / (SnRa) 2.01,2 -- 02.01,6ake
6. 8v t Aken Thrud / (RuKo) 2.00,2aly -- 02.02,2ake
7. 6v o A.D. Dareios / (RuKo) 2.06,5aly -- 02.02,3ake
8. 4v t Valkyria NRL / Otto (NaSe) 2.02,5ly -- 02.02,4ake
9. 5v t Fimbul NRL / Elina (NaSe) 2.06,2aly -- 02.03,3ake
10. 15v t Milla Monaden / Milla (Adina) 2.00,1 -- 02.03,5ake
11. 5v t Brynhild NRL / Maria (NaSe) 2.06,1aly -- 02.04,2ake xx
4v t Valfjäril / Iida (NaSe) 2.00,5ly -- - hll

Ryhmä 5, tulokset 15.2.2019
P: 150-75-50-35-15ve

1. 4v t Valkyria NRL / Otto (NaSe) 2.02,5ly -- 02.01,3ake
2. 15v t Milla Monaden / Milla (Adina) 2.00,1 -- 02.01,4ake
3. 5v t Brynhild NRL / Maria (NaSe) 2.06,1aly -- 02.01,2ake x
4. 12v t Aderyn Aur Ion / Adele (Adina) 1.59,5 -- 02.01,5ake xx
5. 5v t Thrud NRL / Pauliina (NaSe) 2.02,5aly -- 02.02,2ake
6. 5v t Fimbul NRL / Elina (NaSe) 2.06,2aly -- 02.02,2ake
7. 8v t Aken Thrud / (RuKo) 2.00,2aly -- 02.02,5ake x
8. 7v o Da Capo Kjell / (SnRa) 59,3 -- 02.02,6ake
9. 4v t Valfjäril / Iida (NaSe) 2.00,5ly -- 02.03,2ake
10. 6v o A.D. Dareios / (RuKo) 2.06,5aly -- 02.04,1ake
11. 7v o Toy’s Hjalmar / (SnRa) 2.01,2 -- 02.04,4ake
7v o Da Capo Knut / (RuKo) 2.00,2aly -- - hll

Ryhmä 5, tulokset 22.2.2019
P: 150-75-50-35-15ve

1. 7v o Da Capo Kjell / (SnRa) 59,3 -- 01.59,3ake
2. 5v t Fimbul NRL / Elina (NaSe) 2.06,2aly -- 01.59,4ake
3. 4v t Valkyria NRL / Otto (NaSe) 2.02,5ly -- 02.01,5ake
4. 8v t Aken Thrud / (RuKo) 2.00,2aly -- 02.01,5ake
5. 4v t Valfjäril / Iida (NaSe) 2.00,5ly -- 02.01,6ake x
6. 7v o Toy’s Hjalmar / (SnRa) 2.01,2 -- 02.02,4ake
7. 5v t Brynhild NRL / Maria (NaSe) 2.06,1aly -- 02.03,2ake
8. 6v o A.D. Dareios / (RuKo) 2.06,5aly -- 02.04,1ake
9. 7v o Da Capo Knut / (RuKo) 2.00,2aly -- 02.04,1ake
10. 12v t Aderyn Aur Ion / Adele (Adina) 1.59,5 -- 02.04,4ake
5v t Thrud NRL / Pauliina (NaSe) 2.02,5aly -- - hll
15v t Milla Monaden / Milla (Adina) 2.00,1 -- - hpl

 

Ryhmä 6, tulokset 4.2.2019
P: 150-75-50-35-15ve

1. 10v t Radical Belladonna / (RuKo) 53,2aly -- 01.52,5ake
2. 7v t A.D. Mer Jul / (SnRa) 57,1 -- 01.55,3ake
3. 7v t Järndäldens Freja / (RuKo) 53,3aly -- 01.55,4ake
4. 8v t Aken Hretha / (RuKo) 59,1aly -- 01.56,4ake
5. 5v t Disa NRL / Helena (NaSe) 1.55,1ly -- 01.56,4ake xx
6. 6v o Skoganvarri Mánoheáhpi / (SnRa) 56,1a -- 01.56,9ake
7. 6v o Da Capo Feodor / (RuKo) 56,2aly -- 01.57,1ake
8. 8v o Gottfrid / (RuKo) 59,3aly -- 01.57,3ake x
9. 8v t Da Capo Brita / (RuKo) 54,3aly -- 01.57,4ake xx
10. 9v t Toy's Fantazia / (SnRa) 54,2a -- 01.57,6ake x
9v o Toy's Jacob / (SnRa) 57,6a -- - hyl 8v o Toy´s Tycho / (RuKo) 53,5aly -- - hml

Ryhmä 6, tulokset 8.2.2019
P: 150-75-50-35-15ve

1. 8v t Aken Hretha / (RuKo) 59,1aly -- 01.55,3ake
2. 9v t Toy's Fantazia / (SnRa) 54,2a -- 01.55,4ake
3. 9v o Toy's Jacob / (SnRa) 57,6a -- 01.56,5ake
4. 8v o Gottfrid / (RuKo) 59,3aly -- 01.56,6ake xx
5. 5v t Disa NRL / Helena (NaSe) 1.55,1ly -- 01.56,7ake
6. 6v o Da Capo Feodor / (RuKo) 56,2aly -- 01.57,2ake
7. 7v t A.D. Mer Jul / (SnRa) 57,1 -- 01.57,3ake
8. 8v t Da Capo Brita / (RuKo) 54,3aly -- 01.57,3ake
9. 6v o Skoganvarri Mánoheáhpi / (SnRa) 56,1a -- 01.57,4ake xx
10. 10v t Radical Belladonna / (RuKo) 53,2aly -- 01.57,5ake
11. 8v o Toy´s Tycho / (RuKo) 53,5aly -- 01.58,3ake xx
12. 7v t Järndäldens Freja / (RuKo) 53,3aly -- 01.58,5ake

Ryhmä 6, tulokset 15.2.2019
P: 150-75-50-35-15ve

1. 8v o Toy´s Tycho / (RuKo) 53,5aly -- 01.54,3ake
2. 8v t Aken Hretha / (RuKo) 59,1aly -- 01.56,4ake
3. 5v t Disa NRL / Helena (NaSe) 1.55,1ly -- 01.56,5ake
4. 9v t Toy's Fantazia / (SnRa) 54,2a -- 01.56,2ake x
5. 8v t Da Capo Brita / (RuKo) 54,3aly -- 01.56,3ake
6. 7v t Järndäldens Freja / (RuKo) 53,3aly -- 01.57,2ake x
7. 8v o Gottfrid / (RuKo) 59,3aly -- 01.57,3ake
8. 9v o Toy's Jacob / (SnRa) 57,6a -- 01.57,3ake
9. 10v t Radical Belladonna / (RuKo) 53,2aly -- 01.58,3ake
10. 7v t A.D. Mer Jul / (SnRa) 57,1 -- 01.58,6ake
6v o Da Capo Feodor / (RuKo) 56,2aly -- - hml3
6v o Skoganvarri Mánoheáhpi / (SnRa) 56,1a -- - hll

Ryhmä 6, tulokset 22.2.2019
P: 150-75-50-35-15ve

1. 8v o Toy´s Tycho / (RuKo) 53,5aly -- 01.52,3ake
2. 8v t Da Capo Brita / (RuKo) 54,3aly -- 01.52,4ake
3. 10v t Radical Belladonna / (RuKo) 53,2aly -- 01.53,2ake
4. 6v o Skoganvarri Mánoheáhpi / (SnRa) 56,1a -- 01.53,9ake x
5. 7v t A.D. Mer Jul / (SnRa) 57,1 -- 01.55,3ake
6. 5v t Disa NRL / Helena (NaSe) 1.55,1ly -- 01.55,4ake
7. 7v t Järndäldens Freja / (RuKo) 53,3aly -- 01.56,5ake
8. 6v o Da Capo Feodor / (RuKo) 56,2aly -- 01.57,3ake
9. 8v t Aken Hretha / (RuKo) 59,1aly -- 01.58,2ake
10. 9v o Toy's Jacob / (SnRa) 57,6a -- 01.58,3ake
11. 8v o Gottfrid / (RuKo) 59,3aly -- 01.59,2ake
9v t Toy's Fantazia / (SnRa) 54,2a -- - hll

 

Ryhmä 7, tulokset 4.2.2019
P: 150-75-50-35-15ve

1. 7v o Da Capo Theo / Shavo (NaSe) 50,2aly -- 01.49,5ake
2. 11v o Nasrin Royan / (NaSe) 49,2ly -- 01.49,2ake
3. 11v o Nasrin Jamaya / (NaSe) 49,3aly -- 01.49,6ake x
4. 9v t Tillin Ripakinttu / (SnRa) 52,2a -- 01.50,3ake
5. 8v t Toy's Teresa / (SnRa) 51,3 -- 01.50,7ake
6. 9v t Toy's Saga / (SnRa) 53,1a -- 01.51,2ake x
7. 11v t Nasrin Dvalan / (NaSe) 50,3aly -- 01.51,4ake
8. 10v t Malena NRL / Johanna (NaSe) 52,3aly -- 01.52,3ake
9. 9v t Ellinoora NRL / Elli (NaSe) 50,3aly -- 01.52,4ake
10. 9v o Valdemar NRL / Tiina (NaSe) 45,6aly -- 01.52,5ake
17v o Helkan Hessu KS / Hessu (Adina) 1.52,3 -- - hml2

Ryhmä 7, tulokset 8.2.2019
P: 150-75-50-35-15ve

1. 11v o Nasrin Royan / (NaSe) 49,2ly -- 01.49,4ake x
2. 7v o Da Capo Theo / Shavo (NaSe) 50,2aly -- 01.49,5ake xx
3. 10v t Malena NRL / Johanna (NaSe) 52,3aly -- 01.49,9ake x
4. 11v t Nasrin Dvalan / (NaSe) 50,3aly -- 01.50,4ake
5. 9v t Ellinoora NRL / Elli (NaSe) 50,3aly -- 01.51,2ake
6. 9v t Tillin Ripakinttu / (SnRa) 52,2a -- 01.51,2ake
7. 9v t Toy's Saga / (SnRa) 53,1a -- 01.51,5ake
8. 9v o Valdemar NRL / Tiina (NaSe) 45,6aly -- 01.52,1ake
9. 8v t Toy's Teresa / (SnRa) 51,3 -- 01.52,2ake
10. 17v o Helkan Hessu KS / Hessu (Adina) 1.52,3 -- 01.52,4ake x
11v o Nasrin Jamaya / (NaSe) 49,3aly -- - hll

Ryhmä 7, tulokset 15.2.2019
P: 150-75-50-35-15ve

1. 9v t Ellinoora NRL / Elli (NaSe) 50,3aly -- 01.49,2ake
2. 11v o Nasrin Jamaya / (NaSe) 49,3aly -- 01.49,4ake
3. 7v o Da Capo Theo / Shavo (NaSe) 50,2aly -- 01.49,6ake
4. 9v o Valdemar NRL / Tiina (NaSe) 45,6aly -- 01.50,2ake
5. 9v t Tillin Ripakinttu / (SnRa) 52,2a -- 01.50,3ake x
6. 11v o Nasrin Royan / (NaSe) 49,2ly -- 01.50,7ake
7. 10v t Malena NRL / Johanna (NaSe) 52,3aly -- 01.51,4ake
8. 17v o Helkan Hessu KS / Hessu (Adina) 1.52,3 -- 01.52,1ake
9. 8v t Toy's Teresa / (SnRa) 51,3 -- 01.52,4ake xx
9v t Toy's Saga / (SnRa) 53,1a -- - hll
11v t Nasrin Dvalan / (NaSe) 50,3aly -- - hpl

Ryhmä 7, tulokset 22.2.2019
P: 150-75-50-35-15ve

1. 9v t Ellinoora NRL / Elli (NaSe) 50,3aly -- 01.49,4ake
2. 11v o Nasrin Royan / (NaSe) 49,2ly -- 01.49,5ake
3. 9v t Tillin Ripakinttu / (SnRa) 52,2a -- 01.49,8ake x
4. 8v t Toy's Teresa / (SnRa) 51,3 -- 01.50,5ake
5. 7v o Da Capo Theo / Shavo (NaSe) 50,2aly -- 01.50,7ake
6. 11v o Nasrin Jamaya / (NaSe) 49,3aly -- 01.51,1ake xx
7. 17v o Helkan Hessu KS / Hessu (Adina) 1.52,3 -- 01.51,3ake xx
8. 11v t Nasrin Dvalan / (NaSe) 50,3aly -- 01.51,4ake
9. 9v o Valdemar NRL / Tiina (NaSe) 45,6aly -- 01.52,2ake
9v t Toy's Saga / (SnRa) 53,1a -- - hml2
10v t Malena NRL / Johanna (NaSe) 52,3aly -- - hll

 

Ryhmä 8, tulokset 4.2.2019
P: 200-100-70-40-20

1. 11v t Nasrin Kaleesi / (NaSe) 44,5ly -- 01.43,4ake
2. 12v o Kappvändaré Swe / (RuKo) 45,4aly -- 01.43,5ake
3. 12v o Luxter Go / (RuKo) 43,4aly -- 01.43,6ake
4. 11v o Håkan Tor / (SnRa) 45,2a -- 01.44,3ake
5. 9v o Iltamäen Argon / (SnRa) 44,3a -- 01.44,5ake
6. 10v o Toy's Rudolf / (SnRa) 45,4a -- 01.44,9ake xx
7. 11v t Nasrin Saarya / (NaSe) 45,3aly -- 01.45,3ake
8. 11v t Unian Rouslite / Tia (NaSe) 43,3aly -- 01.46,2ake x
9. 13v o Oppkvikket Nestory / (SnRa) 43,3a -- 01.46,4ake
10. 9v o Iltamäen Leonardo / (SnRa) 45,3 -- 01.46,6ake
11. 18v o A.D. Sugar Delux / Jannica (APR) 1.44,3 -- 01.47,3ake

Ryhmä 8, tulokset 8.2.2019
P: 200-100-70-40-20

1. 9v o Iltamäen Leonardo / (SnRa) 45,3 -- 01.43,2ake
2. 13v o Oppkvikket Nestory / (SnRa) 43,3a -- 01.43,3ake
3. 12v o Luxter Go / (RuKo) 43,4aly -- 01.43,5ake x
4. 11v t Nasrin Saarya / (NaSe) 45,3aly -- 01.43,5ake x
5. 12v o Kappvändaré Swe / (RuKo) 45,4aly -- 01.44,4ake
6. 11v t Unian Rouslite / Tia (NaSe) 43,3aly -- 01.44,8ake
7. 9v o Iltamäen Argon / (SnRa) 44,3a -- 01.45,5ake
10v o Toy's Rudolf / (SnRa) 45,4a -- - hll
11v o Håkan Tor / (SnRa) 45,2a -- - k
11v t Nasrin Kaleesi / (NaSe) 44,5ly -- - hml4
18v o A.D. Sugar Delux / Jannica (APR) 1.44,3 -- - hll

Ryhmä 8, tulokset 15.2.2019
P: 200-100-70-40-20

1. 11v o Håkan Tor / (SnRa) 45,2a -- 01.44,1ake
2. 11v t Unian Rouslite / Tia (NaSe) 43,3aly -- 01.44,3ake
3. 9v o Iltamäen Leonardo / (SnRa) 45,3 -- 01.44,6ake
4. 13v o Oppkvikket Nestory / (SnRa) 43,3a -- 01.45,4ake xx
5. 12v o Kappvändaré Swe / (RuKo) 45,4aly -- 01.45,8ake
6. 11v t Nasrin Kaleesi / (NaSe) 44,5ly -- 01.45,9ake
7. 18v o A.D. Sugar Delux / Jannica (APR) 1.44,3 -- 01.46,0ake
8. 12v o Luxter Go / (RuKo) 43,4aly -- 01.46,1ake x
9. 11v t Nasrin Saarya / (NaSe) 45,3aly -- 01.46,2ake
10. 10v o Toy's Rudolf / (SnRa) 45,4a -- 01.46,2ake
11. 9v o Iltamäen Argon / (SnRa) 44,3a -- 01.47,5ake

Ryhmä 8, tulokset 22.2.2019
P: 200-100-70-40-20

1. 11v t Nasrin Kaleesi / (NaSe) 44,5ly -- 01.43,2ake
2. 11v t Unian Rouslite / Tia (NaSe) 43,3aly -- 01.43,3ake x
3. 9v o Iltamäen Argon / (SnRa) 44,3a -- 01.43,8ake
4. 18v o A.D. Sugar Delux / Jannica (APR) 1.44,3 -- 01.44,1ake
5. 11v o Håkan Tor / (SnRa) 45,2a -- 01.44,2ake x
6. 12v o Luxter Go / (RuKo) 43,4aly -- 01.44,2ake
7. 11v t Nasrin Saarya / (NaSe) 45,3aly -- 01.44,5ake
8. 12v o Kappvändaré Swe / (RuKo) 45,4aly -- 01.44,6ake
9. 10v o Toy's Rudolf / (SnRa) 45,4a -- 01.47,5ake
10. 13v o Oppkvikket Nestory / (SnRa) 43,3a -- 01.47,5ake
9v o Iltamäen Leonardo / (SnRa) 45,3 -- - hll

 

Ryhmä 9, tulokset 4.2.2019
P: 200-100-70-40-20

1. 13v o Samuraj NRL / Riina (NaSe) 40,5ly -- 01.39,8ake xx
2. 13v o Jaguar Go / (SnRa) 41,2a -- 01.40,3ake
3. 9v t Yanetron NRL / Miina (NaSe) 40,4ly -- 01.40,4ake
4. 13v o Sjötroll Duán / (SnRa) 40,3a -- 01.40,5ake
5. 11v t Vehkakorven Berit / (SnRa) 43,2a -- 01.40,9ake
6. 13v o Thydor NRL / Maria (NaSe) 41,2aly -- 01.41,2ake x
7. 13v o Nappula Speed / (SnRa) 40,5a -- 01.42,2ake
8. 17v o Jamming NRL / Ira (NaSe) 42,1aly -- 01.42,5ake
9. 12v t Athene Snilli / Ada (NaSe) 40,4aly -- 01.43,2ake
11v o Nasrin Opal / (NaSe) 43,1aly -- - hll

Ryhmä 9, tulokset 8.2.2019
P: 200-100-70-40-20

1. 13v o Thydor NRL / Maria (NaSe) 41,2aly -- 01.41,1ake
2. 13v o Nappula Speed / (SnRa) 40,5a -- 01.41,3ake xx
3. 13v o Sjötroll Duán / (SnRa) 40,3a -- 01.41,5ake
4. 9v t Yanetron NRL / Miina (NaSe) 40,4ly -- 01.42,4ake
5. 17v o Jamming NRL / Ira (NaSe) 42,1aly -- 01.42,5ake
6. 13v o Samuraj NRL / Riina (NaSe) 40,5ly -- 01.43,2ake
7. 11v t Vehkakorven Berit / (SnRa) 43,2a -- 01.43,5ake
8. 11v o Nasrin Opal / (NaSe) 43,1aly -- 01.43,5ake xx
9. 12v t Athene Snilli / Ada (NaSe) 40,4aly -- 01.44,3ake
13v o Jaguar Go / (SnRa) 41,2a -- - hll

Ryhmä 9, tulokset 15.2.2019
P: 200-100-70-40-20

1. 9v t Yanetron NRL / Miina (NaSe) 40,4ly -- 01.39,8ake
2. 13v o Samuraj NRL / Riina (NaSe) 40,5ly -- 01.39,9ake
3. 11v t Vehkakorven Berit / (SnRa) 43,2a -- 01.40,3ake
4. 17v o Jamming NRL / Ira (NaSe) 42,1aly -- 01.41,1ake
5. 13v o Thydor NRL / Maria (NaSe) 41,2aly -- 01.41,4ake
6. 12v t Athene Snilli / Ada (NaSe) 40,4aly -- 01.41,4ake
7. 13v o Jaguar Go / (SnRa) 41,2a -- 01.41,6ake
8. 11v o Nasrin Opal / (NaSe) 43,1aly -- 01.42,1ake
9. 13v o Nappula Speed / (SnRa) 40,5a -- 01.43,1ake
10. 13v o Sjötroll Duán / (SnRa) 40,3a -- 01.43,6ake

Ryhmä 9, tulokset 22.2.2019
P: 200-100-70-40-20

1. 13v o Samuraj NRL / Riina (NaSe) 40,5ly -- 01.39,9ake x
2. 17v o Jamming NRL / Ira (NaSe) 42,1aly -- 01.40,0ake x
3. 13v o Thydor NRL / Maria (NaSe) 41,2aly -- 01.40,2ake xx
4. 9v t Yanetron NRL / Miina (NaSe) 40,4ly -- 01.41,4ake
5. 11v t Vehkakorven Berit / (SnRa) 43,2a -- 01.43,2ake x
6. 13v o Nappula Speed / (SnRa) 40,5a -- 01.43,4ake
7. 12v t Athene Snilli / Ada (NaSe) 40,4aly -- 01.44,3ake xx
8. 13v o Jaguar Go / (SnRa) 41,2a -- 01.44,3ake xx
9. 11v o Nasrin Opal / (NaSe) 43,1aly -- 01.44,4ake
13v o Sjötroll Duán / (SnRa) 40,3a -- - hll

© Shavo / Narrilaivan 2004-2019. All rights reserved.
Ulkoasu © M Layouts, muokkaukset Shavo. Kuvasta kiitos All Free Backgrounds.
Virtuaalitalli - a SIM game stable