Narrilaivan

Villien poniravien sarja 8.5., 17.5. ja 22.5. -- tulokset

Ravipäivät: 8.5., 17.5. ja 22.5.
Kutsu julkaistu 8.5.
Tulokset tulee n. 20.5.!
Ilmoittautumisaikaa 19.5. klo 23:30 asti!


Säännöt & ilmoittautuminen

Kilpailupäivät ovat 8.5., 17.5. ja 22.5.
Viimeinen osallistumispäivä on 19.5.

Ravit järjestää Shavo (VRL-0007), Narrilaivan
Sähköposti: narrilaivan@gmail.com
Paikka: Narrilaivan virtuaalinen ravirata

Rajattomasti hevosia/ poneja lähtöihin. Jaetaan ryhmiin iän & ennätyksern perustella. Yhdeltä omistajalta rajattomasti poneja yhteen lähtöön.
Ikärajat: lv 2-12v, kv 3-15v, ponit 3-18v.

Osallistuminen sähköpostiolla osoitteeseen narrilaivan@gmail.com otsikolla "Toukokuun ponisarja".
Samaan lähtöön tulevat saman lähtöotsikon alle!
Osallistumismuoto on: lähdön nro (rivinvaihto) hevosen ikä hevosen sukupuoli hevosen nimi / ohjastajan nimi (seura/ tallin nimi) ennätys --
Esimerkki:
Lähtö 1
12v o Brtune / Shavo (NaSe) 22,3 --
13v t Sveeja / Minni (NaSe) 23,4 --
Ei br-tageja. Laita lähtöihin hevoset ja ponit järjestykseen ennätyksen mukaan, hitaimmasta nopeimpaan! Kiitos. (Eli hitain ja ei enn. ylimmäiseksi, ja nopein alimmaiseksi.)
Mikäli lähtöön osallistuvat hevoset/ ponit eivät ole aikajärjestyksessä hitaimmasta nopeimpaan, KOKO ilmoittautuminen hylätään!


Sarjatarjonta


Lähtö 1: Tasoitusajo 2.50,0 aikaiset ja hitaammat A-ponit 1100m
3-4 vuotiaille oma lähtö, jos 3-4 vuotiaita sekä vanhempia osallistuu 5 tai enemmän!

P: 100ve - 50ve - 30ve - 20ve - 10ve

Tulokset 8.5.2018
1. 3v o A.D. Heart 'N Soul / Herbert (Adina) 3.00,4 -- 02.58,2ly
2. 10v t A.D. Linella / Lella (Adina) 2.52,1 -- 02.58,3ly x
3. 3v t Radikaali Neiti / Spookiness (RDT) 3.03,3aly -- 02.58,4ly
4. 12v o Myrsky-Tuuli / Ville (Adina) 2.57,3 -- 02.58,5ly x
5. 3v o Bjarne Tor / (RuKo) 3.03,5aly -- 02.58,6ly
6. 3v t Gaffsie v. Pompeji / (WyRa) 2.58,3aly -- 02.58,7ly
7. 4v t Toy’s Vivian / (SnRa) 2.59,2a – 02.58,9ly
8. 4v o Narrilaivan Corona / Laura (RDT) 2.55,5aly -- 02.59,0ly
9. 5v t Gue Tick Tock / Anna (RDT) 2.50,3ly -- 02.59,1ly
10. 4v t Toy’s Danine / (SnRa) 3.00,2a -- 02.59,1ly
11. 3v o Toy’s Alexander / (SnRa) 3.00,2a -- 02.59,4ly x
12. 5v t Toy's Ester / (SnRa) 2.50,1a -- 02.59,4ly x
13. 4v o Unian Charlie / (SnRa) 3.13,4a – 03.01,5ly x

Tulokset 17.5.2018
1. 5v t Toy's Ester / (SnRa) 2.50,1a -- 02.49,3ly
2. 4v t Toy’s Vivian / (SnRa) 2.59,2a – 02.51,4ly
3. 3v o Bjarne Tor / (RuKo) 3.03,5aly -- 02.55,4ly
4. 12v o Myrsky-Tuuli / Ville (Adina) 2.57,3 -- 02.55,7ly
5. 3v o A.D. Heart 'N Soul / Herbert (Adina) 3.00,4 -- 02.56,2ly
6. 3v o Toy’s Alexander / (SnRa) 3.00,2a -- 02.57,2ly x
7. 4v o Narrilaivan Corona / Laura (RDT) 2.55,5aly -- 02.57,5ly
8. 5v t Gue Tick Tock / Anna (RDT) 2.50,3ly -- 02.57,6ly
9. 10v t A.D. Linella / Lella (Adina) 2.52,1 -- 02.57,8ly xx
10. 3v t Radikaali Neiti / Spookiness (RDT) 3.03,3aly -- 02.57,9ly xx
11. 4v o Unian Charlie / (SnRa) 3.13,4a – 02.59,3ly
3v t Gaffsie v. Pompeji / (WyRa) 2.58,3aly -- - hml
4v t Toy’s Danine / (SnRa) 3.00,2a -- - hll

Tulokset 22.5.2018
1. 10v t A.D. Linella / Lella (Adina) 2.52,1 -- 02.48,3ly
2. 3v t Gaffsie v. Pompeji / (WyRa) 2.58,3aly -- 02.52,4ly
3. 3v o Toy’s Alexander / (SnRa) 3.00,2a -- 02.52,5ly
4. 3v t Radikaali Neiti / Spookiness (RDT) 3.03,3aly -- 02.52,7ly
5. 5v t Toy's Ester / (SnRa) 2.50,1a -- 02.53,2ly
6. 4v t Toy’s Danine / (SnRa) 3.00,2a -- 02.53,6ly
7. 12v o Myrsky-Tuuli / Ville (Adina) 2.57,3 -- 02.54,2ly
8. 3v o Bjarne Tor / (RuKo) 3.03,5aly -- 02.54,5ly
9. 4v t Toy’s Vivian / (SnRa) 2.59,2a – 02.56,3ly x
10. 4v o Unian Charlie / (SnRa) 3.13,4a – 02.56,5ly
11. 3v o A.D. Heart 'N Soul / Herbert (Adina) 3.00,4 -- 02.56,6ly x
4v o Narrilaivan Corona / Laura (RDT) 2.55,5aly -- - hll
5v t Gue Tick Tock / Anna (RDT) 2.50,3ly -- - hml


Lähtö 2: Tasoitusajo 2.25,0 aikaiset ja hitaammat B-ponit 1600m
3-4 vuotiaille oma lähtö, jos 3-4 vuotiaita sekä vanhempia osallistuu 5 tai enemmän!

P: 100ve - 50ve - 30ve - 20ve - 10ve

Tulokset 8.5.2018
1. 3v o Skoganvarri Mánoheáhpi / (SnRa) ei enn. -- 02.33,3ly
2. 3v t Da Capo Helia / (RuKo) ei enn -- 02.33,8ly x
3. 12v t A.D. Sugar Serenade / Seri (Adina) 2.27,3 -- 02.34,6ly
4. 13v t Sweet Serenity AD / Sere (Adina) 2.27,2 -- 02.35,2ly
5. 3v t Ponipalleron Ihanainen / Iida (Adina) ei enn. -- 02.35,5ly
6. 3v t Hermione Rewa / Hessa (Adina) ei enn. -- 02.36,3ly
7. 6v t A.D. Sparkling Jewel / Sparre (Adina) ei enn. -- 02.36,3ly
14v t A.D. Different Kind of Promise / Missu (Adina) 2.36,5 -- - hml

Tulokset 17.5.2018
1. 3v t Ponipalleron Ihanainen / Iida (Adina) ei enn. -- 02.25,3ly xx
2. 14v t A.D. Different Kind of Promise / Missu (Adina) 2.25,5 -- 02.26,2ly x
3. 3v t Hermione Rewa / Hessa (Adina) ei enn. -- 02.26,3ly
4. 3v o Skoganvarri Mánoheáhpi / (SnRa) ei enn. -- 02.27,1ly xx
5. 13v t Sweet Serenity AD / Sere (Adina) 2.27,2 -- 02.27,7ly xx
6. 12v t A.D. Sugar Serenade / Seri (Adina) 2.27,3 -- 02.28,1ly
7. 3v t Da Capo Helia / (RuKo) ei enn -- 02.28,5ly
6v t A.D. Sparkling Jewel / Sparre (Adina) ei enn. -- - hll

Tulokset 22.5.2018
1. 3v t Ponipalleron Ihanainen / Iida (Adina) ei enn. -- 02.23,4ly
2. 14v t A.D. Different Kind of Promise / Missu (Adina) 2.25,5 -- 02.24,6ly
3. 3v o Skoganvarri Mánoheáhpi / (SnRa) ei enn. -- 02.25,2ly x
4. 6v t A.D. Sparkling Jewel / Sparre (Adina) ei enn. -- 02.25,2ly
5. 3v t Da Capo Helia / (RuKo) ei enn -- 02.25,3ly x
6. 12v t A.D. Sugar Serenade / Seri (Adina) 2.27,3 -- 02.28,3ly
7. 13v t Sweet Serenity AD / Sere (Adina) 2.27,2 -- 02.29,2ly
3v t Hermione Rewa / Hessa (Adina) ei enn. -- - hll


Lähtö 3: Ryhmäajo 2.20,0 aikaiset ja nopemmat A-ponit 1600m

P: 200ve - 100ve - 50ve - 30ve - 20ve

Tulokset 8.5.2018
1. 13v o Toy’s Gullgosse / (SnRa) 2.13,3a -- 02.12,5aly
2. 13v o Toy’s Franklin / (SnRa) 2.13,2a -- 02.12,5aly
3. 10v t Narrilaivan Charmadonna / Donna (NaSe) 2.19,3a -- 02.17,5aly
4. 10v o Narrilaivan Giblin / Sinna (RDT) 2.12,3aly -- 02.17,6aly x
5. 9v t Vendla Lotten / (SnRa) 2.19,5a -- 02.18,4aly
6. 11v t Toy’s Peggy / (SnRa) 2.19,6a -- 02.18,6aly x
7. 13v o North Hemp / (SnRa) 2.10,3a -- 02.19,1aly xx
8. 10v t Narrilaivan Larissa / Iida (NaSe) 2.16,5a -- 02.19,5aly
9. 14v t Twinky I.F. / Hilma (RDT) 2.12,1aly -- 02.20,3aly xx
10. 11v o Toy’s Hemming / (SnRa) 2.10,1a -- 02.20,4aly
11v t Toy's Kajsalena / (SnRa) 2.15,1 -- - hll
14v t Viktoria / (SnRa) 2.09,1 -- - hll

Tulokset 17.5.2018
1. 14v t Twinky I.F. / Hilma (RDT) 2.12,1aly -- 02.11,2aly
2. 11v o Toy’s Hemming / (SnRa) 2.10,1a -- 02.11,2aly
3. 13v o Toy’s Franklin / (SnRa) 2.13,2a -- 02.12,1aly
4. 10v o Narrilaivan Giblin / Sinna (RDT) 2.12,3aly -- 02.12,2aly
5. 10v t Narrilaivan Charmadonna / Donna (NaSe) 2.19,3a -- 02.15,3aly x
6. 10v t Narrilaivan Larissa / Iida (NaSe) 2.16,5a -- 02.56,3aly xx
7. 11v t Toy’s Peggy / (SnRa) 2.19,6a -- 02.17,4aly
8. 13v o Toy’s Gullgosse / (SnRa) 2.13,3a -- 02.17,4aly
9. 11v t Toy's Kajsalena / (SnRa) 2.15,1 -- 02.18,2aly
9v t Vendla Lotten / (SnRa) 2.19,5a -- - hpl
13v o North Hemp / (SnRa) 2.10,3a -- - hll
14v t Viktoria / (SnRa) 2.09,1 -- - hpl

Tulokset 22.5.2018
1. 10v t Narrilaivan Larissa / Iida (NaSe) 2.16,5a -- 02.13,2aly
2. 13v o Toy’s Franklin / (SnRa) 2.13,2a -- 02.13,2aly x
3. 10v o Narrilaivan Giblin / Sinna (RDT) 2.12,3aly -- 02.13,3aly
4. 10v t Narrilaivan Charmadonna / Donna (NaSe) 2.19,3a -- 02.15,9aly x
5. 13v o North Hemp / (SnRa) 2.10,3a -- 02.16,3aly
6. 11v t Toy’s Peggy / (SnRa) 2.19,6a -- 02.16,3aly
7. 11v t Toy's Kajsalena / (SnRa) 2.15,1 -- 02.16,8aly
8. 14v t Viktoria / (SnRa) 2.09,1 -- 02.16,9aly xx
9. 13v o Toy’s Gullgosse / (SnRa) 2.13,3a -- 02.17,1aly
10. 9v t Vendla Lotten / (SnRa) 2.19,5a -- 02.17,3aly
11. 14v t Twinky I.F. / Hilma (RDT) 2.12,1aly -- 02.18,4aly
12. 11v o Toy’s Hemming / (SnRa) 2.10,1a -- 02.19,1aly


Lähtö 4: Ryhmäajo 1.50,0 aikaiset ja nopemmat B-ponit 2100m

P: 200ve - 100ve - 50ve - 30ve - 20ve

1. ryhmä, tulokset 8.5.
1. 10v o Kotopolun Picasso / (SnRa) 46,4a -- 01.46,2aly
2. 9v o Top Priority / Annu (RDT) 1.46,2ly -- 01.46,2aly xx
3. 9v o Radical Grimmer / Sinna (RDT) 1.45,2ly -- 01.46,4aly
4. 10v o Luxter Go / (RuKo) 46,5aly -- 01.47,3aly
5. 11v t Toy's Liselotte / (SnRa) 47,2 -- 01.48,3aly
6. 9v t Barbarella RC / Piia (RDT) 1.49,4aly -- 01.49,6aly xx
7. 10v o Kappvändaré Swe / (RuKo) 48,3aly -- 01.50,4aly xx
8. 10v o Thydor NRL / Emilia (NaSe) 44,5aly -- 01.50,5aly
9. 12v t Kalypso Duán / Iida (NaSe) 46,5 -- 01.51,4aly

1. ryhmä, tulokset 17.5.
1. 10v o Luxter Go / (RuKo) 46,5aly -- 01.45,1aly
2. 10v o Kotopolun Picasso / (SnRa) 46,4a -- 01.45,4aly
3. 9v o Top Priority / Annu (RDT) 1.46,2ly -- 01.46,3aly
4. 10v o Kappvändaré Swe / (RuKo) 48,3aly -- 01.46,4aly
5. 9v o Radical Grimmer / Sinna (RDT) 1.45,2ly -- 01.46,4aly
6. 10v o Thydor NRL / Emilia (NaSe) 44,5aly -- 01.47,5aly
7. 12v t Kalypso Duán / Iida (NaSe) 46,5 -- 01.49,1aly x
8. 11v t Toy's Liselotte / (SnRa) 47,2 -- 01.51,3aly
9v t Barbarella RC / Piia (RDT) 1.49,4aly -- - hpl

1. ryhmä, tulokset 22.5.
1. 10v o Kotopolun Picasso / (SnRa) 46,4a -- 01.44,4aly
2. 12v t Kalypso Duán / Iida (NaSe) 46,5 -- 01.46,5aly xx
3. 9v o Radical Grimmer / Sinna (RDT) 1.45,2ly -- 01.47,2aly xx
4. 9v t Barbarella RC / Piia (RDT) 1.49,4aly -- 01.48,2aly x
5. 10v o Thydor NRL / Emilia (NaSe) 44,5aly -- 01.49,1aly
6. 9v o Top Priority / Annu (RDT) 1.46,2ly -- 01.49,2aly x
7. 11v t Toy's Liselotte / (SnRa) 47,2 -- 01.50,2aly
8. 10v o Kappvändaré Swe / (RuKo) 48,3aly -- 01.50,4aly
9. 10v o Luxter Go / (RuKo) 46,5aly -- 01.51,1aly

2. ryhmä, tulokset 8.5.
1. 12v o Nappula Speed / (SnRa) 42,1a -- 01.42,3aly
2. 11v o Sjötroll Duán / (SnRa) 43,5a -- 01.42,4aly
3. 15v o Jamming NRL / Jake (NaSe) 42,2 -- 01.42,5aly x
4. 9v o Capoeira Warrior / Hilma (RDT) 1.44,1ly -- 01.42,5aly x
5. 14v o Fool's Sprywir / Leo (NaSe) 44,4 -- 01.43,1aly
6. 13v o Lykkelig Sprø / (SnRa) 42,3a -- 01.43,5aly xx
7. 15v o A.D. Sugar Delux / Jannica (APR) 1.44,3 -- 01.46,3aly
12v o Oppkvikket Nestory / (SnRa) 43,3a -- - hml2
9v o Toy's Herting / (SnRa) 42,2a -- - hml4

2. ryhmä, tulokset 17.5.
1. 15v o A.D. Sugar Delux / Jannica (APR) 1.44,3 -- 01.42,2aly
2. 15v o Jamming NRL / Jake (NaSe) 42,2 -- 01.42,3aly
3. 12v o Oppkvikket Nestory / (SnRa) 43,3a -- 01.43,5aly xx
4. 11v o Sjötroll Duán / (SnRa) 43,5a -- 01.43,6aly
5. 12v o Nappula Speed / (SnRa) 42,1a -- 01.45,1aly
6. 9v o Capoeira Warrior / Hilma (RDT) 1.44,1ly -- 01.45,2aly
7. 14v o Fool's Sprywir / Leo (NaSe) 44,4 -- 01.45,4aly
8. 9v o Toy's Herting / (SnRa) 42,2a -- 01.46,4aly xx
13v o Lykkelig Sprø / (SnRa) 42,3a -- - hll

2. ryhmä, tulokset 22.5.
1. 12v o Nappula Speed / (SnRa) 42,1a -- 01.42,1aly
2. 11v o Sjötroll Duán / (SnRa) 43,5a -- 01.42,1aly
3. 15v o Jamming NRL / Jake (NaSe) 42,2 -- 01.42,2aly
4. 15v o A.D. Sugar Delux / Jannica (APR) 1.44,3 -- 01.42,4aly
5. 9v o Capoeira Warrior / Hilma (RDT) 1.44,1ly -- 01.43,1aly x
6. 12v o Oppkvikket Nestory / (SnRa) 43,3a -- 01.43,4aly
7. 9v o Toy's Herting / (SnRa) 42,2a -- 01.44,5aly xx
8. 14v o Fool's Sprywir / Leo (NaSe) 44,4 -- 01.45,6aly xx
9. 13v o Lykkelig Sprø / (SnRa) 42,3a -- 01.45,6aly

3. ryhmä, tulokset 8.5.
1. 13v t Eloveera NRL / Elli (NaSe) 39,1ly -- 01.40,1aly
2. 11v o Rune NRL / Eva-Maria (NaSe) 40,5aly -- 01.41,3aly x
3. 16v t Bernilla NRL / Bea (NaSe) 41,6a -- 01.41,4aly
4. 12v o Toy’s Magnus / (SnRa) 40,1a -- 01.41,5aly x
5. 10v t Miftare Go / Wilma (NaSe) 40,4ly -- 01.41,6aly
6. 14v o Neutron B / Jasmin (NaSe) 41,4aly-- 01.41,6aly
7. 12v t Toy’s Duva / (SnRa) 42,1 -- 01.42,2aly
8. 14v t Furigers Løftet / (SnRa) 40,3a -- 01.42,3aly
14v o Valrus NRL / Oona (NaSe) 42,1 -- - hll

3. ryhmä, tulokset 17.5.
1. 12v t Toy’s Duva / (SnRa) 42,1 -- 01.41,7aly
2. 14v o Valrus NRL / Oona (NaSe) 42,1 -- 01.41,9aly
3. 13v t Eloveera NRL / Elli (NaSe) 39,1ly -- 01.42,5aly
4. 10v t Miftare Go / Wilma (NaSe) 40,4ly -- 01.43,1aly
5. 12v o Toy’s Magnus / (SnRa) 40,1a -- 01.43,3aly x
6. 11v o Rune NRL / Eva-Maria (NaSe) 40,5aly -- 01.43,4aly
16v t Bernilla NRL / Bea (NaSe) 41,6a -- - hll
14v o Neutron B / Jasmin (NaSe) 41,4aly-- - hml
14v t Furigers Løftet / (SnRa) 40,3a -- - hpl

3. ryhmä, tulokset 22.5.
1. 10v t Miftare Go / Wilma (NaSe) 40,4ly -- 01.40,3aly
2. 11v o Rune NRL / Eva-Maria (NaSe) 40,5aly -- 01.40,6aly
3. 12v o Toy’s Magnus / (SnRa) 40,1a -- 01.41,1aly
4. 16v t Bernilla NRL / Bea (NaSe) 41,6a -- 01.42,1aly
5. 14v o Valrus NRL / Oona (NaSe) 42,1 -- 01.42,3aly
6. 13v t Eloveera NRL / Elli (NaSe) 39,1ly -- 01.42,6aly
7. 12v t Toy’s Duva / (SnRa) 42,1 -- 01.42,6aly
8. 14v o Neutron B / Jasmin (NaSe) 41,4aly-- 01.43,1aly
9. 14v t Furigers Løftet / (SnRa) 40,3a -- 01.43,3aly


Lähtö 5: Tasoitusajo 2.31,0-2.49,9 aikaiset A-ponit 1100m

P: 120ve - 60ve - 40ve - 20ve - 12ve

1. ryhmä; Tulokset 8.5.2018
1. 4v t Da Capo Ida / (RuKo) 2.46,6aly -- 02.43,2ly x
2. 4v o A.D. Mushroom Oscar / Osku (Adina) 2.48,2 -- 02.43,3ly x
3. 5v t Toy's Marilyn / Riia (RDT) 2.45,2aly -- 02.44,4ly x
4. 8v t Narrilaivan Finaste / Olli (NaSe) 2.47,2a -- 02.45,3ly x
5. 6v t Toy's Monique / (SnRa) 2.46,2a -- 02.45,5ly
6. 5v t Hyacinth Åz / (RuKo) 2.49,2ly -- 02.46,5ly
7. 8v o Narrilaivan Ironline / Iiro (NaSe) 2.45,5 -- 02.47,1ly
8. 6v o Toy's Rikard / (SnRa) 2.45,2a -- 02.47,1ly
9. 6v t Narrilaivan Maderna / Iida (NaSe) 2.47,4a -- 02.49,1ly
10. 4v o Unian Hot Shot / (RuKo) 2.49,2ly -- 02.49,6ly x
11. 6v o Radical Beware / Elsi (RDT) 2.45,4aly -- 02.50,2ly
12. 8v o Narrilaivan Jukuri / Juksu (NaSe) 2.47,4a -- 02.50,6ly x
8v o Narrilaivan Valloittava / Ville (NaSe) 2.45,3 -- - hll

1. ryhmä; Tulokset 17.5.2018
1. 6v t Toy's Monique / (SnRa) 2.46,2a -- 02.43,1ly
2. 4v o Unian Hot Shot / (RuKo) 2.49,2ly -- 02.43,4ly
3. 8v o Narrilaivan Ironline / Iiro (NaSe) 2.45,5 -- 02.44,4ly
4. 6v o Toy's Rikard / (SnRa) 2.45,2a -- 02.45,1ly xx
5. 5v t Hyacinth Åz / (RuKo) 2.49,2ly -- 02.45,3ly
6. 5v t Toy's Marilyn / Riia (RDT) 2.45,2aly -- 02.45,6ly
7. 8v o Narrilaivan Jukuri / Juksu (NaSe) 2.47,4a -- 02.47,5ly
8. 4v o A.D. Mushroom Oscar / Osku (Adina) 2.48,2 -- 02.48,3ly
9. 8v t Narrilaivan Finaste / Olli (NaSe) 2.47,2a -- 02.48,5ly
10. 8v o Narrilaivan Valloittava / Ville (NaSe) 2.45,3 -- 02.49,4ly
11. 6v o Radical Beware / Elsi (RDT) 2.45,4aly -- 02.49,6ly
6v t Narrilaivan Maderna / Iida (NaSe) 2.47,4a -- - hml3
4v t Da Capo Ida / (RuKo) 2.46,6aly -- - hpl

1. ryhmä; Tulokset 22.5.2018
1. 8v o Narrilaivan Ironline / Iiro (NaSe) 2.45,5 -- 02.43,2ly x
2. 5v t Hyacinth Åz / (RuKo) 2.49,2ly -- 02.43,4ly
3. 8v o Narrilaivan Jukuri / Juksu (NaSe) 2.47,4a -- 02.43,5ly xx
4. 6v t Narrilaivan Maderna / Iida (NaSe) 2.47,4a -- 02.44,5ly
5. 6v t Toy's Monique / (SnRa) 2.46,2a -- 02.45,3ly
6. 6v o Radical Beware / Elsi (RDT) 2.45,4aly -- 02.45,4ly x
7. 4v o Unian Hot Shot / (RuKo) 2.49,2ly -- 02.47,5ly
8. 4v o A.D. Mushroom Oscar / Osku (Adina) 2.48,2 -- 02.47,6ly
9. 8v o Narrilaivan Valloittava / Ville (NaSe) 2.45,3 -- 02.49,3ly
10. 8v t Narrilaivan Finaste / Olli (NaSe) 2.47,2a -- 02.49,4ly x
11. 4v t Da Capo Ida / (RuKo) 2.46,6aly -- 02.50,5ly
12. 5v t Toy's Marilyn / Riia (RDT) 2.45,2aly -- 02.50,5ly
6v o Toy's Rikard / (SnRa) 2.45,2a -- - hll

2. ryhmä; Tulokset 8.5.2018
1. 5v o Saltas Cuba Libre / Ylva (RDT) 2.41,5aly -- 02.41,1ly xx
2. 7v o Toy's Rasmus / (SnRa) 2.45,1a -- 02.41,3ly
3. 8v t Narrilaivan Leppoisa / Leila (NaSe) 2.42,5a -- 02.41,5ly x
4. 6v t Narrilaivan Amidala / Shavo (NaSe) 2.43,2a -- 02.42,1ly
5. 6v o Narrilaivan Viggo / Olga (NaSe) 2.40,5a -- 02.44,2ly
6. 6v o Hot-Air Charm RC / Tiia (RDT) 2.44,1ly -- 02.45,3ly
7. 6v t Toy's Gloria / (SnRa) 2.43,1a -- 02.45,4ly
8. 8v o Narrilaivan Mörkö / Mikko (NaSe) 2.42,6a -- 02.47,3ly x
9. 8v t Narrilaivan Minttuinen / Iina (NaSe) 2.41,4a -- 02.47,3ly
10. 6v t Radikaali Tyttö / Tiina (NaSe) 2.43,8a -- 02.47,5ly
11. 8v o Narrilaivan Geronimo / Matti (NaSe) 2.45,1a -- 02.48,5ly
12. 6v t Radikalin Tiitinen / Ulla (RDT) 2.41,5ly -- 02.48,6ly
14v o Alexander HP / Xander (Adina) 2.42,5 -- - hml2

2. ryhmä; Tulokset 17.5.2018
1. 8v o Narrilaivan Geronimo / Matti (NaSe) 2.45,1a -- 02.41,3ly
2. 14v o Alexander HP / Xander (Adina) 2.42,5 -- 02.41,3ly
3. 6v o Narrilaivan Viggo / Olga (NaSe) 2.40,5a -- 02.41,4ly
4. 8v t Narrilaivan Leppoisa / Leila (NaSe) 2.42,5a -- 02.41,5ly
5. 6v t Radikalin Tiitinen / Ulla (RDT) 2.41,5ly -- 02.43,5ly
6. 8v t Narrilaivan Minttuinen / Iina (NaSe) 2.41,4a -- 02.44,4ly xx
7. 6v t Narrilaivan Amidala / Shavo (NaSe) 2.43,2a -- 02.45,2ly
8. 5v o Saltas Cuba Libre / Ylva (RDT) 2.41,5aly -- 02.45,4ly
9. 7v o Toy's Rasmus / (SnRa) 2.45,1a -- 02.46,3ly xx
10. 6v t Radikaali Tyttö / Tiina (NaSe) 2.43,8a -- 02.47,2ly
11. 8v o Narrilaivan Mörkö / Mikko (NaSe) 2.42,6a -- 02.47,2ly x
12. 6v o Hot-Air Charm RC / Tiia (RDT) 2.44,1ly -- 02.47,2ly
6v t Toy's Gloria / (SnRa) 2.43,1a -- - hll

2. ryhmä; Tulokset 22.5.2018
1. 6v t Radikaali Tyttö / Tiina (NaSe) 2.43,8a -- 02.41,4ly xx
2. 6v o Hot-Air Charm RC / Tiia (RDT) 2.44,1ly -- 02.41,4ly
3. 7v o Toy's Rasmus / (SnRa) 2.45,1a -- 02.41,6ly x
4. 8v t Narrilaivan Minttuinen / Iina (NaSe) 2.41,4a -- 02.42,5ly
5. 8v t Narrilaivan Leppoisa / Leila (NaSe) 2.42,5a -- 02.43,5ly x
6. 6v o Narrilaivan Viggo / Olga (NaSe) 2.40,5a -- 02.43,5ly
7. 5v o Saltas Cuba Libre / Ylva (RDT) 2.41,5aly -- 02.45,3ly
8. 6v t Radikalin Tiitinen / Ulla (RDT) 2.41,5ly -- 02.45,4ly x
9. 14v o Alexander HP / Xander (Adina) 2.42,5 -- 02.46,4ly xx
10. 6v t Toy's Gloria / (SnRa) 2.43,1a -- 02.46,4ly xx
11. 8v o Narrilaivan Geronimo / Matti (NaSe) 2.45,1a -- 02.48,5ly xx
6v t Narrilaivan Amidala / Shavo (NaSe) 2.43,2a -- - hml4
8v o Narrilaivan Mörkö / Mikko (NaSe) 2.42,6a -- - hml7

3. ryhmä; Tulokset 8.5.2018
1. 10v o Narrilaivan Gordon / Ulla (NaSe) 2.38,4a -- 02.36,3ly
2. 7v o Jaws Bond / Ilona (RDT) 2.40,5ly -- 02.37,6ly
3. 7v o Ares Go / (RuKo) 2.39,5ly -- 02.38,2ly
4. 6v t Fool's Cutie Like Me / Minna (NaSe) 2.40,3a -- 02.38,7ly
5. 7v t Radical Elysee / Piia (RDT) 2.31,1ly -- 02.38,8ly x
6. 9v t FM Nonparell / Jannica (APR) 2.40,4 -- 02.38,9ly xx
7. 8v o Narrilaivan Spartacus / Simo (NaSe) 2.39,1 -- 02.39,5ly
8. 7v o Toy's Daniel / Oili (RDT) 2.33,5ly -- 02.39,9ly
9. 10v t Narrilaivan Two Hearts / Helli (NaSe) 2.31,5 -- 02.40,3ly
10. 8v t Narrilaivan Reetta / Riitta (NaSe) 2.39,3a -- 02.40,3ly x
11. 14v t A.D. Dash's Dandelion / (SnRa) 2.33,2a -- 02.40,6ly
13v o A.D. Double Shades / (SnRa) 2.33,3a -- - hll

3. ryhmä; Tulokset 17.5.2018
1. 14v t A.D. Dash's Dandelion / (SnRa) 2.33,2a -- 02.31,3ly xx
2. 7v o Ares Go / (RuKo) 2.39,5ly -- 02.31,4ly
3. 8v t Narrilaivan Reetta / Riitta (NaSe) 2.39,3a -- 02.34,4ly x
4. 10v o Narrilaivan Gordon / Ulla (NaSe) 2.38,4a -- 02.34,8ly
5. 10v t Narrilaivan Two Hearts / Helli (NaSe) 2.31,5 -- 02.34,9ly xx
6. 7v o Toy's Daniel / Oili (RDT) 2.33,5ly -- 02.35,2ly x
7. 8v o Narrilaivan Spartacus / Simo (NaSe) 2.39,1 -- 02.36,2ly xx
8. 9v t FM Nonparell / Jannica (APR) 2.40,4 -- 02.38,4ly
9. 13v o A.D. Double Shades / (SnRa) 2.33,3a -- 02.38,5ly
10. 7v o Jaws Bond / Ilona (RDT) 2.40,5ly -- 02.39,4ly
11. 6v t Fool's Cutie Like Me / Minna (NaSe) 2.40,3a -- 02.39,5ly xx
7v t Radical Elysee / Piia (RDT) 2.31,1ly -- - hll

3. ryhmä; Tulokset 22.5.2018
1. 8v o Narrilaivan Spartacus / Simo (NaSe) 2.39,1 -- 02.33,2ly
2. 7v o Jaws Bond / Ilona (RDT) 2.40,5ly -- 02.33,3ly
3. 7v o Ares Go / (RuKo) 2.39,5ly -- 02.33,5ly
4. 10v t Narrilaivan Two Hearts / Helli (NaSe) 2.31,5 -- 02.34,1ly
5. 7v o Toy's Daniel / Oili (RDT) 2.33,5ly -- 02.34,1ly
6. 8v t Narrilaivan Reetta / Riitta (NaSe) 2.39,3a -- 02.34,3ly x
7. 7v t Radical Elysee / Piia (RDT) 2.31,1ly -- 02.35,2ly
8. 14v t A.D. Dash's Dandelion / (SnRa) 2.33,2a -- 02.35,2ly
9. 13v o A.D. Double Shades / (SnRa) 2.33,3a -- 02.35,5ly
10. 9v t FM Nonparell / Jannica (APR) 2.40,4 -- 02.37,4ly
6v t Fool's Cutie Like Me / Minna (NaSe) 2.40,3a -- - hll
10v o Narrilaivan Gordon / Ulla (NaSe) 2.38,4a -- - hpl


Lähtö 6: Tasoitusajo 2.11,0-2.24,0 aikaiset B-ponit 1600m

P: 120ve - 60ve - 40ve - 20ve - 12ve

1. ryhmä; Tulokset 8.5.2018
1. 4v o Samuci NRL / (RuKo) 2.21,5aly -- 02.19,1ly xx
2. 3v t A.D. Mer Jul / (SnRa) 2.19,2a -- 02.19,1ly xx
3. 15v o Lochlainn Night Vision / Iiro (Adina) 2.17,1 -- 02.19,2ly
4. 8v t Rendahl Saga / Saga (Adina) 2.18,8 -- 02.19,3ly xx
5. 15v t KW Awel / Ann (Adina) 2.19,5 -- 02.19,5ly
6. 4v o Stranger Than Fiction / (RuKo) 2.21,5aly -- 02.19,6ly
7. 18v t KW April / Apri (Adina) 2.19,2 -- 02.20,5ly
8. 5v o A.D. Filled With Extra / Eetu (Adina) 2.22,0 -- 02.20,6ly
9. 4v o Da Capo Theo / Shavo (NaSe) 2.16,8a -- 02.21,2ly
10. 18v o A.D. Jammy Mohican / Mohis (Adina) 2.21,9 -- 02.21,4ly
11. 4v t As A Snow Butterfly / (RuKo) 2.21,5aly -- 02.22,3ly
12. 4v o Toy’s Hjalmar / (SnRa) 2.17,2 -- 02.22,3ly
13. 4v o A.D. Dareios / (RuKo) 2.23,2aly -- 02.23,2ly
14. 6v t Dåkotá / (RuKo) 2.16,5ly -- 02.24,2ly xx
4v o Da Capo Theodor / (RuKo) 2.22,4aly -- - hll

1. ryhmä; Tulokset 17.5.2018
1. 4v o A.D. Dareios / (RuKo) 2.23,2aly -- 02.18,1ly
2. 5v o A.D. Filled With Extra / Eetu (Adina) 2.22,0 -- 02.18,5ly
3. 6v t Dåkotá / (RuKo) 2.16,5ly -- 02.18,8ly xx
4. 3v t A.D. Mer Jul / (SnRa) 2.19,2a -- 02.19,3ly
5. 15v t KW Awel / Ann (Adina) 2.19,5 -- 02.19,4ly
6. 4v o Toy’s Hjalmar / (SnRa) 2.17,2 -- 02.19,8ly
7. 8v t Rendahl Saga / Saga (Adina) 2.18,8 -- 02.20,1ly
8. 15v o Lochlainn Night Vision / Iiro (Adina) 2.17,1 -- 02.20,4ly
9. 4v o Da Capo Theo / Shavo (NaSe) 2.16,8a -- 02.21,4ly
10. 4v o Samuci NRL / (RuKo) 2.21,5aly -- 02.21,5ly
11. 18v o A.D. Jammy Mohican / Mohis (Adina) 2.21,9 -- 02.21,5ly xx
4v o Da Capo Theodor / (RuKo) 2.22,4aly -- - hll
4v o Stranger Than Fiction / (RuKo) 2.21,5aly -- - hll
4v t As A Snow Butterfly / (RuKo) 2.21,5aly -- - hpl
18v t KW April / Apri (Adina) 2.19,2 -- - hml3

1. ryhmä; Tulokset 22.5.2018
1. 4v o Da Capo Theo / Shavo (NaSe) 2.16,8a -- 02.14,3ly
2. 6v t Dåkotá / (RuKo) 2.16,5ly -- 02.14,4ly
3. 5v o A.D. Filled With Extra / Eetu (Adina) 2.22,0 -- 02.16,6ly x
4. 8v t Rendahl Saga / Saga (Adina) 2.18,8 -- 02.16,9ly
5. 15v t KW Awel / Ann (Adina) 2.19,5 -- 02.17,1ly
6. 18v t KW April / Apri (Adina) 2.19,2 -- 02.17,2ly
7. 4v o Stranger Than Fiction / (RuKo) 2.21,5aly -- 02.17,5ly
8. 15v o Lochlainn Night Vision / Iiro (Adina) 2.17,1 -- 02.18,2ly x
9. 4v o Samuci NRL / (RuKo) 2.21,5aly -- 02.19,2ly
10. 4v t As A Snow Butterfly / (RuKo) 2.21,5aly -- 02.19,2ly
11. 18v o A.D. Jammy Mohican / Mohis (Adina) 2.21,9 -- 02.19,2ly
12. 4v o A.D. Dareios / (RuKo) 2.23,2aly -- 02.20,5ly x
4v o Da Capo Theodor / (RuKo) 2.22,4aly -- - hll
3v t A.D. Mer Jul / (SnRa) 2.19,2a -- - hll
4v o Toy’s Hjalmar / (SnRa) 2.17,2 -- - hpl

2. ryhmä; Tulokset 8.5.2018
1. 5v t Fjärilsviol NRL / Riina (Team Lily) 02.15,6ke -- 02.14,1ly
2. 4v t Sweetline NRL / Anna (RDT) 2.16,4ly -- 02.14,2ly
3. 5v o Balwinder I.F. / Riia (RDT) 2.13,5aly -- 02.14,2ly
4. 5v t Toy's Phoebe / Tiia (RDT) 2.13,5ly -- 02.14,6ly
5. 6v t Toy's Saga / (SnRa) 2.14,5 -- 02.15,3ly x
6. 6v t Aken Thrud / (RuKo) 2.15,4ly -- 02.15,6ly
7. 6v t Aken Hretha / (RuKo) 2.12,1aly -- 02.17,4ly
8. 6v t Scarlett Duán / (RuKo) 2.11,2ly -- 02.17,4ly
9. 5v t Tannatt Batch Saltney / (RuKo) 2.13,4ly -- 02.18,1ly xx
10. 4v t Eviona NRL / Elsi (RDT) 2.16,2ly -- 02.18,2ly
11. 11v o Quizle / Pia (Adina) 2.13,1 -- 02.18,4ly
12. 5v t Toy's Teresa / (SnRa) 2.15,3a -- 02.19,3ly
13. 15v t A.D. Moon Misty / Misti (Adina) 2.14,1 -- 02.19,6ly
14. 6v o Gottfrid / (RuKo) 2.12,6aly -- 02.17,4ly
5v o Toy's Jacob / (SnRa) 2.15,5 -- - hll

2. ryhmä; Tulokset 17.5.2018
1. 5v o Toy's Jacob / (SnRa) 2.15,5 -- 02.12,2ly
2. 6v t Aken Hretha / (RuKo) 2.12,1aly -- 02.12,4ly xx
3. 15v t A.D. Moon Misty / Misti (Adina) 2.14,1 -- 02.12,4ly
4. 6v t Scarlett Duán / (RuKo) 2.11,2ly -- 02.13,1ly x
5. 6v t Aken Thrud / (RuKo) 2.15,4ly -- 02.13,5ly
6. 6v o Gottfrid / (RuKo) 2.12,6aly -- 02.14,4ly x
7. 6v t Toy's Saga / (SnRa) 2.14,5 -- 02.14,5ly x
8. 5v t Toy's Teresa / (SnRa) 2.15,3a -- 02.14,8ly
9. 5v o Balwinder I.F. / Riia (RDT) 2.13,5aly -- 02.14,9ly
10. 5v t Fjärilsviol NRL / Riina (Team Lily) 02.15,6ke -- 02.15,1ly
11. 5v t Tannatt Batch Saltney / (RuKo) 2.13,4ly -- 02.17,3ly
12. 5v t Toy's Phoebe / Tiia (RDT) 2.13,5ly -- 02.17,3ly x
4v t Sweetline NRL / Anna (RDT) 2.16,4ly -- - hml2
4v t Eviona NRL / Elsi (RDT) 2.16,2ly -- - hll
11v o Quizle / Pia (Adina) 2.13,1 -- - hll

2. ryhmä; Tulokset 22.5.2018
1. 11v o Quizle / Pia (Adina) 2.13,1 -- 02.11,1ly
2. 5v t Toy's Teresa / (SnRa) 2.15,3a -- 02.11,4ly xx
3. 6v t Toy's Saga / (SnRa) 2.14,5 -- 02.12,3ly xx
4. 5v t Tannatt Batch Saltney / (RuKo) 2.13,4ly -- 02.12,7ly
5. 6v o Gottfrid / (RuKo) 2.12,6aly -- 02.12,8ly x
6. 5v o Balwinder I.F. / Riia (RDT) 2.13,5aly -- 02.13,2ly xx
7. 5v o Toy's Jacob / (SnRa) 2.15,5 -- 02.13,3ly x
8. 5v t Fjärilsviol NRL / Riina (Team Lily) 02.15,6ke -- 02.15,1ly x
9. 6v t Aken Hretha / (RuKo) 2.12,1aly -- 02.15,3ly
10. 4v t Eviona NRL / Elsi (RDT) 2.16,2ly -- 02.15,3ly
11. 6v t Scarlett Duán / (RuKo) 2.11,2ly -- 02.15,5ly
12. 4v t Sweetline NRL / Anna (RDT) 2.16,4ly -- 02.16,5ly
13. 6v t Aken Thrud / (RuKo) 2.15,4ly -- 02.17,4ly x
15v t A.D. Moon Misty / Misti (Adina) 2.14,1 -- - hll
5v t Toy's Phoebe / Tiia (RDT) 2.13,5ly -- - hpl


Lähtö 7: Tasoitusajo 2.20,1-2.30,9 aikaiset A-ponit 1600m

P: 150ve - 70ve - 45ve - 25ve - 15ve

Tulokset 8.5.2018
1. 10v t Narrilaivan Leona / Oona (NaSe) 2.28,3a -- 02.26,4ly x
2. 10v o Wild Wizard / (SnRa) 2.30,6a -- 02.26,5ly
3. 8v o Ignorant Duán / (SnRa) 2.29,5a -- 02.26,9ly
4. 9v o Toy's Jimmy / (SnRa) 2.25,4 -- 02.27,3ly
5. 10v o Narrilaivan Daryl / Tatu (NaSe) 2.28,3a -- 02.27,8ly
6. 11v o Dreamcatcher I.F. / (SnRa) 2.24,3 -- 02.28,2ly
7. 10v o Narrilaivan Peikkoprinssi / Peetu (NaSe) 2.27,1a -- 02.268,4ly
8. 9v o Sailin' Light / (SnRa) 2.26,5a -- 02.28,4ly xx
9. 11v o Narrilaivan Dynamit / Shavo (NaSe) 2.26,5a -- 02.28,6ly
10. 10v t Narrilaivan Lappoonia / Nanna (NaSe) 2.26,6a -- 02.29,5ly
11. 10v t Narrilaivan Evanna / Sanna (NaSe) 2.28,2a -- 02.29,5ly
12. 7v t Nessia Duán / (SnRa) 2.29,2a -- 02.29,5ly
13. 11v t Toy's Royal Empire / (SnRa) 2.24,2 -- 02.30,2ly xx
8v t Radikaali Romanssi / Annu (RDT) 2.28,6aly -- - hll
10v o Narrilaivan Veikeä Vekara / Valle (NaSe) 2.29,1a -- - hll

Tulokset 17.5.2018
1. 10v o Narrilaivan Daryl / Tatu (NaSe) 2.28,3a -- 02.24,1ly
2. 9v o Toy's Jimmy / (SnRa) 2.25,4 -- 02.24,4ly
3. 10v o Wild Wizard / (SnRa) 2.30,6a -- 02.24,6ly xx
4. 7v t Nessia Duán / (SnRa) 2.29,2a -- 02.24,7ly
5. 10v t Narrilaivan Lappoonia / Nanna (NaSe) 2.26,6a -- 02.24,9ly xx
6. 8v t Radikaali Romanssi / Annu (RDT) 2.28,6aly -- 02.25,2ly
7. 10v t Narrilaivan Leona / Oona (NaSe) 2.28,3a -- 02.25,4ly
8. 10v t Narrilaivan Evanna / Sanna (NaSe) 2.28,2a -- 02.25,5ly
9. 9v o Sailin' Light / (SnRa) 2.26,5a -- 02.26,3ly xx
10. 8v o Ignorant Duán / (SnRa) 2.29,5a -- 02.27,3ly
11. 10v o Narrilaivan Veikeä Vekara / Valle (NaSe) 2.29,1a -- 02.28,2ly
12. 11v t Toy's Royal Empire / (SnRa) 2.24,2 -- 02.29,5ly
13. 10v o Narrilaivan Peikkoprinssi / Peetu (NaSe) 2.27,1a -- 02.29,5ly
14. 11v o Narrilaivan Dynamit / Shavo (NaSe) 2.26,5a -- 02.29,6ly
11v o Dreamcatcher I.F. / (SnRa) 2.24,3 -- - hml3

Tulokset 22.5.2018
1. 9v o Toy's Jimmy / (SnRa) 2.25,4 -- 02.22,5ly xx
2. 11v o Narrilaivan Dynamit / Shavo (NaSe) 2.26,5a -- 02.23,5ly
3. 11v t Toy's Royal Empire / (SnRa) 2.24,2 -- 02.23,8ly xx
4. 7v t Nessia Duán / (SnRa) 2.29,2a -- 02.24,3ly
5. 10v o Narrilaivan Veikeä Vekara / Valle (NaSe) 2.29,1a -- 02.25,3ly
6. 10v o Narrilaivan Daryl / Tatu (NaSe) 2.28,3a -- 02.26,3ly
7. 9v o Sailin' Light / (SnRa) 2.26,5a -- 02.27,3ly x
8. 10v t Narrilaivan Leona / Oona (NaSe) 2.28,3a -- 02.27,3ly
9. 8v o Ignorant Duán / (SnRa) 2.29,5a -- 02.28,4ly
10. 10v o Narrilaivan Peikkoprinssi / Peetu (NaSe) 2.27,1a -- 02.28,4ly
11. 8v t Radikaali Romanssi / Annu (RDT) 2.28,6aly -- 02.28,5ly
12. 10v o Wild Wizard / (SnRa) 2.30,6a -- 02.29,4ly x
13. 11v o Dreamcatcher I.F. / (SnRa) 2.24,3 -- 02.29,5ly
10v t Narrilaivan Evanna / Sanna (NaSe) 2.28,2a -- - hll
10v t Narrilaivan Lappoonia / Nanna (NaSe) 2.26,6a -- - hml7


Lähtö 8: Tasoitusajo 1.50,1-2.10,9 aikaiset B-ponit 1600m

P: 150ve - 70ve - 45ve - 25ve - 15ve

1. ryhmä; Tulokset 8.5.2018
1. 8v t Nasrin Dvalan / Ellu (NaSe) 2.06,2a -- 02.04,1ly
2. 5v t Toy's Aroania / Ulla (RDT) 2.05,3ly -- 02.04,3ly x
3. 5v t Järndäldens Freja / (RuKo) 2.09,4aly -- 02.04,3ly xx
4. 6v t Toy's Fantazia / (SnRa) 2.10,4 -- 02.04,5ly
5. 7v t Amorina Snilli / (SnRa) 2.06,4 -- 02.04,6ly
6. 6v t Da Capo Brita / (RuKo) 2.08,7ly -- 02.05,4ly
7. 5v o Vinds Unique / Uuno (Adina) 2.06,6 -- 02.06,4ly
8. 10v t Kappvänilja / Riina (Team Lily) 02.08,3ly -- 02.09,5ly x
9. 6v o Gillyweed RC / Ylva (RDT) 2.07,6ly -- 02.10,2ly
10. 5v o Da Capo Kjell / (RuKo) 2.10,2ly -- 02.11,3ly
11. 6v t Tillin Ripakinttu / (SnRa) 2.09,3a -- 02.11,6ly x
5v o Da Capo Knut / (RuKo) 2.10,4ly -- - hll
7v t Toy's Alissa / (SnRa) 2.05,5a -- - hll

1. ryhmä; Tulokset 17.5.2018
1. 5v t Järndäldens Freja / (RuKo) 2.09,4aly -- 02.03,3ly
2. 6v t Da Capo Brita / (RuKo) 2.08,7ly -- 02.03,7ly
3. 7v t Toy's Alissa / (SnRa) 2.05,5a -- 02.04,2ly
4. 6v t Toy's Fantazia / (SnRa) 2.10,4 -- 02.04,4ly x
5. 5v o Da Capo Kjell / (RuKo) 2.10,2ly -- 02.05,3ly x
6. 7v t Amorina Snilli / (SnRa) 2.06,4 -- 02.07,3ly
7. 5v o Vinds Unique / Uuno (Adina) 2.06,6 -- 02.07,5ly
8. 8v t Nasrin Dvalan / Ellu (NaSe) 2.06,2a -- 02.07,6ly
9. 10v t Kappvänilja / Riina (Team Lily) 02.08,3ly -- 02.09,1ly
10. 6v t Tillin Ripakinttu / (SnRa) 2.09,3a -- 02.10,3ly x
11. 5v o Da Capo Knut / (RuKo) 2.10,4ly -- 02.10,5ly x
12. 6v o Gillyweed RC / Ylva (RDT) 2.07,6ly -- 02.11,2ly
5v t Toy's Aroania / Ulla (RDT) 2.05,3ly -- - hll

1. ryhmä; Tulokset 22.5.2018
1. 7v t Toy's Alissa / (SnRa) 2.05,5a -- 02.02,3ly x
2. 6v t Da Capo Brita / (RuKo) 2.08,7ly -- 02.02,3ly
3. 5v t Toy's Aroania / Ulla (RDT) 2.05,3ly -- 02.02,4ly
4. 8v t Nasrin Dvalan / Ellu (NaSe) 2.06,2a -- 02.05,6ly
5. 5v o Da Capo Knut / (RuKo) 2.10,4ly -- 02.05,6ly
6. 7v t Amorina Snilli / (SnRa) 2.06,4 -- 02.06,3ly xx
7. 10v t Kappvänilja / Riina (Team Lily) 02.08,3ly -- 02.06,3ly
8. 5v o Da Capo Kjell / (RuKo) 2.10,2ly -- 02.07,2ly
9. 5v t Järndäldens Freja / (RuKo) 2.09,4aly -- 02.09,4ly x
6v t Toy's Fantazia / (SnRa) 2.10,4 -- - hml1 6v t Tillin Ripakinttu / (SnRa) 2.09,3a -- - hll
6v o Gillyweed RC / Ylva (RDT) 2.07,6ly -- - hml3
5v o Vinds Unique / Uuno (Adina) 2.06,6 -- - hll

2. ryhmä; Tulokset 8.5.2018
1. 8v o Nasrin Royan / Ronja (NaSe) 2.04,4a -- 02.01,3ly
2. 9v t Aderyn Aur Ion / Adele (Adina) 1.59,5 -- 02.01,4ly x
3. 6v o Valdemar NRL / Vallu (NaSe) 2.01,5a -- 02.01,4ly
4. 12v t Milla Monaden / Milla (Adina) 2.00,1 -- 02.02,3ly
5. 8v t Nasrin Saarya / Tiia (NaSe) 59,4a -- 02.03,5ly
6. 8v o Nasrin Jamaya / Jasu (NaSe) 2.01,3 -- 02.04,2ly
7. 8v t Nasrin Kaleesi / Satu (NaSe) 2.00,2a -- 02.05,5ly
8. 7v t Unian Rouslite / Kia (NaSe) 2.03,2a -- 02.05,5ly xx
9. 13v t Central Intelligence AD / Illu (Adina) 2.01,4 -- 02.06,1ly
10. 6v t Yanetron NRL / Nella (NaSe) 2.04,5a -- 02.06,2ly
7v o Iltamäen Argon / (SnRa) 2.03,6a -- - hll
6v t Ellinoora NRL / Elli (NaSe) 2.02,3a -- - hml3
8v o Nasrin Opal / Miriam (NaSe) 2.00,2a -- - hll

2. ryhmä; Tulokset 17.5.2018
1. 6v t Yanetron NRL / Nella (NaSe) 2.04,5a -- 01.59,3ly
2. 8v o Nasrin Opal / Miriam (NaSe) 2.00,2a -- 01.59,3ly
3. 8v t Nasrin Kaleesi / Satu (NaSe) 2.00,2a -- 01.59,7ly
4. 12v t Milla Monaden / Milla (Adina) 2.00,1 -- 01.59,9ly
5. 7v o Iltamäen Argon / (SnRa) 2.03,6a -- 02.00,5ly
6. 8v o Nasrin Royan / Ronja (NaSe) 2.04,4a -- 02.00,8ly x
7. 8v t Nasrin Saarya / Tiia (NaSe) 59,4a -- 02.01,4ly
8. 7v t Unian Rouslite / Kia (NaSe) 2.03,2a -- 02.03,6ly
9. 8v o Nasrin Jamaya / Jasu (NaSe) 2.01,3 -- 02.04,3ly xx
10. 6v o Valdemar NRL / Vallu (NaSe) 2.01,5a -- 02.05,1ly
11. 9v t Aderyn Aur Ion / Adele (Adina) 1.59,5 -- 02.06,5ly
6v t Ellinoora NRL / Elli (NaSe) 2.02,3a -- - hml4 13v t Central Intelligence AD / Illu (Adina) 2.01,4 -- - hll

2. ryhmä; Tulokset 22.5.2018
1. 6v o Valdemar NRL / Vallu (NaSe) 2.01,5a -- 01.58,2ly
2. 7v o Iltamäen Argon / (SnRa) 2.03,6a -- 01.58,3ly
3. 6v t Ellinoora NRL / Elli (NaSe) 2.02,3a -- 01.58,7ly
4. 13v t Central Intelligence AD / Illu (Adina) 2.01,4 -- 01.59,2ly
5. 9v t Aderyn Aur Ion / Adele (Adina) 1.59,5 -- 01.59,3ly
6. 6v t Yanetron NRL / Nella (NaSe) 2.04,5a -- 01.59,9ly
7. 8v t Nasrin Kaleesi / Satu (NaSe) 2.00,2a -- 02.00,4ly
8. 8v o Nasrin Opal / Miriam (NaSe) 2.00,2a -- 02.00,5ly
9. 7v t Unian Rouslite / Kia (NaSe) 2.03,2a -- 02.01,3ly
10. 8v t Nasrin Saarya / Tiia (NaSe) 59,4a -- 02.01,4ly
11. 8v o Nasrin Jamaya / Jasu (NaSe) 2.01,3 -- 02.02,3ly x
8v o Nasrin Royan / Ronja (NaSe) 2.04,4a -- - hpl
12v t Milla Monaden / Milla (Adina) 2.00,1 -- - hpl

3. ryhmä; Tulokset 8.5.2018
strong>1. 8v o Iltamäen Leonardo / (SnRa) 52,5 -- 01.51,3ly x
2. 9v t Love To Bits / Ilona (RDT) 1.58,2ly -- 01.55,4ly x
3. 9v t Athene Snilli / Helka (NaSe) 50,3a -- 01.55,4ly
4. 9v t Toy's Jennifer / (SnRa) 51,4 -- 01.56,1ly
5. 14v o Helkan Hessu KS / Hessu (Adina) 1.52,3 -- 01.56,4ly x
6. 9v o Lackadaisical / Eetu (NaSe) 50,5a -- 01.56,4ly xx
7. 7v t Radical Shameless / Oili (RDT) 1.57,5ly -- 01.57,3ly
8. 8v o Toy's Rudolf / (SnRa) 51,4a -- 01.57,5ly x
9. 7v o Håkan Tor / (SnRa) 59,1a -- 01.58,2ly x
10. 11v t Snaragan NRL / Salli (NaSe) 53,4aly -- 01.58,5ly
11. 10v o Samuraj NRL / Samuli (NaSe) 53,3ly -- 01.58,5ly xx
9v t Tryggve Elsa / (SnRa) 52,1 -- - hll

3. ryhmä; Tulokset 17.5.2018
1. 9v t Toy's Jennifer / (SnRa) 51,4 -- 01.50,3ly
2. 14v o Helkan Hessu KS / Hessu (Adina) 1.52,3 -- 01.50,6ly
3. 9v t Athene Snilli / Helka (NaSe) 50,3a -- 01.50,6ly
4. 9v t Tryggve Elsa / (SnRa) 52,1 -- 01.51,4ly
5. 7v o Håkan Tor / (SnRa) 59,1a -- 01.56,5ly
6. 10v o Samuraj NRL / Samuli (NaSe) 53,3ly -- 01.56,8ly xx
7. 9v o Lackadaisical / Eetu (NaSe) 50,5a -- 01.57,2ly xx
8. 11v t Snaragan NRL / Salli (NaSe) 53,4aly -- 01.57,5ly
9. 9v t Love To Bits / Ilona (RDT) 1.58,2ly -- 01.58,4ly xx
7v t Radical Shameless / Oili (RDT) 1.57,5ly -- - hll
8v o Iltamäen Leonardo / (SnRa) 52,5 -- - hml1
8v o Toy's Rudolf / (SnRa) 51,4a -- - hll

3. ryhmä; Tulokset 22.5.2018
1. 11v t Snaragan NRL / Salli (NaSe) 53,4aly -- 01.50,8ly x
2. 8v o Iltamäen Leonardo / (SnRa) 52,5 -- 01.50,9ly
3. 9v t Love To Bits / Ilona (RDT) 1.58,2ly -- 01.55,0ly
4. 9v t Athene Snilli / Helka (NaSe) 50,3a -- 01.55,6ly x
5. 9v o Lackadaisical / Eetu (NaSe) 50,5a -- 01.57,4ly
6. 14v o Helkan Hessu KS / Hessu (Adina) 1.52,3 -- 01.58,2ly
7. 7v o Håkan Tor / (SnRa) 59,1a -- 01.58,4ly
8. 7v t Radical Shameless / Oili (RDT) 1.57,5ly -- 01.58,4ly x
9. 10v o Samuraj NRL / Samuli (NaSe) 53,3ly -- 01.59,2ly x
10. 9v t Tryggve Elsa / (SnRa) 52,1 -- 01.59,3ly x
8v o Toy's Rudolf / (SnRa) 51,4a -- - hll
9v t Toy's Jennifer / (SnRa) 51,4 -- - hll

© Shavo / Narrilaivan 2004-2017. All rights reserved.
Ulkoasu © M Layouts, muokkaukset Shavo. Taustakuvasta kiitos All Free Backgrounds.
Virtuaalitalli - a SIM game stable