Villien ravien sarja Narrilaivassa toukokuussa 2019 -- tulokset

- Kilpailupäivät ovat 1.5., 7.5., 11.5. ja 13.5. 2019
- Osallistumisaikaa on 10.5.2019 asti.
- Tulokset tulevat aikaisintaan 11.5.2019 kutsusivulle.

- Noudatamme VRER:n sääntöjä.
- Ikärajat: lv 2-12v, kv 3-15v, ponit 3-18v.
- Montéssa lv 4-12v, kv 5-15v, ponit 4-18.
- Samalta omistajalta rajattomasti hevosia yhteen lähtöön.
- 2v lämminveriset, 2v peitsarit ja 3v kylmäveriset vain niille suunnattuihin lähtöihin.

- Osallistuminen tapahtuu sähköpostilla osoitteeseen: narrilaivan@gmail.com otsikolla "Toukokuun ekat".
- Osallistumismuoto on: lähdön nro (rivinvaihto) hevosen ikä hevosen sukupuoli hevosen nimi / ohjastaja (seura tai talli) hevosen ennätys --
- Esimerkki:
Lähtö 1
6v t Amanda / Henna (Nase) 2.55,3aly --
8v o Hippie Hi / Iida (NaSe) 2.48,3ly --

Lähtö 2
8v t Indica / Janni (NaSe) 2.53,8ly --
12v t Opsansaa / Kiia (NaSe) 2.44,6aly --

- Laita samaan lähtöön tulevat saman lähtö-otsikon alle.
- Järjestä samaan lähtöön osallistuvat hevoset hitaimmasta nopeimpaan, eli hitaimmat ylös ja nopeimmat alas.
Mikäli tämä jää tekemättä, koko osallistuminen hylätään.

- HUOM: Esimerkiksi merkintä "4v+" tarkoittaa 4 vuotiaat ja sitä vanhemmat saavat osallistua lähtöön.

Tulokset

Lähtö 1: Tasoitusajo 2v lämminverisille 1600m
(P: 1000-500-300-200-100-100-100-100)

Ryhmä 1, Tulokset 1.5.
1. 2v t Limited Edition RC / Amalia (RDT) ei enn. -- 22,0ly
2. 2v o Prototype RC / Anton (RDT) ei enn -- 22,2ly
3. 2v o Radical Lethal Lie / Krista (RDT) ei enn. -- 22,2ly
4. 2v o Shakedown RC / Pinja (RDT) ei enn. -- 22,3lyx
5. 2v o Balios Smoke / (RuKo) ei enn -- 22,7ly
6. 2v o Rjazán Boomkah / (RuKo) ei enn -- 22,8ly
7. 2v t Sierra Sea Air / Jens (Team Ninitra) ei enn. -- 23,3lyx
8. 2v t Pretty Psycho RC / Vili (RDT) ei enn. -- 23,4ly
9. 2v t Rjazán Tequila / (RuKo) ei enn -- 23,6ly
10. 2v o Radical Lé Zingzing / Aaro (RDT) ei enn. -- 23,7ly
11. 2v t Conquete Smoke / (RuKo) ei enn -- 24,0lyx

Ryhmä 1, Tulokset 7.5.
1. 2v o Radical Lethal Lie / Krista (RDT) ei enn. -- 21,4ly
2. 2v o Balios Smoke / (RuKo) ei enn -- 21,4ly
3. 2v t Pretty Psycho RC / Vili (RDT) ei enn. -- 21,5ly
4. 2v t Conquete Smoke / (RuKo) ei enn -- 21,7ly
5. 2v o Rjazán Boomkah / (RuKo) ei enn -- 21,7lyx
6. 2v o Radical Lé Zingzing / Aaro (RDT) ei enn. -- 21,9ly
7. 2v t Limited Edition RC / Amalia (RDT) ei enn. -- 22,0ly
8. 2v t Rjazán Tequila / (RuKo) ei enn -- 22,2ly
9. 2v o Shakedown RC / Pinja (RDT) ei enn. -- 22,3ly
10. 2v o Prototype RC / Anton (RDT) ei enn -- 22,7lyx
11. 2v t Sierra Sea Air / Jens (Team Ninitra) ei enn. -- 22,9lyx

Ryhmä 1, Tulokset 11.5.
1. 2v o Radical Lethal Lie / Krista (RDT) ei enn. -- 21,0ly
2. 2v o Prototype RC / Anton (RDT) ei enn -- 21,1ly
3. 2v t Conquete Smoke / (RuKo) ei enn -- 21,2ly
4. 2v o Rjazán Boomkah / (RuKo) ei enn -- 21,3ly
5. 2v o Radical Lé Zingzing / Aaro (RDT) ei enn. -- 21,7ly
6. 2v t Pretty Psycho RC / Vili (RDT) ei enn. -- 21,7ly
7. 2v o Balios Smoke / (RuKo) ei enn -- 21,7ly
8. 2v t Sierra Sea Air / Jens (Team Ninitra) ei enn. -- 22,0lyx
9. 2v t Rjazán Tequila / (RuKo) ei enn -- 22,1ly
10. 2v t Limited Edition RC / Amalia (RDT) ei enn. -- 22,3ly
11. 2v o Shakedown RC / Pinja (RDT) ei enn. -- 22,5lyx

Ryhmä 1, Tulokset 13.5.
1. 2v o Radical Lé Zingzing / Aaro (RDT) ei enn. -- 20,4ly
2. 2v t Pretty Psycho RC / Vili (RDT) ei enn. -- 20,5ly
3. 2v t Rjazán Tequila / (RuKo) ei enn -- 20,5ly
4. 2v o Prototype RC / Anton (RDT) ei enn -- 20,6ly
5. 2v o Radical Lethal Lie / Krista (RDT) ei enn. -- 20,6ly
6. 2v o Balios Smoke / (RuKo) ei enn -- 20,7ly
7. 2v o Rjazán Boomkah / (RuKo) ei enn -- 20,7ly
8. 2v t Limited Edition RC / Amalia (RDT) ei enn. -- 20,8ly
9. 2v t Conquete Smoke / (RuKo) ei enn -- 20,8ly
10. 2v t Sierra Sea Air / Jens (Team Ninitra) ei enn. -- 21,0ly
11. 2v o Shakedown RC / Pinja (RDT) ei enn. -- 21,1ly

Ryhmä 2, Tulokset 1.5.
1. 2v o Hazy Shav / (NaSe) 19,5aly -- 20,0ly
2. 2v o Royal Money Shav / (NaSe) 19,2aly -- 20,0ly
3. 2v o Troubadour d'Arc / (RuKo) ei enn -- 20,1ly
4. 2v t Mashup Shav / (NaSe) 21,6aly -- 20,2ly
5. 2v t The Next Best Thing Rewa / Jannica (APR) 19,3aly -- 20,3ly
6. 2v o Rjazán Raskidaj / Julle (RasKi) 21.3aly 20,3ly
7. 2v t Bethany Shav / (NaSe) 20,4aly -- 20,4ly
8. 2v t Troubled Shav / (NaSe) 19,4aly -- 20,5ly
9. 2v t Etoile d'Euphorbia / (RuKo) ei enn -- 20,6ly
10. 2v t Stormy Soupir Shav / (NaSe) 20,2aly -- 20,7ly

Ryhmä 2, Tulokset 7.5.
1. 2v o Rjazán Raskidaj / Julle (RasKi) 21.3aly -- 20,0ly
2. 2v t Stormy Soupir Shav / (NaSe) 20,2aly -- 20,1ly
3. 2v o Royal Money Shav / (NaSe) 19,2aly -- 20,2ly
4. 2v o Hazy Shav / (NaSe) 19,5aly -- 20,3ly
5. 2v t Troubled Shav / (NaSe) 19,4aly -- 20,3ly
6. 2v o Troubadour d'Arc / (RuKo) ei enn -- 20,5ly
7. 2v t Bethany Shav / (NaSe) 20,4aly -- 20,7ly
8. 2v t The Next Best Thing Rewa / Jannica (APR) 19,3aly -- 21,0ly
9. 2v t Mashup Shav / (NaSe) 21,6aly -- 21,1ly
10. 2v t Etoile d'Euphorbia / (RuKo) ei enn -- 21,2ly

Ryhmä 2, Tulokset 11.5.
1. 2v t Stormy Soupir Shav / (NaSe) 20,2aly -- 19,9ly
2. 2v t Etoile d'Euphorbia / (RuKo) ei enn -- 20,0ly
3. 2v t Mashup Shav / (NaSe) 21,6aly -- 20,1
4. 2v t Troubled Shav / (NaSe) 19,4aly -- 20,2
5. 2v o Hazy Shav / (NaSe) 19,5aly -- 20,3
6. 2v t Bethany Shav / (NaSe) 20,4aly -- 20,4
7. 2v t The Next Best Thing Rewa / Jannica (APR) 19,3aly -- 20,4
8. 2v o Royal Money Shav / (NaSe) 19,2aly -- 20,5
9. 2v o Troubadour d'Arc / (RuKo) ei enn -- 20,7
10. 2v o Rjazán Raskidaj / Julle (RasKi) 21.3aly 20,7

Ryhmä 2, Tulokset 13.5.
1. 2v t Stormy Soupir Shav / (NaSe) 20,2aly -- 19,9
2. 2v t Troubled Shav / (NaSe) 19,4aly -- 19,9
3. 2v o Rjazán Raskidaj / Julle (RasKi) 21.3aly -- 20,0
4. 2v t The Next Best Thing Rewa / Jannica (APR) 19,3aly -- 20,0
5. 2v t Mashup Shav / (NaSe) 21,6aly -- 20,1
6. 2v o Hazy Shav / (NaSe) 19,5aly -- 20,1
7. 2v o Troubadour d'Arc / (RuKo) ei enn -- 20,2
8. 2v o Royal Money Shav / (NaSe) 19,2aly -- 20,2
9. 2v t Bethany Shav / (NaSe) 20,4aly -- 20,4
10. 2v t Etoile d'Euphorbia / (RuKo) ei enn -- 20,4

Lähtö 2: Tasoitusajo 2v peitsareille 1609m
(P: 1000-500-300-200-100-100-100-100)

Ei osallistujia.

Lähtö 3: Tasoitusajo 3v kylmäverisille 1609m
(P: 1000-500-300-200-100-100-100-100)

Tulokset 1.5.
1. 3v o Ruskon Eetvartti / (RuKo) ei enn -- 38,6ly
2. 3v o Unian Yllinkyllin / Kirsi (KADO) 1.38,4ake -- 38,8ly
3. 3v o Savun Hiilikäs / (RuKo) ei enn -- 38,8ly
4. 3v o Kammotus KAS / Touko (KADO) 1.32,5ly -- 38,9ly
5. 3v o Radikaali Cepponen / Jenny (RDT) ei enn. -- 39,0ly
6. 3v o Ruskon Unohdus / (RuKo) ei enn -- 39,2ly
7. 3v t Unian Kiukkuinen / Iivo (KADO) 1.40,2ake -- 39,4ly
8. 3v t NRL Lemmitty / Tino (NaSe) ei enn. -- 39,7ly
9. 3v o AH Villiharha / (RuKo) ei enn -- 40,3ly
10. 3v t Gjesta / (RuKo) ei enn -- 40,4ly
11. 3v t Radikaali Piina / Aaro (RDT) ei enn. -- 40,8lyx
12. 3v o Urhonpoika / (RuKo) ei enn -- 40,9ly
13. 3v r Ontuu KAS / Janne (KADO) 1.48,3ke -- 40,9ly
14. 3v t Savun Rommitar / (RuKo) ei enn -- 41,0ly
15. 3v o Rojaltti KAS / Oona (KADO) 1.31,4ly -- 41,3lyx

Tulokset 7.5.
1. 3v r Ontuu KAS / Janne (KADO) 1.48,3ke -- 38,3ly
2. 3v t Radikaali Piina / Aaro (RDT) ei enn. -- 38,4ly
3. 3v t Gjesta / (RuKo) ei enn -- 38,6lyx
4. 3v o Ruskon Unohdus / (RuKo) ei enn -- 38,8ly
5. 3v t Unian Kiukkuinen / Iivo (KADO) 1.40,2ake -- 38,9ly
6. 3v o Kammotus KAS / Touko (KADO) 1.32,5ly -- 39,0ly
7. 3v o Unian Yllinkyllin / Kirsi (KADO) 1.38,4ake -- 39,1lyx
8. 3v o Urhonpoika / (RuKo) ei enn -- 39,2ly
9. 3v t Savun Rommitar / (RuKo) ei enn -- 39,6lyx
10. 3v o Savun Hiilikäs / (RuKo) ei enn -- 40,0lyx
11. 3v o Radikaali Cepponen / Jenny (RDT) ei enn. -- 40,1ly
12. 3v o Rojaltti KAS / Oona (KADO) 1.31,4ly -- 40,2lyx
13. 3v o Ruskon Eetvartti / (RuKo) ei enn -- 40,4ly
14. 3v t NRL Lemmitty / Tino (NaSe) ei enn. -- 40,8ly
15. 3v o AH Villiharha / (RuKo) ei enn -- 41,3lyx

Tulokset 11.5.
1. 3v o Urhonpoika / (RuKo) ei enn -- 38,2ly
2. 3v r Ontuu KAS / Janne (KADO) 1.48,3ke -- 38,3ly
3. 3v o Kammotus KAS / Touko (KADO) 1.32,5ly -- 38,4ly
4. 3v o Unian Yllinkyllin / Kirsi (KADO) 1.38,4ake -- 38,8ly
5. 3v o Radikaali Cepponen / Jenny (RDT) ei enn. -- 39,0lyx
6. 3v t NRL Lemmitty / Tino (NaSe) ei enn. -- 39,1ly
7. 3v o Ruskon Unohdus / (RuKo) ei enn -- 39,4ly
8. 3v t Radikaali Piina / Aaro (RDT) ei enn. -- 39,6ly
9. 3v t Gjesta / (RuKo) ei enn -- 39,9lyx
10. 3v o Ruskon Eetvartti / (RuKo) ei enn -- 40,0lyx
11. 3v t Unian Kiukkuinen / Iivo (KADO) 1.40,2ake -- 40,1ly
12. 3v o Savun Hiilikäs / (RuKo) ei enn -- 40,2ly
13. 3v t Savun Rommitar / (RuKo) ei enn -- 40,3ly
14. 3v o AH Villiharha / (RuKo) ei enn -- 40,4lyx
15. 3v o Rojaltti KAS / Oona (KADO) 1.31,4ly -- 40,7lyx

Tulokset 13.5.
1. 3v o Ruskon Eetvartti / (RuKo) ei enn -- 38,1ly
2. 3v o Kammotus KAS / Touko (KADO) 1.32,5ly -- 38,2ly
3. 3v o Ruskon Unohdus / (RuKo) ei enn -- 38,4lyx
4. 3v o Savun Hiilikäs / (RuKo) ei enn -- 38,5ly
5. 3v o Unian Yllinkyllin / Kirsi (KADO) 1.38,4ake -- 38,7ly
6. 3v t Unian Kiukkuinen / Iivo (KADO) 1.40,2ake -- 38,9lyx
7. 3v t NRL Lemmitty / Tino (NaSe) ei enn. -- 39,2ly
8. 3v o Rojaltti KAS / Oona (KADO) 1.31,4ly -- 39,3ly
9. 3v t Radikaali Piina / Aaro (RDT) ei enn. -- 39,3ly
10. 3v o Radikaali Cepponen / Jenny (RDT) ei enn. -- 39,9lyx
11. 3v o AH Villiharha / (RuKo) ei enn -- 40,0ly
12. 3v r Ontuu KAS / Janne (KADO) 1.48,3ke -- 40,3ly
13. 3v o Urhonpoika / (RuKo) ei enn -- 40,4lyx
14. 3v t Gjesta / (RuKo) ei enn -- 40,5ly
15. 3v t Savun Rommitar / (RuKo) ei enn -- 40,6ly

Lähtö 4: Ryhmäajo kylmäverisille 2100m, avoin (4v+)
(P: 2000-1000-500-300-200-200)
(P: 2500-1250-750-500-250-250-250-250)
(P: 3000-1500-900-600-300-300)

1. RYHMÄ, tulokset 1.5.2019
(P: 2000-1000-500-300-200-200)
1. 4v t Purnin Vitkutus / Gunvald (Team Ninitra) 34,2a -- 32,0ake + 2000ve
2. 4v t Ruskon Hallatar / (RuKo) 39,4aly -- 32,1ake + 1000ve
3. 4v o Maine / Anders (Team Ninitra) 33,5a -- 32,2ake + 500ve
4. 4v t Ruskon Liekitär / (RuKo) 39,2aly -- 32,8ake + 300ve
5. 4v o Radikalin Olkiprinssi / Anton (RDT) 45,8ke -- 33,0akex + 200ve
6. 4v t Fulla R. / (RuKo) 39,4aly -- 33,1ake
7. 4v o Purnin Raaelma / Gunvor (Team Ninitra) 34,1a -- 33,3ake
8. 4v o Skagi R. / (RuKo) 39,3aly x -- 33,4ake
9. 4v o Mentiin / Marcus (Team Ninitra) 34,5a -- 33,7akex

1. RYHMÄ, tulokset 7.5.2019
(P: 2000-1000-500-300-200-200)
1. 4v o Radikalin Olkiprinssi / Anton (RDT) 45,8ke -- 31,9ake + 2000ve
2. 4v o Skagi R. / (RuKo) 39,3aly x -- 32,9ake + 1000ve
3. 4v t Ruskon Hallatar / (RuKo) 39,4aly -- 33,0ake + 500ve
4. 4v t Purnin Vitkutus / Gunvald (Team Ninitra) 34,2a -- 33,1ake + 300ve
5. 4v o Maine / Anders (Team Ninitra) 33,5a -- 33,2ake + 200ve
6. 4v t Ruskon Liekitär / (RuKo) 39,2aly -- 33,4ake
7. 4v o Mentiin / Marcus (Team Ninitra) 34,5a -- 33,5ake
8. 4v o Purnin Raaelma / Gunvor (Team Ninitra) 34,1a -- 33,7ake
9. 4v t Fulla R. / (RuKo) 39,4aly -- 34,0akex

1. RYHMÄ, tulokset 11.5.2019
(P: 2000-1000-500-300-200-200)
1. 4v t Ruskon Hallatar / (RuKo) 39,4aly -- 31,8ake + 2000ve
2. 4v o Mentiin / Marcus (Team Ninitra) 34,5a -- 31,8ake + 1000ve
3. 4v o Skagi R. / (RuKo) 39,3aly x -- 31,9ake + 500ve
4. 4v o Radikalin Olkiprinssi / Anton (RDT) 45,8ke -- 32,0akex + 300ve
5. 4v t Fulla R. / (RuKo) 39,4aly -- 32,1ake + 200ve
6. 4v o Purnin Raaelma / Gunvor (Team Ninitra) 34,1a -- 32,2ake
7. 4v t Ruskon Liekitär / (RuKo) 39,2aly -- 32,4ake
8. 4v o Maine / Anders (Team Ninitra) 33,5a -- 32,7akex
9. 4v t Purnin Vitkutus / Gunvald (Team Ninitra) 34,2a -- 32,8akex

1. RYHMÄ, tulokset 13.5.2019
(P: 2000-1000-500-300-200-200)
1. 4v t Ruskon Liekitär / (RuKo) 39,2aly -- 31,7ake + 2000ve
2. 4v o Purnin Raaelma / Gunvor (Team Ninitra) 34,1a -- 31,8ake + 1000ve
3. 4v t Purnin Vitkutus / Gunvald (Team Ninitra) 34,2a -- 31,9ake + 500ve
4. 4v o Mentiin / Marcus (Team Ninitra) 34,5a -- 32,0akex + 300ve
5. 4v o Radikalin Olkiprinssi / Anton (RDT) 45,8ke -- 32,1ake + 200ve
6. 4v t Ruskon Hallatar / (RuKo) 39,4aly -- 32,3ake
7. 4v t Fulla R. / (RuKo) 39,4aly -- 32,4akex
8. 4v o Skagi R. / (RuKo) 39,3aly x -- 32,5akex
9. 4v o Maine / Anders (Team Ninitra) 33,5a -- 32,7akex

2. RYHMÄ, tulokset 1.5.2019
(P: 2000-1000-500-300-200-200)
1. 4v t Ajattara RC / Veikka (KADO) 1.30,2ake -- 30,0ake + 2000ve
2. 4v o NRL Timjami / Timi (NaSe) 30,5ake -- 30,1ake + 1000ve
3. 4v o Radikalin Anna Mennä! / Reino (RDT) 33,4aly -- 30,3ake + 500ve
4. 4v t Radikalin Aamuvirkku / Simo (RDT) 33,2aly -- 30,4ake + 200ve
5. 4v o NRL Sprintteri / Tero (NaSe) 30,2ake -- 30,5ake + 200ve
6. 4v o Ruskon Farssi / Riku (KADO) 1.29,4ake -- 30,7ake
7. 4v t Sinikki KAS / Rasmus (KADO) 1.30,2ake -- 30,8ake
8. 4v t Duanin Ristiriita / Marja (RDT) 32,6aly -- 30,9ake
9. 4v t Nelda / Thorvald (Team Ninitra) 33,2a -- 31,0akex

2. RYHMÄ, tulokset 7.5.2019
(P: 2000-1000-500-300-200-200)
1. 4v t Duanin Ristiriita / Marja (RDT) 32,6aly -- 30,0ake + 2000ve
2. 4v t Sinikki KAS / Rasmus (KADO) 1.30,2ake -- 30,1ake + 1000ve
3. 4v o Ruskon Farssi / Riku (KADO) 1.29,4ake -- 30,2ake + 500ve
4. 4v t Ajattara RC / Veikka (KADO) 1.30,2ake -- 30,3ake + 300ve
5. 4v o NRL Timjami / Timi (NaSe) 30,5ake -- 30,4ake + 200ve
6. 4v o Radikalin Anna Mennä! / Reino (RDT) 33,4aly -- 30,5ake
7. 4v o NRL Sprintteri / Tero (NaSe) 30,2ake -- 30,6ake
8. 4v t Nelda / Thorvald (Team Ninitra) 33,2a -- 30,7akex
9. 4v t Radikalin Aamuvirkku / Simo (RDT) 33,2aly -- 30,9akex

2. RYHMÄ, tulokset 11.5.2019
(P: 2000-1000-500-300-200-200)
1. 4v o Ruskon Farssi / Riku (KADO) 1.29,4ake -- 29,3ake + 2000ve
2. 4v o NRL Timjami / Timi (NaSe) 30,5ake -- 29,7ake + 1000ve
3. 4v o NRL Sprintteri / Tero (NaSe) 30,2ake -- 29,8ake + 500ve
4. 4v o Radikalin Anna Mennä! / Reino (RDT) 33,4aly -- 29,9ake + 300ve
5. 4v t Radikalin Aamuvirkku / Simo (RDT) 33,2aly -- 30,0ake + 200ve
6. 4v t Nelda / Thorvald (Team Ninitra) 33,2a -- 30,1ake
7. 4v t Sinikki KAS / Rasmus (KADO) 1.30,2ake -- 30,2ake
8. 4v t Duanin Ristiriita / Marja (RDT) 32,6aly -- 30,3akex
9. 4v t Ajattara RC / Veikka (KADO) 1.30,2ake -- 30,4ake

2. RYHMÄ, tulokset 13.5.2019
(P: 2000-1000-500-300-200-200)
1. 4v t Ajattara RC / Veikka (KADO) 1.30,2ake -- 29,5ake + 2000ve
2. 4v o Ruskon Farssi / Riku (KADO) 1.29,4ake -- 29,6akex + 1000ve
3. 4v t Sinikki KAS / Rasmus (KADO) 1.30,2ake -- 29,7ake + 500ve
4. 4v o Radikalin Anna Mennä! / Reino (RDT) 33,4aly -- 29,8ake + 300ve
5. 4v o NRL Sprintteri / Tero (NaSe) 30,2ake -- 29,9ake + 200ve
6. 4v o NRL Timjami / Timi (NaSe) 30,5ake -- 30,0akex
7. 4v t Radikalin Aamuvirkku / Simo (RDT) 33,2aly -- 30,1ake
8. 4v t Duanin Ristiriita / Marja (RDT) 32,6aly -- 30,2ake
9. 4v t Nelda / Thorvald (Team Ninitra) 33,2a -- 30,3ake

3. RYHMÄ, tulokset 1.5.2019
(P: 2000-1000-500-300-200-200)
1. 5v t Radikalin Liitulaku / Linnea (RDT) 33,3ake -- 29,5ake + 2000ve
2. 5v t Radikaali Viettelys / Vilma (RDT) 28,2ake -- 29,5ake + 1000ve
3. 5v t Guen Sabriina / Sari (KADO) 1.28,2ake -- 29,6ake + 500ve
4. 5v o Guen Ikikipinä / Ida (KADO) 1.28,2ake -- 29,7ake + 300ve
5. 5v t NRL Pamela / Iida (NaSe) 28,3ake -- 29,8ake + 200ve
6. 5v t AH Vallassa / Miisa (RDT) 34,3aly -- 29,9ake + 200ve
7. 5v o Radikaali Jatkumo / Elsi (RDT) 33,6ake -- 30,0ake
8. 6v o Lemmetyinen / Meri (RDT) 28,1ake -- 30,1ake
9. 8v t K.R. Roudatar / (RuKo) 28,2aly -- 30,3akex
10. 6v t Rohkean Mustikka / Jannica (APR) 29,2aly -- 30,4ake
11. 6v o Anffin Iki-Sisu / (RuKo) 28,3aly -- 30,7akex

3. RYHMÄ, tulokset 7.5.2019
(P: 2000-1000-500-300-200-200)
1. 5v t NRL Pamela / Iida (NaSe) 28,3ake -- 28,2ake + 2000ve
2. 6v o Anffin Iki-Sisu / (RuKo) 28,3aly -- 28,2ake + 1000ve
3. 5v t AH Vallassa / Miisa (RDT) 34,3aly -- 28,3ake + 500ve
4. 5v o Radikaali Jatkumo / Elsi (RDT) 33,6ake -- 28,5akex + 300ve
5. 5v o Guen Ikikipinä / Ida (KADO) 1.28,2ake -- 28,6ake + 200ve
6. 5v t Radikalin Liitulaku / Linnea (RDT) 33,3ake -- 28,6akex + 200ve
7. 6v o Lemmetyinen / Meri (RDT) 28,1ake -- 28,7ake
8. 8v t K.R. Roudatar / (RuKo) 28,2aly -- 28,8ake
9. 5v t Guen Sabriina / Sari (KADO) 1.28,2ake -- 28,9ake
10. 6v t Rohkean Mustikka / Jannica (APR) 29,2aly -- 29,0akex
11. 5v t Radikaali Viettelys / Vilma (RDT) 28,2ake -- 29,1akex

3. RYHMÄ, tulokset 11.5.2019
(P: 2000-1000-500-300-200-200)
1. 5v t Radikaali Viettelys / Vilma (RDT) 28,2ake -- 28,0ake + 2000ve
2. 6v o Anffin Iki-Sisu / (RuKo) 28,3aly -- 28,1ake + 1000ve
3. 5v t Guen Sabriina / Sari (KADO) 1.28,2ake -- 28,2ake + 500ve
4. 5v o Guen Ikikipinä / Ida (KADO) 1.28,2ake -- 28,2ake + 300ve
5. 5v t AH Vallassa / Miisa (RDT) 34,3aly -- 28,3ake + 200ve
6. 6v t Rohkean Mustikka / Jannica (APR) 29,2aly -- 28,4ake + 200ve
7. 6v o Lemmetyinen / Meri (RDT) 28,1ake -- 28,5ake
8. 5v o Radikaali Jatkumo / Elsi (RDT) 33,6ake -- 28,6ake
9. 8v t K.R. Roudatar / (RuKo) 28,2aly -- 28,8akex
10. 5v t NRL Pamela / Iida (NaSe) 28,3ake -- 28,9ake
11. 5v t Radikalin Liitulaku / Linnea (RDT) 33,3ake -- 29,0akex

3. RYHMÄ, tulokset 13.5.2019
(P: 2000-1000-500-300-200-200)
1. 5v o Radikaali Jatkumo / Elsi (RDT) 33,6ake -- 28,3ake + 2000ve
2. 5v t AH Vallassa / Miisa (RDT) 34,3aly -- 28,5ake + 1000ve
3. 8v t K.R. Roudatar / (RuKo) 28,2aly -- 28,6akex + 500ve
4. 5v t Radikaali Viettelys / Vilma (RDT) 28,2ake -- 28,6akex + 300ve
5. 5v t Guen Sabriina / Sari (KADO) 1.28,2ake -- 28,7ake + 200ve
6. 6v t Rohkean Mustikka / Jannica (APR) 29,2aly -- 28,7ake + 200ve
7. 6v o Lemmetyinen / Meri (RDT) 28,1ake -- 28,7ake
8. 5v t Radikalin Liitulaku / Linnea (RDT) 33,3ake -- 28,8akex
9. 6v o Anffin Iki-Sisu / (RuKo) 28,3aly -- 28,9ake
10. 5v o Guen Ikikipinä / Ida (KADO) 1.28,2ake -- 29,0akex
11. 5v t NRL Pamela / Iida (NaSe) 28,3ake -- 29,1akex

4. RYHMÄ, tulokset 1.5.2019
(P: 2500-1250-750-500-250-250-250-250)
1. 5v t Yöperhonen / Jenna (RDT) 27,4ake -- 27,2ake
2. 8v t Ruskon Jafarina / (RuKo) 27,5ake -- 27,3ake
3. 5v o Ruskon Kahviketku / Jens (Team Ninitra) 27,4a -- 27,4ake
4. 8v o Fasolt Namys / (RuKo) 27,2ake -- - 27,6
5. 8v t Hrefna R. / (RuKo) 27,4aly -- 27,7
6. 9v t Guen Lumimustikka / (RuKo) 27,2ake -- 27,8
7. 5v o Oispa Voitto / Jessica (APR) 27,4aly -- 27,9
8. 5v o Junkkari KAS / Julius (KADO) 1.27,1ake -- 27,9
9. 8v o Koivulan Raivokas / (RuKo) 27,4ake -- 28,0
10. 6v o Kilimanjaro KAS / Anne (KADO) 1.27,2ake -- 28,1
11. 5v o Radikaali Barbaari / Jaakko (RDT) 27,1ake -- 28,2
12. 5v o Purnin Velmutus / Niklas (Team Ninitra) 27,4a -- 28,3x

4. RYHMÄ, tulokset 7.5.2019
(P: 2500-1250-750-500-250-250-250-250)
1. 8v o Fasolt Namys / (RuKo) 27,2ake -- - 27,0
2. 5v o Oispa Voitto / Jessica (APR) 27,4aly -- 27,1
3. 9v t Guen Lumimustikka / (RuKo) 27,2ake -- 27,1
4. 6v o Kilimanjaro KAS / Anne (KADO) 1.27,2ake -- 27,2
5. 8v t Hrefna R. / (RuKo) 27,4aly -- 27,2
6. 8v t Ruskon Jafarina / (RuKo) 27,5ake -- 27,3
7. 5v t Yöperhonen / Jenna (RDT) 27,4ake -- 27,3
8. 8v o Koivulan Raivokas / (RuKo) 27,4ake -- 27,4
9. 5v o Junkkari KAS / Julius (KADO) 1.27,1ake -- 27,4
10. 5v o Radikaali Barbaari / Jaakko (RDT) 27,1ake -- 27,5
11. 5v o Purnin Velmutus / Niklas (Team Ninitra) 27,4a -- 27,6
12. 5v o Ruskon Kahviketku / Jens (Team Ninitra) 27,4a -- 27,7

4. RYHMÄ, tulokset 11.5.2019
(P: 2500-1250-750-500-250-250-250-250)
1. 5v t Yöperhonen / Jenna (RDT) 27,4ake -- 27,0
2. 9v t Guen Lumimustikka / (RuKo) 27,2ake -- 27,1
3. 5v o Junkkari KAS / Julius (KADO) 1.27,1ake -- 27,1
4. 8v o Fasolt Namys / (RuKo) 27,2ake -- - 27,2
5. 5v o Radikaali Barbaari / Jaakko (RDT) 27,1ake -- 27,2
6. 8v t Ruskon Jafarina / (RuKo) 27,5ake -- 27,3
7. 8v o Koivulan Raivokas / (RuKo) 27,4ake -- 27,3
8. 6v o Kilimanjaro KAS / Anne (KADO) 1.27,2ake -- 27,5
9. 8v t Hrefna R. / (RuKo) 27,4aly -- 27,5
10. 5v o Purnin Velmutus / Niklas (Team Ninitra) 27,4a -- 27,6
11. 5v o Oispa Voitto / Jessica (APR) 27,4aly -- 27m7
12. 5v o Ruskon Kahviketku / Jens (Team Ninitra) 27,4a -- 27,8

4. RYHMÄ, tulokset 13.5.2019
(P: 2500-1250-750-500-250-250-250-250)
1. 9v t Guen Lumimustikka / (RuKo) 27,2ake -- 26,8
2. 5v o Oispa Voitto / Jessica (APR) 27,4aly -- 26,8
3. 8v o Koivulan Raivokas / (RuKo) 27,4ake -- 26,9
4. 5v o Junkkari KAS / Julius (KADO) 1.27,1ake -- 26,9
5. 8v t Hrefna R. / (RuKo) 27,4aly -- 27,0
6. 8v o Fasolt Namys / (RuKo) 27,2ake -- - 27,0
7. 6v o Kilimanjaro KAS / Anne (KADO) 1.27,2ake -- 27,1
8. 5v o Purnin Velmutus / Niklas (Team Ninitra) 27,4a -- 27,2
9. 5v t Yöperhonen / Jenna (RDT) 27,4ake -- 27,3
10. 5v o Radikaali Barbaari / Jaakko (RDT) 27,1ake -- 27,5
11. 8v t Ruskon Jafarina / (RuKo) 27,5ake -- 27,7
12. 5v o Ruskon Kahviketku / Jens (Team Ninitra) 27,4a -- 27,7

5. RYHMÄ, tulokset 1.5.2019
(P: 2500-1250-750-500-250-250-250-250)
1. 6v o NRL Kalmakuva / Shavo (NaSe) 25,5ake -- 25,5
2. 6v t Taivaanvalkea / Jose (RDT) 26,2ake -- 25,6
3. 6v t Pompeji Häikäisevä / Helga (Team Ninitra) 26,5a -- 25,7
4. 8v t Alwilda R. / (RuKo) 26,2aly -- 25,8
5. 10v t Snillin Josefiina / (RuKo) 26,3aly -- 25,9
6. 8v o Sijur R. / (RuKo) 26,4aly -- 26,0
7. 8v t Brynja Namys / (RuKo) 27,5aly -- 26,1
8. 6v o Ruskon Untamo / Joanna (APR) 26,1ake -- 26,2
9. 11v o Purnin Aatelma / Ida (Team Ninitra) 26,2a -- 26,3
10. 8v o Guen Ikiraivo / Noora (RDT) 26,1ake -- 26,4
11. 8v t NRL Varjotaika / Ulla (NaSe) 25,7ake -- 26,6
12. 6v o Skjöldur / (RuKo) 26,1aly -- 26,7

5. RYHMÄ, tulokset 7.5.2019
(P: 2500-1250-750-500-250-250-250-250)
1. 8v t Brynja Namys / (RuKo) 27,5aly -- 26,0
2. 6v t Pompeji Häikäisevä / Helga (Team Ninitra) 26,5a -- 26,0
3. 8v t Alwilda R. / (RuKo) 26,2aly -- 26,0
4. 6v o NRL Kalmakuva / Shavo (NaSe) 25,5ake -- 26,1
5. 8v t NRL Varjotaika / Ulla (NaSe) 25,7ake -- 26,1
6. 6v o Ruskon Untamo / Joanna (APR) 26,1ake -- 26,1
7. 8v o Guen Ikiraivo / Noora (RDT) 26,1ake -- 26,2
8. 10v t Snillin Josefiina / (RuKo) 26,3aly -- 26,5
9. 8v o Sijur R. / (RuKo) 26,4aly -- 26,5
10. 11v o Purnin Aatelma / Ida (Team Ninitra) 26,2a -- 26,6
11. 6v o Skjöldur / (RuKo) 26,1aly -- 26,7
12. 6v t Taivaanvalkea / Jose (RDT) 26,2ake -- 26,7

5. RYHMÄ, tulokset 11.5.2019
(P: 2500-1250-750-500-250-250-250-250)
1. 8v o Guen Ikiraivo / Noora (RDT) 26,1ake -- 25,6
2. 10v t Snillin Josefiina / (RuKo) 26,3aly -- 25,7
3. 6v o Skjöldur / (RuKo) 26,1aly -- 25,7
4. 8v t Brynja Namys / (RuKo) 27,5aly -- 25,8
5. 8v t Alwilda R. / (RuKo) 26,2aly -- 25,8
6. 11v o Purnin Aatelma / Ida (Team Ninitra) 26,2a -- 25,9
7. 6v t Taivaanvalkea / Jose (RDT) 26,2ake -- 25,9
8. 6v t Pompeji Häikäisevä / Helga (Team Ninitra) 26,5a -- 26,0
9. 6v o NRL Kalmakuva / Shavo (NaSe) 25,5ake -- 26,0
10. 8v t NRL Varjotaika / Ulla (NaSe) 25,7ake -- 26,1
11. 8v o Sijur R. / (RuKo) 26,4aly -- 26,2
12. 6v o Ruskon Untamo / Joanna (APR) 26,1ake -- 26,2

5. RYHMÄ, tulokset 13.5.2019
(P: 2500-1250-750-500-250-250-250-250)
1. 8v t Alwilda R. / (RuKo) 26,2aly -- 25,7
2. 10v t Snillin Josefiina / (RuKo) 26,3aly -- 25,7
3. 6v o NRL Kalmakuva / Shavo (NaSe) 25,5ake -- 25,8
4. 8v t NRL Varjotaika / Ulla (NaSe) 25,7ake -- 25,8
5. 6v o Skjöldur / (RuKo) 26,1aly -- 25,9
6. 6v o Ruskon Untamo / Joanna (APR) 26,1ake -- 25,9
7. 8v t Brynja Namys / (RuKo) 27,5aly -- 26,0
8. 11v o Purnin Aatelma / Ida (Team Ninitra) 26,2a -- 26,0
9. 8v o Sijur R. / (RuKo) 26,4aly -- 26,1
10. 8v o Guen Ikiraivo / Noora (RDT) 26,1ake -- 26,2
11. 6v t Taivaanvalkea / Jose (RDT) 26,2ake -- 26,5
12. 6v t Pompeji Häikäisevä / Helga (Team Ninitra) 26,5a -- 26,6

6. RYHMÄ, tulokset 1.5.2019
(P: 2500-1250-750-500-250-250-250-250)
1. 7v t NRL Valster / Terhi (NaSe) 25,4ake -- 25,1
2. 8v o Narrilaivan Palapeli / Unto (RDT) 25,1ake -- 25,1
3. 6v o Snillin Aapraham / (SnRa) 25,0a -- 25,2
4. 6v t Snillin Aallotar / (SnRa) 25,0a -- 25,2
5. 8v t NRL Naamarikuningatar / Ada (NaSe) 25,1ake -- 25,4
6. 8v o NRL Uinuva / Unto (NaSe) 25,1aly -- 25,4
7. 8v o Narrilaivan Huikee / Taisto (RDT) 25,3ake -- 25,5
8. 7v o Radikalin Tuliraketti / Aino (RDT) 25,4aly -- 25,5
9. 8v t NRL Popkorni / Piia (NaSe) 25,2ake -- 25,6
10. 8v o NRL Kroisos / Leo (NaSe) 25,3ake -- 25,7
11. 8v t NRL Keijusalama / Keijo (NaSe) 25,2ake -- 25,9

6. RYHMÄ, tulokset 7.5.2019
(P: 2500-1250-750-500-250-250-250-250)
1. 8v o Narrilaivan Huikee / Taisto (RDT) 25,3ake -- 25,0
2. 8v o NRL Kroisos / Leo (NaSe) 25,3ake -- 25,1
3. 8v o Narrilaivan Palapeli / Unto (RDT) 25,1ake -- 25,1
4. 8v t NRL Popkorni / Piia (NaSe) 25,2ake -- 25,2
5. 8v t NRL Keijusalama / Keijo (NaSe) 25,2ake -- 25,2
6. 8v o NRL Uinuva / Unto (NaSe) 25,1aly -- 25,4
7. 6v t Snillin Aallotar / (SnRa) 25,0a -- 25,4
8. 8v t NRL Naamarikuningatar / Ada (NaSe) 25,1ake -- 25,5
9. 6v o Snillin Aapraham / (SnRa) 25,0a -- 25,6
10. 7v o Radikalin Tuliraketti / Aino (RDT) 25,4aly -- 25,7
11. 7v t NRL Valster / Terhi (NaSe) 25,4ake -- 25,9

6. RYHMÄ, tulokset 11.5.2019
(P: 2500-1250-750-500-250-250-250-250)
1. 7v t NRL Valster / Terhi (NaSe) 25,4ake -- 24,9
2. 8v t NRL Keijusalama / Keijo (NaSe) 25,2ake -- 25,0
3. 6v t Snillin Aallotar / (SnRa) 25,0a -- 25,0
4. 8v o Narrilaivan Palapeli / Unto (RDT) 25,1ake -- 25,1
5. 8v t NRL Naamarikuningatar / Ada (NaSe) 25,1ake -- 25,1
6. 6v o Snillin Aapraham / (SnRa) 25,0a -- 25,2
7. 8v t NRL Popkorni / Piia (NaSe) 25,2ake -- 25,2
8. 8v o Narrilaivan Huikee / Taisto (RDT) 25,3ake -- 25,3
9. 7v o Radikalin Tuliraketti / Aino (RDT) 25,4aly -- 25,3
10. 8v o NRL Uinuva / Unto (NaSe) 25,1aly -- 25,4
11. 8v o NRL Kroisos / Leo (NaSe) 25,3ake -- 25,4

6. RYHMÄ, tulokset 13.5.2019
(P: 2500-1250-750-500-250-250-250-250)
1. 8v o Narrilaivan Huikee / Taisto (RDT) 25,3ake -- 24,8
2. 6v t Snillin Aallotar / (SnRa) 25,0a -- 24,8
3. 8v t NRL Keijusalama / Keijo (NaSe) 25,2ake -- 24,9
4. 8v o NRL Kroisos / Leo (NaSe) 25,3ake -- 24,9
5. 8v t NRL Naamarikuningatar / Ada (NaSe) 25,1ake -- 25,0
6. 7v t NRL Valster / Terhi (NaSe) 25,4ake -- 25,1
7. 8v o Narrilaivan Palapeli / Unto (RDT) 25,1ake -- 25,2
8. 8v t NRL Popkorni / Piia (NaSe) 25,2ake -- 25,4
9. 8v o NRL Uinuva / Unto (NaSe) 25,1aly -- 25,5
10. 7v o Radikalin Tuliraketti / Aino (RDT) 25,4aly -- 25.6
11. 6v o Snillin Aapraham / (SnRa) 25,0a -- 25.6

7. RYHMÄ, tulokset 1.5.2019
(P: 2500-1250-750-500-250-250-250-250)
1. 7v o Unian Viikinki / (SnRa) 23,5a -- 23,4ake
2. 11v t Ruskon Helmiina / (RuKo) 23,5ake -- 23,5ake
3. 6v o Nicklas Snilli / (SnRa) 23,3a -- 23,5ake
4. 8v t Ilomiina / Spookiness (RDT) 24,2ake -- 23,6akex
5. 8v o Unian Josvaikka / Ronja (RDT) 24,3ake -- 23,7ake
6. 11v t Woimamimmi / (RuKo) 23,4aly -- 23,8ake
7. 11v o Purnin Esaias / Urmas (Team Ninitra) 23,5a -- 23,8ake
8. 8v t NRL Camilla / Milla (NaSe) 24,3ake -- 23,9ake
9. 8v o Drotsibojonsson / (SnRa) 23,3a -- 23,9ake
10. 9v o Kuningasjätkä RC / Osmo (RDT) 23,5ke -- 24,0ake
11. 8v t NRL Velmuilija / Jouni (NaSe) 24,1ake -- 24,2ake
12. 7v t Radikalin Diipadaapa / Matti (RDT) 24,4ake -- 24,3ake

7. RYHMÄ, tulokset 7.5.2019
(P: 2500-1250-750-500-250-250-250-250)
1. 8v o Drotsibojonsson / (SnRa) 23,3a -- 23,2ake
2. 11v o Purnin Esaias / Urmas (Team Ninitra) 23,5a -- 23,2ake
3. 9v o Kuningasjätkä RC / Osmo (RDT) 23,5ke -- 23,2ake
4. 6v o Nicklas Snilli / (SnRa) 23,3a -- 23,3ake
5. 7v t Radikalin Diipadaapa / Matti (RDT) 24,4ake -- 23,3ake
6. 8v t NRL Velmuilija / Jouni (NaSe) 24,1ake -- 23,6ake
7. 11v t Ruskon Helmiina / (RuKo) 23,5ake -- 23,6ake
8. 7v o Unian Viikinki / (SnRa) 23,5a -- 23,7ake
9. 11v t Woimamimmi / (RuKo) 23,4aly -- 23,8ake
10. 8v o Unian Josvaikka / Ronja (RDT) 24,3ake -- 23,9ake
11. 8v t Ilomiina / Spookiness (RDT) 24,2ake -- 23,9ake
12. 8v t NRL Camilla / Milla (NaSe) 24,3ake -- 24,0ake

7. RYHMÄ, tulokset 11.5.2019
(P: 2500-1250-750-500-250-250-250-250)
1. 11v t Ruskon Helmiina / (RuKo) 23,5ake -- 23,2ake
2. 8v o Drotsibojonsson / (SnRa) 23,3a -- 23,2ake
3. 8v t Ilomiina / Spookiness (RDT) 24,2ake -- 23,5ake
4. 7v t Radikalin Diipadaapa / Matti (RDT) 24,4ake -- 23,5ake
5. 11v t Woimamimmi / (RuKo) 23,4aly -- 23,6ake
6. 7v o Unian Viikinki / (SnRa) 23,5a -- 23,6ake
7. 8v t NRL Camilla / Milla (NaSe) 24,3ake -- 23,7ake
8. 8v o Unian Josvaikka / Ronja (RDT) 24,3ake -- 23,7ake
9. 8v t NRL Velmuilija / Jouni (NaSe) 24,1ake -- 23,8ake
10. 11v o Purnin Esaias / Urmas (Team Ninitra) 23,5a -- 23,8ake
11. 6v o Nicklas Snilli / (SnRa) 23,3a -- 23,9ake
12. 9v o Kuningasjätkä RC / Osmo (RDT) 23,5ke -- 23,9ake

7. RYHMÄ, tulokset 13.5.2019
(P: 2500-1250-750-500-250-250-250-250)
1. 7v t Radikalin Diipadaapa / Matti (RDT) 24,4ake -- 24,0ake
2. 11v t Woimamimmi / (RuKo) 23,4aly -- 24,0ake
3. 8v t Ilomiina / Spookiness (RDT) 24,2ake -- 24,0ake
4. 11v o Purnin Esaias / Urmas (Team Ninitra) 23,5a -- 24,1ake
5. 8v o Unian Josvaikka / Ronja (RDT) 24,3ake -- 24,2ake
6. 11v t Ruskon Helmiina / (RuKo) 23,5ake -- 24,2ake
7. 8v o Drotsibojonsson / (SnRa) 23,3a -- 24,3ake
8. 8v t NRL Velmuilija / Jouni (NaSe) 24,1ake -- 24,4ake
9. 6v o Nicklas Snilli / (SnRa) 23,3a -- 24,4ake
10. 9v o Kuningasjätkä RC / Osmo (RDT) 23,5ke -- 24,5ake
11. 8v t NRL Camilla / Milla (NaSe) 24,3ake -- 24,6ake
12. 7v o Unian Viikinki / (SnRa) 23,5a -- 24,7ake

8. RYHMÄ, tulokset 1.5.2019
(P: 3000-1500-900-600-300-300)
1. 6v o Snillin Noitarovio / (SnRa) 23,2a -- 23,1ake
2. 9v o Repertuaari / Eugenia (Team Ninitra) 23,3a -- 23,2ake
3. 9v o Saltan Huurteinen / Henna (RDT) 23,2ake -- 23,2ake
4. 9v t Duanin Kultapiisku / Anna (RDT) 23,3ke -- 23,3ake
5. 5v o Snillin Keessar / (SnRa) 23,2a -- 23,3ake
6. 7v t Snillin Elegia / (SnRa) 23,1a -- 23,4ake
7. 8v t NRL Penninvenyttäjä / Tia (NaSe) 23,3ake -- 23,4ake
8. 8v t NRL Näpistäjä / Iida (NaSe) 23,2ake -- 23,5ake
9. 6v o Snillin Casmir / (SnRa) 23,2a -- 23,5ake
10. 7v t Guen Vilusukka / Inka (RDT) 23,2aly -- 23,6ake
11. 8v o NRL Tuskane / Timo (NaSe) 23,2ake -- 23,7ake
12. 7v t Ruskon Jaava / (SnRa) 23,1a -- 24,0akex

8. RYHMÄ, tulokset 7.5.2019
(P: 3000-1500-900-600-300-300)
1. 9v o Repertuaari / Eugenia (Team Ninitra) 23,3a -- 23,2ake
2. 9v o Saltan Huurteinen / Henna (RDT) 23,2ake -- 23,2ake
3. 6v o Snillin Noitarovio / (SnRa) 23,2a -- 23,2ake
4. 9v t Duanin Kultapiisku / Anna (RDT) 23,3ke -- 23,3ake
5. 7v t Guen Vilusukka / Inka (RDT) 23,2aly -- 23,3ake
6. 7v t Ruskon Jaava / (SnRa) 23,1a -- 23,4ake
7. 8v t NRL Näpistäjä / Iida (NaSe) 23,2ake -- 23,7ake
8. 7v t Snillin Elegia / (SnRa) 23,1a -- 23,7ake
9. 8v t NRL Penninvenyttäjä / Tia (NaSe) 23,3ake -- 23,8ake
10. 8v o NRL Tuskane / Timo (NaSe) 23,2ake -- 23,8ake
11. 5v o Snillin Keessar / (SnRa) 23,2a -- 23,9ake
12. 6v o Snillin Casmir / (SnRa) 23,2a -- 23,9ake

8. RYHMÄ, tulokset 11.5.2019
(P: 3000-1500-900-600-300-300)
1. 7v t Ruskon Jaava / (SnRa) 23,1a -- 23,1ake
2. 8v t NRL Penninvenyttäjä / Tia (NaSe) 23,3ake -- 23,1ake
3. 7v t Guen Vilusukka / Inka (RDT) 23,2aly -- 23,2ake
4. 7v t Snillin Elegia / (SnRa) 23,1a -- 23,2ake
5. 9v o Repertuaari / Eugenia (Team Ninitra) 23,3a -- 23,2ake
6. 8v o NRL Tuskane / Timo (NaSe) 23,2ake -- 23,3ake
7. 6v o Snillin Casmir / (SnRa) 23,2a -- 23,3ake
8. 8v t NRL Näpistäjä / Iida (NaSe) 23,2ake -- 23,4ake
9. 5v o Snillin Keessar / (SnRa) 23,2a -- 23,5ake
10. 9v t Duanin Kultapiisku / Anna (RDT) 23,3ke -- 23,5ake
11. 6v o Snillin Noitarovio / (SnRa) 23,2a -- 23,6ake
12. 9v o Saltan Huurteinen / Henna (RDT) 23,2ake -- 23,7ake

8. RYHMÄ, tulokset 13.5.2019
(P: 3000-1500-900-600-300-300)
1. 8v o NRL Tuskane / Timo (NaSe) 23,2ake -- 23,1ake
2. 9v o Repertuaari / Eugenia (Team Ninitra) 23,3a -- 23,1ake
3. 9v t Duanin Kultapiisku / Anna (RDT) 23,3ke -- 23,2ake
4. 6v o Snillin Casmir / (SnRa) 23,2a -- 23,2ake
5. 7v t Snillin Elegia / (SnRa) 23,1a -- 23,3ake
6. 8v t NRL Näpistäjä / Iida (NaSe) 23,2ake -- 23,3ake
7. 7v t Ruskon Jaava / (SnRa) 23,1a -- 23,4ake
8. 5v o Snillin Keessar / (SnRa) 23,2a -- 23,4ake
9. 9v o Saltan Huurteinen / Henna (RDT) 23,2ake -- 23,5ake
10. 8v t NRL Penninvenyttäjä / Tia (NaSe) 23,3ake -- 23,5ake
11. 7v t Guen Vilusukka / Inka (RDT) 23,2aly -- 23,6ake
12. 6v o Snillin Noitarovio / (SnRa) 23,2a -- 23,6ake

9. RYHMÄ, tulokset 1.5.2019
(P: 3000-1500-900-600-300-300)
1. 9v t Pompeji Systeemi / Pekka (RDT) 23,1aly -- 23,1ake
2. 8v t NRL Vimmakas / Vilma (NaSe) 23,1ake -- 23,1ake
3. 12v t Ruskon Felicia / (RuKo) 22,4ake -- 23,2ake
4. 6v o Snillin Morrison / (SnRa) 22,3a -- 23,2ake
5. 9v t Radikalin Keruutar / Jesse (RDT) 23,1ake -- 23,3ake
6. 10v t Snillin Timantti / (SnRa) 23,1a -- 23,3ake
7. 13v t O.K. Javana / (SnRa) 22,3a -- 23,3ake
8. 11v o Velikulta RC / Bertel (Team Ninitra) 22,3a -- 23,4ake
9. 9v t Purnin Loihelma / Sylve (Team Ninitra) 22,4a -- 23,4ake
10. 8v t NRL Unikaveri / Kiia (NaSe) 23,1ake -- 23,5ake
11. 9v t Sinikedon Alviina / (SnRa) 22,3a -- 23,5ake

9. RYHMÄ, tulokset 7.5.2019
(P: 3000-1500-900-600-300-300)
1. 9v t Purnin Loihelma / Sylve (Team Ninitra) 22,4a -- 23,0ake
2. 10v t Snillin Timantti / (SnRa) 23,1a -- 23,0ake
3. 9v t Radikalin Keruutar / Jesse (RDT) 23,1ake -- 23,1ake
4. 11v o Velikulta RC / Bertel (Team Ninitra) 22,3a -- 23,1ake
5. 9v t Sinikedon Alviina / (SnRa) 22,3a -- 23,2ake
6. 6v o Snillin Morrison / (SnRa) 22,3a -- 23,2ake
7. 13v t O.K. Javana / (SnRa) 22,3a -- 23,3ake
8. 12v t Ruskon Felicia / (RuKo) 22,4ake -- 23,3ake
9. 9v t Pompeji Systeemi / Pekka (RDT) 23,1aly -- 23,4ake
10. 8v t NRL Vimmakas / Vilma (NaSe) 23,1ake -- 23,5ake
11. 8v t NRL Unikaveri / Kiia (NaSe) 23,1ake -- 23,6ake

9. RYHMÄ, tulokset 11.5.2019
(P: 3000-1500-900-600-300-300)
1. 8v t NRL Vimmakas / Vilma (NaSe) 23,1ake -- 23,1ake
2. 9v t Sinikedon Alviina / (SnRa) 22,3a -- 23,1ake
3. 10v t Snillin Timantti / (SnRa) 23,1a -- 23,2ake
4. 6v o Snillin Morrison / (SnRa) 22,3a -- 23,2ake
5. 9v t Pompeji Systeemi / Pekka (RDT) 23,1aly -- 23,3ake
6. 8v t NRL Unikaveri / Kiia (NaSe) 23,1ake -- 23,4ake
7. 11v o Velikulta RC / Bertel (Team Ninitra) 22,3a -- 23,4ake
8. 9v t Radikalin Keruutar / Jesse (RDT) 23,1ake -- 23,5ake
9. 12v t Ruskon Felicia / (RuKo) 22,4ake -- 23,5ake
10. 13v t O.K. Javana / (SnRa) 22,3a -- 23,6ake
11. 9v t Purnin Loihelma / Sylve (Team Ninitra) 22,4a -- 23,6ake

9. RYHMÄ, tulokset 13.5.2019
(P: 3000-1500-900-600-300-300)
1. 8v t NRL Vimmakas / Vilma (NaSe) 23,1ake -- 23,1ake
2. 10v t Snillin Timantti / (SnRa) 23,1a -- 23,1ake
3. 8v t NRL Unikaveri / Kiia (NaSe) 23,1ake -- 23,2ake
4. 6v o Snillin Morrison / (SnRa) 22,3a -- 23,3ake
5. 12v t Ruskon Felicia / (RuKo) 22,4ake -- 23,4ake
6. 9v t Purnin Loihelma / Sylve (Team Ninitra) 22,4a -- 23,5akex
7. 11v o Velikulta RC / Bertel (Team Ninitra) 22,3a -- 23,5ake
8. 9v t Radikalin Keruutar / Jesse (RDT) 23,1ake -- 23,7ake
9. 9v t Sinikedon Alviina / (SnRa) 22,3a -- 23,7ak
10. 13v t O.K. Javana / (SnRa) 22,3a -- 23,8ake
11. 9v t Pompeji Systeemi / Pekka (RDT) 23,1aly -- 23,9akex

10. RYHMÄ, tulokset 1.5.2019
(P: 3000-1500-900-600-300-300)
1. 9v t Snillin Karpalo / (SnRa) 21,3a -- 22,8ake
2. 7v o Snillin Ukkonen / (SnRa) 22,2a -- 22,8ake
3. 10v o Ruskon Kurko / (RuKo) 21,2ake -- 22,8ake
4. 8v t NRL Palkkio / Sarianna (NaSe) 21,3ake -- 22,9ake
5. 8v t NRL Joutuisa / Johanna (NaSe) 22,1ake -- 22,9ake
6. 9v o Narrilaivan Khaba / Kari (NaSe) 21,5ake -- 23,0ake
7. 8v t Snillin Kaarina / (SnRa) 21,3a -- 23,1ake
8. 8v t NRL Noitavaino / Vieno (NaSe) 22,0ake -- 23,1ake
9. 11v t Tuteritöm / Pauliina (NaSe) 21,3ake -- 23,2ake
10. 11v t Hildr NRL / Hillamara (NaSe) 21,6ake -- 23,3ake
11. 15v t Harhakuvaelma / Elli (NaSe) 21,3ake -- 23,5ake
12. 13v o Ruskon Hallasurma / (RuKo) 21,4ly -- 23,8ake

10. RYHMÄ, tulokset 7.5.2019
(P: 3000-1500-900-600-300-300)
1. 13v o Ruskon Hallasurma / (RuKo) 21,4ly -- 22,4ake
2. 8v t Snillin Kaarina / (SnRa) 21,3a -- 22,8ake
3. 10v o Ruskon Kurko / (RuKo) 21,2ake -- 22,8ake
4. 11v t Tuteritöm / Pauliina (NaSe) 21,3ake -- 22,9ake
5. 8v t NRL Noitavaino / Vieno (NaSe) 22,0ake -- 22,9ake
6. 9v t Snillin Karpalo / (SnRa) 21,3a -- 23,0ake
7. 7v o Snillin Ukkonen / (SnRa) 22,2a -- 23,0ake
8. 11v t Hildr NRL / Hillamara (NaSe) 21,6ake -- 23,1ake
9. 8v t NRL Palkkio / Sarianna (NaSe) 21,3ake -- 23,1ake
10. 15v t Harhakuvaelma / Elli (NaSe) 21,3ake -- 23,2ake
11. 9v o Narrilaivan Khaba / Kari (NaSe) 21,5ake -- 23,3ake
12. 8v t NRL Joutuisa / Johanna (NaSe) 22,1ake -- 23,3ake

10. RYHMÄ, tulokset 11.5.2019
(P: 3000-1500-900-600-300-300)
1. 9v o Narrilaivan Khaba / Kari (NaSe) 21,5ake -- 22,7ake
2. 9v t Snillin Karpalo / (SnRa) 21,3a -- 22,8ake
3. 13v o Ruskon Hallasurma / (RuKo) 21,4ly -- 22,8ake
4. 15v t Harhakuvaelma / Elli (NaSe) 21,3ake -- 23,0ake
5. 8v t Snillin Kaarina / (SnRa) 21,3a -- 23,1ake
6. 11v t Tuteritöm / Pauliina (NaSe) 21,3ake -- 23,1ake
7. 11v t Hildr NRL / Hillamara (NaSe) 21,6ake -- 23,2ake
8. 8v t NRL Noitavaino / Vieno (NaSe) 22,0ake -- 23,3ake
9. 7v o Snillin Ukkonen / (SnRa) 22,2a -- 23,3ake
10. 10v o Ruskon Kurko / (RuKo) 21,2ake -- 23,3ake
11. 8v t NRL Joutuisa / Johanna (NaSe) 22,1ake -- 23,4ake
12. 8v t NRL Palkkio / Sarianna (NaSe) 21,3ake -- 23,6ake

10. RYHMÄ, tulokset 13.5.2019
(P: 3000-1500-900-600-300-300)
1. 9v t Snillin Karpalo / (SnRa) 21,3a -- 22,8ake
2. 11v t Hildr NRL / Hillamara (NaSe) 21,6ake -- 22,9ake
3. 8v t NRL Noitavaino / Vieno (NaSe) 22,0ake -- 23,0ake
4. 13v o Ruskon Hallasurma / (RuKo) 21,4ly -- 23,0ake
5. 15v t Harhakuvaelma / Elli (NaSe) 21,3ake -- 23,1ake
6. 9v o Narrilaivan Khaba / Kari (NaSe) 21,5ake -- 23,2ake
7. 8v t NRL Palkkio / Sarianna (NaSe) 21,3ake -- 23,3ake
8. 7v o Snillin Ukkonen / (SnRa) 22,2a -- 23,3ake
9. 10v o Ruskon Kurko / (RuKo) 21,2ake -- 23,4ake
10. 8v t NRL Joutuisa / Johanna (NaSe) 22,1ake -- 23,5ake
11. 8v t Snillin Kaarina / (SnRa) 21,3a -- 23,6ake
12. 11v t Tuteritöm / Pauliina (NaSe) 21,3ake -- 23,8ake

11. RYHMÄ, tulokset 1.5.2019
(P: 3000-1500-900-600-300-300)
1. 13v o Vasaari / Adalmiina (NaSe) 20,6aly -- 21,7ake
2. 10v o Snillin Aamos / (SnRa) 21,1a -- 21,7ake
3. 11v t Sinkosinko / Matias (NaSe) 20,5aly -- 22,8ake
4. 11v o O.R. Hölyke / (SnRa) 21,2a -- 22,8ake
5. 11v o Snillin Taikaviitta / (SnRa) 21,1a -- 22,9ake
6. 12v o Aamori I.F. / (SnRa) 21,2a -- 22,9ake
7. 10v t Alfhilda Snilli / (SnRa) 20,3a -- 23,0ake
8. 15v o Kuolemanharha / Kalle (NaSe) 20,5ake -- 23,1ake
9. 11v t Benägen NRL / Hannamaria (NaSe) 21,2ake -- 23,2ake
10. 11v t Snillin Joperiina / (SnRa) 21,1a -- 23,2ake
11. 11v o Snillin Donatello / (SnRa) 20,3a -- 23,3ake
12. 12v t Snillin Bailaaja / (SnRa) 20,4a -- 23,3ake

11. RYHMÄ, tulokset 7.5.2019
(P: 3000-1500-900-600-300-300)
1. 15v o Kuolemanharha / Kalle (NaSe) 20,5ake -- 22,7ake
2. 11v t Benägen NRL / Hannamaria (NaSe) 21,2ake -- 22,8ake
3. 11v o Snillin Donatello / (SnRa) 20,3a -- 22,9ake
4. 12v t Snillin Bailaaja / (SnRa) 20,4a -- 22,9ake
5. 10v o Snillin Aamos / (SnRa) 21,1a -- 23,0ake
6. 10v t Alfhilda Snilli / (SnRa) 20,3a -- 23,1ake
7. 12v o Aamori I.F. / (SnRa) 21,2a -- 23,1ake
8. 13v o Vasaari / Adalmiina (NaSe) 20,6aly -- 23,1ake
9. 11v t Snillin Joperiina / (SnRa) 21,1a -- 23,3ake
10. 11v o O.R. Hölyke / (SnRa) 21,2a -- 23,3ake
11. 11v t Sinkosinko / Matias (NaSe) 20,5aly -- 23,7akex
12. 11v o Snillin Taikaviitta / (SnRa) 21,1a -- 23,8akex

11. RYHMÄ, tulokset 11.5.2019
(P: 3000-1500-900-600-300-300)
1. 10v t Alfhilda Snilli / (SnRa) 20,3a -- 22,5ake
2. 12v o Aamori I.F. / (SnRa) 21,2a -- 22,5ake
3. 11v o Snillin Donatello / (SnRa) 20,3a -- 22,6ake
4. 11v t Benägen NRL / Hannamaria (NaSe) 21,2ake -- 22,9ake
5. 11v t Sinkosinko / Matias (NaSe) 20,5aly -- 22,9ake
6. 11v t Snillin Joperiina / (SnRa) 21,1a -- 23,0ake
7. 12v t Snillin Bailaaja / (SnRa) 20,4a -- 23,1ake
8. 11v o Snillin Taikaviitta / (SnRa) 21,1a -- 23,1ake
9. 11v o O.R. Hölyke / (SnRa) 21,2a -- 23,3ake
10. 10v o Snillin Aamos / (SnRa) 21,1a -- 23,3akex
11. 15v o Kuolemanharha / Kalle (NaSe) 20,5ake -- 23,5ake
12. 13v o Vasaari / Adalmiina (NaSe) 20,6aly -- 23,6ake

11. RYHMÄ, tulokset 13.5.2019
(P: 3000-1500-900-600-300-300)
1. 11v o Snillin Donatello / (SnRa) 20,3a -- 22,4ake
2. 10v t Alfhilda Snilli / (SnRa) 20,3a -- 22,8ake
3. 11v o Snillin Taikaviitta / (SnRa) 21,1a -- 22,8ake
4. 12v t Snillin Bailaaja / (SnRa) 20,4a -- 22,9ake
5. 10v o Snillin Aamos / (SnRa) 21,1a -- 22,9ake
6. 11v t Snillin Joperiina / (SnRa) 21,1a -- 23,0ake
7. 12v o Aamori I.F. / (SnRa) 21,2a -- 23,1ake
8. 11v o O.R. Hölyke / (SnRa) 21,2a -- 23,2ake
9. 11v t Benägen NRL / Hannamaria (NaSe) 21,2ake -- 23,3ake
10. 13v o Vasaari / Adalmiina (NaSe) 20,6aly -- 23,3akex
11. 11v t Sinkosinko / Matias (NaSe) 20,5aly -- 23,4ake
12. 15v o Kuolemanharha / Kalle (NaSe) 20,5ake -- 23,6akex

Lähtö 5: Ryhmäajo lämminverisille 2100m, avoin (3v+)
(P: 2000-1000-500-300-200-200)
(P: 2500-1250-750-500-250-250-250-250) (P: 3000-1500-900-600-300-300)

1. RYHMÄ, tulokset 1.5.2019
(P: 2000-1000-500-300-200-200)

1. 3v o Enforcer Ach / Pasi (RDT) 19,1ake -- 18,7ake + 2000ve
2. 3v t Radical Deadline / Hanna (RDT) 18,2aly -- 18,8ake + 1000ve
3. 3v t Charming Indeed RC / Pinja (RDT) 19,4ake -- 18,9ake + 500ve
4. 3v t Ironica Ach / Pihla (RDT) 18,3ake -- 19,0akex + 300ve
5. 3v o Radical Devil / Iikka (RDT) 17,2ake -- 19,1ake + 200ve
6. 3v o Beholder Snilli / Aimo (RDT) 19,5ake -- 19,2ake + 200ve
7. 3v o Knightinamillion / Magnhild (Team Ninitra) 19,3a -- 19,3ake
8. 3v t Summernight Saga / Gunvor (Team Ninitra) 19,2a -- 19,4ake
9. 3v o Beast Loose In Track RAT / Mia (RDT) 18,5aly -- 19,5ake
3v t Vivonne Win / Marcus (Team Ninitra) 18,2a -- HPL
3v o Lock'n Rock RC / Petri (RDT) 19,5ake -- HPL
3v o Vallance Win / Bertel (Team Ninitra) 20,2a -- HML2

1. RYHMÄ, tulokset 7.5.2019
(P: 2000-1000-500-300-200-200)

1. 3v o Beholder Snilli / Aimo (RDT) 19,5ake -- 18,8ake + 2000ve
2. 3v o Vallance Win / Bertel (Team Ninitra) 20,2a -- 18,9ake + 1000ve
3. 3v o Radical Devil / Iikka (RDT) 17,2ake -- 19,0akex + 500ve
4. 3v t Summernight Saga / Gunvor (Team Ninitra) 19,2a -- 19,1ake + 300ve
5. 3v t Radical Deadline / Hanna (RDT) 18,2aly -- 19,2ake + 200ve
6. 3v o Knightinamillion / Magnhild (Team Ninitra) 19,3a -- 19,3ake + 200ve
7. 3v t Vivonne Win / Marcus (Team Ninitra) 18,2a -- 19,3ake
8. 3v t Charming Indeed RC / Pinja (RDT) 19,4ake -- 19,4akex
9. 3v o Lock'n Rock RC / Petri (RDT) 19,5ake -- 19,5akex
3v o Beast Loose In Track RAT / Mia (RDT) 18,5aly -- HPL
3v o Enforcer Ach / Pasi (RDT) 19,1ake -- HLL
3v t Ironica Ach / Pihla (RDT) 18,3ake -- K

1. RYHMÄ, tulokset 11.5.2019
(P: 2000-1000-500-300-200-200)

1. 3v t Ironica Ach / Pihla (RDT) 18,3ake -- 18,0ake + 2000ve
2. 3v o Beast Loose In Track RAT / Mia (RDT) 18,5aly -- 18,1ake + 1000ve
3. 3v t Charming Indeed RC / Pinja (RDT) 19,4ake -- 18,2ake + 500ve
4. 3v t Vivonne Win / Marcus (Team Ninitra) 18,2a -- 18,2ake + 300ve
5. 3v o Radical Devil / Iikka (RDT) 17,2ake -- 18,3ake + 200ve
6. 3v o Beholder Snilli / Aimo (RDT) 19,5ake -- 18,4ake + 200ve
7. 3v o Vallance Win / Bertel (Team Ninitra) 20,2a -- 18,5akex
8. 3v t Summernight Saga / Gunvor (Team Ninitra) 19,2a -- 18,7ake
9. 3v o Lock'n Rock RC / Petri (RDT) 19,5ake -- 18,8ake
3v o Enforcer Ach / Pasi (RDT) 19,1ake -- HML1
3v o Knightinamillion / Magnhild (Team Ninitra) 19,3a -- HLL
3v t Radical Deadline / Hanna (RDT) 18,2aly -- HLL

1. RYHMÄ, tulokset 13.5.2019
(P: 2000-1000-500-300-200-200)

1. 3v t Charming Indeed RC / Pinja (RDT) 19,4ake -- 18,2ake + 2000ve
2. 3v t Ironica Ach / Pihla (RDT) 18,3ake -- 18,2ake + 1000ve
3. 3v o Beast Loose In Track RAT / Mia (RDT) 18,5aly -- 18,3ake + 500ve
4. 3v t Radical Deadline / Hanna (RDT) 18,2aly -- 18,4ake + 300ve
5. 3v o Knightinamillion / Magnhild (Team Ninitra) 19,3a -- 18,5ake + 200ve
6. 3v o Enforcer Ach / Pasi (RDT) 19,1ake -- 18,6ake + 200ve
7. 3v o Lock'n Rock RC / Petri (RDT) 19,5ake -- 18,7ake
8. 3v o Vallance Win / Bertel (Team Ninitra) 20,2a -- 18,8ake
9. 3v o Beholder Snilli / Aimo (RDT) 19,5ake -- 18,9ake
3v o Radical Devil / Iikka (RDT) 17,2ake -- HPL
3v t Vivonne Win / Marcus (Team Ninitra) 18,2a -- HML2
3v t Summernight Saga / Gunvor (Team Ninitra) 19,2a -- HML3

2. RYHMÄ, tulokset 1.5.2019
(P: 2000-1000-500-300-200-200)

1. 5v t L'espoir Fait Vivre / (RuKo) 17,5aly -- 17,6ake + 2000ve
2. 4v o Ol' Buttermilk Sky / Jannica (APR) 19,5aly -- 17,8ake + 1000ve
3. 4v o Howland Hudson / Niklas (Team Ninitra) 16,4a -- 17,8ake + 500ve
4. 5v t Cheeta Shav / Reetta (NaSe) 16,1ake -- 17,9ake + 300ve
5. 5v o Pretty Boy Swagger / Venla (RDT) 16,3ake -- 18,0akex
6. 4v o Sunburned Shav / (NaSe) 16,5aly -- 18,1ake
7. 4v t Shireen Ach / Risto (RDT) 18,2ake -- 18,2ake
5v t Divine d’Aventure / (RuKo) 17,3aly -- HPL

2. RYHMÄ, tulokset 7.5.2019
(P: 2000-1000-500-300-200-200)

1. 5v t Cheeta Shav / Reetta (NaSe) 16,1ake -- 16,0ake + 2000ve
2. 4v o Ol' Buttermilk Sky / Jannica (APR) 19,5aly -- 16,2ake + 1000ve
3. 5v t Divine d’Aventure / (RuKo) 17,3aly -- 16,4ake + 500ve
4. 5v t L'espoir Fait Vivre / (RuKo) 17,5aly -- 16,5ake + 300ve
5. 5v o Pretty Boy Swagger / Venla (RDT) 16,3ake -- 16,6ake
6. 4v o Sunburned Shav / (NaSe) 16,5aly -- 16,7ake
7. 4v t Shireen Ach / Risto (RDT) 18,2ake -- 16,8ake
4v o Howland Hudson / Niklas (Team Ninitra) 16,4a -- HPL

2. RYHMÄ, tulokset 11.5.2019
(P: 2000-1000-500-300-200-200)

1. 4v t Shireen Ach / Risto (RDT) 18,2ake -- 16,0ake + 2000ve
2. 4v o Ol' Buttermilk Sky / Jannica (APR) 19,5aly -- 16,1ake + 1000ve
3. 5v t L'espoir Fait Vivre / (RuKo) 17,5aly -- 16,2ake + 500ve
4. 5v o Pretty Boy Swagger / Venla (RDT) 16,3ake -- 16,3ake + 300ve
5. 5v t Divine d’Aventure / (RuKo) 17,3aly -- 16,4ake
6. 5v t Cheeta Shav / Reetta (NaSe) 16,1ake -- 16,4ake
7. 4v o Howland Hudson / Niklas (Team Ninitra) 16,4a -- 16,5akex
4v o Sunburned Shav / (NaSe) 16,5aly -- HLL

2. RYHMÄ, tulokset 13.5.2019
(P: 2000-1000-500-300-200-200)

1. 5v t L'espoir Fait Vivre / (RuKo) 17,5aly -- 16,4ake + 2000ve
2. 4v o Ol' Buttermilk Sky / Jannica (APR) 19,5aly -- 16,4ake + 1000ve
3. 4v o Sunburned Shav / (NaSe) 16,5aly -- 16,5ake + 500ve
4. 4v t Shireen Ach / Risto (RDT) 18,2ake -- 16,5akex + 300ve
5. 5v o Pretty Boy Swagger / Venla (RDT) 16,3ake -- 16,5ake
6. 5v t Cheeta Shav / Reetta (NaSe) 16,1ake -- 16,6ake
7. 5v t Divine d’Aventure / (RuKo) 17,3aly -- 16,7akex
4v o Howland Hudson / Niklas (Team Ninitra) 16,4a -- K

3. RYHMÄ, tulokset 1.5.2019
(P: 2000-1000-500-300-200-200)

1. 5v t Friday Princess / Spookiness (RDT) 15,5ake -- 15,4ake + 2000ve
2. 4v t Be Better Shav / (NaSe) 16,1ake -- 15,6akex + 1000ve
3. 4v t Wonder Shav / (NaSe) 16,1ake -- 15,7ake + 500ve
4. 5v o Gargouille de Fey / Lasse (RDT) 15,3aly -- 15,7akex + 300ve
5. 5v t Pheodora Ach / (RuKo) 15,6aly -- 15,8ake + 200ve
6. 5v t Countess MacLily / (RuKo) 15,4aly -- 15,9ake
7. 4v t Nighthyper RC / Minna (RDT) 15,4aly -- 16,0akex
8. 4v t Joyful Shav / (NaSe) 15,9ake -- 16,1akex
5v t Tarasque de Fey / Jose (RDT) 15,5ake -- HLL

3. RYHMÄ, tulokset 7.5.2019
(P: 2000-1000-500-300-200-200)

1. 5v t Friday Princess / Spookiness (RDT) 15,5ake -- 15,1ake + 2000ve
2. 5v t Tarasque de Fey / Jose (RDT) 15,5ake -- 15,2ake + 1000ve
3. 4v t Wonder Shav / (NaSe) 16,1ake -- 15,2ake + 500ve
4. 5v t Pheodora Ach / (RuKo) 15,6aly -- 15,3ake + 300ve
5. 4v t Nighthyper RC / Minna (RDT) 15,4aly -- 15,3ake + 200ve
6. 4v t Joyful Shav / (NaSe) 15,9ake -- 15,4ake
7. 5v t Countess MacLily / (RuKo) 15,4aly -- 15,5akex
8. 5v o Gargouille de Fey / Lasse (RDT) 15,3aly -- 15,7akex
4v t Be Better Shav / (NaSe) 16,1ake -- K

3. RYHMÄ, tulokset 11.5.2019
(P: 2000-1000-500-300-200-200)

1. 4v t Be Better Shav / (NaSe) 16,1ake -- 15,4ake + 2000ve
2. 4v t Wonder Shav / (NaSe) 16,1ake -- 15,4ake + 1000ve
3. 5v t Friday Princess / Spookiness (RDT) 15,5ake -- 15,5akex + 500ve
4. 5v t Pheodora Ach / (RuKo) 15,6aly -- 15,5ake + 300ve
5. 4v t Joyful Shav / (NaSe) 15,9ake -- 15,6ake + 200ve
6. 5v t Tarasque de Fey / Jose (RDT) 15,5ake -- 15,7ake
7. 5v o Gargouille de Fey / Lasse (RDT) 15,3aly -- 15,8ake
8. 4v t Nighthyper RC / Minna (RDT) 15,4aly -- 15,9akex
5v t Countess MacLily / (RuKo) 15,4aly -- HML2

3. RYHMÄ, tulokset 13.5.2019
(P: 2000-1000-500-300-200-200)

1. 5v t Tarasque de Fey / Jose (RDT) 15,5ake -- 15,1ake + 2000ve
2. 5v o Gargouille de Fey / Lasse (RDT) 15,3aly -- 15,1ake + 1000ve
3. 4v t Joyful Shav / (NaSe) 15,9ake -- 15,2ake + 500ve
4. 4v t Be Better Shav / (NaSe) 16,1ake -- 15,3ake + 300ve
5. 5v t Countess MacLily / (RuKo) 15,4aly -- 15,3ake + 200ve
6. 5v t Friday Princess / Spookiness (RDT) 15,5ake -- 15,4ake
7. 5v t Pheodora Ach / (RuKo) 15,6aly -- 15,4ake
8. 4v t Nighthyper RC / Minna (RDT) 15,4aly -- 15,7akex
9. 4v t Wonder Shav / (NaSe) 16,1ake -- HPL

4. RYHMÄ, tulokset 1.5.2019
(P: 2000-1000-500-300-200-200)
1. 7v o Capacity Unia / Ida (Team Ninitra) 15,2a -- 15,0ake
2. 5v o Hurricane Shav / Harri (NaSe) 15,2aly -- 15,0ake
3. 7v t Rjazán Love You / (RuKo) 15,1aly -- 15,1ake
4. 6v t Radical Zinzinzin / Sanna (RDT) 14,6ake -- 15,1ake
5. 5v t Radical Zinzagazin / (RuKo) 14,6aly -- 15,2ake
6. 6v o Gladiator Snilli / (SnRa) 14,5a -- 15,2ake
7. 5v t Cheerie Shav / Senja (NaSe) 15,1aly -- 15,2ake
8. 4v o Daniel d'Athée / Sylve (Team Ninitra) 15,2a -- 15,3ake
9. 5v o Arkher Shav / Alfred (NaSe) 15,3ake -- 15,3ake

4. RYHMÄ, tulokset 7.5.2019
(P: 2000-1000-500-300-200-200)
1. 5v o Arkher Shav / Alfred (NaSe) 15,3ake -- 15,0ake
2. 6v o Gladiator Snilli / (SnRa) 14,5a -- 15,0ake
3. 4v o Daniel d'Athée / Sylve (Team Ninitra) 15,2a -- 15,1ake
4. 7v t Rjazán Love You / (RuKo) 15,1aly -- 15,1ake
5. 5v o Hurricane Shav / Harri (NaSe) 15,2aly -- 15,1ake
6. 6v t Radical Zinzinzin / Sanna (RDT) 14,6ake -- 15,2ake
7. 7v o Capacity Unia / Ida (Team Ninitra) 15,2a -- 15,3ake
8. 5v t Cheerie Shav / Senja (NaSe) 15,1aly -- 15,4ake
9. 5v t Radical Zinzagazin / (RuKo) 14,6aly -- 15,5ake

4. RYHMÄ, tulokset 11.5.2019
(P: 2000-1000-500-300-200-200)
1. 7v o Capacity Unia / Ida (Team Ninitra) 15,2a -- 14,8ake
2. 6v o Gladiator Snilli / (SnRa) 14,5a -- 14,8ake
3. 6v t Radical Zinzinzin / Sanna (RDT) 14,6ake -- 14,9ake
4. 5v o Hurricane Shav / Harri (NaSe) 15,2aly -- 15,0ake
5. 4v o Daniel d'Athée / Sylve (Team Ninitra) 15,2a -- 15,1ake
6. 7v t Rjazán Love You / (RuKo) 15,1aly -- 15,1ake
7. 5v t Cheerie Shav / Senja (NaSe) 15,1aly -- 15,3ake
8. 5v o Arkher Shav / Alfred (NaSe) 15,3ake -- 15,4ake
9. 5v t Radical Zinzagazin / (RuKo) 14,6aly -- 15,5akex

4. RYHMÄ, tulokset 13.5.2019
(P: 2000-1000-500-300-200-200)
1. 7v o Capacity Unia / Ida (Team Ninitra) 15,2a -- 14,7ake
2. 5v t Cheerie Shav / Senja (NaSe) 15,1aly -- 14,8ake
3. 5v o Arkher Shav / Alfred (NaSe) 15,3ake -- 14,9ake
4. 4v o Daniel d'Athée / Sylve (Team Ninitra) 15,2a -- 15,0ake
5. 7v t Rjazán Love You / (RuKo) 15,1aly -- 15,0akex
6. 6v o Gladiator Snilli / (SnRa) 14,5a -- 15,1ake
7. 5v o Hurricane Shav / Harri (NaSe) 15,2aly -- 15,1ake
8. 6v t Radical Zinzinzin / Sanna (RDT) 14,6ake -- 15,2ake
9. 5v t Radical Zinzagazin / (RuKo) 14,6aly -- 15,2ake

5. RYHMÄ, tulokset 1.5.2019
(P: 2500-1250-750-500-250-250-250-250) 1. 5v t Raven Snilli / (SnRa) 13,5a -- 13,3ake
2. 6v o Better Fake It RC / Oona (RDT) 13,7ake -- 13,4ake
3. 7v o Star Of Fate / Kalle (RDT) 13,4aly -- 13,4ake
4. 6v o Sue's Barracuda / Jessica (APR) 14,2aly -- 13,5ake
5. 5v o Radical Freakshow / Jaana (RDT) 14,1ake -- 13,6ake
6. 6v t In Your Dreams RC / Arto (RDT) 14,2ake -- 13,7ake
7. 5v t Hornet Shav / Henna (NaSe) 14,4aly -- 13,8ake
8. 8v o Wayward Ach / Joanna (APR) 13,4aly -- 13,9ake
9. 10v o VanDyke Win / Börje (Team Ninitra) 14,2a -- 14,0ake
10. 5v o Saturnus Snilli / (SnRa) 13,3a -- 14,1ake
11. 7v t Problematic Shav / (RuKo) 13,4ake -- 14,2ake
12. 7v o Sorryforthelies / (RuKo) 14,2aly -- 14,3akex

5. RYHMÄ, tulokset 7.5.2019
(P: 2500-1250-750-500-250-250-250-250) 1. 5v t Raven Snilli / (SnRa) 13,5a -- 13,1ake
2. 8v o Wayward Ach / Joanna (APR) 13,4aly -- 13,2ake
3. 10v o VanDyke Win / Börje (Team Ninitra) 14,2a -- 13,5ake
4. 7v o Sorryforthelies / (RuKo) 14,2aly -- 13,6ake
5. 6v o Better Fake It RC / Oona (RDT) 13,7ake -- 13,7ake
6. 6v t In Your Dreams RC / Arto (RDT) 14,2ake -- 13,7ake
7. 5v o Radical Freakshow / Jaana (RDT) 14,1ake -- 13,8ake
8. 5v t Hornet Shav / Henna (NaSe) 14,4aly -- 13,9ake
9. 6v o Sue's Barracuda / Jessica (APR) 14,2aly -- 13,9ake
10. 7v o Star Of Fate / Kalle (RDT) 13,4aly -- 14,0ake
11. 5v o Saturnus Snilli / (SnRa) 13,3a -- 14,0ake
12. 7v t Problematic Shav / (RuKo) 13,4ake -- 14,2akex

5. RYHMÄ, tulokset 11.5.2019
(P: 2500-1250-750-500-250-250-250-250) 1. 6v t In Your Dreams RC / Arto (RDT) 14,2ake -- 13,6ake
2. 6v o Better Fake It RC / Oona (RDT) 13,7ake -- 13,6ake
3. 7v t Problematic Shav / (RuKo) 13,4ake -- 13,7akex
4. 5v o Radical Freakshow / Jaana (RDT) 14,1ake -- 13,8ake
5. 7v o Sorryforthelies / (RuKo) 14,2aly -- 13,9ake
6. 7v o Star Of Fate / Kalle (RDT) 13,4aly -- 13,9ake
7. 6v o Sue's Barracuda / Jessica (APR) 14,2aly -- 14,0ake
8. 5v o Saturnus Snilli / (SnRa) 13,3a -- 14,0akex
9. 5v t Raven Snilli / (SnRa) 13,5a -- 14,1ake
10. 5v t Hornet Shav / Henna (NaSe) 14,4aly -- 14,3ake
11. 8v o Wayward Ach / Joanna (APR) 13,4aly -- 14,4ake
12. 10v o VanDyke Win / Börje (Team Ninitra) 14,2a -- 14,7akex

5. RYHMÄ, tulokset 13.5.2019
(P: 2500-1250-750-500-250-250-250-250) 1. 5v t Hornet Shav / Henna (NaSe) 14,4aly -- 13,9ake
2. 6v t In Your Dreams RC / Arto (RDT) 14,2ake -- 13,9ake
3. 8v o Wayward Ach / Joanna (APR) 13,4aly -- 14,0akex
4. 7v o Sorryforthelies / (RuKo) 14,2aly -- 14,0ake
5. 7v o Star Of Fate / Kalle (RDT) 13,4aly -- 14,1ake
6. 5v o Radical Freakshow / Jaana (RDT) 14,1ake -- 14,1ake
7. 10v o VanDyke Win / Börje (Team Ninitra) 14,2a -- 14,2ake
8. 5v o Saturnus Snilli / (SnRa) 13,3a -- 14,2ake
9. 5v t Raven Snilli / (SnRa) 13,5a -- 14,3ake
10. 7v t Problematic Shav / (RuKo) 13,4ake -- 14,4ake
11. 6v o Better Fake It RC / Oona (RDT) 13,7ake -- 14,4akex
12. 6v o Sue's Barracuda / Jessica (APR) 14,2aly -- 14,7akex

6. RYHMÄ, tulokset 1.5.2019
(P: 2500-1250-750-500-250-250-250-250) 1. 6v t Dragonlily Speed / (SnRa) 12,3a -- 12,5ake
2. 7v t Imperial Elite / (SnRa) 12,3a -- 12,7ake
3. 8v t Tall Tale / Helga (Team Ninitra) 13,1a -- 12,8ake
4. 6v t Me Or You Gue / (SnRa) 13,2a -- 12,9ake
5. 8v o Radical Adrenaline / Urho (RDT) 13,1aly -- 13,0ake
6. 7v t Smiley Shav / Salli (NaSe) 12,3aly -- 13,0ake
7. 10v t Destroyer / Inka (RDT) 13,2ake -- 13,1ake
8. 6v t Dramatic RC / Piia (RDT) 13,3ake -- 13,1ake
9. 8v o Habitude Pomp / Riina (RDT) 12,3ake -- 13,2ake
10. 8v t Prestige Elite / (SnRa) 12,5a -- 13,2ake
11. 12v o Brother Sam / Eugenia (Team Ninitra) 13,2a -- 13,3ake
12. 8v t Mythic Win / Urmas (Team Ninitra) 12,4a -- 13,4ake

6. RYHMÄ, tulokset 7.5.2019
(P: 2500-1250-750-500-250-250-250-250) 1. 8v t Tall Tale / Helga (Team Ninitra) 13,1a -- 12,7ake
2. 8v t Prestige Elite / (SnRa) 12,5a -- 12,8ake
3. 12v o Brother Sam / Eugenia (Team Ninitra) 13,2a -- 12,8ake
4. 6v t Me Or You Gue / (SnRa) 13,2a -- 12,9ake
5. 6v t Dragonlily Speed / (SnRa) 12,3a -- 12,9ake
6. 8v o Radical Adrenaline / Urho (RDT) 13,1aly -- 13,0ake
7. 10v t Destroyer / Inka (RDT) 13,2ake -- 13,0ake
8. 7v t Smiley Shav / Salli (NaSe) 12,3aly -- 13,0ake
9. 6v t Dramatic RC / Piia (RDT) 13,3ake -- 13,1ake
10. 8v t Mythic Win / Urmas (Team Ninitra) 12,4a -- 13,2ake
11. 7v t Imperial Elite / (SnRa) 12,3a -- 13,3akex
12. 8v o Habitude Pomp / Riina (RDT) 12,3ake -- 13,3akex

6. RYHMÄ, tulokset 11.5.2019
(P: 2500-1250-750-500-250-250-250-250) 1. 6v t Dragonlily Speed / (SnRa) 12,3a -- 12,4ake
2. 6v t Dramatic RC / Piia (RDT) 13,3ake -- 12,6ake
3. 7v t Smiley Shav / Salli (NaSe) 12,3aly -- 12,7ake
4. 8v o Radical Adrenaline / Urho (RDT) 13,1aly -- 12,8ake
5. 8v t Mythic Win / Urmas (Team Ninitra) 12,4a -- 12,9ake
6. 6v t Me Or You Gue / (SnRa) 13,2a -- 13,0ake
7. 10v t Destroyer / Inka (RDT) 13,2ake -- 13,1ake
8. 8v t Tall Tale / Helga (Team Ninitra) 13,1a -- 13,1ake
9. 7v t Imperial Elite / (SnRa) 12,3a -- 13,2ake
10. 8v o Habitude Pomp / Riina (RDT) 12,3ake -- 13,3ake
11. 12v o Brother Sam / Eugenia (Team Ninitra) 13,2a -- 13,3ake
12. 8v t Prestige Elite / (SnRa) 12,5a -- 13,4ake

6. RYHMÄ, tulokset 13.5.2019
(P: 2500-1250-750-500-250-250-250-250) 1. 8v o Habitude Pomp / Riina (RDT) 12,3ake -- 12,4ake
2. 8v t Prestige Elite / (SnRa) 12,5a -- 12,5ake
3. 12v o Brother Sam / Eugenia (Team Ninitra) 13,2a -- 12,6ake
4. 8v o Radical Adrenaline / Urho (RDT) 13,1aly -- 12,7ake
5. 6v t Dramatic RC / Piia (RDT) 13,3ake -- 12,7ake
6. 8v t Mythic Win / Urmas (Team Ninitra) 12,4a -- 12,8ake
7. 7v t Imperial Elite / (SnRa) 12,3a -- 12,8ake
8. 6v t Dragonlily Speed / (SnRa) 12,3a -- 12,9ake
9. 8v t Tall Tale / Helga (Team Ninitra) 13,1a -- 12,9ake
10. 6v t Me Or You Gue / (SnRa) 13,2a -- 13,0akex
11. 7v t Smiley Shav / Salli (NaSe) 12,3aly -- 13,1ake
12. 10v t Destroyer / Inka (RDT) 13,2ake -- 13,2akex

7. RYHMÄ, tulokset 1.5.2019
(P: 2500-1250-750-500-250-250-250-250) 1. 6v o Cyborg Snilli / (SnRa) 12,1a -- 12,0ake
2. 7v t Somewhere Shav / Shavo (NaSe) 11,3aly -- 12,1ake
3. 8v t Rjazán Excuse Me! / (RuKo) 12,2aly -- 12,2ake
4. 7v t Rosebud Shav / Iina (NaSe) 12,1ake -- 12,3ake
5. 10v t Mosaic / Anders (Team Ninitra) 11,5a -- 12,4ake
6. 5v o Spacemaster Snilli / (SnRa) 12,1a -- 12,5ake
7. 7v o Lord Wallenberg / (SnRa) 11,6a -- 12,5ake
8. 7v t Sweet Little Sin / Tiina (RDT) 12,1ake -- 12,6ake
9. 9v t Greninja Snilli / (SnRa) 11,2a -- 12,7ake
10. 6v t Ramona Snilli / (SnRa) 11,5a -- 12,8ake
11. 6v o Rjazán Orion/ Hannes (RDT) 12,2aly -- 12,8ake
12. 5v t Homecoming Queen Snilli / (SnRa) 12,2a -- 12,9ake

7. RYHMÄ, tulokset 7.5.2019
(P: 2500-1250-750-500-250-250-250-250) 2. 7v t Sweet Little Sin / Tiina (RDT) 12,1ake -- 12,1ake
3. 5v o Spacemaster Snilli / (SnRa) 12,1a -- 12,1ake
4. 7v t Rosebud Shav / Iina (NaSe) 12,1ake -- 12,2ake
5. 10v t Mosaic / Anders (Team Ninitra) 11,5a -- 12,2ake
6. 7v t Somewhere Shav / Shavo (NaSe) 11,3aly -- 12,3ake
7. 8v t Rjazán Excuse Me! / (RuKo) 12,2aly -- 12,5ake
8. 6v t Ramona Snilli / (SnRa) 11,5a -- 12,5ake
9. 9v t Greninja Snilli / (SnRa) 11,2a -- 12,6ake
10. 5v t Homecoming Queen Snilli / (SnRa) 12,2a -- 12,6ake
11. 7v o Lord Wallenberg / (SnRa) 11,6a -- 12,7ake
12. 6v o Cyborg Snilli / (SnRa) 12,1a -- 12,8ake

7. RYHMÄ, tulokset 11.5.2019
(P: 2500-1250-750-500-250-250-250-250) 1. 7v t Rosebud Shav / Iina (NaSe) 12,1ake -- 12,1ake
2. 6v t Ramona Snilli / (SnRa) 11,5a -- 12,1ake
3. 9v t Greninja Snilli / (SnRa) 11,2a -- 12,2ake
4. 5v t Homecoming Queen Snilli / (SnRa) 12,2a -- 12,3ake
5. 5v o Spacemaster Snilli / (SnRa) 12,1a -- 12,3ake
6. 7v t Somewhere Shav / Shavo (NaSe) 11,3aly -- 12,5ake
7. 7v t Sweet Little Sin / Tiina (RDT) 12,1ake -- 12,5ake
8. 8v t Rjazán Excuse Me! / (RuKo) 12,2aly -- 12,6ake
9. 6v o Cyborg Snilli / (SnRa) 12,1a -- 12,6ake
10. 6v o Rjazán Orion/ Hannes (RDT) 12,2aly -- 12,7akex
11. 10v t Mosaic / Anders (Team Ninitra) 11,5a -- 12,8akex
12. 7v o Lord Wallenberg / (SnRa) 11,6a -- 12,8akex

7. RYHMÄ, tulokset 13.5.2019
(P: 2500-1250-750-500-250-250-250-250) 1. 7v t Rosebud Shav / Iina (NaSe) 12,1ake -- 12,1ake
2. 6v t Ramona Snilli / (SnRa) 11,5a -- 12,1ake
3. 6v o Rjazán Orion/ Hannes (RDT) 12,2aly -- 12,2ake
4. 7v t Sweet Little Sin / Tiina (RDT) 12,1ake -- 12,3ake
5. 10v t Mosaic / Anders (Team Ninitra) 11,5a -- 12,3ake
6. 8v t Rjazán Excuse Me! / (RuKo) 12,2aly -- 12,4ake
7. 5v t Homecoming Queen Snilli / (SnRa) 12,2a -- 12,6ake
8. 7v o Lord Wallenberg / (SnRa) 11,6a -- 12,6akex
9. 5v o Spacemaster Snilli / (SnRa) 12,1a -- 12,7ake
10. 7v t Somewhere Shav / Shavo (NaSe) 11,3aly -- 12,7ake
11. 9v t Greninja Snilli / (SnRa) 11,2a -- 12,8ake
12. 6v o Cyborg Snilli / (SnRa) 12,1a -- 12,8ake

8. RYHMÄ, tulokset 1.5.2019
(P: 3000-1500-900-600-300-300)
1. 10v o Benjamin Snilli / (SnRa) 10,3a -- 11,9ake
2. 9v o Firefox Impreza / (RuKo) 11,1ake -- 11,9ake
3. 9v t Cinderella Snilli / (SnRa) 10,5a -- 12,0ake
4. 10v o Bulletproof Snilli / (SnRa) 10,9a -- 12,0ake
5. 11v t Ginger Soupir / Pirita (NaSe) 10,2aly -- 12,1ake
6. 10v t Désirée Snilli / (SnRa) 11,1a -- 12,1ake
7. 8v t Flourish Snilli / (SnRa) 10,2a -- 12,2ake
8. 11v t Graceful Snilli / (SnRa) 11,1a -- 12,2ake
9. 10v o Copyright / (SnRa) 10,2a -- 12,5ake
10. 11v o Grand Abs / Atte (NaSe) 10,5aly -- 12,5ake
11. 11v o In Roy's Name I Run / Roni (NaSe) 10,1aly -- 12,6akex
12. 10v t Heaven's Fire / Henna (NaSe) 10,0ake -- 13,0akex

8. RYHMÄ, tulokset 7.5.2019
(P: 3000-1500-900-600-300-300)
1. 8v t Flourish Snilli / (SnRa) 10,2a -- 11,9ake
2. 11v t Ginger Soupir / Pirita (NaSe) 10,2aly -- 11,9ake
3. 11v t Graceful Snilli / (SnRa) 11,1a -- 12,0ake
4. 9v o Firefox Impreza / (RuKo) 11,1ake -- 12,1ake
5. 11v o Grand Abs / Atte (NaSe) 10,5aly -- 12,2ake
6. 10v t Désirée Snilli / (SnRa) 11,1a -- 12,2ake
7. 10v t Heaven's Fire / Henna (NaSe) 10,0ake -- 12,3ake
8. 11v o In Roy's Name I Run / Roni (NaSe) 10,1aly -- 12,3ake
9. 9v t Cinderella Snilli / (SnRa) 10,5a -- 12,4ake
10. 10v o Bulletproof Snilli / (SnRa) 10,9a -- 12,4ake
11. 10v o Benjamin Snilli / (SnRa) 10,3a -- 12,5ake
12. 10v o Copyright / (SnRa) 10,2a -- 12,8akex

8. RYHMÄ, tulokset 11.5.2019
(P: 3000-1500-900-600-300-300)
1. 11v o Grand Abs / Atte (NaSe) 10,5aly -- 12,0ake
2. 10v o Bulletproof Snilli / (SnRa) 10,9a -- 12,0akex
3. 10v t Heaven's Fire / Henna (NaSe) 10,0ake -- 12,1ake
4. 11v o In Roy's Name I Run / Roni (NaSe) 10,1aly -- 12,1ake
5. 9v o Firefox Impreza / (RuKo) 11,1ake -- 12,1ake
6. 8v t Flourish Snilli / (SnRa) 10,2a -- 12,2ake
7. 10v o Benjamin Snilli / (SnRa) 10,3a -- 12,2ake
8. 9v t Cinderella Snilli / (SnRa) 10,5a -- 12,3ake
9. 11v t Graceful Snilli / (SnRa) 11,1a -- 12,4akex
10. 10v t Désirée Snilli / (SnRa) 11,1a -- 12,5ake
11. 10v o Copyright / (SnRa) 10,2a -- 12,6ake
12. 11v t Ginger Soupir / Pirita (NaSe) 10,2aly -- 12,8akex

8. RYHMÄ, tulokset 13.5.2019
(P: 3000-1500-900-600-300-300)
1. 11v o Grand Abs / Atte (NaSe) 10,5aly -- 12,0ake
2. 11v t Ginger Soupir / Pirita (NaSe) 10,2aly -- 12,0ake
3. 11v o In Roy's Name I Run / Roni (NaSe) 10,1aly -- 12,0ake
4. 10v o Bulletproof Snilli / (SnRa) 10,9a -- 12,1ake
5. 9v t Cinderella Snilli / (SnRa) 10,5a -- 12,1ake
6. 10v o Copyright / (SnRa) 10,2a -- 12,2ake
7. 11v t Graceful Snilli / (SnRa) 11,1a -- 12,3ake
8. 10v t Désirée Snilli / (SnRa) 11,1a -- 12,4ake
9. 9v o Firefox Impreza / (RuKo) 11,1ake -- 12,4ake
10. 10v o Benjamin Snilli / (SnRa) 10,3a -- 12,5ake
11. 10v t Heaven's Fire / Henna (NaSe) 10,0ake -- 12,6ake
12. 8v t Flourish Snilli / (SnRa) 10,2a -- 12,7ake

Lähtö 6: Ryhmäajo peitsareille 1609m, avoin (3v+)
(P: 2000-1000-500-300-200-200)
(P: 2500-1250-750-500-250-250-250-250) (P: 3000-1500-900-600-300-300)

1. RYHMÄ, tulokset 1.5.2019
(P: 2000-1000-500-300-200-200)
1. 4v t Shannon Shav / Iida (NaSe) i. Aznavour Duán, p15,2aly -- p15,0aly + 2000ve
2. 4v o Nelson Snilli / (SnRa) p.14,3a -- p15,0aly + 1000ve
3. 3v o Stealth Master Shav / Kia (NaSe) i. Fixedit, p18,2aly -- p17,8aly + 500ve
4. 3v o Not Fixed Shav / Milla (NaSe) i. Fixedit, p.18,4aly -- p18,0aly + 300ve
5. 3v t Paper Plane Shav / Tia (NaSe) i. Fixedit, p.17,4aly -- p18,1aly
6. 4v o Count Flowery / Cecilia (NaSe) i. Mr Black Wonder, p15,0aly -- p18,2aly
7. 4v o Tarantula Dawn / Tiia (NaSe) i. Araknofobia Dawn, p15,2aly -- p18,3aly

1. RYHMÄ, tulokset 7.5.2019
(P: 2000-1000-500-300-200-200)
1. 4v t Shannon Shav / Iida (NaSe) i. Aznavour Duán, p15,2aly -- p14,9aly + 2000ve
2. 3v t Paper Plane Shav / Tia (NaSe) i. Fixedit, p.17,4aly -- p16,2aly + 1000ve
3. 4v o Count Flowery / Cecilia (NaSe) i. Mr Black Wonder, p15,0aly -- p16,3aly + 500ve
4. 3v o Stealth Master Shav / Kia (NaSe) i. Fixedit, p18,2aly -- p17,0aly + 300ve
5. 3v o Not Fixed Shav / Milla (NaSe) i. Fixedit, p.18,4aly -- p17,1aly
6. 4v o Nelson Snilli / (SnRa) p.14,3a -- p17,2aly
7. 4v o Tarantula Dawn / Tiia (NaSe) i. Araknofobia Dawn, p15,2aly -- p17,8aly

1. RYHMÄ, tulokset 11.5.2019
(P: 2000-1000-500-300-200-200)
1. 4v o Nelson Snilli / (SnRa) p.14,3a -- p14,0aly + 2000ve
2. 4v o Count Flowery / Cecilia (NaSe) i. Mr Black Wonder, p15,0aly -- p14,1aly + 1000ve
3. 4v o Tarantula Dawn / Tiia (NaSe) i. Araknofobia Dawn, p15,2aly -- p14,2aly + 500ve
4. 3v t Paper Plane Shav / Tia (NaSe) i. Fixedit, p.17,4aly -- p15,3aly + 300ve
5. 4v t Shannon Shav / Iida (NaSe) i. Aznavour Duán, p15,2aly -- p15,4aly
6. 3v o Stealth Master Shav / Kia (NaSe) i. Fixedit, p18,2aly -- p16,2aly
7. 3v o Not Fixed Shav / Milla (NaSe) i. Fixedit, p.18,4aly -- p16,3aly

1. RYHMÄ, tulokset 13.5.2019
(P: 2000-1000-500-300-200-200)
1. 4v o Nelson Snilli / (SnRa) p.14,3a -- p13,9aly + 2000ve
2. 3v o Not Fixed Shav / Milla (NaSe) i. Fixedit, p.18,4aly -- p14,4aly + 1000ve
3. 3v t Paper Plane Shav / Tia (NaSe) i. Fixedit, p.17,4aly -- p14,8aly + 500ve
4. 4v t Shannon Shav / Iida (NaSe) i. Aznavour Duán, p15,2aly -- p15,0aly + 300ve
5. 4v o Tarantula Dawn / Tiia (NaSe) i. Araknofobia Dawn, p15,2aly -- p15,1aly
6. 4v o Count Flowery / Cecilia (NaSe) i. Mr Black Wonder, p15,0aly -- p15,2aly
7. 3v o Stealth Master Shav / Kia (NaSe) i. Fixedit, p18,2aly -- p15,9aly

2. RYHMÄ, tulokset 1.5.2019
(P: 2500-1250-750-500-250-250-250-250) 1. 6v o Hipsterbrunch / Hilla (NaSe) i. evm, p10,5aly -- p10,0aly + 2500ve
2. 6v o Fixedit / Ville (NaSe) i. evm, p08,9aly -- p10,1aly + 1250ve
3. 8v o Flaming Snilli / (SnRa) p.08,4a -- p10,2aly + 750ve
4. 7v t Cutie Snilli / (SnRa) p.08,4a -- p10,3aly + 500ve
5. 5v o Mythical Brave Boy / (SnRa) p.10,1a -- p10,4aly + 250ve
6. 7v t Sølv's Ugly Call / (SnRa) p.08,4a -- p10,5aly
7. 10v t Salta's Love To Destroy / Ira (NaSe) i. Destroy Destiny, p09,1aly -- p10,6aly
8. 5v t Second Shav / Senja (NaSe) i. Seth Ach, p11,2ke -- p10,7aly
9. 6v t Sweet Maniac / (SnRa) p.08,3a -- p10,8aly
10. 6v o Cyberion / Silja (NaSe) i. evm, p09,3aly -- p10,9aly

2. RYHMÄ, tulokset 7.5.2019
(P: 2500-1250-750-500-250-250-250-250) 1. 7v t Sølv's Ugly Call / (SnRa) p.08,4a -- p08,2aly + 2500ve
2. 6v t Sweet Maniac / (SnRa) p.08,3a -- p08,3aly + 1250ve
3. 6v o Hipsterbrunch / Hilla (NaSe) i. evm, p10,5aly -- p09,1aly + 750ve
4. 5v t Second Shav / Senja (NaSe) i. Seth Ach, p11,2ke -- p09,2aly + 500ve
5. 6v o Fixedit / Ville (NaSe) i. evm, p08,9aly -- p09,3aly + 250ve
6. 8v o Flaming Snilli / (SnRa) p.08,4a -- p09,4aly
7. 7v t Cutie Snilli / (SnRa) p.08,4a -- p09,5aly
8. 6v o Cyberion / Silja (NaSe) i. evm, p09,3aly -- p09,6aly
9. 5v o Mythical Brave Boy / (SnRa) p.10,1a -- p09,7aly
10. 10v t Salta's Love To Destroy / Ira (NaSe) i. Destroy Destiny, p09,1aly -- p09,8aly

2. RYHMÄ, tulokset 11.5.2019
(P: 2500-1250-750-500-250-250-250-250) 1. 5v t Second Shav / Senja (NaSe) i. Seth Ach, p11,2ke -- p09,9aly + 2500ve
2. 6v o Hipsterbrunch / Hilla (NaSe) i. evm, p10,5aly -- p10,0aly + 1250ve
3. 6v o Fixedit / Ville (NaSe) i. evm, p08,9aly -- p10,1aly + 750ve
4. 10v t Salta's Love To Destroy / Ira (NaSe) i. Destroy Destiny, p09,1aly -- p10,1aly + 500ve
5. 8v o Flaming Snilli / (SnRa) p.08,4a -- p10,2aly + 250ve
6. 6v o Cyberion / Silja (NaSe) i. evm, p09,3aly -- p10,2aly
7. 6v t Sweet Maniac / (SnRa) p.08,3a -- p10,3aly
8. 7v t Sølv's Ugly Call / (SnRa) p.08,4a -- p10,4aly
9. 7v t Cutie Snilli / (SnRa) p.08,4a -- p10,5aly
10. 5v o Mythical Brave Boy / (SnRa) p.10,1a -- p10,6aly

2. RYHMÄ, tulokset 13.5.2019
(P: 2500-1250-750-500-250-250-250-250) 1. 5v t Second Shav / Senja (NaSe) i. Seth Ach, p11,2ke -- p09,2aly + 2500ve
2. 7v t Cutie Snilli / (SnRa) p.08,4a -- p09,2aly + 1250ve
3. 6v o Hipsterbrunch / Hilla (NaSe) i. evm, p10,5aly -- p09,3aly + 750ve
4. 8v o Flaming Snilli / (SnRa) p.08,4a -- p09,4aly + 500ve
5. 10v t Salta's Love To Destroy / Ira (NaSe) i. Destroy Destiny, p09,1aly -- p09,4aly + 250ve
6. 6v o Cyberion / Silja (NaSe) i. evm, p09,3aly -- p09,5aly
7. 5v o Mythical Brave Boy / (SnRa) p.10,1a -- p09,5aly
8. 6v t Sweet Maniac / (SnRa) p.08,3a -- p09,6aly
9. 7v t Sølv's Ugly Call / (SnRa) p.08,4a -- p09,7aly
10. 6v o Fixedit / Ville (NaSe) i. evm, p08,9aly -- p09,8aly

3. RYHMÄ, tulokset 1.5.2019
(P: 3000-1500-900-600-300-300) 1. 8v t Flying High / Harri (NaSe) i. evm, p08,1aly --
2. 8v t Saltas Harmless Love / (SnRa) p.08,1a --
3. 10v o Blockhead Snilli / (SnRa) p.08,1a --
4. 6v t Lovely Shav / Salli (NaSe) i. Desperado Ach, p08,3aly --
5. 8v t Can't Avoid This / Alli (NaSe) i. Voidreaver, p07,8aly --
6. 7v t Sweetheart / Shavo (NaSe) i. evm, p08,7aly --
7. 8v t Hide And Seek / Senja (NaSe) i. evm, p08,2aly --
8. 8v t No Roots / Noora (NaSe) i. evm, p08,1aly --
9. 8v t Double Trouble Duán / Sonja (NaSe) i. Dascha Ach, p08,2aly --

3. RYHMÄ, tulokset 7.5.2019
(P: 3000-1500-900-600-300-300) 1. 8v t Flying High / Harri (NaSe) i. evm, p08,1aly -- p07,9aly + 3000ve
2. 10v o Blockhead Snilli / (SnRa) p.08,1a -- p08,0aly + 1500ve
3. 7v t Sweetheart / Shavo (NaSe) i. evm, p08,7aly -- p08,3aly + 900ve
4. 8v t No Roots / Noora (NaSe) i. evm, p08,1aly -- p08,4aly + 600ve
5. 6v t Lovely Shav / Salli (NaSe) i. Desperado Ach, p08,3aly -- p08,4aly + 300ve
6. 8v t Double Trouble Duán / Sonja (NaSe) i. Dascha Ach, p08,2aly -- p08,5aly
7. 8v t Hide And Seek / Senja (NaSe) i. evm, p08,2aly -- p08,6aly
8. 8v t Saltas Harmless Love / (SnRa) p.08,1a -- p08,8aly
9. 8v t Can't Avoid This / Alli (NaSe) i. Voidreaver, p07,8aly -- p08,8aly

3. RYHMÄ, tulokset 11.5.2019
(P: 3000-1500-900-600-300-300) 1. 10v o Blockhead Snilli / (SnRa) p.08,1a -- p08,0aly + 3000ve
2. 8v t No Roots / Noora (NaSe) i. evm, p08,1aly -- p08,0aly + 1500ve
3. 8v t Hide And Seek / Senja (NaSe) i. evm, p08,2aly -- p08,1aly + 900ve
4. 8v t Double Trouble Duán / Sonja (NaSe) i. Dascha Ach, p08,2aly -- p08,1aly + 600ve
5. 7v t Sweetheart / Shavo (NaSe) i. evm, p08,7aly -- p08,2aly + 300ve
6. 8v t Flying High / Harri (NaSe) i. evm, p08,1aly -- p08,2aly
7. 8v t Can't Avoid This / Alli (NaSe) i. Voidreaver, p07,8aly -- p08,3aly
8. 6v t Lovely Shav / Salli (NaSe) i. Desperado Ach, p08,3aly -- p08,3aly
9. 8v t Saltas Harmless Love / (SnRa) p.08,1a -- p08,4aly

3. RYHMÄ, tulokset 13.5.2019
(P: 3000-1500-900-600-300-300) 1. 8v t Saltas Harmless Love / (SnRa) p.08,1a -- p08,0aly + 3000ve
2. 8v t Double Trouble Duán / Sonja (NaSe) i. Dascha Ach, p08,2aly -- p08,1aly + 1500ve
3. 7v t Sweetheart / Shavo (NaSe) i. evm, p08,7aly -- p08,3aly + 900ve
4. 8v t Can't Avoid This / Alli (NaSe) i. Voidreaver, p07,8aly -- p08,3aly + 600ve
5. 8v t No Roots / Noora (NaSe) i. evm, p08,1aly -- p08,4aly + 300ve
6. 10v o Blockhead Snilli / (SnRa) p.08,1a -- p08,4aly
7. 8v t Flying High / Harri (NaSe) i. evm, p08,1aly -- p08,5aly
8. 8v t Hide And Seek / Senja (NaSe) i. evm, p08,2aly -- p08,8aly
9. 6v t Lovely Shav / Salli (NaSe) i. Desperado Ach, p08,3aly -- p09,0aly

Lähtö 7: Tasoitusajo A-poneille 1100m, avoin
3 vuotiaille järjestetään mahdollisuuksien mukaan oma lähtö, jos osallistujia on tarpeeksi.
(P: 100-50-30-20-10-10)
(P: 150-80-50-30-15-15)

1. RYHMÄ, tulokset 1.5.2019
(P: 100-50-30-20-10-10)
1. 3v t Radical Disturbia / Amalia (RDT) ei enn. -- 3.12,7 + 100ve
2. 3v o Arolan Svante / Sulo (Adina) 3.06,2aly -- 3.13,0x + 50ve
3. 3v o A.D. Final Destination / Deri (Adina) ei enn. -- 3.13,1x + 30ve
4. 3v o Lily’s Little Blue Prince / Jessica (Adina) 3.09,4aly -- 3.14,2x + 20ve
5. 3v t Toy's Capella / Cami (Adina) 3.10,2aly -- 3.14,9x

1. RYHMÄ, tulokset 7.5.2019
(P: 100-50-30-20-10-10)
1. 3v t Toy's Capella / Cami (Adina) 3.10,2aly -- 3.09,7 + 100ve
2. 3v o Lily’s Little Blue Prince / Jessica (Adina) 3.09,4aly -- 3.10,0x + 50ve
3. 3v o Arolan Svante / Sulo (Adina) 3.06,2aly -- 3.10,7x + 30ve
4. 3v t Radical Disturbia / Amalia (RDT) ei enn. -- 3.11,3x + 20ve
3v o A.D. Final Destination / Deri (Adina) ei enn. -- HLL

1. RYHMÄ, tulokset 11.5.2019
(P: 100-50-30-20-10-10)
1. 3v t Radical Disturbia / Amalia (RDT) ei enn. -- 3.08,7 + 100ve
2. 3v o A.D. Final Destination / Deri (Adina) ei enn. -- 3.08,8x + 50ve
3. 3v o Arolan Svante / Sulo (Adina) 3.06,2aly -- 3.09,2 + 30ve
4. 3v t Toy's Capella / Cami (Adina) 3.10,2aly -- 3.09,5x + 20ve
5. 3v o Lily’s Little Blue Prince / Jessica (Adina) 3.09,4aly -- 3.11,7x

1. RYHMÄ, tulokset 13.5.2019
(P: 100-50-30-20-10-10)
1. 3v t Toy's Capella / Cami (Adina) 3.10,2aly -- 3.07,1 + 100ve
2. 3v t Radical Disturbia / Amalia (RDT) ei enn. -- 3.07,7x + 50ve
3. 3v o Lily’s Little Blue Prince / Jessica (Adina) 3.09,4aly -- 3.07,8x + 30ve
4. 3v o A.D. Final Destination / Deri (Adina) ei enn. -- 3.08,0x
3v o Arolan Svante / Sulo (Adina) 3.06,2aly -- HKÄ

2. RYHMÄ, tulokset 1.5.2019
(P: 100-50-30-20-10-10)
1. 4v t Gue Smoking Hot / Silja (RDT) 3.03,3ly -- 3.00,7 + 100ve
2. 4v t Toy´s Thurid / (RuKo) 3.04,3aly -- 3.00,8 + 50ve
3. 4v o A.D. Biscuit Bazooka / Mila (RDT) 3.04,4ly -- 3.01,0x + 30ve
4. 4v o Toy's Frodo / Annika (RDT) 3.05,3ly -- 3.01,1x + 20ve
5. 4v o Gue Smoothdies / Kiia (RDT) 3.04,2ly -- 3.02,8x
4v t Radical Rockmance / Lilli (RDT) 3.02,6ly -- HLL

2. RYHMÄ, tulokset 7.5.2019
(P: 100-50-30-20-10-10)
1. 4v t Gue Smoking Hot / Silja (RDT) 3.03,3ly -- 3.00,1 + 100ve
2. 4v o A.D. Biscuit Bazooka / Mila (RDT) 3.04,4ly -- 3.00,6x + 50ve
3. 4v o Toy's Frodo / Annika (RDT) 3.05,3ly -- 3.00,6 + 30ve
4. 4v t Radical Rockmance / Lilli (RDT) 3.02,6ly -- 3.01,5 + 20ve
5. 4v t Toy´s Thurid / (RuKo) 3.04,3aly -- 3.02,0x
6. 4v o Gue Smoothdies / Kiia (RDT) 3.04,2ly -- 3.02,2

2. RYHMÄ, tulokset 11.5.2019
(P: 100-50-30-20-10-10)
1. 4v o A.D. Biscuit Bazooka / Mila (RDT) 3.04,4ly -- 2.59,3 + 100ve
2. 4v t Radical Rockmance / Lilli (RDT) 3.02,6ly -- 2.59,5 + 50ve
3. 4v t Gue Smoking Hot / Silja (RDT) 3.03,3ly -- 3.00,0x + 30ve
4. 4v t Toy´s Thurid / (RuKo) 3.04,3aly -- 3.00,1 + 20ve
5. 4v o Gue Smoothdies / Kiia (RDT) 3.04,2ly -- 3.01,0x
4v o Toy's Frodo / Annika (RDT) 3.05,3ly -- HLL

2. RYHMÄ, tulokset 13.5.2019
(P: 100-50-30-20-10-10)
1. 4v t Gue Smoking Hot / Silja (RDT) 3.03,3ly -- 2.59,0 + 100ve
2. 4v o Gue Smoothdies / Kiia (RDT) 3.04,2ly -- 2.59,2 + 50ve
3. 4v o Toy's Frodo / Annika (RDT) 3.05,3ly -- 2.59,2x + 30ve
4. 4v t Toy´s Thurid / (RuKo) 3.04,3aly -- 2.59,8x + 20ve
5. 4v t Radical Rockmance / Lilli (RDT) 3.02,6ly -- 3.00,0x
4v o A.D. Biscuit Bazooka / Mila (RDT) 3.04,4ly -- HLL

3. RYHMÄ, tulokset 1.5.2019
(P: 100-50-30-20-10-10)
1. 6v o A.D. Heart 'N Soul / Herbert (Adina) 3.00,4 -- 2.55,6x + 100ve
2. 6v t Speciellt Hjärta / (SnRa) 2.50,4 -- 2.55,6 + 50ve
3. 5v t Kahlenukke / Anna (RDT) 2.49,4aly -- 2.55,8x + 30ve
4. 5v o Domino RC / Eetu (RDT) 2.50,4ly -- 2.55,9x + 20ve
5. 7v o A.D. Mushroom Oscar / Osku (Adina) 2.48,2 -- 2.56,0 + 10ve
6. 5v t Toy's Ebony / (SnRa) 2.47,5a -- 2.56,7x + 10ve
7. 5v o Radical Rauchebeere / Anton (RDT) 2.58,3aly -- 2.57,3
8. 15v o Myrsky-Tuuli / Ville (Adina) 2.57,3 -- 2.57,7x
5v o Jänkälän Rähmäkäpälä / (RuKo) 2.49,3aly -- HLL
13v t A.D. Linella / Lella (Adina) 2.52,1 -- HLL
5v t Radical Twist / Elena (RDT) 2.49,2ly -- HLL

3. RYHMÄ, tulokset 7.5.2019
(P: 100-50-30-20-10-10)
1. 15v o Myrsky-Tuuli / Ville (Adina) 2.57,3 -- 2.54,4 + 100ve
2. 13v t A.D. Linella / Lella (Adina) 2.52,1 -- 2.54,5 + 50ve
3. 7v o A.D. Mushroom Oscar / Osku (Adina) 2.48,2 -- 2.54,7x + 30ve
4. 6v t Speciellt Hjärta / (SnRa) 2.50,4 -- 2.55,0x + 20ve
5. 5v t Radical Twist / Elena (RDT) 2.49,2ly -- 2.55,1 + 10ve
6. 5v o Domino RC / Eetu (RDT) 2.50,4ly -- 2.55,2 + 10ve
7. 5v t Kahlenukke / Anna (RDT) 2.49,4aly -- 2.55,8x
8. 5v t Toy's Ebony / (SnRa) 2.47,5a -- 2.55,9x
9. 5v o Radical Rauchebeere / Anton (RDT) 2.58,3aly -- 2.56,3
10. 6v o A.D. Heart 'N Soul / Herbert (Adina) 3.00,4 -- 2.57,0x
5v o Jänkälän Rähmäkäpälä / (RuKo) 2.49,3aly -- HLL

3. RYHMÄ, tulokset 11.5.2019
(P: 100-50-30-20-10-10)
1. 15v o Myrsky-Tuuli / Ville (Adina) 2.57,3 -- 2.53,0 + 100ve
2. 5v t Radical Twist / Elena (RDT) 2.49,2ly -- 2,53,1 + 50ve
3. 13v t A.D. Linella / Lella (Adina) 2.52,1 -- 2.53,3x + 30ve
4. 7v o A.D. Mushroom Oscar / Osku (Adina) 2.48,2 -- 2.53,7x + 20ve
5. 6v o A.D. Heart 'N Soul / Herbert (Adina) 3.00,4 -- 2.54,0x + 10ve
6. 6v t Speciellt Hjärta / (SnRa) 2.50,4 -- 2.54,1 + 10ve
7. 5v o Domino RC / Eetu (RDT) 2.50,4ly -- 2.54,4x
8. 5v t Kahlenukke / Anna (RDT) 2.49,4aly -- 2.54,8x
9. 5v o Jänkälän Rähmäkäpälä / (RuKo) 2.49,3aly -- 2.55,0x
5v o Radical Rauchebeere / Anton (RDT) 2.58,3aly -- HLL
5v t Toy's Ebony / (SnRa) 2.47,5a -- HPL

3. RYHMÄ, tulokset 13.5.2019
(P: 100-50-30-20-10-10)
1. 7v o A.D. Mushroom Oscar / Osku (Adina) 2.48,2 -- 2.46,7 + 100ve
2. 5v o Jänkälän Rähmäkäpälä / (RuKo) 2.49,3aly -- 2.47,3 + 50ve
3. 6v o A.D. Heart 'N Soul / Herbert (Adina) 3.00,4 -- 2.50,0x + 30ve
4. 5v o Radical Rauchebeere / Anton (RDT) 2.58,3aly -- 2.52,1 + 20ve
5. 5v t Kahlenukke / Anna (RDT) 2.49,4aly -- 2.52,2x + 10ve
6. 15v o Myrsky-Tuuli / Ville (Adina) 2.57,3 -- 2.52,7x + 10ve
7. 6v t Speciellt Hjärta / (SnRa) 2.50,4 -- 2.53,0x
8. 5v t Radical Twist / Elena (RDT) 2.49,2ly -- 2.53,1
9. 5v o Domino RC / Eetu (RDT) 2.50,4ly -- 2.53,7x
10. 13v t A.D. Linella / Lella (Adina) 2.52,1 -- 2.54,0
11. 5v t Toy's Ebony / (SnRa) 2.47,5a -- 2.55,2x

4. RYHMÄ, tulokset 1.5.2019
(P: 100-50-30-20-10-10)
1. 5v t Da Capo Giselle / (RuKo) 2.43,3aly -- 2.40,1 + 100ve
2. 5v o Da Capo Inferno / (RuKo) 2.44,4aly -- 2.40,4 + 50ve
3. 5v t Radical Spinda / Sanna (RDT) 2.42,1aly -- 2.41,2x + 30ve
4. 6v o Narrilaivan Sinnikäs / Otto (NaSe) 2.45,4aly -- 2.42,7 + 20ve
5. 12v t FM Nonparell / Noppa (Adina) 2.40,4 -- 2.43,0x + 10ve
6. 5v o Toy’s Torpedo / (SnRa) 2.45,2a -- 2.43,3x + 10ve
7. 6v o Skyforger / Jose (RDT) 2.41,2aly -- 2.43,5
8. 5v o Radical Drumroll / Miisa (RDT) 2.42,3ly -- 2.43,6
9. 6v o Narrilaivan Hurmuripeikko / Pekko (NaSe) 2.45,1ly -- 2.44,3x
10. 6v t Narrilaivan Vallanna / Anna (NaSe) 2.44,5ly -- 2.44,4x
6v o Narrilaivan Viheliäs / Ville (NaSe) 2.41,5aly -- HLL

4. RYHMÄ, tulokset 7.5.2019
(P: 100-50-30-20-10-10)
1. 12v t FM Nonparell / Noppa (Adina) 2.40,4 -- 2.39,3 + 100ve
2. 5v o Da Capo Inferno / (RuKo) 2.44,4aly -- 2.40,3 + 50ve
3. 5v t Da Capo Giselle / (RuKo) 2.43,3aly -- 2.40,4 + 30ve
4. 5v o Toy’s Torpedo / (SnRa) 2.45,2a -- 2.41,9 + 20ve
5. 6v t Narrilaivan Vallanna / Anna (NaSe) 2.44,5ly -- 2.42,0x + 10ve
6. 6v o Skyforger / Jose (RDT) 2.41,2aly -- 2.42,0 + 10ve
7. 5v o Radical Drumroll / Miisa (RDT) 2.42,3ly -- 2.42,1x
8. 6v o Narrilaivan Sinnikäs / Otto (NaSe) 2.45,4aly -- 2.44,0
9. 6v o Narrilaivan Hurmuripeikko / Pekko (NaSe) 2.45,1ly -- 2.44,1x
10. 5v t Radical Spinda / Sanna (RDT) 2.42,1aly -- 2.44,4x
6v o Narrilaivan Viheliäs / Ville (NaSe) 2.41,5aly -- HLL

4. RYHMÄ, tulokset 11.5.2019
(P: 100-50-30-20-10-10)
1. 6v o Narrilaivan Viheliäs / Ville (NaSe) 2.41,5aly -- 2.40,1 + 100ve
2. 6v o Narrilaivan Hurmuripeikko / Pekko (NaSe) 2.45,1ly -- 2.40,2x + 50ve
3. 12v t FM Nonparell / Noppa (Adina) 2.40,4 -- 2.40,3 + 30ve
4. 5v t Da Capo Giselle / (RuKo) 2.43,3aly -- 2.40,9x + 20ve
5. 5v o Toy’s Torpedo / (SnRa) 2.45,2a -- 2.41,7x + 10ve
6. 6v o Narrilaivan Sinnikäs / Otto (NaSe) 2.45,4aly -- 2.42,0x + 10ve
7. 5v o Da Capo Inferno / (RuKo) 2.44,4aly -- 2.42,1
8. 5v o Radical Drumroll / Miisa (RDT) 2.42,3ly -- 2.42,3x
9. 5v t Radical Spinda / Sanna (RDT) 2.42,1aly -- 2.42,9x
10. 6v o Skyforger / Jose (RDT) 2.41,2aly -- 2.43,9x
6v t Narrilaivan Vallanna / Anna (NaSe) 2.44,5ly -- HLL

4. RYHMÄ, tulokset 13.5.2019
(P: 100-50-30-20-10-10)
1. 5v o Da Capo Inferno / (RuKo) 2.44,4aly -- 2.39,9 + 100ve
2. 6v o Narrilaivan Sinnikäs / Otto (NaSe) 2.45,4aly -- 2.40,0 + 50ve
3. 6v o Narrilaivan Hurmuripeikko / Pekko (NaSe) 2.45,1ly -- 2.40,8 + 30ve
4. 5v o Toy’s Torpedo / (SnRa) 2.45,2a -- 2.41,0x + 20ve
5. 5v t Da Capo Giselle / (RuKo) 2.43,3aly -- 2.41,7x + 10ve
6. 5v o Radical Drumroll / Miisa (RDT) 2.42,3ly -- 2.41,7 + 10ve
7. 6v o Narrilaivan Viheliäs / Ville (NaSe) 2.41,5aly -- 2.41,8x
8. 12v t FM Nonparell / Noppa (Adina) 2.40,4 -- 2.42,0x
9. 6v o Skyforger / Jose (RDT) 2.41,2aly -- 2.42,2
10. 5v t Radical Spinda / Sanna (RDT) 2.42,1aly -- 2.42,9x
6v t Narrilaivan Vallanna / Anna (NaSe) 2.44,5ly -- HLL

5. RYHMÄ, tulokset 1.5.2019
(P: 150-80-50-30-15-15)
1. 14v t Magic Ghost AD / Jannica (APR) 2.26,5aly -- 2.25,1 + 100ve
2. 8v t Da Capo Ida / Jenni S (RuKo) 2.39,3aly -- 2.35,6 + 50ve
3. 6v o Who's Your Daddy? / Maiju (RDT) 2.38,1aly -- 2.36,0x + 30ve
4. 6v o Toy’s Pedro / (SnRa) 2.37,8 -- 2.36,2 + 20ve
5. 6v t Toy’s Pamela / (SnRa) 2.38,6a -- 2.36,8 + 10ve
6. 8v o Unian Hot Shot / Mira Y (RuKo) 2.36,3aly -- 2.36,8x + 10ve
7. 9v t Señorita I.F. / (SnRa) 2.30,6 -- 2.37,0x
8. 17v o Alexander HP / Xander (Adina) 2.38,2aly -- 2.37,2
9. 6v t Narrilaivan Lempeä / Liina (NaSe) 2.27,5ly -- 2.38,8x
10. 8v o Narrilaivan Corona / Panu (RDT) 2.26,4aly -- 2.39,0x
8v o Toy’s Alexander / (SnRa) 2.26,2a -- HLL
6v t Narrilaivan Piparminttu / Miina (NaSe) 2.38,2aly -- HLL

5. RYHMÄ, tulokset 7.5.2019
(P: 150-80-50-30-15-15)
1. 14v t Magic Ghost AD / Jannica (APR) 2.26,5aly -- 2.25,2 + 100ve
2. 6v o Who's Your Daddy? / Maiju (RDT) 2.38,1aly -- 2.30,7 + 50ve
3. 8v o Unian Hot Shot / Mira Y (RuKo) 2.36,3aly -- 2.31,8x + 30ve
4. 6v t Toy’s Pamela / (SnRa) 2.38,6a -- 2.32,7 + 20ve
5. 6v t Narrilaivan Piparminttu / Miina (NaSe) 2.38,2aly -- 2.33,5 + 10ve
6. 8v t Da Capo Ida / Jenni S (RuKo) 2.39,3aly -- 2.34,3 + 10ve
7. 9v t Señorita I.F. / (SnRa) 2.30,6 -- 2.34,8x
8. 8v o Toy’s Alexander / (SnRa) 2.26,2a -- 2.35,0x
9. 6v o Toy’s Pedro / (SnRa) 2.37,8 -- 2.35,1x
10. 6v t Narrilaivan Lempeä / Liina (NaSe) 2.27,5ly -- 2.35,7x
8v o Narrilaivan Corona / Panu (RDT) 2.26,4aly -- HLL
17v o Alexander HP / Xander (Adina) 2.38,2aly -- HLL

5. RYHMÄ, tulokset 11.5.2019
(P: 150-80-50-30-15-15)
1. 8v o Toy’s Alexander / (SnRa) 2.26,2a -- 2.25,2 + 100ve
2. 14v t Magic Ghost AD / Jannica (APR) 2.26,5aly -- 2.25,3x + 50ve
3. 17v o Alexander HP / Xander (Adina) 2.38,2aly -- 2.30,8 + 30ve
4. 6v t Toy’s Pamela / (SnRa) 2.38,6a -- 2.31,0x + 20ve
5. 6v o Toy’s Pedro / (SnRa) 2.37,8 -- 2.31,8 + 10ve
6. 8v o Narrilaivan Corona / Panu (RDT) 2.26,4aly -- 2.31,9x + 10ve
7. 6v t Narrilaivan Piparminttu / Miina (NaSe) 2.38,2aly -- 2.32,0x
8. 6v o Who's Your Daddy? / Maiju (RDT) 2.38,1aly -- 2.32,8
9. 6v t Narrilaivan Lempeä / Liina (NaSe) 2.27,5ly -- 2.33,0x
10. 8v o Unian Hot Shot / Mira Y (RuKo) 2.36,3aly -- 2.33,8x
8v t Da Capo Ida / Jenni S (RuKo) 2.39,3aly -- HLL
9v t Señorita I.F. / (SnRa) 2.30,6 -- HLL

5. RYHMÄ, tulokset 13.5.2019
(P: 150-80-50-30-15-15)
1. 8v o Narrilaivan Corona / Panu (RDT) 2.26,4aly -- 2.25,2 + 100ve
2. 6v t Narrilaivan Lempeä / Liina (NaSe) 2.27,5ly -- 2.25,3 + 50ve
3. 8v t Da Capo Ida / Jenni S (RuKo) 2.39,3aly -- 2.30,0 + 30ve
4. 17v o Alexander HP / Xander (Adina) 2.38,2aly -- 2.30,8x + 20ve
5. 9v t Señorita I.F. / (SnRa) 2.30,6 -- 2.31,7x + 10ve
6. 6v o Who's Your Daddy? / Maiju (RDT) 2.38,1aly -- 2.32,0x + 10ve
7. 6v t Narrilaivan Piparminttu / Miina (NaSe) 2.38,2aly -- 2.32,1x
8. 6v t Toy’s Pamela / (SnRa) 2.38,6a -- 2.32,2x
9. 8v o Unian Hot Shot / Mira Y (RuKo) 2.36,3aly -- 2.32,8x
10. 14v t Magic Ghost AD / Jannica (APR) 2.26,5aly -- 2.33,0x
8v o Toy’s Alexander / (SnRa) 2.26,2a -- HLL
6v o Toy’s Pedro / (SnRa) 2.37,8 -- HLL

6. RYHMÄ, tulokset 1.5.2019
(P: 150-80-50-30-15-15)
1. 9v t Toy's Ester / (SnRa) 2.24,2a -- 2.24,0 + 100ve
2. 9v t Gue Tick Tock / Sofia (RDT) 2.21,3aly -- 2.24,0 + 50ve
3. 10v o Radical Beware / Taina (RDT) 2.23,5aly -- 2.24,1 + 30ve
4. 7v t Radikaali Neiti / Iiris (RDT) 2.25,2aly -- 2.24,2x + 20ve
5. 6v t Narrilaivan Lotta / Elina (NaSe) 2.25,1aly -- 2.24,3 + 10ve
6. 10v o Hot-Air Charm RC / Ilja (RDT) 2.24,4aly -- 2.24,4x + 10ve
7. 13v o Narrilaivan Geronimo / Leena (NaSe) 2.24,4ly -- 2.24,7
8. 9v o Unian Charlie / (SnRa) 2.22,3a -- 2.25,0x
9. 8v t Toy’s Vivian / (SnRa) 2.23,5a -- 2.25,1x
10. 13v o Narrilaivan Valloittava / Ida (NaSe) 2.23,6aly -- 2.25,2
11. 7v o Saltan Vauhtiville / Shavo (NaSe) 2.23,5aly -- 2.25,8x
12. 9v o Saltas Cuba Libre / Spookiness (RDT) 2.24,4aly -- 2.26,0x

6. RYHMÄ, tulokset 7.5.2019
(P: 150-80-50-30-15-15)
1. 13v o Narrilaivan Geronimo / Leena (NaSe) 2.24,4ly -- 2.24,0 + 100ve
2. 8v t Toy’s Vivian / (SnRa) 2.23,5a -- 2.24,0 + 50ve
3. 7v t Radikaali Neiti / Iiris (RDT) 2.25,2aly -- 2.24,1x + 30ve
4. 9v t Gue Tick Tock / Sofia (RDT) 2.21,3aly -- 2.24,2x + 20ve
5. 13v o Narrilaivan Valloittava / Ida (NaSe) 2.23,6aly -- 2.24,2x + 10ve
6. 9v o Unian Charlie / (SnRa) 2.22,3a -- 2.24,3 + 10ve
7. 10v o Radical Beware / Taina (RDT) 2.23,5aly -- 2.24,4x
8. 7v o Saltan Vauhtiville / Shavo (NaSe) 2.23,5aly -- 2.24,8x
9. 9v o Saltas Cuba Libre / Spookiness (RDT) 2.24,4aly -- 2.25,0x
10. 9v t Toy's Ester / (SnRa) 2.24,2a -- 2.25,1
11. 6v t Narrilaivan Lotta / Elina (NaSe) 2.25,1aly -- 2.25,2x
12. 10v o Hot-Air Charm RC / Ilja (RDT) 2.24,4aly -- 2.25,8x

6. RYHMÄ, tulokset 11.5.2019
(P: 150-80-50-30-15-15)
1. 8v t Toy’s Vivian / (SnRa) 2.23,5a -- 2.22,7 + 100ve
2. 9v o Unian Charlie / (SnRa) 2.22,3a -- 2.22,8x + 50ve
3. 9v o Saltas Cuba Libre / Spookiness (RDT) 2.24,4aly -- 2.22,9 + 30ve
4. 13v o Narrilaivan Valloittava / Ida (NaSe) 2.23,6aly -- 2.23,0 + 20ve
5. 10v o Hot-Air Charm RC / Ilja (RDT) 2.24,4aly -- 2.23,1x + 10ve
6. 9v t Gue Tick Tock / Sofia (RDT) 2.21,3aly -- 2.23,7x + 10ve
7. 7v o Saltan Vauhtiville / Shavo (NaSe) 2.23,5aly -- 2.23,9x
8. 13v o Narrilaivan Geronimo / Leena (NaSe) 2.24,4ly -- 2.24,0
9. 9v t Toy's Ester / (SnRa) 2.24,2a -- 2.24,1
10. 10v o Radical Beware / Taina (RDT) 2.23,5aly -- 2.24,2x
11. 6v t Narrilaivan Lotta / Elina (NaSe) 2.25,1aly -- 2.24,8x
12. 7v t Radikaali Neiti / Iiris (RDT) 2.25,2aly -- 2.25,0x

6. RYHMÄ, tulokset 13.5.2019
(P: 150-80-50-30-15-15)
1. 13v o Narrilaivan Geronimo / Leena (NaSe) 2.24,4ly -- 2.21,7 + 100ve
2. 9v o Saltas Cuba Libre / Spookiness (RDT) 2.24,4aly -- 2.21,9 + 50ve
3. 6v t Narrilaivan Lotta / Elina (NaSe) 2.25,1aly -- 2.22,0x + 30ve
4. 9v t Gue Tick Tock / Sofia (RDT) 2.21,3aly -- 2.22,2 + 20ve
5. 10v o Hot-Air Charm RC / Ilja (RDT) 2.24,4aly -- 2.22,8x + 10ve
6. 9v o Unian Charlie / (SnRa) 2.22,3a -- 2.23,0x + 10ve
7. 13v o Narrilaivan Valloittava / Ida (NaSe) 2.23,6aly -- 2.23,2x
8. 7v t Radikaali Neiti / Iiris (RDT) 2.25,2aly -- 2.23,9x
9. 8v t Toy’s Vivian / (SnRa) 2.23,5a -- 2.24,0x
10. 9v t Toy's Ester / (SnRa) 2.24,2a -- 2.24,1x
11. 7v o Saltan Vauhtiville / Shavo (NaSe) 2.23,5aly -- 2.24,8
12. 10v o Radical Beware / Taina (RDT) 2.23,5aly -- 2.25,0x

7. RYHMÄ, tulokset 1.5.2019
(P: 150-80-50-30-15-15)
1. 13v t Narrilaivan Finaste / Tiina (NaSe) 2.20,1aly -- 2.19,6 + 100ve
2. 10v t Radikalin Tiitinen / Nelli (RDT) 2.19,5ly -- 2.19,7 + 50ve
3. 13v o Narrilaivan Jukuri / Jyri (NaSe) 2.18,2aly -- 2.19,9x + 30ve
4. 9v t Toy’s Danine / (SnRa) 2.19,7 -- 2.20,0x + 20ve
5. 11v o Narrilaivan Viggo / Jouni (NaSe) 2.15,3ly -- 2.20,2x + 10ve
6. 11v t Narrilaivan Maderna / Tiia (NaSe) 2.19,1ly -- 2.20,7x + 10ve
7. 9v t Toy's Marilyn / Heidi (RDT) 2.19,3aly -- 2.21,0
8. 13v o Narrilaivan Ironline / Tia (NaSe) 2.17,5aly -- 2.21,8x
9. 10v t Desideria Duán / (SnRa) 2.20,2a -- 2.22,0x
10. 11v t Radikaali Tyttö / Tiiamaria (NaSe) 2.16,2aly -- 2.22,8x
10v o Toy's Rasmus / (SnRa) 2.17,7 -- HPL
13v t Narrilaivan Leppoisa / Lea (NaSe) 2.19,1aly -- HML3

7. RYHMÄ, tulokset 7.5.2019
(P: 150-80-50-30-15-15)
1. 10v o Toy's Rasmus / (SnRa) 2.17,7 -- 2.16,2 + 100ve
2. 10v t Desideria Duán / (SnRa) 2.20,2a -- 2.17,3 + 50ve
3. 11v o Narrilaivan Viggo / Jouni (NaSe) 2.15,3ly -- 2.17,4 + 30ve
4. 13v o Narrilaivan Ironline / Tia (NaSe) 2.17,5aly -- 2.17,4 + 20ve
5. 9v t Toy's Marilyn / Heidi (RDT) 2.19,3aly -- 2.17,7 + 10ve
6. 13v t Narrilaivan Finaste / Tiina (NaSe) 2.20,1aly -- 2.18,2 + 10ve
7. 11v t Narrilaivan Maderna / Tiia (NaSe) 2.19,1ly -- 2.18,8x
8. 9v t Toy’s Danine / (SnRa) 2.19,7 -- 2.19,0x
9. 11v t Radikaali Tyttö / Tiiamaria (NaSe) 2.16,2aly -- 2.19,1x
10. 10v t Radikalin Tiitinen / Nelli (RDT) 2.19,5ly -- 2.19,3
11. 13v o Narrilaivan Jukuri / Jyri (NaSe) 2.18,2aly -- 2.19,9x
13v t Narrilaivan Leppoisa / Lea (NaSe) 2.19,1aly -- HLL

7. RYHMÄ, tulokset 11.5.2019
(P: 150-80-50-30-15-15)
1. 11v t Narrilaivan Maderna / Tiia (NaSe) 2.19,1ly -- 2.17,1 + 100ve
2. 13v t Narrilaivan Leppoisa / Lea (NaSe) 2.19,1aly -- 2.17,3 + 50ve
3. 13v o Narrilaivan Ironline / Tia (NaSe) 2.17,5aly -- 2.17,7x + 30ve
4. 10v o Toy's Rasmus / (SnRa) 2.17,7 -- 2.17,7x + 20ve
5. 13v t Narrilaivan Finaste / Tiina (NaSe) 2.20,1aly -- 2.18,2 + 10ve
6. 9v t Toy’s Danine / (SnRa) 2.19,7 -- 2.18,2 + 10ve
7. 10v t Desideria Duán / (SnRa) 2.20,2a -- 2.18,3x
8. 9v t Toy's Marilyn / Heidi (RDT) 2.19,3aly -- 2.2.18,7x
9. 11v t Radikaali Tyttö / Tiiamaria (NaSe) 2.16,2aly -- 2.18,8x
10. 11v o Narrilaivan Viggo / Jouni (NaSe) 2.15,3ly -- 2.19,0x
10v t Radikalin Tiitinen / Nelli (RDT) 2.19,5ly -- HLL
13v o Narrilaivan Jukuri / Jyri (NaSe) 2.18,2aly -- HML4

7. RYHMÄ, tulokset 13.5.2019
(P: 150-80-50-30-15-15)
1. 10v o Toy's Rasmus / (SnRa) 2.17,7 -- 2.16,1 + 100ve
2. 9v t Toy's Marilyn / Heidi (RDT) 2.19,3aly -- 2.16,8 + 50ve
3. 13v o Narrilaivan Jukuri / Jyri (NaSe) 2.18,2aly -- 2.17,0x + 30ve
4. 13v t Narrilaivan Finaste / Tiina (NaSe) 2.20,1aly -- 2.17,3 + 20ve
5. 9v t Toy’s Danine / (SnRa) 2.19,7 -- 2.17,7x + 10ve
6. 11v t Narrilaivan Maderna / Tiia (NaSe) 2.19,1ly -- 2.17,9x + 10ve
7. 10v t Desideria Duán / (SnRa) 2.20,2a -- 2.18,0
8. 11v o Narrilaivan Viggo / Jouni (NaSe) 2.15,3ly -- 2.18,3x
9. 10v t Radikalin Tiitinen / Nelli (RDT) 2.19,5ly -- 2.18,8x
10. 13v t Narrilaivan Leppoisa / Lea (NaSe) 2.19,1aly -- 2.19,0x
11v t Radikaali Tyttö / Tiiamaria (NaSe) 2.16,2aly -- HPL
13v o Narrilaivan Ironline / Tia (NaSe) 2.17,5aly -- HLL

8. RYHMÄ, tulokset 1.5.2019
(P: 150-80-50-30-15-15)
1. 9v o Toy's Rikard / (SnRa) 2.13,5a -- 2.12,1 + 100ve
2. 13v o Toy's Kaspar / (SnRa) 2.13,1a -- 2.12,2 + 50ve
3. 15v t Narrilaivan Two Hearts / Ani (NaSe) 2.11,2aly -- 2.12,3 + 30ve
4. 15v o Narrilaivan Veikeä Vekara / Tea (NaSe) 2.15,2ly -- 2.13,0x + 20ve
5. 12v t Sølv's Elsparkle / (SnRa) 2.11,4 -- 2.13,1x + 10ve
6. 11v t Vendla Lotten / (SnRa) 2.12,1 -- 2.13,3x + 10ve
7. 9v t Toy's Gloria / (SnRa) 2.13,5a -- 2.13,8x
8. 13v o Narrilaivan Mörkö / Pauli (NaSe) 2.12,5ly -- 2.14,0x
9. 15v t Narrilaivan Leona / Moona (NaSe) 2.11,9ly -- 2.14,0
10. 16v o A.D. Double Shades / (SnRa) 2.12,7 -- 2.14,9
13v t Narrilaivan Minttuinen / Mia (NaSe) 2.15,2ly -- HPL
12v t Toy's Elmina / (SnRa) 2.12,2a -- HML1

8. RYHMÄ, tulokset 7.5.2019
(P: 150-80-50-30-15-15)
1. 11v t Vendla Lotten / (SnRa) 2.12,1 -- 2.11,1 + 100ve
2. 12v t Sølv's Elsparkle / (SnRa) 2.11,4 -- 2.11,1 + 50ve
3. 12v t Toy's Elmina / (SnRa) 2.12,2a -- 2.11,8 + 30ve
4. 9v o Toy's Rikard / (SnRa) 2.13,5a -- 2.12,3 + 20ve
5. 15v t Narrilaivan Two Hearts / Ani (NaSe) 2.11,2aly -- 2.12,3x + 10ve
6. 9v t Toy's Gloria / (SnRa) 2.13,5a -- 2.12,8x + 10ve
7. 16v o A.D. Double Shades / (SnRa) 2.12,7 -- 2.13,0
8. 15v t Narrilaivan Leona / Moona (NaSe) 2.11,9ly -- 2.13,1x
9. 13v t Narrilaivan Minttuinen / Mia (NaSe) 2.15,2ly -- 2.13,8x
10. 13v o Narrilaivan Mörkö / Pauli (NaSe) 2.12,5ly -- 2.13,9x
11. 15v o Narrilaivan Veikeä Vekara / Tea (NaSe) 2.15,2ly -- 2.14,0
12. 13v o Toy's Kaspar / (SnRa) 2.13,1a -- 2.14,1x

8. RYHMÄ, tulokset 11.5.2019
(P: 150-80-50-30-15-15)
1. 16v o A.D. Double Shades / (SnRa) 2.12,7 -- 2.11,3 + 100ve
2. 13v o Toy's Kaspar / (SnRa) 2.13,1a -- 2.11,4 + 50ve
3. 12v t Sølv's Elsparkle / (SnRa) 2.11,4 -- 2.11,8x + 30ve
4. 13v o Narrilaivan Mörkö / Pauli (NaSe) 2.12,5ly -- 2.12,1 + 20ve
5. 11v t Vendla Lotten / (SnRa) 2.12,1 -- 2.12,1x + 10ve
6. 9v t Toy's Gloria / (SnRa) 2.13,5a -- 2.12,8 + 10ve
7. 15v t Narrilaivan Leona / Moona (NaSe) 2.11,9ly -- 2.12,9x
8. 9v o Toy's Rikard / (SnRa) 2.13,5a -- 2.13,0
9. 15v o Narrilaivan Veikeä Vekara / Tea (NaSe) 2.15,2ly -- 2.13,8x
10. 12v t Toy's Elmina / (SnRa) 2.12,2a -- 2.14,3x
13v t Narrilaivan Minttuinen / Mia (NaSe) 2.15,2ly -- HPL
15v t Narrilaivan Two Hearts / Ani (NaSe) 2.11,2aly -- HPL

8. RYHMÄ, tulokset 13.5.2019
(P: 150-80-50-30-15-15)
1. 13v o Narrilaivan Mörkö / Pauli (NaSe) 2.12,5ly -- 2.10,7 + 100ve
2. 12v t Sølv's Elsparkle / (SnRa) 2.11,4 -- 2.10,8 + 50ve
3. 16v o A.D. Double Shades / (SnRa) 2.12,7 -- 2.11,0x + 30ve
4. 15v o Narrilaivan Veikeä Vekara / Tea (NaSe) 2.15,2ly -- 2.11,3 + 20ve
5. 15v t Narrilaivan Two Hearts / Ani (NaSe) 2.11,2aly -- 2.11,7x + 10ve
6. 11v t Vendla Lotten / (SnRa) 2.12,1 -- 2.11,8x + 10ve
7. 13v o Toy's Kaspar / (SnRa) 2.13,1a -- 2.12,0x
8. 9v t Toy's Gloria / (SnRa) 2.13,5a -- 2.12,8x
9. 12v t Toy's Elmina / (SnRa) 2.12,2a -- 2.13,0x
10. 15v t Narrilaivan Leona / Moona (NaSe) 2.11,9ly -- 2.13,8x
11. 9v o Toy's Rikard / (SnRa) 2.13,5a -- 2.14,0
12. 13v t Narrilaivan Minttuinen / Mia (NaSe) 2.15,2ly -- 2.15,6x

9. RYHMÄ, tulokset 1.5.2019
(P: 150-80-50-30-15-15)
1. 13v t Toy's Kajsalena / (SnRa) 2.09,4 -- 2.08,2 + 100ve
2. 11v t Narrilaivan Amidala / Matti (NaSe) 2.10,5aly -- 2.08,8 + 50ve
3. 15v t Narrilaivan Lappoonia / Nanna (NaSe) 2.10,1aly -- 2.09,3 + 30ve
4. 15v o Narrilaivan Daryl / Johanan (NaSe) 2.10,5aly -- 2.09,9x + 20ve
5. 16v o Toy’s Franklin / (SnRa) 2.10,4a -- 2.10,3 + 10ve
6. 11v t Fool's Cutie Like Me / Ida (NaSe) 2.10,5ly -- 2.10,5 + 10ve
7. 15v t Narrilaivan Evanna / Eeva (NaSe) 2.10,2aly -- 2.10,8x
8. 12v o Toy's Jimmy / (SnRa) 2.09,3 -- 2.11,0x
9. 13v t Narrilaivan Reetta / Iida (NaSe) 2.10,4aly -- 2.11,1
10. 13v o Narrilaivan Spartacus / Kia (NaSe) 2.10,2aly -- 2.11,8x
11. 15v o Narrilaivan Peikkoprinssi / Rea (NaSe) 2.10,1aly -- 2.12,0x
12. 15v o Narrilaivan Gordon / Oona (NaSe) 2.10,3aly -- 2.12,8x

9. RYHMÄ, tulokset 7.5.2019
(P: 150-80-50-30-15-15)
1. 15v t Narrilaivan Lappoonia / Nanna (NaSe) 2.10,1aly -- 2.08,8 + 100ve
2. 13v t Toy's Kajsalena / (SnRa) 2.09,4 -- 2.09,0x + 50ve
3. 15v t Narrilaivan Evanna / Eeva (NaSe) 2.10,2aly -- 2.09,1 + 30ve
4. 15v o Narrilaivan Peikkoprinssi / Rea (NaSe) 2.10,1aly -- 2.09,9x + 20ve
5. 15v o Narrilaivan Daryl / Johanan (NaSe) 2.10,5aly -- 2.10,0x + 10ve
6. 15v o Narrilaivan Gordon / Oona (NaSe) 2.10,3aly -- 2.10,1x + 10ve
7. 12v o Toy's Jimmy / (SnRa) 2.09,3 -- 2.10,2x
8. 11v t Narrilaivan Amidala / Matti (NaSe) 2.10,5aly -- 2.10,4
9. 13v t Narrilaivan Reetta / Iida (NaSe) 2.10,4aly -- 2.10,8x
10. 11v t Fool's Cutie Like Me / Ida (NaSe) 2.10,5ly -- 2.11,7x
11. 16v o Toy’s Franklin / (SnRa) 2.10,4a -- 2.12,8x
12. 13v o Narrilaivan Spartacus / Kia (NaSe) 2.10,2aly -- 2.13,2x

9. RYHMÄ, tulokset 11.5.2019
(P: 150-80-50-30-15-15)
1. 12v o Toy's Jimmy / (SnRa) 2.09,3 -- 2.08,2 + 100ve
2. 13v o Narrilaivan Spartacus / Kia (NaSe) 2.10,2aly -- 2.08,4 + 50ve
3. 15v t Narrilaivan Lappoonia / Nanna (NaSe) 2.10,1aly -- 2.08,8x 30ve
4. 15v t Narrilaivan Evanna / Eeva (NaSe) 2.10,2aly -- 2.09,2 + 20ve
5. 15v o Narrilaivan Peikkoprinssi / Rea (NaSe) 2.10,1aly -- 2.09,7 + 10ve
6. 13v t Toy's Kajsalena / (SnRa) 2.09,4 -- 2.09,9x + 10ve
7. 16v o Toy’s Franklin / (SnRa) 2.10,4a -- 2.10,0
8. 11v t Fool's Cutie Like Me / Ida (NaSe) 2.10,5ly -- 2.10,1x
9. 13v t Narrilaivan Reetta / Iida (NaSe) 2.10,4aly -- 2.10,3x
10. 15v o Narrilaivan Daryl / Johanan (NaSe) 2.10,5aly -- 2.10,8x
11. 11v t Narrilaivan Amidala / Matti (NaSe) 2.10,5aly -- 2.11,0x
15v o Narrilaivan Gordon / Oona (NaSe) 2.10,3aly -- HLL

9. RYHMÄ, tulokset 13.5.2019
(P: 150-80-50-30-15-15)
1. 15v t Narrilaivan Lappoonia / Nanna (NaSe) 2.10,1aly -- 2.08,0x + 100ve
2. 13v t Narrilaivan Reetta / Iida (NaSe) 2.10,4aly -- 2.08,3 + 50ve
3. 11v t Narrilaivan Amidala / Matti (NaSe) 2.10,5aly -- 2.09,0x + 30ve
4. 13v o Narrilaivan Spartacus / Kia (NaSe) 2.10,2aly -- 2.09,7 + 20ve
5. 12v o Toy's Jimmy / (SnRa) 2.09,3 -- 2.09,7 + 10ve
6. 15v o Narrilaivan Gordon / Oona (NaSe) 2.10,3aly -- 2.09,9x + 10ve
7. 15v o Narrilaivan Peikkoprinssi / Rea (NaSe) 2.10,1aly -- 2.10,0x
8. 11v t Fool's Cutie Like Me / Ida (NaSe) 2.10,5ly -- 2.10,1
9. 15v o Narrilaivan Daryl / Johanan (NaSe) 2.10,5aly -- 2.10,7x
10. 13v t Toy's Kajsalena / (SnRa) 2.09,4 -- 2.11,0x
11. 15v t Narrilaivan Evanna / Eeva (NaSe) 2.10,2aly -- 2.12,8x
16v o Toy’s Franklin / (SnRa) 2.10,4a -- HLL

Lähtö 8: Tasoitusajo B-poneille 1600m, avoin
3 vuotiaille järjestetään mahdollisuuksien mukaan oma lähtö, jos osallistujia on tarpeeksi.
(P: 100-50-30-20-10-10)
(P: 150-80-50-30-15-15)

1.5., 7.5., 11.5. ja 13.5. 2019<

1. RYHMÄ, TULOKSET 1.5.2019
(P: 100-50-30-20-10-10)
1. 3v o Ruben NRL / Linnea (RDT) ei enn. -- 2.33,8 + 100ve
2. 3v t Radical Lovelie / Amalia (RDT) ei enn -- 2.33,9 + 50ve
3. 4v t Da Capo Kalyca / (RuKo) 2.31,1aly -- 2.34,0x + 30ve
4. 4v t A.D. Total Eclipse / Essi (Adina) 2.23,3aly -- 2.34,1x + 20ve
5. 4v o Nasrin Javidan / (RuKo) 2.27,4aly -- 2.34,4x + 10ve
6. 6v t Ponipalleron Ihanainen / Iida (Adina) 3.08,5aly -- 2.34,7x + 10ve
7. 16v t Sweet Serenity AD / Sere (Adina) 2.26,1aly -- 2.35,0x
8. 9v t A.D. Sparkling Jewel / Sparre (Adina) 3.08,1aly -- 2.35,7x
9. 3v t Blizgiving RC / Enniina (RDT) ei enn. -- 2.36,3x
6v t Hermione Rewa / Hessa (Adina) 2.23,4aly -- HLL
4v t Da Capo Lotus / (RuKo) 2.23,2aly -- HKÄ

1. RYHMÄ, TULOKSET 7.5.2019
(P: 100-50-30-20-10-10)
1. 6v t Ponipalleron Ihanainen / Iida (Adina) 3.08,5aly -- 2.31,0 + 100ve
2. 3v t Radical Lovelie / Amalia (RDT) ei enn -- 2.31,1x + 50ve
3. 3v o Ruben NRL / Linnea (RDT) ei enn. -- 2.31,8 + 30ve
4. 6v t Hermione Rewa / Hessa (Adina) 2.23,4aly -- 2.32,2x + 20ve
5. 4v t Da Capo Kalyca / (RuKo) 2.31,1aly -- 2.32,8x + 10ve
6. 16v t Sweet Serenity AD / Sere (Adina) 2.26,1aly -- 2.33,0x + 10ve
7. 4v t A.D. Total Eclipse / Essi (Adina) 2.23,3aly -- 2.33,1x
8. 4v o Nasrin Javidan / (RuKo) 2.27,4aly -- 2.33,1
9. 3v t Blizgiving RC / Enniina (RDT) ei enn. -- 2.33,8x
10. 4v t Da Capo Lotus / (RuKo) 2.23,2aly -- 2.33,9x
9v t A.D. Sparkling Jewel / Sparre (Adina) 3.08,1aly -- HLL

1. RYHMÄ, TULOKSET 11.5.2019
(P: 100-50-30-20-10-10)
1. 4v o Nasrin Javidan / (RuKo) 2.27,4aly -- 2.29,1 + 100ve
2. 3v t Radical Lovelie / Amalia (RDT) ei enn -- 2.29,2x + 50vber
3. 3v t Blizgiving RC / Enniina (RDT) ei enn. -- 2.29,3 + 30ve
4. 4v t Da Capo Lotus / (RuKo) 2.23,2aly -- 2.29,7x + 20ve
5. 16v t Sweet Serenity AD / Sere (Adina) 2.26,1aly -- 2.30,0x + 10ve
6. 6v t Ponipalleron Ihanainen / Iida (Adina) 3.08,5aly -- 2.30,2x + 10ve
7. 3v o Ruben NRL / Linnea (RDT) ei enn. -- 2.30,7
8. 9v t A.D. Sparkling Jewel / Sparre (Adina) 3.08,1aly -- 2.31,0
9. 4v t Da Capo Kalyca / (RuKo) 2.31,1aly -- 2.31,8x
4v t A.D. Total Eclipse / Essi (Adina) 2.23,3aly -- HLL
6v t Hermione Rewa / Hessa (Adina) 2.23,4aly -- HLL

1. RYHMÄ, TULOKSET 13.5.2019
(P: 100-50-30-20-10-10)
1. 4v t A.D. Total Eclipse / Essi (Adina) 2.23,3aly -- 2.21,1 + 100ve
2. 3v t Radical Lovelie / Amalia (RDT) ei enn -- 2.22,3 + 50ve
3. 6v t Ponipalleron Ihanainen / Iida (Adina) 3.08,5aly -- 2.22,7x + 30ve
4. 3v t Blizgiving RC / Enniina (RDT) ei enn. -- 2.23,0x + 20ve
5. 3v o Ruben NRL / Linnea (RDT) ei enn. -- 2.23,3 + 10ve
6. 6v t Hermione Rewa / Hessa (Adina) 2.23,4aly -- 2.23,8x + 10ve
7. 9v t A.D. Sparkling Jewel / Sparre (Adina) 3.08,1aly -- 2.24,0x
8. 16v t Sweet Serenity AD / Sere (Adina) 2.26,1aly -- 2.24,1x
9. 4v t Da Capo Lotus / (RuKo) 2.23,2aly -- 2.24,4x
10. 4v t Da Capo Kalyca / (RuKo) 2.31,1aly -- 2.24,8x
4v o Nasrin Javidan / (RuKo) 2.27,4aly -- K

2. RYHMÄ, TULOKSET 1.5.2019
(P: 100-50-30-20-10-10)
1. 6v t Emily Narr / (NaSe) 2.16,3ly -- 2.16,0 + 100ve
2. 8v o A.D. Filled With Extra / Eetu (Adina) 2.17,5aly -- 2.16,2x + 50ve
3. 4v t Snow Gremlin / (NaSe) 2.19,2ly -- 2.16,8x + 30ve
4. 4v t Toy's Fidanella / Tia (RDT) 2.17,5aly -- 2.17,0 + 20ve
5. 5v t Dolce Vita / Spookiness (RDT) 2.17,5ly -- 2.17,1 + 10ve
6. 5v o Da Capo Fjalar / (RuKo) 2.21,5ake -- 2.17,3 + 10ve
7. 6v t Da Capo Kajsa / (RuKo) 2.21,2ake -- 2.18,8x
8. 6v t Thyrann Narr / (NaSe) 2.14,1aly -- 2.19,0x
9. 6v t PP’s Acacia / (RuKo) 2.21,1ake -- 2.19.1
10. 5v t Aken Hieta / Tinni (RDT) 2.15,2ly -- 2.19,7x
6v o Iltamäen Saturnus / (RuKo) 2.21,5ake -- HLL
6v t Da Capo Helia / (RuKo) 2.21,2ake -- HLL

2. RYHMÄ, TULOKSET 7.5.2019
(P: 100-50-30-20-10-10)
1. 6v t Thyrann Narr / (NaSe) 2.14,1aly -- 2.14,0 + 100ve
2. 6v t Emily Narr / (NaSe) 2.16,3ly -- 2.14,7x + 50ve
3. 6v t PP’s Acacia / (RuKo) 2.21,1ake -- 2.15,0x + 30ve
4. 8v o A.D. Filled With Extra / Eetu (Adina) 2.17,5aly -- 2.15,1+ 20ve
5. 6v t Da Capo Helia / (RuKo) 2.21,2ake -- 2.15,8 + 10ve
6. 4v t Toy's Fidanella / Tia (RDT) 2.17,5aly -- 2.16,0 + 10ve
7. 5v t Aken Hieta / Tinni (RDT) 2.15,2ly -- 2.16,1
8. 5v t Dolce Vita / Spookiness (RDT) 2.17,5ly -- 2.17,0
9. 6v t Da Capo Kajsa / (RuKo) 2.21,2ake -- 2.17,7
10. 5v o Da Capo Fjalar / (RuKo) 2.21,5ake -- 2.18,0x
4v t Snow Gremlin / (NaSe) 2.19,2ly -- HLL
6v o Iltamäen Saturnus / (RuKo) 2.21,5ake -- HPL

2. RYHMÄ, TULOKSET 11.5.2019
(P: 100-50-30-20-10-10)
1. 5v o Da Capo Fjalar / (RuKo) 2.21,5ake -- 2.15,6 + 100ve
2. 4v t Toy's Fidanella / Tia (RDT) 2.17,5aly -- 2.15,7 + 50ve
3. 4v t Snow Gremlin / (NaSe) 2.19,2ly -- 2.16,0x + 30ve
4. 5v t Aken Hieta / Tinni (RDT) 2.15,2ly -- 2.16,1 + 20ve
5. 6v t Da Capo Helia / (RuKo) 2.21,2ake -- 2.16,6 + 10ve
6. 8v o A.D. Filled With Extra / Eetu (Adina) 2.17,5aly -- 2.16,7 + 10ve
7. 6v t Da Capo Kajsa / (RuKo) 2.21,2ake -- 2.17,0x
8. 6v t Emily Narr / (NaSe) 2.16,3ly -- 2.17,1
9. 6v o Iltamäen Saturnus / (RuKo) 2.21,5ake -- 2.17,8x
10. 5v t Dolce Vita / Spookiness (RDT) 2.17,5ly -- 2.18,0x
11. 6v t Thyrann Narr / (NaSe) 2.14,1aly -- 2.18,1
12. 6v t PP’s Acacia / (RuKo) 2.21,1ake -- 2.19,0x

2. RYHMÄ, TULOKSET 13.5.2019
(P: 100-50-30-20-10-10)
1. 6v t Da Capo Kajsa / (RuKo) 2.21,2ake -- 2.15,0 + 100ve
2. 6v t Emily Narr / (NaSe) 2.16,3ly -- 2.15,1 + 50ve
3. 5v t Dolce Vita / Spookiness (RDT) 2.17,5ly -- 2.15,5 + 30ve
4. 6v t Da Capo Helia / (RuKo) 2.21,2ake -- 2.15,6x + 20ve
5. 8v o A.D. Filled With Extra / Eetu (Adina) 2.17,5aly -- 2.15,7x + 10ve
6. 5v o Da Capo Fjalar / (RuKo) 2.21,5ake -- 2.16,0x + 10ve
7. 4v t Toy's Fidanella / Tia (RDT) 2.17,5aly -- 2.16,1
8. 6v t Thyrann Narr / (NaSe) 2.14,1aly -- 2.16,8x
9. 6v o Iltamäen Saturnus / (RuKo) 2.21,5ake -- 2.17,0x
10. 4v t Snow Gremlin / (NaSe) 2.19,2ly -- 2.17,1x
6v t PP’s Acacia / (RuKo) 2.21,1ake -- HLL
5v t Aken Hieta / Tinni (RDT) 2.15,2ly -- HLL

3. RYHMÄ, TULOKSET 1.5.2019
(P: 100-50-30-20-10-10)
1. 5v t PP’s Caycee / (RuKo) 2.13,4aly -- 2.12,3 + 100ve
2. 18v o Lochlainn Night Vision / Iiro (Adina) 2.14,1aly -- 2.12,8 + 50ve
3. 7v o Herjoturr NRL / (NaSe) 2.13,2ly -- 2.13,0x + 30ve
4. 14v o Quizle / Pia (Adina) 2.13,1 -- 2.13,1 + 20ve
5. 5v t Aken Arya / Annika (RDT) 2.13,4ly -- 2.13,2 + 10ve
6. 6v t Felisha Narr / (NaSe) 2.10,4aly -- 2.13,3 + 10ve
7. 11v o Sugar Sorrow AD / Sonja (Adina) 2.13,3aly -- 2.13,5
8. 6v o Figaro Narr / (NaSe) 2.13,1aly -- 2.13,8x
9. 11v t Rendahl Saga / Saga (Adina) 2.12,1aly -- 2.14,0x
10. 6v t Annie Narr / (NaSe) 2.11,4aly -- 2.14,1
18v t KW Awel / Ann (Adina) 2.13,4aly -- HLL
6v t Verna Narr / (NaSe) 2.12,5aly -- HLL

3. RYHMÄ, TULOKSET 7.5.2019
(P: 100-50-30-20-10-10)
1. 18v o Lochlainn Night Vision / Iiro (Adina) 2.14,1aly -- 2.12,3 + 100ve
2. 7v o Herjoturr NRL / (NaSe) 2.13,2ly -- 2.12,7x + 50ve
3. 5v t Aken Arya / Annika (RDT) 2.13,4ly -- 2.12,8 + 30ve
4. 6v t Annie Narr / (NaSe) 2.11,4aly -- 2.13,0x + 20ve
5. 18v t KW Awel / Ann (Adina) 2.13,4aly -- 2.13,1 + 10ve
6. 5v t PP’s Caycee / (RuKo) 2.13,4aly -- 2.13,2 + 10ve
7. 14v o Quizle / Pia (Adina) 2.13,1 -- 2.13,3x
8. 11v t Rendahl Saga / Saga (Adina) 2.12,1aly -- 2.13,8x
9. 6v t Felisha Narr / (NaSe) 2.10,4aly -- 2.14,0x
6v t Verna Narr / (NaSe) 2.12,5aly -- HPL
11v o Sugar Sorrow AD / Sonja (Adina) 2.13,3aly -- HLL
6v o Figaro Narr / (NaSe) 2.13,1aly -- HLL

3. RYHMÄ, TULOKSET 11.5.2019
(P: 100-50-30-20-10-10)
1. 6v t Annie Narr / (NaSe) 2.11,4aly -- 2.10,6 + 100ve
2. 6v t Felisha Narr / (NaSe) 2.10,4aly -- 2.10,7x + 50ve
3. 7v o Herjoturr NRL / (NaSe) 2.13,2ly -- 2.11,0 + 30ve
4. 5v t PP’s Caycee / (RuKo) 2.13,4aly -- 2.11,1x + 20ve
5. 5v t Aken Arya / Annika (RDT) 2.13,4ly -- 2.11,8 + 10ve
6. 14v o Quizle / Pia (Adina) 2.13,1 -- 2.12,0x + 10ve
7. 6v t Verna Narr / (NaSe) 2.12,5aly -- 2.12,1
8. 18v t KW Awel / Ann (Adina) 2.13,4aly -- 2.12,8x
9. 6v o Figaro Narr / (NaSe) 2.13,1aly -- 2.13,0x
10. 11v o Sugar Sorrow AD / Sonja (Adina) 2.13,3aly -- 2.13,1
11. 11v t Rendahl Saga / Saga (Adina) 2.12,1aly -- 2.13,8x
12. 18v o Lochlainn Night Vision / Iiro (Adina) 2.14,1aly -- 2.14,0

3. RYHMÄ, TULOKSET 13.5.2019
(P: 100-50-30-20-10-10)
1. 18v t KW Awel / Ann (Adina) 2.13,4aly -- 2.10,1+ 100ve
2. 5v t Aken Arya / Annika (RDT) 2.13,4ly -- 2.10,3 + 50ve
3. 6v t Annie Narr / (NaSe) 2.11,4aly -- 2.10,7 + 30ve
4. 6v t Verna Narr / (NaSe) 2.12,5aly -- 2.11,0x + 20ve
5. 5v t PP’s Caycee / (RuKo) 2.13,4aly -- 2.11,1x + 10ve
6. 6v t Felisha Narr / (NaSe) 2.10,4aly -- 2.11,7x + 10ve
7. 6v o Figaro Narr / (NaSe) 2.13,1aly -- 2.12,0
8. 7v o Herjoturr NRL / (NaSe) 2.13,2ly -- 2.12,2
9. 11v t Rendahl Saga / Saga (Adina) 2.12,1aly -- 2.12,3x
10. 14v o Quizle / Pia (Adina) 2.13,1 -- 2.13,8x
11. 18v o Lochlainn Night Vision / Iiro (Adina) 2.14,1aly -- 2.13,9
12. 11v o Sugar Sorrow AD / Sonja (Adina) 2.13,3aly -- 2.14,0x

4. RYHMÄ, TULOKSET 1.5.2019
(P: 100-50-30-20-10-10)
1. 6v o Velibor Narr / (NaSe) 2.07,5ly -- 2.06,1 + 100ve
2. 5v o Radical Solrock / Jose (RDT) 2.08,2aly -- 2.06,6 + 50ve
3. 5v o Toy’s Aramis / (SnRa) 2.09,5 -- 2.07,3 + 30ve
4. 7v t Angrboda NRL / Piia (NaSe) 2.07,2ly -- 2.07,7x + 20ve
5. 6v o Toy’s Konrad / (SnRa) 2.07,3a -- 2.07,8 + 10ve
6. 6v t Toy's Sympatisk Näktergal / (SnRa) 2.08,1 -- 2.07,9 + 10ve
7. 6v t Shruna NRL / Maria (NaSe) 2.05,1ly -- 2.08,0x
8. 5v t Toy’s Jacqueline / (SnRa) 2.07,2a -- 2.08,1x
9. 7v t As A Snow Butterfly / (RuKo) 2.08,3aly -- 2.08,3
10. 8v o Vinds Unique / Uuno (Adina) 2.06,6 -- 2.08,8
11. 6v t Toy's Estelle / (SnRa) 2.07,4a -- 2.08,9x
6v t Alysha Narr / (NaSe) 2.06,1aly -- HLL

4. RYHMÄ, TULOKSET 7.5.2019
(P: 100-50-30-20-10-10)
1. 7v t As A Snow Butterfly / (RuKo) 2.08,3aly -- 2.05,8 + 100ve
2. 6v t Shruna NRL / Maria (NaSe) 2.05,1ly -- 2.06,0x + 50ve
3. 6v o Toy’s Konrad / (SnRa) 2.07,3a -- 2.06,3 + 30ve
4. 5v o Radical Solrock / Jose (RDT) 2.08,2aly -- 2.06,5 + 20ve
5. 6v t Toy's Estelle / (SnRa) 2.07,4a -- 2.06,6 + 10ve
6. 6v o Velibor Narr / (NaSe) 2.07,5ly -- 2.07,0x + 10ve
7. 5v o Toy’s Aramis / (SnRa) 2.09,5 -- 2.07,1
8. 7v t Angrboda NRL / Piia (NaSe) 2.07,2ly -- 2.07,4
9. 6v t Alysha Narr / (NaSe) 2.06,1aly -- 2.07,7
10. 6v t Toy's Sympatisk Näktergal / (SnRa) 2.08,1 -- 2.08,3x
11. 8v o Vinds Unique / Uuno (Adina) 2.06,6 -- 2.08,8x
5v t Toy’s Jacqueline / (SnRa) 2.07,2a -- HLL

4. RYHMÄ, TULOKSET 11.5.2019
(P: 100-50-30-20-10-10)
1. 5v o Toy’s Aramis / (SnRa) 2.09,5 -- 2.06,2 + 100ve
2. 6v o Velibor Narr / (NaSe) 2.07,5ly -- 2.06,3 + 50ve
3. 6v o Toy’s Konrad / (SnRa) 2.07,3a -- 2.06,6 + 30ve
4. 6v t Alysha Narr / (NaSe) 2.06,1aly -- 2.06,7x + 20ve
5. 6v t Toy's Sympatisk Näktergal / (SnRa) 2.08,1 -- 2.07,0 + 10ve
6. 5v t Toy’s Jacqueline / (SnRa) 2.07,2a -- 2.07,1 + 10ve
7. 5v o Radical Solrock / Jose (RDT) 2.08,2aly -- 2.07,5
8. 8v o Vinds Unique / Uuno (Adina) 2.06,6 -- 2.08,0x
9. 7v t Angrboda NRL / Piia (NaSe) 2.07,2ly -- 2.08,1x
10. 6v t Shruna NRL / Maria (NaSe) 2.05,1ly -- 2.08,7x
6v t Toy's Estelle / (SnRa) 2.07,4a -- HLL
7v t As A Snow Butterfly / (RuKo) 2.08,3aly -- HLL

4. RYHMÄ, TULOKSET 13.5.2019
(P: 100-50-30-20-10-10)
1. 6v o Velibor Narr / (NaSe) 2.07,5ly -- 2.05,1 + 100ve
2. 7v t Angrboda NRL / Piia (NaSe) 2.07,2ly -- 2.05,3 + 50ve
3. 6v t Shruna NRL / Maria (NaSe) 2.05,1ly -- 2.05,5 + 30ve
4. 5v t Toy’s Jacqueline / (SnRa) 2.07,2a -- 2.05,5 + 20ve
5. 6v t Toy's Estelle / (SnRa) 2.07,4a -- 2.05,6 + 10ve
6. 6v t Toy's Sympatisk Näktergal / (SnRa) 2.08,1 -- 2.05,8x + 10ve
7. 7v t As A Snow Butterfly / (RuKo) 2.08,3aly -- 2.06,0
8. 6v o Toy’s Konrad / (SnRa) 2.07,3a -- 2.06,1x
9. 6v t Alysha Narr / (NaSe) 2.06,1aly -- 2.06,4
10. 5v o Radical Solrock / Jose (RDT) 2.08,2aly -- 2.06,8x
11. 8v o Vinds Unique / Uuno (Adina) 2.06,6 -- 2.07,0x
12. 5v o Toy’s Aramis / (SnRa) 2.09,5 -- 2.07,7x

5. RYHMÄ, TULOKSET 1.5.2019
(P: 150-80-50-30-15-15)
1. 12v t Aderyn Aur Ion / Adele (Adina) 1.58,5aly -- 58,0 + 150ve
2. 7v o Samuci NRL /(RuKo) 58,6aly -- 58,2 + 80ve
3. 6v o Dragonair / Janne (RDT) 1.55,6ly -- 58,3 + 50ve
4. 7v t Brynhild NRL / Maria (NaSe) 57,2aly -- 58,4x + 30ve
5. 8v o Da Capo Knut / (RuKo) 58,2aly -- 58,4x + 15ve
6. 7v t Flora I.F. / (SnRa) 2.01,4 -- 58,8 + 15ve
7. 7v t Hrist Mist NRL / Ria (NaSe) 57,4aly -- 59,0x
8. 7v o Da Capo Feodor / (RuKo) 56,2aly -- 59,2x
9. 6v t Valkyria NRL / Otto (NaSe) 57,1ly -- 59,9x
15v t Milla Monaden / Milla (Adina) 2.00,1 -- HLL
7v t Thrud NRL / Pauliina (NaSe) 56,3ly -- HLL
7v t Fimbul NRL / Elina (NaSe) 58,1aly - HLL

5. RYHMÄ, TULOKSET 7.5.2019
(P: 150-80-50-30-15-15)
1. 7v t Hrist Mist NRL / Ria (NaSe) 57,4aly -- 56,3 + 150ve
2. 12v t Aderyn Aur Ion / Adele (Adina) 1.58,5aly -- 57,3 + 80ve
3. 7v t Fimbul NRL / Elina (NaSe) 58,1aly - 57,3 + 50ve
4. 7v t Thrud NRL / Pauliina (NaSe) 56,3ly -- 57,4 + 30ve
5. 6v t Valkyria NRL / Otto (NaSe) 57,1ly -- 57,7x + 15ve
6. 6v o Dragonair / Janne (RDT) 1.55,6ly -- 57,8x + 15ve
7. 15v t Milla Monaden / Milla (Adina) 2.00,1 -- 58,3x
8. 7v o Da Capo Feodor / (RuKo) 56,2aly -- 58,8x
9. 8v o Da Capo Knut / (RuKo) 58,2aly -- 58,9x
10. 7v t Flora I.F. / (SnRa) 2.01,4 -- 59,3
11. 7v o Samuci NRL /(RuKo) 58,6aly -- 59,4x
12. 7v t Brynhild NRL / Maria (NaSe) 57,2aly -- 2.00,3x

5. RYHMÄ, TULOKSET 11.5.2019
(P: 150-80-50-30-15-15)
1. 8v o Da Capo Knut / (RuKo) 58,2aly -- 56,6 + 150ve
2. 12v t Aderyn Aur Ion / Adele (Adina) 1.58,5aly -- 56,9x + 80ve
3. 7v t Thrud NRL / Pauliina (NaSe) 56,3ly -- 57,0 + 50ve
4. 7v t Brynhild NRL / Maria (NaSe) 57,2aly -- 57,1 + 30ve
5. 7v o Samuci NRL /(RuKo) 58,6aly -- 57,5 + 15ve
6. 6v t Valkyria NRL / Otto (NaSe) 57,1ly -- 57,5x + 15ve
7. 15v t Milla Monaden / Milla (Adina) 2.00,1 -- 58,0x
8. 6v o Dragonair / Janne (RDT) 1.55,6ly -- 58,2x
9. 7v t Flora I.F. / (SnRa) 2.01,4 -- 58,8x
7v o Da Capo Feodor / (RuKo) 56,2aly -- HPL
7v t Hrist Mist NRL / Ria (NaSe) 57,4aly -- HPL
7v t Fimbul NRL / Elina (NaSe) 58,1aly - K

5. RYHMÄ, TULOKSET 13.5.2019
(P: 150-80-50-30-15-15)
1. 7v o Da Capo Feodor / (RuKo) 56,2aly -- 55,3 + 150ve
2. 7v o Samuci NRL /(RuKo) 58,6aly -- 57,0x + 80ve
3. 6v t Valkyria NRL / Otto (NaSe) 57,1ly -- 57,0x + 50ve
4. 7v t Fimbul NRL / Elina (NaSe) 58,1aly - 57,1 + 30ve
5. 7v t Brynhild NRL / Maria (NaSe) 57,2aly -- 57,5 + 15ve
6. 7v t Hrist Mist NRL / Ria (NaSe) 57,4aly -- 57,8x + 15ve
7. 15v t Milla Monaden / Milla (Adina) 2.00,1 -- 58,0x
8. 7v t Flora I.F. / (SnRa) 2.01,4 -- 58,1
9. 6v o Dragonair / Janne (RDT) 1.55,6ly -- 58,3x
10. 8v o Da Capo Knut / (RuKo) 58,2aly -- 59,0x
12v t Aderyn Aur Ion / Adele (Adina) 1.58,5aly -- HPL
7v t Thrud NRL / Pauliina (NaSe) 56,3ly -- HLL

6. RYHMÄ, TULOKSET 1.5.2019
(P: 150-80-50-30-15-15)
1. 9v o Toy´s Tycho / (RuKo) 52,3ake -- 52,2 + 150ve
2. 9v o Toy’s Hjalmar / (SnRa) 55,5 -- 52,8 + 80ve
3. 7v t Janning NRL / Jenna (NaSe) 53,4ly -- 53,0 + 50ve
4. 12v t Malena NRL / Iina (NaSe) 55,1ly -- 53,8 + 30ve
5. 8v t Sweetline NRL / Anna (RDT) 1.52,1aly -- 54,0x + 15ve
6. 8v o Da Capo Kjell / (SnRa) 55,6 -- 54,4x + 15ve
7. 7v o Yggdrasil NRL / Tiia (NaSe) 52,3ly -- 54,5
8. 6v t Valfjäril / Iida (NaSe) 52,4aly -- 54,8
9. 10v t Toy's Fantazia / (SnRa) 50,4 -- 54,9
10. 8v t Eviona NRL / Katja (RDT) 1.51,2aly -- 55,0x
11. 9v t Da Capo Brita / (RuKo) 52,4ake -- 55,1
12. 9v o Gottfrid / (RuKo) 49,3aly -- 55,2
13. 7v o Jörmundgand NRL / Kia (NaSe) 55,6ly -- 55,3x

6. RYHMÄ, TULOKSET 7.5.2019
(P: 150-80-50-30-15-15)
1. 9v o Toy’s Hjalmar / (SnRa) 55,5 -- 54,1 + 150ve
2. 9v t Da Capo Brita / (RuKo) 52,4ake -- 54,2 + 80ve
3. 8v t Eviona NRL / Katja (RDT) 1.51,2aly -- 54,4 + 50ve
4. 7v t Janning NRL / Jenna (NaSe) 53,4ly -- 54,7x + 30ve
5. 7v o Jörmundgand NRL / Kia (NaSe) 55,6ly -- 54,8x + 15ve
6. 10v t Toy's Fantazia / (SnRa) 50,4 -- 55,0x + 15ve
7. 8v o Da Capo Kjell / (SnRa) 55,6 -- 55,2
8. 12v t Malena NRL / Iina (NaSe) 55,1ly -- 55,3x
9. 9v o Gottfrid / (RuKo) 49,3aly -- 55,7x
10. 7v o Yggdrasil NRL / Tiia (NaSe) 52,3ly -- 55,8x
11. 9v o Toy´s Tycho / (RuKo) 52,3ake -- 56,0
8v t Sweetline NRL / Anna (RDT) 1.52,1aly -- HLL
6v t Valfjäril / Iida (NaSe) 52,4aly -- HLL

6. RYHMÄ, TULOKSET 11.5.2019
(P: 150-80-50-30-15-15)
1. 10v t Toy's Fantazia / (SnRa) 50,4 -- 49,8 + 150ve
2. 8v t Sweetline NRL / Anna (RDT) 1.52,1aly -- 50,8 + 80ve
3. 7v o Jörmundgand NRL / Kia (NaSe) 55,6ly -- 52,7 + 50ve
4. 8v o Da Capo Kjell / (SnRa) 55,6 -- 53,2x + 30ve
5. 6v t Valfjäril / Iida (NaSe) 52,4aly -- 53,3 + 15ve
6. 7v t Janning NRL / Jenna (NaSe) 53,4ly -- 53,3 + 15ve
7. 7v o Yggdrasil NRL / Tiia (NaSe) 52,3ly -- 53,8x
8. 12v t Malena NRL / Iina (NaSe) 55,1ly -- 53,9
9. 8v t Eviona NRL / Katja (RDT) 1.51,2aly -- 54,0x
10. 9v o Toy´s Tycho / (RuKo) 52,3ake -- 54,0
11. 9v o Toy’s Hjalmar / (SnRa) 55,5 -- 54,5x
9v t Da Capo Brita / (RuKo) 52,4ake -- HLL
9v o Gottfrid / (RuKo) 49,3aly -- HLL

6. RYHMÄ, TULOKSET 13.5.2019
(P: 150-80-50-30-15-15)
1. 9v o Toy´s Tycho / (RuKo) 52,3ake -- 51,1 + 150ve
2. 10v t Toy's Fantazia / (SnRa) 50,4 -- 51,1 + 80ve
3. 9v o Toy’s Hjalmar / (SnRa) 55,5 -- 51,2 + 50ve
4. 9v o Gottfrid / (RuKo) 49,3aly -- 51,3x + 30ve
5. 8v o Da Capo Kjell / (SnRa) 55,6 -- 52,0 + 15ve
6. 7v o Yggdrasil NRL / Tiia (NaSe) 52,3ly -- 52,2 + 15ve
7. 7v o Jörmundgand NRL / Kia (NaSe) 55,6ly -- 52,5x
8. 9v t Da Capo Brita / (RuKo) 52,4ake -- 53,0x
9. 6v t Valfjäril / Iida (NaSe) 52,4aly -- 53,0
10. 12v t Malena NRL / Iina (NaSe) 55,1ly -- 53,3
11. 8v t Eviona NRL / Katja (RDT) 1.51,2aly -- 53,4
12. 7v t Janning NRL / Jenna (NaSe) 53,4ly -- 53,8x
8v t Sweetline NRL / Anna (RDT) 1.52,1aly -- HLL

7. RYHMÄ, TULOKSET 1.5.2019
(P: 150-80-50-30-15-15)
1. 18v o A.D. Sugar Delux / Jannica (APR) 1.44,3 -- 44,1 + 150ve
2. 9v t Hugging NRL / (SnRa) 46,3 -- 45,2 + 80ve
3. 17v o Helkan Hessu KS / Hessu (Adina) 1.46,1aly -- 45,7 + 50ve
4. 9v o Balwinder I.F. / Suski (RDT) 1.48,5aly -- 46,6 + 30ve
5. 9v t Toy's Phoebe / Iina (RDT) 1.46,4aly -- 46,7x + 15ve
6. 9v t Toy's Teresa / (SnRa) 46,4a -- 47,0x + 15ve
7. 7v o Skoganvarri Mánoheáhpi / (SnRa) 49,1a -- 48,8x
8. 10v t Toy's Saga / (SnRa) 49,3 -- 49,0
9. 7v t Disa NRL / Helena (NaSe) 43,2aly -- 49,1x
10. 8v t A.D. Mer Jul / (SnRa) 46,3a -- 49,2x
11. 9v o Toy's Jacob / (SnRa) 48,3a -- 49,9x
12. 13v t Nasrin Dvalan / (NaSe) 45,1ly -- 50,0x
10v t Amorina Snilli / (SnRa) 46,3a -- HLL

7. RYHMÄ, TULOKSET 7.5.2019
(P: 150-80-50-30-15-15)
1. 9v o Balwinder I.F. / Suski (RDT) 1.48,5aly -- 46,9 + 150ve
2. 9v t Toy's Phoebe / Iina (RDT) 1.46,4aly -- 47,0x + 80ve
3. 9v o Toy's Jacob / (SnRa) 48,3a -- 47,0 + 50ve
4. 10v t Amorina Snilli / (SnRa) 46,3a -- 47,1 + 30ve
5. 8v t A.D. Mer Jul / (SnRa) 46,3a -- 47,4 + 15ve
6. 13v t Nasrin Dvalan / (NaSe) 45,1ly -- 47,7 + 15ve
7. 7v t Disa NRL / Helena (NaSe) 43,2aly -- 47,8x
8. 7v o Skoganvarri Mánoheáhpi / (SnRa) 49,1a -- 48,3
9. 9v t Hugging NRL / (SnRa) 46,3 -- 48,4x
10. 17v o Helkan Hessu KS / Hessu (Adina) 1.46,1aly -- 48,8x
11. 10v t Toy's Saga / (SnRa) 49,3 -- 49,0x
18v o A.D. Sugar Delux / Jannica (APR) 1.44,3 -- HLL
9v t Toy's Teresa / (SnRa) 46,4a -- HLL

7. RYHMÄ, TULOKSET 11.5.2019
(P: 150-80-50-30-15-15)
1. 18v o A.D. Sugar Delux / Jannica (APR) 1.44,3 -- 43,9 + 150ve
2. 7v t Disa NRL / Helena (NaSe) 43,2aly -- 43,9 + 80ve
3. 13v t Nasrin Dvalan / (NaSe) 45,1ly -- 44,4 + 50ve
4. 9v t Hugging NRL / (SnRa) 46,3 -- 45,8 + 30ve
5. 17v o Helkan Hessu KS / Hessu (Adina) 1.46,1aly -- 45,8x + 15ve
6. 9v t Toy's Teresa / (SnRa) 46,4a -- 46,0 + 15ve
7. 10v t Amorina Snilli / (SnRa) 46,3a -- 46,1
8. 8v t A.D. Mer Jul / (SnRa) 46,3a -- 46,2x
9. 9v t Toy's Phoebe / Iina (RDT) 1.46,4aly -- 46,3
10. 9v o Balwinder I.F. / Suski (RDT) 1.48,5aly -- 47,0x
9v o Toy's Jacob / (SnRa) 48,3a -- HLL
7v o Skoganvarri Mánoheáhpi / (SnRa) 49,1a -- HLL
10v t Toy's Saga / (SnRa) 49,3 -- HLL

7. RYHMÄ, TULOKSET 13.5.2019
(P: 150-80-50-30-15-15)
1. 13v t Nasrin Dvalan / (NaSe) 45,1ly -- 45,5 + 150ve
2. 9v t Toy's Teresa / (SnRa) 46,4a -- 45,5x + 80ve
3. 9v o Balwinder I.F. / Suski (RDT) 1.48,5aly -- 45,8 + 50ve
4. 10v t Toy's Saga / (SnRa) 49,3 -- 45,9 + 30ve
5. 9v t Toy's Phoebe / Iina (RDT) 1.46,4aly -- 46,0 + 15ve
6. 17v o Helkan Hessu KS / Hessu (Adina) 1.46,1aly -- 46,0 + 15ve
7. 18v o A.D. Sugar Delux / Jannica (APR) 1.44,3 -- 46,1x
8. 9v o Toy's Jacob / (SnRa) 48,3a -- 46,6x
9. 8v t A.D. Mer Jul / (SnRa) 46,3a -- 46,7x
10. 9v t Hugging NRL / (SnRa) 46,3 -- 48,0x
7v o Skoganvarri Mánoheáhpi / (SnRa) 49,1a -- HLL
7v t Disa NRL / Helena (NaSe) 43,2aly -- HLL
10v t Amorina Snilli / (SnRa) 46,3a -- HLL

8. RYHMÄ, TULOKSET 3.5.2019
(P: 150-80-50-30-15-15)
1. 13v t Unian Rouslite / Tia (NaSe) 38,6aly -- 39,9 + 150ve
2. 11v t Yanetron NRL / Miina (NaSe) 39,3aly -- 40,0 + 80ve
3. 14v o Toy's Bjarte / (SnRa) 38,5 -- 40,1 + 50ve
4. 15v o Samuraj NRL / Riina (NaSe) 39,3aly -- 40,4 + 30ve
5. 18v o Jamming NRL / Ira (NaSe) 39,3aly -- 40,5 + 15ve
6. 14v o Helmer Gull / (SnRa) 39,3 -- 40,8x + 15ve
7. 14v t Athene Snilli / Ada (NaSe) 39,3aly -- 40,9x
8. 13v t Nasrin Kaleesi / (NaSe) 39,5aly -- 41,0
9. 14v o Sjötroll Duán / (SnRa) 39,3a -- 41,8x
13v o Jaguar Go / (SnRa) 39,3a -- HPL
15v o Thydor NRL / Maria (NaSe) 39,1aly -- HPL

8. RYHMÄ, TULOKSET 7.5.2019
(P: 150-80-50-30-15-15)
1. 15v o Thydor NRL / Maria (NaSe) 39,1aly -- 40,3 + 150ve
2. 14v o Helmer Gull / (SnRa) 39,3 -- 40,7 + 80ve
3. 14v o Sjötroll Duán / (SnRa) 39,3a -- 40,8 + 50ve
4. 13v t Nasrin Kaleesi / (NaSe) 39,5aly -- 41,0 + 30ve
5. 14v o Toy's Bjarte / (SnRa) 38,5 -- 41,1x + 15ve
6. 13v o Jaguar Go / (SnRa) 39,3a -- 41,8x + 15ve
7. 18v o Jamming NRL / Ira (NaSe) 39,3aly -- 42,0x
8. 11v t Yanetron NRL / Miina (NaSe) 39,3aly -- 42,2x
9. 14v t Athene Snilli / Ada (NaSe) 39,3aly -- 42,7x
15v o Samuraj NRL / Riina (NaSe) 39,3aly -- K
13v t Unian Rouslite / Tia (NaSe) 38,6aly -- HLL

8. RYHMÄ, TULOKSET 11.5.2019
(P: 150-80-50-30-15-15)
1. 14v o Toy's Bjarte / (SnRa) 38,5 -- 39,9 + 150ve
2. 13v t Unian Rouslite / Tia (NaSe) 38,6aly -- 39,9x + 80ve
3. 13v o Jaguar Go / (SnRa) 39,3a -- 40,0 + 50ve
4. 14v o Sjötroll Duán / (SnRa) 39,3a -- 40,3x + 30ve
5. 14v o Helmer Gull / (SnRa) 39,3 -- 40,7 + 15ve
6. 11v t Yanetron NRL / Miina (NaSe) 39,3aly -- 40,9 + 15ve
7. 13v t Nasrin Kaleesi / (NaSe) 39,5aly -- 41,0
8. 18v o Jamming NRL / Ira (NaSe) 39,3aly -- 41,1x
9. 15v o Samuraj NRL / Riina (NaSe) 39,3aly -- 41,9x
14v t Athene Snilli / Ada (NaSe) 39,3aly -- HPL
15v o Thydor NRL / Maria (NaSe) 39,1aly -- HLL

8. RYHMÄ, TULOKSET 13.5.2019
(P: 150-80-50-30-15-15)
1. 13v o Jaguar Go / (SnRa) 39,3a -- 40,3 + 150ve
2. 14v t Athene Snilli / Ada (NaSe) 39,3aly -- 40,3 + 80ve
3. 18v o Jamming NRL / Ira (NaSe) 39,3aly -- 40,4 + 50ve
4. 11v t Yanetron NRL / Miina (NaSe) 39,3aly -- 40,8x + 30ve
5. 14v o Toy's Bjarte / (SnRa) 38,5 -- 40,9 + 15ve
6. 13v t Nasrin Kaleesi / (NaSe) 39,5aly -- 41,2 + 15ve
7. 13v t Unian Rouslite / Tia (NaSe) 38,6aly -- 41,2x
8. 15v o Samuraj NRL / Riina (NaSe) 39,3aly -- 41,5
9. 14v o Helmer Gull / (SnRa) 39,3 -- 41,9x
14v o Sjötroll Duán / (SnRa) 39,3a -- HPL
15v o Thydor NRL / Maria (NaSe) 39,1aly -- K

© Shavo / Narrilaivan 2004-2019. All rights reserved.
Ulkoasu © M Layouts, muokkaukset Shavo. Kuvasta kiitos All Free Backgrounds.
Virtuaalitalli - a SIM game stable