Shav Racing

Villit ravit 16.6.2018 -- tulokset

Info

- Kilpailupäivä: 16.6.2018
- VIP: 13.6.2018
- Tulosten arvioitu valmistumispäivä: 14-16.6.2018

Säännöt

- Noudatamme VRER:n sääntöjä, vaikka ravit eivät ole VRER alaiset.
- Yksi hevonen voi osallistua enintään yhteen lähtöön.
- Ikärajat: lv 2-14v, kv 3-15v, ponit 3-18v.
- Montéssa ikärajat: lv 4-14v, kv 5-15v, ponit 5-18v.
- Lähtöihin otetaan max. 12 valjakkoa.
- Lähtöihin 1, 2, 5 ja 7 (lv) 1 hevonen + 1 varahevonen samalta omistajalta.
- Lähtöihin 3, 4, 6 ja 8 (p) 2 hevosta + 2 varahevosta samalta omistajalta.

Osallistuminen

- Sähköpostiin narrilaivan@gmail.com otsikolla "Shav Kesäkuu".
- Osallistumismuoto: lähtö (rivinvaihto) ikä skp hevosen nimi / ohjastaja (seura/talli) ennätys --
- Esim:
Lähtö 2
2v o Golden Guy / Shavo (NaSe) 19,7 --
vara:
2v t Millern / Iida (NaSe) 20,3 --
- HUOM: Samaan lähtöön tulevat saman luokkaotsikon alle.
- Ei br-tageja osallistumisiin!
- Järjestä hevoset hitaimmasta nopeimpaan, eli hitain ylimmäksi, nopein alimmaksi. (Väärin laitetut osallistumiset hylätään kokonaisuudessaan!)

Tulokset

Lähtö 1: Young's Race (2yo), Ryhmäajo 2v lämminverisille 1600m
P: 1500ve - 800ve - 400ve - 200ve - 100ve

1. 2v t À La Aloysia / (RuKo) ei enn -- 01.18,3aly x
2. 2v o Ascanio Passo / Aino (ss) 21,3ke -- 01.18,3aly
3. 2v t Shakethatbrass / (ARO) 18,1a -- 01.18,3aly x
4. 3v t My Winter of Love / Viveka (Team Lily) 18,4a -- 01.18,4aly
5. 2v o Feu D’artifice / (RuKo) ei enn -- 01.19,2aly
6. 2v t Bella Ciao / Jussi (ss) 21,2ke -- 01.20,2aly
7. 2v t Gimmeyourbass / Valfrid (Team Ninitra) 18,4a -- 01.20,4aly
2v o Red Jack / (ARO) 19,3a -- - hml3.

Lähtö 2: Young's Race (3yo), Ryhmäajo 3v lämminverisille 1600m
P: 2500ve - 1200ve - 800ve - 400ve - 250ve

1. 3v o Nadezhda / Victor (DOMA) 17,3 -- 01.17,1aly xx
2. 3v o Creepy Cruiser Shav / (ARO) 16,4 -- 01.17,1aly
3. 3v t Horror Pomp / (ARO) 16,2 -- 01.17,4aly
4. 3v o Gladiator Snilli / (SnRa) 18,4a -- 01.17,6aly
5. 3v t Rjazán Excuse Me! / (RuKo) 18,3aly -- 01.17,9aly
6. 3v t Ramona Snilli / (SnRa) 18,4a -- 01.18,2aly x
3v t Calypso Pomp / (RuKo) 19,5ly -- hml4.

Lähtö 3: Young's Pace (2yo), Ryhmäajo 2v peitsareille 1600m
P: 1500ve - 800ve - 400ve - 200ve - 100ve

1. 2v o Lord Black Gem / Emilia (Team Lily) ei enn. -- p01.16,8aly xx
2. 2v t Uniquity Duán / (ARO) p17,6a -- p01.16,9aly xx
3. 2v t Lovely Shav / Shavo (NaSe) p16,2a -- p01.17,0aly
4. 2v t Saltas Rosemary / (ARO) p17,2a -- p01.17,3aly
5. 2v o Saltas Crummy / (ARO) p17,2a -- p01.17,5aly
6. 2v o Royal Gem / Viveka (Team Lily) ei enn. -- p1.18,1aly xx

Lähtö 4: Young's Pace (3yo), Ryhmäajo 3v peitsareille 1600m
P: 2500ve - 1200ve - 800ve - 400ve - 250ve

1. 3v t Reaver Stain / (ARO) p18,3a -- 01.15,6aly
2. 3v o Infiltrator Stain / (ARO) p16,2a -- 01.15,7aly x
3. 3v t Golden Gems Queen / Eero (Team Lily) p.17,4a -- 01.15,8aly
4. 3v t Saltas Sorrow / Amelie (Salta) p.15,2aly -- 01.16,0aly x
5. 3v t Swashbuckler Stain / (ARO) p16,3a -- 01.16,2aly x
6. 3v t Sweetheart / Shavo (NaSe) p16,2a -- 01.16,4aly x
3v t Saltas Easy Mistress / Ellu (Salta) p.16,2aly -- - hml3.

Lähtö 5: Lady Of June, Ryhmäajo 15,0 aikaisille ja nopeammille lv-tammoille 1600m
P: 4000ve - 2000ve - 1000ve - 600ve - 400ve

1. 5v t Ivonne Snilli / (SnRa) 12,3a -- 01.12,9aly
2. 4v t Krasivaya / Victor (DOMA) 14,2 -- 01.13,4aly
3. 5v t Cassandra Snilli / (SnRa) 12,3a -- 01.13,4aly
4. 5v t Navjokka / Igor (DOMA) 14,2 -- 01.13,5aly
5. 7v t Extreme Soupir / Simo P (RuKo) 12,3ake -- 01.13,6aly
6. 6v t Ginger Soupir / Shavo (NaSe) 13,1a -- 01.14,2aly
7. 9v t Demonitas Ach / (ARO) 12,5a -- 01.14,2aly x
8. 6v t Lily Perfect Rus / Simo E (RuKo) 12,2ake -- 01.14,3aly
9. 4v t Veilfire Ach / (ARO) 14,1a -- 01.14,4aly x
10. 5v t Heaven's Fire / Leo (NaSe) 13,3aly -- 01.14,5aly
6v t Rjazán Seléna / Ellu (Salta) 12,3aly -- - jpl

Lähtö 6: Lady Of June, Ryhmäajo 12,0 aikaisille ja nopeammille peitsaritammoilleille 1600m
P: 4000ve - 2000ve - 1000ve - 600ve - 400ve

1. 5v t Sølv's Ugly Call / (SnRa) p.09,2a -- 01.09,2aly
2. 5v t Saltas Innocent Love / Ellu (Salta) p.10,4aly -- 01.09,9aly
3. 5v t Saltas Vicious Mistress / Eve (Salta) p.10,2aly -- 01.10,1aly
4. 7v t Iamthebest / (ARO) p09,3a -- 01.10,2aly
5. 4v t Cutie Snilli / (SnRa) p.11,4a -- 01.10,7aly
6. 6v t Stone Cold Sober / Mikko P (RuKo) p.11,4aly -- 01.11,2aly
7. 7v t Devana Ach / (ARO) p09,4a -- 01.11,4aly x
8. 7v t Saltas Unless / Markus (Salta) p.09,2aly -- 01.11,6aly x
9. 5v t Saltas Unfair / Amelie (Salta) p.10,3aly -- 01.11,7aly
10. 4v t Dagna Ach / (ARO) p09,4a -- 01.11,9aly x
11. 4v t Flying High / Shavo (NaSe) p11,3a -- 01.12,0aly x
4v t Hide And Seek / Leo (NaSe) p11,2a -- - hpl

Lähtö 7: King Of June; Ryhmäajo 12,0 aikaiset ja nopeammat lv-oriit ja ruunat 1600m
P: 6000ve - 3000ve - 1500ve - 900ve - 600ve

1. 10v o Vagabondo Snilli / (SnRa) 11,2a -- 01.10,9aly
2. 9v o He's My Hero / Shavo (NaSe) 11,5a -- 01.11,0aly
3. 9v o Oxford Rus / Markku S (RuKo) 12,0ly -- 01.11,3aly
4. 8v o Constantine Ach / (ARO) 11,6a -- 01.11,4aly
5. 8v o Bulletproof Snilli / (SnRa) 11,0a -- 01.11,4aly
6. 8v o Darkline Speed / Jussi (SS) 11,2ake -- 01.11,5aly
7. 9v o I'm Perfect Rus / Amelie (Salta) 10,4aly -- 01.11,6aly
8. 10v o Winterfell's Victory / Eero (Team Lily) 10,1a -- 01.12,2aly
9. 8v o Saltwick Bay / Urmas (Team Ninitra) 11,3a -- 01.12,2aly
10. 8v o Sir Boléro / Ellu (Salta) 12,0aly -- 01.12,3aly
11. 8v o Brandon Snilli / (ARO) 11,5a -- 01.12,3aly xx
12. 7v o Extreme Blue / Jokke U (RuKo) 12,0ly -- 01.12,5aly

Lähtö 8: Queen Of June; Ryhmäajo 12,0 aikaiset ja nopeammat lv-tammat 1600m, 2/12 + 1 varahevonen
P: 6000ve - 3000ve - 1500ve - 900ve - 600ve

1. 9v t Madame Casanova / Ellu (Salta) 10,2aly -- 01.11,0aly
2. 7v t Cinderella Snilli / (SnRa) 11,4a -- 01.11,2aly xx
3. 8v t Mama Cash / Axel (Team Ninitra) 11,4a -- 01.11,4aly
4. 11v t Zaria Ach / (ARO) 11,2a -- 01.11,5aly
5. 10v t Graceful Snilli / (SnRa) 11,3a -- 01.11,6aly x
6. 7v t Amelia Ach / (ARO) 11,6a -- 01.12,1aly

Lähtö 9: King Of June; Ryhmäajo p10,0 aikaiset ja nopeammat peitsarioriit ja ruunat 1600m, 3/12 + 3 varahevosta
P: 6000ve - 3000ve - 1500ve - 900ve - 600ve

1. 8v o Sandman Snilli / (ARO) p09,1 -- 01.08,9aly
2. 8v o Lunatic Tears / Amelie (Salta) p.08,1aly -- 01.08,9aly
3. 9v o D'aragon Duán / (ARO) p08,8a -- 01.09,0aly
4. 7v o Charon Ach / (SnRa) p.08,1a -- 01.09,1aly
5. 8v o Blockhead Snilli / (SnRa) p.08,1a -- 01.09,2aly
6. 9v o Icaros Duán / (ARO) p09,2a -- 01.09,2aly
7. 8v o Saltas Upbraid / Eve (Salta) p.09,2aly -- 01.09,3aly x
8. 5v o Captain Snilli / (SnRa) p.09,2a -- 01.09,4aly
9. 7v o Saltas Erroneous / Markus (Salta) p.09,2aly -- 01.09,7aly x
9v o Saltas Uneasy / Ellu (Salta) p.08,2aly -- - hpl
6v o Flaming Snilli / (SnRa) p.08,4a -- - hll

Lähtö 10: Queen Of June; Ryhmäajo p10,0 aikaiset ja nopeammat peitsaritammat 1600m, 6/12 + 2 varahevosta
P: 6000ve - 3000ve - 1500ve - 900ve - 600ve

1. 6v t Devilslittlesister / (ARO) p09,2a -- 01.09,0aly
2. 7v t Saltas Shun / Ellu (Salta) p.09,1aly -- 01.09,1aly
3. 6v t Saltas Harmless Love / (SnRa) p.08,1a -- 01.09,2aly
4. 11v t Nanook Duán / (ARO) p09,2a -- 01.09,3aly
5. 4v t Double Trouble Duán / Shavo (NaSe) p09,2a -- 01.09,4aly
6. 9v t Delete Ach / (ARO) p09,2a -- 01.09,5aly
7. 8v t Saltas Nothing To Love / Amelie (Salta) p.08,1aly -- 01.09,6aly x
8. 7v t Dragonizer Depac / siina u (RuKo) p.08,5aly -- 01.09,7aly xx
9. 4v t Can't Avoid This / Leo (NaSe) p09,4a -- 01.09,7aly
10. 9v t Moray Ach / (SnRa) p.08,2a -- 01.09,8ly x
11. 8v t Magearna Snilli / (SnRa) p.08,1a -- 09,9aly
7v t Saltas Unless / Eve (Salta) p.09,2aly -- - hml2.


Ulkoasu © M Layouts || Taustakuva © Bob Wick