Narrilaivan

Villien ravien sarja 10.5., 19.5. ja 24.5. -- TULOKSET!!

Ravipäivät: 10.5., 19.5. ja 24.5.
Kutsu julkaistu 8.5.
Tulokset tulee n. 20.5.!
Ilmoittautumisaikaa 19.5. klo 23:30 asti!


Säännöt & ilmoittautuminen

Kilpailupäivät ovat 10.5., 19.5. ja 24.5..
Viimeinen osallistumispäivä on 19.5.

Ravit järjestää Shavo (VRL-0007), Narrilaivan
Sähköposti: narrilaivan@gmail.com
Paikka: Narrilaivan virtuaalinen ravirata

Rajattomasti hevosia/ poneja lähtöihin. Jaetaan ryhmiin iän & ennätyksern perustella. Yhdeltä omistajalta rajattomasti hevosia/ poneja yhteen lähtöön.
Ikärajat: lv 2-12v, kv 3-15v, ponit 3-18v.

Osallistuminen sähköpostiolla osoitteeseen narrilaivan@gmail.com otsikolla "Toukokuun kv-lv".
Samaan lähtöön tulevat saman lähtöotsikon alle!
Osallistumismuoto on: lähdön nro (rivinvaihto) hevosen ikä hevosen sukupuoli hevosen nimi / ohjastajan nimi (seura/ tallin nimi) ennätys --
Esimerkki:
Lähtö 1
12v o Brtune / Shavo (NaSe) 22,3 --
13v t Sveeja / Minni (NaSe) 23,4 --
Ei br-tageja. Laita lähtöihin hevoset ja ponit järjestykseen ennätyksen mukaan, hitaimmasta nopeimpaan! Kiitos. (Eli hitain ja ei enn. ylimmäiseksi, ja nopein alimmaiseksi.)
Mikäli lähtöön osallistuvat hevoset/ ponit eivät ole aikajärjestyksessä hitaimmasta nopeimpaan, KOKO ilmoittautuminen hylätään!


Tulokset

Lähtö 1: Tasoitusajo 2v lämminverisille 1609m

P: 800ve - 400ve - 200ve - 100ve - 80ve

1. ryhmä; tulokset 10.5.2018
1. 2v t Pilates Please / (WyRa) 22,4ke -- 01.21,3ly x
2. 2v o Rjazán Orion / Spookiness (RDT) 25,4ke -- 01.21,3ly
3. 2v t Rosebud Shav / Iina (NaSe) ei enn . -- 01.21,4ly
4. 2v t Athlete Chic / (WyRa) 22,6ke -- 01.21,5ly
5. 2v o Up All Night / (WyRa) 23,3ke -- 01.21,5ly
6. 2v t Smiley Shav / Salli (NaSe) ei enn. -- 01.22,2ly
7. 2v o Rjazán Bumblebee / (PoRa) 22,5ke -- 01.22,4ly
8. 2v t Cabana Fever / (WyRa) 23,1ke -- 01.22,5ly
9. 2v o Better Fake It RC / Laura (RDT) 25,4ke -- 01.22,5ly
10. 2v o Can't Sandal This / (WyRa) 22,4ke -- 01.23,2ly
11. 2v t Rout Pomp / (PoRa) 22,6aly -- 01.23,6ly
12. 2v o Bad Habit / (WyRa) 23,5ke -- 01.24,4ly x
2v t Somewhere Shav / Shavo (NaSe) ei enn. -- - hll
2v t Divine Pomp / (PoRa) 22,6ke -- - hll

1. ryhmä; tulokset 19.5.2018
1. 2v t Smiley Shav / Salli (NaSe) ei enn. -- 01.21,2ly
2. 2v o Up All Night / (WyRa) 23,3ke -- 01.21,4ly
3. 2v o Rjazán Orion / Spookiness (RDT) 25,4ke -- 01.21,4ly
4. 2v t Divine Pomp / (PoRa) 22,6ke -- 01.21,4ly
5. 2v t Pilates Please / (WyRa) 22,4ke -- 01.21,6ly
6. 2v o Bad Habit / (WyRa) 23,5ke -- 01.21,6ly
7. 2v t Rout Pomp / (PoRa) 22,6aly -- 01.22,2ly x
8. 2v t Athlete Chic / (WyRa) 22,6ke -- 01.23,2ly
9. 2v o Rjazán Bumblebee / (PoRa) 22,5ke -- 01.23,4ly
10. 2v o Better Fake It RC / Laura (RDT) 25,4ke -- 01.23,6ly
11. 2v o Can't Sandal This / (WyRa) 22,4ke -- 01.24,2ly
12. 2v t Rosebud Shav / Iina (NaSe) ei enn . -- 01.24,5ly x
13. 2v t Somewhere Shav / Shavo (NaSe) ei enn. -- 01.24,6ly xx
2v t Cabana Fever / (WyRa) 23,1ke -- - hll

1. ryhmä; tulokset 24.5.2018
1. 2v t Smiley Shav / Salli (NaSe) ei enn. -- 01.21,2ly
2. 2v o Rjazán Bumblebee / (PoRa) 22,5ke -- 01.21,4ly
3. 2v t Cabana Fever / (WyRa) 23,1ke -- 01.21,5ly x
4. 2v o Better Fake It RC / Laura (RDT) 25,4ke -- 01.21,6ly
5. 2v t Athlete Chic / (WyRa) 22,6ke -- 01.21,6ly x
6. 2v t Rosebud Shav / Iina (NaSe) ei enn . -- 01.21,6ly xx
7. 2v t Somewhere Shav / Shavo (NaSe) ei enn. -- 01.22,2ly xx
8. 2v o Rjazán Orion / Spookiness (RDT) 25,4ke -- 01.22,3ly
9. 2v o Bad Habit / (WyRa) 23,5ke -- 01.23,2ly
10. 2v t Rout Pomp / (PoRa) 22,6aly -- 01.23,6ly
11. 2v t Divine Pomp / (PoRa) 22,6ke -- 01.23,6ly xx
12. 2v t Pilates Please / (WyRa) 22,4ke -- 01.24,3ly
13. 2v o Can't Sandal This / (WyRa) 22,4ke -- 01.24,4ly
14. 2v o Up All Night / (WyRa) 23,3ke -- 01.24,6ly

2. ryhmä; tulokset 10.5.2018
1. 2v t Golden Silhouette Pomp / (PoRa) 20,3aly -- 01.19,1ly
2. 2v t Rjazán Excuse Me! / (RuKo) 21,5ake -- 01.19,2ly
3. 2v t Tearose / (WyRa) 22,1ke -- 01.19,2ly
4. 2v t Cherie Rus / (PoRa) 21,6aly -- 01.20,3ly
5. 2v t Radical Zinzinzin / Anna (RDT) 19,6ake -- 01.20,3ly
6. 2v t Beeokay / (WyRa) 22,2ke -- 01.20,4ly xx
7. 2v o Ambush by November / (WyRa) 21,7ke -- 01.20,6ly
8. 2v o Hidden Agenda / (WyRa) 21,5ke -- 01.20,6ly x
9. 2v t She´s My Unicorn / (RuKo) 21,5ake -- 01.21,5ly x
10. 2v t Calypso Pomp / (RuKo) 21,5ake -- 01.22,3ly
11. 2v t My Winter of Love / Viveka (Team Lily) 22,1a -- 01.22,4ly
2v t Ramona Snilli / (SnRa) 19,5a -- - hml2

2. ryhmä; tulokset 19.5.2018
1. 2v t Cherie Rus / (PoRa) 21,6aly -- 01.19,5ly
2. 2v t Calypso Pomp / (RuKo) 21,5ake -- 01.19,5ly xx
3. 2v t Radical Zinzinzin / Anna (RDT) 19,6ake -- 01.19,5ly
4. 2v t Beeokay / (WyRa) 22,2ke -- 01.19,5ly
5. 2v t Tearose / (WyRa) 22,1ke -- 01.20,5ly
6. 2v t Golden Silhouette Pomp / (PoRa) 20,3aly -- 01.20,5ly
7. 2v o Hidden Agenda / (WyRa) 21,5ke -- 01.21,2ly x
8. 2v t Ramona Snilli / (SnRa) 19,5a -- 01.21,2ly
9. 2v t She´s My Unicorn / (RuKo) 21,5ake -- 01.21,3ly
10. 2v o Ambush by November / (WyRa) 21,7ke -- 01.22,3ly
11. 2v t My Winter of Love / Viveka (Team Lily) 22,1a -- 01.22,4ly
12. 2v t Rjazán Excuse Me! / (RuKo) 21,5ake -- 01.22,6ly

2. ryhmä; tulokset 24.5.2018
1. 2v t Rjazán Excuse Me! / (RuKo) 21,5ake -- 01.19,2ly
2. 2v t My Winter of Love / Viveka (Team Lily) 22,1a -- 01.19,2ly xx
3. 2v t Tearose / (WyRa) 22,1ke -- 01.19,4ly
4. 2v t Ramona Snilli / (SnRa) 19,5a -- 01.19,5ly
5. 2v t Golden Silhouette Pomp / (PoRa) 20,3aly -- 01.20,2ly xx
6. 2v t Calypso Pomp / (RuKo) 21,5ake -- 01.21,2ly x
7. 2v o Hidden Agenda / (WyRa) 21,5ke -- 01.21,3ly
8. 2v t Radical Zinzinzin / Anna (RDT) 19,6ake -- 01.21,4ly
9. 2v t Cherie Rus / (PoRa) 21,6aly -- 01.22,1ly
2v t Beeokay / (WyRa) 22,2ke -- - hml3
2v o Ambush by November / (WyRa) 21,7ke -- - hpl
2v t She´s My Unicorn / (RuKo) 21,5ake -- - hll

3. ryhmä; tulokset 10.5.2018
1. 2v t Polikwaptiwa / (WyRa) 18,3aly -- 01.18,2ly
2. 2v t Ganieda / (WyRa) 19,2aly -- 01.18,3ly xx
3. 2v o Gladiator Snilli / (SnRa) 18,4a -- 01.18,4ly
4. 2v o Grumling / (WyRa) 19,4aly -- 01.18,4ly
5. 2v t Electra Snilli / (SnRa) 18,1a -- 01.19,2ly
6. 2v t In Your Dreams RC / Olavi (RDT) 19,4ake -- 01.19,6ly x
7. 2v o Born To Be Showman / (PoRa) 17,4aly -- 01.20,1ly x
8. 2v t Dramatic RC / Eino (RDT) 18,5ake -- 01.20,1ly
9. 2v o Vespertilio / (WyRa) 17,3aly -- 01.20,2ly
10. 2v t Walkira / (WyRa) 18,3aly -- 01.20,4ly
11. 2v t Caiora / (WyRa) 18,1aly -- 01.21,2ly
12. 2v o Radical Freakshow / Kalevi (RDT) 18,5ake -- 01.21,3ly
2v o Casden / (WyRa) 19,2aly -- - hll

3. ryhmä; tulokset 17.5.2018
1. 2v t Caiora / (WyRa) 18,1aly -- 01.18,2ly x
2. 2v t Walkira / (WyRa) 18,3aly -- 01.18,3ly
3. 2v o Vespertilio / (WyRa) 17,3aly -- 01.18,4ly
4. 2v t Electra Snilli / (SnRa) 18,1a -- 01.18,4ly x
5. 2v t Polikwaptiwa / (WyRa) 18,3aly -- 01.18,4ly
6. 2v o Gladiator Snilli / (SnRa) 18,4a -- 01.19,5ly
7. 2v o Born To Be Showman / (PoRa) 17,4aly -- 01.20,2ly
8. 2v t In Your Dreams RC / Olavi (RDT) 19,4ake -- 01.20,4ly
9. 2v t Ganieda / (WyRa) 19,2aly -- 01.21,1ly
10. 2v t Dramatic RC / Eino (RDT) 18,5ake -- 01.21,6ly xx
2v o Grumling / (WyRa) 19,4aly -- - hml1
2v o Casden / (WyRa) 19,2aly -- - hpl
2v o Radical Freakshow / Kalevi (RDT) 18,5ake -- - k

3. ryhmä; tulokset 24.5.2018
1. 2v t Ganieda / (WyRa) 19,2aly -- 01.18,3ly
2. 2v t In Your Dreams RC / Olavi (RDT) 19,4ake -- 01.18,4ly
3. 2v o Radical Freakshow / Kalevi (RDT) 18,5ake -- 01.18,5ly xx
4. 2v o Born To Be Showman / (PoRa) 17,4aly -- 01.18,5ly
5. 2v t Caiora / (WyRa) 18,1aly -- 01.19,2ly
6. 2v t Dramatic RC / Eino (RDT) 18,5ake -- 01.19,3ly
7. 2v t Walkira / (WyRa) 18,3aly -- 01.19,4ly
8. 2v o Casden / (WyRa) 19,2aly -- 01.19,4ly
9. 2v o Gladiator Snilli / (SnRa) 18,4a -- 01.19,5ly
10. 2v t Electra Snilli / (SnRa) 18,1a -- 01.19,5ly x
11. 2v o Grumling / (WyRa) 19,4aly -- 01.20,4ly
12. 2v o Vespertilio / (WyRa) 17,3aly -- 01.21,4ly xx
13. 2v t Polikwaptiwa / (WyRa) 18,3aly -- 01.21,4ly


Lähtö 2: Tasoitusajo 17,0 aikaiset ja hitaammat lämminveriset 1600m

P: 1200ve - 600ve - 300ve - 200ve - 120ve

1. ryhmä; tulokset 10.5.2018
1. 3v t Yalenchka / (RuKo) 18,6ake -- 01.17,4ly x
2. 3v t Shikarnaja / (RuKo) 18,6ake-- 01.17,4ly x
3. 3v o Bartholomew Snilli / (SnRa) 17,6a -- 01.18,2ly
4. 3v o Star Of Fate / Pekka (RDT) 18,1ake -- 01.18,2ly
5. 3v o Fiorenzo / (WyRa) 18,4aly -- 01.18,4ly
6. 3v o Bjudzhet / (RuKo) 17,4ake -- 01.18,5ly
7. 3v o Rjazán Blackmail / (PoRa) 18,4aly -- 01.18,5ly
8. 3v o Leslie Cliff / (PoRa) 18,1ake -- 01.20,5ly x
9. 3v t Kirochka / (RuKo) 17,4ake -- 01.20,6ly x

1. ryhmä; tulokset 17.5.2018
1. 3v o Star Of Fate / Pekka (RDT) 18,1ake -- 01.17,2ly
2. 3v t Yalenchka / (RuKo) 18,6ake -- 01.17,2ly
3. 3v t Kirochka / (RuKo) 17,4ake -- 01.17,2ly x
4. 3v o Fiorenzo / (WyRa) 18,4aly -- 01.17,5ly x
5. 3v t Shikarnaja / (RuKo) 18,6ake-- 01.18,3ly
6. 3v o Bjudzhet / (RuKo) 17,4ake -- 01.19,2ly
7. 3v o Bartholomew Snilli / (SnRa) 17,6a -- 01.19,6ly xx
8. 3v o Leslie Cliff / (PoRa) 18,1ake -- 01.20,2ly
9. 3v o Rjazán Blackmail / (PoRa) 18,4aly -- 01.20,6ly

1. ryhmä; tulokset 24.5.2018
1. 3v o Rjazán Blackmail / (PoRa) 18,4aly -- 01.17,4ly
2. 3v o Fiorenzo / (WyRa) 18,4aly -- 01.17,4ly
3. 3v t Kirochka / (RuKo) 17,4ake -- 01.19,3ly x
4. 3v o Leslie Cliff / (PoRa) 18,1ake -- 01.20,2ly
5. 3v t Shikarnaja / (RuKo) 18,6ake-- 01.20,2ly
6. 3v o Star Of Fate / Pekka (RDT) 18,1ake -- 01.20,3ly
7. 3v o Bjudzhet / (RuKo) 17,4ake -- 01.20,4ly x
3v t Yalenchka / (RuKo) 18,6ake -- - hll
3v o Bartholomew Snilli / (SnRa) 17,6a -- - k

2. ryhmä; tulokset 10.5.2018
1. 3v t Just A Ghost Pomp / (PoRa) 17,3aly -- 01.16,3ly
2. 4v t Joscelyne Burn / (RuKo) 18,3ke -- 01.16,5ly x
3. 3v o Radical Alterego / (RuKo) 17,3ake -- 01.16,5ly
4. 3v o Crimescene Unia / (SnRa) 17,2a -- 01.17,4ly
5. 4v o Sue's Barracuda / Jannica (APR) 17,3 -- 01.18,3ly
6. 4v o Norhern Sunrise / Eero (Team Lily) 17,5a -- 01.18,4ly xx
7. 3v o Rjazán Put-in / (PoRa) 17,3aly -- 01.18,6ly
8. 6v o Thunderstruck / Lasse (RDT) 17,2ke -- 01.19,1ly x
9. 3v o Saltas Brutal Rich / (RuKo) 17,2ake -- 01.19,3ly
4v o Prince of North / Tuukka (Team Lily) 17,5a -- - hpl

2. ryhmä; tulokset 19.5.2018
1. 6v o Thunderstruck / Lasse (RDT) 17,2ke -- 01.16,3ly
2. 4v o Sue's Barracuda / Jannica (APR) 17,3 -- 01.16,5ly x
3. 4v o Prince of North / Tuukka (Team Lily) 17,5a -- 01.17,1ly
4. 4v o Norhern Sunrise / Eero (Team Lily) 17,5a -- 01.17,2ly
5. 3v o Saltas Brutal Rich / (RuKo) 17,2ake -- 01.17,2ly
6. 3v o Rjazán Put-in / (PoRa) 17,3aly -- 01.17,5ly
7. 4v t Joscelyne Burn / (RuKo) 18,3ke -- 01.18,2ly
8. 3v o Radical Alterego / (RuKo) 17,3ake -- 01.18,2ly
9. 3v t Just A Ghost Pomp / (PoRa) 17,3aly -- 01.18,4ly
10. 3v o Crimescene Unia / (SnRa) 17,2a -- 01.19,5ly

2. ryhmä; tulokset 24.5.2018
1. 6v o Thunderstruck / Lasse (RDT) 17,2ke -- 01.16,1ly
2. 3v o Radical Alterego / (RuKo) 17,3ake -- 01.16,2ly xx
3. 3v o Saltas Brutal Rich / (RuKo) 17,2ake -- 01.16,2ly
4. 4v o Norhern Sunrise / Eero (Team Lily) 17,5a -- 01.16,2ly
5. 4v o Prince of North / Tuukka (Team Lily) 17,5a -- 01.17,1ly
6. 3v t Just A Ghost Pomp / (PoRa) 17,3aly -- 01.17,1ly
7. 4v t Joscelyne Burn / (RuKo) 18,3ke -- 01.17,5ly
8. 3v o Crimescene Unia / (SnRa) 17,2a -- 01.18,5ly
9. 4v o Sue's Barracuda / Jannica (APR) 17,3 -- 01.19,3ly x
10. 3v o Rjazán Put-in / (PoRa) 17,3aly -- 01.19,5ly x


Lähtö 3: Tasoitusajo 15,0-16,9 aikaiset lämminveriset 1600m

P: 1600ve - 800ve - 400ve - 300ve - 160ve

1. ryhmä; tulokset 10.5.2018
1. 3v o Hawkeye JN / (PoRa) 16,2ake -- 01.16,5ly xx
2. 3v t Little Risky Pomp / (PoRa) 16,4aly -- 01.17,5ly
3. 3v o Flash Warning / (PoRa) 16,6aly -- 01.18,2ly
4. 3v t Crazy But Worthy / (PoRa) 16,0ake -- 01.18,2ly xx
5. 3v o Prince Carpenter / (PoRa) 16,4aly -- 01.18,5ly x
6. 3v t Seventeen Candles / (WyRa) 15,3ake -- 01.19,2ly xx
7. 3v o Valery Pomp / (PoRa) 16,3aly -- 01.19,2ly x
8. 3v o Cyborg Snilli / (SnRa) 15,4a -- 01.19,2ly
9. 3v t Winy Blondie / (PoRa) 16,5ake -- 01.19,2ly
3v t Sweet Little Sin / Jose (RDT) 16,4ake -- - hml5

1. ryhmä; tulokset 19.5.2018
1. 3v o Hawkeye JN / (PoRa) 16,2ake -- 01.16,1ly
2. 3v o Valery Pomp / (PoRa) 16,3aly -- 01.16,1ly
3. 3v t Seventeen Candles / (WyRa) 15,3ake -- 01.16,1ly
4. 3v t Winy Blondie / (PoRa) 16,5ake -- 01.18,1ly xx
5. 3v t Sweet Little Sin / Jose (RDT) 16,4ake -- 01.18,2ly
6. 3v t Crazy But Worthy / (PoRa) 16,0ake -- 01.18,3ly
7. 3v o Cyborg Snilli / (SnRa) 15,4a -- 01.18,5ly x
8. 3v o Prince Carpenter / (PoRa) 16,4aly -- 01.18,6ly
9. 3v t Little Risky Pomp / (PoRa) 16,4aly -- 01.19,1ly
3v o Flash Warning / (PoRa) 16,6aly -- - hpl

1. ryhmä; tulokset 24.5.2018
1. 3v o Hawkeye JN / (PoRa) 16,2ake -- 01.16,3ly
2. 3v o Valery Pomp / (PoRa) 16,3aly -- 01.16,5ly
3. 3v t Little Risky Pomp / (PoRa) 16,4aly -- 01.16,6ly
4. 3v t Winy Blondie / (PoRa) 16,5ake -- 01.16,6ly
5. 3v o Flash Warning / (PoRa) 16,6aly -- 01.17,3ly xx
6. 3v t Sweet Little Sin / Jose (RDT) 16,4ake -- 01.17,3ly
7. 3v o Prince Carpenter / (PoRa) 16,4aly -- 01.17,3ly
8. 3v t Crazy But Worthy / (PoRa) 16,0ake -- 01.19,1ly
9. 3v t Seventeen Candles / (WyRa) 15,3ake -- 01.19,2ly
3v o Cyborg Snilli / (SnRa) 15,4a -- - hll

2. ryhmä; tulokset 10.5.2018
1. 4v o Ratchet Rus / (RuKo) 15,2ake -- 01.14,8ly
2. 4v o Expensive Salazar / (PoRa) 15,3aly -- 01.14,9ly x
3. 5v o Grimlock Unia / (RuKo) 15,1ake -- 01.14,9ly
4. 5v t Imperial Elite / (SnRa) 15,5a -- 01.15,2ly x
5. 4v o Marvel Pomp / (PoRa) 16,3ake -- 01.15,4ly
6. 6v t Destroyer / Ukko (RDT) 16,4ke -- 01.15,4ly
7. 4v o Radical Adrenaline / Maiju (RDT) 15,2ake -- 01.16,3ly
8. 4v t Ghostpride Pomp / (WyRa) 15,3aly -- 01.16,5ly
9. 4v t Kozyrnaja / Harri I (RuKo) 15,3ake -- 01.17,1ly
10. 4v o Firefox Impreza / (RuKo) 15,1ake -- 01.17,1ly xx
11. 5v o Starscream Snilli / (RuKo) 15,2ake -- 01.17,3ly
12. 4v t Orbi / Oresama (RR) 1.15,2aly -- 01.17,4ly
4v t Rainsong Izolda / (RuKo) 16,5ake -- - hpl
4v o Habitude Pomp / Ilpo (RDT) 16,3ake -- - hpl
4v o François Ach / (RuKo) 16,1ake -- - hll

2. ryhmä; tulokset 19.5.2018
1. 5v t Imperial Elite / (SnRa) 15,5a -- 01.14,8ly
2. 5v o Grimlock Unia / (RuKo) 15,1ake -- 01.14,9ly
3. 4v t Kozyrnaja / Harri I (RuKo) 15,3ake -- 01.15,0ly
4. 4v t Rainsong Izolda / (RuKo) 16,5ake -- 01.15,4ly x
5. 4v o Habitude Pomp / Ilpo (RDT) 16,3ake -- 01.15,5ly
6. 4v o Expensive Salazar / (PoRa) 15,3aly -- 01.15,6ly xx
7. 4v o Ratchet Rus / (RuKo) 15,2ake -- 01.15,8ly
8. 4v o Radical Adrenaline / Maiju (RDT) 15,2ake -- 01.16,1ly x
9. 4v o Marvel Pomp / (PoRa) 16,3ake -- 01.16,4ly
10. 4v o Firefox Impreza / (RuKo) 15,1ake -- 01.16,5ly x
11. 6v t Destroyer / Ukko (RDT) 16,4ke -- 01.16,5ly
12. 4v t Ghostpride Pomp / (WyRa) 15,3aly -- 01.17,2ly
13. 5v o Starscream Snilli / (RuKo) 15,2ake -- 01.17,5ly
4v o François Ach / (RuKo) 16,1ake -- - hll
4v t Orbi / Oresama (RR) 1.15,2aly -- - hml4

2. ryhmä; tulokset 24.5.2018
1. 4v o Habitude Pomp / Ilpo (RDT) 16,3ake -- 01.15,2ly x
2. 4v t Kozyrnaja / Harri I (RuKo) 15,3ake -- 01.15,2ly
3. 4v o Radical Adrenaline / Maiju (RDT) 15,2ake -- 01.15,3ly
4. 6v t Destroyer / Ukko (RDT) 16,4ke -- 01.15,5ly
5. 4v o François Ach / (RuKo) 16,1ake -- 01.15,6ly
6. 4v t Ghostpride Pomp / (WyRa) 15,3aly -- 01.15,7ly
7. 4v o Firefox Impreza / (RuKo) 15,1ake -- 01.15,8ly
8. 4v t Rainsong Izolda / (RuKo) 16,5ake -- 01.15,9ly
9. 5v o Starscream Snilli / (RuKo) 15,2ake -- 01.16,0ly
10. 4v o Ratchet Rus / (RuKo) 15,2ake -- 01.16,2ly
11. 4v t Orbi / Oresama (RR) 1.15,2aly -- 01.16,5ly
12. 4v o Expensive Salazar / (PoRa) 15,3aly -- 01.17,3ly
13. 5v o Grimlock Unia / (RuKo) 15,1ake -- 01.17,3ly
14. 5v t Imperial Elite / (SnRa) 15,5a -- 01.17,5ly
15. 4v o Marvel Pomp / (PoRa) 16,3ake -- 01.17,6ly xx


Lähtö 4: Tasoitusajo 12,0-14,9 aikaiset lämminveriset 1600m

P: 2100ve - 900ve - 500ve - 400ve - 210ve

1. ryhmä; tulokset 10.5.2018
1. 6v o Grand Abs / Atte (NaSe) 13,5a -- 01.13,2ly
2. 4v t OR'Blended Grace / (PoRa) 14,2ake -- 01.13,4ly
3. 5v t Maroth Gue / Mari (NaSe) 13,4 -- 01.13,5ly x
4. 5v t Polaris Ach / (PoRa) 14,5aly -- 01.13,6ly
5. 4v t Radical Jillabran / Nelli (RDT) 14,1ake -- 01.14,3ly
6. 3v o Sunstruck / (WyRa) 14,6ake -- 01.14,4ly
7. 3v t Fregatta / (PoRa) 14,5ake -- 01.14,5ly
8. 6v o Wayward Ach / Jannica (APR) 14,6ly -- 01.14,5ly
9. 5v t Prestige Elite / (SnRa) 14,3a -- 01.15,1ly
10. 4v t Lady Robinia / (PoRa) 13,6ake -- 01.15,3ly
11. 6v o Bluestar Icaros / (SnRa) 13,4a -- 01.15,4ly
12. 5v t Geisha Snilli / (SnRa) 14,4a -- 01.15,5ly
5v o Arkhelokhos Rus / (RuKo) 13,4ake -- - hml3

1. ryhmä; tulokset 19.5.2018
1. 3v o Sunstruck / (WyRa) 14,6ake -- 01.13,3ly
2. 6v o Grand Abs / Atte (NaSe) 13,5a -- 01.13,4ly
3. 4v t OR'Blended Grace / (PoRa) 14,2ake -- 01.13,4ly
4. 5v t Polaris Ach / (PoRa) 14,5aly -- 01.13,4ly
5. 5v t Geisha Snilli / (SnRa) 14,4a -- 01.13,4ly
6. 4v t Lady Robinia / (PoRa) 13,6ake -- 01.13,6ly
7. 4v t Radical Jillabran / Nelli (RDT) 14,1ake -- 01.14,3ly x
8. 5v t Maroth Gue / Mari (NaSe) 13,4 -- 01.14,5ly
9. 5v o Arkhelokhos Rus / (RuKo) 13,4ake -- 01.15,2ly
10. 3v t Fregatta / (PoRa) 14,5ake -- 01.15,3ly
11. 6v o Wayward Ach / Jannica (APR) 14,6ly -- 01.15,4ly xx
12. 5v t Prestige Elite / (SnRa) 14,3a -- 01.15,5ly
6v o Bluestar Icaros / (SnRa) 13,4a -- - hpl

1. ryhmä; tulokset 24.5.2018
1. 5v t Polaris Ach / (PoRa) 14,5aly -- 01.13,2ly
2. 4v t Lady Robinia / (PoRa) 13,6ake -- 01.13,3ly
3. 4v t Radical Jillabran / Nelli (RDT) 14,1ake -- 01.13,4ly
4. 5v t Geisha Snilli / (SnRa) 14,4a -- 01.13,4ly xx
5. 6v o Wayward Ach / Jannica (APR) 14,6ly -- 01.13,4ly
6. 3v o Sunstruck / (WyRa) 14,6ake -- 01.13,5ly x
7. 5v o Arkhelokhos Rus / (RuKo) 13,4ake -- 01.14,2ly
8. 5v t Prestige Elite / (SnRa) 14,3a -- 01.15,2ly
9. 6v o Bluestar Icaros / (SnRa) 13,4a -- 01.15,2ly
10. 3v t Fregatta / (PoRa) 14,5ake -- 01.15,2ly x
4v t OR'Blended Grace / (PoRa) 14,2ake -- - hml2
6v o Grand Abs / Atte (NaSe) 13,5a -- - hpl
5v t Maroth Gue / Mari (NaSe) 13,4 -- - hll

2. ryhmä; tulokset 10.5.2018
1. 6v t Radical Like No Other / Vilma (RDT) 13,3ke -- 01.12,8ly
2. 6v o Kickman Snilli / (SnRa) 13,1a -- 01.12,9ly
3. 7v o Crimson Samurai / (RuKo) 13,3ake -- 01.13,2ly
4. 7v o Autumn Gold Duán / Emilia (Team Lily) 13,4a -- 01.13,4ly
5. 6v t Ginger Soupir / Pirita (NaSe) 13,1ake -- 01.13,4ly x
6. 9v o Ben Bone Pomp / (PoRa) 13,3ke -- 01.14,2ly
7. 5v t Heaven's Fire / Henna (NaSe) 13,3a -- 01.14,2ly
8. 6v o Less Is More RC / Linnea (RDT) 13,1aly -- 01.14,2ly
9. 5v t Shakira Z / (PoRa) 13,3ke -- 01.14,2ly x
10. 6v o In Roy's Name I Run / Roni (NaSe) 13,3a -- 01.14,5ly
11. 5v o Lord Wallenburg / (SnRa) 13,2a -- 01.15,1ly
12. 7v t Pretty Sweet RC / Kiia (RDT) 13,1aly -- 01.15,2ly xx

2. ryhmä; tulokset 19.5.2018
1. 7v o Crimson Samurai / (RuKo) 13,3ake -- 01.12,7ly
2. 6v o In Roy's Name I Run / Roni (NaSe) 13,3a -- 01.12,8ly
3. 5v o Lord Wallenburg / (SnRa) 13,2a -- 01.12,9ly
4. 6v o Kickman Snilli / (SnRa) 13,1a -- 01.13,0ly x
5. 5v t Shakira Z / (PoRa) 13,3ke -- 01.13,1ly
6. 6v t Radical Like No Other / Vilma (RDT) 13,3ke -- 01.13,2ly
7. 6v t Ginger Soupir / Pirita (NaSe) 13,1ake -- 01.13,2ly
8. 6v o Less Is More RC / Linnea (RDT) 13,1aly -- 01.13,6ly
9. 9v o Ben Bone Pomp / (PoRa) 13,3ke -- 01.15,2ly
10. 5v t Heaven's Fire / Henna (NaSe) 13,3a -- 01.15,3ly
7v o Autumn Gold Duán / Emilia (Team Lily) 13,4a -- - hpl
7v t Pretty Sweet RC / Kiia (RDT) 13,1aly -- - hml1

2. ryhmä; tulokset 24.5.2018
1. 6v o Kickman Snilli / (SnRa) 13,1a -- 01.12,5ly
2. 6v t Radical Like No Other / Vilma (RDT) 13,3ke -- 01.12,7ly
3. 7v o Autumn Gold Duán / Emilia (Team Lily) 13,4a -- 01.12,9ly
4. 9v o Ben Bone Pomp / (PoRa) 13,3ke -- 01.13,0ly x
5. 6v o Less Is More RC / Linnea (RDT) 13,1aly -- 01.13,1ly
6. 6v t Ginger Soupir / Pirita (NaSe) 13,1ake -- 01.13,3ly
7. 6v o In Roy's Name I Run / Roni (NaSe) 13,3a -- 01.13,5ly
8. 5v t Heaven's Fire / Henna (NaSe) 13,3a -- 01.13,5ly
9. 7v o Crimson Samurai / (RuKo) 13,3ake -- 01.14,2ly
10. 7v t Pretty Sweet RC / Kiia (RDT) 13,1aly -- 01.15,2ly
11. 5v o Lord Wallenburg / (SnRa) 13,2a -- 01.15,6ly x
5v t Shakira Z / (PoRa) 13,3ke -- - hpl

3. ryhmä; tulokset 10.5.2018
1. 5v o Jungleroar Pomp / (PoRa) 12,8aly -- 01.12,2ly
2. 10v o Practical Snilli / (SnRa) 12,2a -- 01.12,2ly
3. 9v o He Talks To Me / Henni (NaSe) 12,1a -- 01.12,3ly
4. 8v t Tik Tik Boom RC / Heini (RDT) 12,1aly -- 01.12,3ly
5. 7v t Chocoholic Cram! / Jaana (RDT) 12,6aly -- 01.12,3ly
6. 6v t Extreme Soupir / (RuKo) 12,3ake -- 01.12,4ly x
7. 5v t Lily Perfect Rus / (RuKo) 12,2ake -- 01.12,5ly x
8. 9v o Tornado In A Box / Topi (NaSe) 12,2 -- 01.12,5ly
9. 6v o Extreme Blue / (RuKo) 12,4ake -- 01.13,2ly xx
10. 9v t Mademoiselle Snilli / (SnRa) 12,2a -- 01.13,2ly
11. 5v o Lancelot Snilli / (SnRa) 12,2a -- 01.13,3ly x
12. 7v t Crimson Stardust / (RuKo) 12,2ake -- 01.13,5ly
8v o Oxford Rus / (RuKo) 12,2ake -- - hll
6v o Commander Snilli / (SnRa) 12,2a -- - hml6

3. ryhmä; tulokset 19.5.2018
1. 6v o Extreme Blue / (RuKo) 12,4ake -- 01.12,0ly
2. 9v o Tornado In A Box / Topi (NaSe) 12,2 -- 01.12,2ly
3. 7v t Crimson Stardust / (RuKo) 12,2ake -- 01.12,4ly
4. 5v o Jungleroar Pomp / (PoRa) 12,8aly -- 01.12,5ly
5. 7v t Chocoholic Cram! / Jaana (RDT) 12,6aly -- 01.12,5ly
6. 9v o He Talks To Me / Henni (NaSe) 12,1a -- 01.12,6ly
7. 5v t Lily Perfect Rus / (RuKo) 12,2ake -- 01.13,1ly
8. 8v o Oxford Rus / (RuKo) 12,2ake -- 01.13,4ly
9. 6v o Commander Snilli / (SnRa) 12,2a -- 01.13,4ly
10. 6v t Extreme Soupir / (RuKo) 12,3ake -- 01.13,5ly
11. 8v t Tik Tik Boom RC / Heini (RDT) 12,1aly -- 01.13,5ly x
12. 10v o Practical Snilli / (SnRa) 12,2a -- 01.13,5ly
13. 5v o Lancelot Snilli / (SnRa) 12,2a -- 01.13,5ly
9v t Mademoiselle Snilli / (SnRa) 12,2a -- - hml4

3. ryhmä; tulokset 24.5.2018
1. 8v o Oxford Rus / (RuKo) 12,2ake -- 01.12,0ly
2. 5v t Lily Perfect Rus / (RuKo) 12,2ake -- 01.12,3ly
3. 9v o Tornado In A Box / Topi (NaSe) 12,2 -- 01.12,3ly x
4. 8v t Tik Tik Boom RC / Heini (RDT) 12,1aly -- 01.12,5ly x
5. 7v t Crimson Stardust / (RuKo) 12,2ake -- 01.13,1ly
6. 6v o Extreme Blue / (RuKo) 12,4ake -- 01.13,1ly
7. 9v o He Talks To Me / Henni (NaSe) 12,1a -- 01.13,2ly
8. 7v t Chocoholic Cram! / Jaana (RDT) 12,6aly -- 01.13,3ly
9. 5v o Jungleroar Pomp / (PoRa) 12,8aly -- 01.13,3ly x
10. 6v t Extreme Soupir / (RuKo) 12,3ake -- 01.13,5ly
11. 5v o Lancelot Snilli / (SnRa) 12,2a -- 01.13,6ly
9v t Mademoiselle Snilli / (SnRa) 12,2a -- - hpl
6v o Commander Snilli / (SnRa) 12,2a -- - hpl
10v o Practical Snilli / (SnRa) 12,2a -- - hva


Lähtö 5: Tasoitusajo 11,9 aikaiset ja nopeammat lämminveriset 1600m

P: 2500ve - 1200ve - 700ve - 500ve - 250ve

1. ryhmä; tulokset 24.5.2018
1. 6v t Olivia Snilli / (SnRa) 11,4a -- 01.11,1ly
2. 8v o Bennet Cram! / Dina (RDT) 11,5ake -- 01.11,2ly
3. 8v o Lee Péché / (SnRa) 11,2a -- 01.11,2ly xx
4. 9v o Vagabondo Snilli / (SnRa) 11,2a -- 01.11,2ly xx
5. 8v t Caribbean Cocoon / (RuKo) 11,6aly -- 01.11,3ly
6. 8v t Greninja Snilli / (SnRa) 11,2a -- 01.11,5ly
7. 7v t Imperial Ach / Fiia (RDT) 11,6aly -- 01.11,6ly
8. 8v o Benjamin Snilli / (SnRa) 11,3a -- 01.12,3ly
9. 9v o He's My Hero / Harri (NaSe) 11,5a -- 01.12,3ly
10. 9v t Graceful Snilli / (SnRa) 11,3a -- 01.12,5ly

1. ryhmä; tulokset 19.5.2018
1. 8v t Greninja Snilli / (SnRa) 11,2a -- 01.11,1ly
2. 8v o Lee Péché / (SnRa) 11,2a -- 01.11,4ly
3. 9v o He's My Hero / Harri (NaSe) 11,5a -- 01.11,4ly
4. 8v o Bennet Cram! / Dina (RDT) 11,5ake -- 01.11,5ly
5. 9v t Graceful Snilli / (SnRa) 11,3a -- 01.12,3ly
6. 8v t Caribbean Cocoon / (RuKo) 11,6aly -- 01.12,4ly
7. 8v o Benjamin Snilli / (SnRa) 11,3a -- 01.12,4ly x
8. 6v t Olivia Snilli / (SnRa) 11,4a -- 01.12,6ly
7v t Imperial Ach / Fiia (RDT) 11,6aly -- - hll
9v o Vagabondo Snilli / (SnRa) 11,2a -- - hll

1. ryhmä; tulokset 24.5.2018
1. 8v o Benjamin Snilli / (SnRa) 11,3a -- 01.11,1ly
2. 8v t Greninja Snilli / (SnRa) 11,2a -- 01.11,4ly x
3. 9v t Graceful Snilli / (SnRa) 11,3a -- 01.11,6ly xx
4. 8v o Lee Péché / (SnRa) 11,2a -- 01.12,1ly xx
5. 9v o Vagabondo Snilli / (SnRa) 11,2a -- 01.12,1ly xx
6. 6v t Olivia Snilli / (SnRa) 11,4a -- 01.12,1ly
7. 9v o He's My Hero / Harri (NaSe) 11,5a -- 01.12,2ly
8. 7v t Imperial Ach / Fiia (RDT) 11,6aly -- 01.12,3ly
9. 8v o Bennet Cram! / Dina (RDT) 11,5ake -- 01.12,3ly x
10. 8v t Caribbean Cocoon / (RuKo) 11,6aly -- 01.12,4ly

2. ryhmä; tulokset 10.5.2018
1. 8v o Bulletproof Snilli / (SnRa) 11,0a -- 01.11,1ly
2. 9v o Éclair Rus / (SnRa) 11,0a -- 01.11,2ly x
3. 9v o Blackhawk Snilli / (SnRa) 10,1a -- 01.11,3ly x
4. 8v o Demonic Foxy / Saija (RDT) 11,2aly -- 01.11,3ly
5. 10v t Chocoline Snilli / (SnRa) 10,4a -- 01.11,4ly
6. 8v o Radical Wailord / Anni (RDT) 11,1aly -- 01.11,5ly x
7. 8v o Copyright / (SnRa) 10,2a -- 01.11,6ly
8. 6v t Flourish Snilli / (SnRa) 10,2a -- 01.12,3ly
9. 9v o Experimental Duán / (PoRa) 10,6aly -- 01.12,4ly

2. ryhmä; tulokset 19.5.2018
1. 9v o Éclair Rus / (SnRa) 11,0a -- 01.11,2ly x
2. 9v o Experimental Duán / (PoRa) 10,6aly -- 01.11,3ly
3. 8v o Copyright / (SnRa) 10,2a -- 01.11,3ly
4. 8v o Bulletproof Snilli / (SnRa) 11,0a -- 01.11,5ly
5. 8v o Demonic Foxy / Saija (RDT) 11,2aly -- 01.11,5ly
6. 8v o Radical Wailord / Anni (RDT) 11,1aly -- 01.11,5ly
7. 10v t Chocoline Snilli / (SnRa) 10,4a -- 01.12,1ly
8. 6v t Flourish Snilli / (SnRa) 10,2a -- 01.12,2ly
9. 9v o Blackhawk Snilli / (SnRa) 10,1a -- 01.12,6ly

2. ryhmä; tulokset 24.5.2018
1. 8v o Bulletproof Snilli / (SnRa) 11,0a -- 01.11,1ly
2. 8v o Radical Wailord / Anni (RDT) 11,1aly -- 01.11,1ly
3. 8v o Demonic Foxy / Saija (RDT) 11,2aly -- 01.11,2ly
4. 10v t Chocoline Snilli / (SnRa) 10,4a -- 01.11,3ly xx
5. 9v o Blackhawk Snilli / (SnRa) 10,1a -- 01.11,4ly x
6. 6v t Flourish Snilli / (SnRa) 10,2a -- 01.11,4ly
7. 8v o Copyright / (SnRa) 10,2a -- 01.11,5ly
8. 9v o Éclair Rus / (SnRa) 11,0a -- 01.11,6ly
9. 9v o Experimental Duán / (PoRa) 10,6aly -- 01.12,3ly xx


Lähtö 6: Tasoitusajo 3v kylmäverisille 1609m

P: 800ve - 400ve - 200ve - 100ve - 80ve

Tulokset 10.5.2018
1. 3v o Pompeji Fillari / (PoRa) 35,2aly -- 01.37,4ly
2. 3v t Snillin Elegia / (SnRa) 38,5a -- 01.37,4ly
3. 3v o Ruskon Tulisker / (RuKo) ei enn -- 01.40,2ly xx
4. 3v o Snillin Morrison / (SnRa) ei enn. -- 01.40,4ly
5. 3v o Snillin Aapraham / (SnRa) 37,2a -- 01.41,3ly
6. 3v o Radikalin Tuliraketti / Spookiness (RDT) 48,1ke -- 01.41,3ly xx
7. 3v t Snillin Josefiina / (RuKo) ei enn -- 01.41,4ly
8. 3v t Ruskon Usva / (RuKo) ei enn -- 01.42,3ly x
9. 3v o Räyhähenki / (RuKo) 37,6ake -- 01.42,4ly
10. 3v t Radikalin Diipadaapa / Anna (RDT) 38,4ake -- 01.42,6ly x
3v t Hupi-Pisara / (RuKo) 37,5ake -- - hll
3v t Pompeji Lemmetär / (PoRa) 40,3aly -- - hpl
3v o Torfinn Snilli / (SnRa) 39,3 -- - hll

Tulokset 19.5.2018
1. 3v o Ruskon Tulisker / (RuKo) ei enn -- 01.37,1ly
2. 3v t Hupi-Pisara / (RuKo) 37,5ake -- 01.37,2ly
3. 3v t Snillin Elegia / (SnRa) 38,5a -- 01.37,3ly xx
4. 3v o Radikalin Tuliraketti / Spookiness (RDT) 48,1ke -- 01.39,5ly x
5. 3v t Snillin Josefiina / (RuKo) ei enn -- 01.39,5ly
6. 3v o Snillin Morrison / (SnRa) ei enn. -- 01.40,3ly
7. 3v t Radikalin Diipadaapa / Anna (RDT) 38,4ake -- 01.41,1ly
8. 3v o Torfinn Snilli / (SnRa) 39,3 -- 01.41,1ly x
9. 3v t Ruskon Usva / (RuKo) ei enn -- 01.41,5ly x
10. 3v o Snillin Aapraham / (SnRa) 37,2a -- 01.42,4ly
3v o Räyhähenki / (RuKo) 37,6ake -- - hkä
3v t Pompeji Lemmetär / (PoRa) 40,3aly -- - hpl
3v o Pompeji Fillari / (PoRa) 35,2aly -- - hll

Tulokset 24.5.2018
1. 3v o Radikalin Tuliraketti / Spookiness (RDT) 48,1ke -- 01.37,3ly
2. 3v o Pompeji Fillari / (PoRa) 35,2aly -- 01.37,4ly
3. 3v t Snillin Elegia / (SnRa) 38,5a -- 01.38,5ly
4. 3v o Snillin Morrison / (SnRa) ei enn. -- 01.39,2ly
5. 3v t Snillin Josefiina / (RuKo) ei enn -- 01.40,3ly x
6. 3v t Radikalin Diipadaapa / Anna (RDT) 38,4ake -- 01.41,3ly x
7. 3v o Räyhähenki / (RuKo) 37,6ake -- 01.41,3ly
8. 3v t Ruskon Usva / (RuKo) ei enn -- 01.41,4ly x
9. 3v o Torfinn Snilli / (SnRa) 39,3 -- 01.42,3ly x
10. 3v o Snillin Aapraham / (SnRa) 37,2a -- 01.42,6ly
3v o Ruskon Tulisker / (RuKo) ei enn -- - hml3
3v t Hupi-Pisara / (RuKo) 37,5ake -- - hll
3v t Pompeji Lemmetär / (PoRa) 40,3aly -- - hll


Lähtö 7: Tasoitusajo 29,0 aikaiset ja hitaammat kylmäveriset 1600m

P: 1200ve - 600ve - 300ve - 200ve - 120ve

1. ryhmä; Tulokset 10.5.2018
1. 4v t NRL Valster / Terhi (NaSe) 37,4 -- 01.33,2ly xx
2. 4v t NRL Varjotaika / Jonna (NaSe) 39,3 -- 01.33,2ly x
3. 4v t NRL Penninvenyttäjä / Iida (NaSe) 38,4 -- 01.33,3ly
4. 4v t NRL Unikaveri / Kia (NaSe) 37,3 -- 01.33,3ly
5. 4v o NRL Tuskane / Tero (NaSe) 37,4 -- 01.34,3ly
6. 4v o NRL Kroisos / Kalle (NaSe) 39,4a -- 01.34,4ly
7. 4v t NRL Velmuilija / Venla (NaSe) 38,1a -- 01.34,4ly
8. 4v t NRL Noitavaino / Vieno (NaSe) 37,4 -- 01.34,6ly
9. 4v t NRL Joutuisa / Satu (NaSe) 37,3 -- 01.34,6ly
10. 4v t Snillin Hattara / (SnRa) 37,5a -- 01.36,3ly x
11. 4v o Unian Josvaikka / Laura (RDT) 44,3ke -- 01.36,6ly
12. 4v t NRL Näpistäjä / Nina (NaSe) 38,5a -- 01.36,6ly
13. 4v o NRL Uinuva / Urho (NaSe) 37,6 -- 01.37,4ly xx
14. 4v t NRL Keijusalama / Johanna (NaSe) 37,3 -- 01.37,5ly
4v o Narrilaivan Huikee / Milla (RDT) 37,5ke -- - hml1

1. ryhmä; Tulokset 19.5.2018
1. 4v o Narrilaivan Huikee / Milla (RDT) 37,5ke -- 01.33,2ly
2. 4v o NRL Tuskane / Tero (NaSe) 37,4 -- 01.33,2ly
3. 4v t NRL Valster / Terhi (NaSe) 37,4 -- 01.33,3ly x
4. 4v o NRL Kroisos / Kalle (NaSe) 39,4a -- 01.33,6ly xx
5. 4v t NRL Velmuilija / Venla (NaSe) 38,1a -- 01.34,5ly
6. 4v t Snillin Hattara / (SnRa) 37,5a -- 01.35,2ly x
7. 4v t NRL Keijusalama / Johanna (NaSe) 37,3 -- 01.35,3ly
8. 4v t NRL Noitavaino / Vieno (NaSe) 37,4 -- 01.35,6ly x
9. 4v t NRL Näpistäjä / Nina (NaSe) 38,5a -- 01.36,3ly xx
10. 4v t NRL Joutuisa / Satu (NaSe) 37,3 -- 01.36,3ly
11. 4v t NRL Penninvenyttäjä / Iida (NaSe) 38,4 -- 01.36,3ly
12. 4v t NRL Unikaveri / Kia (NaSe) 37,3 -- 01.36,4ly
13. 4v o NRL Uinuva / Urho (NaSe) 37,6 -- 01.37,1ly xx
14. 4v t NRL Varjotaika / Jonna (NaSe) 39,3 -- 01.38,5ly
4v o Unian Josvaikka / Laura (RDT) 44,3ke -- - hpl

1. ryhmä; Tulokset 24.5.2018
1. 4v o NRL Uinuva / Urho (NaSe) 37,6 -- 01.33,4ly
2. 4v t NRL Keijusalama / Johanna (NaSe) 37,3 -- 01.33,4ly xx
3. 4v t NRL Unikaveri / Kia (NaSe) 37,3 -- 01.34,1ly
4. 4v t NRL Varjotaika / Jonna (NaSe) 39,3 -- 01.34,3ly x
5. 4v o Unian Josvaikka / Laura (RDT) 44,3ke -- 01.34,4ly
6. 4v t Snillin Hattara / (SnRa) 37,5a -- 01.34,4ly
7. 4v t NRL Penninvenyttäjä / Iida (NaSe) 38,4 -- 01.34,4ly
8. 4v t NRL Joutuisa / Satu (NaSe) 37,3 -- 01.34,4ly
9. 4v t NRL Noitavaino / Vieno (NaSe) 37,4 -- 01.35,5ly
10. 4v t NRL Velmuilija / Venla (NaSe) 38,1a -- 01.35,6ly
11. 4v o Narrilaivan Huikee / Milla (RDT) 37,5ke -- 01.36,3ly x
12. 4v o NRL Tuskane / Tero (NaSe) 37,4 -- 01.36,5ly x
13. 4v t NRL Valster / Terhi (NaSe) 37,4 -- 01.38,3ly
14. 4v o NRL Kroisos / Kalle (NaSe) 39,4a -- 01.38,4ly
15. 4v t NRL Näpistäjä / Nina (NaSe) 38,5a -- 01.38,5ly x

2. ryhmä; Tulokset 10.5.2018
1. 4v t Guen Vilusukka / Noora (RDT) 35,6ake -- 01.32,1ly
2. 4v o Unian Viikinki / (SnRa) 30,3a -- 01.32,2ly
3. 4v o Narrilaivan Khaba / Elina (NaSe) 31,2 -- 01.32,2ly
4. 4v t NRL Vimmakas / Ville (NaSe) 37,2a -- 01.32,6ly
5. 4v o Ruskon Untamo / Onni U (RuKo) 31,3ake -- 01.33,0ly
6. 4v t NRL Popkorni / Paula (NaSe) 36,5a -- 01.33,1ly
7. 4v t NRL Camilla / Milla (NaSe) 36,2a -- 01.33,2ly
8. 4v o Snillin Ukkonen / (SnRa) 36,3a -- 01.33,5ly
9. 4v t NRL Naamarikuningatar / Kia (NaSe) 36,3a -- 01.33,6ly x
10. 4v t Ruskon Felicia / Heikki P (RuKo) 30,3ake -- 01.34,3ly
11. 4v o Guen Ikiraivo / Veera (RDT) 35,3ake -- 01.34,6ly x
12. 4v o Narrilaivan Palapeli / Lauri (RDT) 33,2ke -- 01.34,8ly
13. 4v o Ruskon Probleemi / (PoRa) 33,5aly -- 01.34,9ly x
14. 4v t Pompeji Villisti / (PoRa) 29,6ke -- 01.34,9ly x
4v t NRL Palkkio / Pertti (NaSe) 37,2a -- - hpl

2. ryhmä; Tulokset 19.5.2018
1. 4v t NRL Palkkio / Pertti (NaSe) 37,2a -- 01.30,3ly
2. 4v t Guen Vilusukka / Noora (RDT) 35,6ake -- 01.30,5ly
3. 4v t NRL Naamarikuningatar / Kia (NaSe) 36,3a -- 01.30,6ly x
4. 4v o Ruskon Probleemi / (PoRa) 33,5aly -- 01.30,7ly
5. 4v t NRL Popkorni / Paula (NaSe) 36,5a -- 01.30,8ly
6. 4v o Unian Viikinki / (SnRa) 30,3a -- 01.31,1ly
7. 4v o Narrilaivan Khaba / Elina (NaSe) 31,2 -- 01.31,5ly
8. 4v o Narrilaivan Palapeli / Lauri (RDT) 33,2ke -- 01.31,6ly
9. 4v t Pompeji Villisti / (PoRa) 29,6ke -- 01.32,2ly
10. 4v o Ruskon Untamo / Onni U (RuKo) 31,3ake -- 01.32,3ly x
11. 4v t NRL Vimmakas / Ville (NaSe) 37,2a -- 01.32,4ly
12. 4v t Ruskon Felicia / Heikki P (RuKo) 30,3ake -- 01.33,2ly
13. 4v o Snillin Ukkonen / (SnRa) 36,3a -- 01.34,5ly
4v t NRL Camilla / Milla (NaSe) 36,2a -- - hpl
4v o Guen Ikiraivo / Veera (RDT) 35,3ake -- - hml3

2. ryhmä; Tulokset 24.5.2018
1. 4v o Guen Ikiraivo / Veera (RDT) 35,3ake -- 01.29,8ly
2. 4v t NRL Palkkio / Pertti (NaSe) 37,2a -- 01.29,8ly x
3. 4v t NRL Camilla / Milla (NaSe) 36,2a -- 01.29,9ly
4. 4v t Guen Vilusukka / Noora (RDT) 35,6ake -- 01.29,9ly xx
5. 4v t NRL Vimmakas / Ville (NaSe) 37,2a -- 01.30,1ly
6. 4v o Narrilaivan Khaba / Elina (NaSe) 31,2 -- 01.30,1ly
7. 4v o Narrilaivan Palapeli / Lauri (RDT) 33,2ke -- 01.30,3ly
8. 4v t Pompeji Villisti / (PoRa) 29,6ke -- 01.30,4ly
9. 4v o Snillin Ukkonen / (SnRa) 36,3a -- 01.31,1ly
10. 4v o Ruskon Untamo / Onni U (RuKo) 31,3ake -- 01.31,3ly
11. 4v t NRL Popkorni / Paula (NaSe) 36,5a -- 01.31,6ly
12. 4v o Unian Viikinki / (SnRa) 30,3a -- 01.32,1ly
13. 4v o Ruskon Probleemi / (PoRa) 33,5aly -- 01.32,3ly
14. 4v t NRL Naamarikuningatar / Kia (NaSe) 36,3a -- 01.32,5ly x
4v t Ruskon Felicia / Heikki P (RuKo) 30,3ake -- - hpl

3. ryhmä; Tulokset 10.5.2018
1. 5v t Wauhti-Mimmi / (PoRa) 29,6ly -- 01.28,1ly
2. 4v t Zimsalabim / (PoRa) 29,4aly -- 01.28,3ly x
3. 5v o Snillin Otello / (PoRa) 29,5ake -- 01.28,3ly x
4. 5v o Pompeji Atria / (PoRa) 29,1aly -- 01.28,3ly x
5. 4v t Ruskon Jaava / (SnRa) 29,3 -- 01.28,3ly
6. 5v t Woimamimmi / Jukka H (RuKo) 30,1ke -- 01.28,4ly
7. 4v o Valfrid Rávgar / Pekko R (RuKo) 29,3ake -- 01.28,5ly x
8. 4v o Ruskon Kurko / Make P (RuKo) 29,2ake -- 01.29,2ly
9. 5v o Maximus / Oresama (RR) 1.32,6ly -- 01.29,3ly x
10. 5v t Duanin Vierasesine / (PoRa) 29,4aly -- 01.30,3ly
11. 6v t Rohdon Vilma / (PoRa) 29,5ake -- 01.31,3ly
5v o Villi-Ari P / (PoRa) 29,1aly -- - hml1

3. ryhmä; Tulokset 19.5.2018
1. 5v t Wauhti-Mimmi / (PoRa) 29,6ly -- 01.28,1ly
2. 5v o Pompeji Atria / (PoRa) 29,1aly -- 01.28,3ly
3. 4v t Zimsalabim / (PoRa) 29,4aly -- 01.28,5ly
4. 5v o Villi-Ari P / (PoRa) 29,1aly -- 01.29,5ly
5. 4v t Ruskon Jaava / (SnRa) 29,3 -- 01.30,2ly x
6. 5v o Snillin Otello / (PoRa) 29,5ake -- 01.30,5ly
7. 4v o Valfrid Rávgar / Pekko R (RuKo) 29,3ake -- 01.31,4ly xx
8. 6v t Rohdon Vilma / (PoRa) 29,5ake -- 01.31,5ly
9. 5v t Duanin Vierasesine / (PoRa) 29,4aly -- 01.31,5ly x
10. 5v o Maximus / Oresama (RR) 1.32,6ly -- 01.31,5ly
11. 4v o Ruskon Kurko / Make P (RuKo) 29,2ake -- 01.31,5ly x
12. 5v t Woimamimmi / Jukka H (RuKo) 30,1ke -- 01.31,5ly xx

3. ryhmä; Tulokset 24.5.2018
1. 5v o Maximus / Oresama (RR) 1.32,6ly -- 01.28,2ly
2. 5v t Duanin Vierasesine / (PoRa) 29,4aly -- 01.28,4ly x
3. 4v o Ruskon Kurko / Make P (RuKo) 29,2ake -- 01.28,5ly
4. 5v o Villi-Ari P / (PoRa) 29,1aly -- 01.29,2ly
5. 5v o Snillin Otello / (PoRa) 29,5ake -- 01.29,2ly xx
6. 5v o Pompeji Atria / (PoRa) 29,1aly -- 01.29,6ly
7. 4v o Valfrid Rávgar / Pekko R (RuKo) 29,3ake -- 01.30,1ly
8. 4v t Zimsalabim / (PoRa) 29,4aly -- 01.30,3ly
9. 5v t Woimamimmi / Jukka H (RuKo) 30,1ke -- 01.30,4ly x
10. 6v t Rohdon Vilma / (PoRa) 29,5ake -- 01.30,5ly x
11. 5v t Wauhti-Mimmi / (PoRa) 29,6ly -- 01.31,2ly x
4v t Ruskon Jaava / (SnRa) 29,3 -- - hll


Lähtö 8: Tasoitusajo 26,0-28,9 aikaiset kylmäveriset 1600m

P: 1600ve - 800ve - 400ve - 300ve - 160ve

1. Ryhmä; tulokset 10.5.2018
1. 5v t Pompeji Ilikee / (PoRa) 28,5ly -- 01.26,1
2. 5v o Pompeji Kaasupoljin / (PoRa) 27,5ly -- 01.26,2
3. 5v t Snillin Kaarina / (SnRa) 28,5a -- 01.26,2
4. 5v o Järndäldens Polkagris / (RuKo) 27,4ake -- 01.26,3
5. 5v t Radikalin Keruutar / Tiina (RDT) 26,2ake -- 01.26,4
6. 5v t Snillin Valpuriina / (SnRa) 26,2a -- 01.26,4 x
7. 5v t Suukon Novelle / (PoRa) 28,4ke -- 01.26,5
8. 5v t Duanin Kultapiisku / Raili (RDT) 26,5ke -- 01.26,6
9. 5v t Ruskon Neilikka / (RuKo) 27,4ake -- 01.27,1
10. 5v o Kuningasjätkä RC / Kalle (RDT) 27,6ke -- 01.27,4
11. 5v t Pompeji Systeemi / Elli (RDT) 27,1ke -- 01.27,4
12. 5v o Ruskon Habanero / (RuKo) 27,3ake -- 01.27,4
5v o Saltan Huurteinen / Heikki (RDT) 27,1ke -- - hpl

1. Ryhmä; tulokset 19.5.2018
1. 5v t Duanin Kultapiisku / Raili (RDT) 26,5ke -- 01.26,2
2. 5v t Snillin Valpuriina / (SnRa) 26,2a -- 01.26,4
3. 5v o Saltan Huurteinen / Heikki (RDT) 27,1ke -- 01.26,5
4. 5v t Radikalin Keruutar / Tiina (RDT) 26,2ake -- 01.26,5
5. 5v o Ruskon Habanero / (RuKo) 27,3ake -- 01.27,3
6. 5v t Pompeji Systeemi / Elli (RDT) 27,1ke -- 01.27,6
7. 5v t Suukon Novelle / (PoRa) 28,4ke -- 01.28,2 xx
8. 5v o Pompeji Kaasupoljin / (PoRa) 27,5ly -- 01.28,2
9. 5v t Ruskon Neilikka / (RuKo) 27,4ake -- 01.28,4
10. 5v t Snillin Kaarina / (SnRa) 28,5a -- 01.28,5
5v t Pompeji Ilikee / (PoRa) 28,5ly -- - hml1
5v o Kuningasjätkä RC / Kalle (RDT) 27,6ke -- - hml3
5v o Järndäldens Polkagris / (RuKo) 27,4ake -- - hll

1. Ryhmä; tulokset 24.5.2018
1. 5v o Saltan Huurteinen / Heikki (RDT) 27,1ke -- 01.26,2 x
2. 5v o Järndäldens Polkagris / (RuKo) 27,4ake -- 01.26,2 xx
3. 5v o Kuningasjätkä RC / Kalle (RDT) 27,6ke -- 01.26,2
4. 5v t Pompeji Ilikee / (PoRa) 28,5ly -- 01.27,1 xx
5. 5v t Ruskon Neilikka / (RuKo) 27,4ake -- 01.27,2
6. 5v o Ruskon Habanero / (RuKo) 27,3ake -- 01.27,3 x
7. 5v t Suukon Novelle / (PoRa) 28,4ke -- 01.27,4 x
8. 5v t Pompeji Systeemi / Elli (RDT) 27,1ke -- 01.27,4 x
9. 5v o Pompeji Kaasupoljin / (PoRa) 27,5ly -- 01.27,4 x
10. 5v t Radikalin Keruutar / Tiina (RDT) 26,2ake -- 01.27,4 x
11. 5v t Snillin Valpuriina / (SnRa) 26,2a -- 01.28,1 xx
12. 5v t Duanin Kultapiisku / Raili (RDT) 26,5ke -- 01.28,4
5v t Snillin Kaarina / (SnRa) 28,5a -- - hpl

2. Ryhmä; tulokset 10.5.2018
1. 6v t Tuiskulan Helmiisa / (PoRa) 27,2ke -- 01.25,3ly x
2. 7v t Sinkosinko / Sinna (NaSe) 27,4 -- 01.25,4ly
3. 6v o O.R. Varjoruhtinas / (PoRa) 26,7ake -- 01.26,1ly
4. 6v t Radikaali Morsiusneito / (PoRa) 26,3aly -- 01.26,2ly x
5. 7v t Arvuuttaja RC / Joona (RDT) 27,4ke -- 01.26,3ly
6. 6v t Nattfjäril / Heikki P (RuKo) 27,6ke -- 01.26,4ly
7. 6v o Bergthor / (RuKo) 26,2ake -- 01.26,5ly
8. 6v t Sinikedon Alviina / (SnRa) 28,2a -- 01.26,5ly xx
9. 6v o Lännen Nopein / (PoRa) 26,2ly -- 01.27,5ly
10. 6v t Snillin Topaasi / (SnRa) 27,3 -- 01.28,2ly
11. 6v t Ruskon Uinahdus / (RuKo) 26,4ake -- 01.28,2ly xx
12. 6v o Taas Oon Radalla / (PoRa) 27,5ke -- 01.28,4ly x
6v t Draupnir Snilli / (RuKo) 27,2ake -- - hml7

2. Ryhmä; tulokset 19.5.2018
1. 6v t Draupnir Snilli / (RuKo) 27,2ake -- 01.25,3ly
2. 6v t Snillin Topaasi / (SnRa) 27,3 -- 01.25,4ly
3. 6v o Lännen Nopein / (PoRa) 26,2ly -- 01.25,6ly
4. 7v t Sinkosinko / Sinna (NaSe) 27,4 -- 01.26,2ly x
5. 6v o Bergthor / (RuKo) 26,2ake -- 01.26,4ly x
6. 6v t Tuiskulan Helmiisa / (PoRa) 27,2ke -- 01.27,2ly x
7. 6v t Radikaali Morsiusneito / (PoRa) 26,3aly -- 01.27,4ly
8. 6v o Taas Oon Radalla / (PoRa) 27,5ke -- 01.28,1ly
9. 6v t Nattfjäril / Heikki P (RuKo) 27,6ke -- 01.28,1ly
10. 6v t Ruskon Uinahdus / (RuKo) 26,4ake -- 01.28,2ly x
11. 6v t Sinikedon Alviina / (SnRa) 28,2a -- 01.28,3ly x
12. 6v o O.R. Varjoruhtinas / (PoRa) 26,7ake -- 01.28,4ly
13. 7v t Arvuuttaja RC / Joona (RDT) 27,4ke -- 01.28,5ly

2. Ryhmä; tulokset 24.5.2018
1. 6v o Taas Oon Radalla / (PoRa) 27,5ke -- 01.25,3ly
2. 6v o O.R. Varjoruhtinas / (PoRa) 26,7ake -- 01.25,5ly
3. 7v t Arvuuttaja RC / Joona (RDT) 27,4ke -- 01.26,2ly
4. 7v t Sinkosinko / Sinna (NaSe) 27,4 -- 01.26,3ly
5. 6v o Lännen Nopein / (PoRa) 26,2ly -- 01.26,4ly
6. 6v t Sinikedon Alviina / (SnRa) 28,2a -- 01.27,4ly x
7. 6v t Tuiskulan Helmiisa / (PoRa) 27,2ke -- 01.27,4ly x
8. 6v t Draupnir Snilli / (RuKo) 27,2ake -- 01.28,2ly
9. 6v t Ruskon Uinahdus / (RuKo) 26,4ake -- 01.28,3ly xx
10. 6v o Bergthor / (RuKo) 26,2ake -- 01.28,4ly xx
11. 6v t Nattfjäril / Heikki P (RuKo) 27,6ke -- 01.28,6ly
6v t Snillin Topaasi / (SnRa) 27,3 -- - hml5
6v t Radikaali Morsiusneito / (PoRa) 26,3aly -- - hll


Lähtö 9: Tasoitusajo 24,0-25,9 aikaiset kylmäveriset 1600m

P: 2100ve - 900ve - 500ve - 400ve - 210ve

1. Ryhmä; Tulokset 10.5.2018
1. 7v t Hildr NRL / Eija (NaSe) 25,4a -- 01.25,0ly x
2. 7v t Benägen NRL / Nanna (NaSe) 25,5 -- 01.25,0ly
3. 6v o Snillin Iivari / (SnRa) 25,3a -- 01.25,1ly
4. 5v o Drotsibojonsson / (SnRa) 25,3a -- 01.25,3ly
5. 7v o Snillin Meteoriitti / (SnRa) 25,4 -- 01.25,4ly
6. 6v o Pompeji Lieturo / (PoRa) 25,2ly -- 01.25,6ly
7. 7v o T.T. Tulituski / (RuKo) 25,4ake -- 01.25,6ly xx
8. 6v t Pompeji Viipotin / (PoRa) 25,2ake -- 01.26,0ly
9. 8v t EP Hopearuusu / (RuKo) 25,4aly -- 01.26,1ly
10. 5v o Sävelen Felix / (PoRa) 25,4ake -- 01.26,4ly
7v o Vasta Katsastettu / (PoRa) 25,9ake -- - hll

1. Ryhmä; Tulokset 19.5.2018
1. 7v o Vasta Katsastettu / (PoRa) 25,9ake -- 01.25,1ly
2. 5v o Drotsibojonsson / (SnRa) 25,3a -- 01.25,3ly
3. 7v t Hildr NRL / Eija (NaSe) 25,4a -- 01.25,5ly x
4. 6v o Snillin Iivari / (SnRa) 25,3a -- 01.25,6ly x
5. 5v o Sävelen Felix / (PoRa) 25,4ake -- 01.25,8ly x
6. 8v t EP Hopearuusu / (RuKo) 25,4aly -- 01.25,9ly
7. 7v o Snillin Meteoriitti / (SnRa) 25,4 -- 01.25,9ly
8. 6v t Pompeji Viipotin / (PoRa) 25,2ake -- 01.26,1ly
9. 7v t Benägen NRL / Nanna (NaSe) 25,5 -- 01.26,2ly x
10. 7v o T.T. Tulituski / (RuKo) 25,4ake -- 01.26,2ly x
11. 6v o Pompeji Lieturo / (PoRa) 25,2ly -- 01.26,5ly

1. Ryhmä; Tulokset 24.5.2018
1. 7v t Hildr NRL / Eija (NaSe) 25,4a -- 01.24,8ly
2. 7v o T.T. Tulituski / (RuKo) 25,4ake -- 01.24,8ly
3. 6v t Pompeji Viipotin / (PoRa) 25,2ake -- 01.24,9ly x
4. 6v o Pompeji Lieturo / (PoRa) 25,2ly -- 01.25,0ly x
5. 7v o Snillin Meteoriitti / (SnRa) 25,4 -- 01.25,1ly
6. 5v o Drotsibojonsson / (SnRa) 25,3a -- 01.25,2ly
7. 7v t Benägen NRL / Nanna (NaSe) 25,5 -- 01.25,2ly
8. 6v o Snillin Iivari / (SnRa) 25,3a -- 01.25,4ly
9. 5v o Sävelen Felix / (PoRa) 25,4ake -- 01.25,4ly
10. 8v t EP Hopearuusu / (RuKo) 25,4aly -- 01.25,4ly xx
7v o Vasta Katsastettu / (PoRa) 25,9ake -- - hml6

2. Ryhmä; Tulokset 10.5.2018
1. 8v t Ruskon Helmiina / (RuKo) 25,1ly -- 01.24,7ly xx
2. 8v o Duanin Johtotähti / (PoRa) 24,3ake -- 01.24,7ly
3. 9v o Vasaari / Shavo (NaSe) 24,5a -- 01.24,7ly
4. 7v t Tuteritöm / Nadja (NaSe) 24,7a -- 01.24,8ly
5. 6v t Saltan Tuikea / (SnRa) 24,5a -- 01.24,9ly
6. 9v t EP Susiinsa / Sanna (NaSe) 24,4a -- 01.25,0ly x
7. 7v o Manailla KAS / Ulla (RDT) 24,6aly -- 01.25,1ly
8. 7v o Thorstein Snilli / (SnRa) 24,2a -- 01.25,2ly
9. 11v t Harhakuvaelma / Elli (NaSe) 24,2a -- 01.25,2ly x
10. 13v o Narrilaivan Pennitön / Pia (NaSe) 24,4a -- 01.25,4ly
11. 7v t Radikalin Villimimmi / Ylva (RDT) 25,2ke -- 01.25,6ly

2. Ryhmä; Tulokset 19.5.2018
1. 7v o Thorstein Snilli / (SnRa) 24,2a -- 01.24,2ly
2. 11v t Harhakuvaelma / Elli (NaSe) 24,2a -- 01.24,2ly x
3. 7v t Tuteritöm / Nadja (NaSe) 24,7a -- 01.24,4ly
4. 7v o Manailla KAS / Ulla (RDT) 24,6aly -- 01.24,6ly
5. 8v t Ruskon Helmiina / (RuKo) 25,1ly -- 01.24,9ly
6. 9v t EP Susiinsa / Sanna (NaSe) 24,4a -- 01.25,2ly
7. 8v o Duanin Johtotähti / (PoRa) 24,3ake -- 01.25,2ly
8. 7v t Radikalin Villimimmi / Ylva (RDT) 25,2ke -- 01.25,5ly
9. 13v o Narrilaivan Pennitön / Pia (NaSe) 24,4a -- 01.25,5ly
10. 6v t Saltan Tuikea / (SnRa) 24,5a -- 01.25,5ly
9v o Vasaari / Shavo (NaSe) 24,5a -- - hml7

2. Ryhmä; Tulokset 24.5.2018
1. 8v t Ruskon Helmiina / (RuKo) 25,1ly -- 01.24,5ly
2. 7v o Thorstein Snilli / (SnRa) 24,2a -- 01.24,5ly
3. 9v o Vasaari / Shavo (NaSe) 24,5a -- 01.24,6ly xx
4. 8v o Duanin Johtotähti / (PoRa) 24,3ake -- 01.24,7ly
5. 13v o Narrilaivan Pennitön / Pia (NaSe) 24,4a -- 01.24,9ly
6. 7v o Manailla KAS / Ulla (RDT) 24,6aly -- 01.25,0ly
7. 7v t Tuteritöm / Nadja (NaSe) 24,7a -- 01.25,1ly x
8. 9v t EP Susiinsa / Sanna (NaSe) 24,4a -- 01.25,3ly x
9. 11v t Harhakuvaelma / Elli (NaSe) 24,2a -- 01.25,5ly
7v t Radikalin Villimimmi / Ylva (RDT) 25,2ke -- - hpl
6v t Saltan Tuikea / (SnRa) 24,5a -- - hll


Lähtö 10: Tasoitusajo 23,9 aikaiset ja nopeammat kylmäveriset 1600m

P: 2500ve - 1200ve - 700ve - 500ve - 250ve

1. ryhmä; tulokset 10.5.2018
1. 7v t Kelmeriina / (PoRa) 23,5ake -- 01.23,2ly
2. 8v o Encore / Iiris (RDT) 23,4ke -- 01.23,5ly
3. 10v t Pompeji Senja / (PoRa) 23,9ake -- 01.23,6ly x
4. 9v t Repolan Ikiliikkuja / Pinja (RDT) 23,3aly -- 01.24,1ly
5. 11v o Kuolemanharha / Kalle (NaSe) 23,6a -- 01.24,2ly x
6. 7v t Snillin Karpalo / (SnRa) 23,4a -- 01.24,3ly
7. 8v o Saltan Retkahdus / (RuKo) 23,1ke -- 01.24,3ly x
8. 10v o Iki-Asko / (PoRa) 23,4aly -- 01.24,4ly
9. 14v t Adinan Enni / Jessica (Adina) 23,6 -- 01.24,5ly x
10. 8v t Snillin Havina / (SnRa) 23,2a -- 01.24,5ly
11. 7v t Repolan Pikku-Tähti / (PoRa) 23,9ake -- 01.24,6ly
12. 9v t AH Lakuriina / Oili (RDT) 23,4ke -- 01.25,3ly
13. 13v t Dii-Dii Daalia / Aino (RDT) 23,1ke -- 01.25,3ly
14. 6v o Hiisin Hiski / (PoRa) 23,7ake -- 01.25,4ly x
15. 6v o Pompeji Alvaro / (PoRa) 23,7ake -- 01.25,6ly
13v o Narrilaivan Jesper / Janni (NaSe) 23,2a -- - hml2

1. ryhmä; tulokset 19.5.2018
1. 9v t Repolan Ikiliikkuja / Pinja (RDT) 23,3aly -- 01.23,2ly
2. 13v t Dii-Dii Daalia / Aino (RDT) 23,1ke -- 01.23,3ly
3. 10v t Pompeji Senja / (PoRa) 23,9ake -- 01.23,4ly
4. 10v o Iki-Asko / (PoRa) 23,4aly -- 01.23,6ly
5. 13v o Narrilaivan Jesper / Janni (NaSe) 23,2a -- 01.24,1ly
6. 9v t AH Lakuriina / Oili (RDT) 23,4ke -- 01.24,2ly x
7. 6v o Hiisin Hiski / (PoRa) 23,7ake -- 01.24,2ly
8. 7v t Repolan Pikku-Tähti / (PoRa) 23,9ake -- 01.24,4ly x
9. 8v o Saltan Retkahdus / (RuKo) 23,1ke -- 01.25,2ly
10. 8v t Snillin Havina / (SnRa) 23,2a -- 01.25,3ly
11. 6v o Pompeji Alvaro / (PoRa) 23,7ake -- 01.25,3ly
12. 11v o Kuolemanharha / Kalle (NaSe) 23,6a -- 01.25,4ly
13. 8v o Encore / Iiris (RDT) 23,4ke -- 01.25,4ly
14. 14v t Adinan Enni / Jessica (Adina) 23,6 -- 01.25,5ly
15. 7v t Kelmeriina / (PoRa) 23,5ake -- 01.25,6ly x
7v t Snillin Karpalo / (SnRa) 23,4a -- - hml1

1. ryhmä; tulokset 24.5.2018
1. 9v t Repolan Ikiliikkuja / Pinja (RDT) 23,3aly -- 01.23,1ly
2. 13v t Dii-Dii Daalia / Aino (RDT) 23,1ke -- 01.23,3ly
3. 6v o Hiisin Hiski / (PoRa) 23,7ake -- 01.23,3ly xx
4. 7v t Snillin Karpalo / (SnRa) 23,4a -- 01.23,3ly
5. 13v o Narrilaivan Jesper / Janni (NaSe) 23,2a -- 01.23,6ly
6. 9v t AH Lakuriina / Oili (RDT) 23,4ke -- 01.23,6ly
7. 8v o Saltan Retkahdus / (RuKo) 23,1ke -- 01.24,1ly x
8. 7v t Repolan Pikku-Tähti / (PoRa) 23,9ake -- 01.24,3ly xx
9. 10v o Iki-Asko / (PoRa) 23,4aly -- 01.24,4ly x
10. 8v t Snillin Havina / (SnRa) 23,2a -- 01.24,6ly
11. 6v o Pompeji Alvaro / (PoRa) 23,7ake -- 01.25,2ly
12. 7v t Kelmeriina / (PoRa) 23,5ake -- 01.25,3ly
13. 8v o Encore / Iiris (RDT) 23,4ke -- 01.25,3ly
10v t Pompeji Senja / (PoRa) 23,9ake -- - hpl
11v o Kuolemanharha / Kalle (NaSe) 23,6a -- - hpl
14v t Adinan Enni / Jessica (Adina) 23,6 -- - hml5

2. ryhmä; tulokset 10.5.2018
1. 8v o Purnin Noitavaino / (RuKo) 22,3ake -- 01.22,2ly xx
2. 8v o Ruskon Hallasurma / (RuKo) 22,2ke -- 01.22,2ly
3. 14v o Purnin Kulovalkee / Shavo (NaSe) 21,9a -- 01.22,2ly
4. 8v o Unian Viri-Kipinä / (RuKo) 22,2ake -- 01.22,4ly x
5. 9v t EP Tuksu / Ellinoora (NaSe) 22,0a -- 01.23,2ly
6. 9v t Snillin Tulppaani / (SnRa) 22,1a --- 01.23,2ly x
7. 8v o Radikaali Weijari / Seija (RDT) 22,3ke -- 01.23,4ly
8. 7v t Duanin Jessiina / (SnRa) 22,2a -- 01.24,2ly
9. 9v t Ragnarök / (SnRa) 22,3a -- 01.24,3ly x
10. 10v t Savun Justiina / (SnRa) 22,4a -- 01.24,4ly x
11. 8v o Theotorden / (RuKo) 22,4ake -- 01.24,4ly
9v t Snillin Matilda / (SnRa) 22,1a -- - hpl

2. ryhmä; tulokset 19.5.2018
1. 7v t Duanin Jessiina / (SnRa) 22,2a -- 01.22,1ly
2. 9v t Snillin Matilda / (SnRa) 22,1a -- 01.22,2ly
3. 9v t Snillin Tulppaani / (SnRa) 22,1a --- 01.22,2ly
4. 10v t Savun Justiina / (SnRa) 22,4a -- 01.22,4ly
5. 8v o Unian Viri-Kipinä / (RuKo) 22,2ake -- 01.23,2ly x
6. 8v o Ruskon Hallasurma / (RuKo) 22,2ke -- 01.23,6ly x
7. 8v o Theotorden / (RuKo) 22,4ake -- 01.24,2ly x
8. 8v o Purnin Noitavaino / (RuKo) 22,3ake -- 01.24,3ly xx
9. 14v o Purnin Kulovalkee / Shavo (NaSe) 21,9a -- 01.24,4ly
10. 8v o Radikaali Weijari / Seija (RDT) 22,3ke -- 01.24,4ly xx
11. 9v t Ragnarök / (SnRa) 22,3a -- 01.24,6ly x
9v t EP Tuksu / Ellinoora (NaSe) 22,0a -- - hll

2. ryhmä; tulokset 24.5.2018
1. 9v t Snillin Tulppaani / (SnRa) 22,1a --- 01.22,1ly xx
2. 9v t Snillin Matilda / (SnRa) 22,1a -- 01.22,3ly
3. 8v o Unian Viri-Kipinä / (RuKo) 22,2ake -- 01.22,4ly
4. 10v t Savun Justiina / (SnRa) 22,4a -- 01.22,5ly xx
5. 8v o Ruskon Hallasurma / (RuKo) 22,2ke -- 01.22,5ly
6. 8v o Purnin Noitavaino / (RuKo) 22,3ake -- 01.23,4ly
7. 9v t Ragnarök / (SnRa) 22,3a -- 01.23,5ly
8. 8v o Theotorden / (RuKo) 22,4ake -- 01.23,6ly
9. 14v o Purnin Kulovalkee / Shavo (NaSe) 21,9a -- 01.23,6ly
10. 8v o Radikaali Weijari / Seija (RDT) 22,3ke -- 01.24,1ly
11. 7v t Duanin Jessiina / (SnRa) 22,2a -- 01.24,2ly x
12. 9v t EP Tuksu / Ellinoora (NaSe) 22,0a -- 01.24,4ly

3. ryhmä; tulokset 10.5.2018
1. 14v o Valtarian Humare / (SnRa) 21,1a -- 01.21,3ly
2. 15v t Adinan Adalmina / Jannica (APR) 21,3 -- 01.21,3ly
3. 8v o Snillin Donatello / (SnRa) 21,2a -- 01.21,5ly
4. 9v t Kekan Jekutar / Fiona (RDT) 21,4aly -- 01.22,1ly
5. 11v t Koistilan Hallava / (PoRa) 20,3aly -- 01.22,1ly
6. 9v t Snillin Aamutuima / Heini (RDT) 21,2aly -- 01.22,2ly
7. 9v t Snillin Joperiina / (SnRa) 21,4a -- 01.22,2ly
8. 11v t Snillin Kipsakka / (SnRa) 21,5a -- 01.22,3ly
9. 16v o Tierra's Vinder / (SnRa) 20,2a -- 01.22,4ly x
10. 12v o Snillin Kulkuri / (SnRa) 20,1a -- 01.23,4ly
11. 10v o Hulivei I.F. / Diana (RDT) 21,4aly -- 01.23,4ly
15v o Nordsvensk / (SnRa) 20,3a -- - hll

3. ryhmä; tulokset 19.5.2018
1. 11v t Snillin Kipsakka / (SnRa) 21,5a -- 01.21,3ly
2. 9v t Snillin Aamutuima / Heini (RDT) 21,2aly -- 01.21,4ly
3. 10v o Hulivei I.F. / Diana (RDT) 21,4aly -- 01.21,4ly
4. 9v t Snillin Joperiina / (SnRa) 21,4a -- 01.22,2ly
5. 16v o Tierra's Vinder / (SnRa) 20,2a -- 01.22,3ly
6. 11v t Koistilan Hallava / (PoRa) 20,3aly -- 01.22,5ly
7. 9v t Kekan Jekutar / Fiona (RDT) 21,4aly -- 01.22,6ly
8. 15v t Adinan Adalmina / Jannica (APR) 21,3 -- 01.22,6ly
9. 8v o Snillin Donatello / (SnRa) 21,2a -- 01.23,3ly
10. 15v o Nordsvensk / (SnRa) 20,3a -- 01.23,3ly
11. 12v o Snillin Kulkuri / (SnRa) 20,1a -- 01.23,6ly
14v o Valtarian Humare / (SnRa) 21,1a -- - hml1

3. ryhmä; tulokset 24.5.2018
1. 10v o Hulivei I.F. / Diana (RDT) 21,4aly -- 01.21,2ly
2. 11v t Snillin Kipsakka / (SnRa) 21,5a -- 01.21,5ly
3. 15v o Nordsvensk / (SnRa) 20,3a -- 01.22,2ly
4. 9v t Snillin Aamutuima / Heini (RDT) 21,2aly -- 01.22,2ly
5. 8v o Snillin Donatello / (SnRa) 21,2a -- 01.22,2ly
6. 16v o Tierra's Vinder / (SnRa) 20,2a -- 01.22,2ly
7. 12v o Snillin Kulkuri / (SnRa) 20,1a -- 01.22,3ly
8. 11v t Koistilan Hallava / (PoRa) 20,3aly -- 01.23,4ly
9. 14v o Valtarian Humare / (SnRa) 21,1a -- 01.23,5ly
9v t Kekan Jekutar / Fiona (RDT) 21,4aly -- - hpl
9v t Snillin Joperiina / (SnRa) 21,4a -- - hpl 15v t Adinan Adalmina / Jannica (APR) 21,3 -- - hll

© Shavo / Narrilaivan 2004-2017. All rights reserved.
Ulkoasu © M Layouts, muokkaukset Shavo. Taustakuvasta kiitos All Free Backgrounds.
Virtuaalitalli - a SIM game stable